SK Kelti 2008

ne 14. 04. 2024
15:00

č.z.: 2039
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Blatná Datels

ne 14. 04. 2024
10:15

č.z.: 27121
Místo: Kladno - ZS

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař A

ne 14. 04. 2024
10:00

č.z.: 5100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

ne 14. 04. 2024
09:45

č.z.: 27124
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 A
Rytíři DDM Děčín

ne 14. 04. 2024
09:00

č.z.: 27120
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 14. 04. 2024
08:30

č.z.: 27123
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
SK Kelti 2008 A

so 13. 04. 2024
14:00

č.z.: 4222
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kelti 2008

so 13. 04. 2024
14:00

č.z.: 23147
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

so 13. 04. 2024
10:00

č.z.: 26084
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

ne 07. 04. 2024
16:00

č.z.: 23140
Místo: Kladno - ZS

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 07. 04. 2024
15:00

č.z.: 2240
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Kometa Polička

ne 07. 04. 2024
10:00

č.z.: 5091
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Kelti 2008

so 06. 04. 2024
14:30

č.z.: 11060
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 06. 04. 2024
13:00

č.z.: 4221
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

so 06. 04. 2024
12:40

č.z.: 11058
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Sršni Svitavy
SK Kelti 2008

so 06. 04. 2024
11:00

č.z.: 26076
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

so 06. 04. 2024
10:50

č.z.: 11056
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 31. 03. 2024
12:00

č.z.: 5089
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 31. 03. 2024
11:00

č.z.: 2235
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 30. 03. 2024
13:00

č.z.: 4217
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
SK Kelti 2008

so 30. 03. 2024
11:00

č.z.: 23132
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

ne 24. 03. 2024
16:00

č.z.: 23124
Místo: Kladno - ZS

HBC Moribundus Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 24. 03. 2024
15:00

č.z.: 2034
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

ne 24. 03. 2024
11:30

č.z.: 27110
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

ne 24. 03. 2024
11:00

č.z.: 5082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

ne 24. 03. 2024
10:15

č.z.: 27106
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2024
09:00

č.z.: 27105
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

ne 24. 03. 2024
09:00

č.z.: 27108
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař A

so 23. 03. 2024
12:00

č.z.: 4214
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 23. 03. 2024
10:00

č.z.: 26071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 03. 2024
10:00

č.z.: 26075
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

út 19. 03. 2024
18:00

č.z.: 26066
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

út 19. 03. 2024
18:00

č.z.: 26066
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 17. 03. 2024
15:00

č.z.: 2032
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2024
12:00

č.z.: 5078
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 03. 2024
15:30

č.z.: 23116
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 16. 03. 2024
13:00

č.z.: 4212
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 10. 03. 2024
14:00

č.z.: 2029
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 10. 03. 2024
11:30

č.z.: 27095
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 10. 03. 2024
11:15

č.z.: 23108
Místo:

HBC Lev Cvrčovice
SK Kelti 2008 B

ne 10. 03. 2024
09:00

č.z.: 27093
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

so 09. 03. 2024
15:30

č.z.: 11042
Místo: Praha - Palmovka

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 09. 03. 2024
13:00

č.z.: 4207
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Ježci Heřmanův Městec

so 09. 03. 2024
12:50

č.z.: 11039
Místo: Praha - Palmovka

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

so 09. 03. 2024
11:00

č.z.: 11037
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

pá 08. 03. 2024
17:30

č.z.: 26065
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

st 06. 03. 2024
18:00

č.z.: 26061
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

ne 03. 03. 2024
16:20

č.z.: 7209
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Pardubice
SK Kelti 2008

ne 03. 03. 2024
15:00

č.z.: 2025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 03. 2024
14:30

č.z.: 7207
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 03. 03. 2024
12:40

č.z.: 7205
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

ne 03. 03. 2024
12:00

č.z.: 5067
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HbC Zliv

ne 03. 03. 2024
09:55

č.z.: 7202
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 02. 03. 2024
16:00

č.z.: 23100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Vrány Černíkovice

so 02. 03. 2024
11:00

č.z.: 4206
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 02. 03. 2024
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

so 02. 03. 2024
10:00

č.z.: 26057
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 B

so 24. 02. 2024
15:45

č.z.: 116022
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice - Modrý Tým
HBC Fretky

so 24. 02. 2024
15:15

č.z.: 116019
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Fretky
HBC Liberec

so 24. 02. 2024
13:00

č.z.: 4202
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 24. 02. 2024
13:00

č.z.: 116011
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Liberec
HBC Fretky

so 24. 02. 2024
12:00

č.z.: 116008
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice - Růžový Tým
HBC Fretky

so 24. 02. 2024
11:00

č.z.: 116004
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Fretky
Rebels Skalica

pá 23. 02. 2024
19:00

č.z.: 7
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

ne 18. 02. 2024
11:00

č.z.: 3
Místo: Praha - Palmovka

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 18. 02. 2024
09:00

č.z.: 1
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 17. 02. 2024
14:00

č.z.: 5
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
SK Kelti 2008

st 07. 02. 2024
19:00

č.z.: 4
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

pá 26. 01. 2024
19:00

č.z.: 1
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 03. 12. 2023
13:00

č.z.: 23062
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Mašiny Kladno

so 02. 12. 2023
15:00

č.z.: 4020
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 26. 11. 2023
12:00

č.z.: 5056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 25. 11. 2023
13:00

č.z.: 23080
Místo: Kladno - ZS

HbC Amálka Kladno
SK Kelti 2008 B

so 25. 11. 2023
10:00

č.z.: 4039
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

so 25. 11. 2023
10:00

č.z.: 26051
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 A

čt 23. 11. 2023
18:00

č.z.: 26054
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 19. 11. 2023
14:00

č.z.: 2024
Místo: České Budějovice

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

ne 19. 11. 2023
13:00

č.z.: 5055
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 19. 11. 2023
11:30

č.z.: 27080
Místo: Děčín

Rytíři DDM Děčín
SK Kelti 2008 A

ne 19. 11. 2023
11:00

č.z.: 27071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař A

ne 19. 11. 2023
10:15

č.z.: 27079
Místo: Děčín

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

ne 19. 11. 2023
08:30

č.z.: 27069
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

so 18. 11. 2023
12:00

č.z.: 23074
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK HBC Falcon Kročehlavy

pá 17. 11. 2023
15:30

č.z.: 11030
Místo: Svitavy

SK Kelti 2008
TJ Sršni Svitavy

pá 17. 11. 2023
13:40

č.z.: 11028
Místo: Svitavy

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

pá 17. 11. 2023
11:50

č.z.: 11026
Místo: Svitavy

Panthers Kadaň
SK Kelti 2008

ne 12. 11. 2023
15:00

č.z.: 2218
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBK Bulldogs Brno

so 11. 11. 2023
16:00

č.z.: 23068
Místo: Kladno - ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

so 11. 11. 2023
13:00

č.z.: 26046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 11. 2023
12:30

č.z.: 26048
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

so 11. 11. 2023
11:00

č.z.: 4033
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 11. 11. 2023
11:00

č.z.: 28003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Bílý Tým
SK Rebel Praha

so 11. 11. 2023
10:00

č.z.: 28002
Místo: Beroun

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - Modrý Tým

so 11. 11. 2023
09:00

č.z.: 28001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Modrý Tým
SK Kelti 2008 - Bílý Tým

so 11. 11. 2023
09:00

č.z.: 28001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Modrý Tým
SK Kelti 2008 - Bílý Tým

pá 10. 11. 2023
19:00

č.z.: 5036
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Blatná Datels

ne 05. 11. 2023
14:00

č.z.: 2018
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Kelti 2008

ne 05. 11. 2023
12:15

č.z.: 5045
Místo: České Budějovice

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

ne 05. 11. 2023
11:15

č.z.: 27067
Místo: Most

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

ne 05. 11. 2023
10:15

č.z.: 27058
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 B
Wolves Chomutov

ne 05. 11. 2023
10:00

č.z.: 27066
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

ne 05. 11. 2023
09:00

č.z.: 27057
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

so 04. 11. 2023
16:00

č.z.: 23017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

so 04. 11. 2023
14:00

č.z.: 26043
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 B

so 04. 11. 2023
13:00

č.z.: 4028
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 04. 11. 2023
10:00

č.z.: 26041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Wolves Chomutov

čt 02. 11. 2023
18:30

č.z.: 26036
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 29. 10. 2023
15:00

č.z.: 2013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 10. 2023
14:00

č.z.: 23056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

st 25. 10. 2023
18:30

č.z.: 4027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

út 24. 10. 2023
18:00

č.z.: 26039
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Kert Park Praha

ne 22. 10. 2023
12:00

č.z.: 5034
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

ne 22. 10. 2023
11:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 22. 10. 2023
11:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 22. 10. 2023
10:15

č.z.: 27041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 22. 10. 2023
09:00

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

so 21. 10. 2023
15:30

č.z.: 26031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

so 21. 10. 2023
14:30

č.z.: 11024
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 21. 10. 2023
14:00

č.z.: 4023
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 21. 10. 2023
13:00

č.z.: 23049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

so 21. 10. 2023
12:40

č.z.: 11022
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Sršni Svitavy
SK Kelti 2008

so 21. 10. 2023
10:50

č.z.: 11020
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

st 18. 10. 2023
19:30

č.z.: 23033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Moribundus Kladno

ne 15. 10. 2023
13:00

č.z.: 5027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 15. 10. 2023
12:00

č.z.: 23041
Místo: Kladno - ZS

NFC Sparta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 15. 10. 2023
12:00

č.z.: 27032
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hostivař A
SK Kelti 2008 A

ne 15. 10. 2023
11:30

č.z.: 27027
Místo: Beroun

HBC Most
SK Kelti 2008 B

ne 15. 10. 2023
11:00

č.z.: 2213
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
SK Kelti 2008

ne 15. 10. 2023
10:30

č.z.: 27030
Místo: Praha - Lužiny

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 A

ne 15. 10. 2023
09:00

č.z.: 27025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 10. 2023
09:00

č.z.: 27028
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 A

so 14. 10. 2023
13:00

č.z.: 4041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

so 14. 10. 2023
13:00

č.z.: 26026
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

so 14. 10. 2023
10:00

č.z.: 26030
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

st 11. 10. 2023
18:30

č.z.: 5018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 08. 10. 2023
15:00

č.z.: 5023
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 08. 10. 2023
12:30

č.z.: 2011
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 08. 10. 2023
11:00

č.z.: 26032
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 B

so 07. 10. 2023
13:15

č.z.: 116055
Místo: Svitavy - Hřiště 1

HBC Fretky
TJ KOVO Praha

so 07. 10. 2023
13:00

č.z.: 4018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

so 07. 10. 2023
12:15

č.z.: 116052
Místo: Svitavy - Hřiště 1

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Fretky

so 07. 10. 2023
11:15

č.z.: 116050
Místo: Svitavy - Hřiště 1

HBC Pardubice
HBC Fretky

so 07. 10. 2023
10:30

č.z.: 116048
Místo: Svitavy - Hřiště 1

HBC Fretky
HBC Svítkov Stars Pardubice

pá 06. 10. 2023
18:00

č.z.: 26021
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

pá 06. 10. 2023
18:00

č.z.: 26021
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

st 04. 10. 2023
17:45

č.z.: 26020
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

ne 01. 10. 2023
15:00

č.z.: 2008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 01. 10. 2023
12:00

č.z.: 27021
Místo: Beroun

HBC Hostivař B
SK Kelti 2008 A

ne 01. 10. 2023
11:30

č.z.: 27015
Místo: Kladno - ZS

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 01. 10. 2023
10:15

č.z.: 27014
Místo: Kladno - ZS

HBC Hostivař A
SK Kelti 2008 B

ne 01. 10. 2023
09:30

č.z.: 27019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HC Kert Park Praha

so 30. 09. 2023
15:30

č.z.: 23025
Místo: Kladno - ZS

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

so 30. 09. 2023
10:00

č.z.: 26016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
TJ KOVO Praha

čt 28. 09. 2023
13:00

č.z.: 4012
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 24. 09. 2023
14:00

č.z.: 5012
Místo: Zliv

HbC Zliv
SK Kelti 2008

ne 24. 09. 2023
11:00

č.z.: 2209
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 23. 09. 2023
15:30

č.z.: 26012
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 09. 2023
15:00

č.z.: 11012
Místo: Kadaň

SK Kelti 2008
Panthers Kadaň

so 23. 09. 2023
13:10

č.z.: 11010
Místo: Kadaň

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 23. 09. 2023
13:00

č.z.: 4007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 23. 09. 2023
11:20

č.z.: 11008
Místo: Kadaň

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

st 20. 09. 2023
17:45

č.z.: 26011
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

ne 17. 09. 2023
15:00

č.z.: 2203
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Ježci Heřmanův Městec

ne 17. 09. 2023
12:30

č.z.: 27003
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 09. 2023
12:00

č.z.: 5009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 17. 09. 2023
11:15

č.z.: 27002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 17. 09. 2023
11:15

č.z.: 27005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí

ne 17. 09. 2023
10:00

č.z.: 27004
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
SK Kelti 2008 B

so 16. 09. 2023
14:00

č.z.: 23009
Místo: Rakovnik

HBC Vrány Černíkovice
SK Kelti 2008 B

so 16. 09. 2023
11:00

č.z.: 4006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 16. 09. 2023
10:00

č.z.: 26006
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HC Kert Park Praha

so 16. 09. 2023
10:00

č.z.: 26009
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 10. 09. 2023
15:00

č.z.: 2004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 10. 09. 2023
11:00

č.z.: 5001
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

so 09. 09. 2023
16:00

č.z.: 23001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Narko Kročehlavy

so 09. 09. 2023
13:30

č.z.: 26003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 09. 2023
11:30

č.z.: 4002
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 09. 2023
10:00

č.z.: 26001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 A

ne 03. 09. 2023
15:00

č.z.: 2003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

so 17. 06. 2023
16:45

č.z.: 5505
Místo: Svitavy

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 17. 06. 2023
13:00

č.z.: 5503
Místo: Svitavy

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 17. 06. 2023
12:30

č.z.: 7703
Místo: Čáslav

HBC Hradec Králové 1988
SK Kelti 2008

so 17. 06. 2023
09:00

č.z.: 7701
Místo: Čáslav

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 03. 06. 2023
18:40

č.z.: 11111
Místo: České Budějovice - Budvar Aréna

TJ Sršni Svitavy
SK Kelti 2008

so 03. 06. 2023
15:55

č.z.: 11108
Místo: České Budějovice - Budvar Aréna

SK Kelti 2008
HBC Enviform Třinec

so 03. 06. 2023
10:25

č.z.: 11102
Místo: České Budějovice - Budvar Aréna

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

ne 28. 05. 2023
13:30

č.z.: 27173
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Hostivař

ne 28. 05. 2023
12:30

č.z.: 27179
Místo: Most

SK Kelti 2008 - 10
HBC Most

ne 28. 05. 2023
12:15

č.z.: 27172
Místo: Praha - Hostivař

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 28. 05. 2023
11:15

č.z.: 27178
Místo: Most

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 10

ne 28. 05. 2023
09:30

č.z.: 5089
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

pá 26. 05. 2023
17:30

č.z.: 26109
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník

ne 21. 05. 2023
14:00

č.z.: 5083
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 20. 05. 2023
16:00

č.z.: 26105
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 B

so 20. 05. 2023
13:45

č.z.: 116033
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ KOVO Praha
HBC Fretky

so 20. 05. 2023
12:45

č.z.: 116029
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Fretky
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 20. 05. 2023
11:30

č.z.: 116025
Místo: Pardubice - Svítkov

Masters
HBC Fretky

so 20. 05. 2023
10:30

č.z.: 116022
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Fretky

so 20. 05. 2023
09:30

č.z.: 116018
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Fretky
Rebels Skalica

ne 14. 05. 2023
11:30

č.z.: 27161
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti 2008 - 10
HBC Nové Strašecí

ne 14. 05. 2023
10:15

č.z.: 27160
Místo: Nové Strašecí

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 10

so 13. 05. 2023
13:40

č.z.: 28011
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - Modrý Tým
HBC Kladno

so 13. 05. 2023
12:45

č.z.: 28010
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - Modrý Tým
HBC Hostivař - Bílý Tým

so 13. 05. 2023
12:40

č.z.: 28005
Místo: Praha - Čimice

SK Kelti 2008 - Bílý Tým
HC Kert Park Praha

so 13. 05. 2023
11:45

č.z.: 28004
Místo: Praha - Čimice

SK Kelti 2008 - Bílý Tým
SK Rebel Praha

so 13. 05. 2023
11:10

č.z.: 28008
Místo: Praha - Hostivař

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - Modrý Tým

so 13. 05. 2023
10:10

č.z.: 28002
Místo: Praha - Čimice

HBC Pardubice
SK Kelti 2008 - Bílý Tým

pá 12. 05. 2023
17:30

č.z.: 26102
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

pá 12. 05. 2023
17:30

č.z.: 26102
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

ne 07. 05. 2023
14:15

č.z.: 23130
Místo: ZS Kladno

HBC Lev Cvrčovice
SK Kelti 2008 B

ne 07. 05. 2023
12:30

č.z.: 7505
Místo: Brno

Ježci Heřmanův Městec
SK Kelti 2008

ne 07. 05. 2023
12:00

č.z.: 5078
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 07. 05. 2023
11:00

č.z.: 7503
Místo: Brno

SK Kelti 2008
Eagles Brno

so 06. 05. 2023
10:00

č.z.: 26097
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 30. 04. 2023
12:00

č.z.: 5074
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

so 29. 04. 2023
17:00

č.z.: 5044
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

so 29. 04. 2023
12:45

č.z.: 116005
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Fretky
Rebels Skalica

so 29. 04. 2023
12:30

č.z.: 26093
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 A

so 29. 04. 2023
11:45

č.z.: 116001
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Fretky

so 29. 04. 2023
11:30

č.z.: 26094
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 B

so 29. 04. 2023
09:00

č.z.: 23125
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

út 25. 04. 2023
18:30

č.z.: 5047
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 23. 04. 2023
15:00

č.z.: 2082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 23. 04. 2023
15:00

č.z.: 23120
Místo: ZS Kladno

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 23. 04. 2023
12:30

č.z.: 5067
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 23. 04. 2023
11:45

č.z.: 27149
Místo: Ústí nad Labem

SK Kelti 2008 - 10
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 23. 04. 2023
10:30

č.z.: 27148
Místo: Ústí nad Labem

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 10

ne 23. 04. 2023
10:15

č.z.: 27139
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Rebel Praha

ne 23. 04. 2023
09:00

č.z.: 27138
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - Fretky

so 22. 04. 2023
14:00

č.z.: 4212
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 22. 04. 2023
10:30

č.z.: 26087
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

so 22. 04. 2023
10:00

č.z.: 26090
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Rakovník

pá 21. 04. 2023
17:30

č.z.: 26068
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

čt 20. 04. 2023
18:00

č.z.: 26082
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 16. 04. 2023
18:15

č.z.: 27134
Místo: Beroun

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 16. 04. 2023
16:45

č.z.: 27132
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Most

ne 16. 04. 2023
14:30

č.z.: 27129
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HC Kert Park Praha

ne 16. 04. 2023
14:00

č.z.: 4228
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 16. 04. 2023
11:30

č.z.: 27137
Místo: Beroun

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 10

ne 16. 04. 2023
11:00

č.z.: 2078
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 16. 04. 2023
09:00

č.z.: 27135
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
SK Rebel Praha

so 15. 04. 2023
13:00

č.z.: 11059
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Enviform Třinec

so 15. 04. 2023
13:00

č.z.: 4223
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kelti 2008

so 15. 04. 2023
12:00

č.z.: 23114
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Moribundus Kladno

so 15. 04. 2023
09:30

č.z.: 11053
Místo: Praha - Palmovka

HBC Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 15. 04. 2023
09:30

č.z.: 26084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

út 11. 04. 2023
18:30

č.z.: 26062
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 09. 04. 2023
15:00

č.z.: 2074
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 09. 04. 2023
10:00

č.z.: 5065
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Kelti 2008

so 08. 04. 2023
14:00

č.z.: 23064
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

so 08. 04. 2023
11:30

č.z.: 4220
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Ježci Heřmanův Městec

út 04. 04. 2023
18:30

č.z.: 26060
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

ne 02. 04. 2023
14:00

č.z.: 2071
Místo: Precol Aréna

HBC Plzeň B
SK Kelti 2008

ne 02. 04. 2023
12:00

č.z.: 5056
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

ne 02. 04. 2023
10:30

č.z.: 7403
Místo: Beroun

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 02. 04. 2023
09:00

č.z.: 7401
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

so 01. 04. 2023
12:30

č.z.: 4203
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Enviform Třinec

so 01. 04. 2023
11:00

č.z.: 23107
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 01. 04. 2023
10:50

č.z.: 11064
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

SK Kelti 2008
TJ Sršni Svitavy

so 01. 04. 2023
10:00

č.z.: 11060
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 01. 04. 2023
10:00

č.z.: 26078
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 B

čt 30. 03. 2023
18:30

č.z.: 26079
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HC Kert Park Praha

ne 26. 03. 2023
16:30

č.z.: 27122
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - 10
HC Kert Park Praha

ne 26. 03. 2023
15:15

č.z.: 27121
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 10

ne 26. 03. 2023
15:00

č.z.: 2068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Blatná Datels

ne 26. 03. 2023
11:30

č.z.: 27119
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 26. 03. 2023
11:00

č.z.: 26046
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 A

ne 26. 03. 2023
09:00

č.z.: 27117
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Kladno

so 25. 03. 2023
17:00

č.z.: 23100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

so 25. 03. 2023
15:00

č.z.: 4213
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 24. 03. 2023
18:30

č.z.: 26073
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

pá 24. 03. 2023
18:30

č.z.: 26073
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

ne 19. 03. 2023
16:30

č.z.: 26064
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

ne 19. 03. 2023
15:00

č.z.: 2063
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

ne 19. 03. 2023
12:45

č.z.: 27107
Místo: Praha - Čimice

SK Kelti 2008 - 10
SK Rebel Praha

ne 19. 03. 2023
12:30

č.z.: 27101
Místo: Děčín

SK Kelti 2008 - Fretky
Rytíři DDM Děčín

ne 19. 03. 2023
12:00

č.z.: 5055
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 03. 2023
11:15

č.z.: 27100
Místo: Děčín

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 19. 03. 2023
10:30

č.z.: 27104
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 10

ne 19. 03. 2023
09:45

č.z.: 27103
Místo: Praha - Čimice

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 10

so 18. 03. 2023
15:00

č.z.: 2007
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

so 18. 03. 2023
13:00

č.z.: 23093
Místo: Kladno u ZS

HC Narko Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 18. 03. 2023
10:00

č.z.: 4227
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 18. 03. 2023
10:00

č.z.: 26069
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 B

ne 12. 03. 2023
15:00

č.z.: 2060
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 03. 2023
11:30

č.z.: 23086
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Vrány Černíkovice

so 11. 03. 2023
16:00

č.z.: 4208
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hradec Králové 1988

so 11. 03. 2023
14:30

č.z.: 11042
Místo: Beroun

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

so 11. 03. 2023
12:45

č.z.: 11062
Místo: Beroun

Panthers Kadaň
SK Kelti 2008

so 11. 03. 2023
09:30

č.z.: 11040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 05. 03. 2023
14:00

č.z.: 2054
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 05. 03. 2023
12:00

č.z.: 23079
Místo: Kladno u ZS

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 04. 03. 2023
12:30

č.z.: 4205
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kelti 2008

so 04. 03. 2023
10:00

č.z.: 26057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

so 25. 02. 2023
13:00

č.z.: 4218
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kelti 2008

so 18. 02. 2023
17:20

č.z.: 15
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 18. 02. 2023
14:40

č.z.: 11
Místo: Praha - Palmovka

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

so 18. 02. 2023
13:20

č.z.: 9
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hradec Králové 1988
SK Kelti 2008

so 18. 02. 2023
11:20

č.z.: 6
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
Česko U16 - Dívky

so 18. 02. 2023
08:40

č.z.: 2
Místo: Praha - Palmovka

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 11. 12. 2022
14:00

č.z.: 26050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

so 03. 12. 2022
12:00

č.z.: 23074
Místo:

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

ne 27. 11. 2022
16:00

č.z.: 23041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

ne 27. 11. 2022
15:30

č.z.: 2050
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 27. 11. 2022
13:45

č.z.: 27081
Místo: Beroun

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 10

ne 27. 11. 2022
13:00

č.z.: 27080
Místo: Beroun

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 27. 11. 2022
12:15

č.z.: 27079
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
TJ Tatran Třemošná

ne 27. 11. 2022
11:30

č.z.: 27078
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
Wolves Chomutov

ne 27. 11. 2022
10:00

č.z.: 27076
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 27. 11. 2022
10:00

č.z.: 27076
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
SK Kelti 2008 - Fretky

so 26. 11. 2022
15:00

č.z.: 23069
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

so 26. 11. 2022
14:00

č.z.: 4055
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 26. 11. 2022
10:00

č.z.: 26055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 A

so 26. 11. 2022
09:00

č.z.: 26051
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Wolves Chomutov

ne 20. 11. 2022
15:00

č.z.: 2046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Vlčí smečka Ústí nad Labem

čt 17. 11. 2022
15:15

č.z.: 11031
Místo: Prachatice

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

čt 17. 11. 2022
12:45

č.z.: 7106
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

čt 17. 11. 2022
12:15

č.z.: 11029
Místo: Prachatice

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

čt 17. 11. 2022
12:00

č.z.: 11050
Místo: Prachatice

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

čt 17. 11. 2022
11:30

č.z.: 4050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

čt 17. 11. 2022
11:00

č.z.: 11028
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

čt 17. 11. 2022
09:45

č.z.: 7102
Místo: Praha - Palmovka

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 13. 11. 2022
15:00

č.z.: 2043
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň B

ne 13. 11. 2022
14:00

č.z.: 23059
Místo: Kladno u ZS

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 13. 11. 2022
12:00

č.z.: 5038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

so 12. 11. 2022
14:00

č.z.: 26042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2022
11:00

č.z.: 4048
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 12. 11. 2022
10:00

č.z.: 26045
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 A

ne 06. 11. 2022
14:00

č.z.: 2040
Místo:

TJ Blatná Datels
SK Kelti 2008

ne 06. 11. 2022
12:30

č.z.: 27072
Místo: Děčín

SK Kelti 2008 - 10
Rytíři DDM Děčín

ne 06. 11. 2022
11:30

č.z.: 27069
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008 - Fretky
TJ KOVO Praha

ne 06. 11. 2022
11:15

č.z.: 27071
Místo: Děčín

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 10

ne 06. 11. 2022
11:00

č.z.: 5033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 06. 11. 2022
10:15

č.z.: 27068
Místo: Praha - Palmovka

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - Fretky

so 05. 11. 2022
14:00

č.z.: 23054
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HCZB Sun Devils Kladno

so 05. 11. 2022
11:30

č.z.: 4041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 05. 11. 2022
10:00

č.z.: 26039
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

čt 03. 11. 2022
18:30

č.z.: 26037
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

st 02. 11. 2022
19:30

č.z.: 23008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 30. 10. 2022
15:00

č.z.: 2035
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

so 29. 10. 2022
14:45

č.z.: 23048
Místo:

HBC Moribundus Kladno
SK Kelti 2008 B

so 29. 10. 2022
11:30

č.z.: 4040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

út 25. 10. 2022
18:30

č.z.: 26034
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 A

ne 23. 10. 2022
15:00

č.z.: 2032
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

ne 23. 10. 2022
13:00

č.z.: 5029
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 23. 10. 2022
12:30

č.z.: 27054
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 - 10
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 10. 2022
11:30

č.z.: 27060
Místo: Beroun

HBC Most
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 23. 10. 2022
11:15

č.z.: 27053
Místo: Mladá Boleslav

Rytíři DDM Děčín
SK Kelti 2008 - 10

ne 23. 10. 2022
09:00

č.z.: 27058
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Hostivař

so 22. 10. 2022
15:30

č.z.: 4034
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 22. 10. 2022
14:15

č.z.: 11019
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 22. 10. 2022
12:45

č.z.: 11018
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 22. 10. 2022
11:15

č.z.: 11017
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Pardubice
SK Kelti 2008

so 22. 10. 2022
09:00

č.z.: 26033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 10. 2022
15:30

č.z.: 5022
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 16. 10. 2022
14:15

č.z.: 23034
Místo:

NFC Sparta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 16. 10. 2022
11:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Most

ne 16. 10. 2022
10:15

č.z.: 27041
Místo: Beroun

HBC Most
SK Kelti 2008 - 10

ne 16. 10. 2022
09:00

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 16. 10. 2022
09:00

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
SK Kelti 2008 - Fretky

so 15. 10. 2022
12:30

č.z.: 4003
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

pá 14. 10. 2022
19:30

č.z.: 2026
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

pá 14. 10. 2022
18:30

č.z.: 26028
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

pá 14. 10. 2022
18:30

č.z.: 26028
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 09. 10. 2022
15:00

č.z.: 2022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 09. 10. 2022
12:00

č.z.: 5020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Blatná Datels

so 08. 10. 2022
16:00

č.z.: 23027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Narko Kročehlavy

so 08. 10. 2022
11:00

č.z.: 4026
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 08. 10. 2022
11:00

č.z.: 26023
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

so 08. 10. 2022
09:00

č.z.: 26024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník

ne 02. 10. 2022
16:00

č.z.: 5002
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 02. 10. 2022
12:30

č.z.: 27030
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - 10
HC Kert Park Praha

ne 02. 10. 2022
11:30

č.z.: 27018
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 02. 10. 2022
11:15

č.z.: 27029
Místo: Praha - Lužiny

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 10

ne 02. 10. 2022
11:00

č.z.: 2018
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 02. 10. 2022
10:45

č.z.: 23020
Místo: ZS Kladno

HBC Vrány Černíkovice
SK Kelti 2008 B

ne 02. 10. 2022
09:00

č.z.: 27016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Kladno

so 01. 10. 2022
14:00

č.z.: 26019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

so 01. 10. 2022
11:30

č.z.: 4024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

st 28. 09. 2022
15:00

č.z.: 4019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

st 28. 09. 2022
13:30

č.z.: 11003
Místo: Beroun

TJ Sršni Svitavy
SK Kelti 2008

st 28. 09. 2022
10:30

č.z.: 11001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Panthers Kadaň

st 28. 09. 2022
10:00

č.z.: 26017
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 25. 09. 2022
15:00

č.z.: 23013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 25. 09. 2022
14:00

č.z.: 2015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Kelti 2008

ne 25. 09. 2022
12:00

č.z.: 5011
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 25. 09. 2022
10:15

č.z.: 27014
Místo: Kladno - ZS

SK Kelti 2008 - 10
HBC Most

ne 25. 09. 2022
09:00

č.z.: 26001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Wolves Chomutov

ne 25. 09. 2022
09:00

č.z.: 27013
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 10

so 24. 09. 2022
10:30

č.z.: 4013
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 24. 09. 2022
10:00

č.z.: 26012
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

čt 22. 09. 2022
18:30

č.z.: 26015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Kert Park Praha

ne 18. 09. 2022
15:00

č.z.: 2012
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Blatná Datels

ne 18. 09. 2022
11:00

č.z.: 5010
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 17. 09. 2022
16:00

č.z.: 26006
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 B

so 17. 09. 2022
14:00

č.z.: 4012
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 17. 09. 2022
09:00

č.z.: 26010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 09. 2022
11:30

č.z.: 4006
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 09. 2022
11:00

č.z.: 26005
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

ne 04. 09. 2022
15:00

č.z.: 2004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

so 03. 09. 2022
13:00

č.z.: 23003
Místo:

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

so 03. 09. 2022
11:30

č.z.: 4031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

so 18. 06. 2022
18:30

č.z.: 5506
Místo: Česká Lípa

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 18. 06. 2022
16:00

č.z.: 7705
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 18. 06. 2022
15:00

č.z.: 5504
Místo: Česká Lípa

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 18. 06. 2022
12:30

č.z.: 7703
Místo: Světlá nad Sázavou

SK Kelti 2008
Ježci Heřmanův Městec

ne 12. 06. 2022
17:30

č.z.: 27139
Místo: Beroun

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

ne 12. 06. 2022
15:00

č.z.: 27137
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Rakovník

ne 12. 06. 2022
12:45

č.z.: 5306
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 12. 06. 2022
11:30

č.z.: 27136
Místo: Ústí nad Labem

SK Kelti 2008 - Fretky
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 06. 2022
10:15

č.z.: 27135
Místo: Ústí nad Labem

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - Fretky

so 11. 06. 2022
16:15

č.z.: 5303
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hodonín

so 11. 06. 2022
10:30

č.z.: 5301
Místo: Beroun

Eagles Brno
SK Kelti 2008

ne 29. 05. 2022
14:00

č.z.: 5087
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 28. 05. 2022
17:00

č.z.: 11082
Místo: Černošice - z. s.

HC ŠD Písek
SK Kelti 2008

so 28. 05. 2022
13:40

č.z.: 11078
Místo: Černošice - z. s.

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 28. 05. 2022
09:30

č.z.: 11073
Místo: Černošice - z. s.

HBC Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

ne 22. 05. 2022
15:30

č.z.: 27103
Místo: Rakovník

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Rakovník

ne 22. 05. 2022
14:15

č.z.: 27102
Místo: Rakovník

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 22. 05. 2022
13:00

č.z.: 5084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

so 21. 05. 2022
11:00

č.z.: 26109
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

čt 19. 05. 2022
18:15

č.z.: 26106
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 15. 05. 2022
14:15

č.z.: 27129
Místo: Praha - Čimice

SK Kelti 2008 - 10
HBC Rakovník

ne 15. 05. 2022
13:30

č.z.: 26084
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 15. 05. 2022
13:00

č.z.: 27128
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 10

ne 15. 05. 2022
12:30

č.z.: 27127
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - Fretky
HC Kert Park Praha

ne 15. 05. 2022
11:15

č.z.: 27126
Místo: Praha - Lužiny

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - Fretky

so 14. 05. 2022
13:40

č.z.: 11065
Místo: Prachatice

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

so 14. 05. 2022
12:40

č.z.: 11064
Místo: Prachatice

SK Kelti 2008
HBC Pardubice

so 14. 05. 2022
11:30

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

so 14. 05. 2022
10:00

č.z.: 11061
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 14. 05. 2022
09:00

č.z.: 26104
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Wolves Chomutov

ne 08. 05. 2022
15:00

č.z.: 5078
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha A
SK Kelti 2008

ne 08. 05. 2022
12:45

č.z.: 4606
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
Ježci Heřmanův Městec

ne 08. 05. 2022
10:15

č.z.: 7503
Místo: Beroun

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

ne 08. 05. 2022
08:45

č.z.: 7501
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 07. 05. 2022
16:15

č.z.: 4603
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

so 07. 05. 2022
11:00

č.z.: 26098
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

so 07. 05. 2022
10:30

č.z.: 26097
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

so 07. 05. 2022
10:30

č.z.: 4601
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hradec Králové 1988
SK Kelti 2008

út 03. 05. 2022
18:30

č.z.: 26093
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

út 03. 05. 2022
18:30

č.z.: 26093
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

ne 01. 05. 2022
17:30

č.z.: 21087
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

ne 01. 05. 2022
14:30

č.z.: 27118
Místo: Rakovník

SK Kelti 2008 - 09
HBC Rakovník

ne 01. 05. 2022
14:15

č.z.: 27117
Místo: Rakovník

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 09

ne 01. 05. 2022
13:00

č.z.: 5073
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

ne 01. 05. 2022
11:00

č.z.: 27109
Místo: Beroun

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 01. 05. 2022
10:00

č.z.: 23127
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

ne 01. 05. 2022
09:45

č.z.: 27108
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Hostivař

ne 01. 05. 2022
08:30

č.z.: 27107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Kelti 2008 - 10

ne 01. 05. 2022
08:30

č.z.: 27107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Kelti 2008 - 10

so 30. 04. 2022
14:00

č.z.: 4320
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 30. 04. 2022
10:00

č.z.: 26065
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Most

ne 24. 04. 2022
17:00

č.z.: 23122
Místo:

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 24. 04. 2022
16:00

č.z.: 5069
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 24. 04. 2022
16:00

č.z.: 21084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař B

ne 24. 04. 2022
12:30

č.z.: 27097
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 10

ne 24. 04. 2022
11:15

č.z.: 27096
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - 10
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2022
10:15

č.z.: 27099
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008 - 09
HBC Kladno

ne 24. 04. 2022
09:00

č.z.: 27098
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 09

so 23. 04. 2022
16:00

č.z.: 26088
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 B

so 23. 04. 2022
11:00

č.z.: 26087
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HC Kert Park Praha

čt 21. 04. 2022
19:30

č.z.: 4311
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 17. 04. 2022
11:00

č.z.: 23117
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HCZB Sun Devils Kladno

so 16. 04. 2022
14:00

č.z.: 23112
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
SK Kelti 2008 B

so 16. 04. 2022
11:00

č.z.: 4316
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 10. 04. 2022
14:00

č.z.: 21078
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 10. 04. 2022
13:00

č.z.: 5062
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 10. 04. 2022
11:00

č.z.: 27093
Místo: Beroun

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 10

ne 10. 04. 2022
10:15

č.z.: 27090
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - 09
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 04. 2022
09:45

č.z.: 27092
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 04. 2022
09:00

č.z.: 27089
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 09

so 09. 04. 2022
16:30

č.z.: 23107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Narko Kročehlavy

so 09. 04. 2022
15:00

č.z.: 11054
Místo: Beroun

HC ŠD Písek
SK Kelti 2008

so 09. 04. 2022
12:20

č.z.: 11051
Místo: Beroun

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 09. 04. 2022
11:00

č.z.: 4313
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 09. 04. 2022
10:30

č.z.: 11049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 09. 04. 2022
08:30

č.z.: 26082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

čt 07. 04. 2022
19:00

č.z.: 21050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno B

ne 03. 04. 2022
16:00

č.z.: 21073
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 03. 04. 2022
14:00

č.z.: 5060
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 03. 04. 2022
14:00

č.z.: 23102
Místo: Kladno u ZS

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 02. 04. 2022
11:00

č.z.: 26076
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Wolves Chomutov

so 02. 04. 2022
11:00

č.z.: 26079
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

st 30. 03. 2022
19:30

č.z.: 21069
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

po 28. 03. 2022
18:30

č.z.: 26054
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

ne 27. 03. 2022
11:00

č.z.: 23096
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 26. 03. 2022
12:00

č.z.: 4310
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 26. 03. 2022
10:30

č.z.: 26075
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

st 23. 03. 2022
19:30

č.z.: 23061
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

út 22. 03. 2022
18:30

č.z.: 26060
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Kert Park Praha

ne 20. 03. 2022
18:00

č.z.: 27079
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 10

ne 20. 03. 2022
15:30

č.z.: 27077
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 03. 2022
14:00

č.z.: 21062
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
SK Kelti 2008

ne 20. 03. 2022
13:00

č.z.: 5051
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 20. 03. 2022
13:00

č.z.: 23089
Místo:

HBC Vrány Černíkovice
SK Kelti 2008 B

ne 20. 03. 2022
11:00

č.z.: 27082
Místo: Beroun

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 20. 03. 2022
09:45

č.z.: 27081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Rakovník

ne 20. 03. 2022
08:30

č.z.: 27080
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Kelti 2008 - 09

ne 20. 03. 2022
08:30

č.z.: 27080
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Kelti 2008 - 09

so 19. 03. 2022
17:00

č.z.: 5042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

so 19. 03. 2022
13:30

č.z.: 26070
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 B

ne 13. 03. 2022
16:00

č.z.: 23082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Moribundus Kladno

ne 13. 03. 2022
13:00

č.z.: 5050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 12. 03. 2022
18:45

č.z.: 21060
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

so 12. 03. 2022
18:00

č.z.: 11048
Místo: Praha - Palmovka

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 12. 03. 2022
14:15

č.z.: 11045
Místo: Praha - Palmovka

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 12. 03. 2022
14:00

č.z.: 4306
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 12. 03. 2022
11:15

č.z.: 11043
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HC ŠD Písek

ne 06. 03. 2022
16:00

č.z.: 21051
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Ďáblové Praha

ne 06. 03. 2022
15:20

č.z.: 7208
Místo: Most - A. N. S.

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 06. 03. 2022
13:40

č.z.: 7206
Místo: Most - A. N. S.

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 06. 03. 2022
12:00

č.z.: 7204
Místo: Most - A. N. S.

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

ne 06. 03. 2022
10:20

č.z.: 7202
Místo: Most - A. N. S.

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 03. 2022
10:00

č.z.: 23075
Místo: Kladno u ZS

HBC Lev Cvrčovice
SK Kelti 2008 B

so 05. 03. 2022
16:00

č.z.: 4303
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 27. 02. 2022
14:00

č.z.: 23068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

pá 25. 02. 2022
19:00

č.z.: 4301
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 28. 11. 2021
14:00

č.z.: 4053
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 25. 11. 2021
18:30

č.z.: 26051
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

so 20. 11. 2021
16:00

č.z.: 26049
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 B

so 20. 11. 2021
13:00

č.z.: 4052
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 20. 11. 2021
10:00

č.z.: 23056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

st 17. 11. 2021
16:00

č.z.: 23016
Místo: Kladno u ZS

HBC Moribundus Kladno
SK Kelti 2008 B

st 17. 11. 2021
15:00

č.z.: 5028
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

st 17. 11. 2021
13:40

č.z.: 11035
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

st 17. 11. 2021
12:40

č.z.: 11034
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

st 17. 11. 2021
12:00

č.z.: 7105
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HC ŠD Písek

st 17. 11. 2021
10:00

č.z.: 11031
Místo: Plzeň - Litice

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

st 17. 11. 2021
09:00

č.z.: 7101
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 14. 11. 2021
15:30

č.z.: 5039
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

ne 14. 11. 2021
14:00

č.z.: 21042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

ne 14. 11. 2021
12:00

č.z.: 27070
Místo: Beroun

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 10

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 27066
Místo: Kladno - ZS

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Kladno

ne 14. 11. 2021
10:30

č.z.: 27072
Místo: Praha - Čimice

SK Kelti 2008 - 09
Wolves Chomutov

ne 14. 11. 2021
09:30

č.z.: 27065
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 14. 11. 2021
09:00

č.z.: 27068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Rakovník

ne 14. 11. 2021
09:00

č.z.: 27071
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

so 13. 11. 2021
13:30

č.z.: 26043
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 A

so 13. 11. 2021
10:00

č.z.: 26042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 11. 2021
09:00

č.z.: 23051
Místo:

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

pá 12. 11. 2021
19:00

č.z.: 4047
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

út 09. 11. 2021
18:30

č.z.: 26038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

út 09. 11. 2021
18:30

č.z.: 26038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 07. 11. 2021
17:00

č.z.: 21039
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
SK Kelti 2008

ne 07. 11. 2021
15:30

č.z.: 26033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

ne 07. 11. 2021
13:00

č.z.: 5033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha A

ne 07. 11. 2021
12:00

č.z.: 27060
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008 - 10
TJ KOVO Praha

ne 07. 11. 2021
11:15

č.z.: 27050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HC Kert Park Praha

ne 07. 11. 2021
10:30

č.z.: 27059
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Kelti 2008 - 10

ne 07. 11. 2021
10:30

č.z.: 27059
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008 - Fretky
SK Kelti 2008 - 10

ne 07. 11. 2021
09:00

č.z.: 27049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Plzeň

ne 07. 11. 2021
09:00

č.z.: 27058
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - Fretky

so 06. 11. 2021
14:00

č.z.: 4043
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 06. 11. 2021
10:00

č.z.: 23046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

čt 04. 11. 2021
19:00

č.z.: 4039
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 31. 10. 2021
10:00

č.z.: 23041
Místo: Kladno u ZS

HC Narko Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

út 26. 10. 2021
18:30

č.z.: 26015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí

ne 24. 10. 2021
16:00

č.z.: 21033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 24. 10. 2021
10:00

č.z.: 23036
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 23. 10. 2021
14:30

č.z.: 11024
Místo: Beroun

HBC Pardubice
SK Kelti 2008

so 23. 10. 2021
11:50

č.z.: 11021
Místo: Beroun

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 23. 10. 2021
11:00

č.z.: 4035
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 23. 10. 2021
10:00

č.z.: 11019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

čt 21. 10. 2021
18:00

č.z.: 26032
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 A

po 18. 10. 2021
19:00

č.z.: 4032
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

ne 17. 10. 2021
14:00

č.z.: 21028
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 17. 10. 2021
13:00

č.z.: 5024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 17. 10. 2021
12:00

č.z.: 27045
Místo: Ústí nad Labem

SK Kelti 2008 - Fretky
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 10. 2021
11:30

č.z.: 27047
Místo: Rakovník

SK Kelti 2008 - 10
HBC Rakovník

ne 17. 10. 2021
11:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

ne 17. 10. 2021
10:30

č.z.: 27044
Místo: Ústí nad Labem

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 17. 10. 2021
10:00

č.z.: 27046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 - 10

ne 17. 10. 2021
08:30

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Kladno

so 16. 10. 2021
18:00

č.z.: 23030
Místo:

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

so 16. 10. 2021
10:00

č.z.: 26027
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

út 12. 10. 2021
18:30

č.z.: 26029
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 10. 10. 2021
16:00

č.z.: 21024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

ne 10. 10. 2021
12:00

č.z.: 5017
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

so 09. 10. 2021
16:00

č.z.: 26021
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 A

so 09. 10. 2021
14:30

č.z.: 23023
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Vrány Černíkovice

so 09. 10. 2021
12:00

č.z.: 4028
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

so 09. 10. 2021
09:00

č.z.: 26024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

út 05. 10. 2021
19:00

č.z.: 26001
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 03. 10. 2021
16:00

č.z.: 21017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 03. 10. 2021
14:30

č.z.: 27032
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 - Fretky
Wolves Chomutov

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 27027
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 27031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 03. 10. 2021
11:30

č.z.: 27026
Místo: Praha - Hostivař

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

ne 03. 10. 2021
11:30

č.z.: 27035
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - 10
HBC Rakovník

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 27034
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 10

so 02. 10. 2021
11:00

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 01. 10. 2021
18:30

č.z.: 4023
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

út 28. 09. 2021
18:00

č.z.: 4019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

út 28. 09. 2021
16:00

č.z.: 5015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

út 28. 09. 2021
14:30

č.z.: 11006
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

út 28. 09. 2021
12:40

č.z.: 11004
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

út 28. 09. 2021
10:50

č.z.: 11002
Místo: Pardubice - Svítkov

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

ne 26. 09. 2021
16:00

č.z.: 21015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

ne 26. 09. 2021
12:00

č.z.: 27018
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 10

ne 26. 09. 2021
09:00

č.z.: 27016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Kladno

so 25. 09. 2021
14:00

č.z.: 4015
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 25. 09. 2021
11:30

č.z.: 23009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

ne 19. 09. 2021
14:00

č.z.: 23002
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

ne 19. 09. 2021
13:30

č.z.: 21006
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SK Kelti 2008

ne 19. 09. 2021
12:00

č.z.: 5006
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 18. 09. 2021
14:00

č.z.: 26010
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 18. 09. 2021
11:00

č.z.: 4009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

čt 16. 09. 2021
19:30

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

st 15. 09. 2021
19:00

č.z.: 4008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 12. 09. 2021
16:00

č.z.: 5005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 27007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
SK Kelti 2008 - 10

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 27007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
SK Kelti 2008 - 10

čt 09. 09. 2021
18:00

č.z.: 26005
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

pá 03. 09. 2021
19:00

č.z.: 4003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 11. 07. 2021
16:00

č.z.: 21024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 07. 2021
10:00

č.z.: 21022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

čt 08. 07. 2021
19:30

č.z.: 21003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař B

so 26. 06. 2021
17:00

č.z.: 11633
Místo: Čáslav - z. s.

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
14:30

č.z.: 11630
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
14:00

č.z.: 26023
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
12:30

č.z.: 11628
Místo: Čáslav - z. s.

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

so 26. 06. 2021
11:00

č.z.: 21018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
10:00

č.z.: 11625
Místo: Čáslav - z. s.

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 20. 06. 2021
15:00

č.z.: 21013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 06. 2021
12:30

č.z.: 5629
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 20. 06. 2021
11:00

č.z.: 5628
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 19. 06. 2021
11:30

č.z.: 26015
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 19. 06. 2021
10:15

č.z.: 26014
Místo: Praha - Hostivař

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
15:15

č.z.: 26011
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 12. 06. 2021
14:00

č.z.: 26010
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
12:00

č.z.: 11617
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC ŠD Písek

so 12. 06. 2021
11:10

č.z.: 11616
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
09:30

č.z.: 11614
Místo: Beroun

HC ŠD Písek
SK Kelti 2008

čt 10. 06. 2021
19:15

č.z.: 21004
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

st 09. 06. 2021
20:00

č.z.: 21011
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

ne 06. 06. 2021
15:30

č.z.: 5614
Místo: Kladno u ZS

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 06. 06. 2021
15:00

č.z.: 21008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 06. 06. 2021
14:00

č.z.: 5613
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 27003
Místo: Ústí nad Labem

SK Kelti 2008 - 08
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 27005
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 - 09
HBC Rakovník

ne 06. 06. 2021
10:00

č.z.: 27004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 09

so 05. 06. 2021
13:30

č.z.: 26003
Místo: Beroun

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 05. 06. 2021
11:00

č.z.: 26001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Most

so 29. 05. 2021
13:50

č.z.: 11606
Místo: Plzeň - Litice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 29. 05. 2021
12:10

č.z.: 11604
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 29. 05. 2021
11:20

č.z.: 11603
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 26028
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 11. 10. 2020
09:00

č.z.: 27021
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HC Kert Park Praha

so 10. 10. 2020
15:00

č.z.: 23026
Místo:

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

so 10. 10. 2020
14:00

č.z.: 21023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 10. 10. 2020
12:30

č.z.: 26023
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Liberec

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 26022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 5017
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 21018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

ne 04. 10. 2020
13:30

č.z.: 27020
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 08

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 27019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař B

so 03. 10. 2020
16:00

č.z.: 23021
Místo:

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 03. 10. 2020
15:00

č.z.: 26017
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 03. 10. 2020
10:00

č.z.: 26018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
SK Kelti 2008 B

po 28. 09. 2020
14:30

č.z.: 11012
Místo: Beroun - Hlinky

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

po 28. 09. 2020
11:50

č.z.: 11009
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

po 28. 09. 2020
10:00

č.z.: 11007
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 09. 2020
15:00

č.z.: 23016
Místo:

SK Kelti 2008 B
HBC Vrány Černíkovice

so 26. 09. 2020
16:30

č.z.: 21012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 26. 09. 2020
12:30

č.z.: 26013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

ne 20. 09. 2020
18:00

č.z.: 23011
Místo: Kladno - ZS

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 20. 09. 2020
16:00

č.z.: 21009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

ne 20. 09. 2020
14:30

č.z.: 27008
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 09

ne 20. 09. 2020
13:30

č.z.: 5006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 19. 09. 2020
13:00

č.z.: 26007
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 B

so 19. 09. 2020
10:00

č.z.: 26006
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 13. 09. 2020
15:30

č.z.: 23006
Místo:

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 13. 09. 2020
11:00

č.z.: 5005
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 09. 2020
10:00

č.z.: 21001
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

ne 13. 09. 2020
09:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař A

so 12. 09. 2020
17:00

č.z.: 26004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

so 12. 09. 2020
15:00

č.z.: 26005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 06. 2020
11:30

č.z.: 26019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 21. 06. 2020
16:00

č.z.: 21013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Jungle Fever Kladno

ne 21. 06. 2020
12:00

č.z.: 27021
Místo: Rakovník

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

ne 21. 06. 2020
11:00

č.z.: 27020
Místo: Rakovník

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08

so 20. 06. 2020
11:30

č.z.: 26017
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

so 20. 06. 2020
09:30

č.z.: 26016
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

čt 18. 06. 2020
18:30

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

so 13. 06. 2020
11:00

č.z.: 26015
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 A

so 13. 06. 2020
10:30

č.z.: 26014
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

so 13. 06. 2020
10:00

č.z.: 21010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 07. 06. 2020
12:00

č.z.: 27015
Místo: Most

SK Kelti 2008 - 08
HBC Most

ne 07. 06. 2020
11:00

č.z.: 27014
Místo: Most

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08

so 06. 06. 2020
10:30

č.z.: 26010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Kert Park Praha

st 03. 06. 2020
19:30

č.z.: 21007
Místo: Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

ne 31. 05. 2020
16:00

č.z.: 21004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

so 30. 05. 2020
10:30

č.z.: 26004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

čt 28. 05. 2020
18:30

č.z.: 26009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

čt 28. 05. 2020
18:30

č.z.: 26009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

st 27. 05. 2020
19:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 24. 05. 2020
12:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 08

ne 24. 05. 2020
10:00

č.z.: 27001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

so 23. 05. 2020
11:00

č.z.: 26002
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

so 23. 05. 2020
10:30

č.z.: 26003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 B

ne 08. 03. 2020
15:30

č.z.: 21049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno B

ne 08. 03. 2020
14:30

č.z.: 27088
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08

ne 08. 03. 2020
13:00

č.z.: 23119
Místo:

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 5054
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 03. 2020
10:30

č.z.: 27089
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 07

so 07. 03. 2020
16:00

č.z.: 11048
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 03. 2020
15:00

č.z.: 11044
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

SK Kelti 2008
HC Slavia Praha

so 07. 03. 2020
13:20

č.z.: 11032
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 07. 03. 2020
11:40

č.z.: 11047
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 01. 03. 2020
19:00

č.z.: 21045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

ne 01. 03. 2020
16:00

č.z.: 27081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
Wolves Chomutov

ne 01. 03. 2020
16:00

č.z.: 23114
Místo:

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 5051
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 01. 03. 2020
09:00

č.z.: 27082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Nové Strašecí

so 14. 12. 2019
12:30

č.z.: 23100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Moribundus Kladno

so 07. 12. 2019
13:00

č.z.: 23094
Místo: GDM 09

HBC Lev Cvrčovice
SK Kelti 2008 B

ne 01. 12. 2019
14:00

č.z.: 5081
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 30. 11. 2019
15:00

č.z.: 26048
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha