TJ Snack Dobřany

ne 20. 09. 2020
13:30

č.z.: 41010
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany B

ne 20. 09. 2020
12:00

č.z.: 37005
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 19. 09. 2020
11:00

č.z.: 1017
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

ne 13. 09. 2020
17:30

č.z.: 41001
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza

so 12. 09. 2020
15:30

č.z.: 4043
Místo: Dobřany - Hala

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 09. 2020
13:00

č.z.: 1007
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 09. 2020
13:00

č.z.: 46003
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

so 05. 09. 2020
16:00

č.z.: 4046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

so 05. 09. 2020
11:00

č.z.: 1001
Místo: Most - A.N.S.

HBC Most
TJ Snack Dobřany

čt 03. 09. 2020
18:30

č.z.: 4123
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

ne 21. 06. 2020
16:40

č.z.: 20
Místo:

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 06. 2020
10:50

č.z.: 15
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 20. 06. 2020
19:35

č.z.: 12
Místo: Světlá nad Sázavou

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 20. 06. 2020
15:00

č.z.: 7
Místo: Světlá nad Sázavou

SK Jihlava
TJ Snack Dobřany

so 20. 06. 2020
12:15

č.z.: 4
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Most
TJ Snack Dobřany

ne 08. 03. 2020
17:00

č.z.: 41073
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HC Buldoci Stříbro

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 4083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 07. 03. 2020
11:30

č.z.: 1083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 01. 03. 2020
17:00

č.z.: 41067
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 1088
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HbK Karviná

ne 01. 03. 2020
09:00

č.z.: 37112
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 29. 02. 2020
13:30

č.z.: 1052
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

so 29. 02. 2020
11:00

č.z.: 4052
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

so 07. 12. 2019
12:45

č.z.: 4022
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
TJ Snack Dobřany

so 07. 12. 2019
10:00

č.z.: 41064
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 01. 12. 2019
17:00

č.z.: 41056
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza

ne 01. 12. 2019
16:00

č.z.: 37107
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 37104
Místo: Blovice

SK INTER Blovice
TJ Snack Dobřany

ne 01. 12. 2019
10:00

č.z.: 4088
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Enviform Třinec

so 30. 11. 2019
13:30

č.z.: 4078
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 30. 11. 2019
11:00

č.z.: 1078
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 24. 11. 2019
17:00

č.z.: 41055
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 37099
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 23. 11. 2019
17:00

č.z.: 1073
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 23. 11. 2019
14:00

č.z.: 4073
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 4138
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 16. 11. 2019
10:30

č.z.: 1067
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

pá 15. 11. 2019
17:30

č.z.: 4067
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

ne 10. 11. 2019
18:00

č.z.: 41045
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 10. 11. 2019
17:30

č.z.: 4062
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 1062
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
TJ Snack Dobřany

so 09. 11. 2019
13:00

č.z.: 37092
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

ne 03. 11. 2019
17:00

č.z.: 41036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Kasejovice

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 37045
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 4057
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 02. 11. 2019
10:30

č.z.: 1057
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 20. 10. 2019
17:00

č.z.: 41034
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

ne 20. 10. 2019
10:00

č.z.: 37036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 19. 10. 2019
13:30

č.z.: 4047
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
SK Hokejbal Letohrad

so 19. 10. 2019
12:00

č.z.: 37035
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

so 19. 10. 2019
11:00

č.z.: 1047
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
SK Hokejbal Letohrad

ne 13. 10. 2019
17:00

č.z.: 41027
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SHC Viktoria Plzeň

ne 13. 10. 2019
14:00

č.z.: 4042
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

ne 13. 10. 2019
11:30

č.z.: 37027
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 1042
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ Snack Dobřany

so 12. 10. 2019
17:00

č.z.: 1012
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 12. 10. 2019
14:00

č.z.: 4012
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 06. 10. 2019
15:00

č.z.: 37024
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 41023
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 05. 10. 2019
14:00

č.z.: 1027
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
SK Sudoměřice

so 05. 10. 2019
10:30

č.z.: 4027
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

ne 29. 09. 2019
12:30

č.z.: 41018
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany B

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 37018
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 28. 09. 2019
15:45

č.z.: 1022
Místo: KARVINÁ

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

ne 22. 09. 2019
12:00

č.z.: 37013
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 4017
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 41012
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

so 21. 09. 2019
11:30

č.z.: 1017
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2019
14:00

č.z.: 41006
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Snack Dobřany B

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 37009
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Zliv

so 14. 09. 2019
13:00

č.z.: 4007
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 14. 09. 2019
10:30

č.z.: 1007
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 08. 09. 2019
17:00

č.z.: 41004
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 37002
Místo: Blovice

SK INTER Blovice
TJ Snack Dobřany

so 07. 09. 2019
19:30

č.z.: 4001
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

so 07. 09. 2019
17:00

č.z.: 1001
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

so 08. 06. 2019
20:00

č.z.: 2124
Místo: Praha - Sportovní hala Jižní Město

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

út 04. 06. 2019
18:00

č.z.: 2123
Místo: Praha - Sportovní hala Jižní Město

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 02. 06. 2019
14:30

č.z.: 2122
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 01. 06. 2019
17:00

č.z.: 2121
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 25. 05. 2019
11:00

č.z.: 2120
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 19. 05. 2019
15:00

č.z.: 2118
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 37055
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 2116
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 12. 05. 2019
17:00

č.z.: 41113
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice

ne 12. 05. 2019
10:30

č.z.: 2114
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 11. 05. 2019
12:00

č.z.: 37051
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 2112
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 11. 05. 2019
10:00

č.z.: 41111
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany B

st 08. 05. 2019
15:30

č.z.: 2109
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SHC Opava

st 08. 05. 2019
13:00

č.z.: 41100
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 37046
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 05. 05. 2019
10:30

č.z.: 2105
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Snack Dobřany

so 04. 05. 2019
18:00

č.z.: 41106
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 04. 05. 2019
15:00

č.z.: 2101
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Snack Dobřany

ne 28. 04. 2019
10:30

č.z.: 2097
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SHC Opava

so 27. 04. 2019
15:00

č.z.: 2093
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SHC Opava

so 27. 04. 2019
12:00

č.z.: 37044
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

čt 25. 04. 2019
17:45

č.z.: 4084
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 21. 04. 2019
13:00

č.z.: 2088
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 20. 04. 2019
11:00

č.z.: 4320
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Snack Dobřany

ne 14. 04. 2019
10:00

č.z.: 2084
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Snack Dobřany

ne 14. 04. 2019
10:00

č.z.: 37037
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 4098
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 07. 04. 2019
15:00

č.z.: 2077
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 07. 04. 2019
11:00

č.z.: 37036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 06. 04. 2019
18:00

č.z.: 41095
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 4032
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 31. 03. 2019
16:30

č.z.: 2075
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Snack Dobřany

ne 31. 03. 2019
11:30

č.z.: 4099
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany

so 30. 03. 2019
12:00

č.z.: 41086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany B

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 37030
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 37077
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 24. 03. 2019
10:00

č.z.: 4316
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 23. 03. 2019
18:00

č.z.: 41084
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň B

st 20. 03. 2019
18:30

č.z.: 4303
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

ne 17. 03. 2019
17:00

č.z.: 41077
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 17. 03. 2019
15:00

č.z.: 2065
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 37073
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 4071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

ne 10. 03. 2019
14:00

č.z.: 2057
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Snack Dobřany

so 09. 03. 2019
18:00

č.z.: 4069
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 03. 2019
15:30

č.z.: 2066
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 03. 2019
12:00

č.z.: 41073
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 37070
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 03. 03. 2019
13:00

č.z.: 2054
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Bulldogs Brno

ne 03. 03. 2019
10:00

č.z.: 41068
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany B

so 02. 03. 2019
11:00

č.z.: 4301
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Buldoci Stříbro

so 23. 02. 2019
18:00

č.z.: 41031
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná

so 08. 12. 2018
18:00

č.z.: 41062
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Vrány Černíkovice

ne 02. 12. 2018
16:00

č.z.: 41059
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 01. 12. 2018
11:00

č.z.: 4310
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 11. 2018
11:00

č.z.: 4058
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 37065
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 41051
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 18. 11. 2018
15:00

č.z.: 2048
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 18. 11. 2018
10:00

č.z.: 37061
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

so 17. 11. 2018
18:00

č.z.: 41050
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

so 17. 11. 2018
13:00

č.z.: 4054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 11. 11. 2018
15:00

č.z.: 2043
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 37058
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 10. 11. 2018
11:00

č.z.: 4045
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 04. 11. 2018
15:00

č.z.: 2039
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SHC Opava

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 37027
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 41040
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Snack Dobřany B

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 4306
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 28. 10. 2018
16:30

č.z.: 4039
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

čt 25. 10. 2018
18:00

č.z.: 41018
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

ne 21. 10. 2018
18:30

č.z.: 41029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 21. 10. 2018
15:00

č.z.: 2032
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 37023
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 14. 10. 2018
16:30

č.z.: 4006
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 2030
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Jestřábi Přelouč

ne 14. 10. 2018
11:30

č.z.: 37018
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

so 13. 10. 2018
18:00

č.z.: 41022
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 07. 10. 2018
15:00

č.z.: 2021
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 37016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 06. 10. 2018
13:00

č.z.: 4024
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Snack Dobřany

čt 04. 10. 2018
18:00

č.z.: 4311
Místo: Sříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 2020
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 37009
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 29. 09. 2018
11:00

č.z.: 41013
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice

ne 23. 09. 2018
15:00

č.z.: 2012
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Jihlava

so 22. 09. 2018
16:00

č.z.: 41007
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany B

so 22. 09. 2018
14:00

č.z.: 4313
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 22. 09. 2018
13:00

č.z.: 37008
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 22. 09. 2018
10:30

č.z.: 4019
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

ne 16. 09. 2018
13:00

č.z.: 2009
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Snack Dobřany

ne 16. 09. 2018
11:00

č.z.: 37002
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

so 15. 09. 2018
18:00

č.z.: 41004
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SHC Viktoria Plzeň

so 15. 09. 2018
11:00

č.z.: 4009
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

ne 09. 09. 2018
16:00

č.z.: 2003
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 27. 05. 2018
12:00

č.z.: 5210
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 27. 05. 2018
10:00

č.z.: 37069
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 26. 05. 2018
10:00

č.z.: 37074
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Buldoci Stříbro

pá 25. 05. 2018
18:00

č.z.: 5194
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

ne 20. 05. 2018
13:00

č.z.: 37067
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice B

ne 20. 05. 2018
11:30

č.z.: 5208
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

ne 13. 05. 2018
11:30

č.z.: 5201
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 12. 05. 2018
11:30

č.z.: 37062
Místo: Prachatice

HBC Prachatice A
TJ Snack Dobřany

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 5200
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 05. 2018
17:00

č.z.: 2213
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbK Karviná

so 05. 05. 2018
10:00

č.z.: 4226
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

út 01. 05. 2018
15:00

č.z.: 5135
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

út 01. 05. 2018
15:00

č.z.: 37058
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 29. 04. 2018
14:30

č.z.: 4222
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 29. 04. 2018
12:00

č.z.: 5166
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 29. 04. 2018
10:00

č.z.: 2211
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

so 28. 04. 2018
18:30

č.z.: 4218
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 28. 04. 2018
17:00

č.z.: 2209
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

so 28. 04. 2018
15:00

č.z.: 41105
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza B

so 28. 04. 2018
12:00

č.z.: 37055
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

pá 27. 04. 2018
17:00

č.z.: 37083
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

ne 22. 04. 2018
16:00

č.z.: 41085
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 37049
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 04. 2018
12:00

č.z.: 5191
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 21. 04. 2018
15:00

č.z.: 4211
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 04. 2018
08:30

č.z.: 41101
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 15. 04. 2018
15:00

č.z.: 41096
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

ne 15. 04. 2018
11:30

č.z.: 5159
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

ne 15. 04. 2018
11:00

č.z.: 2204
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Snack Dobřany

so 14. 04. 2018
17:00

č.z.: 2200
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Snack Dobřany

so 14. 04. 2018
15:30

č.z.: 41089
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany B

so 14. 04. 2018
11:30

č.z.: 4207
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 37048
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 5182
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 08. 04. 2018
11:00

č.z.: 2196
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Jestřábi Přelouč

so 07. 04. 2018
18:00

č.z.: 2192
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Jestřábi Přelouč

so 07. 04. 2018
10:00

č.z.: 4154
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Snack Dobřany

ne 01. 04. 2018
10:00

č.z.: 41080
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
TJ Snack Dobřany B

so 31. 03. 2018
14:00

č.z.: 4146
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

pá 30. 03. 2018
11:00

č.z.: 5180
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

st 28. 03. 2018
18:00

č.z.: 4128
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 25. 03. 2018
15:00

č.z.: 41074
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Vrány Černíkovice

ne 25. 03. 2018
12:00

č.z.: 5173
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 25. 03. 2018
09:00

č.z.: 37040
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Buldoci Stříbro

so 24. 03. 2018
17:00

č.z.: 4137
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

so 24. 03. 2018
14:00

č.z.: 41071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SHC Viktoria Plzeň

st 21. 03. 2018
18:00

č.z.: 4012
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Buldoci Stříbro

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2162
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 18. 03. 2018
11:30

č.z.: 5172
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 17. 03. 2018
18:30

č.z.: 41066
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 17. 03. 2018
10:00

č.z.: 2148
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 37086
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 10. 03. 2018
15:00

č.z.: 41060
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 2156
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Snack Dobřany

pá 09. 03. 2018
18:30

č.z.: 4119
Místo: Třemošná !

TJ Snack Dobřany
HSÚ Wolves Chomutov

ne 04. 03. 2018
11:30

č.z.: 5163
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 04. 03. 2018
11:00

č.z.: 4203
Místo: Třemošná !

TJ Snack Dobřany
SK Jihlava

so 03. 03. 2018
16:30

č.z.: 4195
Místo: Třemošná !

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 03. 03. 2018
10:00

č.z.: 41053
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 25. 02. 2018
12:00

č.z.: 5187
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

so 24. 02. 2018
15:00

č.z.: 41049
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 18. 02. 2018
14:00

č.z.: 5154
Místo: Třemošná

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

ne 03. 12. 2017
14:00

č.z.: 41045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Snack Dobřany B

ne 03. 12. 2017
10:00

č.z.: 4162
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 02. 12. 2017
11:30

č.z.: 5107
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

so 02. 12. 2017
10:00

č.z.: 37077
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 26. 11. 2017
16:00

č.z.: 5152
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany

ne 26. 11. 2017
15:30

č.z.: 41041
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 26. 11. 2017
15:00

č.z.: 2137
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 26. 11. 2017
09:30

č.z.: 4184
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 25. 11. 2017
11:00

č.z.: 2044
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 19. 11. 2017
15:00

č.z.: 2127
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Jungle Fever Kladno

ne 19. 11. 2017
11:30

č.z.: 5145
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 18. 11. 2017
15:00

č.z.: 4105
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 18. 11. 2017
10:00

č.z.: 37033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

pá 17. 11. 2017
15:00

č.z.: 5144
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

pá 17. 11. 2017
11:00

č.z.: 41009
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 12. 11. 2017
17:30

č.z.: 41033
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza

ne 12. 11. 2017
15:00

č.z.: 2114
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 12. 11. 2017
12:30

č.z.: 5110
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

so 11. 11. 2017
15:30

č.z.: 37031
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
TJ Snack Dobřany

so 11. 11. 2017
15:00

č.z.: 2107
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 11. 11. 2017
10:00

č.z.: 4052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 05. 11. 2017
15:00

č.z.: 2099
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Jestřábi Přelouč

so 04. 11. 2017
18:00

č.z.: 41029
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 04. 11. 2017
16:00

č.z.: 2080
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 04. 11. 2017
13:00

č.z.: 4044
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 04. 11. 2017
11:00

č.z.: 37026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice A

ne 29. 10. 2017
17:30

č.z.: 41025
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

ne 29. 10. 2017
15:00

č.z.: 2091
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Jihlava

ne 29. 10. 2017
11:00

č.z.: 5103
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 28. 10. 2017
15:00

č.z.: 2082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

so 28. 10. 2017
10:00

č.z.: 4035
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Snack Dobřany

ne 22. 10. 2017
17:00

č.z.: 41037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 5126
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 21. 10. 2017
12:00

č.z.: 37022
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

so 21. 10. 2017
08:30

č.z.: 41021
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 15. 10. 2017
15:30

č.z.: 2068
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Bulldogs Brno

ne 15. 10. 2017
12:45

č.z.: 37019
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 5124
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

ne 15. 10. 2017
10:00

č.z.: 4175
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

so 14. 10. 2017
18:00

č.z.: 41017
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná B

so 14. 10. 2017
15:00

č.z.: 4026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 10. 2017
17:30

č.z.: 41013
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň B

ne 08. 10. 2017
15:00

č.z.: 2057
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 08. 10. 2017
12:30

č.z.: 5117
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 08. 10. 2017
12:00

č.z.: 37013
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 08. 10. 2017
10:00

č.z.: 4101
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Gladiators Olomouc

so 07. 10. 2017
17:30

č.z.: 4093
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 10. 2017
12:00

č.z.: 2053
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

ne 01. 10. 2017
13:00

č.z.: 37012
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 10. 2017
11:30

č.z.: 5116
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 2132
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 30. 09. 2017
11:30

č.z.: 4017
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
TJ Snack Dobřany

čt 28. 09. 2017
14:00

č.z.: 2034
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 24. 09. 2017
14:30

č.z.: 5138
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 41005
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Snack Dobřany B

ne 24. 09. 2017
10:00

č.z.: 2027
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Snack Dobřany

so 23. 09. 2017
14:00

č.z.: 2171
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

pá 22. 09. 2017
18:00

č.z.: 4077
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

st 20. 09. 2017
18:00

č.z.: 4114
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

ne 17. 09. 2017
15:30

č.z.: 41001
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 17. 09. 2017
15:00

č.z.: 2021
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

so 16. 09. 2017
13:00

č.z.: 2011
Místo: Plzeň - Šturncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

so 16. 09. 2017
10:00

č.z.: 37004
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

ne 10. 09. 2017
14:00

č.z.: 2004
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Snack Dobřany

ne 10. 09. 2017
09:30

č.z.: 5131
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

so 09. 09. 2017
10:00

č.z.: 4003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 28. 05. 2017
14:00

č.z.: 6016
Místo: Plzeň - HALA

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

so 27. 05. 2017
18:00

č.z.: 6010
Místo: Sušice - ZS

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 27. 05. 2017
11:00

č.z.: 6006
Místo: Sušice - ZS

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

pá 26. 05. 2017
15:00

č.z.: 6001
Místo: Sušice - ZS

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 21. 05. 2017
10:00

č.z.: 37079
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

so 20. 05. 2017
11:00

č.z.: 4309
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Zliv

ne 14. 05. 2017
10:00

č.z.: 42035
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
TJ Snack Dobřany C

so 13. 05. 2017
17:00

č.z.: 4317
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 05. 2017
14:00

č.z.: 41123
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná B

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 37075
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

so 13. 05. 2017
11:00

č.z.: 26130
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

ne 07. 05. 2017
18:00

č.z.: 42034
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Plzeň-Litice C

so 06. 05. 2017
16:00

č.z.: 41118
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 26124
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 4316
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

ne 30. 04. 2017
14:00

č.z.: 42032
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany C

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 37070
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 41111
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Snack Dobřany B

so 29. 04. 2017
18:30

č.z.: 41114
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HC Buldoci Stříbro

so 29. 04. 2017
11:00

č.z.: 26117
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 23. 04. 2017
17:30

č.z.: 41107
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 37068
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 2209
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

so 22. 04. 2017
15:00

č.z.: 4312
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HSÚ Wolves Chomutov

so 22. 04. 2017
14:30

č.z.: 2205
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

so 22. 04. 2017
10:00

č.z.: 26113
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Snack Dobřany

so 15. 04. 2017
16:00

č.z.: 2201
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbK Karviná

so 15. 04. 2017
11:00

č.z.: 4319
Místo: Zliv

HBC Zliv
TJ Snack Dobřany

ne 09. 04. 2017
18:00

č.z.: 42029
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
SK Horní Bříza B

ne 09. 04. 2017
15:00

č.z.: 2191
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

ne 09. 04. 2017
15:00

č.z.: 37061
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 26104
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

so 08. 04. 2017
18:30

č.z.: 41102
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 08. 04. 2017
13:30

č.z.: 4307
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 26102
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 2183
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 37060
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 01. 04. 2017
15:00

č.z.: 42028
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany C

so 01. 04. 2017
14:30

č.z.: 4306
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 01. 04. 2017
13:00

č.z.: 26091
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 41098
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany B

ne 26. 03. 2017
18:00

č.z.: 42026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Vrány Černíkovice

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 2176
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Snack Dobřany

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 37054
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

so 25. 03. 2017
18:30

č.z.: 41095
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 26090
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

ne 19. 03. 2017
15:00

č.z.: 2168
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 37049
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 18. 03. 2017
18:30

č.z.: 41086
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HC Buldoci Stříbro

so 18. 03. 2017
12:00

č.z.: 4302
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
TJ Snack Dobřany

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 26080
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 12. 03. 2017
15:00

č.z.: 2153
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Jungle Fever Kladno

ne 12. 03. 2017
11:00

č.z.: 37045
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

ne 12. 03. 2017
10:00

č.z.: 42023
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
TJ Snack Dobřany C

so 11. 03. 2017
18:30

č.z.: 41081
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

so 11. 03. 2017
13:30

č.z.: 4055
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Snack Dobřany

so 11. 03. 2017
10:00

č.z.: 26077
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

ne 05. 03. 2017
18:00

č.z.: 42022
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Plzeň-Litice C

ne 05. 03. 2017
13:00

č.z.: 2136
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 37042
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Buldoci Stříbro

so 04. 03. 2017
18:30

č.z.: 41076
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

so 04. 03. 2017
14:00

č.z.: 4052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 04. 03. 2017
11:00

č.z.: 26069
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 02. 2017
18:30

č.z.: 41071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň B

so 25. 02. 2017
15:30

č.z.: 42020
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany C

ne 19. 02. 2017
12:30

č.z.: 4033
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
TJ Snack Dobřany

ne 27. 11. 2016
18:00

č.z.: 42017
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
SK Horní Bříza B

ne 27. 11. 2016
11:00

č.z.: 2129
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

so 26. 11. 2016
18:30

č.z.: 41066
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SHC Viktoria Plzeň

so 26. 11. 2016
15:00

č.z.: 37023
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 26064
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 4047
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 37037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 20. 11. 2016
15:00

č.z.: 2125
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 20. 11. 2016
11:00

č.z.: 37033
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

ne 20. 11. 2016
10:00

č.z.: 41061
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 41056
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
TJ Snack Dobřany B

so 19. 11. 2016
12:00

č.z.: 4044
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Zliv

čt 17. 11. 2016
14:00

č.z.: 37002
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 13. 11. 2016
15:00

č.z.: 2111
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

ne 13. 11. 2016
12:30

č.z.: 41051
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 37030
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Buldoci Stříbro

so 12. 11. 2016
15:00

č.z.: 42016
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany C

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 26058
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
12:00

č.z.: 4038
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HSÚ Wolves Chomutov

ne 06. 11. 2016
18:00

č.z.: 42014
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Vrány Černíkovice

ne 06. 11. 2016
12:00

č.z.: 2107
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Snack Dobřany

so 05. 11. 2016
18:30

č.z.: 41046
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza

so 05. 11. 2016
15:00

č.z.: 2160
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbK Karviná

so 05. 11. 2016
13:00

č.z.: 26051
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

so 05. 11. 2016
11:00

č.z.: 37027
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

ne 30. 10. 2016
15:00

č.z.: 2091
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

ne 30. 10. 2016
12:30

č.z.: 26047
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

ne 30. 10. 2016
10:00

č.z.: 41041
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 29. 10. 2016
11:30

č.z.: 4032
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

pá 28. 10. 2016
17:30

č.z.: 41036
Místo: Dobřany

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany B

ne 23. 10. 2016
15:30

č.z.: 41031
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 2082
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 42011
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
TJ Snack Dobřany C

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 4027
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 26038
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

ne 16. 10. 2016
18:00

č.z.: 42010
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Plzeň-Litice C

ne 16. 10. 2016
16:00

č.z.: 41026
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B

ne 16. 10. 2016
14:00

č.z.: 2077
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Snack Dobřany

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 37018
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

so 15. 10. 2016
17:30

č.z.: 2065
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 15. 10. 2016
15:00

č.z.: 26036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 15. 10. 2016
11:30

č.z.: 4024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 09. 10. 2016
14:00

č.z.: 2058
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 09. 10. 2016
10:00

č.z.: 41021
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 08. 10. 2016
15:30

č.z.: 42008
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany C

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 4019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 08. 10. 2016
12:00

č.z.: 26025
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 10. 2016
10:00

č.z.: 37016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 10. 2016
15:00

č.z.: 2047
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 37009
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany

so 01. 10. 2016
18:30

č.z.: 41016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná B

so 01. 10. 2016
12:00

č.z.: 4016
Místo: Zliv

HBC Zliv
TJ Snack Dobřany

so 01. 10. 2016
11:00

č.z.: 26024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

ne 25. 09. 2016
18:00

č.z.: 42005
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
SK Horní Bříza B

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 2045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 24. 09. 2016
18:30

č.z.: 41011
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 24. 09. 2016
15:00

č.z.: 26014
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 24. 09. 2016
12:00

č.z.: 4010
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
TJ Snack Dobřany

so 24. 09. 2016
11:00

č.z.: 37008
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 18. 09. 2016
15:00

č.z.: 2029
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 17. 09. 2016
18:30

č.z.: 41006
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 42004
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany C

so 17. 09. 2016
12:00

č.z.: 4005
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Kovodemont Most

so 17. 09. 2016
10:00

č.z.: 26011
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 11. 09. 2016
18:00

č.z.: 42002
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Vrány Černíkovice

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 41001
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Snack Dobřany B

ne 11. 09. 2016
13:00

č.z.: 2025
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 10. 09. 2016
13:00

č.z.: 2010
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

so 10. 09. 2016
10:00

č.z.: 26003
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 10. 09. 2016
09:30

č.z.: 4004
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

ne 04. 09. 2016
14:00

č.z.: 2006
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Snack Dobřany

ne 29. 05. 2016
13:00

č.z.: 6026
Místo: Příbram

HbK Karviná
TJ Snack Dobřany

ne 29. 05. 2016
11:00

č.z.: 4334
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 29. 05. 2016
09:00

č.z.: 6022
Místo: ZS Příbram - malá hala

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 28. 05. 2016
19:00

č.z.: 4333
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 28. 05. 2016
13:30

č.z.: 6017
Místo: ZS Příbram - malá hala

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 28. 05. 2016
10:30

č.z.: 6013
Místo: ZS Příbram - malá hala

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

pá 27. 05. 2016
17:00

č.z.: 6009
Místo: ZS Příbram - velká hala

HBK Kyjov
TJ Snack Dobřany

pá 27. 05. 2016
14:00

č.z.: 6005
Místo: ZS Příbram - velká hala

TJ Snack Dobřany
SK Hokejbal Letohrad

ne 22. 05. 2016
13:00

č.z.: 4332
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 21. 05. 2016
18:00

č.z.: 4331
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 14. 05. 2016
16:00

č.z.: 42084
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany B

so 14. 05. 2016
14:00

č.z.: 36070
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 07. 05. 2016
13:00

č.z.: 36068
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

pá 06. 05. 2016
17:30

č.z.: 4325
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 01. 05. 2016
16:00

č.z.: 2266
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

ne 01. 05. 2016
12:00

č.z.: 36066
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

so 30. 04. 2016
16:00

č.z.: 2262
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

so 30. 04. 2016
11:30

č.z.: 4323
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 29. 04. 2016
17:30

č.z.: 4321
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 28. 04. 2016
18:00

č.z.: 42078
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice C

so 23. 04. 2016
15:00

č.z.: 42073
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

so 23. 04. 2016
12:00

č.z.: 36063
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

so 23. 04. 2016
12:00

č.z.: 2258
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

so 23. 04. 2016
11:00

č.z.: 4309
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 2250
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 04. 2016
11:30

č.z.: 4305
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2016
18:00

č.z.: 42071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
STS Chvojkovice Brod

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 2242
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 04. 2016
13:30

č.z.: 4301
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2016
12:00

č.z.: 36058
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 42068
Místo: Třemošná

HBC Cannibals Česká Bříza
TJ Snack Dobřany B

ne 10. 04. 2016
10:00

č.z.: 4171
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 09. 04. 2016
17:00

č.z.: 2234
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 03. 04. 2016
16:00

č.z.: 4168
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2222
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 04. 2016
18:00

č.z.: 42064
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza B

so 02. 04. 2016
16:00

č.z.: 2213
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Bulldogs Brno

so 02. 04. 2016
13:45

č.z.: 36052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 04. 2016
11:45

č.z.: 4164
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 04. 2016
10:00

č.z.: 36022
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2208
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Snack Dobřany

ne 27. 03. 2016
10:30

č.z.: 4161
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 26. 03. 2016
18:00

č.z.: 42063
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Vrány Černíkovice

so 26. 03. 2016
11:00

č.z.: 4159
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 20. 03. 2016
15:00

č.z.: 2199
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 19. 03. 2016
12:00

č.z.: 4156
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Zliv

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 36049
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 13. 03. 2016
18:00

č.z.: 42055
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2186
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

ne 13. 03. 2016
10:00

č.z.: 36046
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 12. 03. 2016
16:00

č.z.: 2177
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 42054
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany B

so 12. 03. 2016
11:00

č.z.: 4149
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

ne 06. 03. 2016
13:30

č.z.: 42050
Místo: Plzeň - HALA

STS Chvojkovice Brod
TJ Snack Dobřany B

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 36043
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

so 05. 03. 2016
12:00

č.z.: 4147
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 04. 03. 2016
18:30

č.z.: 2171
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ Snack Dobřany

ne 28. 02. 2016
14:30

č.z.: 4105
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 28. 02. 2016
12:00

č.z.: 2164
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 4144
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

so 27. 02. 2016
13:30

č.z.: 36010
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

so 27. 02. 2016
11:00

č.z.: 36040
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice

pá 26. 02. 2016
18:30

č.z.: 42047
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Cannibals Česká Bříza

ne 29. 11. 2015
13:30

č.z.: 4140
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 29. 11. 2015
10:00

č.z.: 42043
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
TJ Snack Dobřany B

so 28. 11. 2015
15:00

č.z.: 2149
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SHC Opava

so 28. 11. 2015
14:30

č.z.: 36007
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 28. 11. 2015
12:00

č.z.: 4138
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 11. 2015
12:00

č.z.: 36037
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 22. 11. 2015
16:00

č.z.: 42042
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
TJ Snack Dobřany B

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2147
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Jestřábi Přelouč

so 21. 11. 2015
16:00

č.z.: 2138
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Jihlava

so 21. 11. 2015
11:00

č.z.: 36034
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 21. 11. 2015
10:00

č.z.: 4135
Místo: Zliv

HBC Zliv
TJ Snack Dobřany

so 14. 11. 2015
18:00

č.z.: 42036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice C

ne 08. 11. 2015
15:00

č.z.: 2118
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 42031
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
TJ Snack Dobřany B

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 36031
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 36028
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

so 07. 11. 2015
12:00

č.z.: 4128
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2108
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Snack Dobřany

so 31. 10. 2015
18:00

č.z.: 42029
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
STS Chvojkovice Brod

so 31. 10. 2015
12:00

č.z.: 4126
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

ne 25. 10. 2015
13:30

č.z.: 36055
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2096
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 36025
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany

so 24. 10. 2015
15:30

č.z.: 2087
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

so 24. 10. 2015
11:30

č.z.: 42026
Místo: Třemošná

HBC Cannibals Česká Bříza
TJ Snack Dobřany B

so 24. 10. 2015
10:00

č.z.: 4102
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 18. 10. 2015
18:00

č.z.: 42022
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza B

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 2079
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 18. 10. 2015
10:00

č.z.: 4119
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 17. 10. 2015
18:00

č.z.: 42021
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Vrány Černíkovice

so 17. 10. 2015
12:00

č.z.: 36019
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

so 17. 10. 2015
11:00

č.z.: 4117
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 11. 10. 2015
15:00

č.z.: 2071
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

ne 11. 10. 2015
10:00

č.z.: 36016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Blatná Datels

so 10. 10. 2015
12:00

č.z.: 4114
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Zliv

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 2062
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
TJ Snack Dobřany

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 36013
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany

so 03. 10. 2015
15:00

č.z.: 42015
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany B

so 03. 10. 2015
13:00

č.z.: 2052
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

ne 27. 09. 2015
18:00

č.z.: 42010
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň

ne 27. 09. 2015
15:00

č.z.: 2044
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

so 26. 09. 2015
16:00

č.z.: 42008
Místo: Plzeň - HALA

STS Chvojkovice Brod
TJ Snack Dobřany B

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 4107
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

so 19. 09. 2015
18:00

č.z.: 42005
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Cannibals Česká Bříza

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 36004
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 13. 09. 2015
15:00

č.z.: 2026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 09. 2015
10:00

č.z.: 42001
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
TJ Snack Dobřany B

so 12. 09. 2015
13:00

č.z.: 36001
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

so 12. 09. 2015
12:00

č.z.: 4123
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 06. 09. 2015
15:00

č.z.: 2016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 05. 09. 2015
15:00

č.z.: 2006
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

st 03. 06. 2015
18:00

č.z.: 2149
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

ne 31. 05. 2015
10:30

č.z.: 2148
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 30. 05. 2015
18:00

č.z.: 2147
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 30. 05. 2015
14:00

č.z.: 5364
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 2146
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

so 23. 05. 2015
12:00

č.z.: 5363
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 23. 05. 2015
11:00

č.z.: 2145
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany

st 20. 05. 2015
19:15

č.z.: 2144
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 17. 05. 2015
15:00

č.z.: 7020
Místo: Rakovník

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 05. 2015
15:00

č.z.: 7027
Místo: Beroun

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

ne 17. 05. 2015
10:30

č.z.: 7014
Místo: Rakovník

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

ne 17. 05. 2015
10:00

č.z.: 2142
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 17. 05. 2015
09:00

č.z.: 7024
Místo: Beroun

SK Hokejbal Letohrad
TJ Snack Dobřany

so 16. 05. 2015
19:10

č.z.: 2140
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 16. 05. 2015
15:30

č.z.: 7008
Místo: Rakovník

TJ Snack Dobřany
HbK Karviná

so 16. 05. 2015
15:00

č.z.: 4135
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 16. 05. 2015
11:00

č.z.: 7002
Místo: Rakovník

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 16. 05. 2015
11:00

č.z.: 5360
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 27180
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
TJ Snack Dobřany

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 4133
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 05. 2015
10:00

č.z.: 27167
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

ne 10. 05. 2015
10:00

č.z.: 2138
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 05. 2015
17:30

č.z.: 2136
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 05. 2015
13:30

č.z.: 4131
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 05. 2015
11:00

č.z.: 5358
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

ne 03. 05. 2015
17:00

č.z.: 4123
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 27171
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha

ne 03. 05. 2015
10:00

č.z.: 5327
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany

so 02. 05. 2015
17:00

č.z.: 4119
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 02. 05. 2015
11:00

č.z.: 2126
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

čt 30. 04. 2015
17:00

č.z.: 5314
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 26. 04. 2015
15:00

č.z.: 2122
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 26. 04. 2015
10:30

č.z.: 4115
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 25. 04. 2015
15:00

č.z.: 27156
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 04. 2015
15:00

č.z.: 2118
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

so 25. 04. 2015
12:00

č.z.: 5348
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 25. 04. 2015
09:30

č.z.: 4111
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 19. 04. 2015
15:00

č.z.: 2112
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 19. 04. 2015
13:00

č.z.: 27089
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rebel Praha 8

so 18. 04. 2015
17:30

č.z.: 5332
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Snack Dobřany

so 18. 04. 2015
17:00

č.z.: 2108
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 18. 04. 2015
13:00

č.z.: 27154
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 18. 04. 2015
11:30

č.z.: 4107
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

pá 17. 04. 2015
19:00

č.z.: 5342
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 04. 2015
15:30

č.z.: 4102
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ Snack Dobřany

ne 12. 04. 2015
12:30

č.z.: 27141
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 12. 04. 2015
10:00

č.z.: 5338
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Kyjov

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 4097
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 27102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

so 11. 04. 2015
12:00

č.z.: 27128
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

so 11. 04. 2015
10:30

č.z.: 5306
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

ne 05. 04. 2015
13:00

č.z.: 2100
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 04. 04. 2015
17:30

č.z.: 2096
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

so 04. 04. 2015
15:00

č.z.: 4069
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 04. 04. 2015
12:30

č.z.: 5304
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

st 01. 04. 2015
17:00

č.z.: 5352
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 29. 03. 2015
15:00

č.z.: 27140
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

ne 29. 03. 2015
12:30

č.z.: 5355
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

ne 29. 03. 2015
09:30

č.z.: 4094
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Jihlava

so 28. 03. 2015
16:00

č.z.: 4090
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

pá 27. 03. 2015
17:00

č.z.: 5324
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 2086
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany

ne 22. 03. 2015
10:00

č.z.: 27125
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Rakovník

so 21. 03. 2015
15:00

č.z.: 2063
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí

so 21. 03. 2015
10:00

č.z.: 5320
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 2085
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 15. 03. 2015
13:00

č.z.: 27115
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 14. 03. 2015
17:30

č.z.: 4078
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Snack Dobřany

so 14. 03. 2015
11:00

č.z.: 5310
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Snack Dobřany

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 2077
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

ne 08. 03. 2015
10:00

č.z.: 27011
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 07. 03. 2015
16:30

č.z.: 4073
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC ALPIQ Kladno

so 07. 03. 2015
14:30

č.z.: 5334
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 03. 2015
12:00

č.z.: 2074
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 01. 03. 2015
13:30

č.z.: 2068
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 01. 03. 2015
10:00

č.z.: 27095
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 30. 11. 2014
12:00

č.z.: 5140
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Snack Dobřany

so 29. 11. 2014
13:00

č.z.: 4010
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988

ne 23. 11. 2014
15:00

č.z.: 5137
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 23. 11. 2014
11:00

č.z.: 2059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany