Extraliga juniorů

Finále

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - TJ Snack Dobřany: 1:3

ne 29. 05. 2016
11:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 28. 05. 2016
19:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 22. 05. 2016
13:00

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 21. 05. 2016
18:00

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Semifinále

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC ALPIQ Kladno: 3:2

so 14. 05. 2016
16:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC ALPIQ Kladno

ne 08. 05. 2016
11:00

HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 07. 05. 2016
16:00

HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 01. 05. 2016
11:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC ALPIQ Kladno

so 30. 04. 2016
18:30

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC ALPIQ Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem - TJ Snack Dobřany: 0:3

pá 06. 05. 2016
17:30

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 30. 04. 2016
11:30

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 29. 04. 2016
17:30

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

Čtvrtfinále

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem: 1:3

ne 24. 04. 2016
11:30

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 04. 2016
17:00

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 04. 2016
11:00

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 16. 04. 2016
13:30

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

SK Pedagog České Budějovice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: 0:3

so 23. 04. 2016
15:00

SK Pedagog České Budějovice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 17. 04. 2016
11:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

so 16. 04. 2016
19:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

HBC Plzeň - HBC ALPIQ Kladno: 0:3

so 23. 04. 2016
13:00

HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno

ne 17. 04. 2016
11:00

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

so 16. 04. 2016
14:00

HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň

SK Kometa Polička - TJ Snack Dobřany: 0:3

so 23. 04. 2016
11:00

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 17. 04. 2016
11:30

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2016
13:30

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička