Extraliga dorostu

Finále

HBC ALPIQ Kladno - TJ Snack Dobřany: 0:3

so 25. 05. 2013
11:30

HBC ALPIQ Kladno
TJ Snack Dobřany

ne 19. 05. 2013
11:30

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

so 18. 05. 2013
11:30

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

Semifinále

HBC ALPIQ Kladno - HBC Pento Most: 3:2

so 11. 05. 2013
12:30

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 05. 05. 2013
16:00

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

so 04. 05. 2013
14:00

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 28. 04. 2013
11:00

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

so 27. 04. 2013
13:30

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

HBC Hradec Králové 1988 - TJ Snack Dobřany: 0:3

so 04. 05. 2013
16:00

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

ne 28. 04. 2013
11:00

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

so 27. 04. 2013
16:00

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

Čtvrtfinále

TJ Snack Dobřany - SK TOPTRANS Jihlava: 3:2

so 20. 04. 2013
15:00

TJ Snack Dobřany
SK TOPTRANS Jihlava

ne 14. 04. 2013
09:00

SK TOPTRANS Jihlava
TJ Snack Dobřany

so 13. 04. 2013
16:00

SK TOPTRANS Jihlava
TJ Snack Dobřany

ne 07. 04. 2013
13:20

TJ Snack Dobřany
SK TOPTRANS Jihlava

so 06. 04. 2013
16:00

TJ Snack Dobřany
SK TOPTRANS Jihlava

HBC Pento Most - HBC Škoda Plzeň: 3:2

so 20. 04. 2013
14:00

HBC Pento Most
HBC Škoda Plzeň

ne 14. 04. 2013
12:00

HBC Škoda Plzeň
HBC Pento Most

so 13. 04. 2013
14:00

HBC Škoda Plzeň
HBC Pento Most

ne 07. 04. 2013
12:00

HBC Pento Most
HBC Škoda Plzeň

so 06. 04. 2013
14:00

HBC Pento Most
HBC Škoda Plzeň

HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: 3:2

so 20. 04. 2013
12:00

HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 14. 04. 2013
14:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hradec Králové 1988

so 13. 04. 2013
14:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hradec Králové 1988

ne 07. 04. 2013
11:00

HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 06. 04. 2013
11:00

HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno: 1:3

ne 14. 04. 2013
16:00

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 04. 2013
10:30

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 07. 04. 2013
16:30

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 04. 2013
11:30

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem