Extraliga mužů

ne 28. 11. 2021
11:00

č.z.: 1038
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Most

so 27. 11. 2021
16:00

č.z.: 1079
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 11. 2021
16:00

č.z.: 1082
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

so 27. 11. 2021
14:00

č.z.: 1083
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 27. 11. 2021
14:00

č.z.: 1084
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

so 27. 11. 2021
11:00

č.z.: 1080
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Most

so 27. 11. 2021
11:00

č.z.: 1081
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Plzeň

so 20. 11. 2021
16:00

č.z.: 1075
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 11. 2021
16:00

č.z.: 1078
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Hokejbal Letohrad

so 20. 11. 2021
15:00

č.z.: 1077
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HbK Karviná

so 20. 11. 2021
12:00

č.z.: 1076
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Pardubice

so 20. 11. 2021
11:00

č.z.: 1073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 20. 11. 2021
11:00

č.z.: 1074
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
TJ KOVO Praha

ne 14. 11. 2021
14:00

č.z.: 1065
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 13. 11. 2021
16:00

č.z.: 1069
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Plzeň

so 13. 11. 2021
15:30

č.z.: 1072
Místo: Karviná

HbK Karviná
HC Kert Park Praha

so 13. 11. 2021
14:00

č.z.: 1071
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno

so 13. 11. 2021
12:00

č.z.: 1070
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

so 13. 11. 2021
11:00

č.z.: 1067
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 11. 2021
11:00

č.z.: 1068
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Most

st 10. 11. 2021
19:00

č.z.: 1042
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HC Kert Park Praha

so 06. 11. 2021
16:00

č.z.: 1062
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Most

so 06. 11. 2021
16:00

č.z.: 1066
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hostivař

so 06. 11. 2021
15:30

č.z.: 1063
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Plzeň

so 06. 11. 2021
14:00

č.z.: 1064
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Snack Dobřany

so 06. 11. 2021
11:00

č.z.: 1061
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 05. 11. 2021
19:15

č.z.: 1036
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hradec Králové 1988

so 30. 10. 2021
16:00

č.z.: 1057
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 1055
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 1056
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Kladno

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 1059
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Pardubice

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 1060
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

so 23. 10. 2021
16:00

č.z.: 1049
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 10. 2021
15:30

č.z.: 1053
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Pardubice

so 23. 10. 2021
14:00

č.z.: 1054
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hradec Králové 1988

so 23. 10. 2021
12:00

č.z.: 1050
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Most

so 23. 10. 2021
11:00

č.z.: 1051
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

pá 22. 10. 2021
19:15

č.z.: 1052
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 16. 10. 2021
16:00

č.z.: 1043
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 16. 10. 2021
16:00

č.z.: 1047
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
SK Hokejbal Letohrad

so 16. 10. 2021
11:00

č.z.: 1044
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Plzeň

so 16. 10. 2021
11:00

č.z.: 1045
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

pá 15. 10. 2021
19:15

č.z.: 1046
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 09. 10. 2021
15:00

č.z.: 1091
Místo: Karviná

HbK Karviná
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 10. 2021
14:00

č.z.: 1092
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Most

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 1039
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 1040
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 1041
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 1003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Pardubice

so 02. 10. 2021
16:00

č.z.: 1033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 02. 10. 2021
14:00

č.z.: 1097
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 02. 10. 2021
12:00

č.z.: 1034
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 02. 10. 2021
11:00

č.z.: 1035
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Pardubice

út 28. 09. 2021
17:00

č.z.: 1025
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

út 28. 09. 2021
16:00

č.z.: 1026
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

út 28. 09. 2021
14:00

č.z.: 1030
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HbK Karviná

út 28. 09. 2021
11:00

č.z.: 1027
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HC Kert Park Praha

út 28. 09. 2021
11:00

č.z.: 1028
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

po 27. 09. 2021
19:00

č.z.: 1131
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hradec Králové 1988

so 25. 09. 2021
16:00

č.z.: 1020
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Most

so 25. 09. 2021
16:00

č.z.: 1021
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Plzeň

so 25. 09. 2021
15:30

č.z.: 1023
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

so 25. 09. 2021
13:00

č.z.: 1024
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hostivař

so 25. 09. 2021
11:00

č.z.: 1019
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 09. 2021
11:00

č.z.: 1022
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

so 18. 09. 2021
16:00

č.z.: 1013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pardubice

so 18. 09. 2021
16:00

č.z.: 1015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kladno

so 18. 09. 2021
16:00

č.z.: 1017
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad

so 18. 09. 2021
14:00

č.z.: 1018
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HbK Karviná

so 18. 09. 2021
12:00

č.z.: 1016
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

so 18. 09. 2021
11:00

č.z.: 1014
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Hradec Králové 1988

so 11. 09. 2021
15:30

č.z.: 1011
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Kladno

so 11. 09. 2021
14:00

č.z.: 1012
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HC Kert Park Praha

so 11. 09. 2021
13:00

č.z.: 1009
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 11. 09. 2021
13:00

č.z.: 1010
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 11. 09. 2021
11:00

č.z.: 1007
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 09. 2021
11:00

č.z.: 1008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Most

so 04. 09. 2021
18:00

č.z.: 1006
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HbK Karviná

so 04. 09. 2021
12:00

č.z.: 1004
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

so 04. 09. 2021
11:00

č.z.: 1002
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Hostivař

so 04. 09. 2021
11:00

č.z.: 1005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad