Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
10:0 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.04.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
2:12 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
21.04.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Orlík Ústí nad Labem
|
5:4 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
21.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
11:2 |
HBC Kladno
|
3 | 0 | 3 | 0 | |
14.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
13:3 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
07.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:1 |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
06.04.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
2:12 |
HBC Black&White Děčín
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
31.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 2 | 2 | 4 | |
30.03.2024 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
24.03.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
SK Dubí B
|
6:2 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
24.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:4 |
HBC Plzeň
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
3:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
16.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
0:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
03.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
25.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HbC Kings Teplice
|
1:6 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
18.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
3:1 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
10.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
4:2 |
HBC Orlík Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
27.01.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Sharks Neštěmice
|
1:13 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
21.01.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
3:1 |
SK Dubí B
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
26.11.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Tatran Třemošná
|
2:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.11.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
3:8 |
HSÚ SHC Warriors Chlumec
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
18.11.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
Wolves Chomutov
|
4:1 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 2 | |
12.11.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
2:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:0 |
HbC Zliv
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
05.11.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
2:7 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.10.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Orlík Ústí nad Labem
|
3:4sn |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
3:0 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
28.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
0:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 1 | 3 | 0 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
14:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
1 | 3 | 4 | 0 | |
21.10.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
5:6 |
HBC Black&White Děčín
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
4:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
08.10.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
SK Dubí B
|
2:4 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
3:2 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
30.09.2023 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1:12 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 3 | 3 | 0 | |
17.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
3:5 |
Wolves Chomutov
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
10.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
18:2 |
TJ Tatran Třemošná
|
1 | 0 | 1 | 2 | |
09.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HbC Kings Teplice
|
0:6 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Memoriál Libora Topolánka 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Oblastní liga - Čechy Sever - Play-Off | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Oblastní liga - Čechy Sever - Základní část | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | útočník | 17 | 12 | 4 | 16 | 1 | 2 | 2 | |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 20 | 15 | 14 | 29 | 0 | 0 | 6 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj juniorů - Pražský míček 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 15 | 5 | 3 | 8 | 0 | 0 | 2 | |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 18 | 24 | 5 | 29 | 2 | 1 | 12 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj krajských výběrů U13 - 2021 - Základní část | Ústecký kraj | útočník | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 14 | 9 | 7 | 16 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Letní Pohár starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Letní Pohár mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 12 | 7 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |