ne 22. 05. 2016 14:00
č.z.: 5182 Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ KladnoHBC Nové Strašecí
ne 22. 05. 2016 13:30
č.z.: 5184 Místo: Plzeň - hala
HBC PlzeňHC Buldoci Stříbro
ne 22. 05. 2016 11:00
č.z.: 5183 Místo: Třemošná
TJ Tatran TřemošnáSK Kelti 2008
ne 15. 05. 2016 14:00
č.z.: 5179 Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ KladnoHBC Plzeň
ne 15. 05. 2016 12:00
č.z.: 5181 Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008HC Švantlův Dvůr Písek
ne 15. 05. 2016 11:00
č.z.: 5180 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHC Buldoci Stříbro
so 14. 05. 2016 11:00
č.z.: 5178 Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr PísekTJ Tatran Třemošná
so 14. 05. 2016 10:30
č.z.: 5177 Místo: Plzeň - hala
HBC PlzeňHBC Nové Strašecí
so 14. 05. 2016 10:00
č.z.: 5176 Místo: Stříbro
HC Buldoci StříbroHBC ALPIQ Kladno
ne 08. 05. 2016 14:00
č.z.: 5173 Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ KladnoHC Švantlův Dvůr Písek
ne 08. 05. 2016 13:30
č.z.: 5174 Místo: Plzeň - hala
HBC PlzeňSK Kelti 2008
so 07. 05. 2016 15:00
č.z.: 5175 Místo: Stříbro
HC Buldoci StříbroTJ Tatran Třemošná
ne 01. 05. 2016 11:00
č.z.: 5170 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHC Švantlův Dvůr Písek
č.z.: 5172 Místo: Třemošná
TJ Tatran TřemošnáHBC Plzeň
so 30. 04. 2016 14:00
č.z.: 5150 Místo: Stříbro
HC Buldoci StříbroSK Kelti 2008
so 30. 04. 2016 13:30
č.z.: 5157 Místo: Třemošná
TJ Tatran TřemošnáHC Švantlův Dvůr Písek
ne 24. 04. 2016 15:00
č.z.: 5148 Místo: Stříbro
HC Buldoci StříbroHC Švantlův Dvůr Písek
ne 24. 04. 2016 12:00
č.z.: 5168 Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008HBC Nové Strašecí
ne 24. 04. 2016 11:00
č.z.: 5167 Místo: Třemošná
TJ Tatran TřemošnáHBC ALPIQ Kladno
ne 17. 04. 2016 14:00
č.z.: 5164 Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ KladnoSK Kelti 2008
ne 17. 04. 2016 13:30
č.z.: 5166 Místo: Plzeň - hala
HBC PlzeňHC Švantlův Dvůr Písek
ne 17. 04. 2016 11:00
č.z.: 5165 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíTJ Tatran Třemošná
ne 10. 04. 2016 15:00
č.z.: 5163 Místo: Stříbro
HC Buldoci StříbroHBC Plzeň
ne 10. 04. 2016 12:00
č.z.: 5162 Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008TJ Tatran Třemošná
ne 10. 04. 2016 11:00
č.z.: 5161 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHBC ALPIQ Kladno
ne 03. 04. 2016 13:30
č.z.: 5158 Místo: Plzeň - hala
HBC PlzeňHBC ALPIQ Kladno
ne 03. 04. 2016 12:00
č.z.: 5160 Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr PísekSK Kelti 2008
so 02. 04. 2016 14:00
č.z.: 5159 Místo: Stříbro
HC Buldoci StříbroHBC Nové Strašecí
ne 27. 03. 2016 11:00
č.z.: 5155 Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ KladnoHC Buldoci Stříbro
č.z.: 5156 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíHBC Plzeň
ne 20. 03. 2016 12:00
č.z.: 5153 Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008HBC Plzeň
ne 20. 03. 2016 11:00
č.z.: 5152 Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr PísekHBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5154 Místo: Třemošná
TJ Tatran TřemošnáHC Buldoci Stříbro
so 19. 03. 2016 12:00
č.z.: 5171 Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008HC Buldoci Stříbro
so 19. 03. 2016 11:00
č.z.: 5149 Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr PísekHBC Nové Strašecí
so 19. 03. 2016 10:30
č.z.: 5151 Místo: Plzeň - hala
HBC PlzeňTJ Tatran Třemošná
ne 13. 03. 2016 11:00
č.z.: 5146 Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ KladnoTJ Tatran Třemošná
č.z.: 5169 Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr PísekHC Buldoci Stříbro
so 12. 03. 2016 10:00
č.z.: 5126 Místo: Beroun - Hlinky
ne 06. 03. 2016 12:00
č.z.: 5143 Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008HBC ALPIQ Kladno
ne 06. 03. 2016 11:00
č.z.: 5144 Místo: Třemošná
TJ Tatran TřemošnáHBC Nové Strašecí
č.z.: 5145 Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr PísekHBC Plzeň
so 05. 03. 2016 11:00
č.z.: 5147 Místo: Nové Strašecí
HBC Nové StrašecíSK Kelti 2008
ne 29. 11. 2015 11:00
č.z.: 5140 Místo: Kladno u ZS
č.z.: 5142 Místo: Plzeň - hala
ne 22. 11. 2015 14:00
č.z.: 5138 Místo: Nové Strašecí
ne 22. 11. 2015 13:00
č.z.: 5139 Místo: Beroun - Hlinky
ne 22. 11. 2015 11:00
č.z.: 5137 Místo: Kladno u ZS
ne 15. 11. 2015 13:30
č.z.: 5135 Místo: Plzeň - hala
ne 15. 11. 2015 13:00
č.z.: 5113 Místo: Kladno u ZS
ne 15. 11. 2015 11:00
č.z.: 5136 Místo: Písek
ne 08. 11. 2015 13:30
č.z.: 5132 Místo: Plzeň - hala
ne 08. 11. 2015 11:00
č.z.: 5131 Místo: Kladno u ZS
ne 08. 11. 2015 10:00
č.z.: 5141 Místo: Třemošná
so 07. 11. 2015 12:00
č.z.: 5129 Místo: Beroun - Hlinky
ne 01. 11. 2015 11:00
č.z.: 5128 Místo: Nové Strašecí
č.z.: 5130 Místo: Třemošná
ne 25. 10. 2015 11:00
č.z.: 5125 Místo: Třemošná
č.z.: 5127 Místo: Písek
so 24. 10. 2015 15:30
č.z.: 5124 Místo: Plzeň - hala
so 24. 10. 2015 11:00
č.z.: 5123 Místo: Nové Strašecí
út 20. 10. 2015 18:30
č.z.: 5122 Místo: Kladno u ZS
ne 18. 10. 2015 12:00
č.z.: 5120 Místo: Beroun - Hlinky
ne 18. 10. 2015 11:00
č.z.: 5119 Místo: Nové Strašecí
so 17. 10. 2015 14:00
č.z.: 5121 Místo: Stříbro
ne 11. 10. 2015 13:30
č.z.: 5116 Místo: Plzeň - hala
ne 11. 10. 2015 12:00
č.z.: 5118 Místo: Písek
so 10. 10. 2015 14:00
č.z.: 5117 Místo: Stříbro
ne 04. 10. 2015 14:00
č.z.: 5134 Místo: Stříbro
ne 04. 10. 2015 11:00
č.z.: 5114 Místo: Nové Strašecí
č.z.: 5115 Místo: Třemošná
ne 27. 09. 2015 12:00
č.z.: 5111 Místo: Beroun - Hlinky
ne 27. 09. 2015 11:00
č.z.: 5110 Místo: Písek
č.z.: 5112 Místo: Třemošná
so 26. 09. 2015 14:00
č.z.: 5108 Místo: Stříbro
so 26. 09. 2015 13:00
č.z.: 5109 Místo: Plzeň - hala
so 26. 09. 2015 11:00
č.z.: 5107 Místo: Písek
ne 20. 09. 2015 11:00
č.z.: 5104 Místo: Kladno u ZS
ne 20. 09. 2015 10:00
č.z.: 5105 Místo: Nové Strašecí
so 19. 09. 2015 14:00
č.z.: 5106 Místo: Stříbro
ne 13. 09. 2015 12:00
č.z.: 5101 Místo: Beroun - Hlinky
ne 13. 09. 2015 11:00
č.z.: 5102 Místo: Třemošná
č.z.: 5103 Místo: Písek
so 12. 09. 2015 14:00
č.z.: 5133 Místo: Stříbro