HBC Enviform Třinec

ne 14. 04. 2024
10:00

č.z.: 81032
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná B

so 13. 04. 2024
14:30

č.z.: 81042
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

ne 07. 04. 2024
10:00

č.z.: 81044
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 06. 04. 2024
14:40

č.z.: 11053
Místo: Pardubice - Polabiny

Panthers Kadaň
HBC Enviform Třinec

so 06. 04. 2024
12:50

č.z.: 11051
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Enviform Třinec
HBC Pardubice

so 06. 04. 2024
11:50

č.z.: 11050
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Enviform Třinec
HBC Prachatice

so 30. 03. 2024
10:00

č.z.: 81029
Místo: Karviná

HbK Karviná B
HBC Enviform Třinec

ne 24. 03. 2024
10:00

č.z.: 81037
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Warriors Havířov

ne 17. 03. 2024
14:00

č.z.: 81036
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
HBC Enviform Třinec

so 09. 03. 2024
14:40

č.z.: 11041
Místo: Praha - Palmovka

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 09. 03. 2024
12:50

č.z.: 11039
Místo: Praha - Palmovka

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

so 09. 03. 2024
11:50

č.z.: 11038
Místo: Praha - Palmovka

HBC Enviform Třinec
HBC Prachatice

pá 17. 11. 2023
14:40

č.z.: 11029
Místo: Svitavy

HBC Enviform Třinec
Panthers Kadaň

pá 17. 11. 2023
13:40

č.z.: 11028
Místo: Svitavy

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

pá 17. 11. 2023
11:00

č.z.: 11025
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
HBC Enviform Třinec

ne 12. 11. 2023
10:00

č.z.: 81027
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK IHC Jaselská Opava

ne 05. 11. 2023
15:00

č.z.: 81022
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
HBC Enviform Třinec

ne 29. 10. 2023
10:00

č.z.: 81021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

ne 22. 10. 2023
10:00

č.z.: 81017
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 21. 10. 2023
14:10

č.z.: 11017
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Plzeň-Litice
HBC Enviform Třinec

so 21. 10. 2023
12:20

č.z.: 11015
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Enviform Třinec
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 21. 10. 2023
11:20

č.z.: 11014
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Enviform Třinec
Panthers Kadaň

ne 15. 10. 2023
10:00

č.z.: 81014
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná B

ne 08. 10. 2023
10:00

č.z.: 81012
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
HBC Enviform Třinec

ne 01. 10. 2023
10:00

č.z.: 81007
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Warriors Havířov

ne 24. 09. 2023
10:00

č.z.: 81006
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 23. 09. 2023
15:30

č.z.: 11006
Místo: Třinec

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 23. 09. 2023
12:50

č.z.: 11003
Místo: Třinec

HBC Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 23. 09. 2023
11:00

č.z.: 11001
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sršni Svitavy

ne 17. 09. 2023
10:00

č.z.: 81002
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 03. 06. 2023
17:45

č.z.: 11110
Místo: České Budějovice - Budvar Aréna

HBC Enviform Třinec
HBC Pardubice

so 03. 06. 2023
15:55

č.z.: 11108
Místo: České Budějovice - Budvar Aréna

SK Kelti 2008
HBC Enviform Třinec

so 03. 06. 2023
12:15

č.z.: 11104
Místo: České Budějovice - Budvar Aréna

HBC Enviform Třinec
TJ Sršni Svitavy

so 13. 05. 2023
15:30

č.z.: 11023
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sršni Svitavy

so 13. 05. 2023
14:30

č.z.: 11011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 13. 05. 2023
12:00

č.z.: 11021
Místo: Třinec

TJ Sršni Svitavy
HBC Enviform Třinec

so 13. 05. 2023
11:00

č.z.: 11071
Místo: Třinec

HBC Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 29. 04. 2023
11:00

č.z.: 4229
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Enviform Třinec

pá 28. 04. 2023
18:00

č.z.: 4204
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 22. 04. 2023
13:00

č.z.: 4226
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 15. 04. 2023
15:40

č.z.: 11009
Místo: Praha - Palmovka

HBC Enviform Třinec
HBC Prachatice

so 15. 04. 2023
14:40

č.z.: 11052
Místo: Praha - Palmovka

HBC Enviform Třinec
Panthers Kadaň

so 15. 04. 2023
14:00

č.z.: 4224
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Enviform Třinec

so 15. 04. 2023
13:00

č.z.: 11059
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Enviform Třinec

so 15. 04. 2023
11:20

č.z.: 11007
Místo: Praha - Palmovka

HBC Prachatice
HBC Enviform Třinec

so 08. 04. 2023
12:00

č.z.: 4219
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 02. 04. 2023
10:00

č.z.: 81041
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 01. 04. 2023
12:30

č.z.: 4203
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Enviform Třinec

ne 26. 03. 2023
15:00

č.z.: 81039
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
HBC Enviform Třinec

so 25. 03. 2023
12:00

č.z.: 4214
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Kladno

ne 19. 03. 2023
10:00

č.z.: 81034
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
HBC Enviform Třinec

so 18. 03. 2023
15:30

č.z.: 4211
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 18. 03. 2023
09:30

č.z.: 81020
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 12. 03. 2023
10:00

č.z.: 81033
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Přerov

so 11. 03. 2023
14:30

č.z.: 11042
Místo: Beroun

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

so 11. 03. 2023
13:30

č.z.: 11043
Místo: Beroun

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň-Litice

so 11. 03. 2023
12:00

č.z.: 11057
Místo: Beroun

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 11. 03. 2023
11:00

č.z.: 11041
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
HBC Enviform Třinec

so 11. 03. 2023
11:00

č.z.: 4209
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Ježci Heřmanův Městec

ne 05. 03. 2023
10:00

č.z.: 81009
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

ne 26. 02. 2023
14:00

č.z.: 81030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

so 25. 02. 2023
13:00

č.z.: 4218
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

ne 04. 12. 2022
11:00

č.z.: 4128
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Ježci Heřmanův Městec

so 26. 11. 2022
11:00

č.z.: 4154
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hodonín

ne 20. 11. 2022
10:00

č.z.: 81027
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná B

so 19. 11. 2022
14:00

č.z.: 4152
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Enviform Třinec

čt 17. 11. 2022
16:30

č.z.: 11027
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Enviform Třinec
HBC Pardubice

čt 17. 11. 2022
14:00

č.z.: 11025
Místo: Pardubice - Polabiny

Panthers Kadaň
HBC Enviform Třinec

čt 17. 11. 2022
13:30

č.z.: 4121
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 12. 11. 2022
14:30

č.z.: 4145
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 05. 11. 2022
11:00

č.z.: 4144
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Pardubice

ne 30. 10. 2022
10:00

č.z.: 4131
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 29. 10. 2022
11:30

č.z.: 4138
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

pá 28. 10. 2022
11:00

č.z.: 4118
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Enviform Třinec

ne 23. 10. 2022
10:00

č.z.: 81017
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK IHC Jaselská Opava

so 22. 10. 2022
14:00

č.z.: 4107
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

so 22. 10. 2022
11:00

č.z.: 11020
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

ne 16. 10. 2022
14:00

č.z.: 81013
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Warriors Havířov

ne 09. 10. 2022
10:00

č.z.: 81012
Místo: Přerov

HBC Přerov
HBC Enviform Třinec

so 24. 09. 2022
13:00

č.z.: 4116
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 18. 09. 2022
13:00

č.z.: 81006
Místo: Karviná

HbK Karviná B
HBC Enviform Třinec

so 17. 09. 2022
11:00

č.z.: 4110
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

so 10. 09. 2022
11:00

č.z.: 4135
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

so 03. 09. 2022
12:30

č.z.: 4103
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 30. 04. 2022
14:00

č.z.: 4215
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Prachatice

ne 24. 04. 2022
12:30

č.z.: 4212
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 23. 04. 2022
14:00

č.z.: 4227
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 17. 04. 2022
11:00

č.z.: 4223
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 04. 2022
14:00

č.z.: 4220
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

ne 03. 04. 2022
10:00

č.z.: 81054
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC F-D Ostrava

so 02. 04. 2022
15:30

č.z.: 4216
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

ne 27. 03. 2022
10:00

č.z.: 81051
Místo: Karviná

HbK Karviná B
HBC Enviform Třinec

ne 20. 03. 2022
10:00

č.z.: 81048
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

ne 13. 03. 2022
10:00

č.z.: 81044
Místo:

HBC Přerov
HBC Enviform Třinec

so 12. 03. 2022
13:00

č.z.: 4208
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

ne 06. 03. 2022
09:00

č.z.: 81030
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 05. 03. 2022
15:00

č.z.: 4205
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

pá 04. 03. 2022
17:00

č.z.: 4230
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Enviform Třinec

so 26. 02. 2022
14:30

č.z.: 4201
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

pá 25. 02. 2022
18:00

č.z.: 4156
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

ne 13. 02. 2022
13:00

č.z.: 4140
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Ježci Heřmanův Městec

so 04. 12. 2021
10:30

č.z.: 4102
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 28. 11. 2021
15:00

č.z.: 81037
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
HBC Enviform Třinec

ne 21. 11. 2021
10:00

č.z.: 81035
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK IHC Jaselská Opava

so 20. 11. 2021
10:30

č.z.: 4151
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Pardubice

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 4112
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Enviform Třinec

so 13. 11. 2021
15:00

č.z.: 4148
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

ne 07. 11. 2021
15:00

č.z.: 81026
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC F-D Ostrava
HBC Enviform Třinec

so 06. 11. 2021
13:00

č.z.: 4144
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 31. 10. 2021
10:00

č.z.: 81023
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná B

ne 24. 10. 2021
10:00

č.z.: 81016
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Přerov

so 23. 10. 2021
11:30

č.z.: 4134
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

ne 17. 10. 2021
10:00

č.z.: 81020
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

so 16. 10. 2021
12:30

č.z.: 4130
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 09. 10. 2021
13:30

č.z.: 4127
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 81009
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Warriors Havířov

so 02. 10. 2021
14:00

č.z.: 4124
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

út 28. 09. 2021
10:00

č.z.: 4120
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

so 25. 09. 2021
13:00

č.z.: 4116
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 19. 09. 2021
10:00

č.z.: 81007
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
HBC Enviform Třinec

ne 12. 09. 2021
10:00

č.z.: 81002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 11. 09. 2021
14:00

č.z.: 4105
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 19. 06. 2021
11:00

č.z.: 4805
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

so 12. 06. 2021
12:00

č.z.: 4803
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 06. 06. 2021
13:00

č.z.: 81027
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
HBC Enviform Třinec

so 05. 06. 2021
15:30

č.z.: 4801
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 30. 05. 2021
10:00

č.z.: 81023
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná B

ne 13. 12. 2020
11:00

č.z.: 81030
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 06. 12. 2020
10:00

č.z.: 81020
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 17. 10. 2020
13:30

č.z.: 86057
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

so 17. 10. 2020
09:30

č.z.: 86015
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

ne 11. 10. 2020
13:00

č.z.: 81016
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Přerov

so 10. 10. 2020
13:00

č.z.: 4223
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 81009
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
HBC Enviform Třinec

so 03. 10. 2020
13:30

č.z.: 86053
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hodonín

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 86011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hodonín

so 26. 09. 2020
12:00

č.z.: 4212
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 20. 09. 2020
15:00

č.z.: 81006
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC F-D Ostrava
HBC Enviform Třinec

ne 13. 09. 2020
10:00

č.z.: 81002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 12. 09. 2020
16:30

č.z.: 86047
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Roconaba Zohor

so 12. 09. 2020
14:00

č.z.: 86005
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Roconaba Zohor

so 12. 09. 2020
12:00

č.z.: 4233
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

ne 06. 09. 2020
12:30

č.z.: 86045
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 06. 09. 2020
10:30

č.z.: 4240
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

ne 06. 09. 2020
10:00

č.z.: 86003
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 05. 09. 2020
11:00

č.z.: 4254
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

so 07. 03. 2020
13:00

č.z.: 4087
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 4149
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Enviform Třinec

so 29. 02. 2020
14:00

č.z.: 4054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 07. 12. 2019
12:45

č.z.: 4022
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
TJ Snack Dobřany

ne 01. 12. 2019
10:00

č.z.: 4088
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Enviform Třinec

so 30. 11. 2019
13:30

č.z.: 4079
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Enviform Třinec

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 4076
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 16. 11. 2019
13:00

č.z.: 4069
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 4
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

ne 10. 11. 2019
12:00

č.z.: 4
Místo: Karviná

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 4116
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 4
Místo: Karviná

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

ne 10. 11. 2019
08:00

č.z.: 4
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 09. 11. 2019
13:00

č.z.: 4043
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 4059
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
HBC Prachatice

so 26. 10. 2019
14:00

č.z.: 3
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

so 26. 10. 2019
12:40

č.z.: 3
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 26. 10. 2019
10:40

č.z.: 3
Místo: Třinec

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

so 26. 10. 2019
08:00

č.z.: 3
Místo: Třinec

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 20. 10. 2019
12:00

č.z.: 4137
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 10. 2019
13:20

č.z.: 2
Místo: Malenovice

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

ne 13. 10. 2019
12:00

č.z.: 2
Místo: Malenovice

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 13. 10. 2019
10:40

č.z.: 2
Místo: Malenovice

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

ne 13. 10. 2019
08:40

č.z.: 2
Místo: Malenovice

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 12. 10. 2019
12:00

č.z.: 4125
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Enviform Třinec

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 4050
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

so 28. 09. 2019
13:20

č.z.: 1
Místo: Opava

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 28. 09. 2019
12:00

č.z.: 1
Místo: Opava

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 28. 09. 2019
10:40

č.z.: 1
Místo: Opava

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

so 28. 09. 2019
08:40

č.z.: 1
Místo: Opava

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 22. 09. 2019
09:00

č.z.: 4107
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 4021
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 4032
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Enviform Třinec

so 14. 09. 2019
16:00

č.z.: 4010
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 07. 09. 2019
13:00

č.z.: 4003
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 26. 05. 2019
11:30

č.z.: 5334
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 19. 05. 2019
13:00

č.z.: 5328
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 12. 05. 2019
13:00

č.z.: 5323
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 05. 05. 2019
14:30

č.z.: 5319
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 28. 04. 2019
13:00

č.z.: 5312
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 21. 04. 2019
11:00

č.z.: 5310
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

st 17. 04. 2019
18:30

č.z.: 5289
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 14. 04. 2019
13:00

č.z.: 5301
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Ježci Heřmanův Městec

ne 07. 04. 2019
11:30

č.z.: 5300
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 31. 03. 2019
12:00

č.z.: 5292
Místo: Svitavy - Lačnov

TJ Sršni Svitavy
HBC Enviform Třinec

ne 17. 03. 2019
13:30

č.z.: 5283
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

ne 10. 03. 2019
12:00

č.z.: 5278
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 03. 03. 2019
13:00

č.z.: 5274
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 02. 12. 2018
11:00

č.z.: 5267
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 25. 11. 2018
13:30

č.z.: 5265
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 18. 11. 2018
14:00

č.z.: 5256
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Enviform Třinec

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 5255
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

ne 04. 11. 2018
11:30

č.z.: 5247
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sršni Svitavy

ne 28. 10. 2018
11:30

č.z.: 5244
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 21. 10. 2018
13:00

č.z.: 5238
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 14. 10. 2018
13:00

č.z.: 5233
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 07. 10. 2018
14:00

č.z.: 5229
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 30. 09. 2018
13:00

č.z.: 5222
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 5220
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

ne 23. 09. 2018
13:00

č.z.: 5211
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Ježci Heřmanův Městec

ne 16. 09. 2018
11:30

č.z.: 5210
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 09. 09. 2018
12:00

č.z.: 5202
Místo: Svitavy - Lačnov

TJ Sršni Svitavy
HBC Enviform Třinec

ne 20. 05. 2018
11:00

č.z.: 5281
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 13. 05. 2018
12:00

č.z.: 5276
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 5274
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 29. 04. 2018
12:00

č.z.: 5271
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
HBC Enviform Třinec

ne 22. 04. 2018
12:00

č.z.: 5267
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

ne 15. 04. 2018
12:30

č.z.: 5266
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

ne 15. 04. 2018
10:00

č.z.: 5245
Místo: Zlín - Malenovice !

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 01. 04. 2018
11:00

č.z.: 5260
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 25. 03. 2018
13:30

č.z.: 5255
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 18. 03. 2018
12:00

č.z.: 5253
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 11. 03. 2018
12:00

č.z.: 5250
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sršni Svitavy

ne 04. 03. 2018
13:00

č.z.: 5246
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 26. 11. 2017
13:30

č.z.: 5239
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 19. 11. 2017
12:00

č.z.: 5234
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

pá 17. 11. 2017
14:00

č.z.: 5232
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 12. 11. 2017
12:00

č.z.: 5208
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sršni Svitavy

ne 05. 11. 2017
13:30

č.z.: 5225
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

ne 29. 10. 2017
12:00

č.z.: 5224
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 5218
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 08. 10. 2017
12:00

č.z.: 5213
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 01. 10. 2017
12:00

č.z.: 5211
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 24. 09. 2017
12:00

č.z.: 5229
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
HBC Enviform Třinec

ne 17. 09. 2017
13:00

č.z.: 5204
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 10. 09. 2017
11:00

č.z.: 5203
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

so 13. 05. 2017
17:00

č.z.: 4417
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 86042
Místo: Zlín - Mal.

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 13. 05. 2017
11:00

č.z.: 86048
Místo: Zlín - Mal.

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 07. 05. 2017
14:00

č.z.: 86044
Místo: Třinec

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

ne 07. 05. 2017
08:00

č.z.: 86046
Místo: Třinec

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 06. 05. 2017
15:00

č.z.: 4419
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 06. 05. 2017
11:00

č.z.: 4416
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

ne 30. 04. 2017
14:00

č.z.: 86040
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 30. 04. 2017
10:00

č.z.: 86039
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 22. 04. 2017
13:00

č.z.: 4402
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 22. 04. 2017
10:00

č.z.: 86035
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 86030
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 02. 04. 2017
11:00

č.z.: 86029
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 26. 03. 2017
12:00

č.z.: 4409
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 25. 03. 2017
10:00

č.z.: 86027
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 19. 03. 2017
15:00

č.z.: 4407
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 4412
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 86025
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 11. 03. 2017
13:30

č.z.: 4153
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

ne 05. 03. 2017
14:30

č.z.: 4135
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Enviform Třinec

ne 05. 03. 2017
10:00

č.z.: 86023
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

so 04. 03. 2017
14:15

č.z.: 4406
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 04. 03. 2017
11:45

č.z.: 4150
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

ne 26. 02. 2017
14:00

č.z.: 86020
Místo: Hokejbalový areál pri Sokolovni, Martin

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

ne 26. 02. 2017
11:30

č.z.: 86019
Místo: Hokejbalový areál pri Sokolovni, Martin

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Enviform Třinec

ne 26. 02. 2017
11:00

č.z.: 4148
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 86018
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 19. 11. 2016
13:00

č.z.: 4143
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 86016
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Malenovice

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 86012
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
HBC Enviform Třinec

so 12. 11. 2016
13:00

č.z.: 4140
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 29. 10. 2016
13:00

č.z.: 4132
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 22. 10. 2016
15:00

č.z.: 4125
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 22. 10. 2016
10:00

č.z.: 86011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 4122
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 08. 10. 2016
11:30

č.z.: 4120
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 08. 10. 2016
09:30

č.z.: 86006
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 01. 10. 2016
13:00

č.z.: 4115
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 09. 2016
09:30

č.z.: 86003
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 24. 09. 2016
13:00

č.z.: 4112
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 4107
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 09. 2016
13:00

č.z.: 4104
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 15. 05. 2016
12:00

č.z.: 86080
Místo: Třinec

HBC Ostrava
HBC Enviform Třinec

ne 15. 05. 2016
10:00

č.z.: 86079
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Ostrava

so 07. 05. 2016
13:30

č.z.: 86073
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

so 07. 05. 2016
11:00

č.z.: 86072
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 01. 05. 2016
14:00

č.z.: 86070
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 24. 04. 2016
10:00

č.z.: 86069
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 1127
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 4254
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

so 09. 04. 2016
17:00

č.z.: 1121
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 4260
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Enviform Třinec

so 02. 04. 2016
15:00

č.z.: 1115
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Kert Park Praha

so 02. 04. 2016
13:30

č.z.: 86058
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Enviform Třinec

so 02. 04. 2016
11:00

č.z.: 86057
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Enviform Třinec

ne 27. 03. 2016
13:30

č.z.: 86054
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

ne 27. 03. 2016
11:00

č.z.: 86053
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Enviform Třinec

ne 27. 03. 2016
10:00

č.z.: 4230
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Enviform Třinec

so 26. 03. 2016
16:00

č.z.: 1109
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

so 26. 03. 2016
10:00

č.z.: 4250
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 20. 03. 2016
14:00

č.z.: 4247
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 20. 03. 2016
10:00

č.z.: 86052
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 19. 03. 2016
14:00

č.z.: 4255
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 19. 03. 2016
13:00

č.z.: 1097
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Enviform Třinec

ne 13. 03. 2016
10:00

č.z.: 86048
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 12. 03. 2016
14:30

č.z.: 1091
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

so 12. 03. 2016
11:00

č.z.: 4245
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kometa Polička

ne 06. 03. 2016
12:00

č.z.: 4235
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 1085
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 05. 03. 2016
10:00

č.z.: 4240
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 28. 02. 2016
10:00

č.z.: 4239
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

so 27. 02. 2016
15:00

č.z.: 4209
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

so 28. 11. 2015
10:00

č.z.: 86042
Místo: Ostrava-Zábřeh

HBC Ostrava
HBC Enviform Třinec

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 1037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 21. 11. 2015
15:00

č.z.: 1073
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Enviform Třinec

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 4232
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 21. 11. 2015
10:00

č.z.: 86041
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 15. 11. 2015
12:00

č.z.: 1079
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC ALPIQ Kladno

ne 15. 11. 2015
09:00

č.z.: 4224
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 1067
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 07. 11. 2015
14:30

č.z.: 1061
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 07. 11. 2015
11:00

č.z.: 4225
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 31. 10. 2015
16:00

č.z.: 1055
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 31. 10. 2015
10:00

č.z.: 86026
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 25. 10. 2015
13:30

č.z.: 86025
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 86024
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Bulldogs Brno

so 24. 10. 2015
14:30

č.z.: 4220
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 86018
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Ostrava

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 1007
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Kovodemont Most

so 17. 10. 2015
15:00

č.z.: 1043
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

so 17. 10. 2015
11:00

č.z.: 4217
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 10. 10. 2015
15:00

č.z.: 1031
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Sudoměřice

so 10. 10. 2015
11:00

č.z.: 4215
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kometa Polička

ne 04. 10. 2015
10:00

č.z.: 86012
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 03. 10. 2015
16:00

č.z.: 1025
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 4210
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

po 28. 09. 2015
13:30

č.z.: 86038
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

po 28. 09. 2015
11:00

č.z.: 86037
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

ne 27. 09. 2015
11:00

č.z.: 1103
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 09. 2015
15:00

č.z.: 1019
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 26. 09. 2015
10:00

č.z.: 86007
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 1049
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Enviform Třinec

so 19. 09. 2015
15:00

č.z.: 1013
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Enviform Třinec

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 4205
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 86006
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 19. 09. 2015
09:30

č.z.: 86005
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 12. 09. 2015
12:30

č.z.: 4202
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 05. 09. 2015
15:00

č.z.: 1001
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 05. 06. 2015
18:00

č.z.: 1180
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 24. 05. 2015
12:00

č.z.: 1178
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 23. 05. 2015
14:00

č.z.: 1176
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 16. 05. 2015
13:00

č.z.: 1175
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Enviform Třinec

ne 10. 05. 2015
15:00

č.z.: 86050
Místo: Ostrava

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 1173
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

ne 10. 05. 2015
10:30

č.z.: 86047
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 09. 05. 2015
16:00

č.z.: 1170
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 09. 05. 2015
15:30

č.z.: 86045
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

so 09. 05. 2015
11:00

č.z.: 86042
Místo: Ostrava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 02. 05. 2015
12:00

č.z.: 1168
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Sudoměřice

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 86038
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 18. 04. 2015
16:00

č.z.: 1132
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 11. 04. 2015
13:00

č.z.: 1121
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBT Vlašim

so 11. 04. 2015
10:00

č.z.: 86034
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 04. 04. 2015
13:00

č.z.: 1119
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 86031
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 28. 03. 2015
15:00

č.z.: 1111
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Enviform Třinec

so 28. 03. 2015
13:30

č.z.: 86039
Místo: Třinec

HBC Olomouc 2010
HBC Enviform Třinec

so 28. 03. 2015
10:30

č.z.: 86029
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

ne 22. 03. 2015
13:00

č.z.: 1108
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Sudoměřice

ne 22. 03. 2015
11:30

č.z.: 86028
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 21. 03. 2015
14:00

č.z.: 1098
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

pá 20. 03. 2015
17:00

č.z.: 86021
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 14. 03. 2015
14:00

č.z.: 1094
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

ne 08. 03. 2015
10:00

č.z.: 1077
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 1088
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 07. 03. 2015
10:00

č.z.: 86024
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 29. 11. 2014
13:00

č.z.: 1081
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC ALPIQ Kladno

so 29. 11. 2014
10:30

č.z.: 86019
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Enviform Třinec

so 22. 11. 2014
10:00

č.z.: 86018
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 15. 11. 2014
13:00

č.z.: 1068
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Kert Park Praha

so 08. 11. 2014
13:00

č.z.: 1066
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 01. 11. 2014
11:00

č.z.: 1055
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Enviform Třinec

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 86014
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 25. 10. 2014
15:00

č.z.: 1053
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 25. 10. 2014
10:00

č.z.: 86011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 18. 10. 2014
13:00

č.z.: 1045
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Kovodemont Most

so 18. 10. 2014
10:30

č.z.: 86009
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

ne 12. 10. 2014
14:00

č.z.: 1042
Místo: Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Enviform Třinec

ne 12. 10. 2014
10:00

č.z.: 86008
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 11. 10. 2014
13:00

č.z.: 1032
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 05. 10. 2014
11:00

č.z.: 1015
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Enviform Třinec

so 04. 10. 2014
14:00

č.z.: 1028
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 27. 09. 2014
17:30

č.z.: 1022
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

so 20. 09. 2014
10:00

č.z.: 86004
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 13. 09. 2014
13:00

č.z.: 1011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 09. 2014
10:00

č.z.: 86001
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 06. 09. 2014
17:00

č.z.: 1002
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Enviform Třinec

so 17. 05. 2014
14:00

č.z.: 1165
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 11. 05. 2014
14:00

č.z.: 86050
Místo: Ostrava

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 11. 05. 2014
09:30

č.z.: 86047
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 10. 05. 2014
15:30

č.z.: 86045
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 1159
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 10. 05. 2014
11:00

č.z.: 86042
Místo: Ostrava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 03. 05. 2014
17:00

č.z.: 1144
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 01. 05. 2014
12:00

č.z.: 1155
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 86038
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 26. 04. 2014
13:00

č.z.: 1149
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 20. 04. 2014
10:00

č.z.: 86037
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 12. 04. 2014
15:30

č.z.: 1137
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 12. 04. 2014
12:00

č.z.: 86034
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 05. 04. 2014
16:00

č.z.: 1131
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Enviform Třinec

so 05. 04. 2014
10:00

č.z.: 86032
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 29. 03. 2014
15:00

č.z.: 1122
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 29. 03. 2014
10:30

č.z.: 86030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

ne 23. 03. 2014
15:30

č.z.: 1120
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 23. 03. 2014
11:00

č.z.: 86029
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 1109
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK TOPTRANS Jihlava

so 15. 03. 2014
15:00

č.z.: 1108
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad

ne 09. 03. 2014
12:00

č.z.: 86025
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 08. 03. 2014
15:00

č.z.: 1098
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

ne 02. 03. 2014
14:00

č.z.: 86024
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 01. 03. 2014
15:00

č.z.: 1095
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Pento Most

so 30. 11. 2013
17:00

č.z.: 1087
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 23. 11. 2013
16:00

č.z.: 1082
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBT Vlašim

so 23. 11. 2013
11:00

č.z.: 86021
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 1076
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Enviform Třinec

so 16. 11. 2013
11:00

č.z.: 86019
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 09. 11. 2013
17:00

č.z.: 1069
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 11. 2013
17:00

č.z.: 1065
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Kert Park Praha

so 26. 10. 2013
14:00

č.z.: 1056
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 26. 10. 2013
10:30

č.z.: 86014
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

ne 20. 10. 2013
17:00

č.z.: 1054
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 20. 10. 2013
09:30

č.z.: 86012
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 19. 10. 2013
15:00

č.z.: 1043
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Enviform Třinec

ne 13. 10. 2013
11:00

č.z.: 86009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 1042
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 06. 10. 2013
12:00

č.z.: 86008
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 05. 10. 2013
17:00

č.z.: 1032
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 28. 09. 2013
14:00

č.z.: 1029
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Enviform Třinec

so 28. 09. 2013
10:30

č.z.: 86005
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 21. 09. 2013
17:30

č.z.: 1021
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2013
10:00

č.z.: 86002
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 14. 09. 2013
14:00

č.z.: 1016
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Enviform Třinec

so 07. 09. 2013
12:00

č.z.: 1010
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC ALPIQ Kladno

so 31. 08. 2013
14:00

č.z.: 1003
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 25. 05. 2013
16:00

č.z.: 1169
Místo: Karviná

HBC Třinec
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 24. 05. 2013
19:00

č.z.: 1168
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Třinec

ne 12. 05. 2013
11:00

č.z.: 84067
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 11. 05. 2013
17:00

č.z.: 84065
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 05. 05. 2013
18:00

č.z.: 84063
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 05. 05. 2013
11:20

č.z.: 87048
Místo: Karviná

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 05. 05. 2013
08:00

č.z.: 87046
Místo: Karviná

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 87044
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 04. 05. 2013
13:30

č.z.: 84061
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 04. 05. 2013
11:00

č.z.: 87042
Místo: Karviná

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 27. 04. 2013
14:00

č.z.: 87040
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 87039
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 21. 04. 2013
10:00

č.z.: 84045
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

so 20. 04. 2013
13:00

č.z.: 84060
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 20. 04. 2013
11:00

č.z.: 87037
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

ne 14. 04. 2013
10:00

č.z.: 84052
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Enviform Třinec

so 13. 04. 2013
11:00

č.z.: 84053
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

so 13. 04. 2013
09:00

č.z.: 87035
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 07. 04. 2013
17:00

č.z.: 87031
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 31. 03. 2013
11:00

č.z.: 84037
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 30. 03. 2013
11:30

č.z.: 84049
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 30. 03. 2013
09:30

č.z.: 87030
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 24. 03. 2013
10:00

č.z.: 84047
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

so 16. 03. 2013
10:00

č.z.: 87025
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 3084
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Rigum Hodonín

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 3071
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Sudoměřice

so 09. 03. 2013
11:00

č.z.: 84039
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Rigum Hodonín

so 09. 03. 2013
09:00

č.z.: 87023
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 03. 03. 2013
10:00

č.z.: 3080
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Enviform Třinec

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 3076
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Enviform Třinec

so 24. 11. 2012
17:00

č.z.: 3065
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Jestřábi Přelouč

ne 18. 11. 2012
13:00

č.z.: 3059
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

ne 18. 11. 2012
10:00

č.z.: 84032
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

so 17. 11. 2012
11:00

č.z.: 87019
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 17. 11. 2012
10:00

č.z.: 84029
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 3057
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Enviform Třinec

so 10. 11. 2012
15:00

č.z.: 3052
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBC Enviform Třinec

so 10. 11. 2012
15:00

č.z.: 87018
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

so 10. 11. 2012
13:00

č.z.: 84027
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

so 10. 11. 2012
11:00

č.z.: 87017
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 3047
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 04. 11. 2012
11:30

č.z.: 87015
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 27. 10. 2012
13:00

č.z.: 84023
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 27. 10. 2012
11:00

č.z.: 87012
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

ne 21. 10. 2012
11:00

č.z.: 3039
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Enviform Třinec

ne 21. 10. 2012
08:30

č.z.: 84020
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Enviform Třinec

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 3026
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Enviform Třinec

so 20. 10. 2012
11:00

č.z.: 84018
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Enviform Třinec

ne 14. 10. 2012
10:00

č.z.: 3035
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kometa Polička

so 13. 10. 2012
17:00

č.z.: 3031
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 10. 2012
11:00

č.z.: 84015
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Enviform Třinec

ne 07. 10. 2012
10:00

č.z.: 84014
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Kyjov

so 06. 10. 2012
12:00

č.z.: 84013
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 87009
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK Karviná

ne 30. 09. 2012
11:00

č.z.: 84010
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Enviform Třinec

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 3020
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Enviform Třinec

ne 23. 09. 2012
09:00

č.z.: 87005
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 3014
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

so 15. 09. 2012
15:00

č.z.: 84005
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Rigum Hodonín

so 15. 09. 2012
10:00

č.z.: 87003
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 09. 09. 2012
10:00

č.z.: 3012
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 08. 09. 2012
17:00

č.z.: 3007
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 08. 09. 2012
14:00

č.z.: 84003
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

ne 02. 09. 2012
14:00

č.z.: 3002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 20. 05. 2012
10:30

č.z.: 62043
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

so 19. 05. 2012
10:30

č.z.: 62041
Místo: Opava-Kylešovice

SHC Opava
HBC Třinec

so 12. 05. 2012
13:00

č.z.: 62030
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 12. 05. 2012
11:00

č.z.: 62040
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

út 08. 05. 2012
12:30

č.z.: 64022
Místo: Karviná

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

út 08. 05. 2012
09:00

č.z.: 64021
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Enviform Třinec

so 05. 05. 2012
14:00

č.z.: 62037
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 05. 05. 2012
11:00

č.z.: 64024
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

út 01. 05. 2012
15:00

č.z.: 64018
Místo: Martin

HbK INTEVO Karviná
HBC Enviform Třinec

út 01. 05. 2012
13:30

č.z.: 64017
Místo: Martin

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

pá 27. 04. 2012
16:00

č.z.: 64020
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 21. 04. 2012
13:00

č.z.: 62024
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

so 21. 04. 2012
10:00

č.z.: 62004
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Olomouc 2010

so 14. 04. 2012
15:00

č.z.: 64006
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

so 14. 04. 2012
10:00

č.z.: 62031
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Enviform Třinec

so 14. 04. 2012
09:00

č.z.: 64004
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 31. 03. 2012
16:00

č.z.: 1127
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 31. 03. 2012
11:00

č.z.: 64015
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

ne 25. 03. 2012
11:00

č.z.: 1125
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 24. 03. 2012
17:00

č.z.: 1120
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBT Vlašim

so 24. 03. 2012
10:30

č.z.: 62027
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 24. 03. 2012
09:00

č.z.: 64014
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 11. 03. 2012
10:30

č.z.: 1112
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec

so 10. 03. 2012
18:00

č.z.: 1106
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBC Enviform Třinec

ne 04. 03. 2012
11:00

č.z.: 1099
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 03. 2012
16:00

č.z.: 1094
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň

so 03. 03. 2012
10:30

č.z.: 62022
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 03. 12. 2011
11:00

č.z.: 9061
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 26. 11. 2011
15:00

č.z.: 64012
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 26. 11. 2011
13:00

č.z.: 62034
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Enviform Třinec

so 26. 11. 2011
12:30

č.z.: 64011
Místo: Opava

HbK INTEVO Karviná
HBC Enviform Třinec

so 26. 11. 2011
10:00

č.z.: 62014
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Enviform Třinec

ne 20. 11. 2011
10:30

č.z.: 1090
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 19. 11. 2011
16:00

č.z.: 1084
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Enviform Třinec

čt 17. 11. 2011
13:00

č.z.: 62019
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

čt 17. 11. 2011
10:30

č.z.: 64009
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SHC Opava

ne 13. 11. 2011
10:30

č.z.: 1068
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec

ne 13. 11. 2011
10:00

č.z.: 64008
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 12. 11. 2011
17:00

č.z.: 1074
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Enviform Třinec

so 12. 11. 2011
11:00

č.z.: 62017
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 29. 10. 2011
16:00

č.z.: 1061
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 23. 10. 2011
11:00

č.z.: 1059
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Enviform Třinec

so 22. 10. 2011
13:00

č.z.: 1054
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Enviform Třinec

so 22. 10. 2011
10:30

č.z.: 62012
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Enviform Třinec

so 15. 10. 2011
13:00

č.z.: 62010
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

so 15. 10. 2011
11:00

č.z.: 64003
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Enviform Třinec

ne 09. 10. 2011
11:00

č.z.: 1046
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 08. 10. 2011
17:00

č.z.: 1040
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK OEZ Testa Letohrad

so 08. 10. 2011
13:30

č.z.: 62007
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 08. 10. 2011
09:00

č.z.: 64002
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Enviform Třinec

ne 02. 10. 2011
10:30

č.z.: 1028
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec

so 01. 10. 2011
18:00

č.z.: 1033
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Enviform Třinec

ne 18. 09. 2011
11:00

č.z.: 1024
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2011
17:00

č.z.: 1018
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Pento Most

so 17. 09. 2011
10:30

č.z.: 62002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 10. 09. 2011
17:00

č.z.: 1008
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HC Kert Park Praha

so 03. 09. 2011
17:00

č.z.: 1002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

st 25. 05. 2011
16:00

č.z.: 62066
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

ne 22. 05. 2011
10:30

č.z.: 62064
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

so 21. 05. 2011
10:30

č.z.: 62062
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 14. 05. 2011
15:00

č.z.: 64050
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

so 14. 05. 2011
13:00

č.z.: 62059
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

so 07. 05. 2011
13:00

č.z.: 62040
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Třinec

so 07. 05. 2011
10:00

č.z.: 62010
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Třinec

so 07. 05. 2011
09:00

č.z.: 64047
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 01. 05. 2011
15:15

č.z.: 64030
Místo: Vsetín

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

ne 01. 05. 2011
13:45

č.z.: 64028
Místo: Vsetín

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 01. 05. 2011
11:30

č.z.: 64025
Místo: Vsetín

HBC Třinec
SHC Opava

ne 01. 05. 2011
09:15

č.z.: 64022
Místo: Vsetín

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

so 30. 04. 2011
10:30

č.z.: 62053
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 17. 04. 2011
13:00

č.z.: 62055
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Olomouc 2010

ne 17. 04. 2011
10:00

č.z.: 62025
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Olomouc 2010

so 09. 04. 2011
14:30

č.z.: 62048
Místo: Karviná

HC Warriors Havířov
HBC Třinec

so 09. 04. 2011
11:30

č.z.: 64042
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 03. 04. 2011
16:00

č.z.: 1130
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 02. 04. 2011
12:30

č.z.: 64040
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

so 02. 04. 2011
10:30

č.z.: 62043
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

ne 27. 03. 2011
10:00

č.z.: 1124
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Třinec

so 26. 03. 2011
18:00

č.z.: 1118
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Třinec

pá 25. 03. 2011
17:30

č.z.: 64037
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

so 19. 03. 2011
10:00

č.z.: 62037
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

ne 13. 03. 2011
10:30

č.z.: 1111
Místo: Třinec

HBC Třinec
Elba Franklin Ústí nad Labem

so 12. 03. 2011
17:00

č.z.: 1106
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Pento Most

so 12. 03. 2011
14:00

č.z.: 62035
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 12. 03. 2011
12:30

č.z.: 64034
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 12. 03. 2011
10:30

č.z.: 62005
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 12. 03. 2011
09:00

č.z.: 64004
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

ne 06. 03. 2011
14:00

č.z.: 1096
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Třinec

so 05. 03. 2011
17:00

č.z.: 1102
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Třinec

so 05. 03. 2011
12:00

č.z.: 64032
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

pá 04. 03. 2011
17:30

č.z.: 62031
Místo: Třinec

HBC Třinec
HC Warriors Havířov

so 19. 02. 2011
14:00

č.z.: 9091
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Hradec Králové 1988

ne 28. 11. 2010
15:00

č.z.: 62030
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

ne 28. 11. 2010
13:00

č.z.: 64020
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

ne 28. 11. 2010
10:30

č.z.: 1085
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBT Vlašim

so 27. 11. 2010
17:00

č.z.: 1080
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 21. 11. 2010
09:30

č.z.: 9081
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Třinec

so 20. 11. 2010
09:00

č.z.: 64017
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 14. 11. 2010
14:30

č.z.: 62023
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 14. 11. 2010
10:30

č.z.: 1077
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Hradec Králové 1988

so 13. 11. 2010
17:00

č.z.: 1072
Místo: Třinec

HBC Třinec
SK OEZ Testa Letohrad

ne 07. 11. 2010
15:00

č.z.: 62050
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

ne 07. 11. 2010
13:00

č.z.: 64044
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

ne 07. 11. 2010
11:00

č.z.: 62020
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

ne 07. 11. 2010
09:00

č.z.: 64014
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

so 06. 11. 2010
17:00

č.z.: 1064
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

ne 24. 10. 2010
14:30

č.z.: 62018
Místo: Karviná

HC Warriors Havířov
HBC Třinec

ne 24. 10. 2010
10:30

č.z.: 1052
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Plzeň

so 23. 10. 2010
17:00

č.z.: 1058
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Snack Dobřany

so 23. 10. 2010
11:30

č.z.: 64012
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 16. 10. 2010
12:30

č.z.: 64010
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

so 16. 10. 2010
10:30

č.z.: 62013
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

ne 10. 10. 2010
12:30

č.z.: 1045
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Třinec

so 09. 10. 2010
17:00

č.z.: 1040
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBC Třinec

so 02. 10. 2010
10:00

č.z.: 62007
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

út 28. 09. 2010
10:30

č.z.: 64007
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

ne 26. 09. 2010
10:30

č.z.: 1036
Místo: Třinec

HBC Třinec
HC Kert Park Praha

so 25. 09. 2010
17:00

č.z.: 1030
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC ALPIQ Kladno

pá 24. 09. 2010
17:30

č.z.: 62003
Místo: Třinec

HBC Třinec
HC Warriors Havířov

ne 19. 09. 2010
11:00

č.z.: 1019
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Třinec

so 18. 09. 2010
17:00

č.z.: 1014
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Třinec

so 18. 09. 2010
12:00

č.z.: 64001
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 05. 09. 2010
11:00

č.z.: 1011
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Třinec

so 04. 09. 2010
19:00

č.z.: 1006
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBC Třinec

so 05. 06. 2010
16:00

č.z.: 1169
Místo: ZS Opava

HBC Třinec
Ježci Heřmanův Městec

pá 04. 06. 2010
19:00

č.z.: 1168
Místo: ZS Opava

SHC Opava
HBC Třinec

so 08. 05. 2010
12:00

č.z.: 64059
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

so 01. 05. 2010
10:00

č.z.: 64056
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 24. 04. 2010
12:00

č.z.: 64054
Místo: Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

ne 18. 04. 2010
14:00

č.z.: 3110
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

so 17. 04. 2010
12:00

č.z.: 64050
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

so 10. 04. 2010
14:00

č.z.: 3101
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Třinec

so 10. 04. 2010
10:30

č.z.: 64047
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 03. 04. 2010
12:00

č.z.: 64044
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 28. 03. 2010
14:00

č.z.: 3100
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

ne 28. 03. 2010
10:00

č.z.: 64042
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

ne 21. 03. 2010
14:00

č.z.: 3095
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 20. 03. 2010
12:00

č.z.: 64039
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

ne 14. 03. 2010
10:00

č.z.: 3091
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Třinec

so 13. 03. 2010
16:00

č.z.: 3087
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Třinec

so 13. 03. 2010
12:00

č.z.: 64035
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

ne 07. 03. 2010
14:00

č.z.: 3082
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

so 06. 03. 2010
09:30

č.z.: 64031
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

so 27. 02. 2010
16:00

č.z.: 3073
Místo: Třinec

HBC Třinec
SK Jihlava

ne 21. 02. 2010
13:00

č.z.: 9073
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

so 05. 12. 2009
12:00

č.z.: 9064
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

ne 29. 11. 2009
10:00

č.z.: 3072
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

so 28. 11. 2009
14:00

č.z.: 3067
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 22. 11. 2009
14:00

č.z.: 3063
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Rigum Hodonín

út 17. 11. 2009
12:00

č.z.: 64029
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

ne 15. 11. 2009
16:30

č.z.: 64027
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 15. 11. 2009
14:00

č.z.: 3059
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Bulldogs Brno

ne 08. 11. 2009
14:00

č.z.: 3054
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

ne 08. 11. 2009
10:30

č.z.: 64024
Místo: Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

so 31. 10. 2009
12:00

č.z.: 64020
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

st 28. 10. 2009
10:00

č.z.: 9046
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

ne 25. 10. 2009
14:00

č.z.: 3045
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Třinec

so 24. 10. 2009
10:30

č.z.: 64016
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 18. 10. 2009
10:00

č.z.: 3044
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 17. 10. 2009
16:00

č.z.: 3039
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 17. 10. 2009
11:00

č.z.: 64014
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 11. 10. 2009
10:00

č.z.: 3035
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Třinec

so 10. 10. 2009
16:00

č.z.: 3031
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Třinec

so 10. 10. 2009
10:00

č.z.: 64011
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

ne 04. 10. 2009
14:00

č.z.: 3026
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

so 03. 10. 2009
12:00

č.z.: 64009
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ ACS Malenovice SV

so 26. 09. 2009
16:00

č.z.: 3017
Místo: Třinec

HBC Třinec
SK Jihlava

so 26. 09. 2009
11:30

č.z.: 64005
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

ne 20. 09. 2009
10:00

č.z.: 3016
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Třinec

so 19. 09. 2009
17:00

č.z.: 3011
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

so 19. 09. 2009
09:00

č.z.: 64002
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 13. 09. 2009
14:00

č.z.: 3007
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Rigum Hodonín

ne 06. 09. 2009
14:00

č.z.: 3003
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Bulldogs Brno

pá 08. 05. 2009
12:30

č.z.: 62030
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

pá 08. 05. 2009
10:00

č.z.: 64059
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

ne 03. 05. 2009
10:00

č.z.: 64055
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

so 25. 04. 2009
11:30

č.z.: 62027
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

so 25. 04. 2009
10:00

č.z.: 64054
Místo: OV-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

ne 19. 04. 2009
14:00

č.z.: 3084
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

so 18. 04. 2009
10:30

č.z.: 64051
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 12. 04. 2009
12:30

č.z.: 62025
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

ne 12. 04. 2009
10:30

č.z.: 64048
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

so 11. 04. 2009
14:00

č.z.: 3081
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 05. 04. 2009
14:00

č.z.: 3077
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

so 04. 04. 2009
11:30

č.z.: 62023
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

so 04. 04. 2009
10:00

č.z.: 64044
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Třinec

ne 29. 03. 2009
14:00

č.z.: 3072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

so 28. 03. 2009
10:00

č.z.: 64042
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 22. 03. 2009
10:00

č.z.: 3067
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Bulldogs Brno

so 21. 03. 2009
14:00

č.z.: 3066
Místo: Třinec

HBC Třinec
SK Jihlava

so 21. 03. 2009
11:00

č.z.: 62021
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

so 21. 03. 2009
09:00

č.z.: 64038
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 15. 03. 2009
14:00

č.z.: 3062
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Geniczech Malenovice

so 14. 03. 2009
10:30

č.z.: 64034
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 08. 03. 2009
14:00

č.z.: 3059
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

so 07. 03. 2009
12:00

č.z.: 62019
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Geniczech Malenovice

so 07. 03. 2009
10:00

č.z.: 64031
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Geniczech Malenovice

ne 01. 03. 2009
12:00

č.z.: 3057
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 22. 02. 2009
12:00

č.z.: 62017
Místo: Karviná

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

ne 22. 02. 2009
09:00

č.z.: 62016
Místo: Karviná

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

so 21. 02. 2009
13:30

č.z.: 62014
Místo: Karviná

HBC Třinec
SHC Opava

ne 23. 11. 2008
10:00

č.z.: 3049
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Třinec

so 22. 11. 2008
14:00

č.z.: 3047
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Třinec

so 22. 11. 2008
12:00

č.z.: 62012
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

so 22. 11. 2008
10:00

č.z.: 64028
Místo: Třinec

HBC Třinec
SHC Opava

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 3043
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 15. 11. 2008
14:00

č.z.: 3042
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

pá 14. 11. 2008
16:30

č.z.: 64025
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBC Třinec

ne 09. 11. 2008
11:30

č.z.: 62009
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

ne 09. 11. 2008
10:00

č.z.: 64024
Místo: OV-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Třinec

pá 07. 11. 2008
17:00

č.z.: 3039
Místo: Třinec

HBC Třinec
HbK INTEVO Karviná

ne 02. 11. 2008
14:00

č.z.: 3035
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 02. 11. 2008
10:30

č.z.: 64021
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

út 28. 10. 2008
15:00

č.z.: 9072
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

út 28. 10. 2008
13:00

č.z.: 62007
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Geniczech Malenovice

út 28. 10. 2008
10:30

č.z.: 64003
Místo: Třinec

HBC Třinec
TJ Geniczech Malenovice

út 28. 10. 2008
10:00

č.z.: 3030
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 25. 10. 2008
13:00

č.z.: 62006
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

so 25. 10. 2008
10:30

č.z.: 64017
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBC Třinec

ne 19. 10. 2008
10:00

č.z.: 3025
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Bulldogs Brno

so 18. 10. 2008
14:00

č.z.: 3024
Místo: Třinec

HBC Třinec
SK Jihlava

so 18. 10. 2008
11:30

č.z.: 62004
Místo: Opava