Liga starších žáků
so 13. 05. 2017
11:00
č.z.: 26127
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno
so 13. 05. 2017
11:00
č.z.: 26131
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 07. 05. 2017
11:00
č.z.: 26079
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí
so 06. 05. 2017
16:00
č.z.: 26112
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí
so 06. 05. 2017
14:00
č.z.: 26125
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař
so 29. 04. 2017
15:00
č.z.: 26115
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
HBC Rakovník
so 22. 04. 2017
16:00
č.z.: 26099
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008
so 22. 04. 2017
14:00
č.z.: 26109
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice
ne 09. 04. 2017
12:00
č.z.: 26103
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař
so 01. 04. 2017
13:00
č.z.: 26091
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany
so 01. 04. 2017
13:00
č.z.: 26095
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí
so 25. 03. 2017
15:00
č.z.: 26085
Místo: Palmovka - Asfalt
TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice
so 25. 03. 2017
09:30
č.z.: 26086
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Prachatice
so 11. 03. 2017
13:00
č.z.: 26073
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice
so 04. 03. 2017
13:00
č.z.: 26072
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC ALPIQ Kladno
so 26. 11. 2016
15:30
č.z.: 26065
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
so 26. 11. 2016
10:00
č.z.: 26061
Místo: Kladno - ZS
HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice
so 12. 11. 2016
14:00
č.z.: 26055
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008
so 05. 11. 2016
13:00
č.z.: 26051
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany
ne 23. 10. 2016
11:00
č.z.: 26043
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem
so 22. 10. 2016
10:00
č.z.: 26037
Místo: Horní Měcholupy
HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice
so 15. 10. 2016
13:00
č.z.: 26031
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice
so 08. 10. 2016
14:00
č.z.: 26029
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
Elba DDM Ústí nad Labem
so 01. 10. 2016
15:00
č.z.: 26019
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha
so 24. 09. 2016
15:00
č.z.: 26013
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice
so 24. 09. 2016
13:00
č.z.: 26018
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha
so 17. 09. 2016
15:00
č.z.: 26007
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí
so 10. 09. 2016
10:00
č.z.: 26003
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany