TJ Dynamo České Budějovice
so 17. 03. 2012
12:00
č.z.: 16076
Místo: Pedagog ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 10. 03. 2012
15:00
č.z.: 16071
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Dynamo České Budějovice
ne 26. 02. 2012
11:00
č.z.: 16061
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 06. 11. 2011
14:00
č.z.: 16041
Místo: Horní Bříza
TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Dynamo České Budějovice
ne 23. 10. 2011
13:00
č.z.: 16031
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
ne 16. 10. 2011
14:00
č.z.: 16026
Místo: Pedagog ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 01. 10. 2011
15:00
č.z.: 16016
Místo: Pedagog ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
ne 11. 09. 2011
13:00
č.z.: 16001
Místo: Pedagog ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek
so 26. 03. 2011
09:00
č.z.: 17081
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 19. 03. 2011
15:00
č.z.: 17080
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Dynamo České Budějovice
so 12. 03. 2011
15:00
č.z.: 17075
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 05. 03. 2011
12:00
č.z.: 17068
Místo: Pedagog ČB
Orel České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 26. 02. 2011
10:00
č.z.: 17061
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 30. 10. 2010
10:00
č.z.: 17036
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Dynamo České Budějovice
so 23. 10. 2010
09:00
č.z.: 17031
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 17. 10. 2010
10:00
č.z.: 17027
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Dynamo České Budějovice
so 09. 10. 2010
09:00
č.z.: 17021
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
Orel České Budějovice
so 02. 10. 2010
10:00
č.z.: 17016
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 24. 04. 2010
14:00
č.z.: 16131
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 28. 03. 2010
12:00
č.z.: 16108
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 21. 03. 2010
11:00
č.z.: 16102
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 06. 03. 2010
14:00
č.z.: 16086
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 28. 02. 2010
14:00
č.z.: 16083
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 05. 12. 2009
15:00
č.z.: 16078
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Dynamo České Budějovice
so 28. 11. 2009
14:00
č.z.: 16070
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 21. 11. 2009
09:00
č.z.: 16061
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 07. 11. 2009
14:00
č.z.: 16051
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Palestine Thumbs
ne 25. 10. 2009
11:00
č.z.: 16042
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
ne 18. 10. 2009
11:00
č.z.: 16035
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
TJ Dynamo České Budějovice
ne 04. 10. 2009
10:00
č.z.: 16022
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
so 26. 09. 2009
12:00
č.z.: 16017
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
so 19. 09. 2009
12:30
č.z.: 16007
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 12. 09. 2009
15:00
č.z.: 16005
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Dynamo České Budějovice
so 25. 04. 2009
10:00
č.z.: 16095
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 18. 04. 2009
10:00
č.z.: 16091
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 11. 04. 2009
10:00
č.z.: 16086
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 04. 04. 2009
12:00
č.z.: 16085
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
so 21. 03. 2009
15:00
č.z.: 16074
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Dynamo České Budějovice
so 14. 03. 2009
10:00
č.z.: 16068
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Dynamo České Budějovice
so 28. 02. 2009
10:30
č.z.: 16058
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 22. 11. 2008
10:30
č.z.: 16047
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 16. 11. 2008
10:30
č.z.: 16044
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
TJ Dynamo České Budějovice
so 08. 11. 2008
12:00
č.z.: 16038
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 25. 10. 2008
14:00
č.z.: 16030
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 18. 10. 2008
11:00
č.z.: 16022
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 04. 10. 2008
09:00
č.z.: 16011
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 13. 09. 2008
13:00
č.z.: 16002
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 03. 05. 2008
10:00
č.z.: 16115
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
čt 01. 05. 2008
10:00
č.z.: 16111
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
so 26. 04. 2008
11:00
č.z.: 16108
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
so 19. 04. 2008
10:00
č.z.: 16101
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 12. 04. 2008
09:00
č.z.: 16096
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
TJ Dynamo České Budějovice
so 29. 03. 2008
15:00
č.z.: 16090
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 23. 03. 2008
09:00
č.z.: 16084
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC ETE Týn nad Vltavou
so 15. 03. 2008
12:00
č.z.: 16079
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 08. 03. 2008
12:00
č.z.: 16073
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 24. 02. 2008
09:00
č.z.: 16058
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 01. 12. 2007
09:30
č.z.: 16051
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 17. 11. 2007
09:00
č.z.: 16041
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 03. 11. 2007
09:00
č.z.: 16031
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
so 20. 10. 2007
09:00
č.z.: 16025
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 13. 10. 2007
14:00
č.z.: 16024
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Dynamo České Budějovice
so 06. 10. 2007
10:00
č.z.: 16015
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
ne 15. 04. 2007
10:00
č.z.: 11106
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
TJ Dynamo České Budějovice
ne 25. 03. 2007
12:00
č.z.: 13067
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Dynamo České Budějovice
ne 18. 03. 2007
12:30
č.z.: 13064
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 11. 03. 2007
12:30
č.z.: 11082
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
so 10. 03. 2007
14:00
č.z.: 13058
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
TJ Dynamo České Budějovice
ne 04. 03. 2007
14:30
č.z.: 11079
Místo: Vltava
TJ Vltava České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 25. 02. 2007
12:30
č.z.: 11071
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
ne 26. 11. 2006
08:00
č.z.: 13049
Místo: Pedagog
HC Sharks Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
ne 19. 11. 2006
12:30
č.z.: 11051
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
ne 15. 10. 2006
15:00
č.z.: 11027
Místo: Suchdol n.L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Dynamo České Budějovice
so 14. 10. 2006
11:00
č.z.: 13022
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 08. 10. 2006
15:00
č.z.: 11024
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Vltava České Budějovice
ne 08. 10. 2006
13:00
č.z.: 13019
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 01. 10. 2006
13:00
č.z.: 13013
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
ne 01. 10. 2006
11:00
č.z.: 11016
Místo: Pedagog
SK Pedagog České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
ne 17. 09. 2006
11:00
č.z.: 13004
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov
ne 10. 09. 2006
11:00
č.z.: 9006
Místo: Vltava Č.B.
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov