Delta Pardubice

ne 17. 10. 2021
14:00

č.z.: 62024
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

ne 10. 10. 2021
16:30

č.z.: 62018
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Pardubice D

ne 03. 10. 2021
14:00

č.z.: 62015
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 26. 09. 2021
16:30

č.z.: 62011
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 19. 09. 2021
14:00

č.z.: 62006
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

ne 12. 09. 2021
16:30

č.z.: 62004
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Sršni Svitavy

ne 11. 10. 2020
13:00

č.z.: 62022
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 62019
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Opatovice nad Labem

ne 27. 09. 2020
11:30

č.z.: 62013
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 20. 09. 2020
10:30

č.z.: 62012
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 06. 09. 2020
17:00

č.z.: 62004
Místo: Svitavy - ZS

TJ Sršni Svitavy
Delta Pardubice

ne 08. 03. 2020
17:00

č.z.: 62061
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

ne 24. 11. 2019
17:00

č.z.: 62060
Místo: SVITAVY

TJ Sršni Svitavy
Delta Pardubice

ne 17. 11. 2019
17:00

č.z.: 62052
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 62049
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 03. 11. 2019
17:00

č.z.: 62043
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

ne 27. 10. 2019
10:00

č.z.: 62038
Místo: CHLUMEC NAD CIDLINOU

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice

ne 20. 10. 2019
17:00

č.z.: 62034
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 13. 10. 2019
17:00

č.z.: 62027
Místo: PŘELOUČ

HBC Opatovice nad Labem
Delta Pardubice

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 62025
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 28. 09. 2019
17:00

č.z.: 62016
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 22. 09. 2019
17:00

č.z.: 62015
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Sršni Svitavy

ne 15. 09. 2019
17:00

č.z.: 62007
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 08. 09. 2019
17:00

č.z.: 62004
Místo: HEŘMANŮV MĚSTEC

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

so 15. 06. 2019
10:00

č.z.: 62089
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 09. 06. 2019
17:00

č.z.: 62088
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 08. 06. 2019
10:30

č.z.: 62087
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

ne 02. 06. 2019
10:30

č.z.: 62086
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 01. 06. 2019
10:30

č.z.: 62085
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 19. 05. 2019
16:00

č.z.: 62080
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 62079
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B

ne 12. 05. 2019
14:00

č.z.: 62078
Místo: Chlumec n/C

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice

so 11. 05. 2019
14:00

č.z.: 62077
Místo: Chlumec n/C

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice

st 08. 05. 2019
14:00

č.z.: 62076
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

ne 05. 05. 2019
17:00

č.z.: 62075
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

so 04. 05. 2019
18:00

č.z.: 62074
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

ne 28. 04. 2019
14:00

č.z.: 62073
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

so 27. 04. 2019
14:00

č.z.: 62072
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

ne 14. 04. 2019
17:00

č.z.: 62055
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B

ne 07. 04. 2019
17:00

č.z.: 62051
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

ne 31. 03. 2019
13:30

č.z.: 62048
Místo: Přelouč

HBC Opatovice nad Labem
Delta Pardubice

ne 24. 03. 2019
17:00

č.z.: 62042
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč C

ne 17. 03. 2019
14:00

č.z.: 62037
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

ne 10. 03. 2019
17:00

č.z.: 62036
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 11. 11. 2018
10:30

č.z.: 62030
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 04. 11. 2018
10:00

č.z.: 62027
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice

ne 21. 10. 2018
17:00

č.z.: 62023
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 14. 10. 2018
17:00

č.z.: 62020
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Opatovice nad Labem

ne 07. 10. 2018
11:30

č.z.: 62014
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč C
Delta Pardubice

ne 30. 09. 2018
17:30

č.z.: 62009
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

ne 23. 09. 2018
17:00

č.z.: 62008
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 16. 09. 2018
17:00

č.z.: 62002
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

ne 03. 06. 2018
17:00

č.z.: 62088
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 02. 06. 2018
17:00

č.z.: 62087
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

ne 27. 05. 2018
10:30

č.z.: 62086
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 26. 05. 2018
10:30

č.z.: 62085
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 19. 05. 2018
15:00

č.z.: 62084
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 13. 05. 2018
18:00

č.z.: 62083
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

so 12. 05. 2018
16:00

č.z.: 62082
Místo: Svítkov

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

so 05. 05. 2018
17:00

č.z.: 62069
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

ne 29. 04. 2018
14:00

č.z.: 62068
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

so 28. 04. 2018
13:30

č.z.: 62067
Místo: Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 15. 04. 2018
14:30

č.z.: 62056
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

ne 08. 04. 2018
17:00

č.z.: 62050
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Opatovice nad Labem

ne 01. 04. 2018
14:00

č.z.: 62047
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B

ne 25. 03. 2018
18:00

č.z.: 62043
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

ne 19. 11. 2017
16:30

č.z.: 62038
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

ne 12. 11. 2017
17:00

č.z.: 62036
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 05. 11. 2017
17:00

č.z.: 62029
Místo: Pardubice - Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice

ne 29. 10. 2017
14:00

č.z.: 62028
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

ne 22. 10. 2017
17:00

č.z.: 62022
Místo: Přelouč

HBC Opatovice nad Labem
Delta Pardubice

ne 15. 10. 2017
10:00

č.z.: 62019
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice

ne 08. 10. 2017
16:00

č.z.: 62015
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 01. 10. 2017
10:30

č.z.: 62010
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 24. 09. 2017
16:30

č.z.: 62008
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 62001
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice

st 17. 05. 2017
19:00

č.z.: 61115
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

ne 14. 05. 2017
17:00

č.z.: 61113
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 13. 05. 2017
18:00

č.z.: 61111
Místo: Pardubice - Svítkov (od 15:30 se hraje EL SD)

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 07. 05. 2017
18:00

č.z.: 61109
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

so 06. 05. 2017
18:30

č.z.: 61107
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

ne 30. 04. 2017
17:00

č.z.: 61106
Místo: Pardubice - Svítkov (do 16:15 - turnaj přípravek)

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 29. 04. 2017
17:30

č.z.: 61102
Místo: Pardubice - Svítkov (od 15:00 se hraje EL SD)

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

ne 23. 04. 2017
09:00

č.z.: 61098
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 22. 04. 2017
09:00

č.z.: 61094
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 15. 04. 2017
16:00

č.z.: 61090
Místo: ZS Opočno

HBC Rangers Opočno
Delta Pardubice

so 08. 04. 2017
15:00

č.z.: 61082
Místo: Svitavy - Lačnov

1.HBC Svitavy
Delta Pardubice

ne 02. 04. 2017
17:00

č.z.: 61079
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

so 25. 03. 2017
17:00

č.z.: 61073
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

so 18. 03. 2017
15:30

č.z.: 61068
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 61064
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

ne 05. 03. 2017
15:30

č.z.: 61057
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 61055
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
Delta Pardubice

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 61046
Místo: Hradec Králové

HBC Banditi Hradec Králové
Delta Pardubice

so 05. 11. 2016
16:00

č.z.: 61045
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Rangers Opočno

ne 30. 10. 2016
16:00

č.z.: 61037
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
1.HBC Svitavy

so 22. 10. 2016
10:00

č.z.: 61034
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

ne 16. 10. 2016
16:00

č.z.: 61028
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

so 08. 10. 2016
10:00

č.z.: 61023
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 02. 10. 2016
17:00

č.z.: 61019
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 24. 09. 2016
16:00

č.z.: 61012
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

ne 18. 09. 2016
17:00

č.z.: 61010
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec

ne 11. 09. 2016
17:00

č.z.: 61001
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Banditi Hradec Králové

st 11. 05. 2016
19:00

č.z.: 61109
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

ne 08. 05. 2016
14:00

č.z.: 61105
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 07. 05. 2016
17:00

č.z.: 61101
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 01. 05. 2016
14:00

č.z.: 61097
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

so 30. 04. 2016
16:00

č.z.: 61093
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

so 23. 04. 2016
13:00

č.z.: 61081
Místo: Svitavy - Lačnov

1.HBC Svitavy
Delta Pardubice

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 61079
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Fire horses Živanice
Delta Pardubice

so 09. 04. 2016
16:15

č.z.: 61075
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

so 02. 04. 2016
18:30

č.z.: 61069
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 26. 03. 2016
10:00

č.z.: 61061
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 19. 03. 2016
18:30

č.z.: 61058
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec

so 12. 03. 2016
18:30

č.z.: 61052
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice

so 05. 03. 2016
18:30

č.z.: 61047
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

so 07. 11. 2015
13:00

č.z.: 61088
Místo: Prachovice

SK Prachovice
Delta Pardubice

so 31. 10. 2015
18:30

č.z.: 61043
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
SK Prachovice

so 24. 10. 2015
19:00

č.z.: 61036
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
1.HBC Svitavy

so 17. 10. 2015
17:00

č.z.: 61034
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Fire horses Živanice

so 10. 10. 2015
17:00

č.z.: 61030
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

so 03. 10. 2015
15:00

č.z.: 61024
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

so 26. 09. 2015
18:15

č.z.: 61016
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 61013
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
Delta Pardubice

so 12. 09. 2015
13:30

č.z.: 61007
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 06. 09. 2015
14:00

č.z.: 61002
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
Delta Pardubice

pá 22. 05. 2015
19:00

č.z.: 62071
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
HC Jestřábi Přelouč B

ne 17. 05. 2015
10:30

č.z.: 62069
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice B

so 16. 05. 2015
13:00

č.z.: 62067
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
HbC Chlumec nad Cidlinou B

ne 10. 05. 2015
11:30

č.z.: 62063
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice B

so 09. 05. 2015
14:30

č.z.: 62059
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
HbC Chlumec nad Cidlinou B

so 09. 05. 2015
12:00

č.z.: 61052
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

pá 08. 05. 2015
18:30

č.z.: 61048
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 03. 05. 2015
15:00

č.z.: 62053
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
SK Hokejbal Žamberk

so 02. 05. 2015
17:00

č.z.: 61045
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

pá 01. 05. 2015
17:00

č.z.: 62047
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice B

st 29. 04. 2015
18:30

č.z.: 62044
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice

ne 26. 04. 2015
17:00

č.z.: 61036
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Fire horses Živanice
Delta Pardubice

ne 19. 04. 2015
11:00

č.z.: 62036
Místo: Opočno

HC Jaroměř
Delta Pardubice B

so 18. 04. 2015
14:00

č.z.: 61035
Místo: Svitavy - Lačnov

1.HBC Svitavy
Delta Pardubice

so 18. 04. 2015
09:00

č.z.: 62035
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
HBC Banditi Hradec Králové

ne 12. 04. 2015
13:30

č.z.: 61027
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

so 11. 04. 2015
15:30

č.z.: 62025
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice B

so 04. 04. 2015
14:00

č.z.: 61024
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
Delta Pardubice

ne 29. 03. 2015
15:45

č.z.: 62016
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
Ježci Heřmanův Městec B

ne 29. 03. 2015
13:30

č.z.: 61018
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

ne 22. 03. 2015
16:30

č.z.: 62014
Místo: Přelouč

HBC Dahama Opatovice nad Labem
Delta Pardubice B

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 61013
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
Delta Pardubice

ne 15. 03. 2015
16:15

č.z.: 62007
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice B
HC Jestřábi Přelouč B

ne 15. 03. 2015
10:00

č.z.: 61009
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 62003
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Pretorian Pardubice
Delta Pardubice B

so 07. 03. 2015
15:30

č.z.: 61002
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

so 15. 11. 2014
11:00

č.z.: 62291
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

ne 09. 11. 2014
16:00

č.z.: 62290
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

so 08. 11. 2014
16:00

č.z.: 62288
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

so 01. 11. 2014
14:00

č.z.: 62285
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
Delta Pardubice

ne 26. 10. 2014
11:00

č.z.: 62283
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

so 25. 10. 2014
16:00

č.z.: 62281
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

ne 19. 10. 2014
16:30

č.z.: 62274
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

ne 12. 10. 2014
17:00

č.z.: 62267
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 62260
Místo: Přelouč

HBC Dahama Opatovice nad Labem
Delta Pardubice

ne 28. 09. 2014
17:00

č.z.: 62253
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice

ne 21. 09. 2014
16:00

č.z.: 62246
Místo: Žamberk

SK Hokejbal Žamberk
Delta Pardubice

ne 14. 09. 2014
17:00

č.z.: 62239
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

ne 07. 09. 2014
13:00

č.z.: 62232
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
Delta Pardubice

ne 31. 08. 2014
18:00

č.z.: 62225
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

st 20. 08. 2014
19:00

č.z.: 62218
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

ne 17. 08. 2014
17:00

č.z.: 62211
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem

ne 29. 06. 2014
17:00

č.z.: 62204
Místo: Pardubice-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice

ne 22. 06. 2014
17:00

č.z.: 62198
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Hokejbal Žamberk

ne 15. 06. 2014
17:00

č.z.: 62190
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 08. 06. 2014
17:00

č.z.: 62183
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

so 31. 05. 2014
14:00

č.z.: 62182
Místo: Žamberk

SK Hokejbal Žamberk
Delta Pardubice

ne 25. 05. 2014
16:00

č.z.: 62169
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

ne 18. 05. 2014
18:00

č.z.: 62168
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice

ne 11. 05. 2014
17:00

č.z.: 62156
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem

čt 08. 05. 2014
17:00

č.z.: 62153
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

ne 04. 05. 2014
17:00

č.z.: 62143
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 62138
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 20. 04. 2014
13:00

č.z.: 62130
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

ne 13. 04. 2014
14:30

č.z.: 62123
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B

ne 06. 04. 2014
14:00

č.z.: 62117
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
Delta Pardubice

ne 30. 03. 2014
17:00

č.z.: 62108
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 62104
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
Delta Pardubice

ne 16. 03. 2014
16:30

č.z.: 62093
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Pretorian Pardubice

so 08. 03. 2014
16:00

č.z.: 62091
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Hokejbal Žamberk

ne 10. 11. 2013
16:30

č.z.: 62078
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 03. 11. 2013
15:00

č.z.: 62077
Místo: Pardubice-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice

ne 27. 10. 2013
14:00

č.z.: 62065
Místo: Přelouč

HBC Dahama Opatovice nad Labem
Delta Pardubice

ne 20. 10. 2013
11:00

č.z.: 62062
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

ne 13. 10. 2013
17:00

č.z.: 62052
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 06. 10. 2013
15:00

č.z.: 62047
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
Delta Pardubice

ne 29. 09. 2013
17:30

č.z.: 62039
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 22. 09. 2013
10:00

č.z.: 62032
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou B
Delta Pardubice

ne 15. 09. 2013
17:00

č.z.: 62026
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

ne 08. 09. 2013
15:00

č.z.: 62017
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

ne 01. 09. 2013
17:00

č.z.: 62013
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B

ne 25. 08. 2013
18:00

č.z.: 62002
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Pretorian Pardubice
Delta Pardubice

so 15. 06. 2013
14:00

č.z.: 62221
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

ne 09. 06. 2013
17:00

č.z.: 62220
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

so 08. 06. 2013
18:00

č.z.: 62219
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

so 25. 05. 2013
17:00

č.z.: 62213
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 19. 05. 2013
17:00

č.z.: 62211
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

so 18. 05. 2013
18:00

č.z.: 62209
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

st 08. 05. 2013
17:00

č.z.: 62197
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 05. 05. 2013
17:00

č.z.: 62193
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

so 04. 05. 2013
18:00

č.z.: 62189
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 21. 04. 2013
14:00

č.z.: 62182
Místo: Žamberk

SK Hokejbal Žamberk
Delta Pardubice

ne 14. 04. 2013
14:30

č.z.: 62169
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Roneka Pardubice

so 13. 04. 2013
15:30

č.z.: 62168
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice

ne 07. 04. 2013
14:00

č.z.: 62156
Místo: Hradec Králové

HC Olympia Hradec Králové
Delta Pardubice

ne 31. 03. 2013
16:00

č.z.: 62153
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

ne 24. 03. 2013
11:30

č.z.: 62143
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
Delta Pardubice

ne 17. 03. 2013
15:30

č.z.: 62138
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

ne 10. 03. 2013
14:00

č.z.: 62130
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
Delta Pardubice

ne 03. 03. 2013
14:00

č.z.: 62123
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 02. 12. 2012
14:00

č.z.: 62117
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Dahama Opatovice nad Labem
Delta Pardubice

ne 25. 11. 2012
13:30

č.z.: 62108
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

ne 18. 11. 2012
09:00

č.z.: 62104
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
Delta Pardubice

so 17. 11. 2012
16:00

č.z.: 62077
Místo: Pardubice-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 62094
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 62091
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Hokejbal Žamberk

ne 28. 10. 2012
12:30

č.z.: 62078
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Roneka Pardubice
Delta Pardubice

ne 21. 10. 2012
12:00

č.z.: 62065
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové

ne 14. 10. 2012
17:00

č.z.: 62062
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 07. 10. 2012
16:30

č.z.: 62052
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim

ne 30. 09. 2012
14:00

č.z.: 62047
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

ne 23. 09. 2012
13:30

č.z.: 62039
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

so 22. 09. 2012
16:30

č.z.: 62033
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 16. 09. 2012
15:00

č.z.: 62027
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem

ne 09. 09. 2012
15:30

č.z.: 62017
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

so 08. 09. 2012
15:00

č.z.: 62013
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B

ne 02. 09. 2012
14:00

č.z.: 62002
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice

so 02. 06. 2012
17:00

č.z.: 91164
Místo: Pce-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

ne 27. 05. 2012
17:00

č.z.: 91163
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

so 26. 05. 2012
17:00

č.z.: 91162
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

so 19. 05. 2012
17:00

č.z.: 91161
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

ne 13. 05. 2012
17:00

č.z.: 91159
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

so 12. 05. 2012
16:00

č.z.: 91157
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 06. 05. 2012
15:30

č.z.: 91155
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

so 05. 05. 2012
14:30

č.z.: 91153
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

út 01. 05. 2012
14:30

č.z.: 91149
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové

ne 29. 04. 2012
10:00

č.z.: 91145
Místo: Hradec Králové

HC Olympia Hradec Králové
Delta Pardubice

so 28. 04. 2012
09:00

č.z.: 91141
Místo: Hradec Králové

HC Olympia Hradec Králové
Delta Pardubice

ne 22. 04. 2012
14:30

č.z.: 91137
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové

so 21. 04. 2012
14:30

č.z.: 91133
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové

ne 15. 04. 2012
17:00

č.z.: 91107
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice

ne 08. 04. 2012
14:00

č.z.: 91104
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
Delta Pardubice

so 07. 04. 2012
18:00

č.z.: 91096
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

ne 01. 04. 2012
16:00

č.z.: 91095
Místo: Pce-Svítkov

HBC Roneka Pardubice
Delta Pardubice

ne 18. 03. 2012
09:00

č.z.: 91085
Místo: Hradec Králové

HC Olympia Hradec Králové
Delta Pardubice

ne 11. 03. 2012
16:00

č.z.: 91076
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C

ne 04. 03. 2012
17:00

č.z.: 91074
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 27. 11. 2011
17:00

č.z.: 91067
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
Delta Pardubice

ne 20. 11. 2011
11:00

č.z.: 91063
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

ne 13. 11. 2011
10:00

č.z.: 91058
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice B
Delta Pardubice

ne 06. 11. 2011
16:00

č.z.: 91052
Místo: Pce-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice

ne 30. 10. 2011
12:00

č.z.: 91049
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
SK Holcim Prachovice

ne 23. 10. 2011
14:00

č.z.: 91041
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

ne 16. 10. 2011
17:00

č.z.: 91040
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HBC Roneka Pardubice

ne 02. 10. 2011
16:00

č.z.: 91030
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové

ne 25. 09. 2011
17:00

č.z.: 91021
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec C
Delta Pardubice

ne 18. 09. 2011
12:00

č.z.: 91019
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 11. 09. 2011
15:00

č.z.: 91012
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B

so 10. 09. 2011
11:30

č.z.: 91008
Místo: Pce-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

ne 04. 09. 2011
16:00

č.z.: 91003
Místo: Pce-Svítkov

Delta Pardubice
ERA Svítkov Stars Pardubice B

so 11. 06. 2011
16:00

č.z.: 91123
Místo: Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

ne 05. 06. 2011
18:00

č.z.: 91122
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

so 04. 06. 2011
19:30

č.z.: 91121
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

so 28. 05. 2011
16:00

č.z.: 91119
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

ne 22. 05. 2011
16:00

č.z.: 91117
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

so 21. 05. 2011
16:00

č.z.: 91115
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice

ne 15. 05. 2011
17:00

č.z.: 91113
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

so 14. 05. 2011
09:30

č.z.: 91111
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

so 30. 04. 2011
18:00

č.z.: 91099
Místo: Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 24. 04. 2011
14:00

č.z.: 91095
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

so 23. 04. 2011
14:00

č.z.: 91091
Místo: Polabiny

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 17. 04. 2011
11:00

č.z.: 91090
Místo: H.Městec

Ježci Heřmanův Městec C
Delta Pardubice

ne 10. 04. 2011
16:00

č.z.: 91081
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové

ne 03. 04. 2011
18:30

č.z.: 91080
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 27. 03. 2011
18:30

č.z.: 91072
Místo: Pce-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice

ne 20. 03. 2011
16:00

č.z.: 91069
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
HBC Roneka Pardubice

ne 13. 03. 2011
14:00

č.z.: 91063
Místo: Pce-Svítkov

HBC Fire horses Živanice
Delta Pardubice

so 05. 03. 2011
09:00

č.z.: 91058
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
ERA Svítkov Stars Pardubice B

ne 14. 11. 2010
18:00

č.z.: 91054
Místo: Pce-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
Delta Pardubice

ne 14. 11. 2010
11:00

č.z.: 91047
Místo: Chrudim

Delta Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B

ne 31. 10. 2010
18:00

č.z.: 91045
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C

ne 24. 10. 2010
11:30

č.z.: 91036
Místo: H.Králové

HC Olympia Hradec Králové
Delta Pardubice

ne 17. 10. 2010
16:00

č.z.: 91035
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
Delta Pardubice

ne 10. 10. 2010
17:00

č.z.: 91027
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice

ne 03. 10. 2010
09:00

č.z.: 91024
Místo: Pce-Svítkov

HBC Roneka Pardubice
Delta Pardubice

ne 26. 09. 2010
18:00

č.z.: 91018
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
HBC Fire horses Živanice

ne 19. 09. 2010
14:00

č.z.: 91013
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice B
Delta Pardubice

ne 12. 09. 2010
18:00

č.z.: 91009
Místo: Pce-Polabiny

Delta Pardubice
HBC Medvědi Pardubice

ne 05. 09. 2010
14:00

č.z.: 91002
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
Delta Pardubice