Detailní statistiky - Extraliga mužů

LÍDŘI STATISTIK
Hráči
Brankáři
Týmy
Vyšší tresty
Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Jan Bílý HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 11 27 13 14 2 1 12
2. Václav Šlehofer TJ Snack Dobřany Ú/O 16 26 5 21 2 0 12
3. Martin Kruček HC Kert Park Praha Ú 13 26 4 22 1 0 0
4. Tomáš Wróbel HC Kert Park Praha Ú 14 25 12 13 4 0 18
5. Pavel Kubeš HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 13 23 8 15 1 1 16
6. Lumír Rosůlek HbK Karviná Ú 15 22 11 11 3 2 14
7. Adam Bárta TJ Snack Dobřany Ú/O 15 21 6 15 4 0 18
8. Dalimil Zvonek HC Kert Park Praha Ú 12 20 10 10 2 1 14
9. Dominik Barnošák HBC Kladno Ú 15 19 12 7 2 0 12
10. Jan Čejka HC Kert Park Praha Ú 13 19 12 7 4 1 18
11. Petr Filip HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 14 19 9 10 3 0 10
12. Marek Švarc HBC Plzeň Ú 10 19 6 13 1 0 6
13. Jiří Tomáš Elba DDM Ústí nad Labem Ú 14 18 12 6 2 0 10
14. Ondřej Lux HBC Hradec Králové 1988 Ú 14 18 4 14 1 0 4
15. Vojtěch Červinka Elba DDM Ústí nad Labem Ú 15 18 4 14 3 0 6
16. Filip Faltus SK Hokejbal Letohrad Ú 14 17 8 9 1 0 6
17. Vladimír Bačák Elba DDM Ústí nad Labem Ú 13 17 7 10 2 1 2
18. Pavel Malý HBC Hradec Králové 1988 Ú 15 16 9 7 2 0 10
19. Jiří Kruček HC Kert Park Praha Ú 11 16 6 10 3 0 6
20. Petr Danko HC Kert Park Praha Ú 13 16 6 10 1 0 0
21. Ondřej Kejř HBC Plzeň Ú 14 16 5 11 1 0 33
22. Adam Roušal HBC Plzeň Ú 10 15 10 5 2 1 10
23. Martin Stupka Elba DDM Ústí nad Labem Ú 15 15 9 6 1 0 2
24. Milan Schnaubelt HBC Kladno Ú 11 15 6 9 2 1 8
25. Lukáš Soukup Elba DDM Ústí nad Labem Ú 12 15 5 10 3 1 4
26. Martin Špaček HBC Kladno Ú 13 15 4 11 1 0 12
27. Jan Kovářík TJ Snack Dobřany Ú 16 14 11 3 4 0 22
28. Jakub Svoboda HBC Hradec Králové 1988 Ú 15 14 10 4 1 0 37
29. Michal Průcha HBC Plzeň Ú 13 14 9 5 2 0 6
30. Jan Kaluža SK Sudoměřice Ú 13 14 8 6 5 0 6
31. Tomáš Fejfar HC Kert Park Praha Ú 8 14 7 7 3 0 2
32. David Šrámek HBC Kladno Ú 11 14 6 8 2 1 2
33. Radomír Vaněk Elba DDM Ústí nad Labem Ú 10 14 6 8 1 0 16
34. Martin Kunzmann HBC Plzeň Ú 16 14 5 9 0 0 10
35. Tomáš Chyba HBC Most O 14 14 4 10 2 0 47
36. Jakub Vobruba HBC Plzeň Ú 16 14 3 11 1 0 8
37. Jan Diviš HbK Karviná Ú 10 13 9 4 3 0 4
38. Jiří Benedikt HBC Plzeň Ú 12 13 7 6 3 0 12
39. Lukáš Vlasák HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 14 13 7 6 1 0 26
40. Radek Soukup HBC Kladno O 15 13 6 7 1 0 16
41. David Ulč HBC Plzeň Ú 15 13 5 8 1 1 14
42. Marek Chytrý HBC Most Ú 13 13 5 8 2 0 28
43. Ondřej Březina HBC Hradec Králové 1988 Ú 12 13 5 8 2 0 22
44. Roman Krejčí HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 11 13 4 9 1 1 12
45. Petr Novák HBC Hradec Králové 1988 Ú 11 13 3 10 1 0 30
46. Lukáš Hanuš HBC Plzeň O 16 12 7 5 4 0 2
47. Martin Remiáš TJ Snack Dobřany Ú 15 12 7 5 4 0 18
48. Ondřej Pražák HBC Kladno Ú 15 12 6 6 1 0 8
49. Miroslav Věchet SK Hokejbal Letohrad Ú 14 12 5 7 2 1 10
50. Vítek Fanderlík HBC Hradec Králové 1988 O 15 12 2 10 1 0 34
51. Daniel Hnízdil HBC Kladno Ú 10 12 0 12 0 0 6
52. Jiří Vaniš HC Kert Park Praha Ú 10 11 4 7 2 0 10
53. Tomáš Truchlý TJ Snack Dobřany O 15 11 4 7 1 0 6
54. Jakub Štefek SK Sudoměřice Ú 13 11 3 8 0 0 8
55. David Halbrštát SK Hokejbal Letohrad Ú 14 11 3 8 0 0 0
56. Jan Prokop HBC Kladno Ú 15 11 3 8 2 0 10
57. David Šperl HC Kert Park Praha O 11 11 0 11 0 0 50
58. Michal Dědič HBC Kladno O 14 10 6 4 3 0 6
59. Lukáš Lajčiak SK Hokejbal Letohrad Ú 14 10 6 4 3 0 10
60. Stanislav Valenta HBC Plzeň Ú 13 10 6 4 0 0 10
61. Filip Förstl HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 13 10 4 6 2 0 8
62. Martin Pala HbK Karviná Ú 12 10 3 7 2 0 10
63. Miroslav Blažek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 12 10 1 9 0 0 2
64. David Haas Elba DDM Ústí nad Labem Ú 15 10 1 9 0 0 4
65. Jakub Cvejn SK Hokejbal Letohrad Ú 13 9 6 3 2 1 14
66. Petr Šimek HBC Hradec Králové 1988 O 15 9 4 5 3 0 2
67. Tomáš Winter TJ KOVO Praha Ú 15 9 3 6 0 0 8
68. Michal Tóth SK Sudoměřice Ú/O 13 9 3 6 2 0 18
69. Michal Smolík Elba DDM Ústí nad Labem O 12 9 2 7 0 0 10
70. Milan Skyba HbK Karviná Ú 8 9 2 7 0 0 6
71. Michal Slanec HBC Plzeň Ú 4 9 2 7 0 0 4
72. Matyáš Malecha HBC Kladno Ú 15 8 5 3 1 0 4
73. Patrik Mitra HBC Hradec Králové 1988 Ú 14 8 5 3 1 0 14
74. Denis Černek SK Sudoměřice Ú 8 8 4 4 1 0 4
75. Miloslav Hladký HbK Karviná Ú 5 8 4 4 0 0 4
76. Lukáš Kohoutek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 14 8 4 4 1 0 2
77. Jiří Grus Elba DDM Ústí nad Labem O 14 8 4 4 3 0 43
78. Jiří Krejsa SK Hokejbal Letohrad O 12 8 2 6 0 0 45
79. Dominik Tóth SK Sudoměřice Ú/O 13 8 2 6 0 0 30
80. Šimon Moravec HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 14 8 1 7 0 0 24
81. David Magasanik Elba DDM Ústí nad Labem Ú 13 7 5 2 1 0 2
82. Štěpán Důras HBC Kladno O 14 7 5 2 1 0 12
83. Richard Válek SK Sudoměřice Ú 6 7 4 3 1 0 2
84. Ondřej Novák HBC Most Ú 12 7 4 3 1 0 10
85. Jan Rosůlek HbK Karviná Ú 15 7 4 3 3 0 2
86. Martin Kohout HBC Kladno Ú 13 7 2 5 0 0 6
87. Jan Nýdl TJ KOVO Praha O 13 7 2 5 0 1 4
88. Jan Langthaler Elba DDM Ústí nad Labem Ú 9 7 2 5 1 0 8
89. Pavel Gottfried Elba DDM Ústí nad Labem Ú 9 7 2 5 1 0 2
90. Jan Havlík HbK Karviná Ú 6 7 1 6 0 0 8
91. Adam Vágner HBC Plzeň O 15 7 1 6 1 0 8
92. Vojtěch Palcer SK Hokejbal Letohrad Ú 13 6 4 2 1 0 0
93. Jan Střecha HC Kert Park Praha Ú 5 6 4 2 0 0 0
94. David Helešic SK Sudoměřice Ú 13 6 3 3 0 0 6
95. Pavel Šimon TJ KOVO Praha Ú 14 6 3 3 2 0 20
96. Petr Ogurčák TJ KOVO Praha Ú 11 6 3 3 1 0 12
97. Jaroslav Procházka HBC Kladno Ú 15 6 2 4 0 0 14
98. Pavel Krajíček HBC Most Ú 12 6 2 4 1 0 32
99. Petr Vychytil SK Hokejbal Letohrad O 9 6 1 5 1 0 10
100. Jan Plachý HBC Most Ú/O 12 6 1 5 0 0 24
101. Radovan Dejneka HC Kert Park Praha O 11 6 1 5 1 0 45
102. Jan Strouhal HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 14 5 5 0 1 0 0
103. Tomáš Zajíček HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 14 5 4 1 0 1 6
104. Daniel Kovářík TJ Snack Dobřany Ú 15 5 4 1 1 0 14
105. Tomáš Ulč HBC Plzeň O 16 5 3 2 1 0 2
106. Adam Postulka HC Kert Park Praha Ú 11 5 3 2 0 0 2
107. Ondřej Ulm TJ Snack Dobřany Ú 7 5 3 2 3 0 2
108. Josef Šimůnek HBC Hradec Králové 1988 Ú 14 5 3 2 2 0 2
109. Adam Hruboš HbK Karviná Ú/O 3 5 3 2 0 1 2
110. Tomáš Jiřík HBC Hradec Králové 1988 O 15 5 3 2 1 0 6
111. Vojtěch Bogdány SK Hokejbal Letohrad Ú 12 5 2 3 0 0 8
112. Ondřej Benedikt HBC Plzeň O 9 5 2 3 0 0 6
113. Zdeněk Král HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 3 5 2 3 0 0 4
114. Milan Janák HBC Most O 12 5 2 3 1 1 61
115. Jiří Hrabar HBC Kladno O 15 5 1 4 0 0 2
116. Lukáš Zaremba HbK Karviná O 14 5 1 4 0 0 26
117. Jakub Kvapil HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 9 5 1 4 1 0 4
118. Jiří Drak TJ KOVO Praha O 8 5 1 4 0 1 0
119. Petr Bravenec TJ KOVO Praha Ú 11 5 1 4 0 0 8
120. Martin Vašek HbK Karviná O 12 5 1 4 0 0 6
121. Tomáš Vosyka HbK Karviná Ú 7 5 1 4 1 0 4
122. Michal Macháček SK Hokejbal Letohrad Ú 13 5 1 4 0 0 6
123. Ondřej Fárský HbK Karviná Ú 15 5 0 5 0 0 10
124. Martin Řiman HbK Karviná O 12 5 0 5 0 0 12
125. Luboš Moravec HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 5 5 0 5 0 0 0
126. Ondřej Běloušek HBC Hradec Králové 1988 Ú 6 4 3 1 1 0 4
127. Ondřej Poláček Elba DDM Ústí nad Labem O 12 4 2 2 1 0 4
128. Martin Krištof TJ KOVO Praha Ú 12 4 2 2 1 0 6
129. Martin Janeček HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 8 4 2 2 0 1 0
130. Richard Hurt HBC Plzeň Ú 14 4 2 2 0 0 6
131. Jan Doležal HBC Hradec Králové 1988 O 8 4 1 3 0 0 8
132. Jaroslav Růžička HbK Karviná O 9 4 1 3 1 0 14
133. Lukáš Wágner HBC Most Ú 13 4 1 3 0 0 4
134. Tomáš Majer HBC Plzeň Ú 15 4 1 3 0 0 8
135. Adam Pilch HbK Karviná O 11 4 1 3 0 0 6
136. Tomáš Hübl SK Sudoměřice O 10 4 1 3 1 0 22
137. Jaroslav Tesař HBC Hradec Králové 1988 Ú 15 4 1 3 0 0 6
138. David Pokorný HBC Plzeň O 14 4 0 4 0 0 6
139. Jakub Haisman HBC Kladno O 15 4 0 4 0 0 4
140. Josef Krejčík HBC Hradec Králové 1988 Ú 11 3 3 0 0 0 0
141. Josef Česák HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 4 3 3 0 0 0 0
142. Vojtěch Novotný HBC Hradec Králové 1988 Ú 2 3 2 1 0 0 0
143. Jakub Král HBC Hradec Králové 1988 Ú 2 3 2 1 2 0 0
144. Martin Řehůřek HbK Karviná Ú 14 3 2 1 0 0 12
145. Jakub Wurdák TJ KOVO Praha Ú 15 3 2 1 0 0 6
146. Stanislav Teplý SK Hokejbal Letohrad O 10 3 1 2 0 0 6
147. Jan Bacovský HBC Hradec Králové 1988 Ú 1 3 1 2 1 0 0
148. Petr Škoda HBC Hradec Králové 1988 O 11 3 1 2 0 0 12
149. Vít Lokajíček HBC Plzeň Ú 12 3 1 2 1 0 4
150. Lukáš Zíka HBC Plzeň Ú 2 3 1 2 0 0 0
151. Vojtěch Jágr HC Kert Park Praha Ú 11 3 1 2 0 0 8
152. Tomáš Bernard HBC Most Ú 9 3 1 2 1 0 0
153. Lukáš Anýž SK Hokejbal Letohrad O 12 3 1 2 1 0 18
154. Jiří Singer HBC Most Ú 14 3 1 2 0 0 8
155. Filip Macek HC Kert Park Praha Ú/O 13 3 0 3 0 0 14
156. David Bím Elba DDM Ústí nad Labem Ú 9 3 0 3 0 0 2
157. Martin Chovanec SK Sudoměřice Ú 11 3 0 3 0 0 4
158. Michal Hrubý HBC Hradec Králové 1988 O 15 3 0 3 0 0 4
159. David Hejtmánek SK Hokejbal Letohrad Ú 10 3 0 3 0 0 37
160. Jan Drenčko HBC Most Ú 12 2 2 0 0 0 0
161. Lukáš Pacas HbK Karviná Ú 7 2 2 0 1 1 2
162. Nicolas Langr HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 6 2 2 0 0 0 4
163. Aleš Popluhar HBC Most O 14 2 2 0 2 0 0
164. Ondřej Kubeš HC Kert Park Praha O 8 2 2 0 0 0 0
165. Daniel Černý HBC Hradec Králové 1988 Ú 7 2 2 0 0 0 2
166. Nikolas Randis SK Sudoměřice Ú 7 2 2 0 0 0 0
167. Petr Michajličenko Elba DDM Ústí nad Labem O 13 2 2 0 0 0 12
168. Jan Blaško HC Kert Park Praha O 5 2 1 1 0 0 2
169. Jan Müller HBC Most Ú 3 2 1 1 0 0 2
170. Adam Holuša SK Hokejbal Letohrad Ú 13 2 1 1 0 0 2
171. Martin Bydžovský TJ KOVO Praha O 15 2 1 1 1 0 10
172. Lukáš Vodrážka HBC Plzeň O 10 2 1 1 0 0 6
173. Ondřej Čejka Elba DDM Ústí nad Labem Ú 11 2 1 1 0 0 8
174. Vít Kamenář HBC Kladno O 15 2 1 1 0 0 2
175. Sebastian Vaníček TJ Snack Dobřany Ú 12 2 1 1 0 0 8
176. Radek Pořízek HbK Karviná Ú 1 2 1 1 0 0 2
177. Dominik Babor TJ Snack Dobřany Ú/O 8 2 1 1 0 0 2
178. Josef Hejtmánek SK Hokejbal Letohrad O 10 2 1 1 1 0 10
179. Jan Sedláček Elba DDM Ústí nad Labem O 14 2 0 2 0 0 31
180. Filip Lux SK Hokejbal Letohrad O 13 2 0 2 0 0 2
181. Ivo Bošák HC Kert Park Praha O 12 2 0 2 0 0 4
182. Lukáš Suchánek HC Kert Park Praha Ú 11 2 0 2 0 0 6
183. Jakub Mokříž HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 10 2 0 2 0 0 10
184. Jakub Plecitý TJ KOVO Praha Ú/O 11 2 0 2 0 0 12
185. Jakub Šmucer HBC Plzeň O 15 2 0 2 0 0 10
186. Jakub Laurinc HC Kert Park Praha Ú/O 13 2 0 2 0 0 8
187. Jaroslav Haken Elba DDM Ústí nad Labem O 14 1 1 0 0 0 10
188. Michal Turyna HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 7 1 1 0 0 0 0
189. Jaroslav Pátek TJ KOVO Praha Ú 15 1 1 0 0 0 14
190. Jaroslav Kobr TJ Snack Dobřany Ú 10 1 1 0 0 0 6
191. Filip Štefka SK Hokejbal Letohrad Ú 1 1 1 0 1 0 0
192. Ondrej Ivánek SK Sudoměřice O 6 1 1 0 0 0 12
193. Ondřej Šlehofer TJ Snack Dobřany O 16 1 1 0 0 0 14
194. Václav Školoudík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 13 1 1 0 1 0 12
195. Daniel Fiedler HBC Hradec Králové 1988 Ú 10 1 1 0 0 0 0
196. Petr Adam TJ KOVO Praha Ú/O 14 1 1 0 1 0 14
197. Petr Strnad Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 1 1 0 0 0 2
198. Daniel Dušák TJ KOVO Praha O 10 1 1 0 0 0 4
199. Marek Rubner TJ Snack Dobřany Ú 2 1 1 0 1 0 16
200. Tomáš Mikeš HbK Karviná Ú 6 1 1 0 0 0 2
201. Patrik Král SK Sudoměřice O 9 1 1 0 0 0 4
202. Adam Bucek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 9 1 1 0 0 0 8
203. Karel Kaucký HC Kert Park Praha O 4 1 1 0 1 0 0
204. Michal Kuba SK Sudoměřice O 1 1 0 1 0 0 4
205. Adam Drož HBC Most Ú 8 1 0 1 0 0 8
206. Ondřej Novotný HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 12 1 0 1 0 0 6
207. Jan Kočka TJ KOVO Praha Ú 8 1 0 1 0 0 4
208. Matěj Votýpka TJ KOVO Praha O 13 1 0 1 0 0 12
209. Ondřej Málek TJ Snack Dobřany O 16 1 0 1 0 0 6
210. Pavel Studénka SK Sudoměřice O 10 1 0 1 0 0 18
211. Zbyšek Kastner HBC Most O 8 1 0 1 0 0 6
212. Matěj Sedláček Elba DDM Ústí nad Labem O 13 1 0 1 0 0 4
213. Marek Toman TJ Snack Dobřany Ú 13 1 0 1 0 0 8
214. Martin Konečný HbK Karviná O 7 1 0 1 0 0 10
215. Jaroslav Řebík HbK Karviná Ú 2 1 0 1 0 0 6
216. Jan Hrabica HBC Hradec Králové 1988 O 2 1 0 1 0 0 0
217. Marek Šindlář SK Sudoměřice O 13 1 0 1 0 0 10
218. Aleš Zahálka TJ KOVO Praha Ú/O 12 1 0 1 0 0 16
219. David Štípek HBC Plzeň Ú 4 1 0 1 0 0 0
220. František Pliml HBC Kladno O 10 1 0 1 0 0 14
221. Jakub Ježek HBC Hradec Králové 1988 O 9 1 0 1 0 0 2
222. Zbyněk Sladký HbK Karviná O 11 1 0 1 0 0 10
223. Samuel Kucharčík TJ KOVO Praha Ú 1 1 0 1 0 0 0
224. Jan Bečka SK Hokejbal Letohrad O 6 1 0 1 0 0 0
225. David Rozenberg HC Kert Park Praha Ú/O 6 1 0 1 0 0 2
226. Martin Zavřel SK Hokejbal Letohrad Ú 9 1 0 1 0 0 0
227. David Rejthar HBC Most O 7 1 0 1 0 0 8
228. Petr Švanda HBC Hradec Králové 1988 O 2 1 0 1 0 0 0
229. Vlastimil Pavlečka HBC Plzeň Ú 15 1 0 1 0 0 6
230. Jakub Bureš TJ KOVO Praha O 11 1 0 1 0 0 4
231. Pavel Sloup TJ Snack Dobřany Ú/O 11 1 0 1 0 0 12
232. Martin Stratil SK Sudoměřice O 11 0 0 0 0 0 2
233. Marek Baránek Elba DDM Ústí nad Labem O 0 0 0 0 0 0 0
234. Lukáš Hrubý TJ Snack Dobřany Ú 9 0 0 0 0 0 0
235. Dominik Jizba HC Kert Park Praha Ú 2 0 0 0 0 0 0
236. Martin Suda HC Kert Park Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
237. Michal Blanárik SK Sudoměřice O 1 0 0 0 0 0 0
238. Martin Tran SK Sudoměřice Ú 7 0 0 0 0 0 2
239. Lukáš Zdrha HBC Plzeň Ú 1 0 0 0 0 0 0
240. Filip Emmer HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
241. Vojtěch Kopřiva HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 3 0 0 0 0 0 2
242. Štěpán Koželuh TJ Snack Dobřany Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
243. Lukáš Kaňák TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
244. Tomáš Stuchlý Elba DDM Ústí nad Labem Ú 4 0 0 0 0 0 0
245. Nicholas Kaňák TJ Snack Dobřany Ú 3 0 0 0 0 0 2
246. Martin Kalus HbK Karviná O 1 0 0 0 0 0 0
247. Radek Dzik HbK Karviná O 7 0 0 0 0 0 2
248. Michal Kovář SK Hokejbal Letohrad Ú 1 0 0 0 0 0 2
249. Vít Šimůnek HC Kert Park Praha O 0 0 0 0 0 0 0
250. Lukáš Brádler HBC Hradec Králové 1988 O 3 0 0 0 0 0 4
251. Adam Krejčí Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 0 0 0 0 0 0
252. Ondřej Šnajdr HBC Most Ú 3 0 0 0 0 0 2
253. Zdeněk Zelenka TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
254. Tomáš Bureš TJ KOVO Praha Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
255. Filip Suchý TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
256. Milan Teinitzer HBC Kladno Ú 1 0 0 0 0 0 0
257. Michal Veselý HBC Hradec Králové 1988 Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
258. Jan Pospíšil HBC Most O 0 0 0 0 0 0 0
259. Dominik Bureš HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
260. Matyáš Licek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 2 0 0 0 0 0 0
261. Ondřej Hubálek SK Hokejbal Letohrad Ú 2 0 0 0 0 0 0
262. Lukáš Haluza Elba DDM Ústí nad Labem O 1 0 0 0 0 0 0
263. Petr Chlán Elba DDM Ústí nad Labem Ú 0 0 0 0 0 0 0
264. Václav Jánský TJ Snack Dobřany O 9 0 0 0 0 0 0
265. Otto Urbanec HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
266. Tomáš Friml SK Hokejbal Letohrad O 0 0 0 0 0 0 0
267. Ondřej Zdrha HBC Plzeň Ú 2 0 0 0 0 0 0
268. Ondřej Matoušek TJ KOVO Praha Ú 7 0 0 0 0 0 6
269. Lukáš Plzák HC Kert Park Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
270. Bohuslav Maloušek SK Sudoměřice Ú 3 0 0 0 0 0 2
271. Jakub Černý Elba DDM Ústí nad Labem O 3 0 0 0 0 0 0
272. Radek Procházka HBC Most Ú 0 0 0 0 0 0 0
273. Tomáš Duchek TJ Snack Dobřany Ú 11 0 0 0 0 0 0
274. Michal Panchártek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
275. Vojtěch Kamenský HbK Karviná Ú 3 0 0 0 0 0 0
276. Michael Čechura TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
277. Pavel Hrdlička HC Kert Park Praha O 3 0 0 0 0 0 2
278. Tomáš Giesel Elba DDM Ústí nad Labem Ú 12 0 0 0 0 0 0
279. Jan Valenta HBC Most O 3 0 0 0 0 0 2
280. Jakub Voves TJ Snack Dobřany Ú 1 0 0 0 0 0 0
281. David Balát SK Sudoměřice Ú 6 0 0 0 0 0 0
282. Radek Rop Elba DDM Ústí nad Labem O 1 0 0 0 0 0 0
283. Jaroslav Šimeček HBC Most Ú 0 0 0 0 0 0 0
284. Martin Kekrt TJ KOVO Praha Ú 1 0 0 0 0 0 0
285. Petr Christ SK Hokejbal Letohrad O 0 0 0 0 0 0 0
286. Jiří Košťál SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
287. Tomáš Mužík TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
288. Václav Kužel HBC Kladno O 8 0 0 0 0 0 0
289. Michal Hubený Elba DDM Ústí nad Labem Ú 0 0 0 0 0 0 0
290. Petr Škrlant TJ Snack Dobřany Ú 6 0 0 0 0 0 0
291. David Pastrňák HbK Karviná Ú 0 0 0 0 0 0 0
292. Matěj Grund SK Hokejbal Letohrad O 0 0 0 0 0 0 0
293. Dominik Řehák SK Hokejbal Letohrad Ú 1 0 0 0 0 0 0
294. Jan Janiurek HC Kert Park Praha Ú 1 0 0 0 0 0 0
295. Štěpán Dufek SK Sudoměřice Ú 5 0 0 0 0 0 4
296. Patrik Otrísal SK Sudoměřice Ú 1 0 0 0 0 0 0
297. Tomáš Ruda HBC Hradec Králové 1988 Ú 0 0 0 0 0 0 0
298. Lukáš Pešek HBC Most Ú 4 0 0 0 0 0 2
299. Marek Forejt HBC Plzeň Ú 0 0 0 0 0 0 0
300. Jakub Opolský TJ KOVO Praha Ú 1 0 0 0 0 0 0
301. Jan Lux SK Hokejbal Letohrad Ú 1 0 0 0 0 0 0
302. Lukáš Kopta TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
303. Erik Muráň SK Sudoměřice O 0 0 0 0 0 0 0
304. Kale Costa Elba DDM Ústí nad Labem Ú 2 0 0 0 0 0 0
305. Petr Koudelka HBC Most O 0 0 0 0 0 0 0
306. Daniel Čech TJ Snack Dobřany Ú 12 0 0 0 0 0 0
307. Daniel Staněk HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
308. Rudolf Liboska HbK Karviná O 2 0 0 0 0 0 0
309. Radovan Krul HbK Karviná Ú 8 0 0 0 0 0 0
310. Karel Geba SK Hokejbal Letohrad O 1 0 0 0 0 0 0
311. Martin Červenka TJ Snack Dobřany Ú 2 0 0 0 0 0 2
312. Ladislav Gengel HBC Hradec Králové 1988 Ú 1 0 0 0 0 0 0
313. Jakub Šiman TJ Snack Dobřany Ú 1 0 0 0 0 0 2
314. Daniel Čapka HbK Karviná Ú 10 0 0 0 0 0 2
315. Jan Eitler HBC Kladno Ú 5 0 0 0 0 0 2
316. Marek Danielik SK Sudoměřice Ú 0 0 0 0 0 0 0
317. Ivan Kučera Elba DDM Ústí nad Labem O 2 0 0 0 0 0 2
318. Zdeněk Vébr HBC Most Ú 1 0 0 0 0 0 0
319. David Vyskočil HC Kert Park Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
320. Jakub Navrátil SK Sudoměřice Ú 9 0 0 0 0 0 6
321. Jan Bečvář Elba DDM Ústí nad Labem O 11 0 0 0 0 0 2
322. Pavel Janeček HBC Most Ú 2 0 0 0 0 0 0
323. Michal Neumaier TJ Snack Dobřany Ú 16 0 0 0 0 0 2
324. Vladimír Luka HbK Karviná Ú 0 0 0 0 0 0 0
325. Miroslav Adamec SK Hokejbal Letohrad O 11 0 0 0 0 0 2
326. Vojtěch Nečas SK Hokejbal Letohrad Ú 2 0 0 0 0 0 0
327. David Kuna HC Kert Park Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
328. Pavel Görges TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
329. Aleš Kmenta SK Sudoměřice O 1 0 0 0 0 0 0
330. Jan Škurla Elba DDM Ústí nad Labem Ú 3 0 0 0 0 0 0
331. Petr Čížek HBC Most O 0 0 0 0 0 0 0
332. Ondřej Malý HBC Plzeň Ú 0 0 0 0 0 0 0
333. David Vaníček TJ Snack Dobřany Ú 1 0 0 0 0 0 0
334. Ondřej Novák HbK Karviná Ú 1 0 0 0 0 0 0
335. Marcel Hések SK Sudoměřice Ú 5 0 0 0 0 0 0
336. Matěj Kupf TJ KOVO Praha Ú 2 0 0 0 0 0 0
337. Jaromír Protzner SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
338. Václav Zdrůbecký HBC Kladno Ú 11 0 0 0 0 0 0
339. David Terna SK Sudoměřice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
340. Jiří Bucek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 1 0 0 0 0 0 0
341. Václav Štoural TJ KOVO Praha Ú 0 0 0 0 0 0 0
342. Radim Dostál SK Hokejbal Letohrad Ú 1 0 0 0 0 0 0
343. Radim Štěpáník HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
344. Jan Tůma Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 0 0 0 0 0 0
345. Jan Celner HBC Most Ú 1 0 0 0 0 0 0
346. Jan Brtník TJ Snack Dobřany O 2 0 0 0 0 0 0
347. Jan Turčáni HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
348. Michal Straka TJ KOVO Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
349. Filip Janák TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
350. Patrik Balcar Elba DDM Ústí nad Labem O 1 0 0 0 0 0 0
351. Jan Matoušek TJ Snack Dobřany Ú 8 0 0 0 0 0 4
352. Miroslav Franěk TJ KOVO Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
353. Vít Christov HbK Karviná Ú 0 0 0 0 0 0 0
354. Jan Stromko HbK Karviná Ú 12 0 0 0 0 0 4
355. Tomáš Pražák SK Hokejbal Letohrad O 1 0 0 0 0 0 2
356. Viktor Zeman HBC Hradec Králové 1988 Ú 3 0 0 0 0 0 0
357. Jan Voves TJ Snack Dobřany Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
358. Josef Škabraha SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
359. Josef Stříbrný HBC Kladno Ú 1 0 0 0 0 0 0
360. Lukáš Toman SK Sudoměřice O 8 0 0 0 0 0 0
361. Čestmír Bruštík HBC Most Ú 0 0 0 0 0 0 0
362. Milan Sýkora HBC Most Ú 0 0 0 0 0 0 0
363. Ondřej Váňa HBC Plzeň Ú 0 0 0 0 0 0 0
364. Richard Deml HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 1 0 0 0 0 0 0
Všichni
Odchytáno +40%
Odchytáno -40%
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Tomáš Rechtorik Elba DDM Ústí nad Labem 1 45 96.55 1 1 29 28 0 0 0
2. Václav Štoural TJ KOVO Praha 1 45 88.46 3 3 26 23 0 0 0
3. Jiří Brtník TJ Snack Dobřany 1 37 80.65 6 7.24 31 25 0 0 0
4. Vít Čapek HBC Kladno 9 363 75.41 15 1.9 61 46 0 1 1
5. Jaroslav Fukárek TJ Snack Dobřany 1 8 71.43 2 11.18 7 5 0 0 0
6. Michal Hrubý TJ Snack Dobřany 6 141 69.12 21 6.69 68 47 2 0 1
7. Miroslav Solar HbK Karviná 4 180 60.53 15 3.75 38 23 2 0 0
8. Lukáš Heczko HbK Karviná 10 406 54.55 25 2.8 55 30 4 1 1
9. Petr Brykner HBC Hradec Králové 1988 14 546 30.00 35 2.56 50 15 0 0 3
10. Petr Lindner SK Sudoměřice 7 230 28.57 35 6.85 49 14 2 0 0
11. Petr Mikl HC Kert Park Praha 11 462 21.21 26 2.58 33 7 4 1 3
12. Pavel Foršt HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 6 274 7.14 13 2.17 14 1 2 0 1
13. Petr Kráčina HBC Plzeň 8 364 -6.67 16 2 15 -1 0 0 1
14. Jan Šimara SK Hokejbal Letohrad 11 508 -19.35 37 3.36 31 -6 2 1 0
15. Jiří Návara HBC Plzeň 8 373 -37.50 22 2.75 16 -6 2 0 0
16. Petr Soukup HBC Most 1 13 0 4 13.69 0 -4 0 0 0
17. Ondrej Dékány SK Sudoměřice 3 92 0 7 3.39 0 -7 0 0 1
18. Adam Pulec HBC Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Leoš Gerlich TJ KOVO Praha 10 386 0 38 4.42 0 -38 0 0 1
20. Filip Koch HC Kert Park Praha 4 83 0 4 2.17 0 -4 2 0 2
21. Jiří Tůma Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. David Manučarjan SK Hokejbal Letohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Petr Smekal HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Radovan Krul HbK Karviná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Dominik Landt Elba DDM Ústí nad Labem 10 405 0 29 3.33 0 -29 0 0 2
26. Stanislav Židek HbK Karviná 5 93 0 8 3.93 0 -8 0 0 2
27. Ondřej Jásek TJ Snack Dobřany 9 296 0 41 6.22 0 -41 0 0 0
28. Michal Veselý HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Denis Dub TJ KOVO Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Martin Šach HC Kert Park Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Miroslav Tyl HBC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Jonáš Grufík SK Sudoměřice 9 267 0 30 5.11 0 -30 4 0 2
33. Václav Lain TJ KOVO Praha 6 245 0 29 5.36 0 -29 0 0 0
34. Pavel Brém HBC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Jan Jirotka HBC Kladno 8 326 0 14 1.98 0 -14 2 1 1
36. David Stárek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 8 366 0 28 3.5 0 -28 0 0 1
37. Michal Novák SK Hokejbal Letohrad 4 135 0 10 3.43 0 -10 0 0 1
38. Lukáš Smolka HbK Karviná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39. Jan Marek TJ Snack Dobřany 5 191 0 21 4.92 0 -21 0 0 0
40. Zdeněk Biegl HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Tomáš Dvořáček HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. Jan Celner HBC Most 4 125 0 14 5 0 -14 2 0 0
43. Michal Straka TJ KOVO Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44. Jan Mroviec HC Kert Park Praha 3 94 0 7 3.34 0 -7 0 0 1
45. Dominik Svoboda HBC Most 12 491 0 49 4.49 0 -49 0 0 0
46. Jakub Toth Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47. Ondřej Kuchař TJ Snack Dobřany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Daniel Figura HbK Karviná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49. Matěj Malotín TJ Snack Dobřany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50. Zdeněk Banda Elba DDM Ústí nad Labem 6 242 0 16 2.99 0 -16 0 0 0
51. Filip Janák TJ Snack Dobřany 1 45 0 4 4 0 -4 0 0 0
52. Jiří Vaněk HBC Hradec Králové 1988 2 60 0 3 2.25 0 -3 0 0 1
53. Marek Danielik SK Sudoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Lukáš Jirsa HC Kert Park Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Vít Čapek HBC Kladno 9 363 75.41 15 1.9 61 46 0 1 1
2. Lukáš Heczko HbK Karviná 10 406 54.55 25 2.8 55 30 4 1 1
3. Petr Brykner HBC Hradec Králové 1988 14 546 30.00 35 2.56 50 15 0 0 3
4. Petr Mikl HC Kert Park Praha 11 462 21.21 26 2.58 33 7 4 1 3
5. Pavel Foršt HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 6 274 7.14 13 2.17 14 1 2 0 1
6. Petr Kráčina HBC Plzeň 8 364 -6.67 16 2 15 -1 0 0 1
7. Jan Šimara SK Hokejbal Letohrad 11 508 -19.35 37 3.36 31 -6 2 1 0
8. Jiří Návara HBC Plzeň 8 373 -37.50 22 2.75 16 -6 2 0 0
9. Leoš Gerlich TJ KOVO Praha 10 386 0 38 4.42 0 -38 0 0 1
10. Dominik Landt Elba DDM Ústí nad Labem 10 405 0 29 3.33 0 -29 0 0 2
11. Ondřej Jásek TJ Snack Dobřany 9 296 0 41 6.22 0 -41 0 0 0
12. Jonáš Grufík SK Sudoměřice 9 267 0 30 5.11 0 -30 4 0 2
13. Jan Jirotka HBC Kladno 8 326 0 14 1.98 0 -14 2 1 1
14. David Stárek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 8 366 0 28 3.5 0 -28 0 0 1
15. Dominik Svoboda HBC Most 12 491 0 49 4.49 0 -49 0 0 0
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
16. Tomáš Rechtorik Elba DDM Ústí nad Labem 1 45 96.55 1 1 29 28 0 0 0
17. Václav Štoural TJ KOVO Praha 1 45 88.46 3 3 26 23 0 0 0
18. Jiří Brtník TJ Snack Dobřany 1 37 80.65 6 7.24 31 25 0 0 0
19. Jaroslav Fukárek TJ Snack Dobřany 1 8 71.43 2 11.18 7 5 0 0 0
20. Michal Hrubý TJ Snack Dobřany 6 141 69.12 21 6.69 68 47 2 0 1
21. Miroslav Solar HbK Karviná 4 180 60.53 15 3.75 38 23 2 0 0
22. Petr Lindner SK Sudoměřice 7 230 28.57 35 6.85 49 14 2 0 0
23. Petr Soukup HBC Most 1 13 0 4 13.69 0 -4 0 0 0
24. Ondrej Dékány SK Sudoměřice 3 92 0 7 3.39 0 -7 0 0 1
25. Adam Pulec HBC Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Filip Koch HC Kert Park Praha 4 83 0 4 2.17 0 -4 2 0 2
27. Jiří Tůma Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. David Manučarjan SK Hokejbal Letohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Petr Smekal HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Radovan Krul HbK Karviná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Stanislav Židek HbK Karviná 5 93 0 8 3.93 0 -8 0 0 2
32. Michal Veselý HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Denis Dub TJ KOVO Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Martin Šach HC Kert Park Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Miroslav Tyl HBC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Václav Lain TJ KOVO Praha 6 245 0 29 5.36 0 -29 0 0 0
37. Pavel Brém HBC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Michal Novák SK Hokejbal Letohrad 4 135 0 10 3.43 0 -10 0 0 1
39. Lukáš Smolka HbK Karviná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40. Jan Marek TJ Snack Dobřany 5 191 0 21 4.92 0 -21 0 0 0
41. Zdeněk Biegl HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. Tomáš Dvořáček HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43. Jan Celner HBC Most 4 125 0 14 5 0 -14 2 0 0
44. Michal Straka TJ KOVO Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45. Jan Mroviec HC Kert Park Praha 3 94 0 7 3.34 0 -7 0 0 1
46. Jakub Toth Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47. Ondřej Kuchař TJ Snack Dobřany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48. Daniel Figura HbK Karviná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49. Matěj Malotín TJ Snack Dobřany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50. Zdeněk Banda Elba DDM Ústí nad Labem 6 242 0 16 2.99 0 -16 0 0 0
51. Filip Janák TJ Snack Dobřany 1 45 0 4 4 0 -4 0 0 0
52. Jiří Vaněk HBC Hradec Králové 1988 2 60 0 3 2.25 0 -3 0 0 1
53. Marek Danielik SK Sudoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54. Lukáš Jirsa HC Kert Park Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. HBC Kladno 15 13 3 1 2 65:29 0 4.33 1.93 16 1 72 22.22 7 2 68 89.71 142 9
2. HBC Plzeň 16 12 3 1 4 77:38 0 4.81 2.38 18 1 66 27.27 16 2 69 76.81 179 11
3. HBC Hradec Králové 1988 15 10 1 3 5 65:38 0 4.33 2.53 19 0 67 28.36 12 0 50 76 203 14
4. Elba DDM Ústí nad Labem 15 10 4 2 5 65:46 0 4.33 3.07 19 2 58 32.76 13 2 54 75.93 188 13
5. HC Kert Park Praha 14 10 3 1 4 74:38 0 5.29 2.71 22 1 76 28.95 13 2 61 78.69 217 16
6. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 14 10 2 1 4 73:42 0 5.21 3.00 14 1 61 22.95 18 5 65 72.31 170 12
7. HbK Karviná 15 8 0 1 7 48:49 0 3.20 3.27 14 4 66 21.21 16 4 77 79.22 186 12
8. TJ Snack Dobřany 16 4 0 0 12 45:95 0 2.81 5.94 20 4 66 30.3 19 0 67 71.64 178 11
9. SK Hokejbal Letohrad 14 4 0 3 10 43:47 0 3.07 3.36 13 4 67 19.4 13 2 55 76.36 192 14
10. SK Sudoměřice 13 4 1 1 9 32:72 0 2.46 5.54 10 0 49 20.41 15 0 56 73.21 172 13
11. HBC Most 14 2 1 2 12 26:69 0 1.86 4.93 10 2 55 18.18 24 1 68 64.71 246 18
12. TJ KOVO Praha 15 1 0 2 14 21:71 0 1.40 4.73 6 2 58 10.34 15 2 71 78.87 160 11

Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Grus Jiří 39107 162555 > OK - 12. 10. 2019
2. Grus Jiří 39107 162555 > 5 - 12. 10. 2019
3. Grus Jiří 39107 162602 > 10 - 07. 03. 2020
4. Sedláček Jan 32770 162524 > 5 - 07. 09. 2019
5. Sedláček Jan 32770 162524 > OK - 07. 09. 2019
6. Vaněk Radomír 36690 162545 > 10 - 28. 09. 2019

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Moravec Šimon 35442 162552 > 10 - 13. 10. 2019
2. Vlasák Lukáš 31297 162552 > 10 - 13. 10. 2019

HBC Hradec Králové 1988

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Březina Ondřej 42376 162538 > 10 - 21. 09. 2019
2. Fanderlík Vítek 42187 162528 > 10 - 14. 09. 2019
3. Novák Petr 3014 162582 > 10 - 09. 11. 2019
4. Novák Petr 3014 162582 > OK - 09. 11. 2019
5. Svoboda Jakub 30162 162524 > 5 - 07. 09. 2019
6. Svoboda Jakub 30162 162524 > OK - 07. 09. 2019

HBC Most

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Chyba Tomáš 39383 162527 > OK - 14. 09. 2019
2. Chyba Tomáš 39383 162527 > 5 - 14. 09. 2019
3. Chytrý Marek 35356 162572 > 10 - 26. 10. 2019
4. Janák Milan 43614 162562 > 5 - 09. 11. 2019
5. Janák Milan 43614 162562 > OK - 09. 11. 2019
6. Krajíček Pavel 23536 162527 > 10 - 14. 09. 2019
7. Krajíček Pavel 23536 162534 > 10 - 29. 09. 2019
8. Plachý Jan 13937 162580 > 10 - 02. 11. 2019

HBC Plzeň

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kejř Ondřej 14305 162624 > 5 - 19. 10. 2019
2. Kejř Ondřej 14305 162624 > OK - 19. 10. 2019

HC Kert Park Praha

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Čejka Jan 38262 162624 > 10 - 19. 10. 2019
2. Dejneka Radovan 44859 162624 > OK - 19. 10. 2019
3. Dejneka Radovan 44859 162624 > 5 - 19. 10. 2019
4. Dejneka Radovan 44859 162585 > 10 - 08. 11. 2019
5. Šperl David 20294 162567 > 10 - 09. 11. 2019
6. Šperl David 20294 162567 > OK - 09. 11. 2019

SK Hokejbal Letohrad

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hejtmánek David 30250 162533 > 5 - 30. 11. 2019
2. Hejtmánek David 30250 162533 > OK - 30. 11. 2019
3. Krejsa Jiří 21818 162555 > 5 - 12. 10. 2019
4. Krejsa Jiří 21818 162555 > OK - 12. 10. 2019
5. Krejsa Jiří 21818 162556 > 10 - 24. 11. 2019

SK Sudoměřice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hübl Tomáš 9609 162603 > 10 - 07. 03. 2020
2. Studénka Pavel 41695 162546 > 10 - 05. 10. 2019
3. Tóth Dominik 33510 162545 > 10 - 28. 09. 2019
4. Tóth Dominik 33510 162603 > 10 - 07. 03. 2020

TJ KOVO Praha

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Zahálka Aleš 29470 162557 > 10 - 05. 10. 2019

TJ Snack Dobřany

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kovářík Jan 32627 162546 > 10 - 05. 10. 2019
2. Rubner Marek 40128 162526 > 10 - 14. 09. 2019

Partneři českého hokejbalu