HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 06. 2024
11:30

č.z.: 27184
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Most

ne 09. 06. 2024
09:00

č.z.: 27182
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 A

ne 26. 05. 2024
11:30

č.z.: 27167
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 05. 2024
10:15

č.z.: 27166
Místo: Chomutov

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 25. 05. 2024
10:00

č.z.: 26110
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

ne 19. 05. 2024
10:45

č.z.: 27145
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

ne 19. 05. 2024
09:00

č.z.: 27144
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

so 11. 05. 2024
12:00

č.z.: 26102
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 05. 2024
10:00

č.z.: 26097
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 A

ne 28. 04. 2024
11:30

č.z.: 27137
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař A

ne 28. 04. 2024
09:00

č.z.: 27135
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

so 27. 04. 2024
12:00

č.z.: 26093
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 21. 04. 2024
15:00

č.z.: 2041
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 04. 2024
10:00

č.z.: 26090
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

ne 14. 04. 2024
15:00

č.z.: 2037
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 14. 04. 2024
11:30

č.z.: 27113
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 04. 2024
10:15

č.z.: 27112
Místo: Ústí nad Labem

Wolves Chomutov
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 13. 04. 2024
14:00

č.z.: 26082
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 04. 2024
14:00

č.z.: 2242
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 04. 2024
14:00

č.z.: 26023
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 06. 04. 2024
10:00

č.z.: 26079
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 31. 03. 2024
16:00

č.z.: 2237
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 30. 03. 2024
15:00

č.z.: 2023
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Blatná Datels

ne 24. 03. 2024
14:00

č.z.: 2036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 24. 03. 2024
11:30

č.z.: 27098
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 24. 03. 2024
10:15

č.z.: 27097
Místo: Nové Strašecí

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 03. 2024
14:00

č.z.: 26064
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 03. 2024
10:00

č.z.: 26073
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 03. 2024
10:00

č.z.: 26068
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

ne 10. 03. 2024
16:00

č.z.: 2030
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

ne 10. 03. 2024
13:10

č.z.: 27092
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 03. 2024
10:40

č.z.: 27089
Místo: Praha - Lužiny

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař A

ne 10. 03. 2024
09:50

č.z.: 27088
Místo: Praha - Lužiny

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Most

ne 03. 03. 2024
15:00

č.z.: 2025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 03. 2024
10:00

č.z.: 26057
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 B

ne 26. 11. 2023
13:00

č.z.: 2020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Suchdol nad Lužnicí

so 25. 11. 2023
10:00

č.z.: 26055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 19. 11. 2023
11:15

č.z.: 27082
Místo: Praha - Hostivař

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

ne 19. 11. 2023
11:00

č.z.: 2232
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 11. 2023
10:00

č.z.: 27081
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 11. 2023
14:00

č.z.: 2227
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Malenovice

so 11. 11. 2023
13:00

č.z.: 26046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 11. 2023
11:30

č.z.: 27056
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 11. 2023
10:15

č.z.: 27055
Místo: Kladno - ZS

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 11. 2023
10:00

č.z.: 26045
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 29. 10. 2023
15:00

č.z.: 2015
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 28. 10. 2023
10:00

č.z.: 26037
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 10. 2023
11:30

č.z.: 27045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rytíři DDM Děčín

ne 22. 10. 2023
11:00

č.z.: 2222
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 10. 2023
09:00

č.z.: 27043
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

so 21. 10. 2023
16:00

č.z.: 26034
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 10. 2023
15:00

č.z.: 2217
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička

ne 15. 10. 2023
10:15

č.z.: 27026
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Most

ne 15. 10. 2023
09:00

č.z.: 27025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 14. 10. 2023
10:00

č.z.: 26028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 01. 10. 2023
15:00

č.z.: 2009
Místo: České Budějovice

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 01. 10. 2023
11:30

č.z.: 27018
Místo: Nové Strašecí

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 01. 10. 2023
10:15

č.z.: 27017
Místo: Nové Strašecí

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 30. 09. 2023
10:00

č.z.: 26019
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

ne 24. 09. 2023
11:00

č.z.: 2016
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 09. 2023
15:30

č.z.: 26012
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 09. 2023
14:00

č.z.: 2002
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 09. 2023
12:30

č.z.: 27003
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 09. 2023
10:00

č.z.: 27001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

so 16. 09. 2023
11:00

č.z.: 26010
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 09. 2023
15:00

č.z.: 2004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 09. 09. 2023
10:00

č.z.: 26001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 A

ne 11. 06. 2023
11:30

č.z.: 27194
Místo: Praha - Palmovka

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 11. 06. 2023
10:15

č.z.: 27193
Místo: Praha - Palmovka

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 06. 2023
12:45

č.z.: 7606
Místo: Praha - Lužiny

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Most

ne 04. 06. 2023
12:15

č.z.: 5
Místo: Přelouč

HBC Tygři Mladá Boleslav
Pardubický kraj U13

ne 04. 06. 2023
11:15

č.z.: 4
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 06. 2023
09:45

č.z.: 7602
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 06. 2023
09:30

č.z.: 2
Místo: Přelouč

HBC Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 28. 05. 2023
11:30

č.z.: 27167
Místo: Praha - Čimice

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

ne 28. 05. 2023
10:15

č.z.: 27166
Místo: Praha - Čimice

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 05. 2023
15:00

č.z.: 26106
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 13. 05. 2023
10:00

č.z.: 26101
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

so 06. 05. 2023
10:00

č.z.: 26097
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 29. 04. 2023
11:30

č.z.: 26094
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 B

ne 23. 04. 2023
15:00

č.z.: 2161
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pardubice B

ne 23. 04. 2023
10:30

č.z.: 27148
Místo: Ústí nad Labem

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 10

ne 23. 04. 2023
09:15

č.z.: 27147
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 22. 04. 2023
15:00

č.z.: 26089
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

ne 16. 04. 2023
12:30

č.z.: 27128
Místo: Mladá Boleslav

Rytíři DDM Děčín
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 04. 2023
10:00

č.z.: 27126
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 15. 04. 2023
16:00

č.z.: 26074
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 15. 04. 2023
10:00

č.z.: 26083
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 04. 2023
11:00

č.z.: 2157
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Ježci Heřmanův Městec

ne 02. 04. 2023
12:45

č.z.: 7406
Místo: Beroun

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 04. 2023
11:15

č.z.: 7404
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

ne 02. 04. 2023
11:00

č.z.: 2153
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 01. 04. 2023
13:00

č.z.: 2159
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 01. 04. 2023
10:00

č.z.: 26078
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 B

ne 26. 03. 2023
15:00

č.z.: 2150
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Bulldogs Brno

ne 26. 03. 2023
11:30

č.z.: 27119
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 26. 03. 2023
10:15

č.z.: 27118
Místo: Beroun

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 03. 2023
16:00

č.z.: 27095
Místo: Chomutov

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

ne 19. 03. 2023
14:30

č.z.: 26056
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 03. 2023
13:30

č.z.: 27094
Místo: Chomutov

HBC Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 03. 2023
10:00

č.z.: 2146
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 18. 03. 2023
10:00

č.z.: 26067
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 03. 2023
10:00

č.z.: 26065
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 03. 2023
14:00

č.z.: 2140
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 02. 2023
13:00

č.z.: 5
Místo: Svitavy

HBC Tygři Mladá Boleslav
Česko U18 - Červený Tým

ne 05. 02. 2023
11:45

č.z.: 4
Místo: Svitavy

Česko U18 - Bílý Tým
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 02. 2023
09:30

č.z.: 2
Místo: Svitavy

HBK Bulldogs Brno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 03. 12. 2022
13:15

č.z.: 26002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 03. 12. 2022
11:00

č.z.: 26047
Místo: Mladá Boleslav

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 27. 11. 2022
12:00

č.z.: 2138
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička

ne 27. 11. 2022
11:30

č.z.: 27090
Místo: Most

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Most

ne 27. 11. 2022
10:15

č.z.: 27089
Místo: Most

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 26. 11. 2022
10:00

č.z.: 26055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 A

ne 20. 11. 2022
14:00

č.z.: 2136
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 17. 11. 2022
11:15

č.z.: 7104
Místo: Praha - Palmovka

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 17. 11. 2022
09:45

č.z.: 7102
Místo: Praha - Palmovka

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 13. 11. 2022
12:00

č.z.: 2132
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 11. 2022
16:00

č.z.: 26044
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 11. 2022
14:00

č.z.: 2108
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 11. 2022
14:00

č.z.: 2129
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Bulldogs Brno

ne 06. 11. 2022
11:30

č.z.: 27075
Místo: Most

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Most

ne 06. 11. 2022
10:15

č.z.: 27074
Místo: Most

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 05. 11. 2022
10:00

č.z.: 26038
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 30. 10. 2022
11:00

č.z.: 2125
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 10. 2022
12:30

č.z.: 27054
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 - 10
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 10. 2022
10:00

č.z.: 27052
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rytíři DDM Děčín

so 22. 10. 2022
09:00

č.z.: 26033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 10. 2022
15:00

č.z.: 2119
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pardubice B

ne 16. 10. 2022
13:00

č.z.: 27033
Místo: Praha - Hostivař

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 16. 10. 2022
11:45

č.z.: 27032
Místo: Praha - Hostivař

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 15. 10. 2022
10:00

č.z.: 26029
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 09. 10. 2022
11:00

č.z.: 2117
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 10. 2022
13:30

č.z.: 26022
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 10. 2022
15:00

č.z.: 2115
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Ježci Heřmanův Městec

ne 02. 10. 2022
11:30

č.z.: 27018
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 02. 10. 2022
10:15

č.z.: 27017
Místo: Beroun

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 01. 10. 2022
16:00

č.z.: 2111
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Malenovice

so 01. 10. 2022
10:00

č.z.: 26020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

so 24. 09. 2022
10:00

č.z.: 26011
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

ne 18. 09. 2022
13:45

č.z.: 27007
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 18. 09. 2022
12:30

č.z.: 27003
Místo: Mladá Boleslav

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 18. 09. 2022
10:00

č.z.: 27001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2022
09:00

č.z.: 26010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 11. 09. 2022
15:00

č.z.: 2104
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 12. 06. 2022
11:30

č.z.: 27142
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 06. 2022
09:00

č.z.: 27140
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 04. 06. 2022
11:30

č.z.: 68181
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pardubice

so 04. 06. 2022
10:25

č.z.: 68180
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 06. 2022
08:50

č.z.: 68178
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 05. 2022
14:15

č.z.: 27102
Místo: Rakovník

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 22. 05. 2022
13:00

č.z.: 27101
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 05. 2022
11:15

č.z.: 27123
Místo: Mladá Boleslav

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 05. 2022
10:00

č.z.: 27122
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 05. 2022
11:20

č.z.: 68169
Místo: Heřmanův Městec

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Jestřábi Přelouč

so 14. 05. 2022
10:15

č.z.: 68168
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 14. 05. 2022
08:40

č.z.: 68166
Místo: Heřmanův Městec

SK Hokejbal Letohrad
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 05. 2022
10:15

č.z.: 7403
Místo: Mladá Boleslav

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 05. 2022
08:45

č.z.: 7401
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 01. 05. 2022
11:30

č.z.: 27115
Místo: Praha - Čimice

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

ne 01. 05. 2022
10:15

č.z.: 27114
Místo: Praha - Čimice

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 30. 04. 2022
14:30

č.z.: 21089
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Red Wings Hrdlořezy

so 23. 04. 2022
09:30

č.z.: 21083
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 04. 2022
16:00

č.z.: 21074
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 04. 2022
14:00

č.z.: 21078
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 10. 04. 2022
11:30

č.z.: 27091
Místo: Praha - Lužiny

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 10. 04. 2022
10:15

č.z.: 27090
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - 09
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 04. 2022
12:45

č.z.: 7306
Místo: Svitavy

HBK Kyjov
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 04. 2022
11:15

č.z.: 7304
Místo: Svitavy

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pardubice

so 26. 03. 2022
13:00

č.z.: 21067
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha B

ne 20. 03. 2022
17:00

č.z.: 21065
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 03. 2022
16:45

č.z.: 27078
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno

ne 20. 03. 2022
15:30

č.z.: 27077
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 03. 2022
15:00

č.z.: 21056
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 05. 03. 2022
13:00

č.z.: 21055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

ne 21. 11. 2021
18:30

č.z.: 21047
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 11. 2021
14:00

č.z.: 21044
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 11. 2021
12:30

č.z.: 27063
Místo: Praha - Hostivař

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 27062
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 11. 2021
15:00

č.z.: 21038
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 11. 2021
13:00

č.z.: 27057
Místo: Mladá Boleslav

Wolves Chomutov
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 11. 2021
10:00

č.z.: 27055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

ne 24. 10. 2021
16:00

č.z.: 21033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 10. 2021
12:00

č.z.: 27039
Místo: Praha - Palmovka

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 17. 10. 2021
10:30

č.z.: 27038
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 10. 2021
15:00

č.z.: 21029
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno B

ne 10. 10. 2021
17:00

č.z.: 21022
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 10. 2021
16:00

č.z.: 27033
Místo: Mladá Boleslav

Wolves Chomutov
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 27031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 21020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

ne 26. 09. 2021
13:00

č.z.: 21011
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Ďáblové Praha

ne 26. 09. 2021
12:00

č.z.: 27018
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 10

ne 26. 09. 2021
10:30

č.z.: 27017
Místo: Beroun

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 09. 2021
15:00

č.z.: 21010
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 09. 2021
12:00

č.z.: 27006
Místo: Praha - Lužiny

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 12. 09. 2021
10:30

č.z.: 27005
Místo: Praha - Lužiny

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 09. 2021
15:30

č.z.: 21002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 11. 07. 2021
16:00

č.z.: 21024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 07. 2021
10:00

č.z.: 21023
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 27. 06. 2021
14:00

č.z.: 21020
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 26. 06. 2021
10:00

č.z.: 21017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

ne 20. 06. 2021
15:00

č.z.: 21013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 06. 2021
11:00

č.z.: 21012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno B

ne 06. 06. 2021
18:30

č.z.: 21006
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 06. 2021
10:00

č.z.: 27004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 09

so 29. 05. 2021
15:00

č.z.: 21001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 11. 10. 2020
15:00

č.z.: 27024
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Wolves Chomutov

so 10. 10. 2020
15:00

č.z.: 21021
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 27016
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař A

so 03. 10. 2020
13:00

č.z.: 21019
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

ne 27. 09. 2020
10:00

č.z.: 27015
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 26. 09. 2020
16:30

č.z.: 21012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 21008
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 09. 2020
14:00

č.z.: 27005
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 06. 2020
11:00

č.z.: 21015
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 13. 06. 2020
10:00

č.z.: 21010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 07. 06. 2020
12:00

č.z.: 21009
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 30. 05. 2020
10:00

č.z.: 21005
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno

st 27. 05. 2020
19:30

č.z.: 21002
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 21050
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 21048
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 4149
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Enviform Třinec

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 4145
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Hokejbal Letohrad

so 23. 11. 2019
10:00

č.z.: 21040
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 17. 11. 2019
18:00

č.z.: 4135
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 11. 2019
17:30

č.z.: 21034
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 4138
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 10. 11. 2019
16:00

č.z.: 4143
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 11. 2019
11:00

č.z.: 4144
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 21031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha B

ne 03. 11. 2019
10:30

č.z.: 4151
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 11. 2019
10:00

č.z.: 21027
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

so 26. 10. 2019
10:00

č.z.: 21041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 10. 2019
12:00

č.z.: 4137
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 21022
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 10. 2019
17:30

č.z.: 4146
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 10. 2019
15:00

č.z.: 21020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kladno B

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 4140
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

út 08. 10. 2019
20:00

č.z.: 4153
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 05. 10. 2019
15:30

č.z.: 21013
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 4134
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 28. 09. 2019
10:00

č.z.: 21006
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno

st 25. 09. 2019
19:30

č.z.: 21012
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 09. 2019
13:00

č.z.: 4148
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 09. 2019
17:00

č.z.: 21003
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 09. 2019
13:00

č.z.: 4133
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
HBC Tygři Mladá Boleslav

st 29. 05. 2019
18:00

č.z.: 21112
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 26. 05. 2019
19:30

č.z.: 21111
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

st 22. 05. 2019
19:30

č.z.: 21109
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 05. 2019
16:00

č.z.: 21107
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

so 18. 05. 2019
11:00

č.z.: 21105
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 12. 05. 2019
15:30

č.z.: 21100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 21096
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 05. 05. 2019
15:00

č.z.: 22165
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Horní Počaply

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 21091
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 05. 2019
12:00

č.z.: 22193
Místo: Palmovka - Plast

Mighty Bucks Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

pá 03. 05. 2019
18:30

č.z.: 22145
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Ďáblové Praha

ne 28. 04. 2019
14:00

č.z.: 21088
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 4064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 4104
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 27. 04. 2019
13:00

č.z.: 22181
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Bohemia Benders Ďáblice

so 27. 04. 2019
10:00

č.z.: 21082
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

čt 25. 04. 2019
19:30

č.z.: 22097
Místo: Palmovka - Plast

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Tygři Mladá Boleslav B

pá 19. 04. 2019
12:00

č.z.: 4077
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Hokejbal Letohrad

pá 19. 04. 2019
09:00

č.z.: 4418
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Hokejbal Letohrad

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 4412
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 22173
Místo: Palmovka - Plast

HC Hanspaulka
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 13. 04. 2019
14:00

č.z.: 4092
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 11. 04. 2019
19:00

č.z.: 21079
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 04. 2019
18:00

č.z.: 22157
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha A
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 4091
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 07. 04. 2019
11:00

č.z.: 21074
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 4032
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 31. 03. 2019
14:00

č.z.: 21071
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 31. 03. 2019
12:00

č.z.: 4062
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 24. 03. 2019
17:00

č.z.: 21065
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno B

ne 24. 03. 2019
15:00

č.z.: 22029
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 24. 03. 2019
12:00

č.z.: 4415
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 03. 2019
11:00

č.z.: 4413
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 03. 2019
12:30

č.z.: 21028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha B

ne 17. 03. 2019
10:00

č.z.: 22136
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HBC Medvědi

so 16. 03. 2019
18:30

č.z.: 21064
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 22137
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SPC

ne 10. 03. 2019
18:00

č.z.: 21049
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 03. 2019
18:00

č.z.: 22128
Místo: Palmovka - Asfalt

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 03. 03. 2019
16:00

č.z.: 21056
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Defekt Třebíz

so 02. 03. 2019
14:00

č.z.: 22113
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Mighty Bucks Praha

so 02. 03. 2019
11:00

č.z.: 21038
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno

so 23. 02. 2019
10:00

č.z.: 22112
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
THC Praha

ne 02. 12. 2018
13:00

č.z.: 21042
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 25. 11. 2018
18:00

č.z.: 22096
Místo: Palmovka - Plast

Rafani Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 25. 11. 2018
14:00

č.z.: 21047
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 24. 11. 2018
12:30

č.z.: 21011
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 18. 11. 2018
17:00

č.z.: 22060
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 18. 11. 2018
13:30

č.z.: 4408
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 17. 11. 2018
15:00

č.z.: 4051
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 22077
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HC Hanspaulka

ne 11. 11. 2018
13:30

č.z.: 4405
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 22061
Místo: Horní Počaply

HBC Horní Počaply
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 10. 11. 2018
12:00

č.z.: 4047
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 22076
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HbC Fénix Praha

ne 04. 11. 2018
15:00

č.z.: 21035
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 03. 11. 2018
10:00

č.z.: 22045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HK Avir Praha A

so 27. 10. 2018
10:00

č.z.: 22044
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM Goblins Praha

ne 21. 10. 2018
13:30

č.z.: 21029
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 10. 2018
16:00

č.z.: 4038
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 4002
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 10. 2018
18:30

č.z.: 21020
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 06. 10. 2018
15:00

č.z.: 4025
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 21013
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Rafani Praha

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 4403
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988

so 29. 09. 2018
15:00

č.z.: 4402
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 22028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HC Red Wings Mladá Boleslav

ne 23. 09. 2018
17:00

č.z.: 22009
Místo: Palmovka - Asfalt

SPC
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 22. 09. 2018
15:00

č.z.: 4017
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 09. 2018
16:00

č.z.: 21006
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha B

ne 16. 09. 2018
15:00

č.z.: 22008
Místo: Palmovka - Asfalt

Players of Uftaland
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 15. 09. 2018
16:00

č.z.: 4012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 09. 09. 2018
14:00

č.z.: 21002
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 06. 2018
16:30

č.z.: 5318
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

ne 10. 06. 2018
10:30

č.z.: 5315
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

SK Hokejbal Letohrad
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 06. 2018
16:00

č.z.: 5312
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Suchdol nad Lužnicí

so 09. 06. 2018
10:00

č.z.: 5309
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 06. 2018
10:30

č.z.: 5307
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 06. 2018
15:00

č.z.: 5304
Místo: Světlá nad Sázavou

HBK Kyjov
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 06. 2018
11:00

č.z.: 5302
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

ne 27. 05. 2018
10:00

č.z.: 21266
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Bohemia Benders Ďáblice

so 26. 05. 2018
10:00

č.z.: 21260
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Bohemia Benders Ďáblice

ne 20. 05. 2018
11:30

č.z.: 5080
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 05. 2018
10:00

č.z.: 21254
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 19. 05. 2018
10:00

č.z.: 21248
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 13. 05. 2018
15:00

č.z.: 5076
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 05. 2018
10:00

č.z.: 21235
Místo: Palmovka - Asfalt

Mighty Bucks Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 12. 05. 2018
15:00

č.z.: 5054
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 21229
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Mighty Bucks Praha

čt 10. 05. 2018
10:30

č.z.: 5062
Místo: Praha - Jižní město

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

út 08. 05. 2018
16:00

č.z.: 21173
Místo: Mladá Boleslav

SHM Goblins Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 05. 05. 2018
19:00

č.z.: 21219
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 29. 04. 2018
09:30

č.z.: 21211
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 28. 04. 2018
13:00

č.z.: 21101
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 22. 04. 2018
14:30

č.z.: 5069
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 21. 04. 2018
14:00

č.z.: 21203
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HBC Medvědi

so 21. 04. 2018
12:00

č.z.: 5075
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 04. 2018
13:00

č.z.: 5064
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 14. 04. 2018
14:00

č.z.: 21186
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 08. 04. 2018
18:00

č.z.: 21124
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 08. 04. 2018
14:30

č.z.: 5083
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 07. 04. 2018
14:30

č.z.: 5043
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 03. 2018
19:00

č.z.: 21162
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 25. 03. 2018
12:00

č.z.: 5055
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 5059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2175
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno

so 17. 03. 2018
10:00

č.z.: 21154
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Mighty Bucks Praha

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 21143
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HK Avir Praha B

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 2163
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Jihlava

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 2155
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 21131
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 03. 2018
15:00

č.z.: 2150
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 12. 2017
14:30

č.z.: 5041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 21125
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 26. 11. 2017
11:30

č.z.: 5038
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 11. 2017
11:00

č.z.: 2138
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Bulldogs Brno

so 25. 11. 2017
11:00

č.z.: 2044
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 19. 11. 2017
15:00

č.z.: 5034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 2122
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 11. 2017
10:00

č.z.: 21105
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SPC

so 18. 11. 2017
10:00

č.z.: 21003
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Rafani Praha B

ne 12. 11. 2017
14:30

č.z.: 2113
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 11. 2017
11:00

č.z.: 21092
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Players of Uftaland

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 2108
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 5048
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 11. 2017
14:30

č.z.: 2102
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 11. 2017
14:30

č.z.: 5027
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 04. 11. 2017
10:00

č.z.: 21079
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
TJ KOVO Praha B

ne 29. 10. 2017
13:00

č.z.: 2090
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 29. 10. 2017
13:00

č.z.: 5022
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 28. 10. 2017
14:00

č.z.: 2083
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Tygři Mladá Boleslav

po 23. 10. 2017
19:00

č.z.: 21059
Místo: Palmovka - Loba

THC Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 22. 10. 2017
17:00

č.z.: 21071
Místo: Čimice

SHM HbC Fénix Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 2074
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 5020
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 10. 2017
14:30

č.z.: 5017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 21041
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 2067
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 2058
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 10. 2017
13:30

č.z.: 5013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 10. 2017
14:00

č.z.: 21037
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Horní Počaply

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 2049
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Opava

ne 01. 10. 2017
14:30

č.z.: 5012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 2132
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 28. 09. 2017
15:00

č.z.: 2033
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 24. 09. 2017
17:00

č.z.: 21023
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Ďáblové Praha B

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 2032
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 23. 09. 2017
13:00

č.z.: 5033
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 2018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbK Karviná

ne 17. 09. 2017
11:30

č.z.: 5006
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 2012
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 09. 2017
14:30

č.z.: 5001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 10. 09. 2017
11:00

č.z.: 2002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 08. 2017
12:15

č.z.: 4
Místo: Turnov

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 27. 08. 2017
12:15

č.z.: 5
Místo: Turnov

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 08. 2017
08:00

č.z.: 1
Místo: Turnov

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 26. 08. 2017
11:30

č.z.: 9011
Místo: Turnov

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 26. 08. 2017
09:00

č.z.: 9009
Místo: Turnov

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988

ne 28. 05. 2017
15:30

č.z.: 5340
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 05. 2017
11:30

č.z.: 5339
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 05. 2017
16:00

č.z.: 4228
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 5333
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 13. 05. 2017
12:00

č.z.: 4225
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

út 09. 05. 2017
18:00

č.z.: 231192
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Ďáblové Praha

ne 07. 05. 2017
16:00

č.z.: 231188
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Ďáblové Praha

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 4222
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 06. 05. 2017
11:00

č.z.: 5326
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Buldoci Stříbro

so 06. 05. 2017
10:00

č.z.: 231184
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 30. 04. 2017
14:00

č.z.: 231177
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HC Hanspaulka

so 29. 04. 2017
14:00

č.z.: 4204
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988

so 29. 04. 2017
11:00

č.z.: 5323
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 29. 04. 2017
11:00

č.z.: 231132
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
THC Praha

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 231174
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 5319
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 22. 04. 2017
16:00

č.z.: 231164
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Horní Počaply

so 22. 04. 2017
14:00

č.z.: 4216
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 22. 04. 2017
11:00

č.z.: 5318
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

pá 14. 04. 2017
17:00

č.z.: 4213
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 13. 04. 2017
20:00

č.z.: 231161
Místo: Palmovka - Asfalt

Rafani Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 2195
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 5312
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 04. 2017
15:30

č.z.: 5328
Místo: Mladá Boleslav

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 04. 2017
13:00

č.z.: 4210
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

so 08. 04. 2017
11:30

č.z.: 231148
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM Goblins Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 08. 04. 2017
10:30

č.z.: 5307
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 231147
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HK Avir Praha B

ne 02. 04. 2017
11:00

č.z.: 2184
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Opava

so 01. 04. 2017
14:00

č.z.: 231117
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Ďáblové Praha

so 01. 04. 2017
13:30

č.z.: 5305
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 01. 04. 2017
13:00

č.z.: 4207
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 03. 2017
15:00

č.z.: 231135
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HbC Fénix Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 5302
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 2177
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička

so 25. 03. 2017
10:30

č.z.: 4219
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 03. 2017
17:00

č.z.: 231122
Místo: Palmovka - Asfalt

Players of Uftaland
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 2167
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 231102
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Mighty Bucks Praha

so 18. 03. 2017
13:00

č.z.: 4201
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 03. 2017
14:30

č.z.: 5068
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

ne 12. 03. 2017
11:00

č.z.: 2152
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 231109
Místo: Palmovka - Asfalt

SPC
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 4155
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 11. 03. 2017
11:30

č.z.: 5061
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 03. 2017
14:30

č.z.: 4135
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Enviform Třinec

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 2138
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 03. 2017
11:30

č.z.: 5059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 4151
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 12. 2016
10:00

č.z.: 231041
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 03. 12. 2016
13:00

č.z.: 5018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 27. 11. 2016
14:00

č.z.: 2130
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 27. 11. 2016
13:00

č.z.: 5050
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 27. 11. 2016
12:00

č.z.: 231096
Místo: Palmovka - Loba

SHM HBC Medvědi
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 26. 11. 2016
14:00

č.z.: 231087
Místo: Horní Počaply

HBC Horní Počaply
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 4146
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 11. 2016
13:00

č.z.: 2126
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 11. 2016
13:00

č.z.: 5011
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Buldoci Stříbro

ne 20. 11. 2016
10:00

č.z.: 231083
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HC Red Wings Mladá Boleslav

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 4142
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 11. 2016
14:30

č.z.: 2113
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 5041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 231072
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 231070
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Rafani Praha B

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 2106
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 231057
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM Goblins Praha

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 5040
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 4139
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbK Karviná

ne 30. 10. 2016
14:30

č.z.: 4129
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 30. 10. 2016
11:00

č.z.: 2092
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 10. 2016
14:00

č.z.: 2159
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

pá 28. 10. 2016
09:00

č.z.: 231005
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HBC Medvědi

ne 23. 10. 2016
18:00

č.z.: 231056
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 23. 10. 2016
11:30

č.z.: 5032
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 2087
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 4127
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 231044
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HbC Fénix Praha

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 5025
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5023
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 2076
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Jihlava

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 2068
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 4123
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 09. 10. 2016
15:00

č.z.: 231031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Players of Uftaland

ne 09. 10. 2016
13:00

č.z.: 2059
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 10. 2016
10:00

č.z.: 5054
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 4118
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 231026
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 02. 10. 2016
14:30

č.z.: 4114
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 02. 10. 2016
12:00

č.z.: 5014
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 2048
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno

so 01. 10. 2016
10:00

č.z.: 231018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SPC

ne 25. 09. 2016
15:00

č.z.: 231011
Místo: Palmovka - Asfalt

Mighty Bucks Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 25. 09. 2016
13:30

č.z.: 5047
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 2045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 18. 09. 2016
12:00

č.z.: 5005
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 18. 09. 2016
11:00

č.z.: 2032
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Jestřábi Přelouč

ne 18. 09. 2016
11:00

č.z.: 4111
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 4107
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 2026
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 11. 09. 2016
13:00

č.z.: 5004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 2013
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 10. 09. 2016
11:00

č.z.: 4101
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 09. 2016
14:00

č.z.: 2007
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 25. 06. 2016
15:00

č.z.: 9014
Místo: Budvar aréna - malá hala

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Prachatice

so 25. 06. 2016
12:00

č.z.: 9008
Místo: Budvar aréna - velká hala

Ježci Heřmanův Městec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 25. 06. 2016
10:00

č.z.: 9004
Místo: Budvar aréna - velká hala

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 05. 2016
15:00

č.z.: 26080
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

ne 08. 05. 2016
16:00

č.z.: 231187
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 07. 05. 2016
19:00

č.z.: 231183
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Players of Uftaland

so 07. 05. 2016
10:00

č.z.: 26076
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

po 02. 05. 2016
19:00

č.z.: 231085
Místo: Palmovka - Asfalt

Vyprahlo Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 231176
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Vyprahlo Praha

so 30. 04. 2016
11:00

č.z.: 26071
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 24. 04. 2016
15:00

č.z.: 26068
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 231169
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM Goblins Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 23. 04. 2016
17:00

č.z.: 231134
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Rafani Praha

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 2250
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 231162
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HbC Fénix Praha

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 2242
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 26064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 231050
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HC Hanspaulka

ne 10. 04. 2016
17:00

č.z.: 231155
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 09. 04. 2016
17:00

č.z.: 2234
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 09. 04. 2016
16:00

č.z.: 26059
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 4058
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 231148
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM HK Avir Praha

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 4055
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2226
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 03. 04. 2016
10:00

č.z.: 231141
Místo: Palmovka - Loba

HC Hanspaulka
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 02. 04. 2016
17:00

č.z.: 26054
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2217
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Suchdol nad Lužnicí

so 02. 04. 2016
11:00

č.z.: 4052
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2210
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

čt 24. 03. 2016
17:00

č.z.: 4049
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 03. 2016
14:00

č.z.: 4046
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

so 19. 03. 2016
12:00

č.z.: 231127
Místo: Palmovka - Loba

Mighty Bucks Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 26048
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

ne 13. 03. 2016
13:00

č.z.: 26047
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2190
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 231120
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Players of Uftaland

so 12. 03. 2016
17:30

č.z.: 4043
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2181
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 03. 2016
14:00

č.z.: 2174
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 231113
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 4040
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 2165
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 28. 02. 2016
11:00

č.z.: 231106
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Bohemia Benders Ďáblice B

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 4037
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 231099
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SHM Goblins Praha

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 2158
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Jihlava

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 231092
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Ďáblové Praha

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 4034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 11. 2015
11:00

č.z.: 26041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2141
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Bulldogs Brno

so 21. 11. 2015
16:00

č.z.: 26036
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 2132
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 21. 11. 2015
12:00

č.z.: 4031
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 21. 11. 2015
11:00

č.z.: 231078
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
THC Praha

út 17. 11. 2015
14:00

č.z.: 231015
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 15. 11. 2015
13:00

č.z.: 2127
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 26034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 14. 11. 2015
15:00

č.z.: 26030
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 4028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

pá 13. 11. 2015
18:00

č.z.: 4013
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 11. 2015
14:00

č.z.: 231071
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Mighty Bucks Praha

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 2120
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 11. 2015
15:00

č.z.: 231064
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 4025
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 11. 2015
11:00

č.z.: 26026
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 01. 11. 2015
16:00

č.z.: 231022
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2107
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 4022
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

st 28. 10. 2015
11:00

č.z.: 231008
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Hostivař B

ne 25. 10. 2015
16:00

č.z.: 231057
Místo: Palmovka - Loba

Rafani Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 25. 10. 2015
10:30

č.z.: 2100
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 10. 2015
17:00

č.z.: 2091
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 10. 2015
13:30

č.z.: 4019
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 26020
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 18. 10. 2015
17:00

č.z.: 231043
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 17. 10. 2015
16:00

č.z.: 26019
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 4016
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

ne 11. 10. 2015
15:00

č.z.: 231036
Místo: Palmovka - Loba

SHM HbC Fénix Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 2074
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 04. 10. 2015
15:00

č.z.: 231029
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
A.S.H.F. Praha

ne 04. 10. 2015
12:00

č.z.: 2064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 2055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 4010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 03. 10. 2015
10:00

č.z.: 26013
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 27. 09. 2015
14:00

č.z.: 2045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most B

so 26. 09. 2015
14:00

č.z.: 4007
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2037
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

ne 20. 09. 2015
11:00

č.z.: 26008
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 4004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 19. 09. 2015
10:00

č.z.: 26006
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 09. 2015
16:00

č.z.: 231001
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 13. 09. 2015
15:00

č.z.: 2026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 09. 2015
15:00

č.z.: 4001
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 09. 2015
11:00

č.z.: 26002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 06. 09. 2015
15:00

č.z.: 2017
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 05. 09. 2015
14:00

č.z.: 2010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 14. 06. 2015
12:00

č.z.: 9034
Místo: Vedlejší Plocha

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 06. 2015
09:00

č.z.: 9028
Místo: Vedlejší Plocha

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Hokejbal Žamberk

so 13. 06. 2015
18:00

č.z.: 9021
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 06. 2015
12:00

č.z.: 9009
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha

Ježci Heřmanův Městec
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 13. 06. 2015
10:00

č.z.: 9006
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 05. 2015
15:00

č.z.: 7020
Místo: Rakovník

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 05. 2015
12:00

č.z.: 7016
Místo: Rakovník

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 16. 05. 2015
17:00

č.z.: 7010
Místo: Rakovník

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988

so 16. 05. 2015
12:30

č.z.: 7004
Místo: Rakovník

HbK Karviná
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 27176
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 05. 2015
16:00

č.z.: 27150
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 05. 2015
16:00

č.z.: 5354
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 05. 2015
11:00

č.z.: 27175
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 04. 2015
11:00

č.z.: 5350
Místo: Kyjov

HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 04. 2015
10:00

č.z.: 27163
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 25. 04. 2015
16:00

č.z.: 5345
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 25. 04. 2015
11:00

č.z.: 27160
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 19. 04. 2015
11:00

č.z.: 21093
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
South Park Cows

so 18. 04. 2015
17:00

č.z.: 2108
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 18. 04. 2015
14:00

č.z.: 21091
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 12. 04. 2015
15:00

č.z.: 21087
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 12. 04. 2015
14:00

č.z.: 2104
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 5337
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 27145
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

so 11. 04. 2015
10:30

č.z.: 5306
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 05. 04. 2015
13:00

č.z.: 2100
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 04. 2015
11:00

č.z.: 5330
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

pá 03. 04. 2015
16:00

č.z.: 5326
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 29. 03. 2015
15:00

č.z.: 2092
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 29. 03. 2015
12:00

č.z.: 27137
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 21085
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
TJ KOVO Praha B

so 28. 03. 2015
14:00

č.z.: 5341
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Kyjov

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 27130
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 21080
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Jungle Fever Kladno

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 2089
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 03. 2015
11:00

č.z.: 5322
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988

so 21. 03. 2015
13:00

č.z.: 5317
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 21. 03. 2015
13:00

č.z.: 27124
Místo: Plzeň

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 03. 2015
15:00

č.z.: 21072
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 15. 03. 2015
13:00

č.z.: 27115
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 15. 03. 2015
12:00

č.z.: 5313
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 03. 2015
11:00

č.z.: 2082
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 08. 03. 2015
15:00

č.z.: 2080
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 08. 03. 2015
12:30

č.z.: 5309
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 03. 2015
10:30

č.z.: 27111
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

so 07. 03. 2015
16:00

č.z.: 27100
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 07. 03. 2015
14:30

č.z.: 5334
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 03. 2015
13:00

č.z.: 21068
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
SK Spectrum Praga

so 07. 03. 2015
11:00

č.z.: 2071
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 01. 03. 2015
14:30

č.z.: 5302
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 01. 03. 2015
14:00

č.z.: 27098
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

ne 01. 03. 2015
11:00

č.z.: 2070
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

so 28. 02. 2015
13:00

č.z.: 21065
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 30. 11. 2014
14:00

č.z.: 2062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 27085
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 11. 2014
10:00

č.z.: 21059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
Bohemia Benders Ďáblice

ne 23. 11. 2014
13:30

č.z.: 5030
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

ne 23. 11. 2014
11:00

č.z.: 2059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 23. 11. 2014
09:30

č.z.: 27084
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 22. 11. 2014
10:00

č.z.: 21058
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HC Kert Park Praha B

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 2053
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 5026
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 11. 2014
13:30

č.z.: 27072
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 09. 11. 2014
11:30

č.z.: 5023
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 09. 11. 2014
09:30

č.z.: 21049
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
TJ HBC Mělník

so 08. 11. 2014
16:00

č.z.: 2014
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 11. 2014
15:00

č.z.: 27069
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 21042
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
South Park Cows

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 21040
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 02. 11. 2014
13:30

č.z.: 5021
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 11. 2014
13:00

č.z.: 27059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rebel Praha 8

ne 02. 11. 2014
11:00

č.z.: 2048
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 26. 10. 2014
11:00

č.z.: 2044
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 19. 10. 2014
13:30

č.z.: 2037
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 10. 2014
13:00

č.z.: 21035
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 5016
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 27054
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 18. 10. 2014
11:00

č.z.: 27046
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 12. 10. 2014
12:00

č.z.: 5015
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 10. 2014
12:00

č.z.: 27039
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 10. 2014
11:00

č.z.: 21027
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Rakovník

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 2026
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 05. 10. 2014
13:00

č.z.: 27033
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň

ne 05. 10. 2014
11:00

č.z.: 5011
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 04. 10. 2014
15:00

č.z.: 2035
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 10. 2014
10:00

č.z.: 21023
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 28. 09. 2014
15:00

č.z.: 2025
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 27024
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 28. 09. 2014
11:30

č.z.: 5008
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 27. 09. 2014
10:00

č.z.: 21020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Hostivař B

ne 21. 09. 2014
15:00

č.z.: 27020
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 21. 09. 2014
13:30

č.z.: 5006
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Ďáblové Praha

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 2017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 21. 09. 2014
10:00

č.z.: 21014
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 21013
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 20. 09. 2014
09:30

č.z.: 27009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 09. 2014
13:00

č.z.: 27007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 09. 2014
11:00

č.z.: 2008
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 14. 09. 2014
11:00

č.z.: 5001
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 09. 2014
14:00

č.z.: 2003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 06. 09. 2014
11:00

č.z.: 21004
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 09. 08. 2014
16:30

č.z.: 9005
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

so 09. 08. 2014
13:00

č.z.: 9003
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kovodemont Most

so 09. 08. 2014
09:30

č.z.: 9001
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno

ne 25. 05. 2014
11:00

č.z.: 5439
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 18. 05. 2014
11:00

č.z.: 5436
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 5433
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Pento Most B

ne 04. 05. 2014
11:00

č.z.: 5428
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 05. 2014
11:00

č.z.: 27098
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 27. 04. 2014
11:00

č.z.: 27093
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 5423
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 5421
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 27090
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 04. 2014
15:00

č.z.: 27081
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 04. 2014
11:00

č.z.: 5418
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

ne 30. 03. 2014
15:00

č.z.: 27077
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rebel Praha 8

ne 30. 03. 2014
13:00

č.z.: 5415
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 2101
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 23. 03. 2014
13:00

č.z.: 5412
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 03. 2014
11:00

č.z.: 27075
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 22. 03. 2014
14:00

č.z.: 2096
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 16. 03. 2014
14:00

č.z.: 2091
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 03. 2014
10:00

č.z.: 27067
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 03. 2014
10:00

č.z.: 5407
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 15. 03. 2014
11:00

č.z.: 5402
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 2086
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 27064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

so 08. 03. 2014
12:00

č.z.: 5442
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 03. 2014
16:00

č.z.: 27058
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav