Extraliga dorostu
ne 03. 05. 2015
16:00
č.z.: 5354
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 03. 05. 2015
10:00
č.z.: 5327
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany
so 02. 05. 2015
12:00
č.z.: 5356
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
pá 01. 05. 2015
14:00
č.z.: 5347
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice
čt 30. 04. 2015
17:00
č.z.: 5314
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany
ne 26. 04. 2015
11:00
č.z.: 5349
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBK Kyjov
so 25. 04. 2015
16:00
č.z.: 5345
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 19. 04. 2015
11:00
č.z.: 5344
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
so 18. 04. 2015
17:30
č.z.: 5332
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany
ne 12. 04. 2015
14:00
č.z.: 5339
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
ne 12. 04. 2015
11:00
č.z.: 5337
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 11. 04. 2015
12:30
č.z.: 5335
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 11. 04. 2015
10:30
č.z.: 5306
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany
ne 05. 04. 2015
10:30
č.z.: 5328
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Pedagog České Budějovice
so 04. 04. 2015
12:30
č.z.: 5304
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 04. 04. 2015
12:00
č.z.: 5331
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
SK Pedagog České Budějovice
pá 03. 04. 2015
16:00
č.z.: 5326
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 22. 03. 2015
11:00
č.z.: 5322
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hradec Králové 1988
so 21. 03. 2015
13:00
č.z.: 5317
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 21. 03. 2015
12:00
č.z.: 5319
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 15. 03. 2015
11:00
č.z.: 5316
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 08. 03. 2015
12:30
č.z.: 5309
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Pedagog České Budějovice
ne 08. 03. 2015
11:00
č.z.: 5312
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň
so 07. 03. 2015
16:30
č.z.: 5308
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem
pá 06. 03. 2015
17:30
č.z.: 5311
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 01. 03. 2015
14:00
č.z.: 5303
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
HBC Hradec Králové 1988