HBC Plzeň

so 08. 05. 2021
16:00

č.z.: 1059
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 28. 11. 2020
13:00

č.z.: 37049
Místo: Zliv

HbC Zliv
HBC Plzeň

so 21. 11. 2020
14:00

č.z.: 37042
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 14. 11. 2020
10:00

č.z.: 37038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 07. 11. 2020
14:00

č.z.: 37033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 25. 10. 2020
12:00

č.z.: 37027
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 18. 10. 2020
11:00

č.z.: 37024
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK INTER Blovice

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 37016
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

so 10. 10. 2020
13:00

č.z.: 46015
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

pá 09. 10. 2020
18:30

č.z.: 5001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 04. 10. 2020
17:30

č.z.: 41020
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň C

ne 04. 10. 2020
14:00

č.z.: 5018
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

ne 04. 10. 2020
13:00

č.z.: 2018
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň B
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice B

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 37015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC ŠD Písek

so 03. 10. 2020
16:00

č.z.: 1028
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 4040
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 46010
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

po 28. 09. 2020
18:30

č.z.: 1018
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3018
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno B
HBC Plzeň C

ne 27. 09. 2020
14:00

č.z.: 5067
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 27. 09. 2020
13:30

č.z.: 2015
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Plzeň B

so 26. 09. 2020
15:30

č.z.: 4014
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 26. 09. 2020
14:00

č.z.: 46008
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 26. 09. 2020
11:00

č.z.: 1089
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 26. 09. 2020
09:00

č.z.: 41011
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň C
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 2011
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň B
HBK Bulldogs Brno

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 5009
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 41009
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň C

ne 20. 09. 2020
12:00

č.z.: 37005
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 19. 09. 2020
12:00

č.z.: 46005
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 13. 09. 2020
18:00

č.z.: 41002
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň C
SHC Viktoria Plzeň

so 12. 09. 2020
11:00

č.z.: 46001
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 06. 09. 2020
13:00

č.z.: 2004
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň B
SK Suchdol nad Lužnicí

so 05. 09. 2020
16:30

č.z.: 4047
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 05. 09. 2020
14:00

č.z.: 1002
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 28. 06. 2020
16:30

č.z.: 4916
Místo: Světlá nad Sázavou

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 27. 06. 2020
16:30

č.z.: 4914
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 20. 06. 2020
14:00

č.z.: 4909
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 13. 06. 2020
14:00

č.z.: 4905
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 06. 06. 2020
14:00

č.z.: 4902
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 37115
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 03. 2020
09:00

č.z.: 41072
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 1084
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Sudoměřice

so 07. 03. 2020
11:00

č.z.: 46032
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 01. 03. 2020
14:00

č.z.: 5052
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 37111
Místo: Blovice

SK INTER Blovice
HBC Plzeň

so 29. 02. 2020
16:00

č.z.: 1116
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HbK Karviná

so 29. 02. 2020
13:00

č.z.: 41068
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HC Buldoci Stříbro

ne 09. 02. 2020
16:30

č.z.: 5002
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

so 07. 12. 2019
14:00

č.z.: 41063
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 01. 12. 2019
18:00

č.z.: 41057
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 01. 12. 2019
16:00

č.z.: 37107
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 01. 12. 2019
14:00

č.z.: 5081
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 30. 11. 2019
16:00

č.z.: 1016
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 11. 2019
13:30

č.z.: 4016
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 11. 2019
18:00

č.z.: 41054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

ne 24. 11. 2019
16:00

č.z.: 4035
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 24. 11. 2019
14:00

č.z.: 5043
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

so 23. 11. 2019
17:00

č.z.: 1073
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 23. 11. 2019
14:00

č.z.: 4073
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 37100
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 46029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 5038
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Plzeň

ne 17. 11. 2019
13:30

č.z.: 41046
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B

so 16. 11. 2019
17:00

č.z.: 1072
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Most

so 16. 11. 2019
14:00

č.z.: 4072
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 16. 11. 2019
10:00

č.z.: 46027
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

so 16. 11. 2019
10:00

č.z.: 37095
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 10. 11. 2019
18:00

č.z.: 41045
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 5034
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 10. 11. 2019
12:00

č.z.: 37091
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK INTER Blovice

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 4116
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 09. 11. 2019
17:00

č.z.: 1063
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 09. 11. 2019
14:00

č.z.: 4063
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 09. 11. 2019
09:30

č.z.: 46022
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 11. 2019
14:00

č.z.: 5031
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 1018
Místo: SUDOMĚŘICE

SK Sudoměřice
HBC Plzeň

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 37045
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 4060
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 1060
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 26. 10. 2019
12:30

č.z.: 46021
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 25. 10. 2019
18:00

č.z.: 41026
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Taurus Plzeň

ne 20. 10. 2019
13:00

č.z.: 5025
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 37037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 19. 10. 2019
17:00

č.z.: 1105
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 46017
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 19. 10. 2019
12:30

č.z.: 37034
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 19. 10. 2019
10:00

č.z.: 41035
Místo: Blatná

HBC Kasejovice
HBC Plzeň B

ne 13. 10. 2019
14:00

č.z.: 5024
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

ne 13. 10. 2019
11:30

č.z.: 37028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 4018
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 12. 10. 2019
17:00

č.z.: 1035
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 12. 10. 2019
12:00

č.z.: 46014
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 1050
Místo: KARVINÁ

HbK Karviná
HBC Plzeň

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 4050
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

ne 06. 10. 2019
12:30

č.z.: 46012
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 06. 10. 2019
09:00

č.z.: 41024
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

so 05. 10. 2019
16:00

č.z.: 1028
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 05. 10. 2019
13:00

č.z.: 4028
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 05. 10. 2019
13:00

č.z.: 37023
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 29. 09. 2019
18:30

č.z.: 41017
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 5016
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Plzeň

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 37019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 28. 09. 2019
17:00

č.z.: 1044
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 09. 2019
14:00

č.z.: 4044
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 09. 2019
09:30

č.z.: 46007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 5009
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 22. 09. 2019
13:00

č.z.: 4082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 22. 09. 2019
12:30

č.z.: 41013
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň B

so 21. 09. 2019
13:00

č.z.: 46006
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 21. 09. 2019
12:30

č.z.: 37012
Místo: Zliv

HBC Zliv
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 1082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2019
13:00

č.z.: 4039
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2019
13:00

č.z.: 5007
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 37010
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK INTER Blovice

so 14. 09. 2019
13:00

č.z.: 4007
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 46002
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 14. 09. 2019
10:30

č.z.: 1007
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 14. 09. 2019
10:00

č.z.: 41007
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

pá 13. 09. 2019
16:30

č.z.: 37001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 09. 2019
18:00

č.z.: 41003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 07. 09. 2019
11:00

č.z.: 1006
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HBC Plzeň

so 07. 09. 2019
11:00

č.z.: 4006
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 15. 06. 2019
15:00

č.z.: 4521
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 09. 06. 2019
11:00

č.z.: 4520
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 06. 2019
16:00

č.z.: 4519
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 02. 06. 2019
12:00

č.z.: 6019
Místo: Černošice - ZS

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 02. 06. 2019
10:30

č.z.: 5405
Místo: Plzeň - hala

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 01. 06. 2019
19:00

č.z.: 5404
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Sokol Poruba

so 01. 06. 2019
16:00

č.z.: 6015
Místo: Černošice - ZS

HBC Plzeň
Ježci Heřmanův Městec

so 01. 06. 2019
15:00

č.z.: 4518
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 01. 06. 2019
10:30

č.z.: 5401
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 06. 2019
08:00

č.z.: 6011
Místo: Černošice - ZS

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 26. 05. 2019
14:00

č.z.: 5131
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 41118
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice

so 25. 05. 2019
14:00

č.z.: 4516
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 25. 05. 2019
10:00

č.z.: 41117
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň B

ne 19. 05. 2019
14:00

č.z.: 5130
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 19. 05. 2019
13:00

č.z.: 46058
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

so 18. 05. 2019
14:00

č.z.: 4514
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 18. 05. 2019
12:00

č.z.: 41116
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 37056
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 12. 05. 2019
18:00

č.z.: 41114
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 12. 05. 2019
14:00

č.z.: 37050
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 12. 05. 2019
14:00

č.z.: 5122
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 11. 05. 2019
13:00

č.z.: 46057
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 11. 05. 2019
12:15

č.z.: 41112
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

st 08. 05. 2019
13:00

č.z.: 4506
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 05. 05. 2019
13:30

č.z.: 5119
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 04. 05. 2019
16:00

č.z.: 1158
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 04. 05. 2019
13:30

č.z.: 46053
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 05. 2019
13:00

č.z.: 37047
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

so 04. 05. 2019
11:00

č.z.: 4502
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 41109
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň B

ne 28. 04. 2019
18:00

č.z.: 41103
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SHC Viktoria Plzeň

ne 28. 04. 2019
13:00

č.z.: 37043
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

ne 28. 04. 2019
13:00

č.z.: 5113
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 28. 04. 2019
11:45

č.z.: 46050
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 1156
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 4104
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 41097
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň B

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 1154
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 21. 04. 2019
11:00

č.z.: 5108
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

pá 19. 04. 2019
13:00

č.z.: 1151
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

čt 18. 04. 2019
18:00

č.z.: 4319
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 14. 04. 2019
13:30

č.z.: 5104
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 14. 04. 2019
12:30

č.z.: 41056
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 14. 04. 2019
11:30

č.z.: 46048
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 1147
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 13. 04. 2019
16:30

č.z.: 1143
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 13. 04. 2019
13:00

č.z.: 4093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 37038
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 07. 04. 2019
12:45

č.z.: 5097
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 04. 2019
11:00

č.z.: 37036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 07. 04. 2019
10:30

č.z.: 1139
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

ne 07. 04. 2019
10:00

č.z.: 41093
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

so 06. 04. 2019
16:00

č.z.: 1135
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 4089
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

čt 04. 04. 2019
17:15

č.z.: 46043
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

ne 31. 03. 2019
18:00

č.z.: 41087
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Taurus Plzeň

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 37029
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 30. 03. 2019
15:00

č.z.: 1127
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Plzeň

so 30. 03. 2019
14:00

č.z.: 5095
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

so 30. 03. 2019
13:00

č.z.: 4080
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 46041
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 24. 03. 2019
16:00

č.z.: 1094
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 37077
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 24. 03. 2019
10:00

č.z.: 4316
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 23. 03. 2019
18:00

č.z.: 41084
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň B

so 23. 03. 2019
16:00

č.z.: 1100
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 23. 03. 2019
13:00

č.z.: 46039
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

pá 22. 03. 2019
18:30

č.z.: 5086
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

ne 17. 03. 2019
19:00

č.z.: 41076
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

ne 17. 03. 2019
15:00

č.z.: 46035
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 17. 03. 2019
13:00

č.z.: 5085
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 16. 03. 2019
16:30

č.z.: 4074
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 16. 03. 2019
16:00

č.z.: 1126
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 37074
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 03. 2019
18:00

č.z.: 41075
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 03. 2019
13:00

č.z.: 1116
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 5077
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 10. 03. 2019
10:00

č.z.: 37069
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 09. 03. 2019
16:00

č.z.: 1113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 4059
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 5029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 03. 2019
16:00

č.z.: 1039
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 4312
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 23. 02. 2019
17:00

č.z.: 41032
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň B

ne 09. 12. 2018
18:00

č.z.: 41065
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 02. 12. 2018
13:30

č.z.: 4309
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

ne 02. 12. 2018
11:00

č.z.: 5068
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 01. 12. 2018
16:00

č.z.: 46033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 25. 11. 2018
18:00

č.z.: 41054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 5063
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 24. 11. 2018
16:00

č.z.: 1087
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 24. 11. 2018
12:30

č.z.: 46028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 37065
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 18. 11. 2018
18:00

č.z.: 41047
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Vrány Černíkovice

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 5059
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 17. 11. 2018
13:00

č.z.: 4054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 1083
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
HBC Plzeň

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 37062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 46027
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 11. 11. 2018
13:00

č.z.: 46023
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 1074
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Sudoměřice

so 10. 11. 2018
14:15

č.z.: 4044
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 10. 11. 2018
12:00

č.z.: 5052
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 10. 11. 2018
11:00

č.z.: 37057
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

so 10. 11. 2018
09:00

č.z.: 41043
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

ne 04. 11. 2018
18:30

č.z.: 41038
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 5050
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 04. 11. 2018
13:00

č.z.: 1072
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 04. 11. 2018
11:45

č.z.: 46020
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 04. 11. 2018
10:30

č.z.: 4307
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 4306
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 03. 11. 2018
10:00

č.z.: 37028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 27. 10. 2018
10:00

č.z.: 4317
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

pá 26. 10. 2018
18:00

č.z.: 5041
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 21. 10. 2018
18:30

č.z.: 41029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 5040
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 20. 10. 2018
16:00

č.z.: 46018
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 20. 10. 2018
15:00

č.z.: 1060
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 20. 10. 2018
13:00

č.z.: 4041
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 37022
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 41021
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň B

ne 14. 10. 2018
12:30

č.z.: 5032
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 13. 10. 2018
16:00

č.z.: 1050
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 37019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 46015
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 13. 10. 2018
12:30

č.z.: 4029
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 07. 10. 2018
14:00

č.z.: 37015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 07. 10. 2018
13:00

č.z.: 46010
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 1047
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 5074
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 07. 10. 2018
09:00

č.z.: 4067
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 10. 2018
17:00

č.z.: 1105
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 4028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 06. 10. 2018
10:00

č.z.: 41020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 5023
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 30. 09. 2018
15:00

č.z.: 46008
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 29. 09. 2018
14:00

č.z.: 4302
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 29. 09. 2018
13:00

č.z.: 37010
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

pá 28. 09. 2018
14:00

č.z.: 1034
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 5018
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

ne 23. 09. 2018
17:00

č.z.: 41010
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 1021
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 5014
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 22. 09. 2018
16:00

č.z.: 1028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 22. 09. 2018
13:00

č.z.: 37008
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 46005
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 16. 09. 2018
18:00

č.z.: 41001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 16. 09. 2018
13:00

č.z.: 46003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 15. 09. 2018
16:00

č.z.: 1017
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Most

so 15. 09. 2018
15:00

č.z.: 4014
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 15. 09. 2018
13:00

č.z.: 5007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 09. 2018
11:00

č.z.: 37001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 4001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 08. 09. 2018
15:00

č.z.: 1008
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Plzeň

so 08. 09. 2018
14:00

č.z.: 5005
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

ne 02. 09. 2018
11:00

č.z.: 1061
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HbK Karviná

so 01. 09. 2018
16:00

č.z.: 1006
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 06. 2018
16:30

č.z.: 5318
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

ne 10. 06. 2018
12:30

č.z.: 5316
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 10. 06. 2018
12:30

č.z.: 4250
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 09. 06. 2018
19:00

č.z.: 4249
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 09. 06. 2018
18:00

č.z.: 5313
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 09. 06. 2018
14:00

č.z.: 5311
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 03. 06. 2018
13:00

č.z.: 5308
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

ne 03. 06. 2018
13:00

č.z.: 4248
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 02. 06. 2018
19:00

č.z.: 5306
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Plzeň
HBK Kyjov

so 02. 06. 2018
16:00

č.z.: 4247
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 02. 06. 2018
11:00

č.z.: 5302
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

ne 27. 05. 2018
12:00

č.z.: 5210
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 27. 05. 2018
10:00

č.z.: 37069
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 26. 05. 2018
14:00

č.z.: 4241
Místo: Praha - sp. hala Jižní město

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 26. 05. 2018
10:00

č.z.: 41114
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

ne 20. 05. 2018
16:30

č.z.: 4239
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 20. 05. 2018
14:00

č.z.: 5207
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 05. 2018
11:00

č.z.: 41113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 19. 05. 2018
11:00

č.z.: 4237
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 19. 05. 2018
10:00

č.z.: 37068
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 13. 05. 2018
13:00

č.z.: 5203
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 12. 05. 2018
13:00

č.z.: 41109
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

so 12. 05. 2018
11:00

č.z.: 4233
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 06. 05. 2018
16:30

č.z.: 41107
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 06. 05. 2018
14:00

č.z.: 5198
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 06. 05. 2018
11:00

č.z.: 4229
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 05. 05. 2018
16:00

č.z.: 1121
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 05. 05. 2018
13:00

č.z.: 37060
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice B

so 05. 05. 2018
11:00

č.z.: 4225
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 29. 04. 2018
17:00

č.z.: 41103
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 29. 04. 2018
14:00

č.z.: 4221
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 29. 04. 2018
11:00

č.z.: 1117
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 28. 04. 2018
16:00

č.z.: 1113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 28. 04. 2018
13:00

č.z.: 37053
Místo: Prachatice

HBC Prachatice A
HBC Plzeň

so 28. 04. 2018
13:00

č.z.: 46060
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 4217
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 27. 04. 2018
17:30

č.z.: 5196
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 5189
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 22. 04. 2018
11:00

č.z.: 41093
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

so 21. 04. 2018
15:30

č.z.: 41097
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

so 21. 04. 2018
13:00

č.z.: 1107
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 21. 04. 2018
10:30

č.z.: 46056
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 5188
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

ne 15. 04. 2018
12:30

č.z.: 37046
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 14. 04. 2018
15:30

č.z.: 41087
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 1104
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 46053
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 5182
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 08. 04. 2018
11:00

č.z.: 46049
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 07. 04. 2018
16:00

č.z.: 1096
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 07. 04. 2018
13:00

č.z.: 37042
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 04. 2018
11:30

č.z.: 4152
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

po 02. 04. 2018
14:00

č.z.: 41078
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 01. 04. 2018
11:00

č.z.: 46048
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 31. 03. 2018
16:00

č.z.: 1093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rondo Most

so 31. 03. 2018
11:30

č.z.: 4042
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 29. 03. 2018
17:00

č.z.: 5179
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 5175
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 41072
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň B

so 24. 03. 2018
16:00

č.z.: 1085
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 24. 03. 2018
13:00

č.z.: 41067
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 24. 03. 2018
11:30

č.z.: 4033
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Plzeň

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 46044
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 37039
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 18. 03. 2018
17:00

č.z.: 41063
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 17. 03. 2018
16:00

č.z.: 1021
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 03. 2018
13:00

č.z.: 5170
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

so 17. 03. 2018
13:00

č.z.: 37088
Místo: Prachatice

HBC Prachatice A
HBC Plzeň

so 17. 03. 2018
12:30

č.z.: 46042
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 5168
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 11. 03. 2018
12:00

č.z.: 37085
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 03. 2018
16:00

č.z.: 1074
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 46038
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 10. 03. 2018
11:00

č.z.: 4129
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

st 07. 03. 2018
15:00

č.z.: 5160
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 04. 03. 2018
16:30

č.z.: 41055
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 04. 03. 2018
11:30

č.z.: 5161
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 04. 03. 2018
11:00

č.z.: 4202
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 03. 03. 2018
13:00

č.z.: 4194
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 03. 03. 2018
11:30

č.z.: 46035
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 03. 03. 2018
11:00

č.z.: 1067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 25. 02. 2018
18:00

č.z.: 41002
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň B

so 24. 02. 2018
19:30

č.z.: 41051
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

so 24. 02. 2018
14:00

č.z.: 4121
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 24. 02. 2018
13:00

č.z.: 37079
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice A

ne 18. 02. 2018
14:00

č.z.: 5154
Místo: Třemošná

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 02. 12. 2017
13:00

č.z.: 37076
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

pá 01. 12. 2017
20:00

č.z.: 4113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 26. 11. 2017
18:00

č.z.: 41046
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SHC Viktoria Plzeň

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 5151
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 11. 2017
11:30

č.z.: 4181
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 1065
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 4174
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Plzeň

so 25. 11. 2017
11:00

č.z.: 46031
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

so 25. 11. 2017
09:30

č.z.: 41044
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 19. 11. 2017
13:00

č.z.: 5147
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 18. 11. 2017
15:00

č.z.: 4105
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 18. 11. 2017
14:00

č.z.: 1058
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Plzeň

so 18. 11. 2017
13:00

č.z.: 46030
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 18. 11. 2017
10:00

č.z.: 37033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

pá 17. 11. 2017
14:00

č.z.: 5142
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

pá 17. 11. 2017
12:00

č.z.: 37051
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

pá 17. 11. 2017
10:00

č.z.: 4135
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HSÚ Wolves Chomutov

ne 12. 11. 2017
11:30

č.z.: 5140
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 11. 11. 2017
18:00

č.z.: 41036
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 11. 11. 2017
13:30

č.z.: 1052
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 11. 11. 2017
13:00

č.z.: 4050
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

so 11. 11. 2017
11:30

č.z.: 46026
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 11. 11. 2017
10:30

č.z.: 37032
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

ne 05. 11. 2017
19:30

č.z.: 41030
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň B

ne 05. 11. 2017
17:00

č.z.: 1049
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 05. 11. 2017
14:30

č.z.: 37015
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 5133
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 04. 11. 2017
15:30

č.z.: 4144
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 04. 11. 2017
11:00

č.z.: 46023
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 29. 10. 2017
18:00

č.z.: 41027
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

so 28. 10. 2017
16:00

č.z.: 1041
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 28. 10. 2017
11:00

č.z.: 46021
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

čt 26. 10. 2017
16:30

č.z.: 5132
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

ne 22. 10. 2017
17:00

č.z.: 41037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 5126
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 37024
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HBC Plzeň

so 21. 10. 2017
16:00

č.z.: 1040
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 10. 2017
11:00

č.z.: 46017
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 21. 10. 2017
11:00

č.z.: 41023
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 5123
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 15. 10. 2017
10:00

č.z.: 1076
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 14. 10. 2017
15:00

č.z.: 46015
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 14. 10. 2017
13:00

č.z.: 37017
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice A

so 14. 10. 2017
11:30

č.z.: 4027
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 14. 10. 2017
10:00

č.z.: 41018
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

ne 08. 10. 2017
17:30

č.z.: 41013
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň B

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 5119
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 4100
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HbK Karviná

so 07. 10. 2017
16:00

č.z.: 1030
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 07. 10. 2017
12:00

č.z.: 46012
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

ne 01. 10. 2017
18:00

č.z.: 41012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 01. 10. 2017
16:30

č.z.: 5114
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

ne 01. 10. 2017
13:00

č.z.: 4019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 30. 09. 2017
13:30

č.z.: 4161
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 30. 09. 2017
13:00

č.z.: 37010
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 30. 09. 2017
11:00

č.z.: 46007
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

čt 28. 09. 2017
14:00

č.z.: 1019
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 5112
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 24. 09. 2017
13:30

č.z.: 37006
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 24. 09. 2017
11:00

č.z.: 46006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 24. 09. 2017
11:00

č.z.: 41008
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 1012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 4011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 17. 09. 2017
11:30

č.z.: 5105
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 4083
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 46001
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 1008
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC Plzeň

so 16. 09. 2017
14:00

č.z.: 4076
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
HBC Plzeň

so 16. 09. 2017
10:00

č.z.: 37003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 09. 2017
11:30

č.z.: 5104
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

so 09. 09. 2017
16:00

č.z.: 1003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Sudoměřice

so 09. 09. 2017
10:00

č.z.: 4003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 28. 05. 2017
14:00

č.z.: 5334
Místo: Kutná hora

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

ne 28. 05. 2017
11:30

č.z.: 6015
Místo: Plzeň - HALA

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 27. 05. 2017
16:00

č.z.: 6011
Místo: Plzeň - hala

HbK Karviná
HBC Plzeň

so 27. 05. 2017
15:00

č.z.: 5332
Místo: Kutná hora

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 27. 05. 2017
09:00

č.z.: 6007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

pá 26. 05. 2017
15:00

č.z.: 6003
Místo: Plzeň - hala

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 5328
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 41128
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň B

so 20. 05. 2017
15:00

č.z.: 4230
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 20. 05. 2017
13:00

č.z.: 37080
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 14. 05. 2017
19:30

č.z.: 41124
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

ne 14. 05. 2017
15:00

č.z.: 5327
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 05. 2017
17:30

č.z.: 41121
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 37074
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 4226
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 26132
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 5323
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 06. 05. 2017
13:00

č.z.: 26122
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 06. 05. 2017
13:00

č.z.: 4223
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 30. 04. 2017
13:00

č.z.: 5320
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 29. 04. 2017
16:00

č.z.: 41113
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 29. 04. 2017
14:00

č.z.: 26119
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

so 29. 04. 2017
14:00

č.z.: 4221
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 29. 04. 2017
12:00

č.z.: 37071
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Prachatice

ne 23. 04. 2017
15:00

č.z.: 5318
Místo: Praha - sp. hala Jižní město

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 1137
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 37067
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 23. 04. 2017
10:00

č.z.: 41104
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

so 22. 04. 2017
17:00

č.z.: 1135
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 22. 04. 2017
14:00

č.z.: 4216
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 22. 04. 2017
14:00

č.z.: 5313
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 22. 04. 2017
12:30

č.z.: 41109
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

so 22. 04. 2017
11:00

č.z.: 26111
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 16. 04. 2017
11:00

č.z.: 1133
Místo: ČEZ ZS Kladno

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 15. 04. 2017
11:00

č.z.: 4215
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 15. 04. 2017
11:00

č.z.: 1131
Místo: ČEZ ZS Kladno

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

pá 14. 04. 2017
11:00

č.z.: 5312
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

st 12. 04. 2017
17:30

č.z.: 1129
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 09. 04. 2017
15:00

č.z.: 26106
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 09. 04. 2017
13:30

č.z.: 5308
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 1125
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 04. 2017
16:00

č.z.: 1121
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 04. 2017
13:00

č.z.: 4211
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 26100
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 37060
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 02. 04. 2017
13:00

č.z.: 5305
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

ne 02. 04. 2017
11:00

č.z.: 1117
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 01. 04. 2017
17:00

č.z.: 4208
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 01. 04. 2017
16:00

č.z.: 1113
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 26093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 41097
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

ne 26. 03. 2017
18:00

č.z.: 41092
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SHC Viktoria Plzeň

ne 26. 03. 2017
15:30

č.z.: 5303
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 1109
Místo: Plzeň - hala

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 25. 03. 2017
13:00

č.z.: 1105
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 25. 03. 2017
13:00

č.z.: 4206
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 26089
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 25. 03. 2017
10:00

č.z.: 37053
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 19. 03. 2017
14:00

č.z.: 1100
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 19. 03. 2017
11:30

č.z.: 5069
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 37049
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 18. 03. 2017
16:00

č.z.: 1093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 03. 2017
13:00

č.z.: 4201
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 26080
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 41089
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

ne 12. 03. 2017
16:30

č.z.: 41082
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

ne 12. 03. 2017
11:30

č.z.: 5067
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 11. 03. 2017
16:00

č.z.: 4056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 11. 03. 2017
13:00

č.z.: 5062
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 26078
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

st 08. 03. 2017
18:00

č.z.: 37046
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

ne 05. 03. 2017
13:30

č.z.: 5058
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 41080
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň B

so 04. 03. 2017
16:00

č.z.: 1087
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 04. 03. 2017
15:00

č.z.: 26067
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 4051
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 04. 03. 2017
11:00

č.z.: 37041
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 26. 02. 2017
18:00

č.z.: 41064
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HC Buldoci Stříbro

ne 26. 02. 2017
11:30

č.z.: 5055
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 25. 02. 2017
18:30

č.z.: 41071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň B

so 25. 02. 2017
12:00

č.z.: 37062
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 12. 2016
18:00

č.z.: 41003
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

ne 27. 11. 2016
17:00

č.z.: 41070
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 27. 11. 2016
13:30

č.z.: 5049
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

so 26. 11. 2016
16:00

č.z.: 1084
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 4047
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 37037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 26066
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 20. 11. 2016
12:00

č.z.: 5048
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Plzeň

so 19. 11. 2016
15:30

č.z.: 41057
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

so 19. 11. 2016
13:00

č.z.: 4043
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 37034
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

čt 17. 11. 2016
16:00

č.z.: 1072
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

čt 17. 11. 2016
12:00

č.z.: 37010
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

čt 17. 11. 2016
11:00

č.z.: 4015
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 1066
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 4037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 12. 11. 2016
13:00

č.z.: 26056
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2016
12:30

č.z.: 41053
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

so 12. 11. 2016
11:00

č.z.: 37029
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 06. 11. 2016
16:00

č.z.: 1062
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 5040
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 11. 2016
10:30

č.z.: 41048
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SHC Viktoria Plzeň

so 05. 11. 2016
15:00

č.z.: 26053
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 05. 11. 2016
12:00

č.z.: 4034
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Plzeň

ne 30. 10. 2016
14:00

č.z.: 41042
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň B

ne 30. 10. 2016
13:30

č.z.: 5033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 29. 10. 2016
15:00

č.z.: 41039
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

pá 28. 10. 2016
16:00

č.z.: 1058
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

pá 28. 10. 2016
12:00

č.z.: 4031
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Zliv

st 26. 10. 2016
12:30

č.z.: 37028
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

ne 23. 10. 2016
13:00

č.z.: 26045
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 23. 10. 2016
11:30

č.z.: 5031
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 1053
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

so 22. 10. 2016
18:30

č.z.: 41035
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Taurus Plzeň

so 22. 10. 2016
16:00

č.z.: 4028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 1049
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Plzeň

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 26040
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 5026
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 10. 2016
12:00

č.z.: 37022
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

ne 16. 10. 2016
16:00

č.z.: 41026
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 16. 10. 2016
12:00

č.z.: 37019
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5022
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

so 15. 10. 2016
16:00

č.z.: 1041
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 4023
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 26034
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 09. 10. 2016
16:00

č.z.: 37015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 09. 10. 2016
13:30

č.z.: 5019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 08. 10. 2016
16:00

č.z.: 1038
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 41025
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 4019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 26027
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 02. 10. 2016
16:00

č.z.: 41017
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 02. 10. 2016
11:30

č.z.: 5013
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 1032
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 01. 10. 2016
16:00

č.z.: 1029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 01. 10. 2016
11:00

č.z.: 26023
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 25. 09. 2016
13:30

č.z.: 5012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SHC Killers Litoměřice

so 24. 09. 2016
16:00

č.z.: 1016
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 24. 09. 2016
15:00

č.z.: 26014
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 24. 09. 2016
14:30

č.z.: 41014
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň B

so 24. 09. 2016
14:00

č.z.: 4009
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 24. 09. 2016
11:00

č.z.: 37008
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 18. 09. 2016
16:30

č.z.: 41008
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 18. 09. 2016
13:00

č.z.: 26001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 4006
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HSÚ Wolves Chomutov

so 17. 09. 2016
14:00

č.z.: 1013
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 17. 09. 2016
11:00

č.z.: 26012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 17. 09. 2016
11:00

č.z.: 37001
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

ne 11. 09. 2016
13:00

č.z.: 5004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 10. 09. 2016
13:00

č.z.: 4003
Místo: Zliv

HBC Zliv
HBC Plzeň

so 10. 09. 2016
11:00

č.z.: 1008
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 03. 09. 2016
14:00

č.z.: 1005
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Sudoměřice

ne 29. 05. 2016
15:00

č.z.: 5310
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

ne 29. 05. 2016
13:00

č.z.: 6025
Místo: ZS Příbram - malá hala

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 29. 05. 2016
11:00

č.z.: 5308
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 05. 2016
19:00

č.z.: 5306
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC Plzeň
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 05. 2016
16:00

č.z.: 1161
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 28. 05. 2016
13:30

č.z.: 6018
Místo: ZS Příbram - velká hala

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 28. 05. 2016
11:00

č.z.: 5302
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 28. 05. 2016
10:30

č.z.: 6014
Místo: ZS Příbram - velká hala

HBC Plzeň
TJ ACS Malenovice SV

pá 27. 05. 2016
17:00

č.z.: 6010
Místo: ZS Příbram - malá hala

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

pá 27. 05. 2016
14:00

č.z.: 6006
Místo: ZS Příbram - malá hala

HBC Plzeň
HbK Karviná

ne 22. 05. 2016
13:30

č.z.: 5184
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 27108
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 1159
Místo: vedlejší plocha ZS Kladno

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 21. 05. 2016
11:00

č.z.: 1157
Místo: vedlejší plocha ZS Kladno

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 15. 05. 2016
16:00

č.z.: 1155
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 15. 05. 2016
14:00

č.z.: 5179
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 27103
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 26078
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 14. 05. 2016
16:00

č.z.: 1153
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 05. 2016
10:30

č.z.: 5177
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

ne 08. 05. 2016
13:30

č.z.: 5174
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 08. 05. 2016
11:00

č.z.: 27097
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 07. 05. 2016
11:00

č.z.: 26074
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 01. 05. 2016
15:00

č.z.: 27094
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5172
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 30. 04. 2016
16:30

č.z.: 1141
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

so 30. 04. 2016
11:00

č.z.: 26069
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 30. 04. 2016
10:00

č.z.: 41083
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

ne 24. 04. 2016
18:30

č.z.: 41081
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 24. 04. 2016
16:30

č.z.: 27086
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 1137
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 23. 04. 2016
16:00

č.z.: 1133
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 23. 04. 2016
13:00

č.z.: 4311
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 23. 04. 2016
11:00

č.z.: 26066
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 27085
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 41080
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SHC Viktoria Plzeň

ne 17. 04. 2016
13:30

č.z.: 5166
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 4307
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 17. 04. 2016
10:30

č.z.: 26062
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 1130
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 4303
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 10. 04. 2016
16:00

č.z.: 41076
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

ne 10. 04. 2016
15:00

č.z.: 5163
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 1124
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 09. 04. 2016
13:00

č.z.: 26057
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 04. 2016
11:00

č.z.: 4170
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 03. 04. 2016
16:00

č.z.: 4168
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 03. 04. 2016
13:30

č.z.: 5158
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 04. 2016
16:00

č.z.: 1116
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 04. 2016
13:00

č.z.: 27075
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 04. 2016
11:30

č.z.: 41071
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 02. 04. 2016
10:30

č.z.: 4165
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

ne 27. 03. 2016
11:00

č.z.: 5156
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 27. 03. 2016
10:30

č.z.: 4161
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 26. 03. 2016
12:30

č.z.: 41068
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

so 26. 03. 2016
10:00

č.z.: 4158
Místo: Zliv

HBC Zliv
HBC Plzeň

pá 25. 03. 2016
16:30

č.z.: 1114
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 20. 03. 2016
16:00

č.z.: 1105
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

ne 20. 03. 2016
12:00

č.z.: 5153
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 26053
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

ne 20. 03. 2016
09:00

č.z.: 27066
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Plzeň

so 19. 03. 2016
16:00

č.z.: 41064
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 19. 03. 2016
13:00

č.z.: 4155
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 1101
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 19. 03. 2016
10:30

č.z.: 5151
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 03. 2016
15:30

č.z.: 41059
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 13. 03. 2016
13:00

č.z.: 26047
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 4152
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 27064
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 12. 03. 2016
14:30

č.z.: 1091
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

ne 06. 03. 2016
16:00

č.z.: 41056
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SK Horní Bříza

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 5145
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 05. 03. 2016
16:00

č.z.: 1090
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 05. 03. 2016
13:00

č.z.: 4146
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 05. 03. 2016
11:00

č.z.: 26042
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Plzeň

so 05. 03. 2016
10:00

č.z.: 27057
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 28. 02. 2016
16:00

č.z.: 41049
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 28. 02. 2016
11:00

č.z.: 27053
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

so 27. 02. 2016
12:00

č.z.: 4143
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 20. 02. 2016
18:00

č.z.: 41030
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HC Buldoci Stříbro

ne 29. 11. 2015
13:30

č.z.: 4140
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 5142
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro

so 28. 11. 2015
15:30

č.z.: 27048
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 1080
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 41048
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 28. 11. 2015
13:00

č.z.: 4137
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Zliv

so 28. 11. 2015
10:30

č.z.: 26040
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 5137
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 27042
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 21. 11. 2015
16:00

č.z.: 26037
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 21. 11. 2015
14:30

č.z.: 1077
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HbK Karviná

so 21. 11. 2015
11:00

č.z.: 4134
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 21. 11. 2015
10:00

č.z.: 41042
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B

ne 15. 11. 2015
16:00

č.z.: 41039
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 15. 11. 2015
13:30

č.z.: 5135
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 26033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 14. 11. 2015
15:00

č.z.: 1069
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Plzeň

so 14. 11. 2015
13:00

č.z.: 4131
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Blatná Datels

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 26031
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 27039
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 08. 11. 2015
16:00

č.z.: 41035
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 08. 11. 2015
13:30

č.z.: 5132
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 27031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

so 07. 11. 2015
16:00

č.z.: 1064
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň

ne 01. 11. 2015
11:00

č.z.: 5130
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 31. 10. 2015
16:00

č.z.: 1058
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 31. 10. 2015
14:00

č.z.: 4125
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň

so 31. 10. 2015
11:00

č.z.: 26025
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

ne 25. 10. 2015
14:00

č.z.: 41028
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň B

so 24. 10. 2015
16:00

č.z.: 1050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 24. 10. 2015
15:30

č.z.: 5124
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 10. 2015
13:00

č.z.: 4122
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 27030
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 18. 10. 2015
16:05

č.z.: 41021
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B

ne 18. 10. 2015
10:00

č.z.: 4119
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 17. 10. 2015
16:00

č.z.: 1048
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 17. 10. 2015
16:00

č.z.: 26019
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 5121
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň

so 17. 10. 2015
13:00

č.z.: 4116
Místo: Zliv

HBC Zliv
HBC Plzeň

ne 11. 10. 2015
16:30

č.z.: 41020
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 11. 10. 2015
15:00

č.z.: 1039
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

ne 11. 10. 2015
13:30

č.z.: 5116
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 10. 2015
13:00

č.z.: 27020
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 11. 10. 2015
11:00

č.z.: 26014
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

so 10. 10. 2015
16:00

č.z.: 1035
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 10. 10. 2015
13:00

č.z.: 4113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 10. 2015
16:00

č.z.: 41014
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SHC Viktoria Plzeň

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 5114
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 27011
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Coyotes Hýskov

so 03. 10. 2015
16:00

č.z.: 1025
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 4110
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 26012
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 27. 09. 2015
15:00

č.z.: 41002
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň B

ne 27. 09. 2015
12:00

č.z.: 5111
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

so 26. 09. 2015
13:00

č.z.: 5109
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 26. 09. 2015
12:00

č.z.: 41011
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 1024
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

ne 20. 09. 2015
12:00

č.z.: 27009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 20. 09. 2015
11:00

č.z.: 26009
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 41007
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

so 19. 09. 2015
16:30

č.z.: 26005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

so 19. 09. 2015
16:00

č.z.: 1014
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 19. 09. 2015
13:00

č.z.: 4104
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 5103
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 27002
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 12. 09. 2015
14:30

č.z.: 1011
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Plzeň

so 12. 09. 2015
12:00

č.z.: 4101
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň

so 12. 09. 2015
11:00

č.z.: 26003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 05. 09. 2015
16:00

č.z.: 1003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Sudoměřice

so 30. 05. 2015
14:00

č.z.: 41098
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 24. 05. 2015
15:00

č.z.: 6027
Místo: Opava

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 6023
Místo: Opava

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 23. 05. 2015
13:30

č.z.: 6018
Místo: Karviná

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 05. 2015
10:00