Mládež

Pastee podpořilo další mládežnické soustředění! Kemp rozvoje dovedností hráčů a brankářů se vydařil

V neděli 9. února se v hale TCV v Pardubicích uskutečnily campy rozvoje dovedností pro hráče a brankáře věkových kategorií U15 a U17 pod taktovkou trenérů Martina Komárka a Ondřeje Almašiho. „Děti mají na kempech velké výdeje a potřebují do těla vrátit živiny a energii,“ upozorňuje Almaši.

26. ledna se na stejném místě TCV centra v Pardubicích v Polabinách uskutečnily první kempy Brankářské hokejbalové školy v letošním roce. Nyní se na stejné místo vrátili nejen gólmani, ale také hráči, pro které Regionální svaz hokejbalu Čechy Východ ve spolupráci s trenéry Českomoravského svazu hokejbalu, připravil bohatý tréninkový program zaměřující se na rozvoj hráčských dovedností pro nadané hokejbalisty do 15 a 17 let. Účast na kempu byla otevřena i pro dívky bez omezení věkové kategorie a hned několik jich do Pardubic dorazilo s touhou posunout se hokejbalově zase o kus dál.Produkty od Pastee mají hlavu a patu

Generální partner Brankářské hokejbalové školy Pastee paste se vrhl do osvěty ve stravování nejen mladých sportovců, a tak na konci ledna vybavil nadané gólmany výživnými svačinkami. Výtečně se rozvíjející spolupráce s Českomoravským svazem hokejbalu se ale posouvá týden co týden dál a nyní se ze zdravých a vydatných svačinek mohli těšit i účastníci kempu rozvoje dovedností. „Jedná se o první akci, na kterou jsme obdrželi dary od Pastee v podobě nutričních past pro děti a je to jednoznačně velký posun,“ potěšilo na konci ledna trenéra brankářů Almašiho. 

Pastee podporuje mladé sportovce s touhou správného a efektivního stravování, za což je hokejbalové prostředí jedině rádo. „Co si budeme povídat, tyčinky a různé tatranky nejsou plnohodnotným zdrojem,“ upozorňuje zkušený reprezentační kouč gólmanů a kondice Ondřej Almaši. „Děti mají na kempech velké výdeje a potřebují do těla vrátit živiny a energii nějakým způsobem, který má hlavu a patu, což produkty od Pastee mají,“ kvituje Almaši.


Fotogalerie:

Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HBC Kladno
4 13:4 12
2.
HBC Most
3 13:6 9
3.
SK Hokejbal Letohrad
4 17:15 9
4.
TJ Snack Dobřany
4 11:8 7
5.
HBC Pardubice
2 8:4 5
6.
Elba DDM Ústí nad...
3 9:12 4
7.
HBC Hradec...
4 14:13 3
8.
HbK Karviná
3 7:7 3
9.
HC Kert Park Praha
3 9:10 3
10.
HBC Hostivař
4 10:20 2
11.
TJ KOVO Praha
2 4:8 0
12.
HBC Plzeň
2 2:10 0