Útočníci

Petr Bárta
08. 12. 1989
Zdeněk Bednář
23. 10. 1977
Zbyněk Benč
29. 06. 1975
Josef Bílý
11. 06. 1998
Zdeněk Burian
27. 07. 1975
Radek Černý
27. 04. 1995
Martin Dojčar
23. 03. 1988
Martin Eichner
20. 05. 1997
Jan Holub
30. 09. 1988
Jiří Horák
24. 03. 1971
Vít Kacetl
10. 04. 1996
Petr Kafka
07. 08. 1973
Miroslav Klíma
07. 05. 1998
František Kott
04. 12. 1993
Adam Kukulík
21. 09. 1999
Martin Kutlák
20. 10. 1990
Jiří Leffler
21. 08. 1975
Jan Mlynár
06. 01. 1992
Petr Mráz
25. 04. 1995
Václav Mráz
23. 11. 1992
Petr Nečada
06. 07. 1984
Jan Novák
01. 11. 1983
Lukáš Paule
17. 03. 1997
Petr Paule
25. 06. 1977
Přemysl Půbal
15. 03. 1989
David Sandany
26. 04. 1998
Tomáš Schmidt
30. 10. 1990
Karel Sedláček
29. 10. 1987
Jiří Sitter
05. 07. 1995
David Šmídmajer
27. 02. 1998
Martin Stőhr
18. 09. 1977
Pavel Študlar
26. 11. 1984
Dominik Sýkora
17. 03. 2000
David Trojan
16. 12. 1998
Pavel Valenta
08. 06. 1985
Petr Valenta
10. 07. 1988
Jan Waldmann
20. 10. 1991
Trenér: Jan Holub (+420 723655976 )
Vedoucí: Petr Kafka ( )