so 03. 12. 2022 14:00
č.z.: 4028 Místo: Ústí nad Labem
HBC RakovníkElba DDM Ústí nad Labem
so 03. 12. 2022 11:00
č.z.: 4052 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemHBC Rakovník
so 26. 11. 2022 14:00
č.z.: 4055 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařSK Kelti 2008
so 26. 11. 2022 12:30
č.z.: 4054 Místo: Rakovník
HBC RakovníkHBC Kladno
so 26. 11. 2022 11:00
č.z.: 4017 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemTJ KOVO Praha
č.z.: 4056 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHBC Prachatice
so 19. 11. 2022 14:00
č.z.: 4051 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoHBC Hostivař
so 19. 11. 2022 11:00
č.z.: 4049 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeTJ KOVO Praha
čt 17. 11. 2022 11:30
č.z.: 4050 Místo: Beroun
SK Kelti 2008HBC Nové Strašecí
so 12. 11. 2022 14:00
č.z.: 4046 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařElba DDM Ústí nad Labem
so 12. 11. 2022 12:30
č.z.: 4021 Místo: Rakovník
HBC RakovníkTJ KOVO Praha
so 12. 11. 2022 11:00
č.z.: 4047 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHBC Kladno
č.z.: 4048 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeSK Kelti 2008
po 07. 11. 2022 18:00
č.z.: 4037 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaHBC Hostivař
so 05. 11. 2022 14:00
č.z.: 4042 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoHBC Prachatice
so 05. 11. 2022 13:00
č.z.: 4044 Místo: Rakovník
HBC RakovníkHBC Hostivař
so 05. 11. 2022 11:30
č.z.: 4041 Místo: Beroun
SK Kelti 2008TJ KOVO Praha
so 05. 11. 2022 11:00
č.z.: 4043 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemHBC Nové Strašecí
ne 30. 10. 2022 16:00
č.z.: 4033 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoTJ KOVO Praha
so 29. 10. 2022 11:30
č.z.: 4040 Místo: Beroun
SK Kelti 2008HBC Kladno
so 29. 10. 2022 11:00
č.z.: 4010 Místo: Rakovník
HBC RakovníkHBC Nové Strašecí
pá 28. 10. 2022 11:30
č.z.: 4039 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeElba DDM Ústí nad Labem
so 22. 10. 2022 15:30
č.z.: 4034 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemSK Kelti 2008
so 22. 10. 2022 14:00
č.z.: 4036 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařHBC Nové Strašecí
so 22. 10. 2022 13:00
č.z.: 4035 Místo: Rakovník
HBC RakovníkHBC Prachatice
so 15. 10. 2022 14:00
č.z.: 4032 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoElba DDM Ústí nad Labem
so 15. 10. 2022 12:30
č.z.: 4003 Místo: Rakovník
HBC RakovníkSK Kelti 2008
so 15. 10. 2022 11:00
č.z.: 4030 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeHBC Hostivař
so 15. 10. 2022 10:00
č.z.: 4029 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaHBC Nové Strašecí
so 08. 10. 2022 14:00
č.z.: 4027 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařHBC Kladno
so 08. 10. 2022 11:00
č.z.: 4025 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaHBC Prachatice
č.z.: 4026 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíSK Kelti 2008
ne 02. 10. 2022 14:00
č.z.: 4008 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHBC Hostivař
so 01. 10. 2022 16:00
č.z.: 4022 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemHBC Hostivař
so 01. 10. 2022 14:00
č.z.: 4023 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoHBC Nové Strašecí
so 01. 10. 2022 11:30
č.z.: 4024 Místo: Beroun
SK Kelti 2008HBC Prachatice
so 01. 10. 2022 10:00
č.z.: 4045 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaHBC Rakovník
st 28. 09. 2022 15:00
č.z.: 4019 Místo: Beroun
SK Kelti 2008HBC Hostivař
st 28. 09. 2022 14:00
č.z.: 4018 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoHBC Rakovník
st 28. 09. 2022 11:30
č.z.: 4053 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaElba DDM Ústí nad Labem
st 28. 09. 2022 10:30
č.z.: 4020 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeHBC Nové Strašecí
so 24. 09. 2022 16:00
č.z.: 4015 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíElba DDM Ústí nad Labem
so 24. 09. 2022 14:00
č.z.: 4016 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařHBC Rakovník
so 24. 09. 2022 11:00
č.z.: 4014 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeHBC Kladno
so 24. 09. 2022 10:30
č.z.: 4013 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaSK Kelti 2008
so 17. 09. 2022 14:00
č.z.: 4009 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařTJ KOVO Praha
č.z.: 4011 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemHBC Prachatice
č.z.: 4012 Místo: Kladno u ZS
HBC KladnoSK Kelti 2008
so 17. 09. 2022 11:00
č.z.: 4038 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHBC Rakovník
so 10. 09. 2022 12:30
č.z.: 4007 Místo: Prachatice
HBC PrachaticeHBC Rakovník
so 10. 09. 2022 11:30
č.z.: 4006 Místo: Beroun
SK Kelti 2008Elba DDM Ústí nad Labem
so 10. 09. 2022 10:00
č.z.: 4005 Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO PrahaHBC Kladno
ne 04. 09. 2022 15:00
č.z.: 4001 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíTJ KOVO Praha
so 03. 09. 2022 15:30
č.z.: 4004 Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad LabemHBC Kladno
so 03. 09. 2022 14:00
č.z.: 4002 Místo: Praha - Hostivař
HBC HostivařHBC Prachatice
so 03. 09. 2022 11:30
č.z.: 4031 Místo: Beroun
SK Kelti 2008HBC Rakovník