Defekt Třebíz

ne 27. 11. 2022
14:00

č.z.: 21034
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Defekt Třebíz

so 19. 11. 2022
15:00

č.z.: 21032
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Defekt Třebíz

ne 13. 11. 2022
17:00

č.z.: 21003
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

st 09. 11. 2022
19:30

č.z.: 21029
Místo: Praha - Palmovka

Rafani Praha
HBC Defekt Třebíz

pá 04. 11. 2022
19:00

č.z.: 21025
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Defekt Třebíz

ne 30. 10. 2022
17:00

č.z.: 21024
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

čt 13. 10. 2022
19:30

č.z.: 21018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 02. 10. 2022
11:00

č.z.: 21011
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
HBC Rakovník

so 24. 09. 2022
11:00

č.z.: 21008
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

ne 18. 09. 2022
11:00

č.z.: 21004
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

ne 01. 05. 2022
18:00

č.z.: 21088
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Defekt Třebíz

so 23. 04. 2022
09:30

č.z.: 21083
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 04. 2022
16:00

č.z.: 21079
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Defekt Třebíz

so 02. 04. 2022
18:00

č.z.: 21072
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

ne 27. 03. 2022
14:00

č.z.: 21070
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Defekt Třebíz

so 19. 03. 2022
10:00

č.z.: 21061
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Ďáblové Praha

so 12. 03. 2022
18:45

č.z.: 21060
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

čt 10. 03. 2022
19:30

č.z.: 21052
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 20. 11. 2021
18:00

č.z.: 21049
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

so 13. 11. 2021
17:00

č.z.: 21043
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

ne 07. 11. 2021
15:00

č.z.: 21038
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

so 23. 10. 2021
10:00

č.z.: 21034
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Rakovník

st 20. 10. 2021
19:30

č.z.: 21027
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Defekt Třebíz

so 09. 10. 2021
18:00

č.z.: 21025
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Red Wings Hrdlořezy

so 02. 10. 2021
14:00

č.z.: 21016
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Defekt Třebíz

ne 26. 09. 2021
16:00

č.z.: 21015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

so 18. 09. 2021
10:00

č.z.: 21007
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kladno B

ne 12. 09. 2021
17:30

č.z.: 21004
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

so 10. 10. 2020
15:00

č.z.: 21021
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 10. 2020
13:30

č.z.: 21020
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

so 19. 09. 2020
18:00

č.z.: 21010
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

ne 13. 09. 2020
10:00

č.z.: 21001
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

st 04. 03. 2020
19:30

č.z.: 21051
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Defekt Třebíz

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 21046
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno

so 30. 11. 2019
13:00

č.z.: 21044
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 24. 11. 2019
10:00

č.z.: 21037
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 21036
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 21030
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 02. 11. 2019
10:00

č.z.: 21027
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 21023
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

ne 13. 10. 2019
16:30

č.z.: 21018
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 06. 10. 2019
12:00

č.z.: 21016
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 29. 09. 2019
14:45

č.z.: 21009
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 21008
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 09. 2019
13:30

č.z.: 21002
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kladno B

ne 26. 05. 2019
09:00

č.z.: 21110
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno

so 25. 05. 2019
17:00

č.z.: 21108
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno

ne 19. 05. 2019
10:00

č.z.: 21106
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 21104
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Defekt Třebíz

st 15. 05. 2019
19:30

č.z.: 21102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

ne 12. 05. 2019
16:30

č.z.: 21098
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

so 11. 05. 2019
14:00

č.z.: 21094
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

ne 05. 05. 2019
13:30

č.z.: 21093
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Kert Park Praha B

ne 28. 04. 2019
18:00

č.z.: 21080
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

so 27. 04. 2019
10:00

č.z.: 21089
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 04. 2019
16:00

č.z.: 21081
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 31. 03. 2019
14:00

č.z.: 21070
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 24. 03. 2019
13:30

č.z.: 21066
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

ne 17. 03. 2019
08:30

č.z.: 21063
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 10. 03. 2019
13:30

č.z.: 21057
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 03. 03. 2019
16:00

č.z.: 21056
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 11. 2018
19:30

č.z.: 21048
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

ne 18. 11. 2018
12:30

č.z.: 21041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

ne 11. 11. 2018
13:30

č.z.: 21039
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Kert Park Praha B

ne 04. 11. 2018
13:30

č.z.: 21034
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno

ne 28. 10. 2018
13:30

č.z.: 21027
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC ALPIQ Kladno B

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 21030
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

so 13. 10. 2018
16:30

č.z.: 21021
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 10. 2018
18:30

č.z.: 21020
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Tygři Mladá Boleslav

st 26. 09. 2018
19:30

č.z.: 21012
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Defekt Třebíz

ne 16. 09. 2018
12:30

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

so 08. 09. 2018
14:00

č.z.: 21003
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Defekt Třebíz

st 30. 05. 2018
19:00

č.z.: 21269
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 27. 05. 2018
15:00

č.z.: 21263
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

so 26. 05. 2018
11:00

č.z.: 21257
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 20. 05. 2018
13:30

č.z.: 21251
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

so 19. 05. 2018
17:00

č.z.: 21245
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

út 08. 05. 2018
13:30

č.z.: 21142
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Kert Park Praha B

ne 06. 05. 2018
16:00

č.z.: 21223
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Bohemia Benders Ďáblice

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 21181
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař

st 04. 04. 2018
19:30

č.z.: 21172
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 03. 2018
11:00

č.z.: 21161
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Horní Počaply

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 21131
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 03. 2018
13:30

č.z.: 21120
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 21123
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Ďáblové Praha

so 25. 11. 2017
11:00

č.z.: 21113
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SHM HK Avir Praha

ne 12. 11. 2017
09:00

č.z.: 21089
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Defekt Třebíz

ne 05. 11. 2017
16:00

č.z.: 21081
Místo: Čimice

SHM HbC Fénix Praha
HBC Defekt Třebíz

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 21069
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

čt 19. 10. 2017
20:00

č.z.: 21033
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 21044
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Mighty Bucks Praha

po 25. 09. 2017
19:00

č.z.: 21015
Místo: Palmovka - Asfalt

SPC
HBC Defekt Třebíz

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 21021
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 17. 09. 2017
11:30

č.z.: 21001
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBC Defekt Třebíz

st 14. 06. 2017
21:00

č.z.: 21114
Místo: Kladno - malá hala

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

ne 11. 06. 2017
13:00

č.z.: 21113
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

so 10. 06. 2017
15:00

č.z.: 21112
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 06. 2017
15:00

č.z.: 21111
Místo: Kladno - Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

so 03. 06. 2017
09:00

č.z.: 21110
Místo: Kladno - Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

so 27. 05. 2017
18:00

č.z.: 21104
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 21. 05. 2017
09:00

č.z.: 21102
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Kert Park Praha B

so 20. 05. 2017
15:00

č.z.: 21100
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Kert Park Praha B

so 29. 04. 2017
12:00

č.z.: 21084
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 21077
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SHM HK Avir Praha

ne 09. 04. 2017
15:00

č.z.: 21076
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

so 08. 04. 2017
12:00

č.z.: 21070
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Bohemia Benders Ďáblice

so 01. 04. 2017
13:00

č.z.: 21067
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 26. 03. 2017
18:00

č.z.: 21063
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

so 25. 03. 2017
15:00

č.z.: 21058
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Defekt Třebíz

ne 19. 03. 2017
14:00

č.z.: 21053
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Bohemia Benders Ďáblice

ne 12. 03. 2017
18:00

č.z.: 21033
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Defekt Třebíz

čt 09. 03. 2017
20:00

č.z.: 21049
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Praha
HBC Defekt Třebíz

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 21045
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HC Kert Park Praha B

so 26. 11. 2016
14:00

č.z.: 21041
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Defekt Třebíz

ne 20. 11. 2016
11:00

č.z.: 21001
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 21037
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 06. 11. 2016
17:00

č.z.: 21029
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 21025
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Defekt Třebíz

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 21021
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SHM HK Avir Praha

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 21017
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 09. 10. 2016
11:00

č.z.: 21013
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař

ne 02. 10. 2016
15:00

č.z.: 21009
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 09. 2016
16:00

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
Rafani Praha

so 09. 04. 2016
12:00

č.z.: 232069
Místo: Sítná 09

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

so 02. 04. 2016
17:00

č.z.: 232004
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

so 26. 03. 2016
12:00

č.z.: 232061
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 19. 03. 2016
15:30

č.z.: 232060
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Defekt Třebíz

so 12. 03. 2016
11:30

č.z.: 232054
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

út 17. 11. 2015
10:00

č.z.: 232012
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 232047
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 232043
Místo: Sítná 06

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Defekt Třebíz

so 24. 10. 2015
09:00

č.z.: 232038
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 18. 10. 2015
09:30

č.z.: 232033
Místo: Sítná 06

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 10. 10. 2015
10:00

č.z.: 232025
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 232022
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008 B

ne 27. 09. 2015
12:00

č.z.: 232017
Místo: Sítná 06

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

so 12. 09. 2015
13:00

č.z.: 232006
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kamenné Žehrovice

ne 26. 04. 2015
09:00

č.z.: 232075
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

so 25. 04. 2015
09:00

č.z.: 232087
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 19. 04. 2015
12:00

č.z.: 232085
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Defekt Třebíz

ne 12. 04. 2015
16:30

č.z.: 232076
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 232067
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 21. 03. 2015
13:30

č.z.: 232064
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 14. 03. 2015
15:30

č.z.: 232058
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

so 07. 03. 2015
09:30

č.z.: 232053
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 22. 11. 2014
12:00

č.z.: 232042
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 15. 11. 2014
14:00

č.z.: 232030
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 232049
Místo: Sítná 2009

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Defekt Třebíz

so 25. 10. 2014
15:00

č.z.: 232040
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008 B

so 18. 10. 2014
11:30

č.z.: 232031
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

so 04. 10. 2014
12:00

č.z.: 232022
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 27. 09. 2014
16:00

č.z.: 232019
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 20. 09. 2014
17:00

č.z.: 232013
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 13. 09. 2014
17:00

č.z.: 232008
Místo: Sítná 2009

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

so 06. 09. 2014
11:00

č.z.: 232004
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Kamenné Žehrovice

ne 01. 06. 2014
17:00

č.z.: 232124
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 01. 06. 2014
10:00

č.z.: 232123
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 31. 05. 2014
10:00

č.z.: 232121
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 24. 05. 2014
10:00

č.z.: 232113
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008 B

so 17. 05. 2014
10:00

č.z.: 232118
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Defekt Třebíz

ne 11. 05. 2014
18:00

č.z.: 232102
Místo: Sítná 2009

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Defekt Třebíz

ne 27. 04. 2014
16:00

č.z.: 232106
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Narko Kročehlavy

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 232099
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

ne 20. 04. 2014
15:00

č.z.: 232093
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

ne 13. 04. 2014
16:00

č.z.: 232090
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Defekt Třebíz

so 05. 04. 2014
13:45

č.z.: 232085
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 29. 03. 2014
19:30

č.z.: 232079
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 22. 03. 2014
19:30

č.z.: 232072
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 15. 03. 2014
12:30

č.z.: 232066
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 09. 03. 2014
16:00

č.z.: 232060
Místo: Kladno u ZS

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 232051
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

ne 10. 11. 2013
11:00

č.z.: 232047
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Kamenné Žehrovice

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 232044
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

so 26. 10. 2013
13:30

č.z.: 232038
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 20. 10. 2013
16:00

č.z.: 232035
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008 B

ne 13. 10. 2013
12:00

č.z.: 232030
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 06. 10. 2013
13:00

č.z.: 232024
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

ne 29. 09. 2013
12:00

č.z.: 232017
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 21. 09. 2013
17:00

č.z.: 232011
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 08. 09. 2013
13:00

č.z.: 232005
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

ne 09. 06. 2013
17:30

č.z.: 232275
Místo: Zimák

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

ne 09. 06. 2013
15:00

č.z.: 232273
Místo: Zimák

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 08. 06. 2013
17:00

č.z.: 232272
Místo: Zimák

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

ne 26. 05. 2013
16:30

č.z.: 232271
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 26. 05. 2013
10:00

č.z.: 232270
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 25. 05. 2013
17:00

č.z.: 232268
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 12. 05. 2013
11:00

č.z.: 232263
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
HBC Defekt Třebíz

so 11. 05. 2013
17:00

č.z.: 232259
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad B

st 08. 05. 2013
15:00

č.z.: 232241
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 05. 05. 2013
14:00

č.z.: 232236
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

st 01. 05. 2013
10:00

č.z.: 232232
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 20. 04. 2013
11:00

č.z.: 232222
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 04. 2013
13:00

č.z.: 232218
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 13. 04. 2013
15:00

č.z.: 232212
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 06. 04. 2013
13:00

č.z.: 232198
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 31. 03. 2013
14:30

č.z.: 232192
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Defekt Třebíz

so 30. 03. 2013
08:00

č.z.: 232185
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 24. 03. 2013
15:00

č.z.: 232184
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
HBC Defekt Třebíz

so 16. 03. 2013
12:30

č.z.: 232167
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 10. 03. 2013
15:00

č.z.: 232161
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

so 02. 03. 2013
13:00

č.z.: 232147
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

ne 02. 12. 2012
11:30

č.z.: 232080
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad B

ne 25. 11. 2012
14:00

č.z.: 232123
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 18. 11. 2012
09:00

č.z.: 232113
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

ne 11. 11. 2012
11:00

č.z.: 232102
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
BB Likatronic Slaný

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 232091
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 21. 10. 2012
09:00

č.z.: 232067
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 10. 2012
13:00

č.z.: 232058
Místo: Sítná 2009

HC Narko Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 10. 2012
10:00

č.z.: 232001
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 06. 10. 2012
12:00

č.z.: 232048
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

so 29. 09. 2012
11:30

č.z.: 232036
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 22. 09. 2012
17:00

č.z.: 232024
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 16. 09. 2012
17:00

č.z.: 232014
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 27. 05. 2012
11:00

č.z.: 41242
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 26. 05. 2012
09:00

č.z.: 41241
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 20. 05. 2012
09:00

č.z.: 41239
Místo: Sítná 2006

BB Likatronic Slaný
HBC Defekt Třebíz

so 19. 05. 2012
09:00

č.z.: 41237
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
BB Likatronic Slaný

ne 13. 05. 2012
10:00

č.z.: 41233
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 12. 05. 2012
09:00

č.z.: 41229
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

út 08. 05. 2012
16:00

č.z.: 41212
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

út 01. 05. 2012
16:00

č.z.: 41206
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 28. 04. 2012
15:00

č.z.: 41200
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 28. 04. 2012
10:00

č.z.: 41128
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 22. 04. 2012
17:00

č.z.: 41193
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 21. 04. 2012
10:00

č.z.: 41191
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 04. 2012
13:00

č.z.: 41179
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 08. 04. 2012
09:00

č.z.: 41168
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 01. 04. 2012
15:00

č.z.: 41160
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 03. 2012
10:00

č.z.: 41151
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
HBC Defekt Třebíz

ne 18. 03. 2012
11:00

č.z.: 41140
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 04. 03. 2012
11:00

č.z.: 41119
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 27. 11. 2011
12:00

č.z.: 41110
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

ne 20. 11. 2011
08:00

č.z.: 41102
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

so 12. 11. 2011
12:00

č.z.: 41093
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

ne 06. 11. 2011
10:00

č.z.: 41084
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
BB Likatronic Slaný

ne 30. 10. 2011
12:00

č.z.: 41075
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 22. 10. 2011
11:00

č.z.: 41066
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad B

ne 16. 10. 2011
13:00

č.z.: 41055
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 09. 10. 2011
15:00

č.z.: 41048
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 02. 10. 2011
11:00

č.z.: 41040
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 09. 2011
11:00

č.z.: 41030
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

ne 18. 09. 2011
11:00

č.z.: 41019
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 11. 09. 2011
18:30

č.z.: 41011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 09. 2011
11:00

č.z.: 41002
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 04. 06. 2011
17:00

č.z.: 41296
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 04. 06. 2011
11:30

č.z.: 41294
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

ne 29. 05. 2011
10:00

č.z.: 41287
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 28. 05. 2011
09:00

č.z.: 41283
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

so 21. 05. 2011
15:00

č.z.: 41265
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

so 14. 05. 2011
15:00

č.z.: 41252
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
HBC Defekt Třebíz

ne 08. 05. 2011
13:00

č.z.: 41280
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

ne 08. 05. 2011
11:00

č.z.: 41244
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Notor Kladno

ne 01. 05. 2011
14:00

č.z.: 41232
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 24. 04. 2011
15:00

č.z.: 41222
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

so 16. 04. 2011
13:00

č.z.: 41181
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

so 09. 04. 2011
14:30

č.z.: 41194
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

so 02. 04. 2011
14:00

č.z.: 41203
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Rytíři Buštěhrad

so 02. 04. 2011
12:00

č.z.: 41171
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

so 26. 03. 2011
09:00

č.z.: 41162
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 19. 03. 2011
12:30

č.z.: 41155
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 19. 03. 2011
10:30

č.z.: 41213
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 12. 03. 2011
14:00

č.z.: 41141
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
HBC Defekt Třebíz

ne 06. 03. 2011
12:00

č.z.: 41112
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad B

so 05. 03. 2011
14:00

č.z.: 41125
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 26. 02. 2011
10:00

č.z.: 41131
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 21. 11. 2010
10:00

č.z.: 41101
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 11. 2010
12:00

č.z.: 41091
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 11. 2010
14:00

č.z.: 41084
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 31. 10. 2010
09:00

č.z.: 41073
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Extrém Kladno

ne 24. 10. 2010
08:00

č.z.: 41063
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 17. 10. 2010
10:00

č.z.: 41054
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 10. 10. 2010
10:00

č.z.: 41022
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 03. 10. 2010
14:00

č.z.: 41031
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 26. 09. 2010
13:00

č.z.: 41041
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 19. 09. 2010
09:00

č.z.: 41015
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 12. 09. 2010
13:00

č.z.: 41001
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
BB Likatronic Slaný

so 05. 06. 2010
08:00

č.z.: 41195
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 30. 05. 2010
17:00

č.z.: 41194
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 29. 05. 2010
10:00

č.z.: 41193
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 23. 05. 2010
10:00

č.z.: 41192
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Defekt Třebíz

so 22. 05. 2010
16:00

č.z.: 41191
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Defekt Třebíz

ne 16. 05. 2010
09:00

č.z.: 41189
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti Nižbor

so 15. 05. 2010
08:00

č.z.: 41187
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti Nižbor

ne 09. 05. 2010
13:00

č.z.: 41183
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 08. 05. 2010
20:30

č.z.: 41180
Místo: Kladno U ZS

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 02. 05. 2010
09:00

č.z.: 41176
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

so 01. 05. 2010
09:00

č.z.: 41172
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 25. 04. 2010
11:00

č.z.: 41167
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 24. 04. 2010
13:00

č.z.: 41165
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 17. 04. 2010
09:00

č.z.: 41157
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

ne 11. 04. 2010
13:00

č.z.: 41152
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 03. 04. 2010
17:00

č.z.: 41148
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti Nižbor

ne 28. 03. 2010
09:00

č.z.: 41144
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

ne 21. 03. 2010
10:00

č.z.: 41138
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 20. 03. 2010
15:00

č.z.: 41133
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 03. 2010
10:00

č.z.: 41129
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 03. 2010
12:00

č.z.: 41122
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Š-J Bresson Kladno

ne 28. 02. 2010
12:00

č.z.: 41120
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

ne 29. 11. 2009
10:30

č.z.: 41114
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

ne 22. 11. 2009
11:30

č.z.: 41110
Místo: Sítná 2009

Amálka / Torpédo Hooligans
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 11. 2009
10:00

č.z.: 41102
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti Nižbor

ne 08. 11. 2009
17:00

č.z.: 41060
Místo: Zimák

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 07. 11. 2009
18:00

č.z.: 41069
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 01. 11. 2009
11:00

č.z.: 41076
Místo: Sítná 2009

HBC Š-J Bresson Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 10. 2009
11:00

č.z.: 41051
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 18. 10. 2009
11:00

č.z.: 41040
Místo: Zimák

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 04. 10. 2009
13:30

č.z.: 41027
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 27. 09. 2009
10:00

č.z.: 41021
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 12. 09. 2009
09:30

č.z.: 41008
Místo: Zimák

HBC Defekt Třebíz
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 06. 09. 2009
10:00

č.z.: 41001
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 06. 2009
10:00

č.z.: 41217
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 13. 06. 2009
13:00

č.z.: 41216
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 06. 2009
11:00

č.z.: 41215
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

so 06. 06. 2009
09:00

č.z.: 41214
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 31. 05. 2009
08:00

č.z.: 41212
Místo: Zimák

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 30. 05. 2009
18:00

č.z.: 41210
Místo: Zimák

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 24. 05. 2009
10:00

č.z.: 41209
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

so 23. 05. 2009
17:00

č.z.: 41207
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

ne 17. 05. 2009
16:00

č.z.: 41205
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

ne 17. 05. 2009
10:00

č.z.: 41201
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

so 16. 05. 2009
10:00

č.z.: 41197
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

ne 10. 05. 2009
10:00

č.z.: 41193
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 09. 05. 2009
13:00

č.z.: 41189
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 18. 04. 2009
12:00

č.z.: 41177
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
BB Likatronic Slaný

ne 12. 04. 2009
11:00

č.z.: 41149
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

ne 05. 04. 2009
16:00

č.z.: 41162
Místo: Zimák

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Defekt Třebíz

ne 29. 03. 2009
14:00

č.z.: 41146
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

so 21. 03. 2009
13:00

č.z.: 41131
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 14. 03. 2009
11:30

č.z.: 41136
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans
HBC Defekt Třebíz

so 07. 03. 2009
13:00

č.z.: 41116
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

ne 01. 03. 2009
10:00

č.z.: 41123
Místo: Zimák

Amálka / Torpédo Hooligans B
HBC Defekt Třebíz

so 28. 02. 2009
14:30

č.z.: 41175
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Š-J Bresson Kladno

ne 22. 02. 2009
11:00

č.z.: 41110
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 14. 12. 2008
12:00

č.z.: 41161
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HC Narko Kročehlavy

ne 07. 12. 2008
13:00

č.z.: 41097
Místo: Sítná

HBC Black Casino Pletený Újezd
HBC Defekt Třebíz

ne 30. 11. 2008
11:30

č.z.: 41070
Místo: Zimák

HC Narko Kročehlavy
HBC Defekt Třebíz

so 29. 11. 2008
10:00

č.z.: 41086
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
HBC Defekt Třebíz

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 41071
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 01. 11. 2008
13:00

č.z.: 41058
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 25. 10. 2008
10:30

č.z.: 41019
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

ne 19. 10. 2008
20:00

č.z.: 41055
Místo: Zimák

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

so 18. 10. 2008
09:00

č.z.: 41045
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 12. 10. 2008
18:30

č.z.: 41040
Místo: Zimák

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

so 04. 10. 2008
09:00

č.z.: 41032
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Amálka / Torpédo Hooligans B

so 27. 09. 2008
14:30

č.z.: 41025
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 21. 09. 2008
12:30

č.z.: 41084
Místo: Sítná

HBC Š-J Bresson Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 09. 2008
09:00

č.z.: 41006
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Black Casino Pletený Újezd

ne 29. 06. 2008
08:00

č.z.: 41213
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Black Casino Pletený Újezd

so 28. 06. 2008
15:00

č.z.: 41212
Místo: Sítná

HBC Black Casino Pletený Újezd
HBC Defekt Třebíz

so 28. 06. 2008
08:00

č.z.: 41211
Místo: Sítná

HBC Black Casino Pletený Újezd
HBC Defekt Třebíz

ne 22. 06. 2008
10:00

č.z.: 41210
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Black Casino Pletený Újezd

so 21. 06. 2008
11:00

č.z.: 41209
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Black Casino Pletený Újezd

ne 15. 06. 2008
08:00

č.z.: 41207
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

so 14. 06. 2008
10:00

č.z.: 41205
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 08. 06. 2008
11:00

č.z.: 41203
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

so 07. 06. 2008
17:00

č.z.: 41201
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

so 31. 05. 2008
14:00

č.z.: 41196
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 05. 2008
10:00

č.z.: 41192
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

so 24. 05. 2008
15:00

č.z.: 41188
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

ne 11. 05. 2008
10:30

č.z.: 41181
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 05. 2008
12:00

č.z.: 41174
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HC Vlci Buštěhrad

ne 27. 04. 2008
14:00

č.z.: 41166
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans
HBC Defekt Třebíz

ne 20. 04. 2008
15:00

č.z.: 41156
Místo: Švermov

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

ne 13. 04. 2008
11:00

č.z.: 41150
Místo: Sítná

HBC Š-J Bresson Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 06. 04. 2008
12:00

č.z.: 41146
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Amálka / Torpédo Hooligans B

ne 30. 03. 2008
16:00

č.z.: 41138
Místo: Švermov

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Defekt Třebíz

so 22. 03. 2008
12:00

č.z.: 41124
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
BB Likatronic Slaný

so 15. 03. 2008
09:30

č.z.: 41129
Místo: Zimák

Jungle Fever Kladno B
HBC Defekt Třebíz

ne 02. 03. 2008
09:00

č.z.: 41117
Místo: Sítná

HBC Moribundus Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 23. 02. 2008
13:00

č.z.: 41111
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Kozel Unhošť

ne 17. 02. 2008
10:30

č.z.: 41104
Místo: Sítná

HBC Black Casino Pletený Újezd
HBC Defekt Třebíz

ne 16. 12. 2007
11:00

č.z.: 41098
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 12. 2007
11:00

č.z.: 41090
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 02. 12. 2007
10:00

č.z.: 41083
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad
HBC Defekt Třebíz

ne 25. 11. 2007
08:30

č.z.: 41075
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 18. 11. 2007
09:00

č.z.: 41038
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Jungle Fever Kladno B

ne 11. 11. 2007
12:00

č.z.: 41065
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 04. 11. 2007
11:00

č.z.: 41059
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Š-J Bresson Kladno

ne 28. 10. 2007
08:00

č.z.: 41055
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans B
HBC Defekt Třebíz

ne 21. 10. 2007
11:00

č.z.: 41047
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 07. 10. 2007
09:00

č.z.: 41033
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
HBC Defekt Třebíz

ne 30. 09. 2007
09:00

č.z.: 41026
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Moribundus Kladno

ne 23. 09. 2007
11:00

č.z.: 41020
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
HBC Defekt Třebíz

ne 16. 09. 2007
15:00

č.z.: 41013
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
HBC Black Casino Pletený Újezd

ne 09. 09. 2007
09:00

č.z.: 41004
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 08. 09. 2007
16:00

č.z.: 9005
Místo: Kladno - u ZS

HBC Defekt Třebíz
Ekonom Devils

so 21. 05. 2016
10:00

č.z.: 232097
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 05. 2016
10:00

č.z.: 232096
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 14. 05. 2016
17:00

č.z.: 232095
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 31. 05. 2015
10:00

č.z.: 232109
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 30. 05. 2015
10:00

č.z.: 232108
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 23. 05. 2015
10:00

č.z.: 232107
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 07. 05. 2016
09:00

č.z.: 232093
Místo: Sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Defekt Třebíz

ne 01. 05. 2016
13:00

č.z.: 232091
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kamenné Žehrovice

so 30. 04. 2016
09:00

č.z.: 232089
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kamenné Žehrovice

so 16. 05. 2015
09:00

č.z.: 232105
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 09. 05. 2015
09:00

č.z.: 232103
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Defekt Třebíz

st 18. 05. 2022
18:45

č.z.: 21108
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

ne 15. 05. 2022
17:00

č.z.: 21104
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Defekt Třebíz

so 14. 05. 2022
16:30

č.z.: 21100
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

ne 08. 05. 2022
19:15

č.z.: 21096
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

so 07. 05. 2022
16:30

č.z.: 21092
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Defekt Třebíz

so 23. 04. 2016
14:00

č.z.: 232081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

ne 17. 04. 2016
09:00

č.z.: 232077
Místo: Sítná09

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 232073
Místo: Sítná09

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

so 02. 05. 2015
14:30

č.z.: 232096
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Defekt Třebíz

pá 01. 05. 2015
17:00

č.z.: 232092
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008 B

st 17. 11. 2021
14:00

č.z.: 3060
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 31. 10. 2021
14:00

č.z.: 3041
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Defekt Třebíz

čt 06. 10. 2022
18:30

č.z.: 3032
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Defekt Třebíz

út 28. 09. 2021
14:00

č.z.: 3007
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3026
Místo: Most - A.N.S.

HBC Most B
HBC Defekt Třebíz