TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 10. 2020
13:00

č.z.: 62022
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

so 10. 10. 2020
15:00

č.z.: 61023
Místo: Svitavy - ZS

1. HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 10. 2020
17:00

č.z.: 62018
Místo: Svitavy - ZS

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 03. 10. 2020
13:00

č.z.: 61018
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice C
TJ Lokomotiva Česká Třebová

po 28. 09. 2020
14:30

č.z.: 11012
Místo: Beroun - Hlinky

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3007
Místo: Brno

Eagles Brno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

po 28. 09. 2020
12:40

č.z.: 11010
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

po 28. 09. 2020
10:50

č.z.: 11008
Místo: Beroun - Hlinky

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

ne 27. 09. 2020
13:00

č.z.: 62015
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice D

so 26. 09. 2020
16:00

č.z.: 61016
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 62009
Místo: Prachovice

SK Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 13. 09. 2020
13:00

č.z.: 62008
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec B

so 12. 09. 2020
14:00

č.z.: 61008
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 05. 09. 2020
15:00

č.z.: 61002
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 08. 03. 2020
17:00

č.z.: 62064
Místo: HEŘMANŮV MĚSTEC

Ježci Heřmanův Městec B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 07. 03. 2020
16:00

č.z.: 11048
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 03. 2020
14:10

č.z.: 11034
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 03. 2020
12:30

č.z.: 11036
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Prachatice

so 07. 03. 2020
10:50

č.z.: 11040
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 62057
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Prachovice

ne 17. 11. 2019
10:00

č.z.: 62055
Místo: CHLUMEC NAD CIDLINOU

HbC Chlumec nad Cidlinou B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 16. 11. 2019
13:00

č.z.: 11024
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Slavia Praha

so 16. 11. 2019
11:00

č.z.: 11022
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 11. 2019
17:00

č.z.: 62046
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 09. 11. 2019
14:00

č.z.: 61038
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Žamberk

ne 03. 11. 2019
17:00

č.z.: 62045
Místo: PŘELOUČ

HBC Opatovice nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 11046
Místo: PÍSEK

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 11012
Místo: PÍSEK

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 02. 11. 2019
12:00

č.z.: 61036
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 11. 2019
12:00

č.z.: 11010
Místo: PÍSEK

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 10. 2019
11:00

č.z.: 62037
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Jokerit Chrudim

so 26. 10. 2019
14:00

č.z.: 61029
Místo: CHLUMEC NAD CIDLINOU

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 10. 2019
17:00

č.z.: 62034
Místo: PARDUBICE - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 61028
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 62028
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
TJ Sršni Svitavy

so 12. 10. 2019
14:00

č.z.: 61022
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 12. 10. 2019
14:00

č.z.: 11041
Místo: PARDUBICE - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 12. 10. 2019
13:00

č.z.: 11004
Místo: PARDUBICE - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 11005
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 10. 2019
17:00

č.z.: 62023
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 05. 10. 2019
15:30

č.z.: 61019
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 62019
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec B

so 28. 09. 2019
14:00

č.z.: 61015
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 62012
Místo: PRACHOVICE

SK Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 61010
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Žamberk
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 62010
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HbC Chlumec nad Cidlinou B

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 61008
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 62001
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HC Jestřábi Přelouč B

so 07. 09. 2019
14:00

č.z.: 61001
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 09. 06. 2019
14:00

č.z.: 61102
Místo: Chlumec n/C

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 06. 2019
14:00

č.z.: 61101
Místo: Chlumec n/C

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 02. 06. 2019
11:00

č.z.: 61100
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 01. 06. 2019
15:00

č.z.: 61099
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 26. 05. 2019
15:00

č.z.: 11076
Místo: ZS Příbram

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 11072
Místo: ZS Příbram

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

so 25. 05. 2019
20:00

č.z.: 11068
Místo: ZS Příbram

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 05. 2019
16:00

č.z.: 11064
Místo: ZS Příbram

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 05. 2019
15:30

č.z.: 61095
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 25. 05. 2019
12:00

č.z.: 11060
Místo: ZS Příbram

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

ne 19. 05. 2019
13:00

č.z.: 61094
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 18. 05. 2019
13:00

č.z.: 61093
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 05. 2019
11:00

č.z.: 61092
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 11. 05. 2019
15:00

č.z.: 61091
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 04. 05. 2019
13:30

č.z.: 11052
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 04. 05. 2019
12:00

č.z.: 61075
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 04. 05. 2019
11:00

č.z.: 11050
Místo: Prachatice

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Slavia Praha

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 61074
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

so 27. 04. 2019
15:00

č.z.: 61073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

so 20. 04. 2019
14:30

č.z.: 61072
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

so 20. 04. 2019
11:00

č.z.: 4420
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 19. 04. 2019
11:00

č.z.: 4417
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 13. 04. 2019
14:00

č.z.: 61065
Místo: Svitavy - Lačnov

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 04. 2019
13:30

č.z.: 4097
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 04. 2019
14:30

č.z.: 61063
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč B

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 11041
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Prachatice

so 06. 04. 2019
12:00

č.z.: 4086
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC ALPIQ Kladno

so 06. 04. 2019
11:30

č.z.: 11039
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 06. 04. 2019
09:00

č.z.: 11037
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 31. 03. 2019
11:30

č.z.: 4099
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany

so 30. 03. 2019
12:00

č.z.: 61058
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 03. 2019
11:00

č.z.: 4082
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 24. 03. 2019
12:00

č.z.: 4415
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 03. 2019
14:30

č.z.: 61054
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec

so 23. 03. 2019
13:00

č.z.: 4414
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 03. 2019
17:00

č.z.: 61051
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 4073
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

so 09. 03. 2019
14:20

č.z.: 11030
Místo: Praha - Palmovka

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 03. 2019
13:30

č.z.: 61045
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 09. 03. 2019
12:30

č.z.: 11034
Místo: Praha - Palmovka

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 03. 2019
10:50

č.z.: 11026
Místo: Praha - Palmovka

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

so 01. 12. 2018
11:00

č.z.: 4410
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

so 24. 11. 2018
11:00

č.z.: 4060
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 4052
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 11. 2018
16:00

č.z.: 11024
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

so 17. 11. 2018
13:30

č.z.: 11022
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 11019
Místo: Česká Třebová

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2018
13:30

č.z.: 4405
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2018
10:30

č.z.: 61037
Místo: amberk - Dlouhoňovice

SK Hokejbal Žamberk
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 10. 11. 2018
12:00

č.z.: 4047
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 4407
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 61036
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 27. 10. 2018
14:30

č.z.: 61029
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

so 20. 10. 2018
17:00

č.z.: 61027
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 20. 10. 2018
13:00

č.z.: 4037
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 10. 2018
14:30

č.z.: 61022
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 13. 10. 2018
14:30

č.z.: 11011
Místo: Kyjov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 13. 10. 2018
12:00

č.z.: 4034
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Nové Strašecí

so 13. 10. 2018
12:00

č.z.: 11009
Místo: Kyjov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 13. 10. 2018
09:30

č.z.: 11007
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 07. 10. 2018
09:00

č.z.: 4067
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 10. 2018
16:00

č.z.: 4022
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 10. 2018
16:00

č.z.: 61018
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 4404
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

so 29. 09. 2018
14:30

č.z.: 61015
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 23. 09. 2018
13:00

č.z.: 4021
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ KOVO Praha

so 22. 09. 2018
14:00

č.z.: 61009
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 09. 2018
14:30

č.z.: 61001
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Žamberk

so 08. 09. 2018
11:00

č.z.: 4007
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 06. 2018
15:00

č.z.: 11076
Místo: ZS Hodonín

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 06. 2018
11:00

č.z.: 11072
Místo: ZS Hodonín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 09. 06. 2018
20:00

č.z.: 11068
Místo: ZS Hodonín

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 06. 2018
16:00

č.z.: 11064
Místo: ZS Hodonín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 09. 06. 2018
11:00

č.z.: 11059
Místo: ZS Hodonín

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 06. 2018
15:00

č.z.: 61123
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 27. 05. 2018
17:00

č.z.: 61122
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 26. 05. 2018
13:00

č.z.: 61121
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 05. 2018
16:30

č.z.: 61119
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 19. 05. 2018
09:00

č.z.: 61118
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 13. 05. 2018
11:00

č.z.: 61117
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 12. 05. 2018
17:30

č.z.: 61116
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 12. 05. 2018
13:30

č.z.: 11056
Místo: Písek

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 12. 05. 2018
11:00

č.z.: 11054
Místo: Písek

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 05. 05. 2018
13:30

č.z.: 61098
Místo: Žamberk - Dlouhoňovice

SK Hokejbal Žamberk
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 29. 04. 2018
15:00

č.z.: 61097
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Žamberk

so 28. 04. 2018
14:00

č.z.: 61096
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Žamberk

so 21. 04. 2018
15:00

č.z.: 4211
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 04. 2018
14:00

č.z.: 61089
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 14. 04. 2018
14:30

č.z.: 61084
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 14. 04. 2018
11:30

č.z.: 4207
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany

so 07. 04. 2018
16:30

č.z.: 61076
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rangers Opočno

so 07. 04. 2018
15:00

č.z.: 11041
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 04. 2018
12:30

č.z.: 11039
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 11038
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 31. 03. 2018
14:00

č.z.: 61072
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 31. 03. 2018
13:00

č.z.: 4056
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbK Karviná

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 4171
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 24. 03. 2018
13:00

č.z.: 61066
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 17. 03. 2018
15:00

č.z.: 4142
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hostivař

so 17. 03. 2018
14:00

č.z.: 61061
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 4131
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 11029
Místo: Praha Palmovka - Asfalt

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 10. 03. 2018
11:30

č.z.: 11033
Místo: Praha Palmovka - Loba

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Slavia Praha

so 10. 03. 2018
09:00

č.z.: 11031
Místo: Praha Palmovka - Loba

HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 03. 2018
11:00

č.z.: 4200
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 03. 2018
16:00

č.z.: 4191
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 25. 02. 2018
14:30

č.z.: 4185
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HSÚ Wolves Chomutov

so 24. 02. 2018
15:00

č.z.: 4125
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Jihlava

so 02. 12. 2017
11:00

č.z.: 4116
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 4177
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 11. 2017
12:00

č.z.: 61051
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 18. 11. 2017
15:00

č.z.: 4108
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ KOVO Praha

so 18. 11. 2017
13:00

č.z.: 61048
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 17. 11. 2017
14:00

č.z.: 11017
Místo: Pardubice - Polabiny

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 17. 11. 2017
11:30

č.z.: 11015
Místo: Pardubice - Polabiny

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 17. 11. 2017
09:00

č.z.: 11013
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 11. 11. 2017
13:00

č.z.: 61041
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

so 04. 11. 2017
16:00

č.z.: 4158
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 04. 11. 2017
13:00

č.z.: 61036
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč B

ne 29. 10. 2017
15:00

č.z.: 4069
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Gladiators Olomouc

so 28. 10. 2017
16:00

č.z.: 61032
Místo: Hradec Králové

HBC Rangers Opočno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 10. 2017
13:00

č.z.: 61026
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 21. 10. 2017
11:00

č.z.: 4040
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 14. 10. 2017
15:30

č.z.: 4029
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 11012
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

so 14. 10. 2017
13:30

č.z.: 61022
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 14. 10. 2017
10:30

č.z.: 11009
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

so 14. 10. 2017
08:00

č.z.: 11007
Místo: Česká Třebová

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 4102
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 10. 2017
17:30

č.z.: 4093
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 10. 2017
13:00

č.z.: 61016
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec

so 30. 09. 2017
14:00

č.z.: 4023
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 09. 2017
13:00

č.z.: 61011
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Žamberk

so 23. 09. 2017
15:00

č.z.: 4014
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

so 23. 09. 2017
13:30

č.z.: 61006
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 4083
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 4075
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Buldoci Stříbro

so 16. 09. 2017
13:00

č.z.: 61001
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

so 09. 09. 2017
13:30

č.z.: 4006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 09. 2017
13:00

č.z.: 61060
Místo: Žamberk - Dlouhoňovice

SK Hokejbal Žamberk
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 18. 06. 2017
11:00

č.z.: 2230
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 16. 06. 2017
18:00

č.z.: 2228
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rangers Opočno

so 27. 05. 2017
13:00

č.z.: 5532
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 21. 05. 2017
11:30

č.z.: 5537
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 20. 05. 2017
11:30

č.z.: 5535
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 14. 05. 2017
17:00

č.z.: 11066
Místo: ZS Milevsko

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 14. 05. 2017
14:00

č.z.: 11063
Místo: ZS Milevsko

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 14. 05. 2017
11:30

č.z.: 5516
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Gladiators Olomouc

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 11060
Místo: ZS Milevsko

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 13. 05. 2017
18:00

č.z.: 11054
Místo: ZS Milevsko

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 05. 2017
15:00

č.z.: 11051
Místo:

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 13. 05. 2017
11:00

č.z.: 11047
Místo: ZS Milevsko

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Slavia Praha

ne 07. 05. 2017
14:00

č.z.: 5528
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

so 06. 05. 2017
12:00

č.z.: 5527
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 04. 2017
16:00

č.z.: 61099
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 29. 04. 2017
13:00

č.z.: 5542
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

ne 23. 04. 2017
17:00

č.z.: 61095
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 23. 04. 2017
13:00

č.z.: 5521
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 22. 04. 2017
18:00

č.z.: 61091
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 16. 04. 2017
11:00

č.z.: 5514
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 15. 04. 2017
16:00

č.z.: 61087
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HC Jestřábi Přelouč B

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 2196
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 5511
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Malenovice

so 08. 04. 2017
12:30

č.z.: 11039
Místo: Písek

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 04. 2017
11:00

č.z.: 11038
Místo: Písek

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 61085
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 2182
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 02. 04. 2017
13:00

č.z.: 5507
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 01. 04. 2017
15:00

č.z.: 61076
Místo: Hradec Králové

HBC Banditi Hradec Králové
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 2133
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 2173
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 03. 2017
15:00

č.z.: 61075
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 5506
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Bulldogs Brno

ne 19. 03. 2017
13:00

č.z.: 2164
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 19. 03. 2017
10:30

č.z.: 5270
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Gladiators Olomouc

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 61067
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 18. 03. 2017
13:00

č.z.: 2154
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 2145
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 03. 2017
10:30

č.z.: 5231
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 11029
Místo: Kyjov

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 61064
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

so 11. 03. 2017
12:30

č.z.: 11027
Místo: Kyjov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 11. 03. 2017
10:30

č.z.: 5261
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Bulldogs Brno

so 11. 03. 2017
10:00

č.z.: 11025
Místo: Kyjov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov

ne 05. 03. 2017
13:00

č.z.: 2136
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany

ne 05. 03. 2017
12:00

č.z.: 5260
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 04. 03. 2017
15:30

č.z.: 61058
Místo: Hradec Králové

HBC Rangers Opočno
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 27. 11. 2016
10:30

č.z.: 5252
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

ne 20. 11. 2016
13:00

č.z.: 2118
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Tatran Třemošná

ne 20. 11. 2016
11:30

č.z.: 5245
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 61053
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

čt 17. 11. 2016
16:00

č.z.: 11018
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

čt 17. 11. 2016
13:30

č.z.: 11016
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

čt 17. 11. 2016
10:00

č.z.: 11013
Místo: Česká Třebová

HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 2115
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 13. 11. 2016
10:30

č.z.: 5243
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 61049
Místo: Prachovice

SK Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 2101
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Bulldogs Brno

ne 06. 11. 2016
11:30

č.z.: 5238
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 05. 11. 2016
17:00

č.z.: 61042
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 30. 10. 2016
11:30

č.z.: 5234
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 10. 2016
11:00

č.z.: 2092
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 10. 2016
14:00

č.z.: 61040
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Jokerit Chrudim

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 2088
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbK Karviná

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 5267
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 22. 10. 2016
15:00

č.z.: 5225
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 61031
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Banditi Hradec Králové

ne 16. 10. 2016
10:30

č.z.: 5224
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Malenovice

so 15. 10. 2016
16:00

č.z.: 61030
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 11005
Místo: Praha Palmovka

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 2064
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 15. 10. 2016
12:30

č.z.: 11004
Místo: Praha Palmovka

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 15. 10. 2016
10:00

č.z.: 11002
Místo: Praha Palmovka

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 09. 10. 2016
15:00

č.z.: 2055
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 10. 2016
15:00

č.z.: 61022
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec

ne 02. 10. 2016
17:00

č.z.: 61019
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 02. 10. 2016
13:00

č.z.: 5216
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 02. 10. 2016
12:00

č.z.: 2046
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 25. 09. 2016
13:00

č.z.: 2038
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 25. 09. 2016
10:30

č.z.: 5209
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

so 24. 09. 2016
16:00

č.z.: 61013
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Rangers Opočno

ne 18. 09. 2016
14:00

č.z.: 2034
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

ne 18. 09. 2016
11:00

č.z.: 5207
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 09. 2016
16:00

č.z.: 2073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 61008
Místo: Svitavy - Lačnov

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 11. 09. 2016
13:00

č.z.: 2020
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 09. 2016
10:30

č.z.: 5202
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 10. 09. 2016
16:00

č.z.: 61004
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Prachovice

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 2011
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 09. 2016
13:00

č.z.: 2001
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Nové Strašecí

ne 12. 06. 2016
16:00

č.z.: 11060
Místo: Turnov

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 06. 2016
13:00

č.z.: 11057
Místo: Turnov

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 06. 2016
10:00

č.z.: 11054
Místo: Turnov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 11. 06. 2016
15:00

č.z.: 11050
Místo: Turnov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 11. 06. 2016
12:00

č.z.: 11047
Místo: Turnov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 11. 06. 2016
09:00

č.z.: 11044
Místo: Turnov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 29. 05. 2016
13:00

č.z.: 5309
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC ALPIQ Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 05. 2016
19:00

č.z.: 5306
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC Plzeň
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 05. 2016
15:00

č.z.: 5304
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 5282
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 5281
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

so 14. 05. 2016
14:00

č.z.: 5278
Místo: Zlín - Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 05. 2016
16:00

č.z.: 61102
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

ne 01. 05. 2016
15:00

č.z.: 61098
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5272
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Gladiators Olomouc

so 30. 04. 2016
16:00

č.z.: 61094
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 5267
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 23. 04. 2016
15:30

č.z.: 61082
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Prachovice

so 23. 04. 2016
12:30

č.z.: 11039
Místo: Praha Palmovka

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 23. 04. 2016
11:00

č.z.: 11038
Místo: Praha Palmovka

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 5265
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 2248
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 2240
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 04. 2016
15:00

č.z.: 61078
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

ne 10. 04. 2016
14:00

č.z.: 2232
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 5261
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Jihlava

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 61071
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Fire horses Živanice

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 5260
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2222
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 04. 2016
18:30

č.z.: 61069
Místo: Pardubice - Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2212
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2203
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 03. 2016
11:00

č.z.: 5257
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ ACS Malenovice SV

so 26. 03. 2016
15:00

č.z.: 61065
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HC Jestřábi Přelouč B

ne 20. 03. 2016
14:00

č.z.: 2196
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Bulldogs Brno

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 5254
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 19. 03. 2016
15:00

č.z.: 61059
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Jokerit Chrudim

ne 13. 03. 2016
13:00

č.z.: 5246
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2191
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2181
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 03. 2016
13:00

č.z.: 61051
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 12. 03. 2016
12:00

č.z.: 11036
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 12. 03. 2016
10:30

č.z.: 11034
Místo: Písek

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 5244
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 61048
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 2160
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 2150
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 29. 11. 2015
13:00

č.z.: 5240
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 22. 11. 2015
13:00

č.z.: 5239
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2140
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 11. 2015
18:00

č.z.: 2130
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 17. 11. 2015
15:00

č.z.: 11024
Místo: Praha - Palmovka

HC Slavia Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 17. 11. 2015
11:00

č.z.: 11020
Místo: Praha - Palmovka

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

ne 15. 11. 2015
14:00

č.z.: 5236
Místo: Zlín - Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 11. 2015
13:00

č.z.: 2121
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 5223
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 2113
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 07. 11. 2015
16:00

č.z.: 61087
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 01. 11. 2015
13:00

č.z.: 2104
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Rondo Teplice

ne 01. 11. 2015
10:00

č.z.: 5230
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Gladiators Olomouc

so 31. 10. 2015
14:00

č.z.: 61042
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B

st 28. 10. 2015
17:30

č.z.: 116135
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

st 28. 10. 2015
15:30

č.z.: 116129
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

st 28. 10. 2015
13:00

č.z.: 116121
Místo: Přelouč

SK Holcim Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

st 28. 10. 2015
11:30

č.z.: 116115
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

st 28. 10. 2015
10:30

č.z.: 116111
Místo: Přelouč

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

st 28. 10. 2015
09:30

č.z.: 116107
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

ne 25. 10. 2015
13:00

č.z.: 5225
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2094
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 61037
Místo: Prachovice

SK Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 24. 10. 2015
13:00

č.z.: 2084
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rakovník

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 2076
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 18. 10. 2015
12:00

č.z.: 5219
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Jihlava

so 17. 10. 2015
15:00

č.z.: 11006
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 61033
Místo: Svitavy - Lačnov

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 17. 10. 2015
12:30

č.z.: 11004
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 10. 2015
09:00

č.z.: 11001
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 11. 10. 2015
11:00

č.z.: 5218
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 10. 10. 2015
16:00

č.z.: 61026
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 2058
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 10. 2015
12:00

č.z.: 5215
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ ACS Malenovice SV

so 03. 10. 2015
15:00

č.z.: 2048
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 10. 2015
15:00

č.z.: 61024
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice

ne 27. 09. 2015
13:00

č.z.: 2040
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

so 26. 09. 2015
17:00

č.z.: 61020
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 5209
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2031
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 09. 2015
13:00

č.z.: 5204
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 19. 09. 2015
10:00

č.z.: 61014
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 13. 09. 2015
13:00

č.z.: 2022
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 13. 09. 2015
10:00

č.z.: 5202
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 12. 09. 2015
15:00

č.z.: 61006
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec

ne 06. 09. 2015
11:00

č.z.: 2012
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Jihlava

so 05. 09. 2015
16:00

č.z.: 61003
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 05. 09. 2015
13:00

č.z.: 2002
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Suchdol nad Lužnicí

so 29. 08. 2015
18:30

č.z.: 116140
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 08. 2015
16:00

č.z.: 116131
Místo: Pardubice - Svítkov

HBTF Rebels Skalica (SVK)
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 08. 2015
13:30

č.z.: 116123
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 08. 2015
12:00

č.z.: 116117
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výběr Moravskoslezského kraje

so 29. 08. 2015
10:30

č.z.: 116111
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 08. 2015
09:00

č.z.: 116105
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

so 27. 06. 2015
17:30

č.z.: 116100
Místo: Svitavy

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 27. 06. 2015
16:00

č.z.: 116095
Místo: Svitavy

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 27. 06. 2015
13:30

č.z.: 116087
Místo: Svitavy

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Holcim Prachovice

so 27. 06. 2015
12:00

č.z.: 116081
Místo: Svitavy

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výběr Moravskoslezského kraje

so 27. 06. 2015
10:30

č.z.: 116075
Místo: Svitavy

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 27. 06. 2015
09:00

č.z.: 116069
Místo: Svitavy

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec

ne 07. 06. 2015
15:00

č.z.: 11019
Místo: ZS Jičín

SK Ďáblové Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 07. 06. 2015
12:00

č.z.: 11016
Místo: ZS Jičín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

ne 07. 06. 2015
10:00

č.z.: 11014
Místo: ZS Jičín

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 07. 06. 2015
08:00

č.z.: 11012
Místo: ZS Jičín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Slavia Praha

so 06. 06. 2015
14:00

č.z.: 11006
Místo: ZS Jičín

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 06. 2015
09:00

č.z.: 11001
Místo: ZS Jičín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 6024
Místo: Karviná

HC Kert Park Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 23. 05. 2015
15:00

č.z.: 6020
Místo: Karviná

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 23. 05. 2015
12:00

č.z.: 6016
Místo: Karviná

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbK Karviná

pá 22. 05. 2015
17:00

č.z.: 6010
Místo: Karviná

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 22. 05. 2015
12:30

č.z.: 6004
Místo: Karviná

HBC Plzeň
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 05. 2015
16:00

č.z.: 116068
Místo: Česká Třebová

ALTSOHL Zvolen (SVK)
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 05. 2015
12:30

č.z.: 116055
Místo: Česká Třebová

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 05. 2015
11:30

č.z.: 116051
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBTF Rebels Skalica (SVK)

ne 10. 05. 2015
10:00

č.z.: 116045
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Holcim Prachovice

ne 10. 05. 2015
08:00

č.z.: 116037
Místo: Česká Třebová

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 3098
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 02. 05. 2015
17:00

č.z.: 61043
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 02. 05. 2015
13:00

č.z.: 3096
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 02. 05. 2015
09:45

č.z.: 67084
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 05. 2015
07:00

č.z.: 67083
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 04. 2015
18:00

č.z.: 69114
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 04. 2015
17:10

č.z.: 69111
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

ne 26. 04. 2015
15:55

č.z.: 69104
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 04. 2015
15:30

č.z.: 69103
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modří"

ne 26. 04. 2015
14:40

č.z.: 69099
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 26. 04. 2015
14:15

č.z.: 69097
Místo: Pardubice - Polabiny

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 04. 2015
13:25

č.z.: 69093
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"

ne 26. 04. 2015
11:00

č.z.: 3094
Místo: Opočno

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 04. 2015
17:00

č.z.: 3092
Místo: Opočno

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 04. 2015
14:00

č.z.: 61039
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec

so 25. 04. 2015
12:00

č.z.: 67074
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 67073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 19. 04. 2015
17:00

č.z.: 61032
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 19. 04. 2015
14:00

č.z.: 3089
Místo: Opočno

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 18. 04. 2015
15:00

č.z.: 3086
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 11. 04. 2015
14:00

č.z.: 61030
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 11. 04. 2015
12:00

č.z.: 67070
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 11. 04. 2015
10:00

č.z.: 67069
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 3080
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbK Karviná

so 04. 04. 2015
16:30

č.z.: 61021
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Fire horses Živanice

so 04. 04. 2015
14:00

č.z.: 3077
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

so 04. 04. 2015
12:00

č.z.: 67064
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 67063
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 28. 03. 2015
13:00

č.z.: 61020
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 67058
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 67057
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 03. 2015
14:00

č.z.: 61012
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 15. 03. 2015
16:05

č.z.: 116035
Místo: Letohrad

SK Ďáblové Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 3068
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 15. 03. 2015
13:00

č.z.: 116024
Místo: Letohrad

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

ne 15. 03. 2015
12:30

č.z.: 116020
Místo: Letohrad

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 03. 2015
11:30

č.z.: 116016
Místo: Letohrad

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec

ne 15. 03. 2015
10:00

č.z.: 61009
Místo: Pardubice - Polabiny

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 15. 03. 2015
09:00

č.z.: 116006
Místo: Letohrad

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 03. 2015
08:15

č.z.: 116002
Místo: Letohrad

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 3059
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbK Karviná

so 07. 03. 2015
11:00

č.z.: 61003
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

ne 01. 03. 2015
11:00

č.z.: 3054
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 02. 2015
16:00

č.z.: 3061
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 3050
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 3047
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 3041
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 15. 11. 2014
15:00

č.z.: 67048
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 15. 11. 2014
13:00

č.z.: 67047
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 11. 2014
12:45

č.z.: 67038
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 67037
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 3040
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 01. 11. 2014
13:00

č.z.: 67036
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 01. 11. 2014
11:00

č.z.: 67035
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

út 28. 10. 2014
16:30

č.z.: 116169
Místo: Prachovice

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 28. 10. 2014
15:00

č.z.: 116164
Místo: Prachovice

SK Ďáblové Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 28. 10. 2014
14:00

č.z.: 116160
Místo: Prachovice

SK Ďáblové Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 28. 10. 2014
12:00

č.z.: 116151
Místo: Prachovice

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

út 28. 10. 2014
11:30

č.z.: 116150
Místo: Prachovice

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Slovensko

út 28. 10. 2014
10:30

č.z.: 116146
Místo: Prachovice

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 28. 10. 2014
08:30

č.z.: 116138
Místo: Prachovice

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 25. 10. 2014
14:00

č.z.: 3025
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

ne 19. 10. 2014
17:00

č.z.: 62278
Místo: Pardubice-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 3032
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 18. 10. 2014
15:00

č.z.: 61142
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec

so 18. 10. 2014
13:00

č.z.: 67028
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

so 18. 10. 2014
11:00

č.z.: 67027
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

ne 12. 10. 2014
16:00

č.z.: 62271
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 11. 10. 2014
15:00

č.z.: 67022
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 11. 10. 2014
14:00

č.z.: 61138
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
NA Rangers Hronov

so 11. 10. 2014
13:00

č.z.: 67021
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 05. 10. 2014
16:00

č.z.: 62264
Místo: Žamberk

SK Hokejbal Žamberk
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 3023
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 04. 10. 2014
15:00

č.z.: 61135
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 28. 09. 2014
16:30

č.z.: 62257
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK Holcim Prachovice

ne 28. 09. 2014
14:30

č.z.: 3018
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

so 27. 09. 2014
16:00

č.z.: 61129
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Jokerit Chrudim

ne 21. 09. 2014
17:30

č.z.: 62250
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 3014
Místo: Opočno

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 20. 09. 2014
15:00

č.z.: 61128
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 3011
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 20. 09. 2014
12:00

č.z.: 67008
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Jihlava

so 20. 09. 2014
10:00

č.z.: 67007
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Jihlava

ne 14. 09. 2014
16:00

č.z.: 62243
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Dahama Opatovice nad Labem

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 3005
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 09. 2014
13:30

č.z.: 67006
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 09. 2014
12:00

č.z.: 62222
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HC Jestřábi Přelouč B

so 13. 09. 2014
10:45

č.z.: 67005
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 12. 09. 2014
19:30

č.z.: 61111
Místo: Letohrad

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Hokejbal Letohrad B

ne 07. 09. 2014
16:00

č.z.: 62236
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 07. 09. 2014
14:00

č.z.: 3004
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 06. 09. 2014
14:00

č.z.: 61120
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Fire horses Živanice

pá 05. 09. 2014
18:00

č.z.: 62215
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK Hokejbal Žamberk

ne 31. 08. 2014
16:00

č.z.: 62229
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK HBC Splašené Hole Pardubice

so 30. 08. 2014
19:00

č.z.: 61113
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 30. 08. 2014
17:30

č.z.: 116132
Místo: Hradec Králové

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 08. 2014
16:30

č.z.: 116127
Místo: Hradec Králové

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 30. 08. 2014
13:30

č.z.: 116117
Místo: Hradec Králové

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 08. 2014
12:30

č.z.: 116113
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 08. 2014
11:30

č.z.: 116109
Místo: Hradec Králové

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 30. 08. 2014
10:00

č.z.: 116103
Místo: Hradec Králové

SK Kelti Nižbor
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 08. 2014
08:30

č.z.: 116097
Místo: Hradec Králové

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

ne 29. 06. 2014
14:00

č.z.: 62208
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 28. 06. 2014
18:00

č.z.: 61106
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 28. 06. 2014
18:00

č.z.: 116094
Místo: Přelouč

SK Ďáblové Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 06. 2014
16:30

č.z.: 116089
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 28. 06. 2014
14:00

č.z.: 116080
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 28. 06. 2014
13:00

č.z.: 116077
Místo: Přelouč

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 06. 2014
11:30

č.z.: 116071
Místo: Přelouč

SK Holcim Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 06. 2014
10:30

č.z.: 116066
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 22. 06. 2014
17:00

č.z.: 62201
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Medvědi Pardubice

so 21. 06. 2014
10:00

č.z.: 61102
Místo: Opočno

NA Rangers Hronov
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 15. 06. 2014
15:00

č.z.: 62194
Místo: Přelouč

HBC Dahama Opatovice nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 14. 06. 2014
16:00

č.z.: 61099
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

ne 08. 06. 2014
17:00

č.z.: 62187
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
Ježci Heřmanův Městec B

so 07. 06. 2014
15:00

č.z.: 61093
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 01. 06. 2014
10:00

č.z.: 62177
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 31. 05. 2014
17:00

č.z.: 61092
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 25. 05. 2014
16:00

č.z.: 62174
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK Holcim Prachovice

ne 18. 05. 2014
16:00

č.z.: 62164
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Medvědi Pardubice

so 17. 05. 2014
10:00

č.z.: 61084
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 11. 05. 2014
18:00

č.z.: 62159
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B

ne 11. 05. 2014
17:00

č.z.: 116063
Místo: Česká Třebová

SK Kelti Nižbor
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 05. 2014
15:30

č.z.: 116058
Místo: Česká Třebová

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 05. 2014
14:30

č.z.: 116053
Místo: Česká Třebová

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 05. 2014
13:00

č.z.: 116050
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 11. 05. 2014
11:30

č.z.: 116044
Místo: Česká Třebová

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 05. 2014
10:00

č.z.: 116038
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti Nižbor

so 10. 05. 2014
16:00

č.z.: 61077
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Hradec Králové 1988 B

čt 08. 05. 2014
15:00

č.z.: 62151
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Pretorian Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 04. 05. 2014
16:00

č.z.: 62144
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK Hokejbal Žamberk

ne 04. 05. 2014
14:40

č.z.: 68052
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "červený tým"
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 05. 2014
12:10

č.z.: 68049
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 04. 05. 2014
10:30

č.z.: 68047
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 05. 2014
08:50

č.z.: 68045
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

so 03. 05. 2014
16:00

č.z.: 3116
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Sudoměřice

so 03. 05. 2014
13:00

č.z.: 61075
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Hokejbal Letohrad B

so 03. 05. 2014
12:45

č.z.: 66088
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 05. 2014
10:00

č.z.: 66087
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 62138
Místo: Pardubice-Svítkov

Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 27. 04. 2014
11:00

č.z.: 3114
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 3112
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 26. 04. 2014
14:00

č.z.: 61070
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 26. 04. 2014
12:00

č.z.: 66084
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 66083
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 20. 04. 2014
16:00

č.z.: 62129
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK HBC Splašené Hole Pardubice

so 19. 04. 2014
15:00

č.z.: 61066
Místo: Opočno

NA Rangers Hronov
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 19. 04. 2014
14:00

č.z.: 3109
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 13. 04. 2014
14:00

č.z.: 3105
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 62125
Místo: Přelouč

HBC Dahama Opatovice nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 12. 04. 2014
14:30

č.z.: 3101
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 12. 04. 2014
14:00

č.z.: 61063
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 12. 04. 2014
12:00

č.z.: 66074
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 12. 04. 2014
10:00

č.z.: 66073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 06. 04. 2014
16:00

č.z.: 62114
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Jokerit Chrudim B

ne 06. 04. 2014
14:10

č.z.: 68032
Místo: Hradec Králové

HBC ALPIQ Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 04. 2014
13:00

č.z.: 3097
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 04. 2014
12:10

č.z.: 68030
Místo: Hradec Králové

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 06. 04. 2014
10:10

č.z.: 68028
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 04. 2014
09:00

č.z.: 68027
Místo: Hradec Králové

HBC ALPIQ Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 05. 04. 2014
15:00

č.z.: 61057
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Jokerit Chrudim

so 05. 04. 2014
13:00

č.z.: 3093
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 05. 04. 2014
12:45

č.z.: 66072
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 05. 04. 2014
10:00

č.z.: 66071
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 03. 2014
18:00

č.z.: 62112
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 30. 03. 2014
16:30

č.z.: 116029
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 03. 2014
15:30

č.z.: 116025
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti Nižbor

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 3090
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 116019
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Holcim Prachovice

ne 30. 03. 2014
12:30

č.z.: 116015
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

ne 30. 03. 2014
11:30

č.z.: 116011
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 03. 2014
10:30

č.z.: 116007
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 30. 03. 2014
09:30

č.z.: 116003
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 61056
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 29. 03. 2014
12:00

č.z.: 66064
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 29. 03. 2014
10:00

č.z.: 66063
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 3085
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

ne 23. 03. 2014
11:00

č.z.: 62099
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HC Jestřábi Přelouč B

so 22. 03. 2014
12:00

č.z.: 66058
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

so 22. 03. 2014
10:00

č.z.: 66057
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
1.HBC Svitavy

ne 16. 03. 2014
15:00

č.z.: 62098
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
Ježci Heřmanův Městec B

so 15. 03. 2014
15:00

č.z.: 66054
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 15. 03. 2014
13:00

č.z.: 61048
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Fire horses Živanice

so 15. 03. 2014
13:00

č.z.: 66053
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 15. 03. 2014
10:00

č.z.: 3073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 08. 03. 2014
14:00

č.z.: 3068
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 24. 11. 2013
13:00

č.z.: 3061
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Sudoměřice

so 23. 11. 2013
13:00

č.z.: 61030
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
NA Rangers Hronov

ne 17. 11. 2013
13:30

č.z.: 62086
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HbC Chlumec nad Cidlinou B

ne 17. 11. 2013
11:00

č.z.: 3057
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 16. 11. 2013
13:30

č.z.: 61041
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 16. 11. 2013
12:45

č.z.: 66044
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 11. 2013
10:00

č.z.: 66043
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 3051
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 62083
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 10. 11. 2013
13:10

č.z.: 68024
Místo: Česká Třebová

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 11. 2013
12:10

č.z.: 68023
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

ne 10. 11. 2013
10:10

č.z.: 68021
Místo: Česká Třebová

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 11. 2013
09:00

č.z.: 68020
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Hokejbal Letohrad

so 09. 11. 2013
13:00

č.z.: 61039
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 09. 11. 2013
12:00

č.z.: 66042
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

so 09. 11. 2013
10:00

č.z.: 66041
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

ne 03. 11. 2013
14:00

č.z.: 3048
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 62073
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Medvědi Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 02. 11. 2013
14:00

č.z.: 61034
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec

so 02. 11. 2013
12:45

č.z.: 66034
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 02. 11. 2013
10:00

č.z.: 66033
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 10. 2013
10:00

č.z.: 3045
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 10. 2013
10:00

č.z.: 62068
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 26. 10. 2013
16:00

č.z.: 3041
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 10. 2013
15:00

č.z.: 62060
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Pretorian Pardubice

ne 20. 10. 2013
12:45

č.z.: 66028
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 10. 2013
10:00

č.z.: 66027
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 19. 10. 2013
14:00

č.z.: 61027
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

ne 13. 10. 2013
14:00

č.z.: 62053
Místo: Žamberk

SK Hokejbal Žamberk
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 61021
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 12. 10. 2013
12:00

č.z.: 66024
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 12. 10. 2013
10:00

č.z.: 66023
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 06. 10. 2013
16:20

č.z.: 68010
Místo: Svitavy

SK Hokejbal Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 10. 2013
15:00

č.z.: 62047
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
Delta Pardubice

ne 06. 10. 2013
14:20

č.z.: 68008
Místo: Svitavy

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 10. 2013
10:00

č.z.: 3028
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 10. 2013
09:50

č.z.: 68003
Místo: Svitavy

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 06. 10. 2013
08:10

č.z.: 68001
Místo: Svitavy

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

so 05. 10. 2013
14:30

č.z.: 61020
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 05. 10. 2013
12:00

č.z.: 66014
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 05. 10. 2013
10:00

č.z.: 66013
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 29. 09. 2013
14:00

č.z.: 62038
Místo: Pardubice-Polabiny

SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 28. 09. 2013
14:00

č.z.: 3023
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ ACS Malenovice SV

so 28. 09. 2013
12:45

č.z.: 66012
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 28. 09. 2013
10:00

č.z.: 66011
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 22. 09. 2013
16:00

č.z.: 62034
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Dahama Opatovice nad Labem

ne 22. 09. 2013
10:00

č.z.: 3016
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 09. 2013
14:00

č.z.: 3012
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 15. 09. 2013
11:00

č.z.: 62023
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 14. 09. 2013
17:00

č.z.: 61012
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 14. 09. 2013
12:00

č.z.: 66004
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 14. 09. 2013
10:00

č.z.: 66003
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 08. 09. 2013
12:30

č.z.: 62021
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová C
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C

ne 08. 09. 2013
10:00

č.z.: 3006
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 07. 09. 2013
14:00

č.z.: 61005
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Hradec Králové 1988 B

so 07. 09. 2013
11:00

č.z.: 3003
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 01. 09. 2013
14:00

č.z.: 62008
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

so 31. 08. 2013
17:00

č.z.: 61003
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 25. 08. 2013
17:00

č.z.: 62007
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
TJ Lokomotiva Česká Třebová C

ne 02. 06. 2013
11:20

č.z.: 8058
Místo: Svitavy

TJ ACS Malenovice SV
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 01. 06. 2013
17:40

č.z.: 8048
Místo: Moravská Třebová

HBC Škoda Plzeň
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 01. 06. 2013
11:50

č.z.: 8035
Místo: Moravská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Pento Most

so 01. 06. 2013
08:30

č.z.: 8027
Místo: Moravská Třebová

SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 31. 05. 2013
16:50

č.z.: 8023
Místo: Moravská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rebel Praha 8

pá 31. 05. 2013
10:10

č.z.: 8007
Místo: Moravská Třebová

HBC Nové Strašecí
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 05. 2013
13:10

č.z.: 68039
Místo: Letohrad

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 05. 2013
11:30

č.z.: 68037
Místo: Letohrad

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 12. 05. 2013
09:50

č.z.: 68035
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 04. 05. 2013
11:30

č.z.: 67110
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 04. 05. 2013
10:00

č.z.: 67109
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 27. 04. 2013
11:30

č.z.: 67102
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 27. 04. 2013
10:00

č.z.: 67101
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 21. 04. 2013
09:45

č.z.: 68024
Místo: Česká Třebová

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 21. 04. 2013
08:10

č.z.: 68022
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

so 20. 04. 2013
15:00

č.z.: 3116
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 20. 04. 2013
14:00

č.z.: 61061
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 20. 04. 2013
11:30

č.z.: 67092
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 20. 04. 2013
10:00

č.z.: 67091
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 14. 04. 2013
14:00

č.z.: 61060
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 3114
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Sudoměřice

so 13. 04. 2013
14:00

č.z.: 3112
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Sudoměřice

so 13. 04. 2013
11:30

č.z.: 67086
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 04. 2013
10:00

č.z.: 67085
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

čt 11. 04. 2013
16:00

č.z.: 68031
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

čt 11. 04. 2013
14:10

č.z.: 68029
Místo: Česká Třebová

SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 04. 2013
14:00

č.z.: 61057
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

so 06. 04. 2013
12:30

č.z.: 67074
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 04. 2013
10:00

č.z.: 67073
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 31. 03. 2013
14:00

č.z.: 3104
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 03. 2013
14:00

č.z.: 3100
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 24. 03. 2013
11:00

č.z.: 3096
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 23. 03. 2013
17:00

č.z.: 61051
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 23. 03. 2013
14:00

č.z.: 3092
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

so 23. 03. 2013
11:30

č.z.: 67072
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

so 23. 03. 2013
10:00

č.z.: 67071
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sršni Svitavy

ne 17. 03. 2013
14:00

č.z.: 3090
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč

ne 17. 03. 2013
13:00

č.z.: 67064
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 17. 03. 2013
11:30

č.z.: 67063
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 03. 2013
14:00

č.z.: 61046
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK OEZ Testa Letohrad B

ne 10. 03. 2013
16:00

č.z.: 3085
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 61045
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 03. 03. 2013
10:00

č.z.: 3081
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Poruba

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 3076
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Enviform Třinec

so 02. 03. 2013
11:30

č.z.: 61042
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 24. 02. 2013
14:00

č.z.: 3073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 24. 11. 2012
14:00

č.z.: 3066
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 18. 11. 2012
10:00

č.z.: 3062
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 11. 2012
13:30

č.z.: 61036
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Fire horses Živanice

so 17. 11. 2012
11:30

č.z.: 67052
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 11. 2012
10:00

č.z.: 67051
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2012
16:00

č.z.: 68020
Místo: Nekoř

SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2012
15:10

č.z.: 68019
Místo: Nekoř

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2012
11:30

č.z.: 68015
Místo: Nekoř

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 3056
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rigum Hodonín

ne 11. 11. 2012
08:10

č.z.: 68011
Místo: Nekoř

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK OEZ Testa Letohrad

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 3050
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Sudoměřice

so 10. 11. 2012
12:00

č.z.: 67046
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

so 10. 11. 2012
11:30

č.z.: 61031
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 10. 11. 2012
10:30

č.z.: 67045
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 61029
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec

so 03. 11. 2012
11:45

č.z.: 67036
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 11. 2012
09:00

č.z.: 67035
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 28. 10. 2012
14:00

č.z.: 3045
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 27. 10. 2012
14:00

č.z.: 61026
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 21. 10. 2012
12:00

č.z.: 3040
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 61022
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 20. 10. 2012
12:00

č.z.: 67032
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK OEZ Testa Letohrad

so 20. 10. 2012
10:30

č.z.: 67031
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK OEZ Testa Letohrad

ne 14. 10. 2012
10:00

č.z.: 3036
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 10. 2012
17:00

č.z.: 3031
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 10. 2012
14:00

č.z.: 61021
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy

so 13. 10. 2012
12:00

č.z.: 67018
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 13. 10. 2012
10:30

č.z.: 67017
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 07. 10. 2012
14:00

č.z.: 3028
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 10. 2012
12:45

č.z.: 67016
Místo: Svitavy-ZS

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 67015
Místo: Svitavy-ZS

TJ Sršni Svitavy
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 3021
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Vsetín

so 29. 09. 2012
09:30

č.z.: 61013
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

so 22. 09. 2012
14:00

č.z.: 61010
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK OEZ Testa Letohrad B

so 22. 09. 2012
12:00

č.z.: 67004
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 22. 09. 2012
10:30

č.z.: 67003
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 3017
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 15. 09. 2012
14:00

č.z.: 61008
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 09. 09. 2012
10:00

č.z.: 3011
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 09. 2012
14:00

č.z.: 3005
Místo: Sudoměřice