Extraliga mužů

so 24. 02. 2024
15:30

č.z.: 1088
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

so 24. 02. 2024
15:00

č.z.: 1086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 24. 02. 2024
14:00

č.z.: 1087
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Pardubice

so 24. 02. 2024
13:00

č.z.: 1089
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Prachatice

so 24. 02. 2024
13:00

č.z.: 1090
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HbK Karviná

so 24. 02. 2024
11:00

č.z.: 1085
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 10. 02. 2024
17:30

č.z.: 1081
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 25. 11. 2023
15:30

č.z.: 1075
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad

so 25. 11. 2023
13:00

č.z.: 1076
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Pardubice

so 25. 11. 2023
12:00

č.z.: 1077
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

so 25. 11. 2023
11:00

č.z.: 1073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 25. 11. 2023
11:00

č.z.: 1074
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 19. 11. 2023
11:00

č.z.: 1039
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HbK Karviná

so 18. 11. 2023
17:30

č.z.: 1068
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HbK Karviná

so 18. 11. 2023
16:00

č.z.: 1067
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Prachatice

so 18. 11. 2023
14:00

č.z.: 1006
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 11. 2023
14:00

č.z.: 1070
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 18. 11. 2023
11:00

č.z.: 1071
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

pá 17. 11. 2023
16:00

č.z.: 1069
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hradec Králové 1988

pá 17. 11. 2023
15:00

č.z.: 1031
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Hokejbal Letohrad

so 11. 11. 2023
17:30

č.z.: 1066
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 11. 11. 2023
16:00

č.z.: 1065
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HbK Karviná

so 11. 11. 2023
15:00

č.z.: 1062
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 11. 11. 2023
14:00

č.z.: 1064
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hradec Králové 1988

so 11. 11. 2023
11:00

č.z.: 1061
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HC Kert Park Praha

so 11. 11. 2023
11:00

č.z.: 1063
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 04. 11. 2023
16:00

č.z.: 1055
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

so 04. 11. 2023
15:30

č.z.: 1060
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 04. 11. 2023
14:30

č.z.: 1057
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Hokejbal Letohrad

so 04. 11. 2023
13:00

č.z.: 1056
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Pardubice

so 04. 11. 2023
13:00

č.z.: 1059
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 04. 11. 2023
11:00

č.z.: 1058
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

ne 29. 10. 2023
13:30

č.z.: 1026
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HbK Karviná

so 28. 10. 2023
15:00

č.z.: 1002
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

ne 22. 10. 2023
14:00

č.z.: 1004
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
SK Hokejbal Letohrad

so 21. 10. 2023
16:00

č.z.: 1054
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 21. 10. 2023
15:30

č.z.: 1049
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

so 21. 10. 2023
14:00

č.z.: 1050
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 21. 10. 2023
14:00

č.z.: 1052
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HbK Karviná

so 21. 10. 2023
14:00

č.z.: 1053
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Prachatice

so 21. 10. 2023
11:00

č.z.: 1051
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 14. 10. 2023
17:30

č.z.: 1044
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
SK Hokejbal Letohrad

so 14. 10. 2023
16:00

č.z.: 1043
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Pardubice

so 14. 10. 2023
15:00

č.z.: 1045
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

so 14. 10. 2023
14:30

č.z.: 1048
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Kladno

so 14. 10. 2023
13:00

č.z.: 1047
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

ne 08. 10. 2023
17:00

č.z.: 1005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 07. 10. 2023
15:30

č.z.: 1038
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988

so 07. 10. 2023
15:00

č.z.: 1040
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Prachatice

so 07. 10. 2023
14:00

č.z.: 1042
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Pardubice

so 07. 10. 2023
13:00

č.z.: 1037
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HC Kert Park Praha

so 07. 10. 2023
12:00

č.z.: 1041
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 30. 09. 2023
17:30

č.z.: 1033
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 09. 2023
16:00

č.z.: 1032
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hostivař

so 30. 09. 2023
15:00

č.z.: 1034
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Plzeň

so 30. 09. 2023
14:30

č.z.: 1035
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Kladno

so 30. 09. 2023
11:00

č.z.: 1036
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Svítkov Stars Pardubice

čt 28. 09. 2023
20:15

č.z.: 1027
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Prachatice

čt 28. 09. 2023
15:00

č.z.: 1029
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pardubice

čt 28. 09. 2023
14:00

č.z.: 1030
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad

čt 28. 09. 2023
11:00

č.z.: 1025
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HC Kert Park Praha

čt 28. 09. 2023
11:00

č.z.: 1028
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 24. 09. 2023
11:00

č.z.: 1046
Místo: Karviná

HbK Karviná
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 09. 2023
17:30

č.z.: 1022
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Kladno

so 23. 09. 2023
16:00

č.z.: 1019
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

so 23. 09. 2023
16:00

č.z.: 1021
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Plzeň

so 23. 09. 2023
14:30

č.z.: 1024
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hradec Králové 1988

so 23. 09. 2023
14:00

č.z.: 1020
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 09. 2023
14:00

č.z.: 1023
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 16. 09. 2023
15:30

č.z.: 1016
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

so 16. 09. 2023
14:30

č.z.: 1013
Místo: Karviná

HbK Karviná
HC Kert Park Praha

so 16. 09. 2023
14:00

č.z.: 1017
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 16. 09. 2023
13:00

č.z.: 1015
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 16. 09. 2023
11:00

č.z.: 1014
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Prachatice

so 16. 09. 2023
11:00

č.z.: 1018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 09. 09. 2023
17:30

č.z.: 1011
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

so 09. 09. 2023
17:00

č.z.: 1009
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

so 09. 09. 2023
16:00

č.z.: 1010
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 09. 09. 2023
15:00

č.z.: 1012
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HbK Karviná

so 09. 09. 2023
11:00

č.z.: 1008
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Plzeň

pá 08. 09. 2023
19:30

č.z.: 1007
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 09. 2023
15:00

č.z.: 1072
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 02. 09. 2023
14:00

č.z.: 1001
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Kert Park Praha

so 02. 09. 2023
11:00

č.z.: 1003
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Pardubice