HBC Habešovna Gladiators
so 23. 05. 2009
18:00
č.z.: 6035
Místo: Kyjov
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Habešovna Gladiators
so 16. 05. 2009
13:30
č.z.: 7002
Místo: Nový Lískovec
HBC DDM Alfa Pardubice
HBC Habešovna Gladiators
ne 19. 04. 2009
13:30
č.z.: 25148
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
ne 19. 04. 2009
10:00
č.z.: 25147
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
ne 05. 04. 2009
16:30
č.z.: 23174
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK Bohemia Ďáblice
ne 05. 04. 2009
12:00
č.z.: 23173
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK Bohemia Ďáblice
ne 29. 03. 2009
15:00
č.z.: 24076
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 29. 03. 2009
11:30
č.z.: 24075
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 22. 03. 2009
15:00
č.z.: 25112
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HC Kert Park Praha
ne 22. 03. 2009
10:30
č.z.: 25111
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HC Kert Park Praha
so 21. 03. 2009
11:30
č.z.: 24092
Místo: Loba - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 21. 03. 2009
08:30
č.z.: 24091
Místo: Loba - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 15. 03. 2009
13:00
č.z.: 23142
Místo: Areál Ježkárna HM
Ježci Heřmanův Městec
HBC Habešovna Gladiators
ne 15. 03. 2009
11:30
č.z.: 25102
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 15. 03. 2009
10:00
č.z.: 23141
Místo: Areál Ježkárna HM
Ježci Heřmanův Městec
HBC Habešovna Gladiators
ne 15. 03. 2009
08:30
č.z.: 25101
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 07. 03. 2009
13:00
č.z.: 1102
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 30. 11. 2008
14:30
č.z.: 23092
Místo: Areál Ježkárna HM
HBC Jokerit Chrudim
HBC Habešovna Gladiators
ne 30. 11. 2008
11:30
č.z.: 23091
Místo: Areál Ježkárna HM
HBC Jokerit Chrudim
HBC Habešovna Gladiators
ne 23. 11. 2008
13:00
č.z.: 23086
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators
ne 23. 11. 2008
10:00
č.z.: 23085
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators
po 17. 11. 2008
12:00
č.z.: 25024
Místo: Asfalt - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
po 17. 11. 2008
09:00
č.z.: 25023
Místo: Asfalt - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 16. 11. 2008
09:00
č.z.: 1079
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
ne 09. 11. 2008
14:30
č.z.: 25054
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
ne 09. 11. 2008
11:00
č.z.: 25053
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
so 08. 11. 2008
13:00
č.z.: 24046
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 08. 11. 2008
10:00
č.z.: 24045
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 02. 11. 2008
13:00
č.z.: 23052
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
Ježci Heřmanův Městec
ne 02. 11. 2008
10:00
č.z.: 23051
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
Ježci Heřmanův Městec
so 01. 11. 2008
15:00
č.z.: 1062
Místo: Plzeň, přímý přenos ČT4
HBC Škoda Plzeň
HBC Habešovna Gladiators
so 18. 10. 2008
11:30
č.z.: 24029
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
ne 12. 10. 2008
16:00
č.z.: 23032
Místo: Asfalt - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 11. 10. 2008
13:00
č.z.: 24022
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
so 11. 10. 2008
10:00
č.z.: 24021
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
so 04. 10. 2008
16:00
č.z.: 1026
Místo: Ústí nad Labem
Elba Peml Ústí nad Labem
HBC Habešovna Gladiators
ne 21. 09. 2008
12:00
č.z.: 23003
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
HBC Jokerit Chrudim
ne 21. 09. 2008
11:00
č.z.: 1013
Místo: Hradec Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Habešovna Gladiators
ne 07. 09. 2008
10:30
č.z.: 21
Místo: Letohrad
HBC Habešovna Gladiators
ŠKB Izoglobal Martin (SVK)
so 06. 09. 2008
13:30
č.z.: 14
Místo: Letohrad
HBC Habešovna Gladiators
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
so 17. 05. 2008
10:00
č.z.: 6005
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
so 10. 05. 2008
11:30
č.z.: 7012
Místo: Dobřany
HBC Habešovna Gladiators
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
ne 04. 05. 2008
11:00
č.z.: 25175
Místo: Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
HBC Habešovna Gladiators
so 03. 05. 2008
14:30
č.z.: 24260
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 03. 05. 2008
10:00
č.z.: 24259
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
st 30. 04. 2008
16:30
č.z.: 24196
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK HBC Falcon Kročehlavy
po 28. 04. 2008
16:30
č.z.: 24195
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK HBC Falcon Kročehlavy
so 26. 04. 2008
16:00
č.z.: 24236
Místo: Loba - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 26. 04. 2008
13:00
č.z.: 24235
Místo: Loba - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 19. 04. 2008
15:30
č.z.: 24220
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Nové Strašecí
so 19. 04. 2008
12:00
č.z.: 24219
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Nové Strašecí
ne 13. 04. 2008
14:30
č.z.: 25146
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
ne 13. 04. 2008
11:00
č.z.: 25145
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
so 29. 03. 2008
16:00
č.z.: 24192
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
so 29. 03. 2008
12:00
č.z.: 24191
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
so 15. 03. 2008
16:00
č.z.: 4120
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
ne 09. 03. 2008
09:00
č.z.: 1110
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
so 08. 03. 2008
13:00
č.z.: 24158
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
so 08. 03. 2008
10:00
č.z.: 24157
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
ne 02. 03. 2008
11:00
č.z.: 4096
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK OEZ Testa Letohrad
so 23. 02. 2008
14:30
č.z.: 24138
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators
so 23. 02. 2008
11:30
č.z.: 24137
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators
ne 09. 12. 2007
15:30
č.z.: 24062
Místo: Kladno u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Habešovna Gladiators
ne 09. 12. 2007
12:00
č.z.: 24061
Místo: Kladno u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Habešovna Gladiators
ne 02. 12. 2007
18:00
č.z.: 9077
Místo: Kladno - u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
so 01. 12. 2007
13:00
č.z.: 1094
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Habešovna Gladiators
so 01. 12. 2007
12:30
č.z.: 4087
Místo: Asfalt - Palmovka
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 24. 11. 2007
15:00
č.z.: 4084
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Habešovna Gladiators
ne 18. 11. 2007
16:30
č.z.: 4078
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 10. 11. 2007
15:00
č.z.: 25082
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBK Bulldogs Brno
so 10. 11. 2007
12:00
č.z.: 25081
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBK Bulldogs Brno
ne 04. 11. 2007
14:30
č.z.: 25056
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
ne 04. 11. 2007
11:30
č.z.: 25055
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
so 03. 11. 2007
14:00
č.z.: 4050
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
so 20. 10. 2007
14:30
č.z.: 24052
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 20. 10. 2007
11:30
č.z.: 24051
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 14. 10. 2007
11:00
č.z.: 1046
Místo: Hradec Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Habešovna Gladiators
so 06. 10. 2007
14:30
č.z.: 24028
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
Jungle Fever Kladno
so 06. 10. 2007
11:30
č.z.: 24027
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
Jungle Fever Kladno
so 29. 09. 2007
14:30
č.z.: 4016
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
Elba Franklin Ústí nad Labem
pá 28. 09. 2007
16:00
č.z.: 1028
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
Elba Franklin Ústí nad Labem
so 22. 09. 2007
14:30
č.z.: 4009
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
ne 20. 05. 2007
08:00
č.z.: 6025
Místo: Rakovník
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Habešovna Gladiators
so 05. 05. 2007
11:30
č.z.: 25138
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK HBC Falcon Kročehlavy
so 05. 05. 2007
08:30
č.z.: 25137
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK HBC Falcon Kročehlavy
ne 29. 04. 2007
15:00
č.z.: 24244
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 29. 04. 2007
12:00
č.z.: 24243
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 28. 04. 2007
15:00
č.z.: 25132
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 28. 04. 2007
12:00
č.z.: 25131
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 21. 04. 2007
13:00
č.z.: 25124
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SHM HBT Niosport Vlašim
so 21. 04. 2007
10:00
č.z.: 25123
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SHM HBT Niosport Vlašim
so 14. 04. 2007
14:30
č.z.: 25114
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HC Kert Park Praha
so 14. 04. 2007
11:30
č.z.: 25113
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HC Kert Park Praha
ne 01. 04. 2007
14:00
č.z.: 24210
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HC Kert Park Praha
ne 01. 04. 2007
11:00
č.z.: 24209
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HC Kert Park Praha
so 31. 03. 2007
15:30
č.z.: 25108
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 31. 03. 2007
13:00
č.z.: 4130
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 31. 03. 2007
12:30
č.z.: 25107
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 31. 03. 2007
10:00
č.z.: 21156
Místo: Asfalt - Palmovka
HC Kert Park Praha B
HBC Habešovna Gladiators B
ne 25. 03. 2007
16:00
č.z.: 21147
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
SK Bohemia Ďáblice
ne 25. 03. 2007
15:30
č.z.: 4126
Místo: Asfalt - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 25. 03. 2007
11:30
č.z.: 24196
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SHM HBT Niosport Vlašim
ne 25. 03. 2007
08:30
č.z.: 24195
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SHM HBT Niosport Vlašim
so 24. 03. 2007
19:00
č.z.: 21140
Místo: Asfalt - Palmovka
SK Ďáblové Praha B
HBC Habešovna Gladiators B
ne 18. 03. 2007
14:30
č.z.: 4112
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
ne 11. 03. 2007
15:00
č.z.: 21131
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
HBC Habešovna Gladiators B
so 10. 03. 2007
17:00
č.z.: 25084
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
so 10. 03. 2007
10:00
č.z.: 25083
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK Pedagog České Budějovice
so 16. 12. 2006
13:00
č.z.: 9412
Místo: Benátky n/J.
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Habešovna Gladiators
ne 10. 12. 2006
13:00
č.z.: 21101
Místo: Asfalt - Palmovka
TJ KOVO Praha B
HBC Habešovna Gladiators B
so 09. 12. 2006
13:00
č.z.: 1091
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 03. 12. 2006
13:00
č.z.: 21094
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
Jungle Fever Kladno
ne 26. 11. 2006
14:00
č.z.: 21086
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Habešovna Gladiators B
ne 26. 11. 2006
13:00
č.z.: 24100
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators
ne 26. 11. 2006
10:00
č.z.: 24099
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators
so 25. 11. 2006
15:00
č.z.: 25066
Místo: Kladno u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Habešovna Gladiators
so 25. 11. 2006
13:00
č.z.: 21081
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
TJ HBC KEB Kladno B
so 25. 11. 2006
11:00
č.z.: 4080
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 25. 11. 2006
09:30
č.z.: 25065
Místo: Kladno u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Habešovna Gladiators
ne 19. 11. 2006
16:00
č.z.: 21076
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
HC Kert Park Praha B
so 18. 11. 2006
14:00
č.z.: 1074
Místo: Hradec Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Habešovna Gladiators
so 18. 11. 2006
14:00
č.z.: 4068
Místo: Killers Aréna
SHC Killers Litoměřice
HBC Habešovna Gladiators
ne 12. 11. 2006
16:00
č.z.: 21066
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
SK Ďáblové Praha B
ne 12. 11. 2006
12:30
č.z.: 24078
Místo: ZS Bronzová Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 12. 11. 2006
09:30
č.z.: 24077
Místo: ZS Bronzová Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 11. 11. 2006
18:00
č.z.: 21071
Místo: Loba - Palmovka
SK Bohemia Ďáblice
HBC Habešovna Gladiators B
so 11. 11. 2006
14:00
č.z.: 4065
Místo: Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBC Habešovna Gladiators
ne 05. 11. 2006
11:00
č.z.: 24071
Místo: Vlašim
SHM HBT Niosport Vlašim
HBC Habešovna Gladiators
so 04. 11. 2006
11:00
č.z.: 25046
Místo: ZS Bronzová Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
so 04. 11. 2006
08:00
č.z.: 25045
Místo: ZS Bronzová Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Habešovna Gladiators
ne 22. 10. 2006
14:00
č.z.: 4047
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
so 21. 10. 2006
14:30
č.z.: 25036
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
so 21. 10. 2006
11:00
č.z.: 25035
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
so 14. 10. 2006
16:00
č.z.: 21042
Místo: Asfalt - Palmovka
HBC Hostivař
HBC Habešovna Gladiators B
so 14. 10. 2006
13:00
č.z.: 4032
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SK OEZ Testa Letohrad
so 30. 09. 2006
14:30
č.z.: 25016
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
so 30. 09. 2006
10:30
č.z.: 25015
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Habešovna Gladiators
čt 28. 09. 2006
16:00
č.z.: 1025
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Habešovna Gladiators
čt 28. 09. 2006
14:00
č.z.: 4014
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Habešovna Gladiators
ne 24. 09. 2006
11:00
č.z.: 4006
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators
SHC Killers Litoměřice
so 23. 09. 2006
11:00
č.z.: 21016
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators B
ne 17. 09. 2006
17:00
č.z.: 21011
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 16. 09. 2006
18:00
č.z.: 1012
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
ne 10. 09. 2006
16:00
č.z.: 21006
Místo: Kladno u ZS
TJ HBC KEB Kladno B
HBC Habešovna Gladiators B
ne 27. 08. 2006
09:00
č.z.: 9208
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
Elba club Ústí nad Labem
ne 28. 05. 2006
12:00
č.z.: 1173
Místo: Kladno
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ ACS Malenovice SV
so 27. 05. 2006
13:00
č.z.: 1169
Místo: Kladno
TJ ACS Malenovice SV
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 27. 05. 2006
10:00
č.z.: 1168
Místo: Kladno
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SHM HBT Niosport Vlašim
ne 21. 05. 2006
17:30
č.z.: 6040
Místo: ANS Most
HBC Pento Tele-ex Most
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 21. 05. 2006
14:30
č.z.: 6038
Místo: ANS Most
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
DDM Alfa Pardubice
so 20. 05. 2006
15:00
č.z.: 6035
Místo: ANS Most
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Pedagog České Budějovice
so 20. 05. 2006
10:30
č.z.: 6032
Místo: ANS Most
HBC Slza Třebíč
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 26. 03. 2006
14:00
č.z.: 4131
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 26. 03. 2006
11:00
č.z.: 1129
Místo: Sudoměřice
SK Sudoměřice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 25. 03. 2006
14:00
č.z.: 4122
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
út 21. 03. 2006
17:00
č.z.: 4114
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HC Kert Park Praha
ne 19. 03. 2006
13:00
č.z.: 1114
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
so 18. 03. 2006
18:30
č.z.: 4120
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ HBC KEB Kladno
so 18. 03. 2006
16:00
č.z.: 1117
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Pento Tele-ex Most
so 11. 03. 2006
15:00
č.z.: 1103
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ Spartak OEZ Letohrad
so 11. 03. 2006
12:00
č.z.: 4105
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Pedagog České Budějovice
so 04. 03. 2006
15:00
č.z.: 1098
Místo: Kladno (u ZS)
TJ HBC KEB Kladno
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 25. 02. 2006
14:00
č.z.: 4092
Místo: Letohrad
TJ Spartak OEZ Letohrad
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 19. 02. 2006
10:00
č.z.: 9142
Místo: Kladno
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ HBC KEB Kladno
so 18. 02. 2006
16:30
č.z.: 9138
Místo: Kladno
SHM HBT Niosport Vlašim
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 18. 02. 2006
13:30
č.z.: 9135
Místo: Kladno
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
so 18. 02. 2006
10:30
č.z.: 9132
Místo: Most
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Ďáblovi soustružníci České Budějovice
so 26. 11. 2005
16:00
č.z.: 1096
Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 20. 11. 2005
11:30
č.z.: 4081
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Třinec
so 19. 11. 2005
16:30
č.z.: 4085
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBK Vsetín
so 19. 11. 2005
14:00
č.z.: 1087
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Škoda Plzeň
čt 17. 11. 2005
13:30
č.z.: 4077
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Pento Tele-ex Most
so 12. 11. 2005
14:00
č.z.: 1079
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem
so 12. 11. 2005
11:00
č.z.: 4067
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ Snack Dobřany
ne 06. 11. 2005
15:30
č.z.: 4065
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 06. 11. 2005
13:00
č.z.: 1078
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SHC Opava
so 05. 11. 2005
15:00
č.z.: 1067
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HBC Třinec
so 05. 11. 2005
09:30
č.z.: 4055
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Ďáblové Praha
ne 30. 10. 2005
13:30
č.z.: 4051
Místo: Kladno ( u ZS )
TJ HBC KEB Kladno
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
pá 28. 10. 2005
16:00
č.z.: 1063
Místo: Most
HBC Pento Tele-ex Most
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 22. 10. 2005
16:30
č.z.: 4047
Místo: ZS Bronzová - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 22. 10. 2005
16:00
č.z.: 1056
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ HBC KEB Kladno
ne 16. 10. 2005
10:00
č.z.: 1054
Místo: Hradec Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 15. 10. 2005
16:00
č.z.: 1048
Místo: Letohrad
TJ Spartak OEZ Letohrad
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 15. 10. 2005
14:00
č.z.: 4039
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 09. 10. 2005
12:00
č.z.: 4033
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Jihlava
so 08. 10. 2005
14:00
č.z.: 4028
Místo: Kladno ( u ZS )
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ Spartak OEZ Letohrad
ne 02. 10. 2005
13:00
č.z.: 1042
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Jihlava
so 01. 10. 2005
15:00
č.z.: 1031
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Sudoměřice
st 28. 09. 2005
16:00
č.z.: 1025
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 24. 09. 2005
14:00
č.z.: 4007
Místo: ANS Most
HBC Pento Tele-ex Most
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 17. 09. 2005
11:30
č.z.: 4001
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 10. 09. 2005
16:00
č.z.: 1002
Místo: Kladno (u ZS)
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ KOVO Praha
so 09. 04. 2005
00:00
č.z.: 2151
Místo:
HC Dranreb Nová Včelnice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 02. 04. 2005
00:00
č.z.: 4104
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ Spartak OEZ Letohrad
so 26. 03. 2005
00:00
č.z.: 2137
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 20. 03. 2005
00:00
č.z.: 2134
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 19. 03. 2005
00:00
č.z.: 4101
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Pedagog České Budějovice
so 05. 03. 2005
00:00
č.z.: 2115
Místo:
SK Pedagog České Budějovice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 21. 11. 2004
00:00
č.z.: 2093
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SHM HBT Niosport Vlašim
ne 07. 11. 2004
00:00
č.z.: 2068
Místo:
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 30. 10. 2004
00:00
č.z.: 2021
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 17. 10. 2004
00:00
č.z.: 2045
Místo:
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
ne 17. 10. 2004
00:00
č.z.: 4040
Místo:
TJ Spartak OEZ Letohrad
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 09. 10. 2004
00:00
č.z.: 4035
Místo:
SK Pedagog České Budějovice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 02. 10. 2004
00:00
č.z.: 2023
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK Pedagog České Budějovice
ne 12. 09. 2004
00:00
č.z.: 2009
Místo:
SHM HBT Niosport Vlašim
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 24. 05. 2008
10:30
č.z.: 1167
Místo: Kladno, ČT4 Sport (záznam 15:45)
HBC Habešovna Gladiators
TJ HBC KEB Kladno
ne 06. 05. 2007
11:00
č.z.: 1164
Místo: Hodonín - ČT4 SPORT
SK Sudoměřice
HBC Habešovna Gladiators
so 21. 05. 2005
00:00
č.z.: 2176
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
HC Dranreb Nová Včelnice
so 14. 05. 2005
00:00
č.z.: 2175
Místo:
HC Dranreb Nová Včelnice
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 07. 04. 2007
16:00
č.z.: 1144
Místo: Kladno
HBC Habešovna Gladiators
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
ne 01. 04. 2007
11:00
č.z.: 1140
Místo: Hradec Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Habešovna Gladiators
so 31. 03. 2007
16:00
č.z.: 1136
Místo: Hradec Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Habešovna Gladiators