SK Spectrum Praga
so 21. 03. 2015
09:30
č.z.: 21075
Místo: Palmovka - Asfalt
Bohemia Benders Ďáblice
SK Spectrum Praga
so 07. 03. 2015
13:00
č.z.: 21068
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Spectrum Praga
so 03. 05. 2014
11:00
č.z.: 21149
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 27. 04. 2014
11:00
č.z.: 21145
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 26. 04. 2014
12:00
č.z.: 21141
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 30. 03. 2014
12:00
č.z.: 21117
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 02. 11. 2013
16:30
č.z.: 21059
Místo: Palmovka - Loba
Bohemia Benders Ďáblice
SK Spectrum Praga
ne 20. 10. 2013
10:00
č.z.: 21051
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 06. 10. 2013
11:00
č.z.: 21033
Místo: Kladno - Sítná 06
Jungle Fever Kladno
SK Spectrum Praga
ne 26. 05. 2013
10:00
č.z.: 21215
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 25. 05. 2013
17:00
č.z.: 21213
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 19. 05. 2013
16:00
č.z.: 21211
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 18. 05. 2013
16:00
č.z.: 21209
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 08. 12. 2012
13:30
č.z.: 21112
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 22. 09. 2012
10:00
č.z.: 21021
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 02. 06. 2012
16:00
č.z.: 21257
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 27. 05. 2012
11:00
č.z.: 21256
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 26. 05. 2012
18:00
č.z.: 21255
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Rebel Praha 8
út 08. 05. 2012
15:30
č.z.: 21244
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 06. 05. 2012
13:00
č.z.: 25182
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 06. 05. 2012
10:00
č.z.: 21240
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 06. 05. 2012
09:00
č.z.: 25181
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 05. 05. 2012
10:00
č.z.: 21236
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 29. 04. 2012
14:00
č.z.: 21232
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 28. 04. 2012
13:30
č.z.: 21228
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 01. 04. 2012
14:00
č.z.: 21170
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 24. 03. 2012
15:00
č.z.: 21154
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 11. 03. 2012
12:30
č.z.: 25114
Místo: Kladno - Sítná 2009
SK Kelti Nižbor
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 11. 03. 2012
10:00
č.z.: 25113
Místo: Kladno - Sítná 2009
SK Kelti Nižbor
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 11. 03. 2012
10:00
č.z.: 21198
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 27. 11. 2011
12:00
č.z.: 25086
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 27. 11. 2011
09:00
č.z.: 25085
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 26. 11. 2011
14:00
č.z.: 21108
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Rebel Praha 8
čt 17. 11. 2011
10:00
č.z.: 21089
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 05. 11. 2011
09:30
č.z.: 21078
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 29. 10. 2011
10:00
č.z.: 21066
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 23. 10. 2011
16:00
č.z.: 25050
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 23. 10. 2011
10:30
č.z.: 25049
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Spectrum Rebel Praha 8
st 28. 09. 2011
14:00
č.z.: 21032
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 25. 09. 2011
13:30
č.z.: 25014
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 25. 09. 2011
10:00
č.z.: 25013
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
SK Spectrum Rebel Praha 8
so 24. 09. 2011
10:00
č.z.: 21020
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 10. 09. 2011
11:00
č.z.: 21001
Místo: Čimice
SK Spectrum Rebel Praha 8
Elba DDM Ústí nad Labem B
so 09. 04. 2011
13:00
č.z.: 21285
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
SK Spectrum Praga
so 27. 11. 2010
13:00
č.z.: 21145
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 16. 10. 2010
15:00
č.z.: 21076
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Praga
ne 12. 09. 2010
10:00
č.z.: 21014
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 08. 05. 2010
15:00
č.z.: 21217
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 02. 05. 2010
11:00
č.z.: 21215
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 01. 05. 2010
11:00
č.z.: 21213
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
út 17. 11. 2009
10:00
č.z.: 21099
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 03. 10. 2009
16:00
č.z.: 21048
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Praga
so 12. 09. 2009
16:00
č.z.: 21013
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 10. 05. 2009
13:00
č.z.: 21222
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 09. 05. 2009
16:00
č.z.: 21220
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
pá 08. 05. 2009
16:00
č.z.: 21218
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 03. 05. 2009
10:00
č.z.: 21216
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 02. 05. 2009
10:00
č.z.: 21214
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 21. 03. 2009
11:30
č.z.: 5116
Místo: Hokejbal. hala Kralovická
HBC Škoda Plzeň
SK Spectrum Praga
so 14. 03. 2009
14:00
č.z.: 21155
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 19. 10. 2008
15:00
č.z.: 21066
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 12. 10. 2008
17:30
č.z.: 26062
Místo: Asfalt - Palmovka
SHM HK Avir Reloaded
SK Spectrum Praga B
ne 28. 09. 2008
10:00
č.z.: 5023
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Peml Ústí nad Labem
SK Spectrum Praga
ne 27. 04. 2008
16:00
č.z.: 21170
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 26. 04. 2008
16:00
č.z.: 21166
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 20. 04. 2008
12:30
č.z.: 21162
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 19. 04. 2008
11:00
č.z.: 21158
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 12. 04. 2008
16:00
č.z.: 21152
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
ne 24. 02. 2008
08:00
č.z.: 26153
Místo: Asfalt - Palmovka
SK Brankostroj Jižní Město
SK Spectrum Praga B
so 23. 02. 2008
12:00
č.z.: 5093
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK Spectrum Praga
so 17. 11. 2007
14:00
č.z.: 21073
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
so 08. 09. 2007
10:00
č.z.: 9006
Místo: Praha - Palmovka asfalt
HC Pštrosi Benešov
SK Spectrum Praga
pá 25. 05. 2007
12:00
č.z.: 6067
Místo: Praha - Palmovka L
SK Spectrum Praga
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 20. 05. 2007
11:00
č.z.: 6012
Místo: Praha - Čimice
SK Spectrum Praga
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
so 31. 03. 2007
16:00
č.z.: 21152
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SK Spectrum Praga
ne 19. 11. 2006
14:00
č.z.: 21075
Místo: Čimice
SK Spectrum Praga
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 27. 05. 2006
15:00
č.z.: 6057
Místo: Palmovka - asfalt
SK Spectrum Praga
HC Sharks Český Krumlov
pá 26. 05. 2006
13:30
č.z.: 6042
Místo: Palmovka - Asfalt
TJ Spartak OEZ Letohrad
SK Spectrum Praga
ne 21. 05. 2006
11:30
č.z.: 6008
Místo: Palmovka - Asfalt
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Spectrum Praga
so 20. 05. 2006
17:30
č.z.: 7038
Místo: Palmovka - Loba
SK Spectrum Praga
DDM Alfa Pardubice - Mušketýři
so 20. 05. 2006
11:30
č.z.: 6001
Místo: Palmovka - Asfalt
SK Spectrum Praga
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 14. 05. 2006
11:30
č.z.: 7008
Místo: Palmovka - Loba
SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Spectrum Praga
ne 14. 05. 2006
08:30
č.z.: 7006
Místo: Palmovka - Loba
SK Spectrum Praga
DDM Alfa Pardubice - Mušketýři
so 13. 05. 2006
16:00
č.z.: 7004
Místo: Stadion mládeže Palmovka 274, Praha 8
SK Ďáblové Praha
SK Spectrum Praga
so 13. 05. 2006
11:30
č.z.: 7001
Místo: Stadion mládeže Palmovka 274, Praha 8
SK Spectrum Praga
SK Jihlava
pá 13. 05. 2005
17:00
č.z.: 6002
Místo: Palmovka-Asfalt
SK Pedagog České Budějovice
SK Spectrum Praga
ne 20. 04. 2008
13:30
č.z.: 5152
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK Spectrum Praga
ne 06. 04. 2008
11:00
č.z.: 5140
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK Spectrum Praga
so 05. 04. 2008
16:00
č.z.: 5136
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK Spectrum Praga