SK HBC C.S.K.A. Karlovy Vary

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2227
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2218
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2210
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 2201
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2191
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 2182
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 03. 2016
14:00

č.z.: 2173
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 02. 2016
11:00

č.z.: 2166
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HbC Rondo Teplice

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 2154
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2142
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 2133
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kometa Polička

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 2120
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2103
Místo: Opava

SHC Opava
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 10. 2015
14:00

č.z.: 2101
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 10. 2015
15:00

č.z.: 2092
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 2081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 10. 2015
11:00

č.z.: 2073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Kovodemont Most B

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 2065
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 2056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 27. 09. 2015
11:00

č.z.: 2046
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 13. 09. 2015
15:00

č.z.: 2027
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 09. 2015
14:00

č.z.: 2018
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 05. 09. 2015
15:00

č.z.: 2006
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

st 03. 06. 2015
18:00

č.z.: 2149
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 31. 05. 2015
10:30

č.z.: 2148
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 30. 05. 2015
18:00

č.z.: 2147
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 27099
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 2146
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 23. 05. 2015
11:00

č.z.: 2145
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

st 20. 05. 2015
18:30

č.z.: 2143
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 17. 05. 2015
14:00

č.z.: 2141
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 16. 05. 2015
15:00

č.z.: 2139
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 27176
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 2137
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 09. 05. 2015
14:00

č.z.: 27092
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

so 09. 05. 2015
11:00

č.z.: 2135
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 03. 05. 2015
16:00

č.z.: 51108
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 2127
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 05. 2015
10:00

č.z.: 27169
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 02. 05. 2015
17:00

č.z.: 2123
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 02. 05. 2015
12:00

č.z.: 27015
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

pá 01. 05. 2015
14:00

č.z.: 27127
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC ALPIQ Kladno

pá 01. 05. 2015
14:00

č.z.: 51101
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 26. 04. 2015
13:30

č.z.: 51100
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Kovodemont Most B

ne 26. 04. 2015
11:00

č.z.: 2119
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 25. 04. 2015
15:15

č.z.: 44076
Místo: Nové Strašecí

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 25. 04. 2015
11:30

č.z.: 44074
Místo: Nové Strašecí

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 25. 04. 2015
11:00

č.z.: 27155
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 04. 2015
11:00

č.z.: 2115
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 19. 04. 2015
11:00

č.z.: 51094
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 19. 04. 2015
11:00

č.z.: 27148
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 18. 04. 2015
11:00

č.z.: 2107
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 12. 04. 2015
13:30

č.z.: 51091
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Killers Litoměřice

ne 12. 04. 2015
12:30

č.z.: 27141
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 2103
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 27113
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 11. 04. 2015
13:45

č.z.: 44063
Místo: Blatná

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 11. 04. 2015
11:30

č.z.: 44062
Místo: Blatná

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Zliv

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 2099
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 04. 2015
10:30

č.z.: 51087
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 04. 04. 2015
15:15

č.z.: 44060
Místo: Nové Strašecí

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 44057
Místo: Nové Strašecí

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 29. 03. 2015
13:30

č.z.: 2091
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 03. 2015
11:00

č.z.: 27134
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 44055
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 22. 03. 2015
16:30

č.z.: 27120
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rebel Praha 8

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 2087
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 03. 2015
11:00

č.z.: 51080
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Rondo Teplice

so 21. 03. 2015
16:00

č.z.: 44050
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 2085
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 03. 2015
11:00

č.z.: 51073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Lev Litvínov

so 14. 03. 2015
12:00

č.z.: 44046
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 08. 03. 2015
15:00

č.z.: 27162
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 2076
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 51072
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 27106
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Kert Park Praha

so 07. 03. 2015
14:30

č.z.: 44042
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Blatná Datels

so 07. 03. 2015
11:00

č.z.: 2075
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 01. 03. 2015
14:00

č.z.: 2067
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 03. 2015
13:30

č.z.: 51066
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 28. 02. 2015
14:00

č.z.: 51063
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 22. 02. 2015
11:00

č.z.: 51059
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HC Nordics Most

so 07. 02. 2015
13:00

č.z.: 51052
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 06. 12. 2014
16:30

č.z.: 51045
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 30. 11. 2014
14:00

č.z.: 51044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Kovodemont Most B

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 2064
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 27085
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 11. 2014
14:00

č.z.: 44035
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 11. 2014
13:30

č.z.: 51017
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Lev Litvínov

so 29. 11. 2014
11:00

č.z.: 2058
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 23. 11. 2014
13:00

č.z.: 51038
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 23. 11. 2014
12:00

č.z.: 44033
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 22. 11. 2014
10:00

č.z.: 27078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Pedagog České Budějovice

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 51035
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Killers Litoměřice

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 2053
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 15. 11. 2014
13:30

č.z.: 44030
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 09. 11. 2014
14:00

č.z.: 51031
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 09. 11. 2014
10:00

č.z.: 27071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 08. 11. 2014
15:00

č.z.: 44024
Místo: Blatná

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Zliv

so 08. 11. 2014
11:15

č.z.: 44022
Místo: Blatná

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 08. 11. 2014
11:00

č.z.: 27064
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň

ne 02. 11. 2014
15:00

č.z.: 2049
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 11. 2014
10:00

č.z.: 27057
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 01. 11. 2014
11:00

č.z.: 51003
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HC Nordics Most

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 44019
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 2042
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 51007
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 26. 10. 2014
12:00

č.z.: 27001
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 10. 2014
10:00

č.z.: 44005
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 19. 10. 2014
15:00

č.z.: 27050
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 19. 10. 2014
13:30

č.z.: 51024
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Rondo Teplice

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 2040
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 18. 10. 2014
15:00

č.z.: 27043
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 18. 10. 2014
13:30

č.z.: 44015
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Blatná Datels

ne 12. 10. 2014
15:00

č.z.: 27036
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 10. 2014
11:00

č.z.: 2031
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 10. 2014
12:00

č.z.: 27008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

ne 05. 10. 2014
15:00

č.z.: 27029
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 2030
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 51016
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 04. 10. 2014
10:00

č.z.: 44011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 09. 2014
14:00

č.z.: 51010
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 28. 09. 2014
11:00

č.z.: 2022
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kelti 2008

so 27. 09. 2014
12:00

č.z.: 44006
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 09. 2014
11:00

č.z.: 27022
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kelti 2008

ne 21. 09. 2014
13:30

č.z.: 2019
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 09. 2014
15:00

č.z.: 2013
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 14. 09. 2014
11:00

č.z.: 2008
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 07. 09. 2014
11:00

č.z.: 2004
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 06. 2014
11:00

č.z.: 5440
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 25. 05. 2014
10:00

č.z.: 5438
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kelti 2008

ne 18. 05. 2014
11:00

č.z.: 5436
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 05. 2014
14:00

č.z.: 44022
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Prachatice

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 44021
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Prachatice

so 10. 05. 2014
13:30

č.z.: 44059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 05. 2014
12:00

č.z.: 5429
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 44056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 5427
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 44032
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Blatná Datels

so 26. 04. 2014
11:00

č.z.: 44052
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Blatná Datels

ne 20. 04. 2014
10:00

č.z.: 5422
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

so 19. 04. 2014
11:00

č.z.: 2127
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 5419
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 2123
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

so 12. 04. 2014
15:00

č.z.: 2119
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

ne 06. 04. 2014
12:00

č.z.: 44049
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 04. 2014
11:30

č.z.: 5417
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 04. 2014
11:00

č.z.: 2115
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 05. 04. 2014
11:00

č.z.: 2111
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 30. 03. 2014
13:00

č.z.: 5415
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 44045
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

so 29. 03. 2014
13:00

č.z.: 2106
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 23. 03. 2014
11:00

č.z.: 2105
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC ALPIQ Kladno B

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 44034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 22. 03. 2014
11:00

č.z.: 2099
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 5408
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 44037
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 09. 03. 2014
11:00

č.z.: 2087
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 09. 03. 2014
11:00

č.z.: 5406
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 03. 2014
16:00

č.z.: 2092
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 03. 2014
14:00

č.z.: 5401
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 03. 2014
11:00

č.z.: 2083
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 01. 12. 2013
11:00

č.z.: 5059
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

ne 24. 11. 2013
14:00

č.z.: 5056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 24. 11. 2013
11:00

č.z.: 2077
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

ne 17. 11. 2013
15:00

č.z.: 2074
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 17. 11. 2013
11:00

č.z.: 44028
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 16. 11. 2013
13:00

č.z.: 5051
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 2069
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 11. 2013
12:30

č.z.: 44025
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 11. 2013
16:00

č.z.: 5045
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 11. 2013
12:00

č.z.: 5049
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 11. 2013
14:00

č.z.: 2056
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 5042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 27. 10. 2013
11:00

č.z.: 2051
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 2050
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 44019
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 19. 10. 2013
14:00

č.z.: 2044
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 19. 10. 2013
12:00

č.z.: 5028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 13. 10. 2013
15:00

č.z.: 44041
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 13. 10. 2013
14:00

č.z.: 2037
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 13. 10. 2013
11:00

č.z.: 5021
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kelti 2008

ne 13. 10. 2013
11:00

č.z.: 44014
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 2032
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 06. 10. 2013
15:00

č.z.: 44012
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 10. 2013
11:00

č.z.: 5019
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 10. 2013
11:00

č.z.: 44011
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 09. 2013
15:00

č.z.: 2028
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 09. 2013
14:00

č.z.: 44008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 29. 09. 2013
11:00

č.z.: 5014
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 22. 09. 2013
15:00

č.z.: 2022
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 22. 09. 2013
12:00

č.z.: 5001
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 22. 09. 2013
11:00

č.z.: 44005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 21. 09. 2013
14:00

č.z.: 5036
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 15. 09. 2013
14:00

č.z.: 5007
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2013
11:00

č.z.: 2019
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 14. 09. 2013
16:00

č.z.: 44003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 14. 09. 2013
11:00

č.z.: 2014
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 08. 09. 2013
15:00

č.z.: 5010
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 09. 2013
11:00

č.z.: 2001
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 05. 2013
15:00

č.z.: 2143
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 05. 2013
11:30

č.z.: 46138
Místo: Blatná

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 05. 2013
11:00

č.z.: 2142
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 46133
Místo: Blatná

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 2141
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 04. 05. 2013
12:00

č.z.: 46131
Místo: Blatná

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Zliv

ne 28. 04. 2013
12:00

č.z.: 46109
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Buldoci Stříbro

so 27. 04. 2013
14:30

č.z.: 34056
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 04. 2013
12:00

č.z.: 34041
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 2140
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 21. 04. 2013
14:00

č.z.: 2138
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 04. 2013
14:00

č.z.: 2136
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 04. 2013
12:00

č.z.: 34059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 2134
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 13. 04. 2013
12:00

č.z.: 46120
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 13. 04. 2013
11:00

č.z.: 2132
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 07. 04. 2013
14:30

č.z.: 34049
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Prachatice

ne 07. 04. 2013
12:00

č.z.: 34034
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Prachatice

so 06. 04. 2013
12:00

č.z.: 46115
Místo: Horní Bříza

TJ 1. LHC Kralovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 30. 03. 2013
14:00

č.z.: 2120
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 24. 03. 2013
11:00

č.z.: 2116
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 23. 03. 2013
11:00

č.z.: 2112
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 03. 2013
11:00

č.z.: 2108
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 16. 03. 2013
13:30

č.z.: 46099
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ 1. LHC Kralovice

so 16. 03. 2013
12:00

č.z.: 34048
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 03. 2013
15:00

č.z.: 2101
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 03. 2013
12:00

č.z.: 46091
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 03. 2013
12:00

č.z.: 34044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 03. 03. 2013
11:00

č.z.: 2094
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 34054
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Blatná Datels

so 02. 03. 2013
11:30

č.z.: 34039
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Blatná Datels

so 02. 03. 2013
00:00

č.z.: 46087
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Buldoci Stříbro

ne 24. 02. 2013
11:00

č.z.: 2090
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 02. 12. 2012
14:00

č.z.: 34026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 02. 12. 2012
11:30

č.z.: 34011
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 01. 12. 2012
13:30

č.z.: 46086
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ 1. LHC Kralovice

ne 25. 11. 2012
14:00

č.z.: 2083
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 11. 2012
11:00

č.z.: 34033
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 11. 2012
17:30

č.z.: 2078
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 11. 2012
12:00

č.z.: 46079
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 46075
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 11. 2012
12:00

č.z.: 2068
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 11. 2012
11:00

č.z.: 2072
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 04. 11. 2012
12:00

č.z.: 46073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 04. 11. 2012
10:00

č.z.: 2065
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 2060
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 11. 2012
11:00

č.z.: 34029
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 10. 2012
15:00

č.z.: 2053
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 10. 2012
12:00

č.z.: 46071
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

ne 21. 10. 2012
11:00

č.z.: 2046
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 21. 10. 2012
10:30

č.z.: 46066
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 10. 2012
12:00

č.z.: 34018
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 14. 10. 2012
14:00

č.z.: 2039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 14. 10. 2012
12:00

č.z.: 46065
Místo: Horní Bříza

TJ 1. LHC Kralovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 07. 10. 2012
13:00

č.z.: 2035
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 07. 10. 2012
12:30

č.z.: 34024
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 07. 10. 2012
10:00

č.z.: 34009
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 30. 09. 2012
12:00

č.z.: 46059
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 30. 09. 2012
11:00

č.z.: 2028
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

so 29. 09. 2012
12:00

č.z.: 34014
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 29. 09. 2012
11:00

č.z.: 2023
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Ďáblové Praha

pá 28. 09. 2012
09:30

č.z.: 46054
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 23. 09. 2012
14:30

č.z.: 34019
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 23. 09. 2012
12:00

č.z.: 34004
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 16. 09. 2012
12:30

č.z.: 46052
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 16. 09. 2012
11:00

č.z.: 2017
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 09. 2012
14:00

č.z.: 2013
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 09. 2012
11:00

č.z.: 34003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 09. 09. 2012
11:00

č.z.: 2010
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC ALPIQ Kladno B

ne 02. 09. 2012
11:00

č.z.: 2005
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 29. 04. 2012
10:00

č.z.: 93108
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 21. 04. 2012
14:00

č.z.: 93101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 21. 04. 2012
10:00

č.z.: 93100
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

ne 15. 04. 2012
11:00

č.z.: 93094
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HbC Atlantis Ostrov

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 2130
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 04. 2012
11:00

č.z.: 93085
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 31. 03. 2012
11:00

č.z.: 93081
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
SHC Viktoria Plzeň

ne 25. 03. 2012
13:00

č.z.: 2123
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 03. 2012
17:00

č.z.: 93075
Místo: Plzeň - HALA

SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 24. 03. 2012
14:00

č.z.: 2117
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 03. 2012
13:00

č.z.: 93076
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

ne 18. 03. 2012
14:00

č.z.: 2112
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Ďáblové Praha

ne 18. 03. 2012
11:30

č.z.: 93072
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 17. 03. 2012
14:00

č.z.: 2105
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

ne 11. 03. 2012
11:00

č.z.: 93064
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Plzeň B

ne 04. 03. 2012
14:00

č.z.: 2101
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 2095
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 03. 03. 2012
11:30

č.z.: 93060
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 25. 02. 2012
12:30

č.z.: 93056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
TJ Tatran Třemošná B

so 26. 11. 2011
10:00

č.z.: 93052
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

ne 20. 11. 2011
14:00

č.z.: 2079
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

so 19. 11. 2011
14:00

č.z.: 2086
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

so 19. 11. 2011
09:30

č.z.: 93048
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
SK Boytronic Plzeň

ne 13. 11. 2011
14:00

č.z.: 2078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 13. 11. 2011
14:00

č.z.: 93044
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 12. 11. 2011
10:00

č.z.: 93040
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
TJ Plzeň - Litice B

ne 06. 11. 2011
14:00

č.z.: 2071
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 11. 2011
11:30

č.z.: 93036
Místo: Štruncovy sady

HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

ne 30. 10. 2011
14:00

č.z.: 2064
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

pá 28. 10. 2011
11:00

č.z.: 9047
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 23. 10. 2011
11:00

č.z.: 2057
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

so 22. 10. 2011
14:00

č.z.: 2051
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC ALPIQ Kladno B

so 22. 10. 2011
12:00

č.z.: 93028
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

ne 16. 10. 2011
11:30

č.z.: 2046
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 10. 2011
11:00

č.z.: 93024
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HbC Atlantis Ostrov

ne 09. 10. 2011
14:00

č.z.: 2039
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 08. 10. 2011
13:00

č.z.: 93020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

ne 02. 10. 2011
14:00

č.z.: 2035
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

so 01. 10. 2011
13:00

č.z.: 93016
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Vikingové Karlovy Vary

ne 25. 09. 2011
14:00

č.z.: 2029
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 09. 2011
13:00

č.z.: 93012
Místo: Plzeň - HALA

SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 24. 09. 2011
15:00

č.z.: 93008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
SHC Viktoria Plzeň

ne 18. 09. 2011
14:00

č.z.: 2020
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 09. 2011
12:30

č.z.: 93004
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 17. 09. 2011
14:00

č.z.: 2013
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 09. 2011
16:00

č.z.: 2012
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 09. 2011
14:00

č.z.: 2005
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 07. 05. 2011
14:45

č.z.: 91049
Místo: Kasejovice

HBC Kasejovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 07. 05. 2011
11:15

č.z.: 91047
Místo: Kasejovice

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 30. 04. 2011
11:00

č.z.: 91044
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 24. 04. 2011
10:00

č.z.: 91031
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 23. 04. 2011
11:00

č.z.: 91042
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Kasejovice

ne 17. 04. 2011
14:00

č.z.: 2145
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 17. 04. 2011
10:00

č.z.: 91041
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 16. 04. 2011
14:00

č.z.: 2141
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

út 12. 04. 2011
16:00

č.z.: 91012
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 10. 04. 2011
14:00

č.z.: 2137
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 04. 2011
14:00

č.z.: 2133
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 04. 2011
14:00

č.z.: 2131
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

so 02. 04. 2011
11:00

č.z.: 91037
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 27. 03. 2011
14:00

č.z.: 2126
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 03. 2011
13:00

č.z.: 2120
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 03. 2011
11:00

č.z.: 91034
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň

so 19. 03. 2011
11:00

č.z.: 91032
Místo: Kasejovice

HBC Kasejovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 13. 03. 2011
13:00

č.z.: 2109
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

so 12. 03. 2011
13:00

č.z.: 2104
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC ALPIQ Kladno B

ne 06. 03. 2011
13:00

č.z.: 2101
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 27. 02. 2011
13:00

č.z.: 2096
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 26. 02. 2011
11:30

č.z.: 91026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 04. 12. 2010
14:00

č.z.: 91024
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 04. 12. 2010
11:00

č.z.: 91022
Místo: Plzeň - hala

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 28. 11. 2010
10:00

č.z.: 2088
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 11. 2010
15:00

č.z.: 2082
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 11. 2010
09:30

č.z.: 91019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 11. 2010
11:00

č.z.: 91017
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Kasejovice

st 17. 11. 2010
13:00

č.z.: 9069
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC ALPIQ Kladno

ne 14. 11. 2010
10:00

č.z.: 2070
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ KOVO Praha

so 13. 11. 2010
13:00

č.z.: 2075
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Ďáblové Praha

so 13. 11. 2010
11:00

č.z.: 91016
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 07. 11. 2010
16:00

č.z.: 2065
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

čt 28. 10. 2010
14:00

č.z.: 9054
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 24. 10. 2010
14:00

č.z.: 2060
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 23. 10. 2010
11:00

č.z.: 91009
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň

ne 17. 10. 2010
14:00

č.z.: 2054
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 16. 10. 2010
11:00

č.z.: 91007
Místo: Kasejovice

HBC Kasejovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 10. 2010
12:30

č.z.: 2043
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 10. 2010
18:00

č.z.: 2038
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 10. 2010
11:00

č.z.: 91006
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 10. 2010
14:00

č.z.: 2035
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 09. 2010
14:00

č.z.: 2030
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 09. 2010
11:30

č.z.: 91001
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 19. 09. 2010
10:00

č.z.: 2022
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 18. 09. 2010
16:00

č.z.: 2016
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 12. 09. 2010
11:30

č.z.: 2009
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 09. 2010
14:00

č.z.: 2004
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 05. 2010
14:00

č.z.: 81102
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 05. 2010
09:30

č.z.: 87152
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 23. 05. 2010
11:00

č.z.: 83134
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

ne 23. 05. 2010
00:00

č.z.: 81101
Místo: ?

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 22. 05. 2010
14:00

č.z.: 87151
Místo:

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 22. 05. 2010
11:00

č.z.: 83133
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

ne 16. 05. 2010
11:00

č.z.: 81099
Místo: Most - ANS

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most

ne 16. 05. 2010
09:00

č.z.: 83132
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 05. 2010
18:00

č.z.: 81097
Místo: Most - ANS

HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 05. 2010
09:00

č.z.: 83131
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 05. 2010
00:00

č.z.: 87148
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 09. 05. 2010
17:00

č.z.: 83128
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 09. 05. 2010
14:30

č.z.: 84106
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 09. 05. 2010
11:30

č.z.: 84105
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 09. 05. 2010
10:00

č.z.: 81095
Místo: Kladno u ZS

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most

so 08. 05. 2010
11:30

č.z.: 87146
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B

so 08. 05. 2010
09:00

č.z.: 83126
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 02. 05. 2010
17:00

č.z.: 83124
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 05. 2010
13:00

č.z.: 84098
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 05. 2010
10:00

č.z.: 84097
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 01. 05. 2010
14:00

č.z.: 87139
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 01. 05. 2010
10:00

č.z.: 83122
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 04. 2010
14:00

č.z.: 83116
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 04. 2010
14:00

č.z.: 84090
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 25. 04. 2010
11:00

č.z.: 84089
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 25. 04. 2010
10:30

č.z.: 83115
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 04. 2010
10:00

č.z.: 87135
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B

ne 18. 04. 2010
08:30

č.z.: 81085
Místo: Most - ANS

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most

so 17. 04. 2010
16:00

č.z.: 84082
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 17. 04. 2010
13:30

č.z.: 87131
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 17. 04. 2010
12:00

č.z.: 84081
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 04. 2010
14:00

č.z.: 84074
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

ne 11. 04. 2010
13:30

č.z.: 83104
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 04. 2010
11:00

č.z.: 84073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

ne 11. 04. 2010
11:00

č.z.: 81081
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 04. 2010
10:00

č.z.: 83103
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 10. 04. 2010
15:00

č.z.: 81077
Místo: Louny

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK Louny

so 10. 04. 2010
10:00

č.z.: 87123
Místo: Karlovy Vary

HbC Demons Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 28. 03. 2010
15:00

č.z.: 87118
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
STS Chvojkovice Brod

ne 28. 03. 2010
13:30

č.z.: 83098
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 28. 03. 2010
10:00

č.z.: 83097
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 28. 03. 2010
10:00

č.z.: 81073
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 03. 2010
13:00

č.z.: 84066
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 03. 2010
12:00

č.z.: 87112
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

AHC Kardiak Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 27. 03. 2010
10:00

č.z.: 84065
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 21. 03. 2010
17:00

č.z.: 81069
Místo: Most - ANS

HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 21. 03. 2010
14:00

č.z.: 84058
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 21. 03. 2010
13:30

č.z.: 83092
Místo: Malešice

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 21. 03. 2010
11:00

č.z.: 84057
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 21. 03. 2010
10:00

č.z.: 83091
Místo: Malešice

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 03. 2010
11:00

č.z.: 87105
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Plzeň - Litice B

ne 14. 03. 2010
14:00

č.z.: 81065
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 14. 03. 2010
12:00

č.z.: 83086
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 14. 03. 2010
09:00

č.z.: 83085
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

so 13. 03. 2010
12:00

č.z.: 87101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 07. 03. 2010
13:00

č.z.: 81061
Místo: Louny

SHK Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 06. 03. 2010
10:00

č.z.: 87092
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Atlantis Ostrov

ne 28. 02. 2010
14:00

č.z.: 81057
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B

ne 28. 02. 2010
12:00

č.z.: 83074
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

ne 28. 02. 2010
09:00

č.z.: 83073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

so 27. 02. 2010
18:30

č.z.: 87090
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 20. 02. 2010
13:00

č.z.: 87078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B

ne 06. 12. 2009
14:30

č.z.: 83068
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 12. 2009
11:00

č.z.: 83067
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 12. 2009
11:00

č.z.: 9052
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

so 05. 12. 2009
14:30

č.z.: 83062
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

so 05. 12. 2009
14:00

č.z.: 87079
Místo: Plzeň - hala

SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 05. 12. 2009
11:00

č.z.: 83061
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 29. 11. 2009
14:00

č.z.: 81056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most

ne 29. 11. 2009
12:00

č.z.: 83056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 29. 11. 2009
09:00

č.z.: 83055
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

so 28. 11. 2009
14:00

č.z.: 81050
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 22. 11. 2009
14:00

č.z.: 81047
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 22. 11. 2009
09:30

č.z.: 87068
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 21. 11. 2009
11:00

č.z.: 87065
Místo: Horní Bříza

HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 15. 11. 2009
14:00

č.z.: 83044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

ne 15. 11. 2009
13:00

č.z.: 81043
Místo: Louny

SHK Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 11. 2009
13:00

č.z.: 84050
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 11. 2009
11:00

č.z.: 83043
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno

ne 15. 11. 2009
10:00

č.z.: 84049
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 14. 11. 2009
13:30

č.z.: 87057
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Demons Karlovy Vary

ne 08. 11. 2009
14:30

č.z.: 83038
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 08. 11. 2009
14:00

č.z.: 81038
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 08. 11. 2009
12:00

č.z.: 84042
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 11. 2009
11:00

č.z.: 83037
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 08. 11. 2009
09:00

č.z.: 84041
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 07. 11. 2009
12:00

č.z.: 87052
Místo: Třemošná

STS Chvojkovice Brod
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 01. 11. 2009
11:30

č.z.: 81036
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most C
SK HBC CSKA Karlovy Vary

st 28. 10. 2009
11:00

č.z.: 9022
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most B

ne 25. 10. 2009
14:00

č.z.: 83032
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 25. 10. 2009
13:00

č.z.: 84034
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 10. 2009
11:00

č.z.: 81029
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 25. 10. 2009
11:00

č.z.: 83031
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Hostivař

ne 25. 10. 2009
10:00

č.z.: 84033
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 10. 2009
15:00

č.z.: 87046
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
AHC Kardiak Plzeň

ne 18. 10. 2009
16:00

č.z.: 81028
Místo: Most - ANS

HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 10. 2009
15:30

č.z.: 83026
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 10. 2009
14:00

č.z.: 84026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 18. 10. 2009
12:00

č.z.: 83025
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 10. 2009
11:00

č.z.: 84025
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

so 17. 10. 2009
15:00

č.z.: 81022
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B

so 17. 10. 2009
10:00

č.z.: 87039
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 11. 10. 2009
15:00

č.z.: 81019
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 10. 2009
14:00

č.z.: 84018
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 10. 2009
14:00

č.z.: 87035
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B

ne 11. 10. 2009
11:00

č.z.: 84017
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 10. 10. 2009
14:00

č.z.: 87026
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 04. 10. 2009
15:30

č.z.: 83014
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 10. 2009
15:00

č.z.: 81015
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK Louny

ne 04. 10. 2009
13:00

č.z.: 84010
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 04. 10. 2009
12:00

č.z.: 83013
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 10. 2009
10:00

č.z.: 84009
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 03. 10. 2009
15:00

č.z.: 87024
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň

po 28. 09. 2009
11:00

č.z.: 9001
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 27. 09. 2009
16:00

č.z.: 81010
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 27. 09. 2009
14:00

č.z.: 83008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 27. 09. 2009
13:00

č.z.: 84002
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 27. 09. 2009
11:00

č.z.: 83007
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 27. 09. 2009
10:00

č.z.: 84001
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 09. 2009
14:00

č.z.: 87013
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK Boytronic Plzeň

ne 20. 09. 2009
14:30

č.z.: 83002
Místo: Malešice

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 20. 09. 2009
14:00

č.z.: 81008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most C

ne 20. 09. 2009
11:00

č.z.: 83001
Místo: Malešice

HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 19. 09. 2009
14:00

č.z.: 87012
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 13. 09. 2009
14:00

č.z.: 81001
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ ZKZ Horní Bříza

so 12. 09. 2009
14:00

č.z.: 87002
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 23. 05. 2009
15:00

č.z.: 87176
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B

so 23. 05. 2009
09:30

č.z.: 81118
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 17. 05. 2009
15:00

č.z.: 81117
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 16. 05. 2009
09:30

č.z.: 87175
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 10. 05. 2009
17:00

č.z.: 84086
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 05. 2009
13:30

č.z.: 84085
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 05. 2009
11:00

č.z.: 87174
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň

ne 10. 05. 2009
11:00

č.z.: 83089
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 05. 2009
16:00

č.z.: 83087
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

so 09. 05. 2009
15:00

č.z.: 81113
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 05. 2009
14:00

č.z.: 84126
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 09. 05. 2009
13:30

č.z.: 87172
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 09. 05. 2009
12:00

č.z.: 83085
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

so 09. 05. 2009
10:00

č.z.: 84125
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

pá 08. 05. 2009
15:00

č.z.: 81111
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B

pá 08. 05. 2009
11:00

č.z.: 87170
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň

ne 03. 05. 2009
15:00

č.z.: 83083
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 05. 2009
14:00

č.z.: 80021
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 03. 05. 2009
11:00

č.z.: 87166
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 03. 05. 2009
11:00

č.z.: 83081
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 02. 05. 2009
11:00

č.z.: 87162
Místo: Třemošná

HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

pá 01. 05. 2009
14:00

č.z.: 80017
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

pá 01. 05. 2009
13:30

č.z.: 87158
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 26. 04. 2009
15:00

č.z.: 81102
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 26. 04. 2009
15:00

č.z.: 80012
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 04. 2009
11:00

č.z.: 80009
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 04. 2009
14:00

č.z.: 87155
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B

so 25. 04. 2009
13:30

č.z.: 84114
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 04. 2009
10:00

č.z.: 84113
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 19. 04. 2009
15:30

č.z.: 80006
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 04. 2009
14:00

č.z.: 83076
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK SEKO Louny

ne 19. 04. 2009
13:30

č.z.: 81098
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 19. 04. 2009
11:30

č.z.: 83075
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK SEKO Louny

ne 19. 04. 2009
10:00

č.z.: 80004
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 18. 04. 2009
14:00

č.z.: 87148
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 18. 04. 2009
12:30

č.z.: 84104
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 18. 04. 2009
10:00

č.z.: 84103
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

po 13. 04. 2009
14:00

č.z.: 87143
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 12. 04. 2009
14:30

č.z.: 83070
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 04. 2009
14:00

č.z.: 81089
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 04. 2009
11:00

č.z.: 83069
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 11. 04. 2009
13:00

č.z.: 87134
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 05. 04. 2009
14:00

č.z.: 81084
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 04. 2009
14:00

č.z.: 83066
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 05. 04. 2009
12:30

č.z.: 82034
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 05. 04. 2009
11:00

č.z.: 83065
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 05. 04. 2009
09:30

č.z.: 82033
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 04. 04. 2009
14:00

č.z.: 87132
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Hradiště Bulldogs

so 04. 04. 2009
13:30

č.z.: 84100
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 04. 04. 2009
10:00

č.z.: 84099
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 03. 2009
16:00

č.z.: 83064
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 03. 2009
14:00

č.z.: 81078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 29. 03. 2009
12:00

č.z.: 83063
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 03. 2009
10:30

č.z.: 82032
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 03. 2009
08:00

č.z.: 82031
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 28. 03. 2009
17:00

č.z.: 84094
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 28. 03. 2009
13:00

č.z.: 84093
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 28. 03. 2009
11:00

č.z.: 87121
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 22. 03. 2009
14:00

č.z.: 81073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B

ne 22. 03. 2009
12:00

č.z.: 82026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem

ne 22. 03. 2009
09:30

č.z.: 82025
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem

so 21. 03. 2009
14:00

č.z.: 87120
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Demons Karlovy Vary

ne 15. 03. 2009
15:00

č.z.: 83056
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 03. 2009
11:00

č.z.: 81069
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 03. 2009
11:00

č.z.: 83055
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 14. 03. 2009
14:00

č.z.: 87113
Místo: Třemošná

HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 14. 03. 2009
12:30

č.z.: 84080
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 14. 03. 2009
09:00

č.z.: 84079
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 08. 03. 2009
16:00

č.z.: 83050
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

ne 08. 03. 2009
14:00

č.z.: 81066
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most C

ne 08. 03. 2009
12:00

č.z.: 83049
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

so 07. 03. 2009
14:30

č.z.: 84078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

so 07. 03. 2009
12:00

č.z.: 87105
Místo: Třemošná

STS Chvojkovice Brod
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 07. 03. 2009
11:00

č.z.: 84077
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 01. 03. 2009
14:30

č.z.: 83046
Místo: Třemošná

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 03. 2009
14:00

č.z.: 81064
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 03. 2009
12:30

č.z.: 82024
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem

ne 01. 03. 2009
11:30

č.z.: 83045
Místo: Třemošná

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 03. 2009
10:00

č.z.: 82023
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem

so 28. 02. 2009
14:30

č.z.: 84068
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem

so 28. 02. 2009
12:30

č.z.: 87100
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B

so 28. 02. 2009
11:00

č.z.: 84067
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem

ne 22. 02. 2009
12:30

č.z.: 81059
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 15. 02. 2009
13:00

č.z.: 81054
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 14. 12. 2008
14:00

č.z.: 87089
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Plzeň - Litice B

ne 07. 12. 2008
14:00

č.z.: 81050
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B

ne 07. 12. 2008
11:30

č.z.: 87081
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 06. 12. 2008
14:00

č.z.: 84008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 06. 12. 2008
12:00

č.z.: 81017
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK SEKO Louny

so 06. 12. 2008
10:30

č.z.: 84007
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 30. 11. 2008
14:30

č.z.: 84064
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

ne 30. 11. 2008
14:00

č.z.: 81048
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 30. 11. 2008
11:00

č.z.: 84063
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

ne 30. 11. 2008
10:00

č.z.: 87075
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 29. 11. 2008
14:00

č.z.: 83044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 29. 11. 2008
12:30

č.z.: 82018
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 29. 11. 2008
11:00

č.z.: 83043
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 29. 11. 2008
09:30

č.z.: 82017
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 11. 2008
16:00

č.z.: 84060
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 23. 11. 2008
14:00

č.z.: 81042
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Kapitán Jirkov

ne 23. 11. 2008
12:00

č.z.: 84059
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 22. 11. 2008
14:00

č.z.: 87071
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Atlantis Ostrov

po 17. 11. 2008
14:00

č.z.: 82016
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

po 17. 11. 2008
11:00

č.z.: 82015
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

po 17. 11. 2008
11:00

č.z.: 87062
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 16. 11. 2008
14:00

č.z.: 83036
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK SEKO Louny

ne 16. 11. 2008
13:30

č.z.: 84050
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 83035
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK SEKO Louny

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 84049
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 11. 2008
14:00

č.z.: 87059
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň

ne 09. 11. 2008
14:30

č.z.: 83030
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 09. 11. 2008
14:00

č.z.: 81034
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 09. 11. 2008
11:00

č.z.: 83029
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 08. 11. 2008
12:30

č.z.: 87051
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

Hradiště Bulldogs
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 02. 11. 2008
16:30

č.z.: 81032
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most C
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 11. 2008
14:00

č.z.: 83026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 02. 11. 2008
12:30

č.z.: 82004
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 02. 11. 2008
11:00

č.z.: 83025
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

ne 02. 11. 2008
09:30

č.z.: 82003
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

so 01. 11. 2008
14:30

č.z.: 84038
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 01. 11. 2008
12:30

č.z.: 87047
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK Boytronic Plzeň

so 01. 11. 2008
11:00

č.z.: 84037
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

út 28. 10. 2008
15:30

č.z.: 82012
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

út 28. 10. 2008
12:00

č.z.: 82011
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 10. 2008
16:00

č.z.: 83024
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 10. 2008
14:00

č.z.: 81026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 26. 10. 2008
11:30

č.z.: 83023
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 10. 2008
15:00

č.z.: 84036
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 10. 2008
11:30

č.z.: 87038
Místo: Karlovy Vary

HbC Demons Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 25. 10. 2008
11:00

č.z.: 84035
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 19. 10. 2008
12:30

č.z.: 81024
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 18. 10. 2008
14:00

č.z.: 87036
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 18. 10. 2008
14:00

č.z.: 84028
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 18. 10. 2008
10:00

č.z.: 84027
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 10. 2008
14:00

č.z.: 83016
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 10. 2008
11:00

č.z.: 83015
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 11. 10. 2008
14:00

č.z.: 87029
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
STS Chvojkovice Brod

so 11. 10. 2008
13:30

č.z.: 84022
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 11. 10. 2008
10:30

č.z.: 84021
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 10. 2008
14:00

č.z.: 81015
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 10. 2008
14:00

č.z.: 83010
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

ne 05. 10. 2008
12:30

č.z.: 82006
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 10. 2008
11:00

č.z.: 83009
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

ne 05. 10. 2008
09:30

č.z.: 82005
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 04. 10. 2008
14:30

č.z.: 84016
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

so 04. 10. 2008
11:00

č.z.: 87021
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 04. 10. 2008
11:00

č.z.: 84015
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 28. 09. 2008
16:00

č.z.: 83006
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 09. 2008
14:00

č.z.: 81010
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem

ne 28. 09. 2008
12:00

č.z.: 83005
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 09. 2008
11:00

č.z.: 9019
Místo: Krupka

Znouzetým Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 21. 09. 2008
14:00

č.z.: 83004
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 09. 2008
13:00

č.z.: 81005
Místo: Most - ANS

HBC Kapitán Jirkov
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 21. 09. 2008
11:00

č.z.: 83003
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 20. 09. 2008
11:00

č.z.: 87008
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 13. 09. 2008
14:00

č.z.: 87004
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary

ne 08. 06. 2008
11:00

č.z.: 2173
Místo: Mladá Boleslav

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Ekonom Devils

so 07. 06. 2008
17:00

č.z.: 2171
Místo: Mladá Boleslav

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 06. 2008
11:00

č.z.: 2169
Místo: Mladá Boleslav

Ježci Heřmanův Městec
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 05. 2008
14:00

č.z.: 81101
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 10. 05. 2008
11:00

č.z.: 82093
Místo: K.Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

ne 04. 05. 2008
14:00

č.z.: 81100
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 05. 2008
16:00

č.z.: 82092
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 05. 2008
11:00

č.z.: 82091
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 04. 2008
16:00

č.z.: 82088
Místo: K.Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 26. 04. 2008
14:00

č.z.: 81098
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 04. 2008
11:00

č.z.: 82086
Místo: K.Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 20. 04. 2008
14:00

č.z.: 81096
Místo: K.Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

so 19. 04. 2008
16:00

č.z.: 82084
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 19. 04. 2008
14:00

č.z.: 81094
Místo: K.Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

so 19. 04. 2008
11:00

č.z.: 82082
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 04. 2008
11:00

č.z.: 81085
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň B

so 05. 04. 2008
14:00

č.z.: 82076
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 05. 04. 2008
11:00

č.z.: 82075
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 30. 03. 2008
09:30

č.z.: 81082
Místo: Plzeň - Štrunc.sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 03. 2008
13:30

č.z.: 87179
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 29. 03. 2008
10:00

č.z.: 87180
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 23. 03. 2008
14:30

č.z.: 87172
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Atlantis Ostrov

ne 23. 03. 2008
11:00

č.z.: 81078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 03. 2008
15:00

č.z.: 81074
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 03. 2008
14:30

č.z.: 82068
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 15. 03. 2008
14:00

č.z.: 87158
Místo: Třemošná

HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 15. 03. 2008
11:00

č.z.: 82067
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 15. 03. 2008
09:30

č.z.: 87157
Místo: Štruncovy sady

SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 09. 03. 2008
15:00

č.z.: 81070
Místo: Plzeň - Štrunc.sady

HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 08. 03. 2008
14:30

č.z.: 82062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 08. 03. 2008
11:00

č.z.: 87153
Místo: Karlovy Vary

HbC Demons Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 08. 03. 2008
11:00

č.z.: 82061
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 03. 2008
11:00

č.z.: 81066
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 01. 03. 2008
12:30

č.z.: 87137
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 01. 03. 2008
08:00

č.z.: 87136
Místo: Štruncovy sady

Hradiště Bulldogs
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 24. 02. 2008
10:00

č.z.: 81062
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 23. 02. 2008
14:30

č.z.: 82056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

so 23. 02. 2008
11:00

č.z.: 82055
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

so 23. 02. 2008
09:00

č.z.: 87134
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK HBC Žraloci Karlovy Vary

ne 17. 02. 2008
15:00

č.z.: 87008
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 17. 02. 2008
11:00

č.z.: 87007
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 17. 02. 2008
11:00

č.z.: 81059
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem B

so 16. 02. 2008
10:00

č.z.: 87124
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Město Touškov

ne 09. 12. 2007
13:00

č.z.: 87117
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 09. 12. 2007
11:00

č.z.: 81053
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

so 08. 12. 2007
14:30

č.z.: 82048
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 08. 12. 2007
11:00

č.z.: 82047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 02. 12. 2007
14:00

č.z.: 87101
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Snack Dobřany B

so 01. 12. 2007
13:30

č.z.: 82042
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 01. 12. 2007
11:00

č.z.: 81049
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 01. 12. 2007
10:00

č.z.: 82041
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 01. 12. 2007
08:00

č.z.: 87098
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 25. 11. 2007
11:00

č.z.: 81045
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHK SEKO Louny

so 24. 11. 2007
15:00

č.z.: 82036
Místo: ANS Most

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 11. 2007
11:00

č.z.: 82035
Místo: ANS Most

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 11. 2007
16:00

č.z.: 81041
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 11. 2007
10:00

č.z.: 87090
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ ZKZ Horní Bříza

so 17. 11. 2007
13:30

č.z.: 87089
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Plzeň - Litice B

ne 11. 11. 2007
13:30

č.z.: 87081
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 11. 11. 2007
11:00

č.z.: 81037
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC MD Krupka

ne 04. 11. 2007
13:30

č.z.: 81033
Místo: Štruncovy sady

HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 11. 2007
08:00

č.z.: 87068
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 03. 11. 2007
14:30

č.z.: 82028
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 03. 11. 2007
12:30

č.z.: 87067
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK Boytronic Plzeň

so 03. 11. 2007
11:00

č.z.: 82027
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 28. 10. 2007
13:30

č.z.: 87062
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Demons Karlovy Vary

ne 28. 10. 2007
11:00

č.z.: 81029
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem B

so 27. 10. 2007
16:00

č.z.: 82022
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 27. 10. 2007
12:00

č.z.: 82021
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 21. 10. 2007
14:30

č.z.: 87048
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Hradiště Bulldogs

ne 21. 10. 2007
11:00

č.z.: 81025
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 10. 2007
11:00

č.z.: 87045
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B

ne 14. 10. 2007
13:00

č.z.: 87043
Místo: Karlovy Vary

SK HBC Žraloci Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 14. 10. 2007
11:00

č.z.: 81021
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Plzeň - Litice

so 13. 10. 2007
14:00

č.z.: 82016
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

so 13. 10. 2007
11:00

č.z.: 82015
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Baník Meziboří

ne 07. 10. 2007
13:00

č.z.: 81017
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 06. 10. 2007
13:00

č.z.: 87033
Místo: Štruncovy sady

HBC Město Touškov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 30. 09. 2007
15:00

č.z.: 87026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary

ne 30. 09. 2007
11:00

č.z.: 81013
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

so 29. 09. 2007
14:30

č.z.: 82008
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 09. 2007
11:00

č.z.: 82007
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

pá 28. 09. 2007
14:00

č.z.: 9020
Místo: Teplice - Proboštov

HbC Perla Řetenice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 23. 09. 2007
11:00

č.z.: 81009
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 22. 09. 2007
14:30

č.z.: 82002
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 22. 09. 2007
11:00

č.z.: 82001
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 09. 2007
11:00

č.z.: 81005
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň B

ne 09. 09. 2007
11:00

č.z.: 81001
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 04. 2007
14:00

č.z.: 84108
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 29. 04. 2007
11:00

č.z.: 84107
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 28. 04. 2007
14:30

č.z.: 84092
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 28. 04. 2007
11:30

č.z.: 84091
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 22. 04. 2007
13:00

č.z.: 82067
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 21. 04. 2007
15:30

č.z.: 84098
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

so 21. 04. 2007
13:00

č.z.: 82065
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 21. 04. 2007
10:00

č.z.: 84097
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Pento Most

ne 15. 04. 2007
13:00

č.z.: 82063
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň - Litice

so 14. 04. 2007
13:00

č.z.: 82061
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň - Litice

so 14. 04. 2007
12:00

č.z.: 2142
Místo: Most

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 08. 04. 2007
11:00

č.z.: 2138
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 08. 04. 2007
10:00

č.z.: 81087
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK HBC MD Krupka

so 07. 04. 2007
16:00

č.z.: 2134
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 04. 2007
14:00

č.z.: 2132
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 01. 04. 2007
14:00

č.z.: 81086
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 01. 04. 2007
14:00

č.z.: 84084
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 01. 04. 2007
11:00

č.z.: 84083
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 01. 04. 2007
10:00

č.z.: 81085
Místo: Louny

SHK Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 31. 03. 2007
14:00

č.z.: 82056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 31. 03. 2007
11:00

č.z.: 82055
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 03. 2007
10:00

č.z.: 2122
Místo: Nové Strašecí

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Jestřábi Přelouč

ne 25. 03. 2007
10:00

č.z.: 81081
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

so 24. 03. 2007
15:00

č.z.: 2115
Místo: Nové Strašecí

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 03. 2007
14:30

č.z.: 82050
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 03. 2007
11:30

č.z.: 82049
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 03. 2007
14:00

č.z.: 84078
Místo: Louny

SHK Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 03. 2007
11:00

č.z.: 84077
Místo: Louny

SHK Louny
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 03. 2007
10:30

č.z.: 81074
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Baník Meziboří

so 17. 03. 2007
14:00

č.z.: 82038
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 17. 03. 2007
11:00

č.z.: 82037
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 03. 2007
14:00

č.z.: 84066
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

ne 11. 03. 2007
13:00

č.z.: 2109
Místo: Kladno

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 03. 2007
11:00

č.z.: 84065
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Škoda Plzeň

so 10. 03. 2007
14:00

č.z.: 82044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 10. 03. 2007
11:00

č.z.: 82043
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 04. 03. 2007
13:00

č.z.: 2103
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 03. 2007
10:00

č.z.: 81068
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Bazzy Děčín