Brankáři

Pavel Foršt
29. 03. 2001
David Stárek
12. 07. 1990

Obránci

Petr Filip
08. 09. 1987
Roman Krejčí
11. 02. 1993
Jakub Kvapil
25. 04. 1999
Jakub Mokříž
08. 03. 1991
Ondřej Novotný
21. 05. 1996
Michal Turyna
31. 08. 1996
Tomáš Zajíček
06. 12. 1998

Útočníci

Jan Bílý
02. 09. 1991
Miroslav Blažek
22. 07. 1999
Jiří Bucek
28. 08. 2000
Josef Česák
18. 08. 1997
Filip Förstl
08. 06. 1994
Lukáš Kohoutek
26. 07. 1994
Zdeněk Král
30. 01. 1996
Pavel Kubeš
15. 03. 1984
Luboš Moravec
14. 12. 1994
Šimon Moravec
26. 11. 1999
Daniel Staněk
25. 03. 1996
Jan Strouhal
11. 03. 1999
Lukáš Vlasák
17. 07. 1987
Trenér: Jiří Mašík (606443660 )
Vedoucí: Michal Moravec (+420 723876684 )