HBC Bazzy Děčín

so 04. 12. 2021
10:00

č.z.: 51042
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 11. 2021
11:00

č.z.: 51037
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
Panthers Kadaň

ne 21. 11. 2021
11:00

č.z.: 51036
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Malé Březno

so 30. 10. 2021
16:00

č.z.: 51026
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 10. 2021
11:00

č.z.: 51023
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 17. 10. 2021
11:00

č.z.: 51021
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 10. 10. 2021
11:00

č.z.: 51016
Místo: Chomutov

Panthers Kadaň
HBC Bazzy Děčín

so 02. 10. 2021
17:00

č.z.: 51015
Místo: Most - M. B.

HBC Dandy Malé Březno
HBC Bazzy Děčín

ne 19. 09. 2021
10:00

č.z.: 51009
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 12. 09. 2021
10:00

č.z.: 51005
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 05. 09. 2021
14:00

č.z.: 51002
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 27. 06. 2021
11:00

č.z.: 51609
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 06. 2021
11:00

č.z.: 51608
Místo:

Panthers Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 13. 06. 2021
14:30

č.z.: 51605
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 51602
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 12. 2020
14:00

č.z.: 51025
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

so 12. 12. 2020
11:00

č.z.: 51034
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 12. 2020
11:00

č.z.: 51024
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HBC Most B

ne 04. 10. 2020
17:00

č.z.: 51016
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 51009
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 13. 09. 2020
11:00

č.z.: 51007
Místo: Most - Malé Březno

HBC Dandy Malé Březno
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 09. 2020
11:00

č.z.: 51002
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
Panthers Kadaň

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 51095
Místo:

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 22. 02. 2020
11:00

č.z.: 51086
Místo:

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 09. 02. 2020
13:30

č.z.: 51057
Místo:

Panthers Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 11. 2019
14:00

č.z.: 51053
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 11. 2019
16:00

č.z.: 51048
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 10. 11. 2019
14:30

č.z.: 51042
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 51039
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 51031
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Dandy Malé Březno
HBC Bazzy Děčín

ne 13. 10. 2019
13:00

č.z.: 51030
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Most B

ne 29. 09. 2019
15:00

č.z.: 51020
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 09. 2019
16:30

č.z.: 51011
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 51009
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 08. 09. 2019
13:30

č.z.: 51002
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
Panthers Kadaň

so 04. 05. 2019
17:00

č.z.: 51194
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
17:00

č.z.: 51190
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 27. 04. 2019
15:00

č.z.: 51186
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 21. 04. 2019
15:00

č.z.: 51181
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

pá 19. 04. 2019
13:00

č.z.: 51171
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 04. 2019
13:45

č.z.: 51166
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

ne 07. 04. 2019
17:00

č.z.: 51090
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 06. 04. 2019
15:45

č.z.: 51158
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 31. 03. 2019
16:00

č.z.: 51151
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2019
14:00

č.z.: 51145
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 03. 2019
11:30

č.z.: 51136
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
Panthers Kadaň

so 09. 03. 2019
11:00

č.z.: 51132
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 03. 03. 2019
12:00

č.z.: 51121
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 24. 02. 2019
14:00

č.z.: 51119
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 02. 2019
14:00

č.z.: 51105
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 10. 02. 2019
13:00

č.z.: 51093
Místo: CHOMUTOV

Wolves Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 25. 11. 2018
15:30

č.z.: 51080
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 18. 11. 2018
15:30

č.z.: 51075
Místo: MOST - Malé Březno

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 11. 2018
15:30

č.z.: 51067
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 04. 11. 2018
15:30

č.z.: 51060
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 10. 2018
15:30

č.z.: 51054
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 51045
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 10. 2018
14:30

č.z.: 51041
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

ne 07. 10. 2018
14:00

č.z.: 51030
Místo: CHOMUTOV

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 30. 09. 2018
12:30

č.z.: 51028
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Most B

ne 16. 09. 2018
15:00

č.z.: 51014
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 09. 09. 2018
13:00

č.z.: 51002
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
Wolves Chomutov

út 08. 05. 2018
18:00

č.z.: 51152
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 05. 2018
17:30

č.z.: 51148
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 05. 05. 2018
18:00

č.z.: 51144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 29. 04. 2018
08:30

č.z.: 51140
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 28. 04. 2018
18:00

č.z.: 51136
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 04. 2018
10:30

č.z.: 51128
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 15. 04. 2018
16:00

č.z.: 51125
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

ne 08. 04. 2018
13:30

č.z.: 51117
Místo: CHOMUTOV !

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 51084
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 51112
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 18. 03. 2018
12:00

č.z.: 51106
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 03. 2018
16:00

č.z.: 51099
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

ne 04. 03. 2018
13:30

č.z.: 51095
Místo: CHOMUTOV !

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 25. 02. 2018
14:00

č.z.: 51086
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Rondo Most B

ne 11. 02. 2018
11:30

č.z.: 51073
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Panters Kadaň

ne 04. 02. 2018
13:30

č.z.: 51072
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Wolves Chomutov

ne 26. 11. 2017
15:00

č.z.: 51062
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 19. 11. 2017
16:00

č.z.: 51059
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

ne 12. 11. 2017
13:00

č.z.: 51051
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 51046
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 29. 10. 2017
15:00

č.z.: 51018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

so 28. 10. 2017
10:00

č.z.: 51033
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 10. 2017
15:00

č.z.: 51040
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 08. 10. 2017
15:30

č.z.: 51029
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 01. 10. 2017
10:00

č.z.: 51020
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 51007
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Panters Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 10. 09. 2017
13:00

č.z.: 51006
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 13. 05. 2017
14:00

č.z.: 51157
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 07. 05. 2017
14:00

č.z.: 51155
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 06. 05. 2017
15:00

č.z.: 51153
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

po 01. 05. 2017
15:00

č.z.: 51152
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

so 29. 04. 2017
11:30

č.z.: 51148
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

čt 27. 04. 2017
17:30

č.z.: 51144
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 23. 04. 2017
14:30

č.z.: 51140
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

so 22. 04. 2017
12:00

č.z.: 51136
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 09. 04. 2017
16:30

č.z.: 51130
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 01. 04. 2017
15:30

č.z.: 51124
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 26. 03. 2017
15:30

č.z.: 51117
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Wolves Chomutov

ne 19. 03. 2017
14:00

č.z.: 51069
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 51104
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

ne 05. 03. 2017
13:30

č.z.: 51102
Místo: Most - A.N.S. !

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 26. 02. 2017
14:00

č.z.: 51091
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

so 25. 02. 2017
14:00

č.z.: 51090
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Panters Kadaň

ne 19. 02. 2017
11:00

č.z.: 51080
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 12. 02. 2017
15:30

č.z.: 51077
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kovodemont Most B

ne 27. 11. 2016
15:00

č.z.: 51064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 20. 11. 2016
15:30

č.z.: 51058
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

ne 13. 11. 2016
11:30

č.z.: 51051
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 05. 11. 2016
17:00

č.z.: 51025
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 23. 10. 2016
16:00

č.z.: 51038
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 10. 2016
15:30

č.z.: 51036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 51024
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Panters Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 25. 09. 2016
15:00

č.z.: 51014
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 18. 09. 2016
11:00

č.z.: 51011
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 51003
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

pá 20. 05. 2016
18:00

č.z.: 51170
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 15. 05. 2016
13:30

č.z.: 51166
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

pá 13. 05. 2016
18:00

č.z.: 51162
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 08. 05. 2016
14:30

č.z.: 51158
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 01. 05. 2016
14:00

č.z.: 51152
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 04. 2016
14:30

č.z.: 51147
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 51143
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 16. 04. 2016
13:00

č.z.: 51136
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 10. 04. 2016
13:30

č.z.: 51133
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

ne 03. 04. 2016
12:00

č.z.: 51127
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 51122
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 26. 03. 2016
16:30

č.z.: 51118
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 20. 03. 2016
14:00

č.z.: 51111
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Panters Kadaň

ne 13. 03. 2016
16:00

č.z.: 51109
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 12. 03. 2016
12:00

č.z.: 51066
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 03. 2016
18:30

č.z.: 51100
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 51096
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Panters Kadaň

ne 21. 02. 2016
11:30

č.z.: 51089
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 02. 2016
14:00

č.z.: 51082
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 07. 02. 2016
16:00

č.z.: 51077
Místo: Žatec

HBC Žatec
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 12. 2015
13:00

č.z.: 51069
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 22. 11. 2015
16:00

č.z.: 51061
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

so 21. 11. 2015
00:00

č.z.: 51056
Místo: Most - A.N.S.

HBC Concept Team Most
HBC Bazzy Děčín

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 51054
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 08. 11. 2015
14:00

č.z.: 51045
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

ne 25. 10. 2015
13:00

č.z.: 51040
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 51033
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 11. 10. 2015
10:00

č.z.: 51027
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

ne 04. 10. 2015
16:00

č.z.: 51022
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Žatec

ne 27. 09. 2015
13:00

č.z.: 51014
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 51010
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Wolves Chomutov

so 19. 09. 2015
16:00

č.z.: 51011
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 51001
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most

ne 12. 04. 2015
14:00

č.z.: 52108
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 52103
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

so 28. 03. 2015
11:00

č.z.: 52099
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov B
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 03. 2015
16:00

č.z.: 52096
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 08. 03. 2015
14:30

č.z.: 52088
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Wolves Chomutov

so 28. 02. 2015
10:00

č.z.: 52084
Místo: Žatec

HBC Žatec
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 02. 2015
13:30

č.z.: 52077
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 14. 02. 2015
14:30

č.z.: 52075
Místo: Most - A.N.S.

HBC Concept Team Most
HBC Bazzy Děčín

so 07. 02. 2015
10:30

č.z.: 52066
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
HBC Bazzy Děčín

ne 07. 12. 2014
14:00

č.z.: 52065
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 30. 11. 2014
13:00

č.z.: 52012
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 23. 11. 2014
15:00

č.z.: 52054
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov B

ne 16. 11. 2014
14:30

č.z.: 52048
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 08. 11. 2014
14:00

č.z.: 52043
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 52039
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Žatec

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 52057
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 25. 10. 2014
16:00

č.z.: 52032
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 19. 10. 2014
17:30

č.z.: 52030
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most

ne 12. 10. 2014
13:00

č.z.: 52021
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Panters Kadaň

ne 05. 10. 2014
10:30

č.z.: 52020
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 21. 09. 2014
14:00

č.z.: 52009
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov B
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 09. 2014
15:00

č.z.: 52003
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 25. 05. 2014
14:30

č.z.: 51140
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

so 24. 05. 2014
13:00

č.z.: 51138
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 18. 05. 2014
15:00

č.z.: 51136
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 05. 2014
13:00

č.z.: 51134
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 03. 05. 2014
17:00

č.z.: 51127
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

ne 27. 04. 2014
12:00

č.z.: 51125
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B

so 12. 04. 2014
10:00

č.z.: 51115
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 04. 2014
13:00

č.z.: 51107
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 51104
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

so 22. 03. 2014
13:00

č.z.: 51098
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

ne 16. 03. 2014
14:00

č.z.: 51093
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 09. 03. 2014
16:00

č.z.: 51089
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 02. 03. 2014
11:30

č.z.: 51082
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 23. 02. 2014
10:00

č.z.: 51080
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 09. 02. 2014
12:00

č.z.: 51076
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

ne 08. 12. 2013
13:00

č.z.: 51062
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 01. 12. 2013
12:00

č.z.: 51059
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 30. 11. 2013
14:00

č.z.: 51053
Místo: Karlovy Vary

SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 11. 2013
14:00

č.z.: 51048
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 10. 11. 2013
14:30

č.z.: 51044
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 02. 11. 2013
17:30

č.z.: 51037
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

ne 27. 10. 2013
14:00

č.z.: 51035
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B

so 19. 10. 2013
14:00

č.z.: 51014
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

so 12. 10. 2013
12:00

č.z.: 51025
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 10. 2013
12:00

č.z.: 51017
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 22. 09. 2013
15:00

č.z.: 51008
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

ne 15. 09. 2013
14:00

č.z.: 51003
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

so 25. 05. 2013
15:00

č.z.: 52143
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 19. 05. 2013
15:00

č.z.: 52142
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 18. 05. 2013
15:00

č.z.: 52141
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 04. 05. 2013
09:00

č.z.: 52136
Místo: Most-ANS

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 04. 2013
15:00

č.z.: 52134
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 20. 04. 2013
17:00

č.z.: 52132
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 06. 04. 2013
14:00

č.z.: 52120
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 31. 03. 2013
10:00

č.z.: 52116
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

so 23. 03. 2013
12:00

č.z.: 52112
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 17. 03. 2013
16:00

č.z.: 52107
Místo: Most-ANS

HBC Concept Team Most
HBC Bazzy Děčín

so 09. 03. 2013
10:00

č.z.: 52104
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 02. 03. 2013
16:00

č.z.: 52096
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 02. 2013
12:00

č.z.: 52091
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 23. 02. 2013
10:00

č.z.: 52088
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 09. 02. 2013
14:00

č.z.: 52083
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Žatec

ne 03. 02. 2013
18:00

č.z.: 52079
Místo: Most-ANS

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

so 02. 02. 2013
14:00

č.z.: 52070
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

ne 27. 01. 2013
12:00

č.z.: 52072
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov (SD)

so 01. 12. 2012
14:00

č.z.: 52061
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most

ne 25. 11. 2012
13:00

č.z.: 52060
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 18. 11. 2012
11:30

č.z.: 52052
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 52049
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice B

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 52043
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 27. 10. 2012
15:00

č.z.: 52038
Místo: Most-ANS

HBC Žatec
HBC Bazzy Děčín

ne 21. 10. 2012
13:00

č.z.: 52027
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov (SD)
HBC Bazzy Děčín

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 52034
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 52025
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HBC Bazzy Děčín

ne 30. 09. 2012
10:00

č.z.: 52015
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 29. 09. 2012
11:30

č.z.: 52016
Místo: Most-ANS

HBC Concept Team Most
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 09. 2012
16:30

č.z.: 52007
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 09. 09. 2012
14:00

č.z.: 52004
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 04. 2012
13:00

č.z.: 86138
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 15. 04. 2012
16:15

č.z.: 86134
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 08. 04. 2012
16:00

č.z.: 86080
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 07. 04. 2012
15:00

č.z.: 86089
Místo: ANS Most

HBC Tučňáci Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 31. 03. 2012
14:30

č.z.: 86132
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov

ne 25. 03. 2012
12:30

č.z.: 86122
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 18. 03. 2012
12:30

č.z.: 86100
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most
HBC Bazzy Děčín

so 17. 03. 2012
11:00

č.z.: 86119
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

so 10. 03. 2012
10:00

č.z.: 86111
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HBC Bazzy Děčín

so 03. 03. 2012
18:00

č.z.: 86106
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 18. 02. 2012
14:30

č.z.: 86093
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
ELBA Ústí nad Labem

so 03. 12. 2011
16:00

č.z.: 86078
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 26. 11. 2011
10:00

č.z.: 86067
Místo: Louny

HBC Louny 2011
HBC Bazzy Děčín

so 19. 11. 2011
18:00

č.z.: 86066
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HBC Bazzy Děčín

so 12. 11. 2011
14:00

č.z.: 86056
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 06. 11. 2011
16:30

č.z.: 86053
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 29. 10. 2011
08:00

č.z.: 86045
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

ne 23. 10. 2011
18:00

č.z.: 86040
Místo: ANS Most

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

so 15. 10. 2011
13:00

č.z.: 86034
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most

so 08. 10. 2011
09:30

č.z.: 86027
Místo: Ústí nad Labem

ELBA Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 01. 10. 2011
11:30

č.z.: 86023
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Tučňáci Chomutov

ne 25. 09. 2011
12:30

č.z.: 86014
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 17. 09. 2011
14:00

č.z.: 86012
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 10. 09. 2011
12:30

č.z.: 86001
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Louny 2011

ne 08. 05. 2011
17:30

č.z.: 86201
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 07. 05. 2011
12:30

č.z.: 86199
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

so 30. 04. 2011
08:00

č.z.: 86197
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 04. 2011
12:30

č.z.: 86194
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 16. 04. 2011
14:00

č.z.: 86190
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 10. 04. 2011
17:00

č.z.: 86186
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 02. 04. 2011
14:30

č.z.: 86182
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 26. 03. 2011
17:30

č.z.: 86171
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

ne 20. 03. 2011
17:00

č.z.: 86169
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 13. 03. 2011
09:00

č.z.: 86143
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most B
HBC Bazzy Děčín

so 12. 03. 2011
08:30

č.z.: 86155
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 26. 02. 2011
17:00

č.z.: 86140
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

ne 20. 02. 2011
16:00

č.z.: 86130
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

so 19. 02. 2011
16:30

č.z.: 86125
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC North Stars Chomutov

ne 13. 02. 2011
12:30

č.z.: 86095
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 12. 02. 2011
12:00

č.z.: 86117
Místo: ANS Most

HBC Tučňáci Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 11. 12. 2010
15:00

č.z.: 86110
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

ne 05. 12. 2010
14:00

č.z.: 86104
Místo: ANS Most

HBC Pento Most C
HBC Bazzy Děčín

so 27. 11. 2010
12:00

č.z.: 86091
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 20. 11. 2010
11:30

č.z.: 86080
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 11. 2010
11:30

č.z.: 86078
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 31. 10. 2010
14:00

č.z.: 86063
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 30. 10. 2010
10:00

č.z.: 86051
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most B

so 23. 10. 2010
10:00

č.z.: 86048
Místo: ANS Most

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 10. 2010
10:00

č.z.: 86038
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

so 09. 10. 2010
14:00

č.z.: 86033
Místo: Chomutov

HBC North Stars Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 02. 10. 2010
12:00

č.z.: 86025
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Tučňáci Chomutov

ne 26. 09. 2010
10:00

č.z.: 86018
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HBC Bazzy Děčín

so 25. 09. 2010
12:00

č.z.: 86012
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most C

so 18. 09. 2010
14:00

č.z.: 86003
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 29. 05. 2010
14:00

č.z.: 86152
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

so 22. 05. 2010
15:00

č.z.: 86151
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 05. 2010
14:00

č.z.: 86150
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 15. 05. 2010
08:30

č.z.: 86148
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HBC Bazzy Děčín

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 86146
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 01. 05. 2010
11:00

č.z.: 86138
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 24. 04. 2010
14:00

č.z.: 86134
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 17. 04. 2010
14:00

č.z.: 86132
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 10. 04. 2010
08:30

č.z.: 86122
Místo: Most - ANS

HBC Concept Team Most B
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 03. 2010
18:00

č.z.: 86119
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Tučňáci Chomutov

so 27. 03. 2010
14:00

č.z.: 86111
Místo: Chomutov

HBC North Stars Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 20. 03. 2010
08:30

č.z.: 86106
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 13. 03. 2010
12:00

č.z.: 86100
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 07. 03. 2010
11:30

č.z.: 86089
Místo: Most - ANS

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

so 06. 03. 2010
13:30

č.z.: 86093
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 05. 12. 2009
12:00

č.z.: 86080
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HC Nordics Most

so 28. 11. 2009
10:00

č.z.: 86078
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 11. 2009
17:00

č.z.: 86067
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 21. 11. 2009
12:30

č.z.: 86066
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 14. 11. 2009
13:30

č.z.: 86056
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most B

so 07. 11. 2009
09:00

č.z.: 86053
Místo: Most - ANS

HBC Tučňáci Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 24. 10. 2009
12:00

č.z.: 86045
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC North Stars Chomutov

so 17. 10. 2009
13:30

č.z.: 86040
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 10. 2009
19:00

č.z.: 86034
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem

so 10. 10. 2009
14:00

č.z.: 86027
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 03. 10. 2009
13:30

č.z.: 86023
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

so 26. 09. 2009
11:30

č.z.: 86014
Místo: Most - ANS

HC Nordics Most
HBC Bazzy Děčín

ne 20. 09. 2009
13:30

č.z.: 86012
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 12. 09. 2009
09:00

č.z.: 86001
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

so 09. 05. 2009
10:00

č.z.: 81114
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

pá 08. 05. 2009
15:00

č.z.: 81112
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Plzeň - Litice

ne 26. 04. 2009
13:00

č.z.: 81101
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Bazzy Děčín

ne 19. 04. 2009
13:30

č.z.: 81098
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 04. 2009
14:00

č.z.: 81090
Místo: Třemošná

TJ Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

ne 05. 04. 2009
15:30

č.z.: 81083
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Snack Dobřany B

ne 29. 03. 2009
14:00

č.z.: 81078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 03. 2009
13:30

č.z.: 81074
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Plzeň - Litice

ne 15. 03. 2009
16:00

č.z.: 81072
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov

ne 01. 03. 2009
14:00

č.z.: 81064
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 22. 02. 2009
11:30

č.z.: 81057
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most C
HBC Bazzy Děčín

ne 15. 02. 2009
11:00

č.z.: 81053
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HBC Bazzy Děčín

ne 07. 12. 2008
14:00

č.z.: 81052
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Plzeň - Litice

ne 30. 11. 2008
12:00

č.z.: 81046
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
HBC Bazzy Děčín

ne 23. 11. 2008
14:00

č.z.: 81043
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Snack Dobřany B

ne 16. 11. 2008
17:30

č.z.: 81039
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 09. 11. 2008
10:00

č.z.: 81033
Místo: Most - ANS

HBC Kapitán Jirkov
HBC Bazzy Děčín

út 28. 10. 2008
10:00

č.z.: 9052
Místo: Ústí n/L.

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B

ne 26. 10. 2008
14:00

č.z.: 81026
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 19. 10. 2008
11:30

č.z.: 81022
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most C

ne 12. 10. 2008
13:30

č.z.: 81018
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 05. 10. 2008
14:00

č.z.: 81016
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 09. 2008
15:00

č.z.: 81011
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
SHK SEKO Louny

so 27. 09. 2008
14:00

č.z.: 9022
Místo: Teplice - Proboštov

HbC Perla Řetenice
HBC Bazzy Děčín

ne 21. 09. 2008
14:00

č.z.: 81008
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 09. 2008
14:00

č.z.: 81004
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Bazzy Děčín
DDM Ústí nad Labem

ne 13. 04. 2008
14:00

č.z.: 81092
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 12. 04. 2008
14:00

č.z.: 81090
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 04. 2008
12:00

č.z.: 81086
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 29. 03. 2008
13:00

č.z.: 81081
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHK SEKO Louny

ne 23. 03. 2008
11:00

č.z.: 81078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 03. 2008
12:30

č.z.: 81073
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SK HBC MD Krupka

so 08. 03. 2008
11:00

č.z.: 81072
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 02. 03. 2008
14:00

č.z.: 81067
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 02. 2008
10:00

č.z.: 81062
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 17. 02. 2008
10:00

č.z.: 81057
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
HBC Bazzy Děčín

ne 09. 12. 2007
11:00

č.z.: 81055
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
HBC Bazzy Děčín

ne 02. 12. 2007
17:30

č.z.: 81050
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

ne 25. 11. 2007
12:30

č.z.: 81048
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

ne 25. 11. 2007
10:00

č.z.: 81040
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
HBC Škoda Plzeň B

ne 18. 11. 2007
16:00

č.z.: 81041
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 11. 2007
11:00

č.z.: 81034
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 10. 2007
13:30

č.z.: 81031
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
SHK SEKO Louny

ne 21. 10. 2007
13:30

č.z.: 81027
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
SK HBC MD Krupka

ne 14. 10. 2007
13:00

č.z.: 81022
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 07. 10. 2007
13:00

č.z.: 81020
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
TJ Plzeň - Litice

ne 30. 09. 2007
11:00

č.z.: 81013
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

pá 28. 09. 2007
11:30

č.z.: 9024
Místo: Krupka

Znouzetým Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 23. 09. 2007
12:30

č.z.: 81012
Místo: Štruncovy sady

HBC Škoda Plzeň B
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 09. 2007
13:30

č.z.: 81006
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 09. 09. 2007
13:00

č.z.: 81003
Místo: Louny

SHK SEKO Louny
HBC Bazzy Děčín

so 08. 09. 2007
13:00

č.z.: 9002
Místo: Ústí nad Labem

Orlík Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 29. 04. 2007
16:00

č.z.: 81102
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

ne 22. 04. 2007
16:30

č.z.: 81098
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 04. 2007
12:00

č.z.: 82068
Místo: Krupka

HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí

so 21. 04. 2007
12:30

č.z.: 82066
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí

ne 15. 04. 2007
16:00

č.z.: 81094
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

ne 15. 04. 2007
16:00

č.z.: 82064
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Bazzy Děčín

so 14. 04. 2007
10:00

č.z.: 82062
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Bazzy Děčín

ne 01. 04. 2007
16:00

č.z.: 81084
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Plzeň - Litice

so 31. 03. 2007
13:30

č.z.: 82060
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Plzeň - Litice

so 31. 03. 2007
10:00

č.z.: 82059
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Plzeň - Litice

ne 25. 03. 2007
16:00

č.z.: 81080
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B

so 24. 03. 2007
14:00

č.z.: 82052
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 24. 03. 2007
11:00

č.z.: 82051
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 03. 2007
13:00

č.z.: 81072
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

so 10. 03. 2007
15:30

č.z.: 82046
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Tatran Třemošná

so 10. 03. 2007
12:30

č.z.: 82045
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Tatran Třemošná

ne 04. 03. 2007
13:00

č.z.: 82042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Bazzy Děčín

ne 04. 03. 2007
09:30

č.z.: 82041
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Bazzy Děčín

so 03. 03. 2007
16:00

č.z.: 81067
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady

HBC Škoda Plzeň B
HBC Bazzy Děčín

so 03. 03. 2007
10:00

č.z.: 81068
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Bazzy Děčín

ne 25. 02. 2007
15:00

č.z.: 81063
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B

ne 18. 02. 2007
15:00

č.z.: 81058
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Tatran Třemošná B

ne 10. 12. 2006
10:00

č.z.: 81057
Místo: Krupka

SK HBC MD Krupka
HBC Bazzy Děčín

so 02. 12. 2006
15:00

č.z.: 81052
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 19. 11. 2006
13:00

č.z.: 81042
Místo: Louny

SHK Louny
HBC Bazzy Děčín

ne 12. 11. 2006
16:00

č.z.: 81039
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady

HBC Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

ne 12. 11. 2006
12:00

č.z.: 81038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Bazzy Děčín

so 11. 11. 2006
12:00

č.z.: 82032
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

so 11. 11. 2006
09:30

č.z.: 82031
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín

ne 05. 11. 2006
16:00

č.z.: 81037
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HBC Bazzy Děčín

so 04. 11. 2006
14:00

č.z.: 82028
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

so 04. 11. 2006
11:00

č.z.: 82027
Místo: Plzeň - 4.ZŠ

HBC Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 10. 2006
16:30

č.z.: 82022
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 22. 10. 2006
13:30

č.z.: 82021
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 22. 10. 2006
10:00

č.z.: 81027
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

ne 15. 10. 2006
10:00

č.z.: 81022
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Škoda Plzeň B

so 14. 10. 2006
15:30

č.z.: 82016
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Bazzy Děčín

so 14. 10. 2006
12:30

č.z.: 82015
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Bazzy Děčín

ne 08. 10. 2006
16:00

č.z.: 81020
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 07. 10. 2006
15:30

č.z.: 82012
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí

so 07. 10. 2006
12:30

č.z.: 82011
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí

čt 28. 09. 2006
13:00

č.z.: 9017
Místo: Ústí n/L

HBC Bazzy Děčín
HbC Perla Řetenice

ne 24. 09. 2006
10:00

č.z.: 81012
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC MD Krupka

so 23. 09. 2006
14:30

č.z.: 82002
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 23. 09. 2006
11:00

č.z.: 82001
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 09. 2006
10:00

č.z.: 81001
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže

HBC Bazzy Děčín
SHK Louny

ne 29. 01. 2006
14:00

č.z.: 9061
Místo: Most

SHÚ Athéna Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 29. 01. 2006
12:00

č.z.: 9059
Místo: Most

HBC Bazzy Děčín
HBC Baník Meziboří

so 28. 01. 2006
16:30

č.z.: 9056
Místo: Most

HBC Pento Tele-ex Most B
HBC Bazzy Děčín

so 28. 01. 2006
14:30

č.z.: 9054
Místo: Most

HBC Bazzy Děčín
SHÚ MOTOR Ústí nad Labem

so 28. 01. 2006
11:30

č.z.: 9051
Místo: Most

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 08. 2005
12:30

č.z.: 6015
Místo: Česká Třebová

HSK Staré Brno
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 08. 2005
10:15

č.z.: 6014
Místo: Česká Třebová

HBC Škoda Plzeň
HBC Bazzy Děčín

so 27. 08. 2005
16:30

č.z.: 6011
Místo: Česká Třebová

HBC Bazzy Děčín
HSK Staré Brno

so 27. 08. 2005
15:00

č.z.: 6010
Místo: Česká Třebová

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Bazzy Děčín

so 27. 08. 2005
12:00

č.z.: 6008
Místo: Česká Třebová

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 25. 04. 2015
15:00

č.z.: 52120
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HBC Bazzy Děčín

ne 19. 04. 2015
13:00

č.z.: 52116
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 18. 04. 2015
18:30

č.z.: 52112
Místo: Krupka

HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří

so 03. 07. 2021
12:00

č.z.: 51902
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 23. 05. 2015
16:30

č.z.: 52140
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov B

ne 17. 05. 2015
17:00

č.z.: 52138
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov B
HBC Bazzy Děčín

so 16. 05. 2015
17:00

č.z.: 52136
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov B
HBC Bazzy Děčín

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 52134
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov B

so 09. 05. 2015
13:30

č.z.: 52132
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Lev Litvínov B

ne 14. 06. 2015
17:30

č.z.: 52145
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 07. 06. 2015
14:00

č.z.: 52144
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

so 06. 06. 2015
09:30

č.z.: 52143
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Chomutov

ne 31. 05. 2015
13:00

č.z.: 52142
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

so 30. 05. 2015
13:00

č.z.: 52141
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
HBC Bazzy Děčín

ne 04. 07. 2021
10:30

č.z.: 51903
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

st 03. 11. 2021
18:30

č.z.: 3046
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Ještěři Ústí nad Labem

út 28. 09. 2021
14:00

č.z.: 3011
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HBC Dandy Malé Březno

po 28. 09. 2020
10:30

č.z.: 3029
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín