TJ Sokol Poruba

pá 17. 05. 2024
17:30

č.z.: 76083
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 11. 05. 2024
14:00

č.z.: 76078
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Jihlava

so 11. 05. 2024
11:00

č.z.: 76022
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Jihlava

so 04. 05. 2024
11:00

č.z.: 76031
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 27. 04. 2024
10:00

č.z.: 76055
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 20. 04. 2024
11:00

č.z.: 76050
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Sokol Poruba

ne 14. 04. 2024
10:00

č.z.: 81033
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 13. 04. 2024
10:00

č.z.: 76048
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

ne 07. 04. 2024
10:00

č.z.: 81044
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 06. 04. 2024
10:00

č.z.: 81041
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba

so 06. 04. 2024
10:00

č.z.: 76041
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Roconaba Zohor

ne 24. 03. 2024
10:00

č.z.: 81039
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná B

so 23. 03. 2024
10:00

č.z.: 76040
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 17. 03. 2024
11:00

č.z.: 76034
Místo: Brno

Eagles Brno
TJ Sokol Poruba

ne 17. 03. 2024
10:00

č.z.: 81034
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba

ne 10. 03. 2024
10:00

č.z.: 81005
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba

ne 19. 11. 2023
10:00

č.z.: 81030
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 18. 11. 2023
10:00

č.z.: 76027
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 12. 11. 2023
10:00

č.z.: 81025
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HC Warriors Havířov

ne 05. 11. 2023
10:00

č.z.: 81024
Místo: Karviná

HbK Karviná B
TJ Sokol Poruba

so 04. 11. 2023
13:00

č.z.: 76076
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 04. 11. 2023
10:00

č.z.: 76020
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 29. 10. 2023
10:00

č.z.: 81020
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK IHC Jaselská Opava

ne 22. 10. 2023
10:00

č.z.: 81017
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 15. 10. 2023
10:00

č.z.: 81015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 14. 10. 2023
14:00

č.z.: 76069
Místo: Bratislava - Turbínová

HBK Roconaba Zohor
TJ Sokol Poruba

so 14. 10. 2023
11:00

č.z.: 76013
Místo: Bratislava - Turbínová

HBK Roconaba Zohor
TJ Sokol Poruba

ne 08. 10. 2023
15:00

č.z.: 81010
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba

so 07. 10. 2023
14:00

č.z.: 76068
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 07. 10. 2023
11:00

č.z.: 76012
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 01. 10. 2023
10:00

č.z.: 81009
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná B

so 30. 09. 2023
12:30

č.z.: 76059
Místo: Martin

HBK Medokýš Martin
TJ Sokol Poruba

so 30. 09. 2023
10:00

č.z.: 76003
Místo: Martin

HBK Medokýš Martin
TJ Sokol Poruba

so 23. 09. 2023
13:00

č.z.: 76062
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Eagles Brno

so 23. 09. 2023
10:00

č.z.: 76006
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Eagles Brno

ne 17. 09. 2023
10:00

č.z.: 81002
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 03. 06. 2023
13:40

č.z.: 87134
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 03. 06. 2023
12:00

č.z.: 87131
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 03. 06. 2023
09:30

č.z.: 87125
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 28. 05. 2023
12:00

č.z.: 5188
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ KOVO Praha

ne 21. 05. 2023
11:00

č.z.: 5184
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 07. 05. 2023
12:00

č.z.: 5177
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Ježci Heřmanův Městec

ne 30. 04. 2023
14:20

č.z.: 87101
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 30. 04. 2023
14:00

č.z.: 5175
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ Sokol Poruba

ne 30. 04. 2023
12:20

č.z.: 87098
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SK Jihlava

ne 30. 04. 2023
11:40

č.z.: 87097
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 30. 04. 2023
09:00

č.z.: 87093
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 16. 04. 2023
14:00

č.z.: 5166
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Sokol Poruba

ne 16. 04. 2023
14:00

č.z.: 87089
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

ne 16. 04. 2023
12:20

č.z.: 87087
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Jihlava

ne 16. 04. 2023
10:00

č.z.: 87084
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 02. 04. 2023
12:00

č.z.: 5157
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 02. 04. 2023
10:00

č.z.: 81041
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 26. 03. 2023
14:00

č.z.: 5165
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Rebel Praha

ne 26. 03. 2023
11:30

č.z.: 87076
Místo: Opava

Eagles Brno
TJ Sokol Poruba

ne 26. 03. 2023
10:00

č.z.: 81037
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 26. 03. 2023
10:00

č.z.: 87075
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

ne 19. 03. 2023
12:00

č.z.: 5154
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Rangers Opočno

so 18. 03. 2023
09:30

č.z.: 81020
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 12. 03. 2023
10:30

č.z.: 5148
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

ne 12. 03. 2023
10:00

č.z.: 81032
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná B

ne 27. 11. 2022
10:00

č.z.: 81029
Místo: Přerov

HBC Přerov
TJ Sokol Poruba

ne 20. 11. 2022
14:00

č.z.: 81025
Místo: KARVINÁ

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba

ne 20. 11. 2022
13:00

č.z.: 5143
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Sokol Poruba

ne 20. 11. 2022
12:50

č.z.: 87064
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 20. 11. 2022
11:10

č.z.: 87062
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

ne 20. 11. 2022
09:30

č.z.: 87060
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

ne 13. 11. 2022
12:00

č.z.: 5139
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Pardubice

ne 13. 11. 2022
09:30

č.z.: 81024
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba

ne 06. 11. 2022
13:10

č.z.: 87047
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

ne 06. 11. 2022
11:30

č.z.: 87045
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 06. 11. 2022
11:00

č.z.: 5132
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Sokol Poruba

ne 06. 11. 2022
09:00

č.z.: 87051
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 23. 10. 2022
13:00

č.z.: 5130
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Hostivař

ne 23. 10. 2022
11:00

č.z.: 87035
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 23. 10. 2022
10:30

č.z.: 81018
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 23. 10. 2022
09:30

č.z.: 87040
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 16. 10. 2022
11:00

č.z.: 5121
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ Sršni Svitavy

ne 09. 10. 2022
13:00

č.z.: 5120
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
TJ Sokol Poruba

ne 09. 10. 2022
10:00

č.z.: 81011
Místo: Karviná

HbK Karviná B
TJ Sokol Poruba

ne 02. 10. 2022
10:00

č.z.: 81008
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Přerov

ne 25. 09. 2022
14:00

č.z.: 87005
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 25. 09. 2022
12:20

č.z.: 87017
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 25. 09. 2022
12:00

č.z.: 5112
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 25. 09. 2022
09:00

č.z.: 87013
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 18. 09. 2022
13:00

č.z.: 5109
Místo: Hradec Králové

HBC Rangers Opočno
TJ Sokol Poruba

ne 18. 09. 2022
10:00

č.z.: 81004
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HC Warriors Havířov

ne 11. 09. 2022
11:00

č.z.: 5103
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 11. 09. 2022
09:00

č.z.: 81003
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK IHC Jaselská Opava

ne 29. 05. 2022
11:00

č.z.: 5206
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
TJ Sokol Poruba

so 28. 05. 2022
16:15

č.z.: 77074
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 28. 05. 2022
14:00

č.z.: 77071
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 28. 05. 2022
11:45

č.z.: 77068
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

so 28. 05. 2022
09:30

č.z.: 77065
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 22. 05. 2022
11:00

č.z.: 5205
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Pardubice

ne 15. 05. 2022
12:30

č.z.: 5197
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 01. 05. 2022
13:00

č.z.: 5188
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 30. 04. 2022
14:00

č.z.: 86031
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 30. 04. 2022
11:00

č.z.: 86028
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 30. 04. 2022
09:00

č.z.: 86026
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 23. 04. 2022
15:30

č.z.: 77054
Místo: Malenovice

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 23. 04. 2022
14:00

č.z.: 77052
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 23. 04. 2022
12:30

č.z.: 77050
Místo: Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 23. 04. 2022
10:15

č.z.: 77047
Místo: Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 10. 04. 2022
14:00

č.z.: 5178
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Sokol Poruba

so 09. 04. 2022
13:40

č.z.: 77045
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 09. 04. 2022
12:00

č.z.: 77043
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

so 09. 04. 2022
09:30

č.z.: 77040
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 03. 04. 2022
11:00

č.z.: 5173
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Eagles Brno

ne 03. 04. 2022
09:00

č.z.: 81056
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK IHC Jaselská Opava

ne 27. 03. 2022
14:00

č.z.: 81049
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HC Warriors Havířov

ne 27. 03. 2022
11:00

č.z.: 5169
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Sokol Poruba

so 26. 03. 2022
12:50

č.z.: 77038
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

so 26. 03. 2022
11:10

č.z.: 77036
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Roconaba Zohor

so 26. 03. 2022
09:30

č.z.: 77034
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 20. 03. 2022
11:00

č.z.: 5162
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Hradec Králové 1988

ne 20. 03. 2022
09:00

č.z.: 81047
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Přerov

ne 13. 03. 2022
15:30

č.z.: 5160
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 13. 03. 2022
12:00

č.z.: 81042
Místo: Karviná

HbK Karviná B
TJ Sokol Poruba

so 12. 03. 2022
12:50

č.z.: 77032
Místo: Kyjov

HBK Bulldogs Brno
TJ Sokol Poruba

so 12. 03. 2022
12:00

č.z.: 77031
Místo: Kyjov

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 12. 03. 2022
10:20

č.z.: 77029
Místo: Kyjov

HBK Roconaba Zohor
TJ Sokol Poruba

ne 06. 03. 2022
11:00

č.z.: 5151
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Hodonín

ne 06. 03. 2022
09:00

č.z.: 81030
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 04. 12. 2021
10:00

č.z.: 81036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 28. 11. 2021
09:00

č.z.: 81039
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC F-D Ostrava

ne 21. 11. 2021
12:30

č.z.: 5150
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
TJ Sokol Poruba

st 17. 11. 2021
13:20

č.z.: 77026
Místo: Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

st 17. 11. 2021
11:30

č.z.: 77025
Místo: Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

st 17. 11. 2021
09:50

č.z.: 77023
Místo: Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 14. 11. 2021
12:00

č.z.: 5142
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 07. 11. 2021
10:00

č.z.: 81028
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba

ne 31. 10. 2021
15:00

č.z.: 81021
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba

ne 24. 10. 2021
11:00

č.z.: 5133
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 17. 10. 2021
13:00

č.z.: 81019
Místo: Přerov

HBC Přerov
TJ Sokol Poruba

so 16. 10. 2021
13:40

č.z.: 77018
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 16. 10. 2021
12:00

č.z.: 77016
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

so 16. 10. 2021
09:30

č.z.: 77013
Místo: Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 10. 10. 2021
11:00

č.z.: 5123
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ Sršni Svitavy

ne 10. 10. 2021
09:00

č.z.: 81014
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná B

ne 03. 10. 2021
15:00

č.z.: 81011
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC F-D Ostrava
TJ Sokol Poruba

ne 03. 10. 2021
11:00

č.z.: 5118
Místo: Brno

Eagles Brno
TJ Sokol Poruba

ne 26. 09. 2021
12:00

č.z.: 5114
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Ježci Heřmanův Městec

ne 19. 09. 2021
12:30

č.z.: 5107
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Sokol Poruba

ne 19. 09. 2021
10:00

č.z.: 81008
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 18. 09. 2021
13:20

č.z.: 77005
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 18. 09. 2021
11:40

č.z.: 77003
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 18. 09. 2021
10:00

č.z.: 77001
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 12. 09. 2021
10:00

č.z.: 81002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 11. 09. 2021
09:00

č.z.: 5105
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 26. 06. 2021
11:30

č.z.: 86083
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 26. 06. 2021
09:00

č.z.: 86041
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 06. 06. 2021
10:00

č.z.: 81028
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 30. 05. 2021
13:00

č.z.: 81021
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba

ne 13. 12. 2020
11:00

č.z.: 81030
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 06. 12. 2020
10:00

č.z.: 81019
Místo: Přerov

HBC Přerov
TJ Sokol Poruba

ne 11. 10. 2020
10:00

č.z.: 81014
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná B

ne 04. 10. 2020
15:00

č.z.: 81011
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC F-D Ostrava
TJ Sokol Poruba

so 03. 10. 2020
14:30

č.z.: 86054
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Roconaba Zohor

so 03. 10. 2020
13:00

č.z.: 86062
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 03. 10. 2020
12:00

č.z.: 86012
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Roconaba Zohor

so 03. 10. 2020
10:00

č.z.: 86020
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 26. 09. 2020
13:30

č.z.: 86049
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 26. 09. 2020
10:00

č.z.: 86007
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin

so 26. 09. 2020
10:00

č.z.: 86027
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 20. 09. 2020
12:00

č.z.: 81008
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba

ne 13. 09. 2020
10:00

č.z.: 81002
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 12. 09. 2020
10:00

č.z.: 86006
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 06. 09. 2020
12:30

č.z.: 86045
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 06. 09. 2020
10:00

č.z.: 86003
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 21. 06. 2020
10:00

č.z.: 6
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 14. 06. 2020
10:00

č.z.: 3
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Frýdek-Místek 2013

ne 07. 06. 2020
09:00

č.z.: 1
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 81040
Místo: Třinec

HBK Frýdek-Místek 2013
TJ Sokol Poruba

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 81047
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 30. 11. 2019
13:30

č.z.: 86033
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 30. 11. 2019
11:00

č.z.: 86005
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

ne 24. 11. 2019
12:00

č.z.: 81036
Místo: Opava

Flamingos Ostrava
TJ Sokol Poruba

ne 17. 11. 2019
10:00

č.z.: 81029
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
SK IHC Jaselská Opava

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 81026
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba

so 09. 11. 2019
12:30

č.z.: 86045
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 86017
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 03. 11. 2019
12:30

č.z.: 81022
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC F-D Ostrava

so 02. 11. 2019
14:30

č.z.: 86037
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 02. 11. 2019
12:00

č.z.: 86009
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 27. 10. 2019
15:00

č.z.: 81019
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
TJ Sokol Poruba

ne 20. 10. 2019
14:30

č.z.: 81015
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 19. 10. 2019
13:30

č.z.: 86049
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Eagles Brno

so 19. 10. 2019
11:00

č.z.: 86021
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Eagles Brno

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 81005
Místo: Přerov

HBC Přerov
TJ Sokol Poruba

so 05. 10. 2019
12:30

č.z.: 86041
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 05. 10. 2019
10:00

č.z.: 86013
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 29. 09. 2019
10:00

č.z.: 81004
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Frýdek-Místek 2013

so 07. 09. 2019
12:30

č.z.: 86029
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 07. 09. 2019
10:00

č.z.: 86001
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 02. 06. 2019
13:00

č.z.: 87053
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 02. 06. 2019
12:30

č.z.: 5406
Místo: Plzeň - hala

HBC ALPIQ Kladno
TJ Sokol Poruba

ne 02. 06. 2019
11:00

č.z.: 87051
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 02. 06. 2019
09:00

č.z.: 87049
Místo: Karviná

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 01. 06. 2019
19:00

č.z.: 5404
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Sokol Poruba

so 01. 06. 2019
12:30

č.z.: 5402
Místo: Plzeň - hala

TJ Sokol Poruba
SK Hokejbal Letohrad

ne 26. 05. 2019
11:30

č.z.: 5334
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 5327
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

ne 12. 05. 2019
16:00

č.z.: 81083
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 12. 05. 2019
12:00

č.z.: 5325
Místo: Svitavy - Lačnov

TJ Sršni Svitavy
TJ Sokol Poruba

so 11. 05. 2019
12:00

č.z.: 81080
Místo: Opava

IHC Jaselská Opava
TJ SP Dukla Martinov

so 11. 05. 2019
10:00

č.z.: 81079
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HbK Karviná "B"

st 08. 05. 2019
14:00

č.z.: 87048
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

st 08. 05. 2019
12:00

č.z.: 87046
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

st 08. 05. 2019
10:00

č.z.: 87044
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 05. 05. 2019
16:00

č.z.: 81075
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 05. 05. 2019
15:00

č.z.: 5316
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Sokol Poruba

ne 05. 05. 2019
11:30

č.z.: 5226
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Sokol Poruba

ne 05. 05. 2019
10:00

č.z.: 81076
Místo: Ostrava-Zábřeh

TJ SP Dukla Martinov
IHC Jaselská Opava

ne 28. 04. 2019
16:00

č.z.: 81072
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 28. 04. 2019
12:00

č.z.: 5315
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 27. 04. 2019
10:00

č.z.: 81070
Místo: Třinec

HBK Frýdek-Místek 2013
TJ SP Dukla Martinov

ne 21. 04. 2019
15:00

č.z.: 5307
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 21. 04. 2019
14:00

č.z.: 87042
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 21. 04. 2019
11:30

č.z.: 5217
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 21. 04. 2019
11:00

č.z.: 87039
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 21. 04. 2019
10:00

č.z.: 87038
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 20. 04. 2019
14:00

č.z.: 81065
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HBK Frýdek-Místek 2013

so 20. 04. 2019
11:20

č.z.: 88049
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 20. 04. 2019
11:00

č.z.: 88047
Místo: Opava

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 20. 04. 2019
10:40

č.z.: 88045
Místo: Opava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 20. 04. 2019
10:20

č.z.: 88044
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

čt 18. 04. 2019
18:00

č.z.: 81061
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC Falcon Ostrava
TJ SP Dukla Martinov

st 17. 04. 2019
18:30

č.z.: 5289
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 14. 04. 2019
12:00

č.z.: 5304
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Hokejbal Letohrad

so 13. 04. 2019
10:00

č.z.: 81028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba "2017"

so 13. 04. 2019
10:00

č.z.: 81068
Místo: Opava

IHC Jaselská Opava
TJ SP Dukla Martinov

ne 07. 04. 2019
15:00

č.z.: 5298
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 07. 04. 2019
13:00

č.z.: 87035
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 07. 04. 2019
11:30

č.z.: 5208
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 07. 04. 2019
11:00

č.z.: 87033
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 07. 04. 2019
09:00

č.z.: 87031
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 06. 04. 2019
15:30

č.z.: 81059
Místo: Ostrava - Zábřeh

HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba "2017"

so 06. 04. 2019
11:00

č.z.: 81056
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HBK Vsetín

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 5293
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 81060
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC Dakota Ostrava
TJ SP Dukla Martinov

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 81014
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
TJ SP Dukla Martinov

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 81014
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
TJ SP Dukla Martinov

ne 24. 03. 2019
11:20

č.z.: 88040
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 88038
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 24. 03. 2019
10:40

č.z.: 88035
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 24. 03. 2019
10:20

č.z.: 88033
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 5282
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Sokol Poruba

ne 17. 03. 2019
10:00

č.z.: 81055
Místo: Opava

IHC Jaselská Opava
TJ Sokol Poruba "2017"

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 81018
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
IHC Jaselská Opava

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 5280
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ Sršni Svitavy

ne 10. 03. 2019
09:00

č.z.: 81051
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 10. 03. 2019
09:00

č.z.: 81051
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
TJ Sokol Poruba "2017"

so 09. 03. 2019
13:00

č.z.: 87029
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 09. 03. 2019
11:00

č.z.: 87027
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 87026
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 03. 03. 2019
13:00

č.z.: 5271
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
Ježci Heřmanův Městec

ne 03. 03. 2019
10:00

č.z.: 81047
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
TJ SP Dukla Martinov

ne 02. 12. 2018
13:00

č.z.: 5270
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

čt 29. 11. 2018
18:00

č.z.: 81041
Místo: Ostrava - Poruba

HBC Falcon Ostrava
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 25. 11. 2018
15:30

č.z.: 81042
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HC Warriors Havířov

ne 25. 11. 2018
12:00

č.z.: 5262
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 25. 11. 2018
11:20

č.z.: 88029
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 88028
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 25. 11. 2018
10:40

č.z.: 88025
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 25. 11. 2018
10:00

č.z.: 88022
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 25. 11. 2018
10:00

č.z.: 81038
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HBC Dakota Ostrava

ne 18. 11. 2018
13:00

č.z.: 81034
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HBK Frýdek-Místek 2013

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 5259
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Sokol Poruba

ne 18. 11. 2018
09:00

č.z.: 81029
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HBC Falcon Ostrava

so 17. 11. 2018
13:00

č.z.: 87023
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 17. 11. 2018
12:00

č.z.: 87022
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 17. 11. 2018
09:00

č.z.: 87019
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 11. 11. 2018
12:00

č.z.: 5253
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 81036
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HbK Karviná "B"

ne 04. 11. 2018
11:00

č.z.: 5248
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 04. 11. 2018
10:00

č.z.: 81032
Místo: Ostrava - Zábřeh

HC Warriors Havířov
TJ SP Dukla Martinov

so 03. 11. 2018
08:30

č.z.: 81011
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HbK Karviná "B"

ne 28. 10. 2018
14:30

č.z.: 81005
Místo: Třinec

HBK Frýdek-Místek 2013
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 28. 10. 2018
11:30

č.z.: 5244
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 27. 10. 2018
13:00

č.z.: 87017
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 27. 10. 2018
11:00

č.z.: 87015
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 27. 10. 2018
10:00

č.z.: 87014
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

čt 25. 10. 2018
18:00

č.z.: 81025
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HBC Falcon Ostrava

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 5237
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

ne 21. 10. 2018
09:00

č.z.: 81022
Místo: Ostrava - Zábřeh

TJ Sokol Poruba "2017"
HC Warriors Havířov

so 20. 10. 2018
10:00

č.z.: 81023
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HBC Dakota Ostrava

ne 14. 10. 2018
12:00

č.z.: 5235
Místo: Svitavy - Lačnov

TJ Sršni Svitavy
TJ Sokol Poruba

ne 14. 10. 2018
11:20

č.z.: 88019
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 88017
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 14. 10. 2018
10:40

č.z.: 88015
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 14. 10. 2018
10:20

č.z.: 88013
Místo: Karviná

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 14. 10. 2018
10:00

č.z.: 81020
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ SP Dukla Martinov

so 06. 10. 2018
12:00

č.z.: 87010
Místo: O. - Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 87009
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 06. 10. 2018
09:00

č.z.: 87007
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 30. 09. 2018
12:00

č.z.: 5225
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 29. 09. 2018
10:00

č.z.: 81064
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HBK Vsetín

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 88008
Místo: Karviná

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

pá 28. 09. 2018
10:40

č.z.: 88006
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

pá 28. 09. 2018
10:20

č.z.: 88003
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

pá 28. 09. 2018
10:00

č.z.: 88001
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 23. 09. 2018
12:00

č.z.: 5214
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Hokejbal Letohrad

ne 23. 09. 2018
09:00

č.z.: 81007
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
IHC Jaselská Opava

ne 16. 09. 2018
14:00

č.z.: 87006
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 16. 09. 2018
12:00

č.z.: 87004
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 16. 09. 2018
09:00

č.z.: 87001
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 16. 09. 2018
09:00

č.z.: 81002
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC Dakota Ostrava
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 5203
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 09. 06. 2018
12:40

č.z.: 88103
Místo: Opava

SHC Opava "bílí"
TJ Sokol Poruba

so 09. 06. 2018
12:00

č.z.: 88100
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 09. 06. 2018
12:00

č.z.: 89040
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 09. 06. 2018
11:40

č.z.: 88099
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "červení"

so 09. 06. 2018
11:00

č.z.: 88096
Místo: Opava

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 09. 06. 2018
10:40

č.z.: 89038
Místo: Opava

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 09. 06. 2018
10:00

č.z.: 88091
Místo: Opava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 02. 06. 2018
13:00

č.z.: 87087
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 02. 06. 2018
11:00

č.z.: 87084
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 02. 06. 2018
09:00

č.z.: 87081
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 27. 05. 2018
11:00

č.z.: 5282
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 26. 05. 2018
10:20

č.z.: 89023
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 26. 05. 2018
10:00

č.z.: 89022
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 26. 05. 2018
09:20

č.z.: 89020
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 26. 05. 2018
09:00

č.z.: 89019
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 20. 05. 2018
11:00

č.z.: 5281
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 19. 05. 2018
12:40

č.z.: 88088
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 19. 05. 2018
12:40

č.z.: 89035
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 19. 05. 2018
12:00

č.z.: 88085
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 19. 05. 2018
12:00

č.z.: 89034
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 19. 05. 2018
11:20

č.z.: 88082
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 19. 05. 2018
11:00

č.z.: 88081
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "červení"

so 19. 05. 2018
10:40

č.z.: 89032
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

út 08. 05. 2018
13:00

č.z.: 87078
Místo:

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

út 08. 05. 2018
11:00

č.z.: 87075
Místo:

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

út 08. 05. 2018
09:00

č.z.: 87072
Místo:

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 5275
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

út 01. 05. 2018
12:00

č.z.: 88073
Místo: Karviná

SHC Opava "bílí"
TJ Sokol Poruba

út 01. 05. 2018
11:20

č.z.: 88070
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

út 01. 05. 2018
11:00

č.z.: 88067
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

út 01. 05. 2018
10:40

č.z.: 88065
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

út 01. 05. 2018
10:20

č.z.: 88063
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "červení"

ne 29. 04. 2018
12:00

č.z.: 5270
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Sokol Poruba

ne 22. 04. 2018
12:00

č.z.: 5247
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Sokol Poruba

ne 15. 04. 2018
16:30

č.z.: 5244
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 15. 04. 2018
15:00

č.z.: 87069
Místo: O. - Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 15. 04. 2018
13:00

č.z.: 87067
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 15. 04. 2018
11:00

č.z.: 87064
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 15. 04. 2018
09:00

č.z.: 87009
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 14. 04. 2018
12:00

č.z.: 5268
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ Sršni Svitavy

ne 08. 04. 2018
13:00

č.z.: 88060
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 08. 04. 2018
12:40

č.z.: 89029
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 08. 04. 2018
12:20

č.z.: 88057
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 08. 04. 2018
12:00

č.z.: 89028
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 08. 04. 2018
11:40

č.z.: 88053
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 08. 04. 2018
11:00

č.z.: 5261
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 08. 04. 2018
11:00

č.z.: 88050
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "bílí"

ne 08. 04. 2018
10:20

č.z.: 89025
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 08. 04. 2018
10:00

č.z.: 88046
Místo: O. - Poruba

SHC Opava "červení"
TJ Sokol Poruba

ne 01. 04. 2018
11:00

č.z.: 5260
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 87057
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 25. 03. 2018
11:00

č.z.: 87053
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 25. 03. 2018
10:00

č.z.: 87051
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 18. 03. 2018
10:30

č.z.: 5254
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Sokol Poruba

ne 11. 03. 2018
12:00

č.z.: 5249
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Hokejbal Letohrad

ne 11. 03. 2018
10:00

č.z.: 5207
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK Hokejbal Letohrad

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 87050
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 10. 03. 2018
12:00

č.z.: 87046
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 87042
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 25. 02. 2018
12:00

č.z.: 5265
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

ne 03. 12. 2017
11:00

č.z.: 5240
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 88050
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 26. 11. 2017
13:40

č.z.: 88048
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "bílí"

ne 26. 11. 2017
13:30

č.z.: 5239
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 26. 11. 2017
13:00

č.z.: 88045
Místo: O. - Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 26. 11. 2017
12:00

č.z.: 88041
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 26. 11. 2017
11:00

č.z.: 88036
Místo: O. - Poruba

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

ne 26. 11. 2017
10:00

č.z.: 88031
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "červení"

so 18. 11. 2017
11:30

č.z.: 87038
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 18. 11. 2017
10:45

č.z.: 87036
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 18. 11. 2017
09:15

č.z.: 87033
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

pá 17. 11. 2017
12:00

č.z.: 5233
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

ne 12. 11. 2017
12:00

č.z.: 5228
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Sokol Poruba

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 88130
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 05. 11. 2017
12:45

č.z.: 88124
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "bílí"

ne 05. 11. 2017
12:00

č.z.: 5226
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ Sršni Svitavy

ne 05. 11. 2017
11:30

č.z.: 88119
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov "bílí"

ne 05. 11. 2017
10:40

č.z.: 88114
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 05. 11. 2017
09:50

č.z.: 88110
Místo: Zlín - Mal.

HBK Kyjov "modří"
TJ Sokol Poruba

ne 29. 10. 2017
15:00

č.z.: 87030
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 29. 10. 2017
13:00

č.z.: 5223
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

ne 29. 10. 2017
12:45

č.z.: 87025
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 29. 10. 2017
10:30

č.z.: 87023
Místo: Karviná

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 22. 10. 2017
12:40

č.z.: 88028
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "bílí"

ne 22. 10. 2017
12:00

č.z.: 88025
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 22. 10. 2017
11:20

č.z.: 88022
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 5219
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 22. 10. 2017
10:40

č.z.: 88019
Místo: Karviná

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 22. 10. 2017
10:20

č.z.: 88018
Místo: Karviná

SHC Opava "červení"
TJ Sokol Poruba

ne 15. 10. 2017
15:00

č.z.: 87020
Místo: Zlín - Mal.

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 87017
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 5218
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 87014
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 15. 10. 2017
09:00

č.z.: 87011
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 01. 10. 2017
11:30

č.z.: 5212
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Sokol Poruba

čt 28. 09. 2017
12:40

č.z.: 88013
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava "bílí"

čt 28. 09. 2017
12:00

č.z.: 88010
Místo: Opava

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

čt 28. 09. 2017
11:40

č.z.: 88009
Místo: Opava

SHC Opava "červení"
TJ Sokol Poruba

čt 28. 09. 2017
11:00

č.z.: 88006
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

čt 28. 09. 2017
10:00

č.z.: 88001
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 17. 09. 2017
13:00

č.z.: 87005
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 17. 09. 2017
12:00

č.z.: 5205
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Sokol Poruba

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 87003
Místo: O. - Poruba

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

ne 17. 09. 2017
09:00

č.z.: 87001
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 10. 09. 2017
12:00

č.z.: 5202
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 20. 05. 2017
13:00

č.z.: 88103
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 20. 05. 2017
12:00

č.z.: 88100
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 20. 05. 2017
11:20

č.z.: 88098
Místo: Opava

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 20. 05. 2017
10:00

č.z.: 88092
Místo: Opava

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 86042
Místo: Zlín - Mal.

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 13. 05. 2017
09:00

č.z.: 86050
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

po 08. 05. 2017
14:00

č.z.: 87055
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

po 08. 05. 2017
13:00

č.z.: 87058
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
MŠK Spišská Belá (SVK)

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 86047
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

po 01. 05. 2017
13:20

č.z.: 88090
Místo: O. - Poruba

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

po 01. 05. 2017
12:00

č.z.: 88084
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

po 01. 05. 2017
11:20

č.z.: 88082
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

po 01. 05. 2017
10:20

č.z.: 88078
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

po 01. 05. 2017
10:00

č.z.: 88076
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 87052
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 30. 04. 2017
10:00

č.z.: 87051
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 29. 04. 2017
13:00

č.z.: 86045
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 29. 04. 2017
09:00

č.z.: 86036
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 22. 04. 2017
11:00

č.z.: 86034
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 16. 04. 2017
11:00

č.z.: 87048
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 16. 04. 2017
10:00

č.z.: 87047
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 86030
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 01. 04. 2017
13:30

č.z.: 87045
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 01. 04. 2017
10:30

č.z.: 87042
Místo: Karviná

MŠK Spišská Belá (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 88074
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 26. 03. 2017
12:00

č.z.: 88070
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

ne 26. 03. 2017
11:20

č.z.: 88067
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 26. 03. 2017
10:20

č.z.: 88063
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 88062
Místo: Zlín - Mal.

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 86028
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 19. 03. 2017
12:00

č.z.: 87039
Místo: O. - Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 19. 03. 2017
10:00

č.z.: 87037
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 86025
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 12. 03. 2017
11:00

č.z.: 86024
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 87036
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 11. 03. 2017
12:00

č.z.: 87033
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
MŠK Spišská Belá (SVK)

pá 10. 03. 2017
13:30

č.z.: 86022
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

pá 10. 03. 2017
11:00

č.z.: 86021
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 88058
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 04. 03. 2017
12:20

č.z.: 88056
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 04. 03. 2017
11:20

č.z.: 88053
Místo: Karviná

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

so 04. 03. 2017
10:40

č.z.: 88051
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 88046
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 27. 11. 2016
11:30

č.z.: 87029
Místo: Zlín - Mal.

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

ne 27. 11. 2016
10:30

č.z.: 87028
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 26. 11. 2016
13:20

č.z.: 88045
Místo: O. - Poruba

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 26. 11. 2016
12:20

č.z.: 88041
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 26. 11. 2016
11:20

č.z.: 88037
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 26. 11. 2016
10:20

č.z.: 88033
Místo: O. - Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 86009
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 88031
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

ne 20. 11. 2016
13:30

č.z.: 86017
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 12. 11. 2016
14:30

č.z.: 87026
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 12. 11. 2016
11:30

č.z.: 87023
Místo: Karviná

MŠK Spišská Belá (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 05. 11. 2016
10:00

č.z.: 86015
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

so 29. 10. 2016
14:00

č.z.: 87016
Místo: Zlín - Mal.

MŠK Spišská Belá (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 29. 10. 2016
11:00

č.z.: 87019
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

pá 28. 10. 2016
13:00

č.z.: 88029
Místo: Zlín-Malenovice

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

pá 28. 10. 2016
12:20

č.z.: 88026
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

pá 28. 10. 2016
12:00

č.z.: 88024
Místo: Zlín-Malenovice

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

pá 28. 10. 2016
10:20

č.z.: 88018
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

pá 28. 10. 2016
10:00

č.z.: 88017
Místo: Zlín-Malenovice

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 23. 10. 2016
12:00

č.z.: 87013
Místo: O. - Poruba

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 87011
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 22. 10. 2016
10:00

č.z.: 86011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 86008
Místo: Vrútky

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 08. 10. 2016
09:30

č.z.: 86007
Místo: Vrútky

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 02. 10. 2016
12:00

č.z.: 87009
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 87008
Místo: Karviná

HBC Malenovice
TJ Sokol Poruba

st 28. 09. 2016
13:00

č.z.: 88013
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

st 28. 09. 2016
12:20

č.z.: 88012
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBC Malenovice

st 28. 09. 2016
12:00

č.z.: 88010
Místo: Opava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

st 28. 09. 2016
10:20

č.z.: 88003
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

st 28. 09. 2016
10:00

č.z.: 88002
Místo: Opava

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

ne 25. 09. 2016
09:30

č.z.: 86003
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 18. 09. 2016
09:00

č.z.: 86001
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 17. 09. 2016
13:00

č.z.: 87004
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 17. 09. 2016
10:00

č.z.: 87001
Místo: O. - Poruba

TJ Sokol Poruba
MŠK Spišská Belá (SVK)

so 28. 05. 2016
12:20

č.z.: 88145
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava A

so 28. 05. 2016
12:00

č.z.: 88143
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 28. 05. 2016
11:40

č.z.: 88141
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 28. 05. 2016
11:20

č.z.: 88138
Místo: Ostrava-Poruba

SHC Opava B
TJ Sokol Poruba

so 28. 05. 2016
10:40

č.z.: 88134
Místo: Ostrava-Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 28. 05. 2016
10:00

č.z.: 88130
Místo: Ostrava-Poruba

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

ne 22. 05. 2016
13:30

č.z.: 86082
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 86081
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Bulldogs Brno

so 21. 05. 2016
11:45

č.z.: 87053
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 21. 05. 2016
11:00

č.z.: 87052
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 21. 05. 2016
08:30

č.z.: 87049
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 15. 05. 2016
10:00

č.z.: 86078
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 01. 05. 2016
14:00

č.z.: 86070
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 01. 05. 2016
10:40

č.z.: 88127
Místo: Opava

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 01. 05. 2016
10:20

č.z.: 88126
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 01. 05. 2016
09:15

č.z.: 88118
Místo: Opava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 01. 05. 2016
08:40

č.z.: 88114
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

ne 01. 05. 2016
08:20

č.z.: 88112
Místo: Opava

SHC Opava A
TJ Sokol Poruba

ne 01. 05. 2016
08:00

č.z.: 88109
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava B

so 30. 04. 2016
14:30

č.z.: 87048
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 30. 04. 2016
12:15

č.z.: 87046
Místo: Ostrava-Poruba

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

so 30. 04. 2016
09:00

č.z.: 87043
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 16. 04. 2016
13:20

č.z.: 88108
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 16. 04. 2016
12:00

č.z.: 88100
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
SHC Opava A

so 16. 04. 2016
11:20

č.z.: 88097
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 86063
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 88094
Místo: Zlín-Malenovice

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

so 16. 04. 2016
10:00

č.z.: 88089
Místo: Zlín-Malenovice

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 16. 04. 2016
09:00

č.z.: 86062
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

ne 10. 04. 2016
10:00

č.z.: 86061
Místo: Ostrava-Zábřeh

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

so 09. 04. 2016
13:30

č.z.: 87038
Místo: Zlín-Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 09. 04. 2016
12:15

č.z.: 87040
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 87041
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 02. 04. 2016
11:40

č.z.: 88083
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 02. 04. 2016
11:00

č.z.: 88079
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava A

so 02. 04. 2016
10:20

č.z.: 88075
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 02. 04. 2016
09:40

č.z.: 88072
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 02. 04. 2016
09:00

č.z.: 88068
Místo: Karviná

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

ne 27. 03. 2016
13:30

č.z.: 86056
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 27. 03. 2016
11:00

č.z.: 86055
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 20. 03. 2016
10:00

č.z.: 86051
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

so 19. 03. 2016
14:30

č.z.: 87036
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 19. 03. 2016
11:15

č.z.: 87033
Místo: Ostrava-Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 19. 03. 2016
10:00

č.z.: 87032
Místo: Ostrava-Poruba

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 13. 03. 2016
10:00

č.z.: 86048
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 12. 03. 2016
12:00

č.z.: 88055
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

so 12. 03. 2016
11:30

č.z.: 88052
Místo: Ostrava-Poruba

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

so 12. 03. 2016
10:30

č.z.: 88049
Místo: Ostrava-Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 12. 03. 2016
10:00

č.z.: 88046
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 06. 03. 2016
10:00

č.z.: 86045
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 05. 03. 2016
13:30

č.z.: 87029
Místo: Zlín-Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 05. 03. 2016
11:15

č.z.: 87027
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 05. 03. 2016
10:00

č.z.: 87026
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 29. 11. 2015
14:30

č.z.: 87024
Místo: Karviná

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 29. 11. 2015
12:15

č.z.: 87022
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 29. 11. 2015
09:00

č.z.: 87019
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 15. 11. 2015
09:30

č.z.: 86034
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

so 14. 11. 2015
12:00

č.z.: 88044
Místo: Opava

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

so 14. 11. 2015
11:40

č.z.: 88042
Místo: Opava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 14. 11. 2015
11:20

č.z.: 88039
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 14. 11. 2015
10:20

č.z.: 88034
Místo: Opava

SHC Opava A
TJ Sokol Poruba

so 14. 11. 2015
10:00

č.z.: 88031
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava B

ne 08. 11. 2015
13:30

č.z.: 86032
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
TJ Sokol Poruba

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 86031
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
TJ Sokol Poruba

út 03. 11. 2015
17:00

č.z.: 88028
Místo: Ostrava-Poruba

SHC Opava B
TJ Sokol Poruba

út 03. 11. 2015
16:40

č.z.: 88026
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava A

út 03. 11. 2015
16:20

č.z.: 88024
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

út 03. 11. 2015
15:20

č.z.: 88017
Místo: Ostrava-Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

út 03. 11. 2015
15:00

č.z.: 88016
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Ostrava

so 31. 10. 2015
10:00

č.z.: 86026
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

st 28. 10. 2015
14:30

č.z.: 87018
Místo: Ostrava-Poruba

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

st 28. 10. 2015
12:15

č.z.: 87016
Místo: Ostrava-Poruba

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

st 28. 10. 2015
09:00

č.z.: 87013
Místo: Ostrava-Poruba

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 86020
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 24. 10. 2015
11:15

č.z.: 86019
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 17. 10. 2015
17:50

č.z.: 88015
Místo: Ostrava-Zábřeh

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

so 17. 10. 2015
16:40

č.z.: 88010
Místo: Ostrava-Zábřeh

SHC Opava A
TJ Sokol Poruba

so 17. 10. 2015
16:10

č.z.: 88007
Místo: Ostrava-Zábřeh

TJ Sokol Poruba
SHC Opava B

so 17. 10. 2015
15:50

č.z.: 88006
Místo: Ostrava-Zábřeh

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 17. 10. 2015
15:20

č.z.: 88003
Místo: Ostrava-Zábřeh

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

ne 11. 10. 2015
10:00

č.z.: 86017
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 10. 10. 2015
13:30

č.z.: 87011
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 10. 10. 2015
12:15

č.z.: 87010
Místo: Zlín-Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 10. 10. 2015
09:00

č.z.: 87007
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 03. 10. 2015
12:30

č.z.: 86011
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

so 03. 10. 2015
10:00

č.z.: 86010
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

po 28. 09. 2015
13:30

č.z.: 87005
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

po 28. 09. 2015
12:15

č.z.: 87004
Místo: Karviná

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

po 28. 09. 2015
09:00

č.z.: 87001
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 26. 09. 2015
10:00

č.z.: 86007
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 86001
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 19. 09. 2015
09:00

č.z.: 86004
Místo: Ostrava-Zábřeh

HBC Ostrava
TJ Sokol Poruba

ne 10. 05. 2015
13:30

č.z.: 86049
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Olomouc 2010

ne 10. 05. 2015
10:30

č.z.: 86047
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 09. 05. 2015
14:00

č.z.: 86044
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 09. 05. 2015
09:30

č.z.: 86041
Místo: Ostrava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

pá 01. 05. 2015
14:30

č.z.: 87054
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

pá 01. 05. 2015
12:15

č.z.: 87052
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

pá 01. 05. 2015
09:00

č.z.: 87049
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 86038
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 19. 04. 2015
10:00

č.z.: 86036
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 18. 04. 2015
13:30

č.z.: 87047
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 18. 04. 2015
12:15

č.z.: 87046
Místo: Karviná

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

so 18. 04. 2015
09:00

č.z.: 87043
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 11. 04. 2015
10:00

č.z.: 86033
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 86032
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Olomouc 2010

so 28. 03. 2015
13:30

č.z.: 87041
Místo: Zlín - Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 28. 03. 2015
12:15

č.z.: 87040
Místo: Zlín - Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 87038
Místo: Zlín - Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 3070
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

ne 22. 03. 2015
11:30

č.z.: 86028
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 21. 03. 2015
14:30

č.z.: 87036
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 21. 03. 2015
11:15

č.z.: 87033
Místo: Karviná

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 21. 03. 2015
10:00

č.z.: 87032
Místo: Karviná

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 3067
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Sokol Poruba

so 14. 03. 2015
10:00

č.z.: 86025
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 08. 03. 2015
10:45

č.z.: 86023
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 3060
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 01. 03. 2015
13:30

č.z.: 87029
Místo: Zlín - Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 01. 03. 2015
11:15

č.z.: 87027
Místo: Zlín - Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

ne 01. 03. 2015
10:00

č.z.: 87026
Místo: Zlín - Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 28. 02. 2015
16:00

č.z.: 3061
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 02. 2015
10:00

č.z.: 86022
Místo: Ostrava

HBC Olomouc 2010
TJ Sokol Poruba

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 3045
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 22. 11. 2014
10:00

č.z.: 86018
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 3043
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 16. 11. 2014
13:00

č.z.: 87024
Místo: Ostrava

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 87022
Místo: Ostrava

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

so 15. 11. 2014
12:00

č.z.: 86016
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 15. 11. 2014
10:00

č.z.: 87019
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 08. 11. 2014
14:00

č.z.: 3052
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 08. 11. 2014
13:30

č.z.: 87017
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 08. 11. 2014
11:15

č.z.: 87015
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 08. 11. 2014
09:00

č.z.: 87013
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 3038
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Sokol Poruba

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 86013
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

út 28. 10. 2014
13:30

č.z.: 87011
Místo: Zlín - Malenovice

TJ Sokol Poruba
HBK Medokýš Martin (SVK)

út 28. 10. 2014
12:15

č.z.: 87010
Místo: Zlín - Malenovice

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

út 28. 10. 2014
09:00

č.z.: 87007
Místo: Zlín - Malenovice

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

ne 26. 10. 2014
10:00

č.z.: 3034
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

so 25. 10. 2014
14:00

č.z.: 3025
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 25. 10. 2014
10:00

č.z.: 86012
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Olomouc 2010

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 3031
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 12. 10. 2014
10:00

č.z.: 86008
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 3024
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 05. 10. 2014
13:00

č.z.: 87006
Místo: Ostrava

HBK Medokýš Martin (SVK)
TJ Sokol Poruba

ne 05. 10. 2014
11:00

č.z.: 87004
Místo: Ostrava

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

so 27. 09. 2014
12:00

č.z.: 87001
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 27. 09. 2014
10:00

č.z.: 86005
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 21. 09. 2014
14:00

č.z.: 3016
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 3009
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

st 17. 09. 2014
17:00

č.z.: 86003
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 14. 09. 2014
11:00

č.z.: 3007
Místo: Opočno

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Sokol Poruba

so 13. 09. 2014
10:00

č.z.: 86002
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
TJ Sokol Poruba

ne 07. 09. 2014
14:00

č.z.: 3002
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HC Jestřábi Přelouč

so 30. 08. 2014
17:30

č.z.: 116132
Místo: Hradec Králové

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 08. 2014
16:30

č.z.: 116128
Místo: Hradec Králové

TJ Sokol Poruba
HBC Hradec Králové 1988

so 30. 08. 2014
14:30

č.z.: 116122
Místo: Hradec Králové

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Sokol Poruba

so 30. 08. 2014
12:30

č.z.: 116114
Místo: Hradec Králové

TJ Sokol Poruba
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 30. 08. 2014
11:00

č.z.: 116108
Místo: Hradec Králové

TJ Sokol Poruba
Slovensko

so 30. 08. 2014
09:30

č.z.: 116102
Místo: Hradec Králové

HC Jestřábi Přelouč
TJ Sokol Poruba

so 28. 06. 2014
17:30

č.z.: 116092
Místo: Přelouč

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

so 28. 06. 2014
16:30

č.z.: 116089
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 28. 06. 2014
15:30

č.z.: 116085
Místo: Přelouč

TJ Sokol Poruba
HBC Hradec Králové 1988

so 28. 06. 2014
14:00

č.z.: 116080
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 28. 06. 2014
12:30

č.z.: 116075
Místo: Přelouč

TJ Sokol Poruba
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 06. 2014
12:00

č.z.: 116072
Místo: Přelouč

TJ Sokol Poruba
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 28. 06. 2014
11:00

č.z.: 116069
Místo: Přelouč

SK Kelti Nižbor
TJ Sokol Poruba

ne 11. 05. 2014
12:30

č.z.: 86049
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 11. 05. 2014
09:30

č.z.: 86047
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 86044
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 10. 05. 2014
09:30

č.z.: 86041
Místo: Ostrava

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 04. 05. 2014
12:30

č.z.: 87049
Místo: Kyjov

TJ Sokol Poruba
HBK Veselští Medvědi

ne 04. 05. 2014
08:00

č.z.: 87046
Místo: Kyjov

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 03. 05. 2014
14:30

č.z.: 87044
Místo: Kyjov

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 03. 05. 2014
11:30

č.z.: 87042
Místo: Kyjov

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 86039
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 20. 04. 2014
10:00

č.z.: 86037
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 19. 04. 2014
13:30

č.z.: 87037
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 19. 04. 2014
11:00

č.z.: 87035
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Sokol Poruba

so 12. 04. 2014
10:30

č.z.: 86035
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 06. 04. 2014
11:15

č.z.: 87032
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

so 05. 04. 2014
10:00

č.z.: 86032
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 3090
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 3084
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 86028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 22. 03. 2014
13:30

č.z.: 87029
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Veselští Medvědi

so 22. 03. 2014
11:00

č.z.: 87027
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Veselští Medvědi

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 86027
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 16. 03. 2014
09:00

č.z.: 87026
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 15. 03. 2014
14:00

č.z.: 3075
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 3069
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ Sokol Poruba

ne 02. 03. 2014
14:00

č.z.: 3066
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Sokol Poruba

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 3063
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 23. 11. 2013
14:00

č.z.: 3059
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 23. 11. 2013
10:00

č.z.: 86022
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

ne 17. 11. 2013
11:00

č.z.: 86020
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 17. 11. 2013
09:00

č.z.: 87020
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 09. 11. 2013
10:00

č.z.: 86017
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 03. 11. 2013
13:30

č.z.: 87017
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 87016
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
TJ ACS Malenovice SV

so 02. 11. 2013
14:00

č.z.: 3046
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 02. 11. 2013
11:30

č.z.: 86015
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 27. 10. 2013
10:00

č.z.: 3044
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

so 26. 10. 2013
16:00

č.z.: 3041
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 26. 10. 2013
11:00

č.z.: 86013
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

so 26. 10. 2013
09:00

č.z.: 87015
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 20. 10. 2013
09:30

č.z.: 86012
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Sokol Poruba

so 19. 10. 2013
13:30

č.z.: 87013
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
TJ Sokol Poruba

so 19. 10. 2013
11:00

č.z.: 87012
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
TJ Sokol Poruba

ne 06. 10. 2013
14:00

č.z.: 3030
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 06. 10. 2013
10:00

č.z.: 86007
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 05. 10. 2013
13:30

č.z.: 87009
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 05. 10. 2013
11:00

č.z.: 87008
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 29. 09. 2013
14:00

č.z.: 3024
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Sudoměřice

ne 29. 09. 2013
12:00

č.z.: 86006
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 29. 09. 2013
10:00

č.z.: 87006
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 28. 09. 2013
16:00

č.z.: 3021
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HC Jestřábi Přelouč

ne 22. 09. 2013
10:30

č.z.: 86004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 22. 09. 2013
10:00

č.z.: 3018
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Sokol Poruba

so 21. 09. 2013
14:00

č.z.: 3014
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Sokol Poruba

ne 15. 09. 2013
10:00

č.z.: 86002
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 14. 09. 2013
11:00

č.z.: 87002
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Sokol Poruba

ne 01. 09. 2013
14:00

č.z.: 3001
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 11. 05. 2013
13:15

č.z.: 86041
Místo: Karviná

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 11. 05. 2013
12:00

č.z.: 86040
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 11. 05. 2013
08:00

č.z.: 86037
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 05. 05. 2013
13:00

č.z.: 87049
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 05. 05. 2013
09:40

č.z.: 87047
Místo: Karviná

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 87044
Místo: Karviná

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

so 04. 05. 2013
09:00

č.z.: 87041
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Sokol Poruba

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 86026
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 86035
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 27. 04. 2013
09:00

č.z.: 87038
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Sokol Poruba

so 20. 04. 2013
11:30

č.z.: 86033
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 20. 04. 2013
09:00

č.z.: 87036
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

ne 14. 04. 2013
14:00

č.z.: 87027
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

ne 14. 04. 2013
12:00

č.z.: 86032
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 14. 04. 2013
10:00

č.z.: 87026
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Kyjov

so 13. 04. 2013
09:00

č.z.: 87035
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Enviform Třinec

st 10. 04. 2013
16:00

č.z.: 87029
Místo: Opava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

ne 07. 04. 2013
10:00

č.z.: 86030
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

so 30. 03. 2013
12:00

č.z.: 86027
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SHC Opava

so 16. 03. 2013
13:00

č.z.: 3072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba