2. Liga
so 15. 04. 2017
16:00
č.z.: 61087
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HC Jestřábi Přelouč B
so 15. 04. 2017
14:00
č.z.: 61086
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
so 15. 04. 2017
13:00
č.z.: 61088
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Prachovice
so 08. 04. 2017
17:00
č.z.: 61084
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 08. 04. 2017
10:00
č.z.: 61085
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 01. 04. 2017
19:00
č.z.: 61077
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Jokerit Chrudim
so 01. 04. 2017
15:00
č.z.: 61076
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 01. 04. 2017
12:30
č.z.: 61078
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HC Jestřábi Přelouč B
so 25. 03. 2017
15:00
č.z.: 61071
Místo: Svitavy - Lačnov
1.HBC Svitavy
HBC Banditi Hradec Králové
so 25. 03. 2017
15:00
č.z.: 61075
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 18. 03. 2017
15:00
č.z.: 61067
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 18. 03. 2017
14:00
č.z.: 61066
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 11. 03. 2017
16:00
č.z.: 61065
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Ježci Heřmanův Městec
so 11. 03. 2017
14:00
č.z.: 61064
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice
ne 05. 03. 2017
15:30
č.z.: 61057
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 04. 03. 2017
15:30
č.z.: 61058
Místo: Hradec Králové
HBC Rangers Opočno
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 04. 03. 2017
13:00
č.z.: 61056
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec
so 19. 11. 2016
17:00
č.z.: 61051
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
HBC Banditi Hradec Králové
so 19. 11. 2016
14:00
č.z.: 61053
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy
so 19. 11. 2016
10:00
č.z.: 61054
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Rangers Opočno
ne 13. 11. 2016
14:00
č.z.: 61046
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
Delta Pardubice
so 12. 11. 2016
16:00
č.z.: 61047
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Rangers Opočno
so 12. 11. 2016
14:00
č.z.: 61048
Místo: Svitavy - Lačnov
1.HBC Svitavy
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 12. 11. 2016
10:00
č.z.: 61049
Místo: Prachovice
SK Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 05. 11. 2016
17:00
č.z.: 61042
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 05. 11. 2016
10:00
č.z.: 61043
Místo: Prachovice
SK Prachovice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
ne 30. 10. 2016
10:00
č.z.: 61036
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
HBC Rangers Opočno
so 29. 10. 2016
16:00
č.z.: 61039
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HC Jestřábi Přelouč B
so 29. 10. 2016
14:00
č.z.: 61040
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Jokerit Chrudim
so 22. 10. 2016
14:00
č.z.: 61031
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Banditi Hradec Králové
so 22. 10. 2016
10:00
č.z.: 61032
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
ne 16. 10. 2016
16:00
č.z.: 61028
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B
so 15. 10. 2016
16:00
č.z.: 61030
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 15. 10. 2016
14:00
č.z.: 61026
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
1.HBC Svitavy
so 15. 10. 2016
14:00
č.z.: 61029
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
so 08. 10. 2016
15:00
č.z.: 61022
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec
so 08. 10. 2016
10:00
č.z.: 61021
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Banditi Hradec Králové
ne 02. 10. 2016
17:00
č.z.: 61019
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 01. 10. 2016
15:00
č.z.: 61020
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 24. 09. 2016
16:00
č.z.: 61012
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Delta Pardubice
so 24. 09. 2016
16:00
č.z.: 61013
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Rangers Opočno
so 24. 09. 2016
15:00
č.z.: 61011
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Banditi Hradec Králové
ne 18. 09. 2016
17:00
č.z.: 61010
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec
so 17. 09. 2016
16:00
č.z.: 61009
Místo: ZS Opočno
HBC Rangers Opočno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 17. 09. 2016
15:00
č.z.: 61008
Místo: Svitavy - Lačnov
1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 17. 09. 2016
14:00
č.z.: 61006
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
HC Jestřábi Přelouč B
ne 11. 09. 2016
17:00
č.z.: 61001
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
HBC Banditi Hradec Králové
so 10. 09. 2016
16:00
č.z.: 61004
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Prachovice
so 10. 09. 2016
10:00
č.z.: 61003
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
1.HBC Svitavy