Detailní statistiky - Oblastní Liga
Kanadské bodování
Z
19
G
17
A
38
B
55
50
49
45
Nejlepší střelec
Z
20
G
29
A
14
B
43
24
21
20
Nejlepší nahrávač
Z
19
G
17
A
38
B
55
32
30
28
Úspěšnost zásahů
Z
8
MIN
360
PRŮM
2
%
92.2
89.7
88.5
87.0
Nejvíce gólů
Nejvíce výher
11
Góly na zápas
4.25
Slušnost
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 260
Poř. | Jméno | Tým | Z | IG | %IG | Svs | W | L | SA | ÚSP(%) | SO | A | TM | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dominik Landt | HSÚ SHC Warriors Chlumec | 8 | 14 | 1.75 | 166 | 8 | 0 | 180 | 92.22 | 3 | 5 | 0 | 360 |
2. | Ľuboš Markušovský | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 10 | 32 | 3.22 | 278 | 6 | 4 | 310 | 89.68 | 2 | 0 | 0 | 447 |
3. | Aleš Homolka | SK Dubí B | 12 | 37 | 3.08 | 284 | 7 | 5 | 321 | 88.47 | 1 | 0 | 6 | 539 |
4. | Vít Neček | Wolves Chomutov | 14 | 43 | 3.37 | 311 | 5 | 9 | 354 | 87.85 | 0 | 3 | 2 | 574 |
5. | Denis Černý | HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem | 19 | 67 | 3.54 | 447 | 11 | 8 | 514 | 86.96 | 1 | 3 | 2 | 850 |
6. | Vojtěch Gottfried | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 10 | 41 | 4.10 | 251 | 5 | 5 | 292 | 85.96 | 0 | 2 | 2 | 450 |
7. | Lukáš Turza | HBC Orlík Ústí nad Labem | 9 | 37 | 4.11 | 225 | 3 | 6 | 262 | 85.88 | 0 | 1 | 2 | 405 |
8. | Petr Hospůdka | HBC Black&White Děčín | 20 | 80 | 4.01 | 385 | 15 | 5 | 465 | 82.80 | 0 | 1 | 0 | 898 |
9. | Jiří Tůma | HBC Orlík Ústí nad Labem | 10 | 43 | 4.30 | 184 | 4 | 6 | 227 | 81.06 | 0 | 0 | 0 | 450 |
10. | Vítězslav Vlk | HSÚ Sharks Neštěmice | 12 | 129 | 10.75 | 495 | 1 | 11 | 624 | 79.33 | 0 | 0 | 0 | 540 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | PVG | PIG | VPŘ | IPŘ | PŘ | PŘ% | IOS | VOS | OS | OS% | TM | øTM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HSÚ SHC Warriors Chlumec | 20 | 17 | 0 | 0 | 3 | 141:46 | 51 | 7.05 | 2.30 | 8 | 1 | 32 | 25 | 13 | 5 | 56 | 76.79 | 186 | 9 |
2. | HBC Black&White Děčín | 20 | 13 | 2 | 0 | 5 | 146:80 | 43 | 7.30 | 4.00 | 18 | 1 | 58 | 31.03 | 7 | 3 | 36 | 80.56 | 111 | 6 |
3. | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 20 | 9 | 2 | 0 | 9 | 86:74 | 31 | 4.30 | 3.70 | 15 | 4 | 63 | 23.81 | 3 | 3 | 37 | 91.89 | 104 | 5 |
4. | HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem | 19 | 10 | 1 | 1 | 7 | 108:68 | 33 | 5.68 | 3.58 | 14 | 0 | 49 | 28.57 | 9 | 2 | 41 | 78.05 | 117 | 6 |
5. | SK Dubí B | 19 | 10 | 1 | 1 | 7 | 74:57 | 33 | 3.89 | 3.00 | 17 | 3 | 50 | 34 | 7 | 2 | 63 | 88.89 | 217 | 11 |
6. | Wolves Chomutov | 20 | 9 | 1 | 3 | 7 | 85:69 | 32 | 4.25 | 3.45 | 5 | 1 | 54 | 9.26 | 20 | 7 | 83 | 75.9 | 286 | 14 |
7. | HBC Orlík Ústí nad Labem | 19 | 7 | 0 | 3 | 9 | 75:80 | 24 | 3.95 | 4.21 | 6 | 0 | 53 | 11.32 | 13 | 0 | 35 | 62.86 | 82 | 4 |
8. | HbC Kings Teplice | 20 | 2 | 1 | 1 | 16 | 58:149 | 9 | 2.90 | 7.45 | 9 | 6 | 39 | 23.08 | 10 | 0 | 44 | 77.27 | 143 | 7 |
9. | HSÚ Sharks Neštěmice | 19 | 2 | 1 | 0 | 16 | 27:177 | 8 | 1.42 | 9.32 | 7 | 6 | 40 | 17.5 | 17 | 0 | 43 | 60.47 | 149 | 8 |
HBC Black&White Děčín
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Blažek Pavel | 14956 | 175946 > 5 - 18. 11. 2023 |
2. | Blažek Pavel | 14956 | 175946 > OK - 18. 11. 2023 |
HbC Kings Teplice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Richter Daniel | 43806 | 175946 > 5 - 18. 11. 2023 |
2. | Richter Daniel | 43806 | 175946 > OK - 18. 11. 2023 |
3. | Vico Michal | 42466 | 175941 > 10 - 12. 11. 2023 |
4. | Voráček Michal | 23737 | 176991 > 10 - 25. 02. 2024 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Beránek Jiří | 5371 | 175945 > 10 - 18. 11. 2023 |
2. | Beránek Jiří | 5371 | 175945 > 10 - 18. 11. 2023 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | 33326 | 175929 > 10 - 22. 10. 2023 |
2. | Mejstřík Aleš | 7627 | 175933 > 5 - 29. 10. 2023 |
3. | Mejstřík Aleš | 7627 | 175933 > OK - 29. 10. 2023 |
HSÚ Sharks Neštěmice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Kotrch Václav | 49620 | 175916 > 10 - 30. 09. 2023 |
2. | Roháček Marek | 38425 | 176979 > 10 - 04. 02. 2024 |
3. | Štofčo Lukáš | 39429 | 175936 > 5 - 04. 11. 2023 |
4. | Štofčo Lukáš | 39429 | 175936 > OK - 04. 11. 2023 |
HSÚ SHC Warriors Chlumec
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Celner Jan | 30253 | 175405 > 5 - 17. 09. 2023 |
2. | Celner Jan | 30253 | 175405 > OK - 17. 09. 2023 |
3. | Prokop Lukáš | 29121 | 175944 > 5 - 18. 11. 2023 |
4. | Prokop Lukáš | 29121 | 175944 > OK - 18. 11. 2023 |
SK Dubí B
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Bím David | 16988 | 175933 > 5 - 29. 10. 2023 |
2. | Bím David | 16988 | 175933 > OK - 29. 10. 2023 |
3. | Bím David | 16988 | 175944 > 5 - 18. 11. 2023 |
4. | Bím David | 16988 | 175944 > OK - 18. 11. 2023 |
5. | Bím David | 16988 | 177187 > 5 - 10. 03. 2024 |
6. | Bím David | 16988 | 177187 > OK - 10. 03. 2024 |
Wolves Chomutov
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Blaščák Ondřej | 46894 | 175406 > 10 - 17. 09. 2023 |
2. | Blaščák Ondřej | 46894 | 175945 > OK - 18. 11. 2023 |
3. | Blaščák Ondřej | 46894 | 175945 > 5 - 18. 11. 2023 |
4. | Holl Marcel | 41409 | 177190 > OK - 17. 03. 2024 |
5. | Holl Marcel | 41409 | 177190 > 10 - 17. 03. 2024 |
6. | Veselý Radek | 41511 | 175936 > 5 - 04. 11. 2023 |
7. | Veselý Radek | 41511 | 175936 > OK - 04. 11. 2023 |
8. | Veselý Radek | 41511 | 176986 > 10 - 17. 02. 2024 |