Detailní statistiky - Extraliga juniorů

LÍDŘI STATISTIK
Hráči
Brankáři
Týmy
Vyšší tresty
Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. David Magasanik Elba DDM Ústí nad Labem Ú 15 41 23 18 1 0 24
2. Lukáš Lhota HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 14 34 13 21 0 2 12
3. Tomáš Lhota HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 14 33 14 19 3 1 51
4. Tomáš Giesel Elba DDM Ústí nad Labem Ú 16 30 5 25 0 0 4
5. Filip Faltus SK Hokejbal Letohrad Ú 10 27 10 17 3 1 4
6. Vojtěch Bogdány SK Hokejbal Letohrad Ú 14 26 13 13 2 0 18
7. Samuel Kucharčík HBC Hostivař Ú 14 25 16 9 4 0 8
8. Matyáš Bláha HBC Hradec Králové 1988 Ú 14 25 9 16 0 0 8
9. Martin Stupka Elba DDM Ústí nad Labem Ú 14 23 12 11 2 0 6
10. Jan Bečka SK Hokejbal Letohrad O 14 23 8 15 2 2 10
11. Jan Škurla Elba DDM Ústí nad Labem Ú 16 22 13 9 1 0 6
12. Michal Macháček SK Hokejbal Letohrad Ú 12 22 12 10 4 0 39
13. Nicolas Langr HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 12 22 7 15 0 1 2
14. Jaroslav Procházka HBC Kladno Ú 12 21 14 7 4 0 4
15. Jakub Rakovský HBC Hradec Králové 1988 Ú 13 21 12 9 1 0 12
16. Matěj Kupf TJ KOVO Praha Ú 15 20 14 6 4 0 0
17. Vojtěch Jágr HC Kert Park Praha Ú 11 20 11 9 0 0 12
18. Vít Šimůnek HBC Prachatice Ú 12 19 9 10 3 0 76
19. Lukáš Suchánek HC Kert Park Praha Ú 12 19 9 10 2 1 26
20. Václav Zdrůbecký HBC Kladno Ú 14 19 5 14 0 0 14
21. Matyáš Licek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 14 18 9 9 5 1 59
22. Daniel Čapka HBC Enviform Třinec Ú 12 18 9 9 2 0 6
23. Adam Krejčí Elba DDM Ústí nad Labem Ú 16 17 8 9 2 1 6
24. Tomáš Chramosta HBC Plzeň O 15 16 7 9 2 1 22
25. Vít Kouba HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 15 16 4 12 1 0 10
26. Tomáš Hýbl HBC Plzeň Ú 14 15 7 8 4 0 12
27. Marek Krbec HC Kert Park Praha Ú 14 15 7 8 0 0 12
28. Matyáš Malecha HBC Kladno Ú 11 15 7 8 1 1 6
29. Daniel Vaniš HBC Hostivař O 12 15 5 10 1 0 4
30. Miroslav Pohl HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 14 14 10 4 4 0 10
31. Vojtěch Moravec HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 11 14 9 5 3 0 43
32. Roman Poláček HBC Plzeň Ú 15 14 7 7 2 0 26
33. Richard Deml HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 16 14 7 7 4 0 20
34. Martin Neruda HBC Prachatice Ú 13 14 7 7 0 0 2
35. Martin Janeček HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 12 14 6 8 0 1 10
36. Pavel Šilhán HBC Prachatice O 14 14 4 10 3 0 12
37. Jan Stromko HBC Enviform Třinec Ú 9 13 9 4 2 1 14
38. Jiří Štěpánek HBC Prachatice Ú 14 13 8 5 2 0 4
39. Nikolas Dlouhý HBC Hradec Králové 1988 Ú 15 13 7 6 3 0 22
40. Jan Bečvář Elba DDM Ústí nad Labem O 15 13 6 7 4 0 12
41. Matěj Taufer HC Kert Park Praha Ú 11 13 6 7 1 0 2
42. Jakub Kovárník HC Kert Park Praha O 13 13 5 8 4 0 14
43. Dominik Řehák SK Hokejbal Letohrad Ú 6 12 8 4 0 1 2
44. Zdeněk Smutný SK Hokejbal Letohrad Ú 15 12 5 7 1 0 2
45. Jakub Hustoles HC Kert Park Praha Ú 14 12 4 8 2 0 4
46. Tomáš Cerha HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 14 11 7 4 1 0 2
47. Lukáš Zíka HBC Plzeň Ú 15 11 6 5 1 0 12
48. David Štípek HBC Plzeň O 14 11 5 6 3 0 4
49. Viktor Zeman HBC Hradec Králové 1988 O 16 11 5 6 1 0 39
50. Štěpán Bůžek HBC Hostivař Ú 13 11 4 7 0 0 8
51. Martin Rakovský HBC Hradec Králové 1988 O 13 11 4 7 1 0 12
52. Vít Kamenář HBC Kladno O 12 11 4 7 2 0 2
53. Jan Miksan HBC Plzeň Ú 15 10 7 3 2 1 2
54. Jan Brázdil SK Hokejbal Letohrad Ú 11 10 5 5 0 0 2
55. Lukáš Faltejsek SK Hokejbal Letohrad Ú 15 10 4 6 1 0 14
56. Filip Novák HBC Hradec Králové 1988 Ú 15 10 4 6 0 0 26
57. Pavel Gottfried Elba DDM Ústí nad Labem Ú/O 7 10 2 8 1 0 2
58. Ondřej Matoušek TJ KOVO Praha Ú 8 9 6 3 0 0 22
59. Václav Školoudík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 14 9 4 5 1 0 12
60. Jakub Wrobel HBC Enviform Třinec Ú 14 9 2 7 0 0 26
61. Pavel Hrdlička HC Kert Park Praha O 12 9 2 7 0 0 4
62. Petr Šíma HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 6 9 2 7 1 0 35
63. Filip Lux SK Hokejbal Letohrad O 11 9 1 8 0 0 4
64. Dominik Jizba HC Kert Park Praha O 14 8 5 3 1 0 12
65. Jiří Erben HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 12 8 4 4 0 0 16
66. Miroslav Čudek HBC Enviform Třinec Ú/O 19 8 3 5 1 0 44
67. Ondřej Hubálek SK Hokejbal Letohrad Ú 14 8 2 6 0 0 22
68. Radek Kubica HBC Tygři Mladá Boleslav O 14 8 2 6 1 0 8
69. Michal Pecha HBC Enviform Třinec Ú 19 8 1 7 0 0 6
70. Vladimír Čech HBC Hradec Králové 1988 Ú 8 7 4 3 1 0 2
71. Ondřej Fluxa TJ KOVO Praha Ú 9 7 3 4 1 0 0
72. Josef Vosátka HBC Hostivař Ú 14 7 3 4 0 0 47
73. Radim Dostál SK Hokejbal Letohrad O 11 7 3 4 1 0 37
74. Dominik Paták HBC Kladno O 13 7 3 4 2 0 10
75. Josef Stříbrný HBC Kladno Ú 14 7 2 5 0 1 0
76. Karel Kostelecký HBC Tygři Mladá Boleslav O 14 7 2 5 1 0 0
77. Marek Reiser HBC Plzeň Ú 10 7 1 6 1 0 2
78. Michal Galla HBC Plzeň Ú 15 7 1 6 1 0 0
79. Martin Kukuczka HBC Enviform Třinec Ú 4 6 5 1 0 0 0
80. Jonáš Mazura HBC Hostivař Ú 13 6 5 1 1 0 2
81. Ladislav Svoboda HBC Plzeň Ú 13 6 4 2 0 0 8
82. Jan Janiurek HC Kert Park Praha Ú 4 6 4 2 3 0 0
83. Štěpán Hrdlička HBC Plzeň O 15 6 4 2 1 0 4
84. David Zimandl HBC Prachatice Ú/O 13 6 4 2 2 0 10
85. Ivan Janáček Elba DDM Ústí nad Labem Ú 16 6 4 2 0 0 2
86. Pavel Birta HBC Hradec Králové 1988 O 12 6 3 3 2 0 12
87. Jan Uhlíř HBC Prachatice Ú 13 6 3 3 0 0 14
88. David Levý SK Hokejbal Letohrad Ú 14 6 3 3 0 0 8
89. Ondřej Veselý HBC Prachatice Ú 9 6 3 3 2 0 0
90. Petr Maule Elba DDM Ústí nad Labem O 12 6 3 3 0 0 0
91. Tomáš Dostál HBC Tygři Mladá Boleslav O 11 6 2 4 1 0 4
92. David Bartoš HBC Hradec Králové 1988 Ú 14 6 2 4 0 0 16
93. Štěpán Procházka HBC Prachatice O 9 6 2 4 0 0 12
94. Ladislav Báló HBC Enviform Třinec Ú 9 6 2 4 1 0 41
95. Jakub Šteg TJ KOVO Praha O 13 6 2 4 1 0 73
96. Václav Kovařík HBC Prachatice O 12 6 2 4 0 0 12
97. Matyáš Malý HBC Hradec Králové 1988 Ú 12 6 1 5 0 0 6
98. Otokar Sedláček HBC Hostivař O 15 6 1 5 1 0 8
99. Michael Tor HBC Kladno Ú 10 5 5 0 0 0 0
100. Vojtěch Frolík HBC Kladno Ú 13 5 3 2 0 0 6
101. Jan Čejka HBC Hostivař Ú 2 5 3 2 2 0 0
102. Tomáš Keresteš HBC Prachatice Ú 11 5 3 2 1 0 12
103. Marek Zyta HBC Hostivař Ú 9 5 2 3 1 0 2
104. Milan Flos SK Hokejbal Letohrad O 8 5 2 3 0 0 4
105. David Lachman TJ KOVO Praha Ú 16 5 1 4 0 0 16
106. Jakub Opolský TJ KOVO Praha Ú 12 5 0 5 0 0 50
107. Jakub Geisler HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 16 4 4 0 1 1 12
108. Michal Neumaier TJ Snack Dobřany Ú/O 16 4 3 1 0 0 24
109. Vojtěch Rychlý HBC Kladno O 14 4 3 1 1 0 18
110. Denis Drbal HBC Hradec Králové 1988 Ú 4 4 3 1 0 0 2
111. Martin Novák HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 13 4 3 1 0 0 2
112. Jiří Vaniš HBC Hostivař Ú 2 4 3 1 2 0 2
113. Samuel Dotter HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 2 4 2 2 1 0 0
114. Lukáš Belica Elba DDM Ústí nad Labem Ú 15 4 2 2 1 0 2
115. Petr Škrlant TJ Snack Dobřany Ú 14 4 2 2 1 0 2
116. Dalibor Miech HBC Enviform Třinec Ú/O 19 4 2 2 0 0 22
117. Matyáš Zíma HBC Hostivař O 11 4 2 2 1 0 4
118. Radim Navarra Elba DDM Ústí nad Labem O 15 4 1 3 0 0 4
119. Tomáš Stuchlý Elba DDM Ústí nad Labem O 7 4 1 3 0 0 2
120. Maxmilián Lyžbicki HBC Enviform Třinec Ú 19 4 1 3 0 0 12
121. Jakub Laurinc HC Kert Park Praha O 3 4 1 3 1 0 0
122. Filip Macek HBC Hostivař O 2 4 1 3 0 0 0
123. Daniel Kubát HBC Hradec Králové 1988 O 16 4 1 3 0 0 35
124. Jan Matoušek TJ Snack Dobřany Ú/O 7 4 1 3 0 0 10
125. Jaroslav Svoboda HBC Plzeň Ú 14 4 1 3 0 0 41
126. Matěj Lácha HBC Prachatice Ú 12 4 0 4 0 0 0
127. Václav Kužel HBC Kladno O 13 4 0 4 0 0 18
128. Andrej Moravčík HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 3 4 0 4 0 0 2
129. Matěj Čejka HBC Kladno Ú 11 4 0 4 0 0 8
130. Milan Čertík HBC Prachatice Ú 9 3 3 0 0 0 2
131. Filip Sedlák HC Kert Park Praha Ú 11 3 3 0 0 0 6
132. Stanislav Kalousek SK Hokejbal Letohrad O 14 3 3 0 1 0 6
133. Filip Klasna HBC Plzeň Ú 15 3 3 0 0 0 4
134. Ondřej Novák HBC Enviform Třinec Ú/O 2 3 3 0 0 0 2
135. David Diviš TJ KOVO Praha Ú/O 14 3 3 0 2 0 6
136. Lukáš Mach HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 11 3 2 1 0 0 8
137. Marek Hroch HBC Hostivař Ú 11 3 1 2 0 0 6
138. Milan Teinitzer HBC Kladno Ú 14 3 1 2 0 0 0
139. Pavel Tomšík Elba DDM Ústí nad Labem Ú 3 3 1 2 0 1 2
140. Filip Barták HBC Kladno Ú 14 3 1 2 0 0 8
141. Jakub Holeček HBC Plzeň O 12 3 1 2 0 0 18
142. Miroslav Hálek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 11 3 1 2 0 0 16
143. Adam Šťastný HBC Hostivař Ú 5 3 1 2 0 0 0
144. Tomáš Fic HBC Hostivař O 10 3 1 2 0 0 22
145. Lukáš Stejskal TJ KOVO Praha Ú 5 3 1 2 1 0 38
146. Jakub Fišer SK Hokejbal Letohrad Ú 14 3 1 2 0 0 0
147. Josef Duda HBC Enviform Třinec Ú 19 3 1 2 0 0 2
148. Stanislav Zilcher Elba DDM Ústí nad Labem Ú 14 3 1 2 0 0 4
149. Václav Kučera HBC Hostivař O 15 3 1 2 0 0 31
150. Zbyšek Kastner Elba DDM Ústí nad Labem O 9 3 0 3 0 0 10
151. David Müller HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 12 3 0 3 0 0 4
152. Ondřej Popek HBC Enviform Třinec Ú/O 13 3 0 3 0 0 10
153. Vojtěch Kopřiva HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 16 3 0 3 0 0 10
154. Lucie Manhartová HC Kert Park Praha Ú 11 3 0 3 0 0 2
155. Dan Altenburger HBC Enviform Třinec O 17 3 0 3 0 0 6
156. Jan Skorčík HC Kert Park Praha O 9 3 0 3 0 0 8
157. Jan Hašlar HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 4 3 0 3 0 0 10
158. František Charbuský HC Kert Park Praha O 13 3 0 3 0 0 2
159. Matěj Drobník TJ KOVO Praha Ú 6 3 0 3 0 0 2
160. Jáchym Mareš HBC Hostivař Ú 14 2 2 0 0 0 4
161. Patryk Kutnar HBC Hradec Králové 1988 Ú 15 2 2 0 1 0 4
162. Robin Vondráček TJ KOVO Praha Ú 9 2 2 0 0 0 6
163. Lukáš Hrubý TJ Snack Dobřany Ú 16 2 2 0 0 0 36
164. Lucie Kubínová HC Kert Park Praha Ú 13 2 1 1 0 0 0
165. Tomáš Duchek TJ Snack Dobřany Ú 13 2 1 1 0 0 12
166. Adam Svoboda HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 9 2 1 1 0 0 2
167. Petr Frühauf HBC Kladno Ú 7 2 1 1 0 0 4
168. David Waltr HBC Hostivař Ú 11 2 1 1 0 0 0
169. Martin Šlechta HBC Plzeň O 13 2 1 1 0 0 4
170. Petr Kubát TJ KOVO Praha Ú 10 2 1 1 0 0 29
171. Michal Hubálek SK Hokejbal Letohrad O 12 2 1 1 0 0 6
172. Karel Maťocha HBC Hostivař Ú 8 2 1 1 1 0 2
173. Marek Síla HC Kert Park Praha Ú/O 10 2 1 1 0 0 6
174. Matěj Deja HBC Plzeň Ú 15 2 1 1 0 0 10
175. Radek Adámek SK Hokejbal Letohrad O 7 2 1 1 0 0 10
176. Martin Kubíček HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 4 2 1 1 0 0 0
177. Ondřej Kubeš HBC Hostivař O 2 2 1 1 0 0 8
178. Ondřej Černý Elba DDM Ústí nad Labem O 9 2 1 1 0 0 0
179. Tomáš Král HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 12 2 1 1 0 0 2
180. Lukáš Toman HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 8 2 1 1 1 0 0
181. David Srp HBC Hostivař Ú 11 2 0 2 0 0 47
182. Jiří Bucek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 3 2 0 2 0 0 4
183. Kryštof Lux SK Hokejbal Letohrad Ú 11 2 0 2 0 0 0
184. Pavel Bury HBC Enviform Třinec Ú/O 13 2 0 2 0 0 2
185. Daniel Čech TJ Snack Dobřany Ú/O 17 2 0 2 0 0 16
186. Jan Cienciala HBC Enviform Třinec Ú 6 2 0 2 0 0 16
187. Barbora Patočková HC Kert Park Praha Ú/O 1 1 1 0 0 0 0
188. Miroslav Vasilev HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 2 1 1 0 0 1 0
189. Filip Sedláček HBC Prachatice Ú 5 1 1 0 0 0 2
190. Pavel Kabát TJ KOVO Praha Ú 6 1 1 0 0 0 2
191. Jiří Říha HBC Kladno Ú 11 1 1 0 0 0 12
192. Matyáš Xaver Mašek HBC Prachatice O 11 1 1 0 0 0 4
193. Jan Binka HBC Prachatice Ú/O 13 1 1 0 1 0 10
194. Daniel Fanfule TJ Snack Dobřany Ú 8 1 1 0 0 0 14
195. Matěj Kábrt HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 3 1 1 0 0 0 0
196. Tomáš Bláha HBC Hradec Králové 1988 O 12 1 1 0 0 0 12
197. Daniel Málek TJ Snack Dobřany Ú 8 1 1 0 0 0 8
198. Vojtěch Hanzlík Elba DDM Ústí nad Labem Ú 9 1 1 0 0 0 12
199. Kale Costa Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 1 1 0 0 0 0
200. Jiří Dudík HBC Hradec Králové 1988 Ú 5 1 1 0 0 0 0
201. Jiří Fiala HBC Plzeň O 15 1 1 0 0 0 2
202. Pavel Studénka SK Hokejbal Letohrad O 1 1 1 0 0 0 0
203. Lukáš Černý HBC Hradec Králové 1988 Ú 13 1 1 0 0 0 2
204. Jan Maixner Elba DDM Ústí nad Labem Ú 3 1 1 0 0 0 0
205. Ondřej Mikeš HC Kert Park Praha Ú 12 1 1 0 0 0 0
206. Vojtěch Šteg TJ KOVO Praha Ú/O 2 1 0 1 0 0 2
207. Radek Dzik HBC Enviform Třinec Ú/O 9 1 0 1 0 0 10
208. Lucie Rejlová HBC Hradec Králové 1988 O 10 1 0 1 0 0 0
209. Daniel Barták HC Kert Park Praha Ú 5 1 0 1 0 0 0
210. Jan Netušil SK Hokejbal Letohrad O 6 1 0 1 0 0 0
211. Pavel Mašek HBC Hostivař Ú 10 1 0 1 0 0 0
212. Radek Zíka HBC Plzeň Ú 7 1 0 1 0 0 2
213. Daniel Číhala HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 1 1 0 1 0 0 0
214. Samuel Tomeš SK Hokejbal Letohrad Ú 14 1 0 1 0 0 2
215. Jakub Nežádal Elba DDM Ústí nad Labem O 8 1 0 1 0 0 2
216. Lukáš Vyšata TJ KOVO Praha Ú 2 1 0 1 0 0 0
217. Michal Matoušek HBC Plzeň Ú 1 1 0 1 0 0 2
218. Ondřej Solar TJ KOVO Praha O 12 1 0 1 0 0 28
219. Matyáš Jizba HC Kert Park Praha Ú 13 1 0 1 0 0 4
220. Vojtěch Zeman Elba DDM Ústí nad Labem Ú 2 1 0 1 0 0 2
221. Petr Cajthaml HBC Kladno Ú 2 1 0 1 0 0 0
222. Jakub Zámečník TJ KOVO Praha O 14 1 0 1 0 0 18
223. Jiří Kadlec HBC Prachatice O 3 1 0 1 0 0 2
224. Ondřej Telenský HBC Hradec Králové 1988 O 14 1 0 1 0 0 2
225. Jan Babka Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 1 0 1 0 0 0
226. Matěj Kulhánek HBC Hradec Králové 1988 Ú 12 1 0 1 0 0 12
227. Michael Drechsler HBC Kladno O 12 1 0 1 0 0 4
228. Jiří Pecka HBC Plzeň O 10 1 0 1 0 0 2
229. Petr Zamrazil TJ KOVO Praha Ú/O 5 1 0 1 0 0 4
230. Jan Tůma Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 1 0 1 0 0 0
231. Kryštof Sousedík HBC Hostivař Ú 8 1 0 1 0 0 8
232. David Slezák TJ Snack Dobřany Ú 3 0 0 0 0 0 2
233. Ondřej Polata Elba DDM Ústí nad Labem O 9 0 0 0 0 0 8
234. Petr Brabec TJ Snack Dobřany Ú 10 0 0 0 0 0 2
235. Luděk Pavlík HBC Plzeň O 3 0 0 0 0 0 0
236. Tomáš Pichler HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 2 0 0 0 0 0 0
237. Martin Korbel SK Hokejbal Letohrad O 0 0 0 0 0 0 0
238. Filip Kamaryt HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 1 0 0 0 0 0 0
239. Václav Štětina HBC Prachatice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
240. Radim Šimek SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
241. Václav Jánský TJ Snack Dobřany Ú/O 17 0 0 0 0 0 36
242. Ondřej Kolda HBC Hradec Králové 1988 Ú 3 0 0 0 0 0 0
243. Štefan Čanecký HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
244. Tadeáš Výrut TJ Snack Dobřany Ú 2 0 0 0 0 0 0
245. Patrik Maurer HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
246. Aleš Polášek HBC Enviform Třinec B 5 0 0 0 0 0 2
247. Denis Dub TJ KOVO Praha B 1 0 0 0 0 0 0
248. Martin Adamec HBC Hradec Králové 1988 Ú 0 0 0 0 0 0 0
249. Dominik Bongiláj HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
250. Tomáš Hernych SK Hokejbal Letohrad O 2 0 0 0 0 0 4
251. Vít Kaštánek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
252. Tomáš Kapusta Elba DDM Ústí nad Labem O 7 0 0 0 0 0 0
253. Matěj Kubala HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
254. Roman Krinwald HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 2 0 0 0 0 0 0
255. Matěj Čermák HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
256. Marek Kynčl HBC Hradec Králové 1988 Ú 7 0 0 0 0 0 0
257. David Vaňura TJ KOVO Praha Ú 2 0 0 0 0 0 0
258. Ondřej Holeksa HBC Enviform Třinec B 1 0 0 0 0 0 2
259. Jan Brtník TJ Snack Dobřany Ú 3 0 0 0 0 0 4
260. Vít Rozlílek SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
261. Jiří Höschl HBC Prachatice O 4 0 0 0 0 0 0
262. Jiří Stránský TJ Snack Dobřany Ú 14 0 0 0 0 0 2
263. Dominik Šedivý HBC Hradec Králové 1988 Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
264. Petra Herzigová HC Kert Park Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
265. Filip Křemenák HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 1 0 0 0 0 0 0
266. Daniel Kos TJ KOVO Praha Ú 1 0 0 0 0 0 0
267. Jakub Myškovský Elba DDM Ústí nad Labem Ú 2 0 0 0 0 0 0
268. Nicholas Kaňák TJ Snack Dobřany Ú/O 3 0 0 0 0 0 0
269. Dominik Sýkora HBC Prachatice O 13 0 0 0 0 0 12
270. Alex Parastatidis HBC Enviform Třinec Ú 0 0 0 0 0 0 0
271. Jakub Kopecký HBC Hradec Králové 1988 Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
272. Filip Černý HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
273. Radek Mužík TJ Snack Dobřany Ú 0 0 0 0 0 0 0
274. Filip Němec HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
275. Jakub Branc HBC Enviform Třinec O 12 0 0 0 0 0 0
276. Kryštof Svoboda HBC Hostivař O 13 0 0 0 0 0 25
277. František Vrabec HC Kert Park Praha O 11 0 0 0 0 0 4
278. Filip Procházka Elba DDM Ústí nad Labem O 1 0 0 0 0 0 0
279. Jiří Kudlík HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
280. Tomáš Dlask HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 4 0 0 0 0 0 6
281. Tomáš Lahovský Elba DDM Ústí nad Labem O 4 0 0 0 0 0 2
282. Dalibor Vnuk TJ KOVO Praha Ú 5 0 0 0 0 0 29
283. David Hruzík HBC Enviform Třinec Ú/O 6 0 0 0 0 0 0
284. Jiří Brtník TJ Snack Dobřany Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
285. Tony Hudeck HBC Prachatice O 13 0 0 0 0 0 8
286. Robin Švagr HBC Hradec Králové 1988 Ú 0 0 0 0 0 0 0
287. Jaroslav Jun HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
288. Matěj Kvasil HBC Tygři Mladá Boleslav Ú 0 0 0 0 0 0 0
289. Adam Bolek HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 4 0 0 0 0 0 2
290. Samuel Vacek SK Hokejbal Letohrad Ú 1 0 0 0 0 0 0
291. Michael Rudolph HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 3 0 0 0 0 0 0
292. Patrik Čtvrtlik HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
293. Dominik Jakub Trávníček HBC Hostivař Ú 3 0 0 0 0 0 2
294. Martin Rejda HBC Plzeň Ú 3 0 0 0 0 0 0
295. Jakub Gawenda TJ Snack Dobřany Ú 11 0 0 0 0 0 4
296. Jakub Naar HBC Hradec Králové 1988 Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
297. Jan Chand HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
298. Kevin Kristl HBC Plzeň Ú 1 0 0 0 0 0 0
299. Ondřej Šťastný HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
300. Jakub Jirsák HBC Hostivař Ú 6 0 0 0 0 0 2
301. Jiří Beran HBC Kladno Ú 14 0 0 0 0 0 0
302. Daniel Šůcha TJ Snack Dobřany Ú/O 2 0 0 0 0 0 2
303. Lukáš Socha HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú 1 0 0 0 0 0 0
304. Matěj Votípka HBC Plzeň Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
305. Ondřej Tobiáš SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
306. Matěj Malotín TJ Snack Dobřany Ú/O 3 0 0 0 0 0 0
307. Matěj Rylich HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
308. Pavel Svoboda HBC Kladno Ú 13 0 0 0 0 0 0
309. Martin Mika HC Kert Park Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
310. Tomáš Čermák Elba DDM Ústí nad Labem Ú 0 0 0 0 0 0 0
311. Milan Veselka HBC Enviform Třinec Ú/O 13 0 0 0 0 0 14
312. Filip Hruška HBC Hradec Králové 1988 Ú 4 0 0 0 0 0 0
313. Filip Byrtus HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
314. František Rovaš HBC Plzeň Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
315. Jáchym Hrdlička Elba DDM Ústí nad Labem O 1 0 0 0 0 0 0
316. Dominik Josef Biskup TJ KOVO Praha Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
317. Matěj Hokr HBC Prachatice Ú 1 0 0 0 0 0 0
318. David Hruška HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 11 0 0 0 0 0 60
319. Daniel Kantor HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
320. Jan Duban TJ Snack Dobřany Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
321. Dominik Soukup HBC Plzeň Ú 0 0 0 0 0 0 0
322. Ondřej Tajovský HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice O 15 0 0 0 0 0 39
323. Vít Čapek HBC Kladno Ú/O 1 0 0 0 0 0 2
324. Radek Vajda TJ Snack Dobřany Ú 13 0 0 0 0 0 0
325. Šimon Hnyk HBC Hostivař O 1 0 0 0 0 0 0
326. Matěj Odehnal HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
327. Pavel Kohout Elba DDM Ústí nad Labem O 2 0 0 0 0 0 0
328. Miroslav Kukla SK Hokejbal Letohrad O 0 0 0 0 0 0 0
329. Richard Jičínský Elba DDM Ústí nad Labem O 5 0 0 0 0 0 2
330. Filip Šimek HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
331. Tadeáš Kulhánek HBC Hradec Králové 1988 Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
332. Daniel Hůrka TJ Snack Dobřany Ú/O 1 0 0 0 0 0 0
333. Filip Rek HBC Prachatice Ú 10 0 0 0 0 0 0
334. Marek Pulda HBC Kladno Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
335. Dominik Votava HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
336. Bohumil Jakoubek HBC Hradec Králové 1988 O 10 0 0 0 0 0 0
337. Radek Lavrinčík TJ KOVO Praha Ú/O 2 0 0 0 0 0 0
338. Radek Kuchař Elba DDM Ústí nad Labem Ú 1 0 0 0 0 0 0
339. Jan Šafář SK Hokejbal Letohrad Ú 0 0 0 0 0 0 0
340. Sebastián Pecha HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
341. Jan Čihák HBC Hradec Králové 1988 Ú 2 0 0 0 0 0 0
342. Jiří Janošťák HBC Prachatice Ú 0 0 0 0 0 0 0
343. Branislav Baroniak HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
344. Erik Mareš Elba DDM Ústí nad Labem Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
345. Petr Gutwald HBC Kladno O 3 0 0 0 0 0 2
346. Jakub Plohmer HBC Plzeň Ú 10 0 0 0 0 0 2
347. Jakub Šebek HC Kert Park Praha O 13 0 0 0 0 0 16
348. Pavel Pšenička HBC Hradec Králové 1988 Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
349. Vojtěch Nečas SK Hokejbal Letohrad Ú 3 0 0 0 0 0 0
350. Lukáš Krčmárik HBC Enviform Třinec Ú/O 0 0 0 0 0 0 0
351. Aleš Duchek TJ Snack Dobřany Ú/O 17 0 0 0 0 0 14
352. Jaromír Hanuš HBC Plzeň O 11 0 0 0 0 0 2
353. Adam Bartoň HBC Tygři Mladá Boleslav Ú/O 4 0 0 0 0 0 0
354. David Vaníček TJ Snack Dobřany Ú/O 3 0 0 0 0 0 0
355. Jiří Novotný HBC Hradec Králové 1988 B 1 0 0 0 0 0 2
Všichni
Odchytáno +40%
Odchytáno -40%
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Tomáš Rechtorik Elba DDM Ústí nad Labem 1 45 100.00 0 0 12 12 0 0 1
2. Lukáš Novotný SK Hokejbal Letohrad 1 45 88.89 2 2 18 16 0 0 0
3. Alex Parastatidis HBC Enviform Třinec 1 21 86.96 3 6.16 23 20 0 0 0
4. Josef Opavský SK Hokejbal Letohrad 3 128 82.76 5 1.75 29 24 0 0 0
5. Václav Štoural HBC Hostivař 3 135 81.25 6 2 32 26 2 0 0
6. Jan Vrkoslav HBC Hradec Králové 1988 3 119 80.65 6 2.35 31 25 2 0 1
7. Matěj Malotín TJ Snack Dobřany 2 42 79.49 8 8.38 39 31 0 0 0
8. Martin Kukuczka HBC Enviform Třinec 1 25 63.64 8 13.89 22 14 0 0 0
9. Lukáš Haváček TJ Snack Dobřany 9 63 51.72 14 9.94 29 15 0 1 3
10. Adam Pulec HBC Kladno 10 439 50.00 20 2.07 40 20 0 0 1
11. Jiří Bitnar HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 13 546 28.13 23 1.77 32 9 0 0 4
12. Jaroslav Fukárek HBC Hradec Králové 1988 13 546 16.95 49 3.93 59 10 12 0 0
13. Radim Dudla HBC Prachatice 14 546 5.08 56 4 59 3 2 1 1
14. Denis Dub TJ KOVO Praha 9 385 3.13 31 3.71 32 1 6 0 1
15. Ondřej Holeksa HBC Enviform Třinec 17 546 1.52 65 4.51 66 1 0 0 2
16. Adam Valachy HBC Tygři Mladá Boleslav 12 459 -26.09 29 2.84 23 -6 2 0 4
17. Tomáš Kužela TJ KOVO Praha 9 338 -53.13 49 6.52 32 -17 2 0 0
18. Jakub Toth Elba DDM Ústí nad Labem 13 546 -150.00 40 3.08 16 -24 0 0 0
19. Jiří Tůma Elba DDM Ústí nad Labem 2 90 0 5 2.5 0 -5 0 0 0
20. David Manučarjan SK Hokejbal Letohrad 9 405 0 17 1.89 0 -17 0 0 2
21. Lukáš Jirsa HC Kert Park Praha 4 121 0 3 1.15 0 -3 0 0 3
22. Petr Budil HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Aleš Polášek HBC Enviform Třinec 7 159 0 25 7.07 0 -25 0 0 1
24. Karel Vlk HBC Tygři Mladá Boleslav 5 80 0 6 3.33 0 -6 0 0 2
25. Antonín Křemenák HBC Kladno 3 105 0 8 3.43 0 -8 0 0 1
26. František Rovaš HBC Plzeň 1 21 0 2 4.12 0 -2 0 0 0
27. Vít Čapek HBC Kladno 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
28. Michal Hrubý TJ Snack Dobřany 15 546 0 88 6.47 0 -88 6 0 0
29. Kryštof Tůma Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Josef Netušil SK Hokejbal Letohrad 3 96 0 2 0.93 0 -2 0 0 1
31. Martin Šach HC Kert Park Praha 12 523 0 23 2.01 0 -23 0 0 2
32. Vojtěch Mašín HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Jiří Šťovíček HBC Hradec Králové 1988 1 50 0 4 4 0 -4 0 0 0
34. Matěj Rylich HBC Tygři Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Jan Kuryviál HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Roman Krinwald HBC Tygři Mladá Boleslav 2 90 0 11 5.5 0 -11 0 0 0
37. Jakub Günther HBC Plzeň 6 240 0 13 2.44 0 -13 0 0 2
38. Jiří Paleček HBC Hostivař 4 109 0 7 2.87 0 -7 0 0 1
39. Jakub Gawenda TJ Snack Dobřany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40. David Zimandl HBC Prachatice 1 50 0 4 4 0 -4 0 0 0
41. Dominik Josef Biskup TJ KOVO Praha 1 6 0 3 20.56 0 -3 0 0 0
42. Petr Jones HBC Kladno 1 45 0 6 6 0 -6 0 0 0
43. Pavel Foršt HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3 135 0 4 1.33 0 -4 0 0 1
44. Libor Kojzar HBC Plzeň 10 413 0 21 2.29 0 -21 0 0 4
45. Marek Skalický HBC Hostivař 10 435 0 20 2.09 0 -20 0 0 2
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Adam Pulec HBC Kladno 10 439 50.00 20 2.07 40 20 0 0 1
2. Jiří Bitnar HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 13 546 28.13 23 1.77 32 9 0 0 4
3. Jaroslav Fukárek HBC Hradec Králové 1988 13 546 16.95 49 3.93 59 10 12 0 0
4. Radim Dudla HBC Prachatice 14 546 5.08 56 4 59 3 2 1 1
5. Denis Dub TJ KOVO Praha 9 385 3.13 31 3.71 32 1 6 0 1
6. Ondřej Holeksa HBC Enviform Třinec 17 546 1.52 65 4.51 66 1 0 0 2
7. Adam Valachy HBC Tygři Mladá Boleslav 12 459 -26.09 29 2.84 23 -6 2 0 4
8. Tomáš Kužela TJ KOVO Praha 9 338 -53.13 49 6.52 32 -17 2 0 0
9. Jakub Toth Elba DDM Ústí nad Labem 13 546 -150.00 40 3.08 16 -24 0 0 0
10. David Manučarjan SK Hokejbal Letohrad 9 405 0 17 1.89 0 -17 0 0 2
11. Michal Hrubý TJ Snack Dobřany 15 546 0 88 6.47 0 -88 6 0 0
12. Martin Šach HC Kert Park Praha 12 523 0 23 2.01 0 -23 0 0 2
13. Libor Kojzar HBC Plzeň 10 413 0 21 2.29 0 -21 0 0 4
14. Marek Skalický HBC Hostivař 10 435 0 20 2.09 0 -20 0 0 2
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
15. Tomáš Rechtorik Elba DDM Ústí nad Labem 1 45 100.00 0 0 12 12 0 0 1
16. Lukáš Novotný SK Hokejbal Letohrad 1 45 88.89 2 2 18 16 0 0 0
17. Alex Parastatidis HBC Enviform Třinec 1 21 86.96 3 6.16 23 20 0 0 0
18. Josef Opavský SK Hokejbal Letohrad 3 128 82.76 5 1.75 29 24 0 0 0
19. Václav Štoural HBC Hostivař 3 135 81.25 6 2 32 26 2 0 0
20. Jan Vrkoslav HBC Hradec Králové 1988 3 119 80.65 6 2.35 31 25 2 0 1
21. Matěj Malotín TJ Snack Dobřany 2 42 79.49 8 8.38 39 31 0 0 0
22. Martin Kukuczka HBC Enviform Třinec 1 25 63.64 8 13.89 22 14 0 0 0
23. Lukáš Haváček TJ Snack Dobřany 9 63 51.72 14 9.94 29 15 0 1 3
24. Jiří Tůma Elba DDM Ústí nad Labem 2 90 0 5 2.5 0 -5 0 0 0
25. Lukáš Jirsa HC Kert Park Praha 4 121 0 3 1.15 0 -3 0 0 3
26. Petr Budil HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Aleš Polášek HBC Enviform Třinec 7 159 0 25 7.07 0 -25 0 0 1
28. Karel Vlk HBC Tygři Mladá Boleslav 5 80 0 6 3.33 0 -6 0 0 2
29. Antonín Křemenák HBC Kladno 3 105 0 8 3.43 0 -8 0 0 1
30. František Rovaš HBC Plzeň 1 21 0 2 4.12 0 -2 0 0 0
31. Vít Čapek HBC Kladno 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
32. Kryštof Tůma Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Josef Netušil SK Hokejbal Letohrad 3 96 0 2 0.93 0 -2 0 0 1
34. Vojtěch Mašín HBC Hradec Králové 1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Jiří Šťovíček HBC Hradec Králové 1988 1 50 0 4 4 0 -4 0 0 0
36. Matěj Rylich HBC Tygři Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37. Jan Kuryviál HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Roman Krinwald HBC Tygři Mladá Boleslav 2 90 0 11 5.5 0 -11 0 0 0
39. Jakub Günther HBC Plzeň 6 240 0 13 2.44 0 -13 0 0 2
40. Jiří Paleček HBC Hostivař 4 109 0 7 2.87 0 -7 0 0 1
41. Jakub Gawenda TJ Snack Dobřany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. David Zimandl HBC Prachatice 1 50 0 4 4 0 -4 0 0 0
43. Dominik Josef Biskup TJ KOVO Praha 1 6 0 3 20.56 0 -3 0 0 0
44. Petr Jones HBC Kladno 1 45 0 6 6 0 -6 0 0 0
45. Pavel Foršt HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3 135 0 4 1.33 0 -4 0 0 1
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. SK Hokejbal Letohrad 16 13 0 0 3 88:27 0 5.50 1.69 15 1 64 23.44 10 4 55 81.82 194 12
2. Elba DDM Ústí nad Labem 16 12 3 0 4 86:45 0 5.38 2.81 12 0 61 19.67 7 2 44 84.09 114 7
3. HBC Hostivař 15 12 1 0 3 54:33 0 3.60 2.20 14 0 46 30.43 6 0 51 88.24 244 16
4. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 16 11 1 0 5 60:28 0 3.75 1.75 16 1 65 24.62 8 4 63 87.3 311 19
5. HC Kert Park Praha 14 11 1 2 3 61:26 0 4.36 1.86 14 0 60 23.33 7 1 47 85.11 134 10
6. HBC Hradec Králové 1988 16 8 2 4 8 62:55 0 3.88 3.44 10 5 69 14.49 12 0 59 79.66 240 15
7. HBC Plzeň 15 8 0 0 7 53:38 0 3.53 2.53 17 0 84 20.24 9 2 60 85 181 12
8. HBC Kladno 14 8 0 1 6 50:34 0 3.57 2.43 10 0 44 22.73 8 2 52 84.62 118 8
9. HBC Tygři Mladá Boleslav 14 6 0 0 8 60:49 0 4.29 3.50 13 2 45 28.89 8 4 40 80 164 12
10. HBC Enviform Třinec 19 5 0 0 14 38:101 0 2.00 5.32 6 3 61 9.84 20 1 91 78.02 237 12
11. HBC Prachatice 15 5 0 1 10 51:61 0 3.40 4.07 14 2 69 20.29 11 0 55 80 196 13
12. TJ KOVO Praha 17 3 1 1 14 34:89 0 2.00 5.24 9 2 64 14.06 28 0 83 66.27 333 20
13. TJ Snack Dobřany 17 0 0 0 17 11:122 0 0.65 7.18 1 4 38 2.63 17 0 70 75.71 194 11

Elba DDM Ústí nad Labem

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Magasanik David 43500 162769 > 10 - 23. 11. 2019

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hálek Miroslav 37400 162816 > 10 - 29. 02. 2020
2. Hruška David 35438 162801 > OK - 03. 11. 2019
3. Hruška David 35438 162801 > 5 - 03. 11. 2019
4. Licek Matyáš 36163 162801 > OK - 03. 11. 2019
5. Licek Matyáš 36163 162801 > 5 - 03. 11. 2019
6. Licek Matyáš 36163 162826 > 10 - 09. 11. 2019
7. Moravec Vojtěch 35593 162805 > 10 - 28. 09. 2019
8. Moravec Vojtěch 35593 162801 > OK - 03. 11. 2019
9. Moravec Vojtěch 35593 162801 > 5 - 03. 11. 2019
10. Tajovský Ondřej 35446 162805 > OK - 28. 09. 2019
11. Tajovský Ondřej 35446 162805 > 5 - 28. 09. 2019

HBC Enviform Třinec

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Báló Ladislav 41192 162811 > OK - 06. 10. 2019
2. Báló Ladislav 41192 162811 > 5 - 06. 10. 2019
3. Čudek Miroslav 42609 162877 > 10 - 10. 11. 2019

HBC Hostivař

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kučera Václav 40292 162776 > OK - 21. 09. 2019
2. Kučera Václav 40292 162776 > 5 - 21. 09. 2019
3. Srp David 41559 162801 > OK - 03. 11. 2019
4. Srp David 41559 162801 > 5 - 03. 11. 2019
5. Srp David 41559 162833 > 10 - 16. 11. 2019
6. Svoboda Kryštof 40318 162801 > OK - 03. 11. 2019
7. Svoboda Kryštof 40318 162801 > 5 - 03. 11. 2019
8. Vosátka Josef 40595 162801 > OK - 03. 11. 2019
9. Vosátka Josef 40595 162801 > 5 - 03. 11. 2019
10. Vosátka Josef 40595 162842 > 10 - 30. 11. 2019

HBC Hradec Králové 1988

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Dlouhý Nikolas 40067 162868 > 10 - 22. 09. 2019
2. Fukárek Jaroslav 38249 162846 > 10 - 07. 03. 2020
3. Kubát Daniel 41041 162770 > 5 - 14. 09. 2019
4. Kubát Daniel 41041 162770 > OK - 14. 09. 2019
5. Kulhánek Matěj 41528 162794 > 10 - 13. 10. 2019
6. Novák Filip 35610 162813 > 10 - 29. 02. 2020
7. Zeman Viktor 35059 162779 > 5 - 21. 09. 2019
8. Zeman Viktor 35059 162779 > OK - 21. 09. 2019

HBC Plzeň

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Poláček Roman 34333 162824 > 10 - 09. 11. 2019
2. Svoboda Jaroslav 35688 162789 > OK - 05. 10. 2019
3. Svoboda Jaroslav 35688 162789 > 5 - 05. 10. 2019

HBC Prachatice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Šimůnek Vít 38030 162776 > OK - 21. 09. 2019
2. Šimůnek Vít 38030 162776 > 5 - 21. 09. 2019
3. Sýkora Dominik 35817 162809 > 10 - 10. 11. 2019

HBC Tygři Mladá Boleslav

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Lhota Lukáš 39274 162898 > 10 - 20. 10. 2019
2. Lhota Tomáš 39275 162907 > 5 - 13. 10. 2019
3. Lhota Tomáš 39275 162907 > OK - 13. 10. 2019
4. Lhota Tomáš 39275 162910 > 10 - 01. 03. 2020
5. Šíma Petr 42236 162907 > OK - 13. 10. 2019
6. Šíma Petr 42236 162907 > 5 - 13. 10. 2019

HC Kert Park Praha

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Šebek Jakub 40066 162772 > 10 - 14. 09. 2019
2. Suchánek Lukáš 41064 162806 > 10 - 06. 10. 2019

SK Hokejbal Letohrad

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Bogdány Vojtěch 34857 162789 > 10 - 05. 10. 2019
2. Dostál Radim 39077 162779 > 5 - 21. 09. 2019
3. Dostál Radim 39077 162779 > OK - 21. 09. 2019
4. Hubálek Ondřej 44069 162894 > 10 - 15. 09. 2019
5. Macháček Michal 39228 162819 > OK - 02. 11. 2019
6. Macháček Michal 39228 162819 > 5 - 02. 11. 2019

TJ KOVO Praha

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kubát Petr 41595 162907 > OK - 13. 10. 2019
2. Kubát Petr 41595 162907 > 5 - 13. 10. 2019
3. Opolský Jakub 41633 162807 > 10 - 19. 10. 2019
4. Opolský Jakub 41633 162851 > 10 - 01. 12. 2019
5. Solar Ondřej 41791 162781 > 10 - 17. 09. 2019
6. Šteg Jakub 40103 162799 > 5 - 05. 10. 2019
7. Šteg Jakub 40103 162799 > OK - 05. 10. 2019
8. Šteg Jakub 40103 162847 > 10 - 05. 03. 2020
9. Stejskal Lukáš 41850 162796 > 10 - 24. 11. 2019
10. Stejskal Lukáš 41850 162796 > OK - 24. 11. 2019
11. Vnuk Dalibor 42599 162907 > 5 - 13. 10. 2019
12. Vnuk Dalibor 42599 162907 > OK - 13. 10. 2019

TJ Snack Dobřany

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Fanfule Daniel 46338 162899 > 10 - 17. 11. 2019
2. Hrubý Lukáš 46201 162813 > 10 - 29. 02. 2020

Partneři českého hokejbalu