Oblastní Liga

ne 14. 04. 2024
15:15

č.z.: 53098
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 14. 04. 2024
10:30

č.z.: 53093
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
SK Dubí B

ne 07. 04. 2024
08:30

č.z.: 53099
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 06. 04. 2024
16:45

č.z.: 53100
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín

so 06. 04. 2024
15:00

č.z.: 53097
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HbC Kings Teplice

ne 31. 03. 2024
11:30

č.z.: 53094
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 31. 03. 2024
09:30

č.z.: 53095
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 30. 03. 2024
10:00

č.z.: 53096
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
Wolves Chomutov

ne 24. 03. 2024
10:15

č.z.: 53091
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Black&White Děčín

ne 24. 03. 2024
08:30

č.z.: 53092
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 23. 03. 2024
11:30

č.z.: 53090
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 23. 03. 2024
10:30

č.z.: 53089
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2024
12:15

č.z.: 53087
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

ne 17. 03. 2024
10:30

č.z.: 53086
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 17. 03. 2024
08:30

č.z.: 53088
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice

so 16. 03. 2024
12:15

č.z.: 53085
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 10. 03. 2024
17:45

č.z.: 53084
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
SK Dubí B

ne 10. 03. 2024
08:30

č.z.: 53081
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 09. 03. 2024
10:30

č.z.: 53082
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Black&White Děčín

so 09. 03. 2024
08:45

č.z.: 53083
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2024
11:30

č.z.: 53080
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2024
10:30

č.z.: 53079
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HbC Kings Teplice

ne 03. 03. 2024
09:30

č.z.: 53077
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 02. 03. 2024
13:30

č.z.: 53078
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

so 02. 03. 2024
10:30

č.z.: 53055
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HSÚ Sharks Neštěmice

so 02. 03. 2024
09:30

č.z.: 53061
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 25. 02. 2024
13:30

č.z.: 53027
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 25. 02. 2024
11:30

č.z.: 53073
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín

ne 25. 02. 2024
09:30

č.z.: 53074
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 24. 02. 2024
10:30

č.z.: 53075
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Dubí B

so 24. 02. 2024
08:30

č.z.: 53076
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 18. 02. 2024
11:30

č.z.: 53072
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín

ne 18. 02. 2024
09:30

č.z.: 53071
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 17. 02. 2024
10:30

č.z.: 53069
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HSÚ Sharks Neštěmice

so 17. 02. 2024
09:30

č.z.: 53070
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
SK Dubí B

ne 11. 02. 2024
12:30

č.z.: 53067
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HbC Kings Teplice

ne 11. 02. 2024
10:45

č.z.: 53050
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Black&White Děčín

ne 11. 02. 2024
09:00

č.z.: 53066
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

so 10. 02. 2024
11:30

č.z.: 53068
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
Wolves Chomutov

so 10. 02. 2024
09:30

č.z.: 53065
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 04. 02. 2024
11:30

č.z.: 53063
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
SK Dubí B

ne 04. 02. 2024
10:30

č.z.: 53064
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 04. 02. 2024
09:30

č.z.: 53062
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

so 03. 02. 2024
10:30

č.z.: 53051
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 28. 01. 2024
11:30

č.z.: 53057
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HBC Black&White Děčín

ne 28. 01. 2024
09:30

č.z.: 53058
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 27. 01. 2024
11:30

č.z.: 53049
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 27. 01. 2024
10:30

č.z.: 53060
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HbC Kings Teplice

so 27. 01. 2024
09:30

č.z.: 53059
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 21. 01. 2024
13:30

č.z.: 53056
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SK Dubí B

ne 21. 01. 2024
11:30

č.z.: 53053
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

ne 21. 01. 2024
09:30

č.z.: 53054
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 20. 01. 2024
10:00

č.z.: 53052
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 26. 11. 2023
11:30

č.z.: 53045
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice

ne 26. 11. 2023
10:30

č.z.: 53046
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
Wolves Chomutov

ne 26. 11. 2023
09:30

č.z.: 53048
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HSÚ Sharks Neštěmice

so 25. 11. 2023
08:30

č.z.: 53047
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 19. 11. 2023
09:30

č.z.: 53044
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 18. 11. 2023
11:30

č.z.: 53043
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HBC Black&White Děčín

so 18. 11. 2023
10:30

č.z.: 53042
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 18. 11. 2023
09:30

č.z.: 53041
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SK Dubí B

ne 12. 11. 2023
13:30

č.z.: 53038
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice

ne 12. 11. 2023
11:30

č.z.: 53039
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
Wolves Chomutov

ne 12. 11. 2023
10:30

č.z.: 53037
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 12. 11. 2023
09:30

č.z.: 53040
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 05. 11. 2023
17:30

č.z.: 53035
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 05. 11. 2023
15:45

č.z.: 53034
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HbC Kings Teplice

ne 05. 11. 2023
10:30

č.z.: 53036
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 04. 11. 2023
17:00

č.z.: 53033
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
Wolves Chomutov

ne 29. 10. 2023
14:30

č.z.: 53030
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
SK Dubí B

ne 29. 10. 2023
09:30

č.z.: 53029
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 28. 10. 2023
10:30

č.z.: 53032
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 28. 10. 2023
09:30

č.z.: 53031
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 22. 10. 2023
17:45

č.z.: 53026
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

so 21. 10. 2023
16:00

č.z.: 53028
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín

so 21. 10. 2023
08:30

č.z.: 53025
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HbC Kings Teplice

ne 15. 10. 2023
16:45

č.z.: 53023
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 15. 10. 2023
10:30

č.z.: 53021
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
SK Dubí B

so 14. 10. 2023
15:00

č.z.: 53024
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
Wolves Chomutov

so 14. 10. 2023
08:45

č.z.: 53022
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 08. 10. 2023
10:15

č.z.: 53019
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Black&White Děčín

ne 08. 10. 2023
08:30

č.z.: 53020
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 07. 10. 2023
11:30

č.z.: 53018
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 07. 10. 2023
10:30

č.z.: 53017
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 01. 10. 2023
11:30

č.z.: 53015
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

ne 01. 10. 2023
09:30

č.z.: 53016
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice

so 30. 09. 2023
13:00

č.z.: 53013
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

so 30. 09. 2023
11:00

č.z.: 53014
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 24. 09. 2023
08:45

č.z.: 53012
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
SK Dubí B

so 23. 09. 2023
13:30

č.z.: 53011
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 23. 09. 2023
11:30

č.z.: 53009
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 23. 09. 2023
10:30

č.z.: 53010
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Black&White Děčín

ne 17. 09. 2023
13:00

č.z.: 53006
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

ne 17. 09. 2023
11:00

č.z.: 53005
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 17. 09. 2023
10:30

č.z.: 53007
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HbC Kings Teplice

ne 17. 09. 2023
09:00

č.z.: 53008
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 10. 09. 2023
10:15

č.z.: 53001
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Black&White Děčín

so 09. 09. 2023
13:00

č.z.: 53002
Místo: Ústí nad Labem

HbC Kings Teplice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 09. 09. 2023
10:30

č.z.: 53003
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Dubí B

so 09. 09. 2023
09:00

č.z.: 53004
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Sharks Neštěmice