HBC Most

so 20. 06. 2020
18:40

č.z.: 11
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Most
SK Jihlava

so 20. 06. 2020
15:55

č.z.: 8
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
HBC Most

so 20. 06. 2020
12:15

č.z.: 4
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Most
TJ Snack Dobřany

ne 07. 06. 2020
12:00

č.z.: 27015
Místo: Most

SK Kelti 2008 - 08
HBC Most

ne 07. 06. 2020
10:00

č.z.: 27013
Místo: Most

HBC Most
Wolves Chomutov

ne 31. 05. 2020
13:00

č.z.: 27008
Místo: Palmovka

HBC Most
HBC Liberec

ne 31. 05. 2020
12:00

č.z.: 27007
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
HBC Most

ne 24. 05. 2020
11:00

č.z.: 27005
Místo: Chomutov

HBC Most
HBC Kladno

ne 24. 05. 2020
10:00

č.z.: 27004
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Most

ne 08. 03. 2020
16:00

č.z.: 51066
Místo:

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 27085
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Most

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 27083
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 51094
Místo:

HBC Most B
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 27078
Místo: Most

HBC Most
HBC Hostivař

ne 23. 02. 2020
11:00

č.z.: 51087
Místo:

HBC Kapitán Jirkov
HBC Most B

ne 16. 02. 2020
11:00

č.z.: 51063
Místo:

HBC Most B
Panthers Kadaň

ne 09. 02. 2020
14:00

č.z.: 51058
Místo:

SHC Killers Litoměřice
HBC Most B

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 51049
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 24. 11. 2019
16:30

č.z.: 51052
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HbC Rondo Teplice
HBC Most B

ne 24. 11. 2019
14:30

č.z.: 27071
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
HBC Most

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 1074
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 1127
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HBC Hradec Králové 1988

ne 17. 11. 2019
08:30

č.z.: 27064
Místo: Most

HBC Most
HBC Kladno

so 16. 11. 2019
17:00

č.z.: 1072
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Most

ne 10. 11. 2019
16:00

č.z.: 51041
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Most B

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 27057
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Most

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 1062
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
TJ Snack Dobřany

so 09. 11. 2019
15:00

č.z.: 1043
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HbK Karviná

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 27050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 1040
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Most

ne 03. 11. 2019
10:00

č.z.: 51040
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HBC Dandy Malé Březno

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 1061
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
HBC Most

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 27043
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 - 08

so 26. 10. 2019
11:00

č.z.: 1053
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HBC Kladno

ne 20. 10. 2019
15:00

č.z.: 27036
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Most

ne 13. 10. 2019
13:00

č.z.: 51030
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Most B

ne 13. 10. 2019
10:00

č.z.: 27029
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 - 07

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 1034
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HC Kert Park Praha

ne 06. 10. 2019
14:00

č.z.: 27022
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Most

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 1029
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Most

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 51021
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 29. 09. 2019
13:30

č.z.: 27015
Místo: Most

HBC Most
SK Rebel Praha

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 1015
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
SK Sudoměřice

so 28. 09. 2019
17:30

č.z.: 51019
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Most B

so 28. 09. 2019
13:00

č.z.: 1025
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
SK Hokejbal Letohrad

ne 22. 09. 2019
10:00

č.z.: 51012
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HBC Kapitán Jirkov

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 51008
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HBC Most B

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 27001
Místo: Most

HBC Most
SHM Prosek Moles

so 14. 09. 2019
16:00

č.z.: 1008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 51003
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
SHC Killers Litoměřice

so 07. 09. 2019
11:00

č.z.: 1006
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
HBC Plzeň

so 24. 08. 2019
18:10

č.z.: 11
Místo: Zimní stadion Jičín

HBC Most
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 24. 08. 2019
15:25

č.z.: 8
Místo: Zimní stadion Jičín

HBC Hradec Králové 1988
HBC Most

so 24. 08. 2019
11:45

č.z.: 4
Místo: Zimní stadion Jičín

HBC Most
HbK Karviná

so 18. 05. 2019
14:00

č.z.: 26109
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Most

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 26106
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 04. 05. 2019
15:00

č.z.: 26098
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 51193
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HC Nordics Most

ne 28. 04. 2019
16:30

č.z.: 51189
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Most B

so 27. 04. 2019
16:30

č.z.: 51185
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Most B

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 26093
Místo: Most

HBC Most
SK Rebel Praha

ne 21. 04. 2019
10:00

č.z.: 51180
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HbC Rondo Teplice

pá 19. 04. 2019
15:00

č.z.: 51172
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Most B

pá 19. 04. 2019
11:00

č.z.: 26044
Místo: Most

HBC Most
HBC Rakovník

ne 14. 04. 2019
13:00

č.z.: 51165
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 26008
Místo: Most

HBC Most
SK Rebel Praha

so 13. 04. 2019
10:00

č.z.: 26089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Most

ne 07. 04. 2019
14:15

č.z.: 51159
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 07. 04. 2019
12:00

č.z.: 26017
Místo: Most

HBC Most
HBC Hostivař

so 06. 04. 2019
10:00

č.z.: 26082
Místo: Most

HBC Most
HBC Nové Strašecí

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 51150
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
SHC Killers Litoměřice

so 30. 03. 2019
15:00

č.z.: 1130
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Most

so 30. 03. 2019
13:00

č.z.: 26080
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Most

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 26053
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Most

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 51146
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HBC Most B

so 23. 03. 2019
15:00

č.z.: 1096
Místo: Most - A.N.S.

HBC Most
SK Sudoměřice

pá 22. 03. 2019
17:00

č.z.: 26071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Most

ne 17. 03. 2019
14:00

č.z.: 51135
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HBC Kapitán Jirkov

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 1070
Místo: Most - ANS

HBC Most
HBC Hradec Králové 1988

so 16. 03. 2019
15:00

č.z.: 26070
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 1123
Místo: Most - ANS

HBC Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 10. 03. 2019
16:00

č.z.: 1119
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Most

ne 10. 03. 2019
14:00

č.z.: 51133
Místo: MOST - A.N.S.

TJ Baník Meziboří
HBC Most B

so 09. 03. 2019
16:00

č.z.: 26062
Místo: Palmovka - Asfalt

HBC Hostivař
HBC Most

so 09. 03. 2019
11:00

č.z.: 1110
Místo: Most - ANS

HBC Most
TJ KOVO Praha

so 02. 03. 2019
15:00

č.z.: 26059
Místo: Most

HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 1108
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Most

ne 24. 02. 2019
14:00

č.z.: 51119
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 02. 2019
11:00

č.z.: 26048
Místo: Most

HBC Most
HBC ALPIQ Kladno

so 23. 02. 2019
15:00

č.z.: 1097
Místo: Most - ANS

HBC Most
HbK Karviná

so 23. 02. 2019
15:00

č.z.: 51107
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 17. 02. 2019
10:00

č.z.: 51104
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
Wolves Chomutov

ne 10. 02. 2019
11:00

č.z.: 51094
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HBC Most B

ne 03. 02. 2019
17:00

č.z.: 51089
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HBC Most B

ne 09. 12. 2018
11:00

č.z.: 26025
Místo: Malé Březno

HBC Most
SK Kelti 2008 B

ne 25. 11. 2018
10:00

č.z.: 51081
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
HC Nordics Most

so 24. 11. 2018
11:00

č.z.: 1086
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 51074
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Most B

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 1083
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
HBC Plzeň

ne 11. 11. 2018
10:00

č.z.: 51068
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 1075
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Most

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 26037
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Most

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 51059
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Most B

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 26035
Místo: Malé Březno

HBC Most
TJ KOVO Praha

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 1064
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
SK Hokejbal Letohrad

ne 28. 10. 2018
14:00

č.z.: 51055
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
Panthers Kadaň

so 20. 10. 2018
17:00

č.z.: 1057
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Most

so 20. 10. 2018
15:00

č.z.: 26026
Místo: Malé Březno

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 20. 10. 2018
12:00

č.z.: 51044
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HBC Most B

ne 14. 10. 2018
10:00

č.z.: 51042
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
TJ Baník Meziboří

so 13. 10. 2018
11:00

č.z.: 1053
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
HC Kert Park Praha

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 1044
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Most

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 1042
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
HBC Rakovník

ne 30. 09. 2018
12:30

č.z.: 51028
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Most B

so 29. 09. 2018
16:00

č.z.: 1031
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Most

ne 23. 09. 2018
10:00

č.z.: 51016
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 22. 09. 2018
15:30

č.z.: 26014
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

so 22. 09. 2018
15:00

č.z.: 1030
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Most

ne 16. 09. 2018
12:00

č.z.: 51013
Místo: CHOMUTOV

Wolves Chomutov
HBC Most B

so 15. 09. 2018
16:00

č.z.: 1017
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Most

ne 09. 09. 2018
15:00

č.z.: 51003
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
HBC Dandy Chomutov

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 1020
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 09. 2018
12:30

č.z.: 26003
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Most

so 08. 09. 2018
11:00

č.z.: 1009
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 09. 2018
13:00

č.z.: 1004
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Most

so 25. 08. 2018
17:15

č.z.: 10
Místo: ZS Jičín

HBC Most
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 25. 08. 2018
15:25

č.z.: 8
Místo: ZS Jičín

SK Sudoměřice
HBC Most

so 25. 08. 2018
09:55

č.z.: 2
Místo: ZS Jičín

HBC Most
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 03. 06. 2018
10:00

č.z.: 27111
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 27. 05. 2018
10:00

č.z.: 27106
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
TJ KOVO Praha

ne 20. 05. 2018
09:30

č.z.: 27101
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rondo Most

ne 13. 05. 2018
18:00

č.z.: 27096
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 06. 05. 2018
11:00

č.z.: 27091
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rondo Most

so 05. 05. 2018
14:00

č.z.: 51143
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Rondo Most B

ne 29. 04. 2018
10:00

č.z.: 51139
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
SHC Killers Litoměřice

so 28. 04. 2018
10:00

č.z.: 51135
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 04. 2018
15:00

č.z.: 51130
Místo: CHOMUTOV !

HBC Lev Litvínov
HBC Rondo Most B

ne 22. 04. 2018
10:00

č.z.: 27089
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
TJ KOVO Praha

so 21. 04. 2018
13:00

č.z.: 1109
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rondo Most

so 21. 04. 2018
10:00

č.z.: 27067
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
SK Rebel Praha

pá 20. 04. 2018
18:00

č.z.: 27065
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Rondo Most

čt 19. 04. 2018
17:30

č.z.: 27074
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rondo Most

út 17. 04. 2018
17:30

č.z.: 27078
Místo: Nové Strašecí

HBC Rondo Most
HBC Nové Strašecí

ne 15. 04. 2018
15:00

č.z.: 51123
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 15. 04. 2018
11:00

č.z.: 1079
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
TJ KOVO Praha

ne 15. 04. 2018
11:00

č.z.: 27083
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rondo Most

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 1101
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
HC Kert Park Praha

so 14. 04. 2018
10:30

č.z.: 51108
Místo: CHOMUTOV !

TJ Baník Meziboří
HBC Rondo Most B

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 51119
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Rondo Most B

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 1100
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Rondo Most

ne 01. 04. 2018
10:00

č.z.: 51083
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
HSÚ Wolves Chomutov

so 31. 03. 2018
16:00

č.z.: 1093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rondo Most

pá 30. 03. 2018
15:00

č.z.: 1090
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
SK Sudoměřice

ne 25. 03. 2018
10:00

č.z.: 51110
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
HBC Kapitán Jirkov

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 1081
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Rondo Most

ne 11. 03. 2018
13:00

č.z.: 51097
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
HSÚ Panters Kadaň

ne 11. 03. 2018
10:00

č.z.: 27056
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 03. 2018
11:00

č.z.: 27033
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rondo Most

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 1072
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Rondo Most

ne 04. 03. 2018
13:30

č.z.: 51096
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 03. 2018
10:00

č.z.: 27055
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
SK Kelti 2008 - 05

so 03. 03. 2018
15:00

č.z.: 1068
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 02. 2018
14:00

č.z.: 51086
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Rondo Most B

ne 11. 02. 2018
10:30

č.z.: 51075
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HBC Rondo Most B

ne 04. 02. 2018
10:00

č.z.: 51070
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
HC Nordics Most

ne 26. 11. 2017
16:00

č.z.: 27047
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rondo Most

so 25. 11. 2017
18:00

č.z.: 51064
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
HBC Lev Litvínov

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 51057
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Rondo Most B

ne 19. 11. 2017
10:00

č.z.: 27020
Místo: Most

HBC Rondo Most
SK Kelti 2008 - 06

so 18. 11. 2017
15:00

č.z.: 1057
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 12. 11. 2017
12:30

č.z.: 27044
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Rondo Most

ne 12. 11. 2017
10:00

č.z.: 51053
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 11. 11. 2017
15:00

č.z.: 1054
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 05. 11. 2017
10:00

č.z.: 27038
Místo: Most

HBC Rondo Most
HC Kert Park Praha

so 04. 11. 2017
17:00

č.z.: 1046
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rondo Most

so 04. 11. 2017
09:00

č.z.: 51044
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HBC Rondo Most B

so 28. 10. 2017
15:00

č.z.: 1045
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC Rakovník

ne 22. 10. 2017
10:00

č.z.: 51042
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
TJ Baník Meziboří

so 21. 10. 2017
16:00

č.z.: 27029
Místo: Most

HBC Rondo Most
HBC Hostivař

ne 15. 10. 2017
16:00

č.z.: 27022
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rondo Most

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 51031
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Panters Kadaň
HBC Rondo Most B

so 14. 10. 2017
15:00

č.z.: 1035
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rondo Most

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 51030
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Rondo Most B

so 07. 10. 2017
15:00

č.z.: 1026
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC Hradec Králové 1988

ne 01. 10. 2017
10:00

č.z.: 51020
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
HBC Bazzy Děčín

so 30. 09. 2017
11:00

č.z.: 1024
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rondo Most

čt 28. 09. 2017
13:00

č.z.: 1017
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
SK Hokejbal Letohrad

ne 24. 09. 2017
13:00

č.z.: 51017
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Rondo Most B

ne 24. 09. 2017
10:00

č.z.: 27011
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rondo Most

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 1013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rondo Most

so 23. 09. 2017
10:00

č.z.: 27010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Rondo Most

ne 17. 09. 2017
17:00

č.z.: 51009
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
HBC Dandy Chomutov

ne 17. 09. 2017
15:00

č.z.: 27002
Místo: Most

HBC Rondo Most
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 1008
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC Plzeň

ne 10. 09. 2017
16:00

č.z.: 51004
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Rondo Most B

so 09. 09. 2017
16:00

č.z.: 1002
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Rondo Most

ne 28. 05. 2017
11:30

č.z.: 4233
Místo: Kutná hora

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

so 27. 05. 2017
12:30

č.z.: 4231
Místo: Kutná hora

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 05. 2017
15:00

č.z.: 4230
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 13. 05. 2017
12:00

č.z.: 4225
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 06. 05. 2017
12:00

č.z.: 4224
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

so 29. 04. 2017
14:30

č.z.: 4220
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

čt 27. 04. 2017
17:00

č.z.: 51142
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Lev Litvínov

ne 23. 04. 2017
17:00

č.z.: 51138
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Kovodemont Most B

so 22. 04. 2017
12:00

č.z.: 4217
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 22. 04. 2017
09:30

č.z.: 51134
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Kovodemont Most B

so 15. 04. 2017
11:00

č.z.: 4215
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

ne 09. 04. 2017
11:30

č.z.: 51132
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Kovodemont Most B

so 08. 04. 2017
14:00

č.z.: 1147
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Kovodemont Most

so 08. 04. 2017
13:00

č.z.: 4210
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

ne 02. 04. 2017
10:00

č.z.: 51121
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Lev Litvínov

so 01. 04. 2017
13:00

č.z.: 4209
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 1146
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Rakovník

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 1106
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 51120
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SHC Killers Litoměřice

so 25. 03. 2017
13:00

č.z.: 1104
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HC Kert Park Praha

so 25. 03. 2017
10:30

č.z.: 4205
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 19. 03. 2017
17:00

č.z.: 51110
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kovodemont Most B

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 1097
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Rakovník

so 18. 03. 2017
16:00

č.z.: 1091
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kovodemont Most

so 18. 03. 2017
13:00

č.z.: 4202
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kovodemont Most

ne 12. 03. 2017
11:00

č.z.: 51107
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Kapitán Jirkov

so 11. 03. 2017
11:00

č.z.: 4053
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
TJ Blatná Datels

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 1024
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Sudoměřice

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 51099
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Kovodemont Most B

so 04. 03. 2017
16:00

č.z.: 1087
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 4049
Místo: Zliv

HBC Zliv
HBC Kovodemont Most

so 25. 02. 2017
14:00

č.z.: 1077
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Kovodemont Most

so 25. 02. 2017
10:00

č.z.: 51088
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Kovodemont Most B

ne 19. 02. 2017
12:30

č.z.: 4033
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
TJ Snack Dobřany

ne 19. 02. 2017
10:00

č.z.: 51081
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
TJ Baník Meziboří

so 18. 02. 2017
13:30

č.z.: 51068
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HSÚ Panters Kadaň

ne 12. 02. 2017
15:30

č.z.: 51077
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kovodemont Most B

ne 27. 11. 2016
17:30

č.z.: 51066
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Dandy Chomutov

so 26. 11. 2016
11:30

č.z.: 4045
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Kovodemont Most

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 1081
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 20. 11. 2016
17:00

č.z.: 51055
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Kovodemont Most B

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 4041
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 18. 11. 2016
17:30

č.z.: 4029
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 51054
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most B

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 4037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 12. 11. 2016
11:00

č.z.: 1067
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 51044
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 1075
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Hokejbal Letohrad

pá 28. 10. 2016
17:00

č.z.: 1060
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kovodemont Most

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 51041
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HBC Kovodemont Most B

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 1051
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 10. 2016
15:00

č.z.: 4025
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Kovodemont Most

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 1050
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 51033
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HSÚ Wolves Chomutov

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 4021
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Zliv

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 1043
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 1039
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 4017
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HSÚ Wolves Chomutov

ne 02. 10. 2016
16:00

č.z.: 51022
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HC Nordics Most

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 1032
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 01. 10. 2016
11:30

č.z.: 4013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 01. 10. 2016
11:00

č.z.: 1028
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 51015
Místo: MEZIBOŘÍ

TJ Baník Meziboří
HBC Kovodemont Most B

so 24. 09. 2016
14:00

č.z.: 4009
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 24. 09. 2016
11:00

č.z.: 1020
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

ne 18. 09. 2016
11:00

č.z.: 51011
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Bazzy Děčín

so 17. 09. 2016
12:00

č.z.: 4005
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Kovodemont Most

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 51002
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Panters Kadaň
HBC Kovodemont Most B

so 10. 09. 2016
16:00

č.z.: 1007
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kovodemont Most

so 10. 09. 2016
11:00

č.z.: 4001
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 09. 2016
11:00

č.z.: 1002
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 5082
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 5080
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HC Kert Park Praha

so 14. 05. 2016
16:00

č.z.: 5047
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Ďáblové Praha

so 14. 05. 2016
11:00

č.z.: 5056
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hostivař

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5070
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

ne 24. 04. 2016
13:00

č.z.: 5068
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Kovodemont Most

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 5065
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 1128
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2239
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most B

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 5061
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 04. 2016
18:00

č.z.: 2231
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Rakovník

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 1125
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HC Kert Park Praha

so 09. 04. 2016
12:00

č.z.: 4060
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 04. 2016
17:00

č.z.: 4056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2229
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HC Jestřábi Přelouč

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 5059
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kovodemont Most

so 02. 04. 2016
18:00

č.z.: 2220
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
SK Jihlava

so 02. 04. 2016
16:00

č.z.: 1118
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kovodemont Most

so 02. 04. 2016
12:00

č.z.: 4053
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 27. 03. 2016
15:00

č.z.: 5077
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kovodemont Most

so 26. 03. 2016
14:00

č.z.: 4051
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

pá 25. 03. 2016
17:00

č.z.: 2202
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

ne 20. 03. 2016
16:00

č.z.: 1105
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 19. 03. 2016
15:00

č.z.: 1100
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 03. 2016
14:00

č.z.: 4046
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

so 19. 03. 2016
11:30

č.z.: 5049
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2193
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Kovodemont Most B

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2184
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Kovodemont Most B

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 4045
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most

so 12. 03. 2016
13:00

č.z.: 1095
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Kovodemont Most

ne 06. 03. 2016
15:00

č.z.: 5044
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 06. 03. 2016
14:00

č.z.: 2173
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 1111
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HbK Karviná

so 05. 03. 2016
15:00

č.z.: 1086
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Hokejbal Letohrad

so 05. 03. 2016
12:00

č.z.: 4041
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 2165
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 27. 02. 2016
15:00

č.z.: 1062
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 4038
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 2156
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 5040
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 4036
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

so 28. 11. 2015
13:00

č.z.: 1084
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

ne 22. 11. 2015
14:00

č.z.: 5038
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HC Kert Park Praha

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2139
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
SHC Opava

so 21. 11. 2015
18:00

č.z.: 2130
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 11. 2015
15:00

č.z.: 1073
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Enviform Třinec

so 21. 11. 2015
12:00

č.z.: 4031
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 11. 2015
14:00

č.z.: 2038
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Nové Strašecí

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 5035
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kovodemont Most

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 4030
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SHC Killers Litoměřice

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 1072
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 08. 11. 2015
14:30

č.z.: 4021
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

so 07. 11. 2015
15:00

č.z.: 4026
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2105
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Kovodemont Most B

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 5028
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

so 31. 10. 2015
17:00

č.z.: 1059
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kovodemont Most

so 31. 10. 2015
14:00

č.z.: 4023
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 25. 10. 2015
13:00

č.z.: 5026
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Kovodemont Most

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2098
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Kovodemont Most B

so 24. 10. 2015
15:00

č.z.: 1052
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 2089
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Kovodemont Most B

so 24. 10. 2015
12:00

č.z.: 5023
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 1007
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Kovodemont Most

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 5019
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 10. 2015
15:00

č.z.: 1045
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Kovodemont Most

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 4016
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

pá 16. 10. 2015
18:00

č.z.: 2082
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 11. 10. 2015
15:00

č.z.: 1039
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

ne 11. 10. 2015
11:00

č.z.: 2073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Kovodemont Most B

ne 11. 10. 2015
10:00

č.z.: 5017
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kovodemont Most

so 10. 10. 2015
14:00

č.z.: 4015
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most

so 10. 10. 2015
11:00

č.z.: 1034
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 2062
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
TJ Snack Dobřany

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 5014
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hostivař

so 03. 10. 2015
17:00

č.z.: 2053
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
SK Kelti 2008

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 1029
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Sudoměřice

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 4011
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 09. 2015
14:00

č.z.: 2045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most B

so 26. 09. 2015
16:00

č.z.: 1020
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kovodemont Most

so 26. 09. 2015
14:00

č.z.: 4008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

so 26. 09. 2015
12:00

č.z.: 5007
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2128
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kovodemont Most B

ne 20. 09. 2015
11:00

č.z.: 5005
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Ďáblové Praha

so 19. 09. 2015
15:00

č.z.: 1018
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 4006
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 13. 09. 2015
13:00

č.z.: 2029
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Kovodemont Most B

ne 13. 09. 2015
10:00

č.z.: 5002
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

so 12. 09. 2015
15:00

č.z.: 4001
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 09. 2015
14:00

č.z.: 2020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Kovodemont Most B

so 05. 09. 2015
14:00

č.z.: 2008
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most B

so 05. 09. 2015
11:00

č.z.: 1006
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 14. 06. 2015
14:00

č.z.: 9038
Místo: Vedlejší Plocha

HBC Kovodemont Most
Ježci Heřmanův Městec

ne 14. 06. 2015
10:00

č.z.: 9030
Místo: Vedlejší Plocha

HBC Kovodemont Most
Jungle Fever Kladno

so 13. 06. 2015
16:00

č.z.: 9017
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kovodemont Most

so 13. 06. 2015
12:00

č.z.: 9010
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha

HBC Kovodemont Most
SHC Opava

so 13. 06. 2015
08:00

č.z.: 9001
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 24. 05. 2015
10:00

č.z.: 51119
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

so 23. 05. 2015
10:00

č.z.: 51117
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 17. 05. 2015
14:00

č.z.: 51115
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

so 16. 05. 2015
13:00

č.z.: 51113
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

ne 10. 05. 2015
10:00

č.z.: 51111
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HC Nordics Most

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 5419
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kovodemont Most

pá 01. 05. 2015
10:00

č.z.: 51102
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 26. 04. 2015
14:00

č.z.: 5417
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 04. 2015
13:30

č.z.: 51100
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Kovodemont Most B

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 26085
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hostivař

so 18. 04. 2015
17:00

č.z.: 51093
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Kovodemont Most B

so 18. 04. 2015
16:00

č.z.: 1128
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 18. 04. 2015
11:30

č.z.: 4106
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

pá 17. 04. 2015
18:00

č.z.: 51074
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

ne 12. 04. 2015
15:30

č.z.: 4102
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ Snack Dobřany

ne 12. 04. 2015
13:00

č.z.: 5413
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Prachatice

ne 12. 04. 2015
10:30

č.z.: 26078
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 04. 2015
17:30

č.z.: 51092
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 1125
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

so 11. 04. 2015
12:00

č.z.: 4096
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 11. 04. 2015
09:30

č.z.: 26076
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
HBC Nové Strašecí

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 51086
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most B

so 04. 04. 2015
16:00

č.z.: 1118
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kovodemont Most

so 04. 04. 2015
11:00

č.z.: 5412
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 29. 03. 2015
12:00

č.z.: 51083
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Kovodemont Most B

ne 29. 03. 2015
11:00

č.z.: 4091
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 5409
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Kelti 2008

so 28. 03. 2015
16:00

č.z.: 4086
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

so 28. 03. 2015
15:00

č.z.: 1111
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Enviform Třinec

so 28. 03. 2015
13:30

č.z.: 26072
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 1105
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 22. 03. 2015
13:30

č.z.: 5407
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

so 21. 03. 2015
15:00

č.z.: 1100
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HC Kert Park Praha

ne 15. 03. 2015
12:00

č.z.: 4081
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Jihlava

so 14. 03. 2015
16:00

č.z.: 4077
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBK Vsetín

so 14. 03. 2015
14:00

č.z.: 1095
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Kovodemont Most

so 14. 03. 2015
09:30

č.z.: 26064
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
SK Ďáblové Praha

ne 08. 03. 2015
12:00

č.z.: 5403
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Kovodemont Most

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 4066
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 51072
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 07. 03. 2015
16:00

č.z.: 4071
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kovodemont Most

so 07. 03. 2015
15:00

č.z.: 1086
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Hokejbal Letohrad

so 07. 03. 2015
13:30

č.z.: 5402
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HBC Kovodemont Most

so 07. 03. 2015
11:30

č.z.: 26059
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kovodemont Most

ne 01. 03. 2015
10:00

č.z.: 51065
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Lev Litvínov

so 28. 02. 2015
15:00

č.z.: 51064
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kovodemont Most B

so 28. 02. 2015
10:00

č.z.: 26057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kovodemont Most

so 21. 02. 2015
16:30

č.z.: 51058
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 15. 02. 2015
10:00

č.z.: 51055
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HC Nordics Most

ne 07. 12. 2014
12:00

č.z.: 51046
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 30. 11. 2014
14:00

č.z.: 51044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Kovodemont Most B

so 29. 11. 2014
14:00

č.z.: 1084
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

so 29. 11. 2014
12:00

č.z.: 26050
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kovodemont Most

ne 23. 11. 2014
13:30

č.z.: 5030
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

so 22. 11. 2014
19:00

č.z.: 51037
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Kovodemont Most B

so 22. 11. 2014
17:00

č.z.: 26015
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
SK Kelti 2008

so 22. 11. 2014
15:00

č.z.: 1073
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBT Vlašim

so 22. 11. 2014
12:00

č.z.: 4056
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Hokejbal Letohrad

so 22. 11. 2014
09:30

č.z.: 26049
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 5025
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 16. 11. 2014
10:30

č.z.: 51036
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 15. 11. 2014
14:00

č.z.: 1072
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

so 15. 11. 2014
11:30

č.z.: 4051
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 11. 2014
09:00

č.z.: 26043
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 09. 11. 2014
14:00

č.z.: 51030
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most B

ne 09. 11. 2014
13:00

č.z.: 1020
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kovodemont Most

ne 09. 11. 2014
11:30

č.z.: 5024
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hostivař

so 08. 11. 2014
15:00

č.z.: 1062
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Plzeň

so 08. 11. 2014
11:30

č.z.: 5020
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 4047
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Kovodemont Most

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 26037
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kovodemont Most

ne 02. 11. 2014
10:00

č.z.: 51027
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Kovodemont Most B

so 01. 11. 2014
14:00

č.z.: 4041
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Kovodemont Most

so 01. 11. 2014
11:00

č.z.: 1059
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 26033
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 10. 2014
11:00

č.z.: 5002
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Ďáblové Praha

so 25. 10. 2014
15:00

č.z.: 1052
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 4036
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 5017
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Kovodemont Most

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 26028
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kovodemont Most

so 18. 10. 2014
14:00

č.z.: 4031
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

so 18. 10. 2014
13:00

č.z.: 1045
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Kovodemont Most

ne 12. 10. 2014
15:00

č.z.: 1039
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 10. 2014
12:00

č.z.: 5015
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 10. 2014
11:00

č.z.: 51018
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

ne 12. 10. 2014
10:30

č.z.: 4022
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Kovodemont Most

so 11. 10. 2014
17:00

č.z.: 1034
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kovodemont Most

so 11. 10. 2014
11:00

č.z.: 4026
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Kovodemont Most

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 51016
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 26082
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 05. 10. 2014
11:30

č.z.: 5010
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 05. 10. 2014
10:00

č.z.: 26022
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
HBC Kovodemont Most

so 04. 10. 2014
15:00

č.z.: 1029
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SK Sudoměřice

so 04. 10. 2014
10:00

č.z.: 26017
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
HC Kert Park Praha

ne 28. 09. 2014
11:00

č.z.: 5009
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kovodemont Most

ne 28. 09. 2014
10:00

č.z.: 51009
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Lev Litvínov

so 27. 09. 2014
14:00

č.z.: 4016
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 21. 09. 2014
11:30

č.z.: 5005
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 09. 2014
10:00

č.z.: 51008
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kovodemont Most B

so 20. 09. 2014
15:00

č.z.: 1018
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 09. 2014
12:00

č.z.: 4011
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 09. 2014
09:30

č.z.: 26005
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
HBC Hostivař

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 51002
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SHC Killers Litoměřice

so 13. 09. 2014
14:00

č.z.: 26009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 13. 09. 2014
11:00

č.z.: 1007
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kovodemont Most

so 13. 09. 2014
10:00

č.z.: 26004
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 06. 09. 2014
15:00

č.z.: 1006
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

so 06. 09. 2014
14:00

č.z.: 4001
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Kovodemont Most

so 23. 08. 2014
17:30

č.z.: 9019
Místo: Hronov

HBC Kovodemont Most
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 23. 08. 2014
11:30

č.z.: 9015
Místo: Hronov

HBC Hradec Králové 1988
HBC Kovodemont Most

so 09. 08. 2014
18:00

č.z.: 9006
Místo: Mladá Boleslav

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kovodemont Most

so 09. 08. 2014
13:00

č.z.: 9003
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

so 09. 08. 2014
11:00

č.z.: 9002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kovodemont Most
HbC Rondo Teplice

so 07. 06. 2014
14:30

č.z.: 51145
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Pento Most B

ne 01. 06. 2014
17:30

č.z.: 51143
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Lev Litvínov

ne 01. 06. 2014
12:00

č.z.: 5441
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
SK Kelti 2008

ne 25. 05. 2014
12:00

č.z.: 5437
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
HBC Nové Strašecí

so 17. 05. 2014
13:30

č.z.: 7018
Místo: Karviná

SK Hokejbal Letohrad
HBC Pento Most

so 17. 05. 2014
10:30

č.z.: 7014
Místo: Karviná

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

pá 16. 05. 2014
17:00

č.z.: 7010
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Pento Most

pá 16. 05. 2014
14:00

č.z.: 7006
Místo: Karviná

HBC Pento Most
HBC Plzeň

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 5433
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most B

ne 11. 05. 2014
10:00

č.z.: 51135
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Lev Litvínov

čt 08. 05. 2014
11:00

č.z.: 51063
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
HBC Pento Most B

ne 04. 05. 2014
11:00

č.z.: 27097
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Pento Most

ne 04. 05. 2014
10:00

č.z.: 5430
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 03. 05. 2014
16:00

č.z.: 1154
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Pento Most

čt 01. 05. 2014
11:00

č.z.: 5420
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Pento Most B

ne 27. 04. 2014
12:00

č.z.: 51125
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B

ne 27. 04. 2014
12:00

č.z.: 5426
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 27. 04. 2014
12:00

č.z.: 27092
Místo: Most

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

so 26. 04. 2014
17:00

č.z.: 5330
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Hostivař

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 1147
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 20. 04. 2014
10:00

č.z.: 51117
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HC Nordics Most

ne 20. 04. 2014
10:00

č.z.: 5422
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

so 19. 04. 2014
15:00

č.z.: 1142
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

so 19. 04. 2014
11:00

č.z.: 5326
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 13. 04. 2014
13:00

č.z.: 51114
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Pento Most B

ne 13. 04. 2014
13:00

č.z.: 5323
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK TOPTRANS Jihlava

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 27088
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC Nové Strašecí

so 12. 04. 2014
15:00

č.z.: 5321
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Pento Most

so 12. 04. 2014
10:00

č.z.: 1135
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 06. 04. 2014
12:00

č.z.: 5416
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most B

ne 06. 04. 2014
11:00

č.z.: 27084
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Pento Most

ne 06. 04. 2014
10:00

č.z.: 51108
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 05. 04. 2014
16:00

č.z.: 1128
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 05. 04. 2014
13:00

č.z.: 5316
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Pento Most

ne 30. 03. 2014
15:00

č.z.: 27078
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Pento Most

ne 30. 03. 2014
11:00

č.z.: 51103
Místo: Karlovy Vary

SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
HBC Pento Most B

so 29. 03. 2014
15:00

č.z.: 1125
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 5315
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Pento Most

ne 23. 03. 2014
15:00

č.z.: 1117
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

ne 23. 03. 2014
15:00

č.z.: 27060
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC Rebel Praha 8

ne 23. 03. 2014
13:00

č.z.: 5412
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 03. 2014
11:30

č.z.: 51099
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 27072
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 1112
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

so 22. 03. 2014
12:00

č.z.: 5311
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 16. 03. 2014
12:00

č.z.: 51092
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Pento Most B

ne 16. 03. 2014
10:00

č.z.: 27070
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Pento Most

ne 16. 03. 2014
10:00

č.z.: 5409
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most B

so 15. 03. 2014
16:00

č.z.: 1106
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Pento Most

so 15. 03. 2014
11:00

č.z.: 5308
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Pento Most

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 5405
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 03. 2014
12:00

č.z.: 5301
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Hradec Králové 1988

ne 09. 03. 2014
10:00

č.z.: 27061
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC Rakovník

so 08. 03. 2014
17:30

č.z.: 51090
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Pento Most B

so 08. 03. 2014
15:00

č.z.: 1099
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HbK Karviná

so 08. 03. 2014
12:00

č.z.: 5306
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 03. 2014
14:00

č.z.: 5401
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 01. 03. 2014
15:00

č.z.: 1095
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Pento Most

ne 23. 02. 2014
10:00

č.z.: 51080
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Bazzy Děčín

so 15. 02. 2014
08:30

č.z.: 51072
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
HBC Pento Most B

ne 09. 02. 2014
09:00

č.z.: 51069
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HbC Rondo Teplice

ne 01. 12. 2013
11:00

č.z.: 5059
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

ne 01. 12. 2013
10:00

č.z.: 27052
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

ne 01. 12. 2013
10:00

č.z.: 51058
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

so 30. 11. 2013
15:00

č.z.: 1086
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Hokejbal Letohrad

so 30. 11. 2013
12:00

č.z.: 5060
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most

ne 24. 11. 2013
14:00

č.z.: 51054
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 27049
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 11. 2013
14:30

č.z.: 5055
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Pento Most B

so 23. 11. 2013
14:30

č.z.: 5055
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Pento Most B

so 23. 11. 2013
13:00

č.z.: 1084
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Pento Most

ne 17. 11. 2013
12:00

č.z.: 51047
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2013
12:00

č.z.: 5052
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 17. 11. 2013
10:00

č.z.: 27043
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC Hostivař

so 16. 11. 2013
15:00

č.z.: 1073
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK TOPTRANS Jihlava

so 16. 11. 2013
13:00

č.z.: 5051
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 10. 11. 2013
15:30

č.z.: 5037
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2013
12:00

č.z.: 5050
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2013
10:00

č.z.: 27038
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most

ne 10. 11. 2013
10:00

č.z.: 51045
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Lev Litvínov

so 09. 11. 2013
16:00

č.z.: 5045
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

pá 08. 11. 2013
19:00

č.z.: 1072
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Pento Most

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 5038
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 11. 2013
10:00

č.z.: 27034
Místo: Most

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

so 02. 11. 2013
15:00

č.z.: 1062
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

so 02. 11. 2013
12:30

č.z.: 5041
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HBC Pento Most

so 02. 11. 2013
12:30

č.z.: 5041
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HBC Pento Most

ne 27. 10. 2013
14:00

č.z.: 51035
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B

so 26. 10. 2013
17:00

č.z.: 1059
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 20. 10. 2013
15:00

č.z.: 1051
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 20. 10. 2013
12:00

č.z.: 5033
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most B

ne 20. 10. 2013
12:00

č.z.: 5035
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most

ne 20. 10. 2013
10:00

č.z.: 27027
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 20. 10. 2013
10:00

č.z.: 51027
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HC Nordics Most

so 19. 10. 2013
17:00

č.z.: 1046
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Pento Most

so 19. 10. 2013
10:00

č.z.: 5026
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 13. 10. 2013
13:00

č.z.: 5032
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Nové Strašecí

ne 13. 10. 2013
13:00

č.z.: 51024
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Pento Most B

ne 13. 10. 2013
11:00

č.z.: 27025
Místo: Most

HBC Pento Most
SK Kelti 2008

ne 13. 10. 2013
09:00

č.z.: 5023
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Nové Strašecí

so 12. 10. 2013
15:00

č.z.: 1040
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 5024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most B

ne 06. 10. 2013
16:00

č.z.: 27016
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Pento Most

ne 06. 10. 2013
11:00

č.z.: 1020
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Pento Most

ne 06. 10. 2013
10:00

č.z.: 5017
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Pento Most

ne 06. 10. 2013
10:00

č.z.: 5017
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Pento Most

so 05. 10. 2013
15:30

č.z.: 1033
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Pento Most

so 05. 10. 2013
12:00

č.z.: 51018
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Vikingové Karlovy Vary

ne 29. 09. 2013
16:30

č.z.: 51013
Místo: Karlovy Vary

SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
HBC Pento Most B

ne 29. 09. 2013
15:00

č.z.: 27015
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
HBC Pento Most

ne 29. 09. 2013
13:00

č.z.: 5015
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 29. 09. 2013
11:00

č.z.: 5016
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 09. 2013
14:00

č.z.: 1029
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Enviform Třinec

ne 22. 09. 2013
14:00

č.z.: 51009
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 09. 2013
12:00

č.z.: 5001
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 22. 09. 2013
10:00

č.z.: 27007
Místo: Most

HBC Pento Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2013
13:00

č.z.: 27004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most

ne 15. 09. 2013
12:00

č.z.: 5008
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most

ne 15. 09. 2013
12:00

č.z.: 51002
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Pento Most B

ne 15. 09. 2013
11:00

č.z.: 5006
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most B

so 14. 09. 2013
15:00

č.z.: 1018
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Hradec Králové 1988

ne 08. 09. 2013
15:00

č.z.: 5010
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 08. 09. 2013
12:00

č.z.: 5030
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Kelti 2008

so 07. 09. 2013
15:00

č.z.: 5003
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SK Kelti 2008

so 07. 09. 2013
14:00

č.z.: 1007
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Pento Most

pá 30. 08. 2013
19:00

č.z.: 1006
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Plzeň

so 24. 08. 2013
14:30

č.z.: 9032
Místo: ANS Most

HBC Hradec Králové 1988
HBC Pento Most

so 24. 08. 2013
11:30

č.z.: 9030
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 01. 06. 2013
11:50

č.z.: 8035
Místo: Moravská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Pento Most

so 01. 06. 2013
10:10

č.z.: 8031
Místo: Moravská Třebová

HBC Pento Most
HBC Nové Strašecí

pá 31. 05. 2013
13:30

č.z.: 8015
Místo: Moravská Třebová

SK OEZ Testa Letohrad
HBC Pento Most

pá 31. 05. 2013
08:30

č.z.: 8003
Místo: Moravská Třebová

HBC Pento Most
HBC Rebel Praha 8

ne 12. 05. 2013
17:00

č.z.: 51100
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HBC Pento Most B

ne 12. 05. 2013
13:30

č.z.: 27178
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most

ne 12. 05. 2013
10:30

č.z.: 27177
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most

so 11. 05. 2013
10:00

č.z.: 26084
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 05. 2013
13:30

č.z.: 27164
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 05. 2013
10:00

č.z.: 27163
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 04. 05. 2013
11:00

č.z.: 26077
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most

so 04. 05. 2013
11:00

č.z.: 51098
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HC Nordics Most

ne 28. 04. 2013
14:00

č.z.: 27160
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
HBC Pento Most

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 27159
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
HBC Pento Most

so 27. 04. 2013
12:00

č.z.: 26076
Místo: ASF Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Pento Most

so 27. 04. 2013
10:00

č.z.: 51096
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HC Nordics Most

ne 21. 04. 2013
15:30

č.z.: 51094
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HBC Pento Most B

ne 21. 04. 2013
13:30

č.z.: 27142
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Hostivař

ne 21. 04. 2013
10:00

č.z.: 27141
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Hostivař

so 20. 04. 2013
16:30

č.z.: 51092
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HBC Pento Most B

so 20. 04. 2013
10:00

č.z.: 26070
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC ALPIQ Kladno

ne 14. 04. 2013
13:30

č.z.: 27140
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Kelti Nižbor

ne 14. 04. 2013
10:00

č.z.: 27139
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Kelti Nižbor

so 13. 04. 2013
10:00

č.z.: 26067
Místo: Loba Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Pento Most

ne 07. 04. 2013
14:00

č.z.: 27124
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most

ne 07. 04. 2013
11:00

č.z.: 27123
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most

so 06. 04. 2013
16:00

č.z.: 51086
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HBC Lev Litvínov

so 06. 04. 2013
10:00

č.z.: 26063
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Kelti Nižbor

ne 31. 03. 2013
11:00

č.z.: 51084
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov
HBC Pento Most B

so 30. 03. 2013
11:00

č.z.: 51082
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov
HBC Pento Most B

ne 24. 03. 2013
15:00

č.z.: 51067
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Pento Most B

ne 24. 03. 2013
13:30

č.z.: 27118
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

ne 24. 03. 2013
10:00

č.z.: 27117
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

so 23. 03. 2013
14:00

č.z.: 26058
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Pento Most

so 23. 03. 2013
11:30

č.z.: 5127
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
TJ KOVO Praha

ne 17. 03. 2013
14:00

č.z.: 27106
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 17. 03. 2013
13:30

č.z.: 51080
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2013
11:00

č.z.: 1126
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HC Kert Park Praha

ne 17. 03. 2013
10:00

č.z.: 27105
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

so 16. 03. 2013
14:00

č.z.: 1120
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 16. 03. 2013
11:00

č.z.: 5121
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

ne 10. 03. 2013
13:30

č.z.: 27096
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Ďáblové Praha

ne 10. 03. 2013
13:00

č.z.: 51076
Místo: Žatec

SHK Louny
HBC Pento Most B

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 1104
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Pento Most

ne 10. 03. 2013
10:00

č.z.: 5120
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBC Pento Most

ne 10. 03. 2013
10:00

č.z.: 27095
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Ďáblové Praha

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 1109
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Pento Most

so 09. 03. 2013
11:30

č.z.: 5114
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Pento Most

so 09. 03. 2013
10:00

č.z.: 26049
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Nové Strašecí

st 06. 03. 2013
19:00

č.z.: 1070
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

ne 03. 03. 2013
14:00

č.z.: 51059
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

so 02. 03. 2013
16:00

č.z.: 51071
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 26048
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
TJ KOVO Praha

so 02. 03. 2013
11:30

č.z.: 5103
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
TJ Snack Dobřany

ne 17. 02. 2013
13:00

č.z.: 51063
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHK Louny

ne 16. 12. 2012
11:00

č.z.: 51053
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHK Louny

so 08. 12. 2012
11:00

č.z.: 51049
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HBC Pento Most B

ne 02. 12. 2012
11:00

č.z.: 51045
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HbC Rondo Teplice

so 01. 12. 2012
10:00

č.z.: 26056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

ne 25. 11. 2012
15:30

č.z.: 27088
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 25. 11. 2012
12:00

č.z.: 27087
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 25. 11. 2012
10:00

č.z.: 5102
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK TOPTRANS Jihlava

so 24. 11. 2012
14:30

č.z.: 5096
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Hostivař

so 24. 11. 2012
09:30

č.z.: 26042
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

so 24. 11. 2012
09:00

č.z.: 51041
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Pento Most B

ne 18. 11. 2012
13:30

č.z.: 27074
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

ne 18. 11. 2012
11:00

č.z.: 1101
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

ne 18. 11. 2012
11:00

č.z.: 51037
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HBC Lev Litvínov

ne 18. 11. 2012
10:00

č.z.: 27073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

so 17. 11. 2012
14:00

č.z.: 1096
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Pento Most

so 17. 11. 2012
12:00

č.z.: 5085
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Pento Most

so 17. 11. 2012
10:00

č.z.: 26039
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Ďáblové Praha

ne 11. 11. 2012
13:30

č.z.: 27070
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Rebel Praha 8

ne 11. 11. 2012
13:00

č.z.: 1131
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most

ne 11. 11. 2012
12:30

č.z.: 5084
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Pento Most

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 27069
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Rebel Praha 8

so 10. 11. 2012
13:00

č.z.: 51033
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Pento Most B

so 10. 11. 2012
12:30

č.z.: 5078
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBC Pento Most

so 10. 11. 2012
10:00

č.z.: 26035
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK Kelti Nižbor

ne 04. 11. 2012
16:00

č.z.: 27052
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Pento Most

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 51029
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 11. 2012
13:00

č.z.: 27051
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Pento Most

ne 04. 11. 2012
11:00

č.z.: 1088
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Hradec Králové 1988

so 03. 11. 2012
17:00

č.z.: 1082
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK OEZ Testa Letohrad

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 26030
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Hostivař

so 03. 11. 2012
11:30

č.z.: 5067
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Škoda Plzeň

ne 28. 10. 2012
13:00

č.z.: 51025
Místo: Louny

SHK Louny
HBC Pento Most B

ne 28. 10. 2012
11:00

č.z.: 1075
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
HBC Pento Most