HBC Rakovník

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 21006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 4160
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

so 19. 09. 2020
14:00

č.z.: 4120
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Enviform Třinec

ne 13. 09. 2020
17:00

č.z.: 21004
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 13. 09. 2020
13:00

č.z.: 27004
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

so 12. 09. 2020
14:00

č.z.: 4051
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 05. 09. 2020
16:00

č.z.: 4046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

ne 21. 06. 2020
12:00

č.z.: 27021
Místo: Rakovník

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

ne 21. 06. 2020
10:00

č.z.: 27019
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Wolves Chomutov

ne 07. 06. 2020
11:00

č.z.: 27011
Místo: Kladno - ZS

HBC Rakovník
HBC Liberec

ne 07. 06. 2020
10:00

č.z.: 27010
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Rakovník

ne 24. 05. 2020
11:00

č.z.: 27002
Místo: Beroun

HBC Rakovník
HBC Hostivař

ne 24. 05. 2020
10:00

č.z.: 27001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 27085
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Most

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 5053
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Rakovník

ne 01. 03. 2020
13:00

č.z.: 2070
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HC Jestřábi Přelouč

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 5051
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 01. 12. 2019
13:00

č.z.: 5046
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
HBC Rakovník

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 27024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 24. 11. 2019
15:00

č.z.: 27072
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

ne 24. 11. 2019
13:00

č.z.: 2059
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 24. 11. 2019
10:00

č.z.: 5042
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Rebel Praha

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 27069
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

ne 17. 11. 2019
10:00

č.z.: 5003
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 27059
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 - 07

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 2048
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

so 09. 11. 2019
14:00

č.z.: 2107
Místo: BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2019
17:15

č.z.: 27054
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 2043
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Prachatice

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 27046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHM Prosek Moles

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 2034
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

st 30. 10. 2019
14:00

č.z.: 5032
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 20. 10. 2019
14:30

č.z.: 27039
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 5006
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

čt 17. 10. 2019
17:30

č.z.: 5039
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 13. 10. 2019
15:00

č.z.: 27033
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kladno

ne 13. 10. 2019
14:00

č.z.: 5024
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 2026
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 12. 10. 2019
14:00

č.z.: 2006
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Jihlava

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 2025
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Malenovice

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 5017
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Kladno

so 05. 10. 2019
16:00

č.z.: 2037
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 29. 09. 2019
15:00

č.z.: 27020
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Wolves Chomutov

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 5015
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 2015
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Rakovník

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 5010
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
TJ Blatná Datels

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 27009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 27007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 08. 09. 2019
14:00

č.z.: 2004
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Rakovník

ne 02. 06. 2019
14:00

č.z.: 6020
Místo: Černošice - ZS

HBC Rakovník
HBC Malenovice

ne 02. 06. 2019
08:00

č.z.: 6017
Místo: Černošice - ZS

HBC Rakovník
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 01. 06. 2019
12:00

č.z.: 6013
Místo: Černošice - ZS

Ježci Heřmanův Městec
HBC Rakovník

so 01. 06. 2019
08:00

č.z.: 6011
Místo: Černošice - ZS

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 26. 05. 2019
13:00

č.z.: 5135
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 19. 05. 2019
12:00

č.z.: 5126
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Rakovník

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 26108
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 12. 05. 2019
11:00

č.z.: 5125
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

čt 09. 05. 2019
17:15

č.z.: 26100
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 5117
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 26095
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
14:00

č.z.: 5114
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 5024
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 27. 04. 2019
18:00

č.z.: 26091
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Rakovník

st 24. 04. 2019
17:30

č.z.: 26055
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 21. 04. 2019
11:00

č.z.: 5108
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

pá 19. 04. 2019
11:00

č.z.: 26044
Místo: Most

HBC Most
HBC Rakovník

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 5103
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

so 13. 04. 2019
10:00

č.z.: 26089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Most

ne 07. 04. 2019
11:30

č.z.: 5099
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 06. 04. 2019
15:00

č.z.: 26083
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 5092
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

so 30. 03. 2019
15:00

č.z.: 1131
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Rakovník

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 26078
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

út 26. 03. 2019
18:30

č.z.: 26065
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 5090
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 23. 03. 2019
13:00

č.z.: 1043
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Rakovník

so 23. 03. 2019
11:30

č.z.: 26074
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 17. 03. 2019
13:00

č.z.: 1098
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 5081
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Prachatice

so 16. 03. 2019
13:00

č.z.: 1122
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 26067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Rebel Praha

ne 10. 03. 2019
13:30

č.z.: 5080
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 1120
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 09. 03. 2019
15:30

č.z.: 1109
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbK Karviná

ne 03. 03. 2019
14:00

č.z.: 1095
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 5072
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 1108
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Most

so 02. 03. 2019
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Rakovník

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 5063
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 24. 11. 2018
16:00

č.z.: 1087
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 24. 11. 2018
12:00

č.z.: 26047
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

ne 18. 11. 2018
13:00

č.z.: 5058
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Rakovník

so 17. 11. 2018
14:00

č.z.: 5069
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník

so 17. 11. 2018
13:00

č.z.: 1082
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 5054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 10. 11. 2018
13:00

č.z.: 1076
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Rakovník

so 10. 11. 2018
09:30

č.z.: 26038
Místo: Beroun

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 B

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 1069
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Hokejbal Letohrad

ne 04. 11. 2018
11:00

č.z.: 5047
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 1065
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 26033
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 28. 10. 2018
13:00

č.z.: 5045
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 21. 10. 2018
12:00

č.z.: 5036
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Rakovník

so 20. 10. 2018
16:00

č.z.: 1056
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

so 20. 10. 2018
10:00

č.z.: 26029
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 5035
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 1054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 13. 10. 2018
10:00

č.z.: 26022
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 5027
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 1042
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
HBC Rakovník

so 06. 10. 2018
10:00

č.z.: 26020
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

so 29. 09. 2018
13:00

č.z.: 1032
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Sudoměřice

so 29. 09. 2018
10:00

č.z.: 5013
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 5018
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 1021
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 1029
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 26011
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 A

ne 16. 09. 2018
13:30

č.z.: 5009
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 15. 09. 2018
11:00

č.z.: 26010
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 5002
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

so 08. 09. 2018
13:00

č.z.: 1010
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hradec Králové 1988

so 08. 09. 2018
10:00

č.z.: 26002
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

pá 07. 09. 2018
19:00

č.z.: 1016
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 01. 09. 2018
16:00

č.z.: 1003
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Rakovník

ne 20. 05. 2018
10:30

č.z.: 6016
Místo: Příbram

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 19. 05. 2018
16:00

č.z.: 6011
Místo: Příbram

HBK Kyjov
HBC Rakovník

so 19. 05. 2018
09:00

č.z.: 6005
Místo: Příbram

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 18. 05. 2018
15:00

č.z.: 6001
Místo: Příbram

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 26056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 06. 05. 2018
11:00

č.z.: 26060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 06. 05. 2018
09:00

č.z.: 232075
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Notor Kladno

so 05. 05. 2018
11:00

č.z.: 26053
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 05. 05. 2018
09:00

č.z.: 232073
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Rakovník B

so 28. 04. 2018
14:00

č.z.: 232072
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Rakovník B

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 26051
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 1146
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 22. 04. 2018
10:00

č.z.: 26036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 21. 04. 2018
18:00

č.z.: 232068
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Rakovník B

so 21. 04. 2018
13:00

č.z.: 1110
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

so 21. 04. 2018
09:00

č.z.: 26046
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Rakovník

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 26045
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 232061
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 08. 04. 2018
11:00

č.z.: 1078
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Hokejbal Letohrad

so 07. 04. 2018
15:30

č.z.: 232060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Černá Hvězda Libušín

so 07. 04. 2018
13:30

č.z.: 26041
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 1100
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Rondo Most

so 31. 03. 2018
16:00

č.z.: 1094
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Rakovník

pá 30. 03. 2018
13:30

č.z.: 232037
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

pá 30. 03. 2018
11:00

č.z.: 1089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hradec Králové 1988

so 24. 03. 2018
15:00

č.z.: 232055
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 1082
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 26038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 11. 03. 2018
12:30

č.z.: 26011
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 03. 2018
10:00

č.z.: 232050
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Rakovník B

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 1073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 10. 03. 2018
10:30

č.z.: 26031
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Coyotes Hýskov

so 10. 03. 2018
09:30

č.z.: 232046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Černá Hvězda Libušín

so 03. 03. 2018
12:30

č.z.: 232043
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník B

so 03. 03. 2018
11:00

č.z.: 1067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 25. 11. 2017
11:00

č.z.: 26030
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

pá 17. 11. 2017
11:00

č.z.: 1056
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 12. 11. 2017
14:00

č.z.: 232033
Místo: Kladno u ZS

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Rakovník B

so 11. 11. 2017
13:30

č.z.: 232029
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC ALPIQ Kladno B

so 11. 11. 2017
13:30

č.z.: 26026
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 1055
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

so 04. 11. 2017
10:00

č.z.: 232025
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Rakovník B

pá 03. 11. 2017
18:30

č.z.: 26023
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 28. 10. 2017
15:00

č.z.: 1045
Místo: ANS Most

HBC Rondo Most
HBC Rakovník

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 26021
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 21. 10. 2017
13:00

č.z.: 1036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Sudoměřice

so 21. 10. 2017
12:00

č.z.: 26016
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Rakovník

so 21. 10. 2017
10:00

č.z.: 232022
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Notor Kladno

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 1061
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

so 14. 10. 2017
11:00

č.z.: 1034
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Rakovník

so 14. 10. 2017
10:00

č.z.: 26015
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 1027
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 07. 10. 2017
08:30

č.z.: 232014
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK Kelti 2008 B

so 30. 09. 2017
16:00

č.z.: 1023
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Rakovník

so 30. 09. 2017
10:00

č.z.: 232009
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Rakovník B

čt 28. 09. 2017
11:00

č.z.: 1018
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 28. 09. 2017
09:00

č.z.: 232020
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
HBC Rakovník B

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 1012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 232005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kamenné Žehrovice

so 23. 09. 2017
09:00

č.z.: 26006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 17. 09. 2017
12:30

č.z.: 26008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

so 16. 09. 2017
13:30

č.z.: 26001
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Coyotes Hýskov

so 16. 09. 2017
11:00

č.z.: 1009
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 16. 09. 2017
09:00

č.z.: 232001
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Rakovník B

pá 08. 09. 2017
19:00

č.z.: 1001
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 10. 06. 2017
10:00

č.z.: 232095
Místo: Rakovník

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Rakovník B

ne 04. 06. 2017
17:00

č.z.: 232094
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 03. 06. 2017
09:00

č.z.: 232093
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 28. 05. 2017
15:00

č.z.: 232092
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Rakovník B

so 27. 05. 2017
10:00

č.z.: 232091
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Rakovník B

so 20. 05. 2017
17:00

č.z.: 232090
Místo: Sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Rakovník B

ne 14. 05. 2017
09:30

č.z.: 232088
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kamenné Žehrovice

so 13. 05. 2017
09:00

č.z.: 26128
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

so 13. 05. 2017
08:00

č.z.: 232086
Místo: sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Rakovník B

ne 07. 05. 2017
17:00

č.z.: 232084
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 06. 05. 2017
12:00

č.z.: 232081
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Rakovník B

so 06. 05. 2017
10:00

č.z.: 26126
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 26062
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Rakovník

ne 30. 04. 2017
00:00

č.z.: 232077
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Rakovník B

so 29. 04. 2017
15:00

č.z.: 26115
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Rakovník

so 29. 04. 2017
14:00

č.z.: 232076
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Notor Kladno

so 22. 04. 2017
15:30

č.z.: 232084
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Nové Strašecí B

so 22. 04. 2017
13:30

č.z.: 26114
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 15. 04. 2017
14:00

č.z.: 1148
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Sudoměřice

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 232072
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník B

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 26104
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

so 08. 04. 2017
11:00

č.z.: 26101
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 01. 04. 2017
16:00

č.z.: 232068
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 26093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 1146
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Rakovník

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 1108
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Rakovník

so 25. 03. 2017
16:30

č.z.: 232063
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kamenné Žehrovice

pá 24. 03. 2017
18:00

č.z.: 26088
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 1097
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBC Rakovník

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 1094
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hradec Králové 1988

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 26082
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 232059
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Rakovník B

so 11. 03. 2017
11:00

č.z.: 26075
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Prachatice

so 11. 03. 2017
00:00

č.z.: 232053
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Rakovník B

so 04. 03. 2017
14:00

č.z.: 26071
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 232049
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Rakovník B

ne 27. 11. 2016
11:00

č.z.: 1089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Sudoměřice

so 26. 11. 2016
13:30

č.z.: 26049
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 1083
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Rakovník

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 232048
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník B

čt 17. 11. 2016
13:00

č.z.: 232041
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Notor Kladno

čt 17. 11. 2016
11:00

č.z.: 1078
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 232040
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kamenné Žehrovice

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 1068
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

so 12. 11. 2016
11:00

č.z.: 26060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 06. 11. 2016
16:00

č.z.: 1062
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 05. 11. 2016
10:00

č.z.: 232034
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Rakovník B

so 29. 10. 2016
15:00

č.z.: 232031
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 26048
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 22. 10. 2016
16:00

č.z.: 232028
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC ALPIQ Kladno B

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 1047
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 26038
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 1034
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 232024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Rakovník B

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 1044
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Rakovník

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 26035
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 1039
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 26027
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 08. 10. 2016
00:00

č.z.: 232017
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Rakovník B

ne 02. 10. 2016
13:00

č.z.: 1071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 01. 10. 2016
16:00

č.z.: 232016
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK Kelti 2008 B

so 01. 10. 2016
14:00

č.z.: 1026
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Hokejbal Letohrad

so 01. 10. 2016
10:00

č.z.: 26022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 1023
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 24. 09. 2016
17:00

č.z.: 1017
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

so 24. 09. 2016
12:00

č.z.: 232011
Místo: Sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Rakovník B

so 24. 09. 2016
10:30

č.z.: 26016
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 18. 09. 2016
14:00

č.z.: 1052
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 17. 09. 2016
14:00

č.z.: 1013
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 17. 09. 2016
13:00

č.z.: 26009
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Rakovník

so 17. 09. 2016
00:00

č.z.: 232005
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Rakovník B

so 10. 09. 2016
16:00

č.z.: 232003
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 1006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 09. 2016
11:00

č.z.: 26005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

pá 02. 09. 2016
19:00

č.z.: 1004
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 29. 05. 2016
14:00

č.z.: 2280
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Rakovník

so 28. 05. 2016
14:00

č.z.: 2279
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Rakovník

ne 22. 05. 2016
16:00

č.z.: 27107
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 2278
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

so 21. 05. 2016
15:00

č.z.: 2277
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 27103
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 2273
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník

so 14. 05. 2016
18:00

č.z.: 21116
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kolín

so 14. 05. 2016
15:00

č.z.: 2271
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník

ne 08. 05. 2016
15:00

č.z.: 21113
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník B

ne 08. 05. 2016
13:00

č.z.: 27098
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 08. 05. 2016
11:00

č.z.: 2269
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 07. 05. 2016
14:00

č.z.: 2267
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 07. 05. 2016
10:00

č.z.: 21110
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník B

ne 01. 05. 2016
15:00

č.z.: 27092
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Coyotes Hýskov

ne 01. 05. 2016
13:00

č.z.: 21104
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Hostivař

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 2263
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 30. 04. 2016
14:00

č.z.: 2259
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

ne 24. 04. 2016
14:00

č.z.: 21096
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Rakovník B

ne 24. 04. 2016
10:00

č.z.: 27089
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 23. 04. 2016
15:00

č.z.: 2255
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

so 23. 04. 2016
14:00

č.z.: 21089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kolín

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 27081
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2239
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most B

so 16. 04. 2016
13:00

č.z.: 21087
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník B

ne 10. 04. 2016
15:00

č.z.: 21082
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Jungle Fever Kladno

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 27080
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

so 09. 04. 2016
18:00

č.z.: 2231
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Rakovník

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 21078
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Rakovník B

ne 03. 04. 2016
18:00

č.z.: 21105
Místo: Čimice

SHM HK Avir Praha B
HBC Rakovník B

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2224
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 02. 04. 2016
16:00

č.z.: 21075
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
TJ HBC Mělník

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2215
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

pá 25. 03. 2016
14:00

č.z.: 2151
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBK Bulldogs Brno

ne 20. 03. 2016
15:00

č.z.: 2200
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 20. 03. 2016
13:00

č.z.: 21067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
TJ HBC Mělník

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 27070
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 19. 03. 2016
15:00

č.z.: 21063
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník B

ne 13. 03. 2016
15:00

č.z.: 27061
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 13. 03. 2016
14:00

č.z.: 2188
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Rakovník

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 21058
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Rakovník B

ne 06. 03. 2016
11:30

č.z.: 27059
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 21056
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rakovník B

pá 04. 03. 2016
18:30

č.z.: 2171
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 2043
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 21070
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník B

so 28. 11. 2015
15:30

č.z.: 27048
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 28. 11. 2015
10:00

č.z.: 21049
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Rakovník B

ne 22. 11. 2015
13:00

č.z.: 27043
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2144
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 2135
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 15. 11. 2015
18:00

č.z.: 21041
Místo: Čimice

SHM HK Avir Praha B
HBC Rakovník B

ne 15. 11. 2015
13:00

č.z.: 2126
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

ne 15. 11. 2015
09:00

č.z.: 27037
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Rakovník

so 14. 11. 2015
13:00

č.z.: 21040
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Bohemia Benders Ďáblice

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 27052
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 21034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kolín

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 27034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 01. 11. 2015
10:30

č.z.: 2110
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník

so 31. 10. 2015
15:00

č.z.: 2179
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rakovník

ne 25. 10. 2015
14:00

č.z.: 21031
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Rakovník B

ne 25. 10. 2015
10:30

č.z.: 2093
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Rakovník

so 24. 10. 2015
14:30

č.z.: 21027
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
TJ KOVO Praha B

so 24. 10. 2015
13:00

č.z.: 2084
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rakovník

so 24. 10. 2015
10:00

č.z.: 27026
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 18. 10. 2015
15:30

č.z.: 2080
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 27025
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 21022
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HC Kert Park Praha B

ne 11. 10. 2015
15:00

č.z.: 2071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 21020
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Hostivař

ne 11. 10. 2015
12:00

č.z.: 27006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

ne 04. 10. 2015
14:30

č.z.: 21013
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Jungle Fever Kladno

ne 04. 10. 2015
12:00

č.z.: 2064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 27015
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 2054
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 26. 09. 2015
13:00

č.z.: 2163
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň-Litice

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 21005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SHM HK Avir Praha B

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 2028
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 21004
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Rakovník B

ne 13. 09. 2015
09:00

č.z.: 27004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 06. 09. 2015
14:00

č.z.: 2018
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 05. 09. 2015
14:00

č.z.: 2008
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most B

so 06. 06. 2015
18:30

č.z.: 21131
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Jungle Fever Kladno

ne 31. 05. 2015
14:00

č.z.: 21130
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Rakovník

ne 31. 05. 2015
10:30

č.z.: 8040
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

ne 31. 05. 2015
09:00

č.z.: 8038
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 30. 05. 2015
15:00

č.z.: 8032
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

Ježci Heřmanův Městec
HBC Rakovník

so 30. 05. 2015
14:00

č.z.: 21129
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Rakovník

so 30. 05. 2015
11:20

č.z.: 8027
Místo: Hodonín

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 30. 05. 2015
09:40

č.z.: 8023
Místo: Hodonín

HBC Hradec Králové 1988
HBC Rakovník

pá 29. 05. 2015
17:40

č.z.: 8017
Místo: Hodonín

HBC Rakovník
HBC Hostivař

pá 29. 05. 2015
14:20

č.z.: 8009
Místo: Hodonín

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Rakovník

pá 29. 05. 2015
11:00

č.z.: 8001
Místo: Hodonín

HBC Rakovník
HBC Rigum Hodonín

ne 24. 05. 2015
14:00

č.z.: 21128
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Jungle Fever Kladno

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 27099
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 23. 05. 2015
14:00

č.z.: 21127
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Jungle Fever Kladno

so 16. 05. 2015
09:30

č.z.: 21121
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Rakovník

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 27177
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 233140
Místo: Sítná 2009

HBC Rakovník B
Dynamo Rozdělov B

so 09. 05. 2015
13:00

č.z.: 21119
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Bohemia Benders Ďáblice

so 09. 05. 2015
13:00

č.z.: 233136
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
HBC Rakovník B

pá 08. 05. 2015
13:00

č.z.: 21117
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Bohemia Benders Ďáblice

ne 03. 05. 2015
15:00

č.z.: 27174
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 03. 05. 2015
11:00

č.z.: 233127
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
HBC Rakovník B

pá 01. 05. 2015
12:00

č.z.: 21105
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Rakovník

ne 26. 04. 2015
15:00

č.z.: 21101
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

ne 26. 04. 2015
13:00

č.z.: 27164
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

ne 26. 04. 2015
09:00

č.z.: 233121
Místo: Sítná 2009

HBC Rytíři Buštěhrad
HBC Rakovník B

so 25. 04. 2015
15:00

č.z.: 21097
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

so 25. 04. 2015
13:00

č.z.: 27159
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Rebel Praha 8

so 25. 04. 2015
10:30

č.z.: 27068
Místo: Rakovník

HBC Rebel Praha 8
HBC Rakovník

ne 19. 04. 2015
17:00

č.z.: 233115
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
HBC Rakovník B

ne 19. 04. 2015
12:30

č.z.: 27151
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

ne 12. 04. 2015
13:00

č.z.: 21090
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Spectrum Praga

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 233109
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Rakovník B

so 11. 04. 2015
14:00

č.z.: 27144
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 11. 04. 2015
10:30

č.z.: 27129
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň

so 04. 04. 2015
11:00

č.z.: 233103
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
HBC Rakovník B

ne 29. 03. 2015
11:00

č.z.: 233097
Místo: Sítná 2009

HBK Psi Kladno
HBC Rakovník B

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 21083
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Rakovník

so 28. 03. 2015
15:00

č.z.: 21081
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Bohemia Benders Ďáblice

ne 22. 03. 2015
16:00

č.z.: 27138
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Rakovník

ne 22. 03. 2015
10:00

č.z.: 27125
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

so 21. 03. 2015
15:00

č.z.: 233091
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Dynamo Rozdělov B

so 21. 03. 2015
13:00

č.z.: 21076
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha B

ne 15. 03. 2015
15:00

č.z.: 21072
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 15. 03. 2015
13:00

č.z.: 27114
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 03. 2015
16:00

č.z.: 21069
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Mělník

so 14. 03. 2015
10:00

č.z.: 233085
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
HBC Rakovník B

ne 08. 03. 2015
15:00

č.z.: 233079
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 08. 03. 2015
13:00

č.z.: 21063
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
South Park Cows

ne 08. 03. 2015
10:00

č.z.: 27112
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 01. 03. 2015
14:00

č.z.: 27098
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

ne 01. 03. 2015
09:30

č.z.: 27023
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 30. 11. 2014
14:00

č.z.: 21062
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 30. 11. 2014
13:00

č.z.: 27086
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 233037
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kozel Unhošť B

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 233073
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rakovník B

ne 23. 11. 2014
10:00

č.z.: 27083
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 22. 11. 2014
14:00

č.z.: 21054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Jungle Fever Kladno

so 22. 11. 2014
12:00

č.z.: 233067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HC Narko Kročehlavy

so 15. 11. 2014
18:00

č.z.: 233061
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Moribundus Kladno

ne 09. 11. 2014
15:30

č.z.: 27073
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 08. 11. 2014
14:00

č.z.: 233055
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Rytíři Buštěhrad

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 21045
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Rakovník

ne 02. 11. 2014
14:30

č.z.: 233049
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Černá Hvězda Libušín

ne 02. 11. 2014
13:30

č.z.: 27060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

ne 02. 11. 2014
11:30

č.z.: 21038
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

ne 02. 11. 2014
09:30

č.z.: 27047
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 10. 2014
11:00

č.z.: 233043
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
NFC Sparta Kladno

ne 19. 10. 2014
13:00

č.z.: 27053
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

ne 19. 10. 2014
10:00

č.z.: 21036
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Rakovník

so 18. 10. 2014
14:00

č.z.: 21031
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Rakovník

so 18. 10. 2014
10:00

č.z.: 27034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

ne 12. 10. 2014
14:00

č.z.: 233031
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBK Psi Kladno

so 11. 10. 2014
16:00

č.z.: 27038
Místo: Plzeň

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 11. 10. 2014
12:00

č.z.: 27008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

so 11. 10. 2014
11:00

č.z.: 21027
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
HBC Rakovník

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 21024
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Rakovník

ne 05. 10. 2014
12:00

č.z.: 233025
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
HBC Rakovník B

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 21009
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Rakovník

ne 28. 09. 2014
11:00

č.z.: 233019
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Extrém Kladno

so 27. 09. 2014
10:00

č.z.: 21018
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Rakovník

ne 21. 09. 2014
15:00

č.z.: 233013
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Rakovník B

ne 21. 09. 2014
13:00

č.z.: 21017
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 27021
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 14. 09. 2014
15:00

č.z.: 233007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
P.P.T. Delta Kladno

ne 14. 09. 2014
13:00

č.z.: 27007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 09. 2014
17:00

č.z.: 233001
Místo: Sítná 2009

HC Narko Kročehlavy
HBC Rakovník B

ne 08. 06. 2014
08:45

č.z.: 8037
Místo: Děčín ZS

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 07. 06. 2014
15:45

č.z.: 8031
Místo: Děčín ZS

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 07. 06. 2014
12:00

č.z.: 8026
Místo: Děčín ZS

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

pá 06. 06. 2014
12:15

č.z.: 8016
Místo: Ústí nad Labem

HBC Hradec Králové 1988
HBC Rakovník

pá 06. 06. 2014
10:45

č.z.: 8014
Místo: Ústí nad Labem

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

pá 30. 05. 2014
18:00

č.z.: 21171
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 25. 05. 2014
15:00

č.z.: 21170
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 24. 05. 2014
16:00

č.z.: 21169
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

so 17. 05. 2014
11:00

č.z.: 21163
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 11. 05. 2014
16:00

č.z.: 21161
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 10. 05. 2014
16:00

č.z.: 44060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 21159
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 04. 05. 2014
15:00

č.z.: 21151
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 04. 05. 2014
11:00

č.z.: 27100
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 03. 05. 2014
13:00

č.z.: 21147
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 44056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

ne 27. 04. 2014
15:00

č.z.: 27095
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 04. 2014
13:00

č.z.: 21143
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 44031
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň-Litice

so 26. 04. 2014
13:00

č.z.: 21139
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

so 26. 04. 2014
10:30

č.z.: 44054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň-Litice

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 44050
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Rakovník

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 27086
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

ne 06. 04. 2014
15:00

č.z.: 27081
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 04. 2014
13:00

č.z.: 21132
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Jungle Fever Kladno

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 27076
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 44045
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Rakovník

so 29. 03. 2014
09:30

č.z.: 21122
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Rakovník

ne 23. 03. 2014
14:30

č.z.: 21119
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Rakovník

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 27071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 44034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 22. 03. 2014
13:00

č.z.: 21111
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 16. 03. 2014
16:00

č.z.: 27066
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

ne 16. 03. 2014
14:00

č.z.: 21106
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Spectrum Praga

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 44039
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Blatná Datels

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 27041
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 09. 03. 2014
12:00

č.z.: 44038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 09. 03. 2014
10:00

č.z.: 27061
Místo: Most

HBC Pento Most
HBC Rakovník

so 08. 03. 2014
15:00

č.z.: 21100
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 02. 03. 2014
14:00

č.z.: 27056
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 01. 03. 2014
14:00

č.z.: 21093
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 01. 12. 2013
14:00

č.z.: 27051
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
HBC Rakovník

so 30. 11. 2013
10:00

č.z.: 21089
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Rakovník

ne 24. 11. 2013
15:00

č.z.: 27046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

ne 24. 11. 2013
13:00

č.z.: 21080
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 21078
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
South Park Cows

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 27036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 21067
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Rakovník

ne 10. 11. 2013
11:00

č.z.: 44026
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

so 09. 11. 2013
11:00

č.z.: 21066
Místo: Kladno - Sítná 06

Jungle Fever Kladno
HBC Rakovník

so 09. 11. 2013
10:00

č.z.: 44009
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2013
12:00

č.z.: 44023
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 27031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 02. 11. 2013
14:00

č.z.: 21056
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

ne 20. 10. 2013
16:00

č.z.: 44048
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Prachatice

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 21053
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha B

ne 20. 10. 2013
11:00

č.z.: 44018
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Prachatice

so 19. 10. 2013
15:00

č.z.: 21045
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

st 16. 10. 2013
17:30

č.z.: 27026
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 13. 10. 2013
15:00

č.z.: 27021
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 12. 10. 2013
15:00

č.z.: 44043
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 12. 10. 2013
11:00

č.z.: 44016
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 12. 10. 2013
10:00

č.z.: 21040
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Rakovník

ne 06. 10. 2013
16:00

č.z.: 27016
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Pento Most

ne 06. 10. 2013
14:00

č.z.: 21034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 06. 10. 2013
11:00

č.z.: 44013
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Blatná Datels

ne 29. 09. 2013
09:30

č.z.: 27011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 28. 09. 2013
15:00

č.z.: 21027
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 22. 09. 2013
16:00

č.z.: 27006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Rebel Praha 8

ne 22. 09. 2013
14:00

č.z.: 21023
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Bohemia Benders Ďáblice

ne 22. 09. 2013
11:00

č.z.: 44005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 21. 09. 2013
15:00

č.z.: 21014
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Rakovník

ne 15. 09. 2013
15:00

č.z.: 44002
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HBC Rakovník

ne 15. 09. 2013
11:00

č.z.: 44029
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HBC Rakovník

ne 15. 09. 2013
10:00

č.z.: 27001
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

so 14. 09. 2013
10:00

č.z.: 21012
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Rakovník

so 07. 09. 2013
17:00

č.z.: 21001
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Mělník

so 29. 06. 2013
17:00

č.z.: 25099
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 23. 06. 2013
18:00

č.z.: 25098
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 22. 06. 2013
18:00

č.z.: 25097
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

st 19. 06. 2013
19:00

č.z.: 21223
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Spectrum Praga

pá 14. 06. 2013
18:00

č.z.: 25096
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

st 12. 06. 2013
19:00

č.z.: 21222
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Rakovník

ne 09. 06. 2013
18:00

č.z.: 25095
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 09. 06. 2013
16:00

č.z.: 21221
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Spectrum Praga

ne 09. 06. 2013
11:50

č.z.: 9017
Místo: Rakovník

SK Kelti Nižbor
HBC Rakovník

so 08. 06. 2013
16:45

č.z.: 9010
Místo: Rakovník

SK Kelti Nižbor
HBC Rakovník

so 08. 06. 2013
14:00

č.z.: 21220
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Rakovník

so 08. 06. 2013
13:45

č.z.: 9006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hradec Králové 1988

so 08. 06. 2013
10:45

č.z.: 9002
Místo: Rakovník

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Rakovník

so 08. 06. 2013
10:10

č.z.: 9015
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 02. 06. 2013
14:00

č.z.: 21219
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Spectrum Praga

so 01. 06. 2013
11:00

č.z.: 25089
Místo: ASF Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 26. 05. 2013
13:00

č.z.: 25087
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

so 25. 05. 2013
18:30

č.z.: 25085
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

so 25. 05. 2013
16:30

č.z.: 21214
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti Nižbor

ne 19. 05. 2013
15:00

č.z.: 21212
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Rakovník

ne 19. 05. 2013
10:30

č.z.: 25083
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 18. 05. 2013
15:00

č.z.: 21210
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Rakovník

so 18. 05. 2013
08:00

č.z.: 25051
Místo: ASF Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 12. 05. 2013
15:00

č.z.: 25079
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Ďáblové Praha

so 11. 05. 2013
14:30

č.z.: 25023
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

st 08. 05. 2013
14:30

č.z.: 25044
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

st 08. 05. 2013
14:00

č.z.: 21199
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

st 08. 05. 2013
11:00

č.z.: 25078
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 05. 05. 2013
14:00

č.z.: 21195
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 04. 05. 2013
16:00

č.z.: 21191
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

st 01. 05. 2013
15:00

č.z.: 25072
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

ne 28. 04. 2013
12:00

č.z.: 25067
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

ne 21. 04. 2013
16:00

č.z.: 21181
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

ne 21. 04. 2013
12:30

č.z.: 25065
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha

so 20. 04. 2013
14:00

č.z.: 21171
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Rakovník

so 20. 04. 2013
14:00

č.z.: 25037
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Ďáblové Praha

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 25062
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 04. 2013
11:30

č.z.: 25058
Místo: ASF Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Rakovník

so 06. 04. 2013
16:00

č.z.: 21166
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Ďáblové Praha B

ne 31. 03. 2013
14:00

č.z.: 21105
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
South Park Cows

so 30. 03. 2013
16:00

č.z.: 21158
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Rakovník

ne 24. 03. 2013
15:00

č.z.: 25057
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 24. 03. 2013
10:00

č.z.: 21119
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Rakovník

so 23. 03. 2013
15:00

č.z.: 21151
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Spectrum Praga

ne 17. 03. 2013
15:00

č.z.: 21145
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 16. 03. 2013
15:00

č.z.: 21136
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HC Kert Park Praha B

so 09. 03. 2013
12:00

č.z.: 21132
Místo: Loba Palmovka

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Rakovník

ne 03. 03. 2013
15:00

č.z.: 25046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

so 02. 03. 2013
13:30

č.z.: 21121
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Jungle Fever Kladno

ne 09. 12. 2012
10:30

č.z.: 25041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 08. 12. 2012
10:00

č.z.: 21106
Místo: ASF Palmovka

Rafani Praha
HBC Rakovník

ne 25. 11. 2012
12:30

č.z.: 25036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 24. 11. 2012
12:00

č.z.: 21093
Místo: Loba Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

ne 18. 11. 2012
11:00

č.z.: 21067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 17. 11. 2012
11:30

č.z.: 21090
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Rakovník

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 25030
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 21080
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ HBC Mělník

ne 04. 11. 2012
10:00

č.z.: 25025
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

so 03. 11. 2012
12:00

č.z.: 21075
Místo: ASF Palmovka

SK Ďáblové Praha B
HBC Rakovník

so 27. 10. 2012
10:00

č.z.: 21060
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Rakovník

ne 21. 10. 2012
14:00

č.z.: 25020
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 10. 2012
15:30

č.z.: 21054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 14. 10. 2012
11:00

č.z.: 25016
Místo: Loba Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Rakovník

so 13. 10. 2012
14:00

č.z.: 21045
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Rakovník

ne 07. 10. 2012
15:00

č.z.: 25015
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 06. 10. 2012
15:30

č.z.: 21041
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Bohemia Benders Ďáblice

pá 28. 09. 2012
16:00

č.z.: 21030
Místo: Kladno Sítná 06

Jungle Fever Kladno
HBC Rakovník

ne 23. 09. 2012
16:00

č.z.: 21028
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti Nižbor

ne 23. 09. 2012
13:30

č.z.: 25009
Místo: ASF Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

so 22. 09. 2012
16:00

č.z.: 21015
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Rafani Praha

ne 16. 09. 2012
15:00

č.z.: 25004
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

so 15. 09. 2012
09:30

č.z.: 21014
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Rakovník

ne 09. 09. 2012
14:00

č.z.: 25002
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Rakovník

so 08. 09. 2012
16:00

č.z.: 21002
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha B

ne 27. 05. 2012
11:00

č.z.: 6048
Místo: ASF-Palmovka

HBC Plzeň
HBC Rakovník

so 26. 05. 2012
15:00

č.z.: 6044
Místo: Loba-Palmovka

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

so 26. 05. 2012
10:30

č.z.: 6036
Místo: ASF-Palmovka

HBC Rakovník
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 25. 05. 2012
16:30

č.z.: 6033
Místo: ASF-Palmovka

HBC Plzeň
HBC Rakovník

pá 25. 05. 2012
13:30

č.z.: 6032
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

ne 20. 05. 2012
14:30

č.z.: 6020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 20. 05. 2012
11:30

č.z.: 6018
Místo: Třemošná

HBC Rakovník
Ježci Heřmanův Městec

so 19. 05. 2012
18:00

č.z.: 6015
Místo: Třemošná

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

so 19. 05. 2012
13:30

č.z.: 6012
Místo: Třemošná

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 12. 05. 2012
14:30

č.z.: 24232
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Pento Most

so 12. 05. 2012
11:00

č.z.: 24231
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Pento Most

so 05. 05. 2012
13:00

č.z.: 24220
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Rakovník

so 05. 05. 2012
10:00

č.z.: 24219
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Rakovník

so 28. 04. 2012
14:30

č.z.: 24206
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 04. 2012
11:00

č.z.: 24205
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 04. 2012
14:30

č.z.: 24204
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 21. 04. 2012
11:00

č.z.: 24203
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Rakovník

so 14. 04. 2012
14:30

č.z.: 24190
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 14. 04. 2012
11:00

č.z.: 24189
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 2131
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 25. 03. 2012
14:00

č.z.: 2126
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 24. 03. 2012
13:00

č.z.: 24168
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti Nižbor

so 24. 03. 2012
11:30

č.z.: 2120
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Rakovník

so 24. 03. 2012
10:00

č.z.: 24167
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti Nižbor

ne 18. 03. 2012
14:00

č.z.: 2109
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 17. 03. 2012
13:30

č.z.: 24154
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

so 17. 03. 2012
10:00

č.z.: 24153
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rakovník

ne 11. 03. 2012
14:00

č.z.: 2104
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

so 10. 03. 2012
12:00

č.z.: 24140
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 10. 03. 2012
08:30

č.z.: 24139
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 04. 03. 2012
14:00

č.z.: 2101
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 2096
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Plzeň - Litice

so 03. 03. 2012
12:00

č.z.: 24130
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

so 03. 03. 2012
09:00

č.z.: 24129
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

so 03. 12. 2011
13:00

č.z.: 24118
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Rakovník

so 03. 12. 2011
10:00

č.z.: 24117
Místo: ANS

HBC Pento Most
HBC Rakovník

ne 27. 11. 2011
14:00

č.z.: 2088
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 20. 11. 2011
12:00

č.z.: 2082
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

pá 18. 11. 2011
18:45

č.z.: 24098
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

pá 18. 11. 2011
16:15

č.z.: 24097
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 13. 11. 2011
14:00

č.z.: 2075
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno B

so 12. 11. 2011
13:00

č.z.: 24090
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

so 12. 11. 2011
10:00

č.z.: 24089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC ALPIQ Kladno

ne 06. 11. 2011
14:00

č.z.: 2070
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Pento Most B

so 05. 11. 2011
16:00

č.z.: 24076
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

so 05. 11. 2011
13:00

č.z.: 24075
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

ne 30. 10. 2011
14:00

č.z.: 2065
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 23. 10. 2011
14:00

č.z.: 2060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 23. 10. 2011
12:00

č.z.: 24112
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

ne 23. 10. 2011
09:00

č.z.: 24111
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař