Mládež

Den třetí: Únava se začíná ozývat, ale i tak kluci jedou naplno

Již třetí den polyká pětasedmdesát hráčů na CTM dávky čtyř tréninků denně. Kluci mají do tréninků chuť a chtějí se zlepšovat, což je pro trenéry velmi dobrým ukazatelem. Svaly samozřejmě bolí, ale ani tak hokejbalisté nic nevypouštějí. Ve středu tak bude na programu lehčí odpočinkový den.

I nadále se hráči na hřišti zaměřili na individuální dovednosti. Snaží se zlepšovat ve vedení míčku, střelbě a přihrávkách. Postupně také začínají přidávat střelbu pod tlakem, aby více nasimulovali herní situace. Gólmani se zaměřili na postřeh a reakce.

Na kondiční přípravě se trenéři zaměřili na reakční rychlost, změny směrů na základě různých podnětů, ať už vizuálních nebo zvukových. Nesmělo samozřejmě chybět posilování, které se zařazuje v rámci všech jednotek.

Někteří zájemci si před prvním ranním tréninkem navíc přidali trénink na bruslích, které si s sebou již tradičně vozí a je to pro ně příjemným zpestřením.


Moje pocity jsou už po třech dnech velice kladné

Dalším nováčkem trenérského týmu je Miroslav Blažek. „Na campu mám na starost především tréninky na hřišti, kde se věnuji hráčům a jejich individuálním dovednostem. Nabídku na účast jsem dostal od mého bratrance Jakuba Mokříže, který se těchto kempů už účastní od samého začátku,“ přiblížil svoji účast.

„Moje zkušenosti s trénováním nejsou úplně veliké, trénuji teprve rok, začal jsem kvůli tomu, že jsem trénoval už předtím děti ve školkách a školách a přišlo mi, že mám dětem co předat a kvůli tomu, že mě to už od samého začátku velice zaujalo a hlavně naplňovalo, tak jsem zároveň v tento moment začal spolupracovat s trenéry v našem klubu,“ odkrývá své trenérské začátky Blažek.

Na campu mě překvapila především profesionalita trenérů a celkově organizace tohoto kempu. Proto mám pocity velice kladné a už po třech dnech jsem se dost přiučil od trenérů kolem mě. Je příjemné i celkové naladění trenérů po celý den,“ chválí si trenérský tým závěrem Miroslav Blažek.

Všechno fotografie naleznete ZDE!

Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HC Kert Park Praha
0 0:0 0
2.
HBC Kladno
0 0:0 0
3.
HBC Pardubice
0 0:0 0
4.
HBC Hradec...
0 0:0 0
5.
HbK Karviná
0 0:0 0
6.
SK Hokejbal Letohrad
0 0:0 0
7.
HBC Plzeň
0 0:0 0
8.
TJ Snack Dobřany
0 0:0 0
9.
Elba DDM Ústí nad...
0 0:0 0
10.
HBC Hostivař
0 0:0 0
11.
HBC Svítkov Stars...
0 0:0 0
12.
HBC Prachatice
0 0:0 0