HBC Kladno

ne 19. 05. 2024
14:00

č.z.: 5315
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 05. 2024
11:30

č.z.: 27143
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Rytíři DDM Děčín

ne 19. 05. 2024
09:00

č.z.: 27141
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 12. 05. 2024
14:30

č.z.: 5311
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Blatná Datels

so 11. 05. 2024
12:30

č.z.: 26100
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

st 08. 05. 2024
14:00

č.z.: 5308
Místo: České Budějovice

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
HBC Kladno

ne 05. 05. 2024
12:00

č.z.: 7505
Místo: Nové Strašecí

HBC Kladno
HBC Most

ne 05. 05. 2024
12:00

č.z.: 5302
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 05. 05. 2024
09:00

č.z.: 7501
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

so 04. 05. 2024
17:00

č.z.: 26095
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2024
18:00

č.z.: 21047
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

ne 28. 04. 2024
16:00

č.z.: 5106
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Tatran Třemošná

ne 28. 04. 2024
11:30

č.z.: 27140
Místo: Děčín

Rytíři DDM Děčín
HBC Kladno

ne 28. 04. 2024
10:15

č.z.: 27139
Místo: Děčín

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 27. 04. 2024
14:00

č.z.: 4228
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Kladno

so 27. 04. 2024
10:00

č.z.: 26091
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

čt 25. 04. 2024
19:00

č.z.: 5073
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

út 23. 04. 2024
19:30

č.z.: 21063
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Rafani Praha

ne 21. 04. 2024
15:30

č.z.: 5105
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 21. 04. 2024
10:00

č.z.: 26058
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 20. 04. 2024
17:30

č.z.: 4227
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 20. 04. 2024
10:00

č.z.: 26090
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

čt 18. 04. 2024
18:00

č.z.: 26081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 14. 04. 2024
14:00

č.z.: 21057
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

ne 14. 04. 2024
11:30

č.z.: 27122
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař A

ne 14. 04. 2024
09:00

č.z.: 27120
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

so 13. 04. 2024
14:00

č.z.: 4223
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 13. 04. 2024
11:00

č.z.: 1126
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Kladno

út 09. 04. 2024
19:30

č.z.: 21052
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 04. 2024
14:00

č.z.: 5040
Místo: Zliv

HbC Zliv
HBC Kladno

ne 07. 04. 2024
12:45

č.z.: 7406
Místo: Praha - Čimice

HBC Kladno
HBC Pardubice

ne 07. 04. 2024
09:45

č.z.: 7402
Místo: Praha - Čimice

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 06. 04. 2024
17:00

č.z.: 5068
Místo: České Budějovice

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
HBC Kladno

so 06. 04. 2024
16:00

č.z.: 1115
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 06. 04. 2024
13:00

č.z.: 4220
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

so 06. 04. 2024
10:00

č.z.: 26080
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 31. 03. 2024
13:00

č.z.: 5086
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

so 30. 03. 2024
14:00

č.z.: 4218
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

st 27. 03. 2024
19:30

č.z.: 21050
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

ne 24. 03. 2024
14:00

č.z.: 5084
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 24. 03. 2024
13:10

č.z.: 27104
Místo: Most

HBC Most
HBC Kladno

ne 24. 03. 2024
11:00

č.z.: 1128
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2024
10:40

č.z.: 27101
Místo: Most

HBC Kladno
Wolves Chomutov

ne 24. 03. 2024
09:50

č.z.: 27100
Místo: Most

HBC Kladno
Rytíři DDM Děčín

so 23. 03. 2024
15:30

č.z.: 1114
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 23. 03. 2024
13:00

č.z.: 4213
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Ježci Heřmanův Městec

so 23. 03. 2024
13:00

č.z.: 26072
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

ne 17. 03. 2024
11:00

č.z.: 5077
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 16. 03. 2024
14:00

č.z.: 21043
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno B

so 16. 03. 2024
13:00

č.z.: 4212
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 16. 03. 2024
12:30

č.z.: 26069
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

so 16. 03. 2024
11:00

č.z.: 1104
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

so 16. 03. 2024
10:30

č.z.: 5031
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

pá 15. 03. 2024
19:00

č.z.: 1082
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Kladno

st 13. 03. 2024
19:30

č.z.: 21041
Místo: Praha - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kladno B

ne 10. 03. 2024
11:30

č.z.: 27095
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 10. 03. 2024
10:15

č.z.: 27094
Místo: Beroun

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

so 09. 03. 2024
16:00

č.z.: 26063
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Kladno

so 09. 03. 2024
15:30

č.z.: 1101
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HbK Karviná

so 09. 03. 2024
13:00

č.z.: 4208
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

út 05. 03. 2024
19:30

č.z.: 21037
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
TJ KOVO Praha B

so 02. 03. 2024
15:00

č.z.: 1093
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

so 02. 03. 2024
13:00

č.z.: 4205
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Kladno

so 02. 03. 2024
13:00

č.z.: 21036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno B

ne 25. 02. 2024
14:00

č.z.: 5062
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Blatná Datels

so 24. 02. 2024
15:30

č.z.: 1088
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

so 24. 02. 2024
13:00

č.z.: 4203
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 26. 11. 2023
12:00

č.z.: 5059
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

so 25. 11. 2023
15:30

č.z.: 1075
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad

so 25. 11. 2023
14:00

č.z.: 4037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

čt 23. 11. 2023
18:00

č.z.: 26054
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

út 21. 11. 2023
19:00

č.z.: 4022
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

po 20. 11. 2023
19:30

č.z.: 21030
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

ne 19. 11. 2023
13:45

č.z.: 27077
Místo: Most

HBC Most
HBC Kladno

ne 19. 11. 2023
11:30

č.z.: 27074
Místo: Most

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 19. 11. 2023
11:00

č.z.: 5051
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Kladno

ne 19. 11. 2023
10:45

č.z.: 27073
Místo: Most

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

so 18. 11. 2023
16:00

č.z.: 26035
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 18. 11. 2023
15:00

č.z.: 4034
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

so 18. 11. 2023
11:00

č.z.: 1071
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

pá 17. 11. 2023
11:00

č.z.: 7103
Místo: Kladno u ZS

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

pá 17. 11. 2023
09:30

č.z.: 7101
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

ne 12. 11. 2023
15:00

č.z.: 5050
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 11. 2023
14:00

č.z.: 21025
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

so 11. 11. 2023
15:00

č.z.: 1062
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 11. 11. 2023
14:00

č.z.: 4031
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 11. 11. 2023
12:30

č.z.: 26047
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

út 07. 11. 2023
19:30

č.z.: 21023
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 05. 11. 2023
11:30

č.z.: 27056
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 11. 2023
09:00

č.z.: 27054
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař B

so 04. 11. 2023
15:30

č.z.: 1060
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 04. 11. 2023
13:00

č.z.: 4028
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 04. 11. 2023
10:00

č.z.: 26045
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 02. 11. 2023
18:30

č.z.: 26036
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

út 31. 10. 2023
19:30

č.z.: 21020
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Rafani Praha

ne 29. 10. 2023
16:00

č.z.: 21004
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 29. 10. 2023
14:00

č.z.: 5095
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HbC Zliv

so 28. 10. 2023
10:00

č.z.: 4025
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 22. 10. 2023
10:15

č.z.: 27041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 22. 10. 2023
09:00

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

so 21. 10. 2023
18:00

č.z.: 21016
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

so 21. 10. 2023
15:30

č.z.: 1049
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

út 17. 10. 2023
19:30

č.z.: 21015
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Rakovník

ne 15. 10. 2023
12:30

č.z.: 27036
Místo: Ústí nad Labem

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 10. 2023
11:15

č.z.: 27035
Místo: Ústí nad Labem

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 15. 10. 2023
11:00

č.z.: 5029
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Kladno

so 14. 10. 2023
14:30

č.z.: 1048
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Kladno

so 14. 10. 2023
10:00

č.z.: 26027
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

st 11. 10. 2023
18:30

č.z.: 5018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 08. 10. 2023
17:00

č.z.: 1005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 08. 10. 2023
14:00

č.z.: 5022
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 07. 10. 2023
15:30

č.z.: 1038
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

so 07. 10. 2023
11:00

č.z.: 4016
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 10. 2023
10:00

č.z.: 26024
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 01. 10. 2023
17:00

č.z.: 21009
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

ne 01. 10. 2023
11:30

č.z.: 27015
Místo: Kladno - ZS

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 01. 10. 2023
09:00

č.z.: 27013
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař A

so 30. 09. 2023
14:30

č.z.: 1035
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Kladno

so 30. 09. 2023
11:00

č.z.: 4013
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

so 30. 09. 2023
10:00

č.z.: 26018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Wolves Chomutov

čt 28. 09. 2023
20:15

č.z.: 1027
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

čt 28. 09. 2023
13:00

č.z.: 4010
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

ne 24. 09. 2023
14:00

č.z.: 5013
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

so 23. 09. 2023
17:30

č.z.: 1022
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Kladno

so 23. 09. 2023
14:00

č.z.: 26013
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

so 23. 09. 2023
13:00

č.z.: 4007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 17. 09. 2023
11:15

č.z.: 27002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 17. 09. 2023
10:00

č.z.: 5007
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Kladno

ne 17. 09. 2023
10:00

č.z.: 27001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

so 16. 09. 2023
15:30

č.z.: 1016
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

so 16. 09. 2023
13:00

č.z.: 4004
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 16. 09. 2023
10:00

č.z.: 26009
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

so 16. 09. 2023
09:00

č.z.: 21002
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
HBC Kladno B

ne 10. 09. 2023
14:00

č.z.: 5004
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí

so 09. 09. 2023
17:00

č.z.: 1009
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

so 09. 09. 2023
16:30

č.z.: 26002
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 09. 09. 2023
11:00

č.z.: 4001
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

so 17. 06. 2023
17:45

č.z.: 7706
Místo: Čáslav

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 17. 06. 2023
16:45

č.z.: 5505
Místo: Svitavy

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 17. 06. 2023
10:45

č.z.: 7702
Místo: Čáslav

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Kladno

so 17. 06. 2023
09:00

č.z.: 5501
Místo: Svitavy

HBC Pardubice
HBC Kladno

ne 11. 06. 2023
11:30

č.z.: 27191
Místo: Kladno - ZS

HBC Most
HBC Kladno

ne 11. 06. 2023
10:00

č.z.: 5305
Místo: Praha - Lužiny

Ježci Heřmanův Městec
HBC Kladno

ne 11. 06. 2023
09:00

č.z.: 27189
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 10. 06. 2023
16:00

č.z.: 5303
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
TJ Sršni Svitavy

so 10. 06. 2023
10:00

č.z.: 5301
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

so 03. 06. 2023
13:00

č.z.: 6003
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Kladno

so 03. 06. 2023
09:00

č.z.: 6001
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

ne 28. 05. 2023
12:15

č.z.: 27172
Místo: Praha - Hostivař

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 28. 05. 2023
11:00

č.z.: 5090
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Kladno

ne 28. 05. 2023
11:00

č.z.: 27171
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 27. 05. 2023
11:00

č.z.: 26108
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 20. 05. 2023
12:00

č.z.: 26103
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 14. 05. 2023
14:00

č.z.: 5081
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

ne 14. 05. 2023
10:15

č.z.: 27160
Místo: Nové Strašecí

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 10

ne 14. 05. 2023
09:00

č.z.: 27159
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

so 13. 05. 2023
13:40

č.z.: 28011
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - Modrý Tým
HBC Kladno

so 13. 05. 2023
12:05

č.z.: 28009
Místo: Praha - Hostivař

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 13. 05. 2023
10:30

č.z.: 28007
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař - Bílý Tým
HBC Kladno

so 13. 05. 2023
09:30

č.z.: 26099
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 06. 05. 2023
10:00

č.z.: 26096
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 30. 04. 2023
17:00

č.z.: 21061
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

ne 30. 04. 2023
14:00

č.z.: 5072
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 29. 04. 2023
11:00

č.z.: 4229
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Enviform Třinec

út 25. 04. 2023
18:30

č.z.: 5047
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 23. 04. 2023
10:00

č.z.: 5063
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

so 22. 04. 2023
15:00

č.z.: 26089
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

so 22. 04. 2023
14:00

č.z.: 4212
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

čt 20. 04. 2023
19:30

č.z.: 21060
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

čt 20. 04. 2023
18:00

č.z.: 26082
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 16. 04. 2023
16:00

č.z.: 5069
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

ne 16. 04. 2023
11:15

č.z.: 27124
Místo: Praha - Hostivař

HBC Kladno
Wolves Chomutov

ne 16. 04. 2023
10:00

č.z.: 27123
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 15. 04. 2023
17:00

č.z.: 4222
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 15. 04. 2023
14:00

č.z.: 1128
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Svítkov Stars Pardubice

út 11. 04. 2023
18:30

č.z.: 26062
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

so 08. 04. 2023
12:00

č.z.: 4221
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

pá 07. 04. 2023
11:00

č.z.: 1126
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Kladno

ne 02. 04. 2023
15:00

č.z.: 5058
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 02. 04. 2023
14:00

č.z.: 21054
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

ne 02. 04. 2023
11:15

č.z.: 7404
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

ne 02. 04. 2023
09:45

č.z.: 7402
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 01. 04. 2023
14:00

č.z.: 4217
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Kladno

so 01. 04. 2023
11:00

č.z.: 1115
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 01. 04. 2023
10:00

č.z.: 26080
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

ne 26. 03. 2023
17:00

č.z.: 26070
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 26. 03. 2023
10:15

č.z.: 27118
Místo: Beroun

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 03. 2023
09:00

č.z.: 27117
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Kladno

so 25. 03. 2023
16:00

č.z.: 26071
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Wolves Chomutov

so 25. 03. 2023
12:00

č.z.: 4214
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Kladno

so 25. 03. 2023
11:00

č.z.: 1114
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad

čt 23. 03. 2023
19:30

č.z.: 21049
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Rakovník

st 22. 03. 2023
19:30

č.z.: 21047
Místo: Praha - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kladno B

ne 19. 03. 2023
15:30

č.z.: 27097
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 19. 03. 2023
14:00

č.z.: 27096
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 19. 03. 2023
10:00

č.z.: 5054
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Kladno

so 18. 03. 2023
11:00

č.z.: 1104
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 18. 03. 2023
10:00

č.z.: 4227
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

čt 16. 03. 2023
20:00

č.z.: 21044
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

so 11. 03. 2023
14:00

č.z.: 4207
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 03. 2023
11:00

č.z.: 1101
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 11. 03. 2023
08:30

č.z.: 21040
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
TJ KOVO Praha B

ne 05. 03. 2023
16:10

č.z.: 7309
Místo: Most - A. N. S.

HBC Kladno
TJ Tatran Třemošná

ne 05. 03. 2023
13:40

č.z.: 7306
Místo: Most - A. N. S.

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

ne 05. 03. 2023
11:10

č.z.: 7303
Místo: Most - A. N. S.

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 05. 03. 2023
11:00

č.z.: 21039
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
HBC Kladno B

ne 05. 03. 2023
09:30

č.z.: 7301
Místo: Most - A. N. S.

HBC Kladno
HBC Most

so 04. 03. 2023
16:00

č.z.: 1093
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Kladno

so 04. 03. 2023
13:30

č.z.: 4206
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

so 04. 03. 2023
10:00

č.z.: 26059
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 25. 02. 2023
14:00

č.z.: 4202
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Ježci Heřmanův Městec

so 25. 02. 2023
11:00

č.z.: 1088
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

so 18. 02. 2023
16:40

č.z.: 14
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

so 18. 02. 2023
14:00

č.z.: 10
Místo: Praha - Palmovka

HBC Kladno
Česko U16 - Dívky

so 18. 02. 2023
12:00

č.z.: 7
Místo: Praha - Palmovka

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 18. 02. 2023
10:00

č.z.: 4
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 18. 02. 2023
08:40

č.z.: 2
Místo: Praha - Palmovka

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 27. 11. 2022
11:30

č.z.: 27092
Místo: Kladno - ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 27. 11. 2022
10:00

č.z.: 27091
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 26. 11. 2022
13:30

č.z.: 26053
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 26. 11. 2022
12:30

č.z.: 4054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

so 26. 11. 2022
11:00

č.z.: 1082
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

ne 20. 11. 2022
18:00

č.z.: 21033
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 20. 11. 2022
16:00

č.z.: 5045
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Tatran Třemošná

so 19. 11. 2022
16:00

č.z.: 26048
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 19. 11. 2022
14:00

č.z.: 4051
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 19. 11. 2022
11:00

č.z.: 1075
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

čt 17. 11. 2022
12:00

č.z.: 7105
Místo: Praha - Palmovka

HBC Kladno
TJ Tatran Třemošná

čt 17. 11. 2022
09:00

č.z.: 7101
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 13. 11. 2022
12:00

č.z.: 5036
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

so 12. 11. 2022
16:00

č.z.: 26044
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 11. 2022
15:00

č.z.: 21028
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno B

so 12. 11. 2022
14:00

č.z.: 1071
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Kladno

so 12. 11. 2022
11:00

č.z.: 4047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

ne 06. 11. 2022
18:30

č.z.: 21026
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Rafani Praha

ne 06. 11. 2022
12:30

č.z.: 5035
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Kladno

ne 06. 11. 2022
12:00

č.z.: 27065
Místo: Ústí nad Labem

HBC Kladno
Wolves Chomutov

ne 06. 11. 2022
11:15

č.z.: 27064
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 06. 11. 2022
09:45

č.z.: 27062
Místo: Ústí nad Labem

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 05. 11. 2022
14:00

č.z.: 4042
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

so 05. 11. 2022
11:00

č.z.: 1066
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

čt 03. 11. 2022
18:30

č.z.: 26037
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 30. 10. 2022
16:00

č.z.: 4033
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

so 29. 10. 2022
11:30

č.z.: 4040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 29. 10. 2022
11:00

č.z.: 1055
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

pá 28. 10. 2022
16:30

č.z.: 1009
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

čt 27. 10. 2022
19:30

č.z.: 21023
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

ne 23. 10. 2022
17:30

č.z.: 21019
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

ne 23. 10. 2022
16:00

č.z.: 5027
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 23. 10. 2022
11:15

č.z.: 27050
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 23. 10. 2022
10:00

č.z.: 27049
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 22. 10. 2022
13:00

č.z.: 1054
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

so 22. 10. 2022
10:00

č.z.: 26035
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

ne 16. 10. 2022
11:30

č.z.: 27039
Místo: Kladno - ZS

Rytíři DDM Děčín
HBC Kladno

ne 16. 10. 2022
11:00

č.z.: 5024
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

ne 16. 10. 2022
09:00

č.z.: 27037
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Wolves Chomutov

so 15. 10. 2022
16:00

č.z.: 26026
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Kladno

so 15. 10. 2022
14:00

č.z.: 4032
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 10. 2022
11:00

č.z.: 1044
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 13. 10. 2022
19:30

č.z.: 21018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 09. 10. 2022
13:00

č.z.: 5018
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí

so 08. 10. 2022
14:00

č.z.: 4027
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 08. 10. 2022
11:00

č.z.: 1041
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

út 04. 10. 2022
18:30

č.z.: 26025
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 02. 10. 2022
16:00

č.z.: 5002
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 02. 10. 2022
14:00

č.z.: 21012
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

ne 02. 10. 2022
10:15

č.z.: 27017
Místo: Beroun

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 10. 2022
09:00

č.z.: 27016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Kladno

so 01. 10. 2022
14:00

č.z.: 4023
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 01. 10. 2022
11:00

č.z.: 1033
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

st 28. 09. 2022
14:00

č.z.: 4018
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

st 28. 09. 2022
13:00

č.z.: 1026
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Kladno

st 28. 09. 2022
10:00

č.z.: 26017
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 25. 09. 2022
15:00

č.z.: 5013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 25. 09. 2022
11:30

č.z.: 27015
Místo: Kladno - ZS

HBC Most
HBC Kladno

ne 25. 09. 2022
09:00

č.z.: 27013
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 10

so 24. 09. 2022
16:00

č.z.: 1022
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 24. 09. 2022
16:00

č.z.: 26014
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 24. 09. 2022
11:00

č.z.: 4014
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

čt 22. 09. 2022
19:30

č.z.: 21007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Rakovník

ne 18. 09. 2022
16:00

č.z.: 5009
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Blatná Datels

so 17. 09. 2022
16:00

č.z.: 26008
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2022
14:00

č.z.: 4012
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 17. 09. 2022
11:00

č.z.: 1016
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

st 14. 09. 2022
19:30

č.z.: 21005
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Kladno B

ne 11. 09. 2022
17:30

č.z.: 21002
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

so 10. 09. 2022
10:00

č.z.: 4005
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

so 10. 09. 2022
10:00

č.z.: 26003
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 04. 09. 2022
15:00

č.z.: 5080
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 09. 2022
14:00

č.z.: 13
Místo: Praha - Lužiny

TJ Tatran Třemošná
HBC Kladno

ne 04. 09. 2022
11:00

č.z.: 10
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
HBK Kyjov

ne 04. 09. 2022
09:00

č.z.: 8
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

so 03. 09. 2022
16:00

č.z.: 1005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HbK Karviná

so 03. 09. 2022
15:30

č.z.: 4004
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 03. 09. 2022
13:00

č.z.: 4
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 03. 09. 2022
11:00

č.z.: 2
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
SK Inter Blovice

so 18. 06. 2022
17:45

č.z.: 7706
Místo: Světlá nad Sázavou

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 18. 06. 2022
14:15

č.z.: 7704
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Kladno
HBC Pardubice

so 18. 06. 2022
13:00

č.z.: 5503
Místo: Česká Lípa

Ježci Heřmanův Městec
HBC Kladno

so 18. 06. 2022
09:00

č.z.: 5501
Místo: Česká Lípa

HBC Kladno
HBC Pardubice

ne 12. 06. 2022
11:30

č.z.: 27142
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 06. 2022
10:15

č.z.: 27141
Místo: Mladá Boleslav

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 29. 05. 2022
12:00

č.z.: 5086
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

so 21. 05. 2022
15:00

č.z.: 5059
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

čt 19. 05. 2022
18:15

č.z.: 26106
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 15. 05. 2022
16:00

č.z.: 5085
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 15. 05. 2022
14:15

č.z.: 27120
Místo: Praha - Hostivař

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 15. 05. 2022
13:30

č.z.: 26084
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 15. 05. 2022
13:00

č.z.: 27119
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

čt 12. 05. 2022
18:00

č.z.: 26105
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 08. 05. 2022
11:45

č.z.: 7505
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 05. 2022
10:00

č.z.: 4506
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 08. 05. 2022
08:45

č.z.: 7501
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 07. 05. 2022
18:15

č.z.: 4503
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

so 07. 05. 2022
11:00

č.z.: 4501
Místo: Kladno u ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 01. 05. 2022
16:00

č.z.: 5074
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha A

ne 01. 05. 2022
13:30

č.z.: 21086
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Ďáblové Praha

so 30. 04. 2022
17:00

č.z.: 26095
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Wolves Chomutov

so 30. 04. 2022
11:00

č.z.: 4319
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

ne 24. 04. 2022
15:00

č.z.: 5068
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 24. 04. 2022
11:30

č.z.: 27100
Místo: Praha - Palmovka

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 24. 04. 2022
10:15

č.z.: 27099
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008 - 09
HBC Kladno

so 23. 04. 2022
12:00

č.z.: 4317
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

so 23. 04. 2022
10:30

č.z.: 26086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

čt 21. 04. 2022
18:00

č.z.: 26050
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 17. 04. 2022
16:00

č.z.: 21074
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 04. 2022
11:00

č.z.: 4316
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

pá 15. 04. 2022
15:00

č.z.: 1129
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 10. 04. 2022
16:00

č.z.: 5063
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 10. 04. 2022
16:00

č.z.: 21077
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

ne 10. 04. 2022
11:15

č.z.: 27087
Místo: Rakovník

HBC Kladno
HBC Rakovník

ne 10. 04. 2022
10:00

č.z.: 27086
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

so 09. 04. 2022
11:00

č.z.: 1121
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

čt 07. 04. 2022
19:00

č.z.: 21050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno B

ne 03. 04. 2022
15:30

č.z.: 26068
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 02. 04. 2022
14:00

č.z.: 4312
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

so 02. 04. 2022
14:00

č.z.: 26077
Místo: Most

HBC Most
HBC Kladno

so 02. 04. 2022
11:00

č.z.: 1116
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Most

ne 27. 03. 2022
16:00

č.z.: 21068
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno B

so 26. 03. 2022
14:00

č.z.: 4309
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 26. 03. 2022
10:00

č.z.: 26073
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

pá 25. 03. 2022
19:30

č.z.: 1111
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

čt 24. 03. 2022
19:30

č.z.: 21063
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Rafani Praha

ne 20. 03. 2022
18:00

č.z.: 27079
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 10

ne 20. 03. 2022
16:45

č.z.: 27078
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

ne 20. 03. 2022
16:00

č.z.: 5052
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

ne 20. 03. 2022
13:45

č.z.: 21085
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
TJ KOVO Praha B

so 19. 03. 2022
14:00

č.z.: 4307
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

so 19. 03. 2022
11:00

č.z.: 1105
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 13. 03. 2022
14:00

č.z.: 21059
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

ne 13. 03. 2022
13:00

č.z.: 5050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 13. 03. 2022
11:00

č.z.: 1081
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 12. 03. 2022
14:00

č.z.: 4306
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 12. 03. 2022
11:00

č.z.: 1101
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

čt 10. 03. 2022
19:30

č.z.: 21052
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 06. 03. 2022
16:10

č.z.: 7209
Místo: Most - A. N. S.

HBC Kladno
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 03. 2022
13:40

č.z.: 7206
Místo: Most - A. N. S.

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 06. 03. 2022
11:10

č.z.: 7203
Místo: Most - A. N. S.

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 06. 03. 2022
09:30

č.z.: 7201
Místo: Most - A. N. S.

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 05. 03. 2022
16:00

č.z.: 1095
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Kladno

so 05. 03. 2022
10:30

č.z.: 26059
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

čt 03. 03. 2022
17:45

č.z.: 5077
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno

so 26. 02. 2022
12:00

č.z.: 1088
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Kladno

so 26. 02. 2022
11:00

č.z.: 4302
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

ne 13. 02. 2022
14:00

č.z.: 4048
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

st 01. 12. 2021
18:00

č.z.: 4050
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 27. 11. 2021
14:00

č.z.: 4055
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

čt 25. 11. 2021
18:30

č.z.: 26051
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 21. 11. 2021
16:00

č.z.: 5041
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

so 20. 11. 2021
15:00

č.z.: 1077
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HbK Karviná

ne 14. 11. 2021
14:00

č.z.: 5040
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 21041
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Kladno B

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 27066
Místo: Kladno - ZS

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Kladno

ne 14. 11. 2021
09:30

č.z.: 27065
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - Fretky

so 13. 11. 2021
14:00

č.z.: 1071
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

ne 07. 11. 2021
17:30

č.z.: 21040
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

ne 07. 11. 2021
16:00

č.z.: 5032
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha B

so 06. 11. 2021
16:00

č.z.: 26040
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Kladno

so 06. 11. 2021
14:00

č.z.: 4041
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 11. 2021
11:00

č.z.: 1061
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 04. 11. 2021
19:00

č.z.: 4039
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

čt 04. 11. 2021
18:30

č.z.: 26004
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 1056
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Kladno

út 26. 10. 2021
18:30

č.z.: 4026
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

ne 24. 10. 2021
13:00

č.z.: 5029
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha A
HBC Kladno

so 23. 10. 2021
17:00

č.z.: 26031
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 10. 2021
14:00

č.z.: 4034
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

so 23. 10. 2021
11:00

č.z.: 1051
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

čt 21. 10. 2021
19:30

č.z.: 21032
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

ne 17. 10. 2021
16:00

č.z.: 5023
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 17. 10. 2021
10:00

č.z.: 27041
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 17. 10. 2021
08:30

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Kladno

so 16. 10. 2021
15:00

č.z.: 21029
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno B

so 16. 10. 2021
14:00

č.z.: 4030
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

so 16. 10. 2021
11:00

č.z.: 1045
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

út 12. 10. 2021
19:30

č.z.: 21023
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Rakovník

út 12. 10. 2021
18:30

č.z.: 26029
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 10. 10. 2021
14:30

č.z.: 5018
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 09. 10. 2021
14:30

č.z.: 26022
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Most

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 1041
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

st 06. 10. 2021
19:30

č.z.: 21018
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Kladno B

ne 03. 10. 2021
15:00

č.z.: 5014
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 03. 10. 2021
14:00

č.z.: 26018
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 03. 10. 2021
11:30

č.z.: 27029
Místo: Ústí nad Labem

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 10. 2021
09:30

č.z.: 27028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 02. 10. 2021
14:00

č.z.: 4024
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

so 02. 10. 2021
11:00

č.z.: 1035
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

čt 30. 09. 2021
19:30

č.z.: 21014
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HC Red Wings Hrdlořezy

út 28. 09. 2021
14:30

č.z.: 4017
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

út 28. 09. 2021
11:00

č.z.: 1027
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 26. 09. 2021
10:30

č.z.: 27017
Místo: Beroun

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 09. 2021
09:00

č.z.: 27016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Kladno

so 25. 09. 2021
16:30

č.z.: 26013
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 25. 09. 2021
14:00

č.z.: 4015
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 25. 09. 2021
11:00

č.z.: 1022
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

ne 19. 09. 2021
14:00

č.z.: 5007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 18. 09. 2021
16:00

č.z.: 1015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 18. 09. 2021
13:30

č.z.: 4011
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 18. 09. 2021
10:00

č.z.: 21007
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kladno B

čt 16. 09. 2021
19:30

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

ne 12. 09. 2021
16:00

č.z.: 5005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 12. 09. 2021
12:00

č.z.: 27003
Místo: Kladno - ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 27001
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

so 11. 09. 2021
15:30

č.z.: 1011
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Kladno

pá 10. 09. 2021
18:30

č.z.: 4006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

so 04. 09. 2021
14:00

č.z.: 4002
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

so 04. 09. 2021
11:00

č.z.: 1005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad

ne 27. 06. 2021
10:00

č.z.: 21019
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

so 26. 06. 2021
19:05

č.z.: 5912
Místo: Světlá nad Sázavou - z. s.

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice
HBC Kladno

so 26. 06. 2021
17:15

č.z.: 4910
Místo: Ústí nad Labem - z. s.

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 06. 2021
16:20

č.z.: 5908
Místo: Světlá nad Sázavou - z. s.

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 06. 2021
12:40

č.z.: 4905
Místo: Ústí nad Labem - z. s.

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Kladno

so 26. 06. 2021
11:00

č.z.: 21018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
10:50

č.z.: 5903
Místo: Světlá nad Sázavou - z. s.

HBC Kladno
Ježci Heřmanův Městec

so 26. 06. 2021
09:55

č.z.: 4902
Místo: Ústí nad Labem - z. s.

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 20. 06. 2021
12:30

č.z.: 5623
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Kladno
HBC Malenovice

ne 20. 06. 2021
11:00

č.z.: 5622
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Kladno

ne 20. 06. 2021
11:00

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

so 19. 06. 2021
11:00

č.z.: 4610
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

pá 18. 06. 2021
19:30

č.z.: 1063
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 13. 06. 2021
11:00

č.z.: 21012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno B

so 12. 06. 2021
16:30

č.z.: 26012
Místo: Praha - Lužiny

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

so 12. 06. 2021
16:00

č.z.: 4607
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

so 12. 06. 2021
15:15

č.z.: 26011
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 12. 06. 2021
14:00

č.z.: 1051
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

ne 06. 06. 2021
17:00

č.z.: 5615
Místo: Kladno u ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 06. 06. 2021
14:00

č.z.: 5613
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 06. 06. 2021
10:00

č.z.: 21007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Rafani Praha

so 05. 06. 2021
17:00

č.z.: 4604
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

so 05. 06. 2021
13:00

č.z.: 1058
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HbK Karviná

ne 30. 05. 2021
10:30

č.z.: 21002
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Nové Strašecí

so 29. 05. 2021
16:00

č.z.: 4601
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 05. 2021
11:00

č.z.: 1041
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

so 22. 05. 2021
11:00

č.z.: 1032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 15. 05. 2021
16:00

č.z.: 1047
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice
HBC Kladno

ne 09. 05. 2021
11:00

č.z.: 1025
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Kladno

ne 11. 10. 2020
14:00

č.z.: 21024
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Kladno B

ne 11. 10. 2020
14:00

č.z.: 27023
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 5024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 10. 10. 2020
14:00

č.z.: 4056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

út 06. 10. 2020
17:15

č.z.: 27006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 5017
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 04. 10. 2020
15:30

č.z.: 27017
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Kladno

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 21017
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Nové Strašecí

so 03. 10. 2020
15:30

č.z.: 4030
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

so 03. 10. 2020
13:30

č.z.: 26020
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

po 28. 09. 2020
17:30

č.z.: 5013
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 27. 09. 2020
14:00

č.z.: 27014
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař A

so 26. 09. 2020
15:30

č.z.: 4014
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 26. 09. 2020
13:15

č.z.: 26011
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 26. 09. 2020
11:00

č.z.: 1089
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

st 23. 09. 2020
19:30

č.z.: 1003
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 21008
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 09. 2020
11:00

č.z.: 1017
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

so 19. 09. 2020
10:00

č.z.: 26009
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
HBC Kladno

po 14. 09. 2020
19:30

č.z.: 4049
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 13. 09. 2020
14:00

č.z.: 27005
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 09. 2020
13:00

č.z.: 5002
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

so 12. 09. 2020
15:30

č.z.: 4007
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 12. 09. 2020
13:15

č.z.: 26002
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Most

so 12. 09. 2020
11:00

č.z.: 1076
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

st 09. 09. 2020
19:30

č.z.: 21002
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Kladno B

so 27. 06. 2020
11:30

č.z.: 26019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

so 20. 06. 2020
14:00

č.z.: 4910
Místo: Kladno

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 06. 2020
11:00

č.z.: 26018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 14. 06. 2020
11:00

č.z.: 27017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 14. 06. 2020
10:00

č.z.: 27016
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
HBC Kladno

so 13. 06. 2020
14:00

č.z.: 4905
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

pá 12. 06. 2020
18:00

č.z.: 26005
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 07. 06. 2020
12:00

č.z.: 27012
Místo: Kladno - ZS

HBC Liberec
HBC Kladno

ne 07. 06. 2020
10:00

č.z.: 27010
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

so 06. 06. 2020
14:00

č.z.: 4901
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kladno

so 06. 06. 2020
11:30

č.z.: 26012
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 24. 05. 2020
16:00

č.z.: 26007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 24. 05. 2020
12:00

č.z.: 27006
Místo: Chomutov

HBC Kladno
Wolves Chomutov

ne 24. 05. 2020
11:00

č.z.: 27005
Místo: Chomutov

HBC Most
HBC Kladno

so 23. 05. 2020
11:00

č.z.: 26002
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

st 11. 03. 2020
19:30

č.z.: 21042
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Kladno B

ne 08. 03. 2020
16:00

č.z.: 27090
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 08. 03. 2020
15:30

č.z.: 21049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno B

ne 08. 03. 2020
14:00

č.z.: 1089
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 5053
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Rakovník

so 07. 03. 2020
11:00

č.z.: 26055
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

pá 06. 03. 2020
20:00

č.z.: 1086
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

čt 05. 03. 2020
18:30

č.z.: 4086
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 01. 03. 2020
17:00

č.z.: 27079
Místo: Palmovka - Plast

SHM Prosek Moles
HBC Kladno

ne 01. 03. 2020
14:00

č.z.: 5052
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 21048
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 29. 02. 2020
16:00

č.z.: 26050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 29. 02. 2020
11:00

č.z.: 4053
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 30. 11. 2019
16:30

č.z.: 26046
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 30. 11. 2019
14:00

č.z.: 4014
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad

so 30. 11. 2019
11:00

č.z.: 1014
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad

ne 24. 11. 2019
16:00

č.z.: 27077
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 24. 11. 2019
10:00

č.z.: 21039
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Jungle Fever Kladno

so 23. 11. 2019
10:30

č.z.: 26043
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

út 19. 11. 2019
18:30

č.z.: 5044
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 17. 11. 2019
13:00

č.z.: 5037
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
HBC Kladno

ne 17. 11. 2019
08:30

č.z.: 27064
Místo: Most

HBC Most
HBC Kladno

so 16. 11. 2019
16:30

č.z.: 26037
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

so 16. 11. 2019
15:30

č.z.: 21035
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

so 16. 11. 2019
15:00

č.z.: 1070
Místo: SUDOMĚŘICE

SK Sudoměřice
HBC Kladno

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 5035
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 10. 11. 2019
13:00

č.z.: 27063
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 21030
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 09. 11. 2019
16:30

č.z.: 26036
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

so 09. 11. 2019
13:30

č.z.: 4064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 09. 11. 2019
11:00

č.z.: 1064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 27051
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Wolves Chomutov

ne 03. 11. 2019
12:30

č.z.: 21028
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Nové Strašecí

ne 03. 11. 2019
10:30

č.z.: 4151
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 4060
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 1060
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 27048
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

čt 31. 10. 2019
17:30

č.z.: 5030
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 26. 10. 2019
11:00

č.z.: 1053
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HBC Kladno

čt 24. 10. 2019
18:30

č.z.: 26028
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 20. 10. 2019
16:00

č.z.: 27038
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 20. 10. 2019
15:00

č.z.: 5098
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

ne 20. 10. 2019
13:30

č.z.: 21021
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

ne 20. 10. 2019
11:30

č.z.: 5026
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kladno

so 19. 10. 2019
16:30

č.z.: 26021
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 4051
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

so 19. 10. 2019
11:00

č.z.: 1051
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

ne 13. 10. 2019
15:00

č.z.: 27033
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

ne 13. 10. 2019
14:00

č.z.: 4042
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 1042
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

so 12. 10. 2019
15:00

č.z.: 21020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno B

so 12. 10. 2019
13:00

č.z.: 1032
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HbK Karviná

so 12. 10. 2019
10:00

č.z.: 26019
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 06. 10. 2019
14:30

č.z.: 21014
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
Rafani Praha

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 5017
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Kladno

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 27025
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Liberec

so 05. 10. 2019
17:00

č.z.: 1031
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kladno

so 05. 10. 2019
16:30

č.z.: 26014
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 10. 2019
14:00

č.z.: 4031
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kladno

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 5016
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Plzeň

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 27018
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

ne 29. 09. 2019
08:00

č.z.: 21011
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Kladno B

so 28. 09. 2019
15:00

č.z.: 26010
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Kladno

pá 27. 09. 2019
19:00

č.z.: 1023
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

út 24. 09. 2019
18:30

č.z.: 4023
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

ne 22. 09. 2019
18:00

č.z.: 27012
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 08

ne 22. 09. 2019
15:00

č.z.: 21007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
TJ KOVO Praha B

ne 22. 09. 2019
10:30

č.z.: 5059
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 21. 09. 2019
16:30

č.z.: 26007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

pá 20. 09. 2019
20:00

č.z.: 1020
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

út 17. 09. 2019
20:00

č.z.: 4020
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

ne 15. 09. 2019
15:30

č.z.: 5008
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 15. 09. 2019
13:30

č.z.: 21002
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kladno B

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 4032
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Enviform Třinec

ne 15. 09. 2019
09:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Kladno

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 1080
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

so 14. 09. 2019
13:00

č.z.: 26001
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kladno

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 4080
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 5001
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ Blatná Datels

so 07. 09. 2019
15:30

č.z.: 4004
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Prachatice

so 07. 09. 2019
13:00

č.z.: 1004
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
SK Sudoměřice

ne 09. 06. 2019
12:30

č.z.: 5508
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC ALPIQ Kladno

ne 09. 06. 2019
08:30

č.z.: 5506
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

so 08. 06. 2019
16:00

č.z.: 5504
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 08. 06. 2019
12:00

č.z.: 5502
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

út 04. 06. 2019
18:30

č.z.: 27095
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 06

po 03. 06. 2019
17:30

č.z.: 27108
Místo: Lužiny

HBC ALPIQ Kladno
HC Kert Park Praha

ne 02. 06. 2019
12:30

č.z.: 5406
Místo: Plzeň - hala

HBC ALPIQ Kladno
TJ Sokol Poruba

so 01. 06. 2019
17:00

č.z.: 5403
Místo: Plzeň - hala

HBC ALPIQ Kladno
SK Hokejbal Letohrad

so 01. 06. 2019
14:00

č.z.: 6014
Místo: Černošice - ZS

HBC Malenovice
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 06. 2019
10:30

č.z.: 5401
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 06. 2019
10:00

č.z.: 6012
Místo: Černošice - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

út 28. 05. 2019
18:30

č.z.: 27100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 05. 2019
15:00

č.z.: 6010
Místo: Karviná

Ježci Heřmanův Městec
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 05. 2019
11:30

č.z.: 6008
Místo: Karviná

HBC ALPIQ Kladno
TJ Blatná Datels

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 5134
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

so 25. 05. 2019
17:30

č.z.: 6005
Místo: Karviná

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 25. 05. 2019
14:00

č.z.: 6003
Místo: Karviná

HBC ALPIQ Kladno
HbK Karviná

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 5128
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 26108
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

st 15. 05. 2019
19:30

č.z.: 21103
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC ALPIQ Kladno B

ne 12. 05. 2019
18:30

č.z.: 21101
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
Rafani Praha

ne 12. 05. 2019
12:00

č.z.: 27091
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 11. 05. 2019
10:00

č.z.: 26103
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

st 08. 05. 2019
19:00

č.z.: 21097
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC ALPIQ Kladno B

ne 05. 05. 2019
14:30

č.z.: 26099
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 05. 05. 2019
13:30

č.z.: 5119
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 27088
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 21091
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 26096
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 28. 04. 2019
16:00

č.z.: 27083
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 28. 04. 2019
15:00

č.z.: 21087
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno B

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 4213
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 4101
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC ALPIQ Kladno

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 21084
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
Jungle Fever Kladno

po 22. 04. 2019
17:00

č.z.: 26054
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 21. 04. 2019
15:30

č.z.: 5110
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 20. 04. 2019
15:00

č.z.: 4220
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

pá 19. 04. 2019
13:00

č.z.: 5078
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC ALPIQ Kladno

st 17. 04. 2019
19:30

č.z.: 21075
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC ALPIQ Kladno B

út 16. 04. 2019
18:30

č.z.: 26088
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 14. 04. 2019
15:30

č.z.: 21077
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno B

ne 14. 04. 2019
14:00

č.z.: 5112
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 5101
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Prachatice

ne 14. 04. 2019
10:30

č.z.: 27079
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

čt 11. 04. 2019
19:00

č.z.: 4096
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 07. 04. 2019
16:00

č.z.: 27072
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 5100
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 26084
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 06. 04. 2019
12:00

č.z.: 4086
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC ALPIQ Kladno

út 02. 04. 2019
17:30

č.z.: 27049
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 07

ne 31. 03. 2019
11:30

č.z.: 21072
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
TJ KOVO Praha B

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 5092
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 27070
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC ALPIQ Kladno

so 30. 03. 2019
17:30

č.z.: 4083
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 03. 2019
15:00

č.z.: 1128
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 26077
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

út 26. 03. 2019
18:30

č.z.: 26065
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 24. 03. 2019
17:00

č.z.: 21065
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno B

ne 24. 03. 2019
16:00

č.z.: 27061
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

ne 24. 03. 2019
13:30

č.z.: 4216
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 5089
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 23. 03. 2019
15:00

č.z.: 1101
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 23. 03. 2019
10:00

č.z.: 26075
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

čt 21. 03. 2019
19:00

č.z.: 4210
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

út 19. 03. 2019
18:00

č.z.: 26057
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 17. 03. 2019
17:00

č.z.: 27060
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 5083
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2019
08:30

č.z.: 21063
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 16. 03. 2019
16:00

č.z.: 1126
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 4071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 26066
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC ALPIQ Kladno

ne 10. 03. 2019
13:00

č.z.: 5067
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC ALPIQ Kladno

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 1049
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HbK Karviná

ne 10. 03. 2019
08:30

č.z.: 27052
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 03. 2019
17:30

č.z.: 4070
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 03. 2019
15:00

č.z.: 1114
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hradec Králové 1988

st 06. 03. 2019
19:30

č.z.: 21058
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC ALPIQ Kladno B

st 06. 03. 2019
19:00

č.z.: 4211
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 03. 03. 2019
13:30

č.z.: 21054
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK Kelti 2008

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 5029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 03. 2019
15:00

č.z.: 1038
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Hokejbal Letohrad

ne 24. 02. 2019
11:00

č.z.: 26048
Místo: Most

HBC Most
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 12. 2018
14:00

č.z.: 21051
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC ALPIQ Kladno B

ne 25. 11. 2018
17:00

č.z.: 27043
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Kert Park Praha

ne 25. 11. 2018
14:30

č.z.: 5022
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 5065
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 25. 11. 2018
08:30

č.z.: 21045
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
Jungle Fever Kladno

ne 18. 11. 2018
14:00

č.z.: 21044
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno B

ne 18. 11. 2018
12:00

č.z.: 5056
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC ALPIQ Kladno

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 27038
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 11. 2018
16:00

č.z.: 4056
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 11. 2018
14:30

č.z.: 26043
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 11. 2018
13:00

č.z.: 1082
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

pá 16. 11. 2018
19:00

č.z.: 1093
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 11. 2018
16:00

č.z.: 27034
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 11. 2018
13:00

č.z.: 5055
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

so 10. 11. 2018
17:30

č.z.: 4043
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hradec Králové 1988

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 1075
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Most

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 26039
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

pá 09. 11. 2018
19:30

č.z.: 1022
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 04. 11. 2018
11:00

č.z.: 5047
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 04. 11. 2018
11:00

č.z.: 27027
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 11. 2018
16:30

č.z.: 4206
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 21036
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC ALPIQ Kladno B

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 26032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 1062
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

út 30. 10. 2018
11:00

č.z.: 5038
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 28. 10. 2018
13:30

č.z.: 21027
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC ALPIQ Kladno B

ne 28. 10. 2018
11:00

č.z.: 5044
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

st 24. 10. 2018
19:30

č.z.: 1027
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Kert Park Praha

ne 21. 10. 2018
16:00

č.z.: 27025
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 06

ne 21. 10. 2018
13:30

č.z.: 21029
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 10. 2018
17:30

č.z.: 26030
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

so 20. 10. 2018
15:00

č.z.: 1060
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 20. 10. 2018
13:00

č.z.: 4041
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

čt 18. 10. 2018
19:00

č.z.: 4004
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

út 16. 10. 2018
18:30

č.z.: 26021
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 14. 10. 2018
19:30

č.z.: 21022
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
Rafani Praha

ne 14. 10. 2018
15:00

č.z.: 5123
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 27016
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 1071
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC ALPIQ Kladno

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 5033
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 13. 10. 2018
15:00

č.z.: 1115
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 10. 2018
15:00

č.z.: 4030
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 07. 10. 2018
15:00

č.z.: 27015
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 1048
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC ALPIQ Kladno

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 5074
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 06. 10. 2018
16:00

č.z.: 1104
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC ALPIQ Kladno

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 21018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno B

so 06. 10. 2018
10:00

č.z.: 26020
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 30. 09. 2018
18:00

č.z.: 21015
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HC Kert Park Praha B

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 4203
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Kert Park Praha

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 1005
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Sudoměřice

so 29. 09. 2018
18:00

č.z.: 1035
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC ALPIQ Kladno

pá 28. 09. 2018
10:00

č.z.: 5020
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

čt 27. 09. 2018
19:00

č.z.: 4201
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 23. 09. 2018
16:00

č.z.: 27007
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Ďáblové Praha

ne 23. 09. 2018
13:30

č.z.: 21009
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC ALPIQ Kladno B

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 5011
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Prachatice

so 22. 09. 2018
15:00

č.z.: 4017
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 26012
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 16. 09. 2018
17:00

č.z.: 21008
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Nové Strašecí

ne 16. 09. 2018
15:00

č.z.: 5010
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 16. 09. 2018
10:00

č.z.: 27004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC ALPIQ Kladno

so 15. 09. 2018
13:30

č.z.: 26009
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 15. 09. 2018
13:00