TJ Tatran Třemošná

so 28. 11. 2020
10:00

č.z.: 37047
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 21. 11. 2020
14:00

č.z.: 37043
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ Tatran Třemošná

so 14. 11. 2020
10:00

č.z.: 37038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 08. 11. 2020
12:00

č.z.: 37032
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 24. 10. 2020
10:00

č.z.: 37029
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 17. 10. 2020
14:00

č.z.: 37010
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 17. 10. 2020
10:00

č.z.: 37021
Místo: Zliv

HbC Zliv
TJ Tatran Třemošná

ne 11. 10. 2020
10:00

č.z.: 46014
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 10. 10. 2020
14:00

č.z.: 41022
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 37020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

ne 04. 10. 2020
13:30

č.z.: 41019
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Kasejovice

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 46011
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3015
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany B

ne 27. 09. 2020
11:00

č.z.: 46007
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 26. 09. 2020
09:00

č.z.: 41011
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň C
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 09. 2020
13:30

č.z.: 41010
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany B

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 46006
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 09. 2020
12:30

č.z.: 37001
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 37115
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 41074
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 41066
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 08. 12. 2019
14:00

č.z.: 41065
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 12. 2019
13:30

č.z.: 41019
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice B

so 30. 11. 2019
14:00

č.z.: 46019
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

čt 28. 11. 2019
17:30

č.z.: 37103
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

ne 24. 11. 2019
17:00

č.z.: 41055
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 37099
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

čt 21. 11. 2019
17:30

č.z.: 46028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 17. 11. 2019
14:00

č.z.: 46025
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 11. 2019
13:30

č.z.: 41046
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B

so 16. 11. 2019
10:00

č.z.: 37095
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 41044
Místo: Blatná

HBC Kasejovice
TJ Tatran Třemošná

so 09. 11. 2019
09:30

č.z.: 46022
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

čt 07. 11. 2019
17:30

č.z.: 37108
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK INTER Blovice

ne 03. 11. 2019
13:30

č.z.: 41037
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Taurus Plzeň

so 02. 11. 2019
10:00

č.z.: 37041
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 10. 2019
10:00

č.z.: 37036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 37031
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 19. 10. 2019
12:00

č.z.: 46016
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 19. 10. 2019
10:00

č.z.: 41033
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 10. 2019
13:30

č.z.: 41028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 13. 10. 2019
12:30

č.z.: 46013
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 37026
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 41022
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

so 05. 10. 2019
12:00

č.z.: 46010
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

so 05. 10. 2019
11:30

č.z.: 37021
Místo: Zliv

HBC Zliv
TJ Tatran Třemošná

so 28. 09. 2019
12:00

č.z.: 37016
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 09. 2019
09:30

č.z.: 46007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 37011
Místo: Blovice

SK INTER Blovice
TJ Tatran Třemošná

so 21. 09. 2019
12:00

č.z.: 46004
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 09. 2019
10:00

č.z.: 41011
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 14. 09. 2019
13:00

č.z.: 46001
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 37006
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

pá 13. 09. 2019
16:30

č.z.: 37001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 09. 2019
13:30

č.z.: 41005
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Horní Bříza

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 37056
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 37049
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 04. 05. 2019
12:00

č.z.: 37048
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 41108
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Vrány Černíkovice

so 27. 04. 2019
10:00

č.z.: 41102
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HCB Fireball 99 Plzeň

so 20. 04. 2019
13:00

č.z.: 37042
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 13. 04. 2019
12:00

č.z.: 37039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 13. 04. 2019
09:00

č.z.: 41098
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 37035
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

so 06. 04. 2019
19:00

č.z.: 41094
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 30. 03. 2019
12:00

č.z.: 41086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany B

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 37030
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 24. 03. 2019
14:00

č.z.: 41085
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná

so 23. 03. 2019
10:00

č.z.: 37078
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 37074
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 03. 2019
18:00

č.z.: 41075
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 37070
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 03. 03. 2019
17:00

č.z.: 41066
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 23. 02. 2019
18:00

č.z.: 41031
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná

so 08. 12. 2018
10:00

č.z.: 41064
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice B

so 01. 12. 2018
12:30

č.z.: 41057
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 11. 2018
10:00

č.z.: 37066
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 24. 11. 2018
16:00

č.z.: 41053
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Tatran Třemošná

so 17. 11. 2018
12:00

č.z.: 41048
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Viktoria Plzeň

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 37062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 37058
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 41042
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 03. 11. 2018
12:00

č.z.: 41039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Taurus Plzeň

so 03. 11. 2018
10:00

č.z.: 37028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 27. 10. 2018
12:00

č.z.: 37014
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 27. 10. 2018
09:30

č.z.: 41011
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 21. 10. 2018
10:00

č.z.: 37021
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

čt 18. 10. 2018
19:00

č.z.: 41030
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Horní Bříza

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 37020
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 06. 10. 2018
10:00

č.z.: 41020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B

so 29. 09. 2018
13:00

č.z.: 37011
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

so 22. 09. 2018
12:00

č.z.: 41009
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 37007
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

ne 16. 09. 2018
11:00

č.z.: 37002
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 41002
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 26. 05. 2018
12:00

č.z.: 37070
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 05. 2018
12:30

č.z.: 37066
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice A

út 08. 05. 2018
13:00

č.z.: 37063
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 05. 05. 2018
13:00

č.z.: 37057
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 29. 04. 2018
17:00

č.z.: 41103
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

so 28. 04. 2018
12:00

č.z.: 37056
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 41092
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

so 14. 04. 2018
14:00

č.z.: 41088
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 37048
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 37041
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 41082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

po 02. 04. 2018
14:00

č.z.: 41078
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 25. 03. 2018
11:30

č.z.: 41073
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 37039
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2162
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 17. 03. 2018
14:00

č.z.: 41062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK Horní Bříza

so 17. 03. 2018
11:00

č.z.: 37089
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 37086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 11. 03. 2018
10:30

č.z.: 41057
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 2155
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 37080
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 04. 03. 2018
14:00

č.z.: 2147
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Jestřábi Přelouč

so 03. 03. 2018
14:00

č.z.: 41054
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK Horní Bříza

ne 25. 02. 2018
14:00

č.z.: 41003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 24. 02. 2018
10:00

č.z.: 41052
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 03. 12. 2017
14:00

č.z.: 41045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Snack Dobřany B

so 02. 12. 2017
10:00

č.z.: 37077
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 26. 11. 2017
13:00

č.z.: 2139
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Tatran Třemošná

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 2130
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 25. 11. 2017
09:30

č.z.: 41044
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 2128
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 18. 11. 2017
15:00

č.z.: 41038
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 18. 11. 2017
11:30

č.z.: 37034
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice B

ne 12. 11. 2017
14:00

č.z.: 2116
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Tatran Třemošná

so 11. 11. 2017
14:00

č.z.: 41035
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Taurus Plzeň

so 11. 11. 2017
13:30

č.z.: 37030
Místo: Prachatice

HBC Prachatice A
TJ Tatran Třemošná

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 2100
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 04. 11. 2017
13:00

č.z.: 37027
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 04. 11. 2017
11:00

č.z.: 41031
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 29. 10. 2017
14:00

č.z.: 2092
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Tatran Třemošná

so 28. 10. 2017
15:00

č.z.: 2082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 28. 10. 2017
09:30

č.z.: 41028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 2079
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Jungle Fever Kladno

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 41022
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

so 21. 10. 2017
13:00

č.z.: 37021
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 2067
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 14. 10. 2017
18:00

č.z.: 41017
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná B

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 2105
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 14. 10. 2017
11:30

č.z.: 37020
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 10. 2017
16:30

č.z.: 41014
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 2059
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kometa Polička

so 07. 10. 2017
16:00

č.z.: 2054
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 10. 2017
18:00

č.z.: 41012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 01. 10. 2017
13:00

č.z.: 2042
Místo: Plzeň - Šturncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 10. 2017
13:00

č.z.: 37012
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

čt 28. 09. 2017
14:00

č.z.: 2036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Jihlava

ne 24. 09. 2017
11:00

č.z.: 2028
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Tatran Třemošná

so 23. 09. 2017
19:00

č.z.: 41007
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 23. 09. 2017
15:00

č.z.: 2172
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Tatran Třemošná

so 23. 09. 2017
12:45

č.z.: 37005
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 09. 2017
16:30

č.z.: 2022
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

so 16. 09. 2017
14:00

č.z.: 2009
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 16. 09. 2017
10:00

č.z.: 37003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 09. 2017
14:00

č.z.: 2003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBK Bulldogs Brno

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 5337
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Killers Litoměřice

so 20. 05. 2017
13:30

č.z.: 5336
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

so 20. 05. 2017
11:00

č.z.: 41130
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Taurus Plzeň

ne 14. 05. 2017
10:00

č.z.: 41126
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 13. 05. 2017
14:00

č.z.: 41123
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná B

ne 07. 05. 2017
11:30

č.z.: 5309
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná

so 06. 05. 2017
15:00

č.z.: 5341
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

so 06. 05. 2017
11:30

č.z.: 5325
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Tatran Třemošná

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 41111
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Snack Dobřany B

so 29. 04. 2017
13:30

č.z.: 41115
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 29. 04. 2017
11:00

č.z.: 5323
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 04. 2017
14:30

č.z.: 41106
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná B

ne 23. 04. 2017
11:30

č.z.: 5320
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 22. 04. 2017
12:00

č.z.: 5316
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 04. 2017
11:30

č.z.: 5315
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 09. 04. 2017
14:30

č.z.: 5330
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 2190
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Tatran Třemošná

ne 02. 04. 2017
13:00

č.z.: 2185
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 01. 04. 2017
15:30

č.z.: 41099
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 01. 04. 2017
14:00

č.z.: 5304
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Kert Park Praha

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 2174
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HbC Rondo Teplice

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 5302
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 25. 03. 2017
16:00

č.z.: 2018
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HbK Karviná

so 25. 03. 2017
12:30

č.z.: 41094
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HC Buldoci Stříbro

ne 19. 03. 2017
11:30

č.z.: 5072
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 2167
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 2157
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Tatran Třemošná

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 41088
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 2146
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Jestřábi Přelouč

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 41083
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

pá 10. 03. 2017
17:30

č.z.: 5064
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 2143
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kometa Polička

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 41079
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

ne 05. 03. 2017
12:00

č.z.: 5057
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Tatran Třemošná

ne 26. 02. 2017
11:30

č.z.: 5055
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 25. 02. 2017
14:00

č.z.: 41072
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Taurus Plzeň

ne 04. 12. 2016
16:00

č.z.: 41015
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 27. 11. 2016
17:00

č.z.: 41070
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 27. 11. 2016
14:00

č.z.: 2127
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 27. 11. 2016
13:00

č.z.: 5050
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 11. 2016
14:00

č.z.: 41065
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 20. 11. 2016
13:00

č.z.: 2118
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 11. 2016
11:30

č.z.: 5046
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 41056
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Snack Dobřany B

ne 13. 11. 2016
15:00

č.z.: 2002
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

ne 13. 11. 2016
11:30

č.z.: 5043
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Tatran Třemošná

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 41052
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HC Buldoci Stříbro

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 2102
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 06. 11. 2016
11:30

č.z.: 5037
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 11. 2016
14:00

č.z.: 41049
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 30. 10. 2016
15:30

č.z.: 41043
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 30. 10. 2016
14:00

č.z.: 2097
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Tatran Třemošná

ne 30. 10. 2016
10:00

č.z.: 5036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 29. 10. 2016
10:00

č.z.: 41038
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 2082
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 41034
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK Horní Bříza

so 22. 10. 2016
11:30

č.z.: 5028
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 10. 2016
14:00

č.z.: 2078
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Jungle Fever Kladno

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5021
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Killers Litoměřice

ne 16. 10. 2016
10:30

č.z.: 41027
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 2072
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Opava

ne 09. 10. 2016
14:00

č.z.: 2058
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 09. 10. 2016
13:30

č.z.: 5019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 41025
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 2051
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Tatran Třemošná

ne 02. 10. 2016
12:00

č.z.: 5014
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 01. 10. 2016
18:30

č.z.: 41016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná B

ne 25. 09. 2016
14:00

č.z.: 2037
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 09. 2016
11:30

č.z.: 5010
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Tatran Třemošná

ne 18. 09. 2016
14:00

č.z.: 2028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 18. 09. 2016
11:30

č.z.: 5007
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Kert Park Praha

so 17. 09. 2016
14:30

č.z.: 41007
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná B

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 2019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 11. 09. 2016
11:30

č.z.: 5001
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná

so 10. 09. 2016
15:30

č.z.: 41004
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

ne 04. 09. 2016
16:00

č.z.: 2109
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 05. 2016
13:00

č.z.: 27109
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 5183
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 14. 05. 2016
11:00

č.z.: 5178
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 14. 05. 2016
10:00

č.z.: 27101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Coyotes Hýskov

ne 08. 05. 2016
10:00

č.z.: 27100
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

so 07. 05. 2016
15:00

č.z.: 5175
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5172
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 30. 04. 2016
13:30

č.z.: 5157
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 04. 2016
13:30

č.z.: 27068
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 5167
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno

so 23. 04. 2016
10:00

č.z.: 27090
Místo: Stříbro

TJ Tatran Třemošná
HC Kert Park Praha

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 5165
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 27081
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2244
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Tatran Třemošná

so 16. 04. 2016
13:00

č.z.: 41079
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 10. 04. 2016
12:00

č.z.: 5162
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

so 09. 04. 2016
16:30

č.z.: 41075
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 2236
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Jestřábi Přelouč

so 09. 04. 2016
11:00

č.z.: 27079
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ KOVO Praha

ne 03. 04. 2016
15:00

č.z.: 27072
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2221
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Opava

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2212
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 04. 2016
11:30

č.z.: 41071
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2208
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 26. 03. 2016
10:00

č.z.: 41067
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 5154
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 20. 03. 2016
09:00

č.z.: 41063
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 19. 03. 2016
10:30

č.z.: 5151
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 03. 2016
15:30

č.z.: 41059
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 13. 03. 2016
15:00

č.z.: 27063
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2185
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 5146
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Tatran Třemošná

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 2176
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 03. 2016
13:00

č.z.: 2172
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 5144
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 41055
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HC Buldoci Stříbro

so 05. 03. 2016
10:00

č.z.: 27057
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 2043
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 28. 02. 2016
12:00

č.z.: 27054
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 41050
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK Horní Bříza

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 2153
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kometa Polička

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 27046
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
TJ Tatran Třemošná

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 41048
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 22. 11. 2015
16:00

č.z.: 41041
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 22. 11. 2015
15:00

č.z.: 27045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2146
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 2137
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Jestřábi Přelouč

ne 15. 11. 2015
14:00

č.z.: 2125
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 5136
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 41040
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

ne 08. 11. 2015
15:00

č.z.: 2118
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 5141
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

ne 08. 11. 2015
09:00

č.z.: 27035
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Tatran Třemošná

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 41034
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2112
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 11. 2015
11:00

č.z.: 5130
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 31. 10. 2015
14:00

č.z.: 41031
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2095
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 5125
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 2086
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Tatran Třemošná

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 5123
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

so 24. 10. 2015
10:00

č.z.: 27026
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

so 24. 10. 2015
10:00

č.z.: 41027
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná B

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 41022
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

ne 18. 10. 2015
12:00

č.z.: 5120
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 27024
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
TJ Tatran Třemošná

ne 11. 10. 2015
16:30

č.z.: 41020
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 2072
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 10. 10. 2015
10:00

č.z.: 27017
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

ne 04. 10. 2015
13:00

č.z.: 2066
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Tatran Třemošná

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 5115
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 04. 10. 2015
10:00

č.z.: 27013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 41013
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 2056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 27. 09. 2015
11:00

č.z.: 5112
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

so 26. 09. 2015
13:00

č.z.: 2163
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

so 26. 09. 2015
13:00

č.z.: 5109
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 26. 09. 2015
10:00

č.z.: 41012
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 20. 09. 2015
15:00

č.z.: 2035
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

ne 20. 09. 2015
11:00

č.z.: 5104
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 27008
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 41006
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 2030
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 5102
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 27002
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 12. 09. 2015
14:00

č.z.: 5133
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

so 12. 09. 2015
11:30

č.z.: 41003
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 06. 09. 2015
14:00

č.z.: 2020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Kovodemont Most B

so 05. 09. 2015
14:00

č.z.: 2010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 30. 05. 2015
14:00

č.z.: 41098
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 23. 05. 2015
10:00

č.z.: 41096
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

so 16. 05. 2015
18:30

č.z.: 41094
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 16. 05. 2015
11:00

č.z.: 36082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 09. 05. 2015
14:00

č.z.: 41091
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

pá 08. 05. 2015
10:00

č.z.: 36078
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 41087
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

so 02. 05. 2015
11:00

č.z.: 36074
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

ne 26. 04. 2015
12:00

č.z.: 36070
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 25. 04. 2015
14:00

č.z.: 41086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 19. 04. 2015
15:00

č.z.: 2114
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 04. 2015
10:00

č.z.: 36066
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 18. 04. 2015
11:00

č.z.: 2110
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 12. 04. 2015
15:00

č.z.: 2105
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

ne 12. 04. 2015
12:00

č.z.: 36062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 04. 2015
17:30

č.z.: 41079
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 2101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 04. 04. 2015
14:00

č.z.: 2098
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 04. 04. 2015
12:00

č.z.: 36048
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 03. 04. 2015
16:30

č.z.: 36045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 29. 03. 2015
14:00

č.z.: 2093
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 03. 2015
14:00

č.z.: 41073
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 36056
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 2087
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 03. 2015
09:30

č.z.: 36050
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 2084
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 14. 03. 2015
14:00

č.z.: 41070
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 2078
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

so 07. 03. 2015
17:00

č.z.: 41067
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 2073
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

ne 01. 03. 2015
12:00

č.z.: 2069
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 02. 2015
14:00

č.z.: 41061
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 07. 12. 2014
12:00

č.z.: 41058
Místo: Třemošná

HBC Trosky Lhotka
TJ Tatran Třemošná B

so 06. 12. 2014
12:00

č.z.: 41034
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Trosky Lhotka

ne 30. 11. 2014
14:00

č.z.: 2062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 29. 11. 2014
13:30

č.z.: 41056
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 29. 11. 2014
12:00

č.z.: 36039
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 23. 11. 2014
15:00

č.z.: 2060
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 22. 11. 2014
12:00

č.z.: 41045
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Tatran Třemošná B

ne 16. 11. 2014
16:00

č.z.: 41044
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 2051
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 36035
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 15. 11. 2014
14:00

č.z.: 41039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 15. 11. 2014
12:00

č.z.: 36034
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

ne 09. 11. 2014
13:30

č.z.: 36028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 02. 11. 2014
16:00

č.z.: 2050
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 36022
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 2042
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 25. 10. 2014
14:00

č.z.: 41027
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 2039
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

so 18. 10. 2014
15:00

č.z.: 41021
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

so 18. 10. 2014
12:00

č.z.: 36020
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

ne 12. 10. 2014
14:00

č.z.: 2033
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 11. 10. 2014
14:00

č.z.: 41020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

so 11. 10. 2014
13:00

č.z.: 36017
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 41014
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

ne 05. 10. 2014
13:30

č.z.: 2028
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

ne 28. 09. 2014
12:00

č.z.: 2024
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

so 27. 09. 2014
15:00

č.z.: 2006
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 27. 09. 2014
11:30

č.z.: 36011
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 27. 09. 2014
11:30

č.z.: 41012
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 2017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 36007
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 20. 09. 2014
17:00

č.z.: 41005
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Vrány Černíkovice

so 20. 09. 2014
15:00

č.z.: 2015
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 14. 09. 2014
12:30

č.z.: 41003
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 13. 09. 2014
11:00

č.z.: 36006
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

ne 07. 09. 2014
14:00

č.z.: 2005
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 06. 2014
12:00

č.z.: 42168
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

so 31. 05. 2014
12:00

č.z.: 42167
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 24. 05. 2014
12:00

č.z.: 42166
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 18. 05. 2014
14:00

č.z.: 42164
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 18. 05. 2014
09:00

č.z.: 7022
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 05. 2014
16:00

č.z.: 46070
Místo: Stříbro

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 17. 05. 2014
15:00

č.z.: 7019
Místo: Ostrava - Poruba

HC Kert Park Praha
TJ Tatran Třemošná

so 17. 05. 2014
13:00

č.z.: 46068
Místo: Stříbro

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 17. 05. 2014
12:30

č.z.: 42162
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

so 17. 05. 2014
12:00

č.z.: 7015
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Tatran Třemošná
HBK Kyjov

pá 16. 05. 2014
17:00

č.z.: 7009
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Tatran Třemošná
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 16. 05. 2014
12:30

č.z.: 7003
Místo: Ostrava - Poruba

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

st 14. 05. 2014
18:00

č.z.: 46062
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

ne 11. 05. 2014
14:00

č.z.: 42160
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

so 10. 05. 2014
16:00

č.z.: 44060
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

so 10. 05. 2014
11:00

č.z.: 46060
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

čt 08. 05. 2014
12:00

č.z.: 47059
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 05. 2014
14:00

č.z.: 42152
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

so 03. 05. 2014
13:30

č.z.: 44055
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 47055
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

ne 27. 04. 2014
12:00

č.z.: 44053
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

so 26. 04. 2014
12:00

č.z.: 47053
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 04. 2014
11:00

č.z.: 46053
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 42148
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ ZKZ Horní Bříza

so 19. 04. 2014
10:00

č.z.: 42135
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 13. 04. 2014
14:00

č.z.: 46064
Místo: Dobřany

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 47051
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 12. 04. 2014
14:00

č.z.: 2120
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

so 12. 04. 2014
11:00

č.z.: 44051
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 12. 04. 2014
10:00

č.z.: 42129
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 06. 04. 2014
15:00

č.z.: 2116
Místo: Praha-Palmovka

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 04. 2014
14:00

č.z.: 42120
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

ne 06. 04. 2014
12:30

č.z.: 47046
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 04. 2014
12:00

č.z.: 44049
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 06. 04. 2014
10:30

č.z.: 46048
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 05. 04. 2014
15:00

č.z.: 2112
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 44044
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

ne 30. 03. 2014
11:00

č.z.: 42114
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Vrány Černíkovice

so 29. 03. 2014
13:00

č.z.: 2106
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 46044
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

so 29. 03. 2014
10:00

č.z.: 47045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 2104
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 44015
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

ne 23. 03. 2014
11:30

č.z.: 42108
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Tatran Třemošná B

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 44042
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

so 22. 03. 2014
14:00

č.z.: 2100
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno B

so 22. 03. 2014
11:00

č.z.: 46041
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 22. 03. 2014
10:00

č.z.: 47041
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 03. 2014
17:00

č.z.: 42100
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 16. 03. 2014
12:00

č.z.: 44040
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 2093
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 03. 2014
10:30

č.z.: 47038
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 15. 03. 2014
14:00

č.z.: 2088
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 15. 03. 2014
12:00

č.z.: 46039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 09. 03. 2014
12:00

č.z.: 44038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

so 08. 03. 2014
11:00

č.z.: 42093
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

ne 02. 03. 2014
12:00

č.z.: 44033
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 01. 03. 2014
11:00

č.z.: 42086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ ZKZ Horní Bříza

pá 28. 02. 2014
16:30

č.z.: 47036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 07. 12. 2013
13:30

č.z.: 42082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Taurus Plzeň

ne 01. 12. 2013
15:00

č.z.: 42078
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 01. 12. 2013
12:00

č.z.: 46032
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 12. 2013
10:30

č.z.: 47031
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B

ne 24. 11. 2013
14:00

č.z.: 2078
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

ne 24. 11. 2013
13:30

č.z.: 47030
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 24. 11. 2013
11:30

č.z.: 44030
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

ne 24. 11. 2013
09:30

č.z.: 46030
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 23. 11. 2013
14:00

č.z.: 2082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ KOVO Praha

so 23. 11. 2013
11:30

č.z.: 42070
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 17. 11. 2013
11:00

č.z.: 2075
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 11. 2013
11:00

č.z.: 44028
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 11. 2013
10:30

č.z.: 46026
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 42066
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 16. 11. 2013
12:00

č.z.: 47026
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 11. 2013
15:00

č.z.: 2070
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 11. 2013
12:00

č.z.: 47023
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 10. 11. 2013
11:00

č.z.: 44026
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 11. 2013
10:30

č.z.: 46023
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 09. 11. 2013
14:00

č.z.: 2061
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 09. 11. 2013
10:00

č.z.: 44009
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2013
12:30

č.z.: 47021
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 46021
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 02. 11. 2013
12:30

č.z.: 42053
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Trosky Lhotka

so 02. 11. 2013
11:00

č.z.: 44020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

po 28. 10. 2013
12:30

č.z.: 42047
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ ZKZ Horní Bříza B

ne 27. 10. 2013
15:00

č.z.: 42041
Místo: Třemošná

HBC Trosky Lhotka
TJ Tatran Třemošná B

ne 27. 10. 2013
11:00

č.z.: 2051
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 2049
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 44019
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 19. 10. 2013
14:00

č.z.: 42036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

so 19. 10. 2013
13:00

č.z.: 2045
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
TJ Tatran Třemošná

so 19. 10. 2013
12:00

č.z.: 47018
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 19. 10. 2013
10:30

č.z.: 46018
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 13. 10. 2013
12:00

č.z.: 47014
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 10. 2013
11:00

č.z.: 2038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 11. 10. 2013
19:00

č.z.: 46014
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 10. 2013
14:00

č.z.: 2033
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 06. 10. 2013
12:30

č.z.: 44010
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 10. 2013
12:00

č.z.: 47011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

ne 06. 10. 2013
09:00

č.z.: 42024
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

so 05. 10. 2013
11:00

č.z.: 46011
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 29. 09. 2013
11:00

č.z.: 2027
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Tatran Třemošná

so 28. 09. 2013
14:00

č.z.: 46009
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

so 28. 09. 2013
12:30

č.z.: 42016
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 28. 09. 2013
10:30

č.z.: 47009
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 22. 09. 2013
11:00

č.z.: 2023
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

so 21. 09. 2013
12:00

č.z.: 44004
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 21. 09. 2013
10:30

č.z.: 47004
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B

so 21. 09. 2013
09:00

č.z.: 42010
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 15. 09. 2013
11:30

č.z.: 42005
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza B
TJ Tatran Třemošná B

ne 15. 09. 2013
11:00

č.z.: 2020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 14. 09. 2013
16:00

č.z.: 44003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 14. 09. 2013
13:00

č.z.: 2015
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 14. 09. 2013
10:30

č.z.: 47003
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

pá 13. 09. 2013
17:30

č.z.: 46003
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 09. 2013
13:00

č.z.: 2006
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 02. 06. 2013
13:00

č.z.: 8062
Místo: Svitavy

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Tatran Třemošná

ne 02. 06. 2013
08:50

č.z.: 8052
Místo: Svitavy

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 01. 06. 2013
16:00

č.z.: 8044
Místo: Moravská Třebová

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 01. 06. 2013
12:40

č.z.: 8036
Místo: Moravská Třebová

TJ Tatran Třemošná
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 01. 06. 2013
09:20

č.z.: 8028
Místo: Moravská Třebová

TJ Sršni Svitavy
TJ Tatran Třemošná

pá 31. 05. 2013
17:40

č.z.: 8024
Místo: Moravská Třebová

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň

pá 31. 05. 2013
11:00

č.z.: 8008
Místo: Moravská Třebová

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Tatran Třemošná

ne 12. 05. 2013
10:00

č.z.: 42113
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

so 11. 05. 2013
12:00

č.z.: 46143
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 11. 05. 2013
10:00

č.z.: 42111
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Škoda Plzeň B

ne 05. 05. 2013
14:00

č.z.: 42109
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

so 04. 05. 2013
15:30

č.z.: 47053
Místo: Písek

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň

so 04. 05. 2013
11:00

č.z.: 47050
Místo: Písek

HBC Škoda Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

so 04. 05. 2013
10:00

č.z.: 46139
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 46129
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 27. 04. 2013
14:00

č.z.: 42104
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná B

so 27. 04. 2013
13:30

č.z.: 34058
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 34043
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
TJ Tatran Třemošná

so 20. 04. 2013
10:30

č.z.: 47048
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 20. 04. 2013
10:00

č.z.: 42097
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Škoda Plzeň B

so 20. 04. 2013
09:00

č.z.: 46122
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 14. 04. 2013
14:30

č.z.: 46118
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 47045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 42095
Místo: Štruncovy sady

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 13. 04. 2013
10:00

č.z.: 42090
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HbC Atlantis Ostrov

ne 07. 04. 2013
10:00

č.z.: 46112
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 06. 04. 2013
14:00

č.z.: 42086
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

so 06. 04. 2013
12:00

č.z.: 34057
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 06. 04. 2013
11:00

č.z.: 47035
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 30. 03. 2013
14:00

č.z.: 2120
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 30. 03. 2013
12:00

č.z.: 46105
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 30. 03. 2013
09:30

č.z.: 42083
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK Boytronic Plzeň

ne 24. 03. 2013
11:00

č.z.: 2116
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 24. 03. 2013
10:00

č.z.: 42077
Místo: Plzeň-hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 23. 03. 2013
13:30

č.z.: 34050
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

so 23. 03. 2013
11:30

č.z.: 47041
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 23. 03. 2013
11:30

č.z.: 42076
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

so 23. 03. 2013
11:00

č.z.: 2112
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 23. 03. 2013
10:00

č.z.: 46101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň

pá 22. 03. 2013
16:00

č.z.: 47039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň B

ne 17. 03. 2013
15:00

č.z.: 46096
Místo: SK Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 03. 2013
14:00

č.z.: 2107
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 03. 2013
10:30

č.z.: 46094
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 16. 03. 2013
12:00

č.z.: 34048
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 03. 2013
15:30

č.z.: 34053
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 10. 03. 2013
13:00

č.z.: 34038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 2103
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 2097
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno B

so 09. 03. 2013
12:00

č.z.: 47038
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň

so 09. 03. 2013
10:30

č.z.: 46090
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ 1. LHC Kralovice

so 09. 03. 2013
10:00

č.z.: 42068
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná B

út 05. 03. 2013
19:00

č.z.: 42059
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 03. 03. 2013
17:00

č.z.: 46088
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 03. 2013
11:00

č.z.: 2094
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 03. 2013
11:00

č.z.: 34042
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 02. 03. 2013
09:00

č.z.: 42061
Místo: Plzeň - HALA

HBC Škoda Plzeň B
TJ Tatran Třemošná B

ne 24. 02. 2013
15:00

č.z.: 2089
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 15. 12. 2012
15:30

č.z.: 47034
Místo: Plzeň-hala

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 15. 12. 2012
11:00

č.z.: 47031
Místo: Plzeň-hala

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 12. 2012
13:00

č.z.: 34035
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Blatná Datels

ne 02. 12. 2012
10:00

č.z.: 46084
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 01. 12. 2012
15:00

č.z.: 47028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 01. 12. 2012
11:00

č.z.: 42054
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
TJ Tatran Třemošná B

ne 25. 11. 2012
14:30

č.z.: 47027
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 11. 2012
12:30

č.z.: 42050
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 25. 11. 2012
11:00

č.z.: 34033
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 24. 11. 2012
15:00

č.z.: 2076
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

so 24. 11. 2012
10:00

č.z.: 46083
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 18. 11. 2012
14:00

č.z.: 2075
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Ďáblové Praha

ne 18. 11. 2012
12:00

č.z.: 46078
Místo: Horní Bříza

TJ 1. LHC Kralovice
TJ Tatran Třemošná

so 17. 11. 2012
14:00

č.z.: 2069
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ KOVO Praha

so 17. 11. 2012
10:00

č.z.: 47025
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
TJ Tatran Třemošná

ne 11. 11. 2012
16:00

č.z.: 42047
Místo: Plzeň - HALA

SK Boytronic Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 11. 11. 2012
11:00

č.z.: 34027
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 11. 11. 2012
11:00

č.z.: 47022
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 10. 11. 2012
13:30

č.z.: 46077
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

so 10. 11. 2012
11:30

č.z.: 42041
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

ne 04. 11. 2012
12:00

č.z.: 46073
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

ne 04. 11. 2012
11:00

č.z.: 2062
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 2057
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

so 03. 11. 2012
13:30

č.z.: 34020
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 03. 11. 2012
12:30

č.z.: 42040
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

so 03. 11. 2012
11:00

č.z.: 34005
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 03. 11. 2012
10:00

č.z.: 47021
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň B

ne 28. 10. 2012
14:00

č.z.: 2052
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 27. 10. 2012
10:30

č.z.: 47020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň

ne 21. 10. 2012
14:00

č.z.: 2048
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 2042
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
TJ Tatran Třemošná

so 20. 10. 2012
12:00

č.z.: 34018
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná

so 20. 10. 2012
12:00

č.z.: 42032
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 20. 10. 2012
11:00

č.z.: 47017
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 20. 10. 2012
10:30

č.z.: 46067
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Škoda Plzeň

ne 14. 10. 2012
16:00

č.z.: 34028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

ne 14. 10. 2012
14:00

č.z.: 2039
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 14. 10. 2012
12:00

č.z.: 34013
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Prachatice

so 13. 10. 2012
11:00

č.z.: 42025
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Škoda Plzeň B

pá 12. 10. 2012
16:30

č.z.: 46063
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 07. 10. 2012
14:00

č.z.: 2034
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 07. 10. 2012
12:00

č.z.: 46062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 06. 10. 2012
13:00

č.z.: 34012
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 06. 10. 2012
11:30

č.z.: 47013
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 06. 10. 2012
10:30

č.z.: 42023
Místo: Štruncovy sady

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 2021
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 47011
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
TJ Tatran Třemošná

so 29. 09. 2012
11:30

č.z.: 42018
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HbC Atlantis Ostrov

ne 23. 09. 2012
16:00

č.z.: 34023
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

ne 23. 09. 2012
14:00

č.z.: 42014
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná B

ne 23. 09. 2012
12:00

č.z.: 34008
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Tatran Třemošná

so 22. 09. 2012
11:00

č.z.: 42011
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK Boytronic Plzeň

so 22. 09. 2012
10:30

č.z.: 46056
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 09. 2012
17:00

č.z.: 42005
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 2020
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 09. 2012
12:30

č.z.: 46052
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 15. 09. 2012
14:00

č.z.: 47001
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 09. 2012
12:30

č.z.: 2014
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Tatran Třemošná

so 15. 09. 2012
11:00

č.z.: 34003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 09. 09. 2012
14:00

č.z.: 2007
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 09. 2012
11:00

č.z.: 42004
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 02. 09. 2012
14:00

č.z.: 2002
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

ne 03. 06. 2012
10:30

č.z.: 8055
Místo: Nekoř

TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 06. 2012
17:10

č.z.: 8039
Místo: Nekoř

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 06. 2012
13:50

č.z.: 8032
Místo: Nekoř

TJ Tatran Třemošná
HBC Hradec Králové 1988

so 02. 06. 2012
08:50

č.z.: 8029
Místo: Nekoř

TJ Tatran Třemošná
HBC Sršni Svitavy

pá 01. 06. 2012
15:10

č.z.: 8028
Místo: Nekoř

HC Kert Park Praha
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 05. 2012
14:30

č.z.: 6020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Rakovník

ne 20. 05. 2012
10:00

č.z.: 6017
Místo: Třemošná

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 19. 05. 2012
16:30

č.z.: 6014
Místo: Třemošná

HBC Hostivař
TJ Tatran Třemošná

so 19. 05. 2012
12:00

č.z.: 6011
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Ježci Heřmanův Městec

so 12. 05. 2012
14:00

č.z.: 14099
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Tatran Třemošná

so 12. 05. 2012
12:00

č.z.: 94099
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná C
HCB Fireball 99 Plzeň

so 12. 05. 2012
11:00

č.z.: 14097
Místo: Blatná

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 05. 05. 2012
14:00

č.z.: 15087
Místo: Horní Bříza

TJ Plzeň - Litice
TJ Tatran Třemošná

so 05. 05. 2012
11:00

č.z.: 94097
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná C

so 05. 05. 2012
09:30

č.z.: 15084
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 29. 04. 2012
15:30

č.z.: 15082
Místo: Písek

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

ne 29. 04. 2012
14:00

č.z.: 94094
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná C
SK Boytronic Plzeň B

ne 29. 04. 2012
12:30

č.z.: 15080
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 28. 04. 2012
17:00

č.z.: 93104
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SHC Viktoria Plzeň

so 28. 04. 2012
14:00

č.z.: 14094
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Plzeň - Litice

so 28. 04. 2012
09:30

č.z.: 14091
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň

ne 22. 04. 2012
10:00

č.z.: 15065
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 04. 2012
10:00

č.z.: 93097
Místo: Štruncovy sady

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 21. 04. 2012
16:00

č.z.: 94092
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná C
TJ ZKZ Horní Bříza B

so 21. 04. 2012
14:00

č.z.: 93101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost

so 21. 04. 2012
10:00

č.z.: 2150
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 15. 04. 2012
14:00

č.z.: 2146
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

so 14. 04. 2012
16:30

č.z.: 93093
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň B

so 14. 04. 2012
15:00

č.z.: 14087
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 14. 04. 2012
14:00

č.z.: 2142
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Tatran Třemošná

so 14. 04. 2012
13:00

č.z.: 15069
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro

so 14. 04. 2012
11:30

č.z.: 14086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 14. 04. 2012
09:30

č.z.: 94088
Místo: Štruncovy sady

HBC Elefants Lhotka
TJ Tatran Třemošná C

ne 08. 04. 2012
17:30

č.z.: 94082
Místo: Plzeň - HALA

SK Boytronic Plzeň B
TJ Tatran Třemošná C

ne 08. 04. 2012
11:00

č.z.: 2138
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

so 07. 04. 2012
16:00

č.z.: 2134
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 2129
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 04. 2012
10:00

č.z.: 93084
Místo: Plzeň - HALA

SK Boytronic Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

so 31. 03. 2012
13:30

č.z.: 93080
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Plzeň - Litice B

so 31. 03. 2012
10:30

č.z.: 94080
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza B
TJ Tatran Třemošná C

ne 25. 03. 2012
15:00

č.z.: 94076
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná C
HBC Elefants Lhotka

ne 25. 03. 2012
14:30

č.z.: 14078
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 03. 2012
13:00

č.z.: 15063
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 03. 2012
11:00

č.z.: 2121
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 25. 03. 2012
09:30

č.z.: 14080
Místo: Zliv

HBC Zliv
TJ Tatran Třemošná

so 24. 03. 2012
15:00

č.z.: 93074
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
TJ Tatran Třemošná B

so 24. 03. 2012
14:00

č.z.: 2115
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

so 24. 03. 2012
11:00

č.z.: 93073
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná B

ne 18. 03. 2012
14:00

č.z.: 2114
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Pento Most B

ne 18. 03. 2012
11:30

č.z.: 93070
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 17. 03. 2012
15:30

č.z.: 94066
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná C
HBC Cannibals Česká Bříza

so 17. 03. 2012
11:30

č.z.: 15052
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Plzeň - Litice

so 17. 03. 2012
10:00

č.z.: 14064
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Plzeň - Litice

so 17. 03. 2012
08:30

č.z.: 93067
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná B

ne 11. 03. 2012
14:00

č.z.: 2107
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno B

ne 11. 03. 2012
12:00

č.z.: 14058
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 11. 03. 2012
10:00

č.z.: 94063
Místo: Plzeň - HALA

STS Chvojkovice Brod
TJ Tatran Třemošná C

ne 11. 03. 2012
08:30

č.z.: 15046
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 10. 03. 2012
14:00

č.z.: 93061
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 10. 03. 2012
12:00

č.z.: 14061
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 10. 03. 2012
10:00

č.z.: 15049
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná

so 10. 03. 2012
10:00

č.z.: 94070