TJ KOVO Praha

čt 15. 10. 2020
18:30

č.z.: 5026
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 11. 10. 2020
15:00

č.z.: 5025
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 10. 10. 2020
13:00

č.z.: 4037
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 26025
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

st 07. 10. 2020
19:30

č.z.: 21022
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař B

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 21018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

ne 04. 10. 2020
15:00

č.z.: 5015
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 03. 10. 2020
16:30

č.z.: 4141
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 03. 10. 2020
14:00

č.z.: 1029
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 03. 10. 2020
10:00

č.z.: 26016
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

st 30. 09. 2020
19:30

č.z.: 21007
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
TJ KOVO Praha B

po 28. 09. 2020
12:00

č.z.: 3014
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
TJ KOVO Praha B

pá 25. 09. 2020
19:30

č.z.: 1022
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

st 23. 09. 2020
19:30

č.z.: 1003
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 20. 09. 2020
13:30

č.z.: 5006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 4126
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 19. 09. 2020
13:00

č.z.: 26007
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 B

so 19. 09. 2020
11:00

č.z.: 1015
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

po 14. 09. 2020
19:30

č.z.: 4049
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 13. 09. 2020
17:00

č.z.: 21004
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník

so 12. 09. 2020
13:30

č.z.: 4013
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 12. 09. 2020
10:30

č.z.: 26003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

pá 11. 09. 2020
19:30

č.z.: 1009
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

so 27. 06. 2020
11:00

č.z.: 26021
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 20. 06. 2020
09:30

č.z.: 26016
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

so 13. 06. 2020
14:00

č.z.: 21011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha B

so 13. 06. 2020
10:30

č.z.: 26014
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

st 10. 06. 2020
20:15

č.z.: 21014
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

ne 07. 06. 2020
12:00

č.z.: 21009
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 06. 06. 2020
09:30

č.z.: 26011
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 31. 05. 2020
16:00

č.z.: 21004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

pá 29. 05. 2020
18:00

č.z.: 26006
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

čt 28. 05. 2020
19:30

č.z.: 21003
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
TJ KOVO Praha B

ne 24. 05. 2020
16:00

č.z.: 26007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 08. 03. 2020
13:30

č.z.: 21052
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
TJ KOVO Praha B

ne 08. 03. 2020
11:30

č.z.: 5255
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
TJ KOVO Praha

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 27086
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Liberec

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 27083
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

pá 06. 03. 2020
20:00

č.z.: 1086
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

čt 05. 03. 2020
18:30

č.z.: 4086
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 01. 03. 2020
19:00

č.z.: 21045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 5213
Místo: KYJOV

HBK Kyjov
TJ KOVO Praha

so 29. 02. 2020
13:00

č.z.: 4056
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

ne 01. 12. 2019
13:30

č.z.: 4090
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

ne 01. 12. 2019
11:30

č.z.: 5248
Místo: BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
TJ KOVO Praha

so 30. 11. 2019
13:00

č.z.: 21044
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

so 30. 11. 2019
11:00

č.z.: 1090
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

so 30. 11. 2019
08:30

č.z.: 26045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 24. 11. 2019
16:00

č.z.: 4035
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 27073
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 08

so 23. 11. 2019
15:00

č.z.: 1076
Místo: KARVINÁ

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

so 23. 11. 2019
14:00

č.z.: 21038
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha B

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 4076
Místo: TŘINEC

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 23. 11. 2019
10:30

č.z.: 26044
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 17. 11. 2019
13:00

č.z.: 27068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
TJ KOVO Praha

ne 17. 11. 2019
12:30

č.z.: 5240
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
Ježci Heřmanův Městec

so 16. 11. 2019
15:30

č.z.: 21035
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Kladno B

so 16. 11. 2019
13:30

č.z.: 4068
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 15. 11. 2019
20:00

č.z.: 1068
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 10. 11. 2019
12:30

č.z.: 5233
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Malenovice

ne 10. 11. 2019
10:30

č.z.: 27060
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 09. 11. 2019
16:30

č.z.: 26036
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 21031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha B

pá 08. 11. 2019
19:00

č.z.: 1066
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

čt 07. 11. 2019
20:00

č.z.: 4066
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

ne 03. 11. 2019
17:00

č.z.: 27053
Místo: Palmovka - Plast

SHM Prosek Moles
TJ KOVO Praha

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 5231
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ KOVO Praha

so 02. 11. 2019
17:00

č.z.: 21024
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
Jungle Fever Kladno

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 26029
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 4057
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 02. 11. 2019
10:30

č.z.: 1057
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 02. 11. 2019
09:00

č.z.: 27047
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

st 30. 10. 2019
19:30

č.z.: 21026
Místo: Čimice

Rafani Praha
TJ KOVO Praha B

čt 24. 10. 2019
16:45

č.z.: 26015
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 20. 10. 2019
16:00

č.z.: 27038
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
TJ KOVO Praha

ne 20. 10. 2019
13:00

č.z.: 26027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

ne 20. 10. 2019
12:30

č.z.: 5226
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 19. 10. 2019
15:00

č.z.: 26022
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 19. 10. 2019
10:00

č.z.: 4046
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

ne 13. 10. 2019
17:30

č.z.: 4146
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 13. 10. 2019
15:30

č.z.: 21017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

ne 13. 10. 2019
12:30

č.z.: 5222
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 13. 10. 2019
10:30

č.z.: 27034
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 10. 2019
17:00

č.z.: 1035
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 12. 10. 2019
16:00

č.z.: 26018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 5219
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Jestřábi Přelouč

ne 06. 10. 2019
13:30

č.z.: 4029
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 06. 10. 2019
13:30

č.z.: 27023
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
TJ KOVO Praha

ne 06. 10. 2019
12:00

č.z.: 21016
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 1029
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Most

so 05. 10. 2019
13:30

č.z.: 4038
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 10. 2019
11:00

č.z.: 1038
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 29. 09. 2019
18:00

č.z.: 21010
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Nové Strašecí

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 1056
Místo: LETOHRAD

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 4134
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 5249
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Kyjov

ne 29. 09. 2019
09:00

č.z.: 27021
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 28. 09. 2019
16:00

č.z.: 1024
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 28. 09. 2019
13:00

č.z.: 4024
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 28. 09. 2019
10:30

č.z.: 26009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 22. 09. 2019
15:00

č.z.: 21007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
TJ KOVO Praha B

ne 22. 09. 2019
12:30

č.z.: 5212
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Bulldogs Brno

so 21. 09. 2019
09:00

č.z.: 26008
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

pá 20. 09. 2019
20:00

č.z.: 1020
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

út 17. 09. 2019
20:00

č.z.: 4020
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kladno

ne 15. 09. 2019
17:00

č.z.: 21003
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 27007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 15. 09. 2019
13:00

č.z.: 1046
Místo: SUDOMĚŘICE

SK Sudoměřice
TJ KOVO Praha

so 14. 09. 2019
16:00

č.z.: 4010
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 14. 09. 2019
13:30

č.z.: 1010
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

ne 08. 09. 2019
14:00

č.z.: 5204
Místo: HEŘMANŮV MĚSTEC

Ježci Heřmanův Městec
TJ KOVO Praha

so 07. 09. 2019
17:00

č.z.: 1002
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 07. 09. 2019
14:00

č.z.: 4002
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

ne 25. 08. 2019
14:15

č.z.: 18
Místo: JIČÍN - zimní stadion

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

ne 25. 08. 2019
08:00

č.z.: 13
Místo: JIČÍN - zimní stadion

TJ KOVO Praha
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 24. 08. 2019
16:20

č.z.: 9
Místo: Zimní stadion Jičín

Česká republika U18
TJ KOVO Praha

so 24. 08. 2019
12:40

č.z.: 5
Místo: Zimní stadion Jičín

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 08. 2019
09:00

č.z.: 1
Místo: Zimní stadion Jičín

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ KOVO Praha

ne 02. 06. 2019
17:00

č.z.: 27109
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
TJ KOVO Praha

so 01. 06. 2019
12:00

č.z.: 27098
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 5134
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 27106
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 5127
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 18. 05. 2019
14:00

č.z.: 26109
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Most

ne 12. 05. 2019
18:00

č.z.: 21099
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
Jungle Fever Kladno

ne 12. 05. 2019
17:00

č.z.: 27093
Místo: Čimice

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 12. 05. 2019
11:00

č.z.: 5125
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 11. 05. 2019
15:00

č.z.: 26105
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

so 11. 05. 2019
12:30

č.z.: 21095
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
TJ KOVO Praha B

čt 09. 05. 2019
18:00

č.z.: 26102
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 05. 05. 2019
14:00

č.z.: 27089
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 05. 05. 2019
12:00

č.z.: 5116
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

ne 28. 04. 2019
18:00

č.z.: 21080
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 28. 04. 2019
16:00

č.z.: 27083
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 28. 04. 2019
13:30

č.z.: 4100
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 5115
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 26094
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
TJ KOVO Praha

so 27. 04. 2019
10:00

č.z.: 21089
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

pá 26. 04. 2019
18:30

č.z.: 4219
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

út 23. 04. 2019
18:30

č.z.: 21076
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HC Kert Park Praha B

po 22. 04. 2019
17:00

č.z.: 26054
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 21. 04. 2019
10:30

č.z.: 5062
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

pá 19. 04. 2019
13:30

č.z.: 5070
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

pá 19. 04. 2019
11:00

č.z.: 4218
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

st 17. 04. 2019
20:00

č.z.: 21085
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
TJ KOVO Praha B

ne 14. 04. 2019
13:30

č.z.: 5104
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 14. 04. 2019
09:00

č.z.: 27078
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 26090
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 1141
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

čt 11. 04. 2019
19:00

č.z.: 4096
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

út 09. 04. 2019
17:45

č.z.: 26058
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 1137
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 07. 04. 2019
13:00

č.z.: 5098
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

ne 07. 04. 2019
11:30

č.z.: 27074
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
TJ KOVO Praha

so 06. 04. 2019
17:00

č.z.: 1133
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 06. 04. 2019
10:00

č.z.: 26081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
TJ KOVO Praha

pá 05. 04. 2019
18:30

č.z.: 4087
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 31. 03. 2019
11:30

č.z.: 21072
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
TJ KOVO Praha B

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 5093
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 31. 03. 2019
09:00

č.z.: 27067
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 07

so 30. 03. 2019
15:30

č.z.: 21050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

so 30. 03. 2019
15:00

č.z.: 1066
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

so 30. 03. 2019
13:00

č.z.: 26080
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Most

pá 29. 03. 2019
18:00

č.z.: 5048
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 24. 03. 2019
16:00

č.z.: 1094
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 5089
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 27065
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 23. 03. 2019
14:00

č.z.: 4214
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 23. 03. 2019
12:30

č.z.: 26072
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

ne 17. 03. 2019
16:00

č.z.: 27056
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 17. 03. 2019
13:00

č.z.: 5082
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

ne 17. 03. 2019
12:30

č.z.: 21028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha B

so 16. 03. 2019
18:30

č.z.: 21064
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 03. 2019
16:30

č.z.: 4074
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 16. 03. 2019
14:00

č.z.: 1121
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

so 16. 03. 2019
11:30

č.z.: 26069
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

pá 15. 03. 2019
18:00

č.z.: 4209
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 10. 03. 2019
13:30

č.z.: 5080
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

ne 10. 03. 2019
13:30

č.z.: 21057
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 1120
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 09. 03. 2019
14:00

č.z.: 4066
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 09. 03. 2019
13:00

č.z.: 26063
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 09. 03. 2019
11:00

č.z.: 1110
Místo: Most - ANS

HBC Most
TJ KOVO Praha

čt 07. 03. 2019
17:00

č.z.: 27055
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

st 06. 03. 2019
19:00

č.z.: 4211
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 5071
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 27047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 02. 03. 2019
16:30

č.z.: 21055
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

so 02. 03. 2019
14:00

č.z.: 1107
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Sudoměřice

ne 24. 02. 2019
13:00

č.z.: 4081
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 23. 02. 2019
11:00

č.z.: 1099
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 25. 11. 2018
12:30

č.z.: 27044
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
TJ KOVO Praha

ne 25. 11. 2018
12:00

č.z.: 1011
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad

so 24. 11. 2018
12:00

č.z.: 26047
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

pá 23. 11. 2018
18:30

č.z.: 4061
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

st 21. 11. 2018
20:15

č.z.: 21046
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HC Kert Park Praha B

ne 18. 11. 2018
15:00

č.z.: 21043
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
TJ KOVO Praha B

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 5059
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 27038
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 11. 2018
18:00

č.z.: 26045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 17. 11. 2018
15:00

č.z.: 4051
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 1081
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

ne 11. 11. 2018
17:00

č.z.: 21037
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Nové Strašecí

ne 11. 11. 2018
15:00

č.z.: 27033
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 5053
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

so 10. 11. 2018
16:00

č.z.: 1077
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 21014
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

so 10. 11. 2018
11:00

č.z.: 4048
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad

pá 09. 11. 2018
19:30

č.z.: 1022
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

čt 08. 11. 2018
18:00

č.z.: 26036
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

ne 04. 11. 2018
15:00

č.z.: 4208
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 04. 11. 2018
11:00

č.z.: 1068
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 04. 11. 2018
08:30

č.z.: 27029
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Ďáblové Praha

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 26035
Místo: Malé Březno

HBC Most
TJ KOVO Praha

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 21036
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC ALPIQ Kladno B

ne 28. 10. 2018
11:00

č.z.: 5044
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 4036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 5037
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 21. 10. 2018
10:10

č.z.: 1132
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 21. 10. 2018
10:00

č.z.: 27022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
TJ KOVO Praha

so 20. 10. 2018
15:30

č.z.: 1055
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

so 20. 10. 2018
12:00

č.z.: 26027
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 B

ne 14. 10. 2018
16:30

č.z.: 4006
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 5035
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 14. 10. 2018
10:30

č.z.: 27020
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

so 13. 10. 2018
16:30

č.z.: 21021
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

so 13. 10. 2018
14:30

č.z.: 26024
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 1054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 13. 10. 2018
10:00

č.z.: 4035
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Buldoci Stříbro

ne 07. 10. 2018
12:00

č.z.: 5026
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 1044
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Most

ne 07. 10. 2018
08:30

č.z.: 27011
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 06. 10. 2018
15:00

č.z.: 1041
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ KOVO Praha

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 26018
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

st 03. 10. 2018
19:30

č.z.: 21019
Místo: Čimice

Rafani Praha
TJ KOVO Praha B

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 1033
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 09. 2018
13:30

č.z.: 4204
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 5025
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 28. 09. 2018
15:00

č.z.: 5107
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 5017
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

čt 27. 09. 2018
20:00

č.z.: 21010
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
TJ KOVO Praha B

čt 27. 09. 2018
19:00

č.z.: 4201
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 23. 09. 2018
13:00

č.z.: 4021
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ KOVO Praha

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 5014
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 23. 09. 2018
10:30

č.z.: 27010
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 22. 09. 2018
16:00

č.z.: 1028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 26013
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 16. 09. 2018
13:00

č.z.: 5008
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

ne 16. 09. 2018
11:00

č.z.: 27002
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 15. 09. 2018
19:00

č.z.: 21007
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Jungle Fever Kladno

so 15. 09. 2018
17:00

č.z.: 4008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 09. 2018
13:30

č.z.: 26009
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 15. 09. 2018
13:00

č.z.: 1015
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

pá 14. 09. 2018
19:30

č.z.: 1088
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 09. 09. 2018
14:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha B

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 5003
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 08. 09. 2018
10:00

č.z.: 26002
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 01. 09. 2018
18:00

č.z.: 1002
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

ne 26. 08. 2018
14:15

č.z.: 18
Místo: ZS Jičín

TJ KOVO Praha
Jungle Fever Kladno

ne 26. 08. 2018
08:00

č.z.: 13
Místo: ZS Jičín

TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 25. 08. 2018
16:20

č.z.: 9
Místo: ZS Jičín

TJ KOVO Praha
Jungle Fever Kladno

so 25. 08. 2018
14:30

č.z.: 7
Místo: ZS Jičín

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 25. 08. 2018
10:50

č.z.: 3
Místo: ZS Jičín

TJ KOVO Praha
SHC Opava

st 13. 06. 2018
19:30

č.z.: 21284
Místo: Čimice

Rafani Praha
TJ KOVO Praha B

po 11. 06. 2018
19:30

č.z.: 21281
Místo: Čimice

Rafani Praha
TJ KOVO Praha B

po 04. 06. 2018
19:30

č.z.: 21278
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

ne 03. 06. 2018
18:00

č.z.: 21275
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

ne 03. 06. 2018
09:00

č.z.: 27115
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
TJ KOVO Praha

st 30. 05. 2018
19:00

č.z.: 21269
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 27. 05. 2018
15:00

č.z.: 21263
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 27. 05. 2018
11:30

č.z.: 5209
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

ne 27. 05. 2018
10:00

č.z.: 27106
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
TJ KOVO Praha

so 26. 05. 2018
11:00

č.z.: 21257
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

so 26. 05. 2018
10:30

č.z.: 5169
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

ne 20. 05. 2018
13:30

č.z.: 21251
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 20. 05. 2018
13:00

č.z.: 6017
Místo: Příbram

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 20. 05. 2018
12:00

č.z.: 27102
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 20. 05. 2018
11:30

č.z.: 5205
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

ne 20. 05. 2018
08:00

č.z.: 6013
Místo: Příbram

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

so 19. 05. 2018
17:00

č.z.: 21245
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

so 19. 05. 2018
14:00

č.z.: 6009
Místo: Příbram

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 19. 05. 2018
11:00

č.z.: 6007
Místo: Příbram

HBK Kyjov
TJ KOVO Praha

pá 18. 05. 2018
15:00

č.z.: 6001
Místo: Příbram

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 13. 05. 2018
18:00

č.z.: 27098
Místo: Čimice

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 13. 05. 2018
13:00

č.z.: 21233
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
TJ KOVO Praha B

ne 13. 05. 2018
11:30

č.z.: 5201
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 12. 05. 2018
11:00

č.z.: 21227
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
SK Ďáblové Praha

út 08. 05. 2018
16:00

č.z.: 27094
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 06. 05. 2018
15:00

č.z.: 21221
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Mighty Bucks Praha

ne 06. 05. 2018
11:30

č.z.: 5197
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

st 02. 05. 2018
19:00

č.z.: 21182
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
SK Ďáblové Praha

ne 29. 04. 2018
11:30

č.z.: 5193
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 04. 2018
15:00

č.z.: 46041
Místo: Prachatice

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 46059
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 1146
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 5189
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 22. 04. 2018
11:00

č.z.: 46055
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ KOVO Praha

ne 22. 04. 2018
10:00

č.z.: 27089
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
TJ KOVO Praha

so 21. 04. 2018
17:00

č.z.: 4210
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 21. 04. 2018
13:00

č.z.: 1106
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

pá 20. 04. 2018
18:00

č.z.: 46054
Místo: Čimice

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 5157
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

ne 15. 04. 2018
13:30

č.z.: 27082
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 05

ne 15. 04. 2018
11:00

č.z.: 1079
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
TJ KOVO Praha

so 14. 04. 2018
16:00

č.z.: 4206
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 1104
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

st 11. 04. 2018
19:30

č.z.: 21141
Místo: Čimice

Rafani Praha
TJ KOVO Praha B

po 09. 04. 2018
19:00

č.z.: 21194
Místo: Palmovka - Loba

SPC
TJ KOVO Praha B

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 27080
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 08. 04. 2018
11:30

č.z.: 5181
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 07. 04. 2018
16:00

č.z.: 1097
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 27062
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 07. 04. 2018
13:00

č.z.: 4165
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 07. 04. 2018
12:00

č.z.: 46050
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

pá 06. 04. 2018
18:30

č.z.: 4159
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HSÚ Wolves Chomutov

ne 01. 04. 2018
11:00

č.z.: 46048
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 31. 03. 2018
14:00

č.z.: 4155
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Jihlava

so 31. 03. 2018
11:30

č.z.: 5177
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

pá 30. 03. 2018
18:00

č.z.: 4160
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

pá 30. 03. 2018
17:00

č.z.: 1088
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 25. 03. 2018
15:00

č.z.: 21165
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Bohemia Benders Ďáblice

ne 25. 03. 2018
12:00

č.z.: 5173
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 25. 03. 2018
11:00

č.z.: 46043
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Blatná Datels

ne 25. 03. 2018
09:30

č.z.: 27071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 24. 03. 2018
15:00

č.z.: 21152
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař

so 24. 03. 2018
13:30

č.z.: 4150
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 24. 03. 2018
13:00

č.z.: 27070
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 1082
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 5109
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 11. 03. 2018
12:00

č.z.: 27059
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 11. 03. 2018
11:30

č.z.: 4068
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 11. 03. 2018
11:30

č.z.: 5165
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 46039
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 10. 03. 2018
16:00

č.z.: 1071
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Sudoměřice

ne 04. 03. 2018
16:00

č.z.: 27053
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 04. 03. 2018
13:30

č.z.: 21120
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 03. 2018
11:30

č.z.: 5161
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 03. 03. 2018
11:00

č.z.: 1070
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 03. 03. 2018
11:00

č.z.: 46036
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 25. 02. 2018
14:00

č.z.: 4058
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 25. 02. 2018
14:00

č.z.: 5185
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

so 24. 02. 2018
11:30

č.z.: 4057
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 03. 12. 2017
12:30

č.z.: 5153
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

ne 03. 12. 2017
10:00

č.z.: 4162
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 02. 12. 2017
16:00

č.z.: 4117
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 21124
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
TJ KOVO Praha B

ne 26. 11. 2017
12:00

č.z.: 27048
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 26. 11. 2017
11:30

č.z.: 5149
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

so 25. 11. 2017
15:00

č.z.: 21111
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Horní Počaply

so 25. 11. 2017
10:00

č.z.: 46032
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 24. 11. 2017
20:00

č.z.: 1063
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 19. 11. 2017
11:30

č.z.: 5145
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 18. 11. 2017
15:00

č.z.: 4108
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ KOVO Praha

so 18. 11. 2017
13:00

č.z.: 46030
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 18. 11. 2017
11:00

č.z.: 1060
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad

pá 17. 11. 2017
11:30

č.z.: 5141
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

ne 12. 11. 2017
14:30

č.z.: 21091
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
TJ KOVO Praha B

ne 12. 11. 2017
13:30

č.z.: 46027
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 12. 11. 2017
12:30

č.z.: 27044
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Rondo Most

ne 12. 11. 2017
11:30

č.z.: 5137
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 11. 2017
15:30

č.z.: 5121
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 11. 2017
13:15

č.z.: 4063
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 1051
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 11. 2017
17:00

č.z.: 1049
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 5133
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 05. 11. 2017
13:00

č.z.: 46022
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Blatná Datels

ne 05. 11. 2017
09:00

č.z.: 27037
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
TJ KOVO Praha

so 04. 11. 2017
14:00

č.z.: 4053
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ KOVO Praha

so 04. 11. 2017
10:00

č.z.: 21079
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav B
TJ KOVO Praha B

ne 29. 10. 2017
11:30

č.z.: 5129
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 10. 2017
13:30

č.z.: 4048
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

so 28. 10. 2017
11:00

č.z.: 1042
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 10. 2017
11:00

č.z.: 46021
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

ne 22. 10. 2017
11:30

č.z.: 5125
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 4060
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ KOVO Praha

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 27035
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 46016
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ KOVO Praha

so 21. 10. 2017
17:00

č.z.: 21057
Místo: Čimice

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

so 21. 10. 2017
11:30

č.z.: 4059
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ KOVO Praha

pá 20. 10. 2017
20:00

č.z.: 1038
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

út 17. 10. 2017
19:45

č.z.: 21042
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
SHM HK Avir Praha

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 27025
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 46014
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 14. 10. 2017
14:15

č.z.: 4134
Místo: Olomouc

TJ KOVO Praha
HBC Gladiators Olomouc

so 14. 10. 2017
11:30

č.z.: 4032
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
TJ KOVO Praha

pá 13. 10. 2017
20:00

č.z.: 1033
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

ne 08. 10. 2017
13:00

č.z.: 21032
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

ne 08. 10. 2017
12:30

č.z.: 5117
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 27017
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 1027
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 07. 10. 2017
10:00

č.z.: 46011
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

čt 05. 10. 2017
18:00

č.z.: 4170
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 01. 10. 2017
18:00

č.z.: 21013
Místo: Čimice

SHM HbC Fénix Praha
TJ KOVO Praha B

ne 01. 10. 2017
13:30

č.z.: 5113
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 46008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 27026
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 09. 2017
13:30

č.z.: 4161
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 30. 09. 2017
11:00

č.z.: 1024
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rondo Most

čt 28. 09. 2017
15:00

č.z.: 1016
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ KOVO Praha

ne 24. 09. 2017
15:00

č.z.: 27014
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 21021
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 24. 09. 2017
11:00

č.z.: 46006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 23. 09. 2017
13:00

č.z.: 27008
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 23. 09. 2017
11:30

č.z.: 4015
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 1015
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

ne 17. 09. 2017
13:30

č.z.: 21002
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HC Kert Park Praha B

ne 17. 09. 2017
11:30

č.z.: 5105
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 17. 09. 2017
10:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
TJ KOVO Praha

so 16. 09. 2017
12:00

č.z.: 46002
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

ne 10. 09. 2017
12:00

č.z.: 5101
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

so 09. 09. 2017
16:00

č.z.: 1005
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 09. 09. 2017
13:30

č.z.: 4006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 28. 05. 2017
11:30

č.z.: 5429
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ KOVO Praha

ne 21. 05. 2017
15:30

č.z.: 27106
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
TJ KOVO Praha

ne 21. 05. 2017
11:30

č.z.: 5426
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 20. 05. 2017
12:30

č.z.: 4420
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

čt 18. 05. 2017
18:15

č.z.: 21099
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

ne 14. 05. 2017
15:00

č.z.: 5411
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

ne 14. 05. 2017
11:30

č.z.: 21096
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 5424
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 27103
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 13. 05. 2017
17:00

č.z.: 21093
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 13. 05. 2017
12:00

č.z.: 27097
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 26129
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 07. 05. 2017
10:30

č.z.: 27096
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 07. 05. 2017
10:00

č.z.: 26084
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 07. 05. 2017
10:00

č.z.: 21090
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 06. 05. 2017
17:00

č.z.: 21087
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 26124
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany

so 06. 05. 2017
11:00

č.z.: 4416
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

ne 30. 04. 2017
11:30

č.z.: 5418
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 29. 04. 2017
15:00

č.z.: 4413
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ KOVO Praha

so 29. 04. 2017
13:00

č.z.: 21082
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
TJ KOVO Praha B

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 26118
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 23. 04. 2017
16:00

č.z.: 27088
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 23. 04. 2017
15:30

č.z.: 21080
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HC Kert Park Praha B

ne 23. 04. 2017
11:30

č.z.: 5414
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Jihlava

so 22. 04. 2017
11:00

č.z.: 26111
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

čt 20. 04. 2017
20:00

č.z.: 21073
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
SHM HK Avir Praha

čt 20. 04. 2017
18:00

č.z.: 4411
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 09. 04. 2017
11:30

č.z.: 5409
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

ne 09. 04. 2017
10:30

č.z.: 27081
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

ne 09. 04. 2017
09:00

č.z.: 26107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 08. 04. 2017
15:00

č.z.: 1120
Místo: Kladno u ZS

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 08. 04. 2017
14:00

č.z.: 26098
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 04. 2017
13:30

č.z.: 4410
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

so 08. 04. 2017
11:30

č.z.: 27079
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

st 05. 04. 2017
20:00

č.z.: 21066
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

ne 02. 04. 2017
14:30

č.z.: 5419
Místo: Písek

TJ KOVO Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 21072
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

ne 02. 04. 2017
10:30

č.z.: 5404
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ KOVO Praha

ne 02. 04. 2017
10:30

č.z.: 1116
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 01. 04. 2017
16:00

č.z.: 1112
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 01. 04. 2017
12:00

č.z.: 26096
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 27074
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 26. 03. 2017
18:00

č.z.: 21063
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 1109
Místo: Plzeň - hala

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 5403
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 27069
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 25. 03. 2017
15:00

č.z.: 26085
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 03. 2017
14:00

č.z.: 21059
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 25. 03. 2017
13:00

č.z.: 1101
Místo: Praha - Lužiny

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 4403
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 19. 03. 2017
17:30

č.z.: 1096
Místo: Praha - Lužiny

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 19. 03. 2017
12:00

č.z.: 5153
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 27067
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 18. 03. 2017
15:30

č.z.: 27062
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 21055
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 4401
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

pá 17. 03. 2017
19:30

č.z.: 1092
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 12. 03. 2017
11:30

č.z.: 27058
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 12. 03. 2017
09:30

č.z.: 5150
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 03. 2017
10:00

č.z.: 26074
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

st 08. 03. 2017
19:00

č.z.: 21051
Místo: Čimice

Rafani Praha
TJ KOVO Praha B

ne 05. 03. 2017
15:00

č.z.: 27055
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 05. 03. 2017
15:00

č.z.: 21046
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
Bohemia Benders Ďáblice

ne 05. 03. 2017
13:30

č.z.: 5148
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 4154
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

so 04. 03. 2017
16:00

č.z.: 1086
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 04. 03. 2017
14:15

č.z.: 4406
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 04. 03. 2017
14:00

č.z.: 26071
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 04. 03. 2017
11:45

č.z.: 4150
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

út 28. 02. 2017
19:30

č.z.: 21002
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
SHM HK Avir Praha

ne 27. 11. 2016
12:00

č.z.: 27049
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 11. 2016
11:30

č.z.: 5143
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ KOVO Praha

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 26063
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 21044
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
TJ KOVO Praha B

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 4145
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

čt 24. 11. 2016
19:30

č.z.: 21030
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha
TJ KOVO Praha B

ne 20. 11. 2016
12:00

č.z.: 5140
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 4142
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 17. 11. 2016
11:00

č.z.: 1078
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 21037
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
TJ KOVO Praha B

ne 13. 11. 2016
13:00

č.z.: 1074
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Sudoměřice

ne 13. 11. 2016
12:00

č.z.: 5135
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 27048
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 1069
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
15:00

č.z.: 4138
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 26058
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 21036
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 06. 11. 2016
11:30

č.z.: 5132
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Jihlava

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 27040
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

so 05. 11. 2016
13:30

č.z.: 4134
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 05. 11. 2016
13:00

č.z.: 26052
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 05. 11. 2016
11:00

č.z.: 1064
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

so 29. 10. 2016
13:00

č.z.: 4130
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

pá 28. 10. 2016
16:00

č.z.: 1059
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

st 26. 10. 2016
19:00

č.z.: 21023
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

ne 23. 10. 2016
13:00

č.z.: 26045
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

ne 23. 10. 2016
12:00

č.z.: 5125
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 23. 10. 2016
12:00

č.z.: 21027
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 27033
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 22. 10. 2016
16:00

č.z.: 27031
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 4126
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 26041
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 1050
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5122
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 27026
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 4122
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 21018
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
TJ KOVO Praha B

so 15. 10. 2016
09:00

č.z.: 26032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

pá 14. 10. 2016
19:30

č.z.: 1042
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 09. 10. 2016
16:00

č.z.: 27022
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 09. 10. 2016
15:00

č.z.: 21016
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HC Kert Park Praha B

ne 09. 10. 2016
11:00

č.z.: 5120
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 08. 10. 2016
18:00

č.z.: 1037
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 26030
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Prachatice

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 4117
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 02. 10. 2016
15:00

č.z.: 21009
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Defekt Třebíz

ne 02. 10. 2016
14:30

č.z.: 4114
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 02. 10. 2016
13:30

č.z.: 5115
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 1035
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 27019
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 01. 10. 2016
16:00

č.z.: 1029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 01. 10. 2016
15:00

č.z.: 26019
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 25. 09. 2016
13:00

č.z.: 27013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 25. 09. 2016
12:00

č.z.: 5112
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
TJ KOVO Praha

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 1023
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Rakovník

so 24. 09. 2016
16:00

č.z.: 1019
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad

so 24. 09. 2016
15:00

č.z.: 21008
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 24. 09. 2016
13:00

č.z.: 26018
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha

so 24. 09. 2016
11:00

č.z.: 4110
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 18. 09. 2016
13:30

č.z.: 27012
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Coyotes Hýskov

ne 18. 09. 2016
11:30

č.z.: 5107
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 17. 09. 2016
14:00

č.z.: 26008
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 09. 2016
13:00

č.z.: 4106
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha

so 17. 09. 2016
11:00

č.z.: 1015
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

ne 11. 09. 2016
11:30

č.z.: 5104
Místo: Jihlava

SK Jihlava
TJ KOVO Praha

ne 11. 09. 2016
09:30

č.z.: 27004
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 1010
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
TJ KOVO Praha

so 10. 09. 2016
11:00

č.z.: 4102
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

so 10. 09. 2016
11:00

č.z.: 26005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 03. 09. 2016
11:00

č.z.: 1002
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 26. 06. 2016
10:30

č.z.: 9022
Místo: Velká hala

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 25. 06. 2016
17:00

č.z.: 9017
Místo: Budvar aréna - velká hala

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ KOVO Praha

so 25. 06. 2016
13:00

č.z.: 9011
Místo: Budvar aréna - malá hala

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha

so 25. 06. 2016
10:00

č.z.: 9005
Místo: Budvar aréna - malá hala

TJ KOVO Praha
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 28. 05. 2016
11:00

č.z.: 1178
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

ne 22. 05. 2016
13:00

č.z.: 5083
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Ďáblové Praha

ne 22. 05. 2016
10:00

č.z.: 27106
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 21. 05. 2016
11:00

č.z.: 1177
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad

ne 15. 05. 2016
13:30

č.z.: 27051
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 27104
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 05. 2016
15:00

č.z.: 1175
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

so 14. 05. 2016
12:00

č.z.: 5078
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

so 14. 05. 2016
10:00

č.z.: 26079
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 08. 05. 2016
11:00

č.z.: 5075
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 08. 05. 2016
11:00

č.z.: 27097
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
TJ KOVO Praha

so 07. 05. 2016
12:00

č.z.: 26075
Místo: Palmovka - Loba

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

so 07. 05. 2016
11:00

č.z.: 1172
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

so 07. 05. 2016
09:00

č.z.: 26063
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 01. 05. 2016
13:00

č.z.: 5051
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 01. 05. 2016
13:00

č.z.: 21101
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
Bohemia Benders Ďáblice

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 27093
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 04. 2016
14:00

č.z.: 21099
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
TJ KOVO Praha B

so 30. 04. 2016
13:00

č.z.: 1171
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 30. 04. 2016
11:00

č.z.: 26071
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 24. 04. 2016
17:00

č.z.: 21094
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
SHM HK Avir Praha B

ne 24. 04. 2016
15:00

č.z.: 5067
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2016
09:00

č.z.: 27088
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
TJ KOVO Praha

so 23. 04. 2016
14:00

č.z.: 21090
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

so 23. 04. 2016
13:00

č.z.: 1169
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HbK Karviná

so 23. 04. 2016
10:00

č.z.: 26067
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 5065
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

ne 17. 04. 2016
10:00

č.z.: 27082
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 1127
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec

so 16. 04. 2016
13:00

č.z.: 21087
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník B

ne 10. 04. 2016
13:00

č.z.: 5062
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
TJ KOVO Praha

ne 10. 04. 2016
13:00

č.z.: 21081
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
TJ KOVO Praha B

so 09. 04. 2016
16:00

č.z.: 26059
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 4058
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 09. 04. 2016
13:00

č.z.: 21080
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 09. 04. 2016
11:00

č.z.: 1126
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 04. 2016
11:00

č.z.: 27079
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
TJ KOVO Praha

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 4057
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 03. 04. 2016
13:00

č.z.: 21108
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
TJ KOVO Praha B

ne 03. 04. 2016
10:00

č.z.: 27071
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

so 02. 04. 2016
13:00

č.z.: 26056
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

so 02. 04. 2016
12:00

č.z.: 4053
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
TJ KOVO Praha

so 02. 04. 2016
11:00

č.z.: 1117
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

čt 31. 03. 2016
18:00

č.z.: 5054
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha

út 29. 03. 2016
17:00

č.z.: 26045
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 27. 03. 2016
13:00

č.z.: 5057
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

pá 25. 03. 2016
12:00

č.z.: 1112
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 20. 03. 2016
16:00

č.z.: 1104
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 20. 03. 2016
13:00

č.z.: 21066
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 27070
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
TJ KOVO Praha

so 19. 03. 2016
15:00

č.z.: 21063
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Rakovník B

so 19. 03. 2016
13:00

č.z.: 26050
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 19. 03. 2016
11:30

č.z.: 4048
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 1101
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

čt 17. 03. 2016
17:45

č.z.: 5072
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 13. 03. 2016
14:00

č.z.: 4050
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 5046
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 12. 03. 2016
17:30

č.z.: 4043
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 1094
Místo: Karviná

HbK Karviná
TJ KOVO Praha

ne 06. 03. 2016
15:00

č.z.: 5044
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 06. 03. 2016
13:00

č.z.: 27060
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 05. 03. 2016
16:00

č.z.: 1087
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Sudoměřice

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 4042
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

st 02. 03. 2016
19:00

č.z.: 21055
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
SHM HK Avir Praha B

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 21072
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HC Kert Park Praha B

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 4038
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

ne 29. 11. 2015
15:00

č.z.: 27049
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
TJ KOVO Praha

ne 29. 11. 2015
13:00

č.z.: 5041
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Ďáblové Praha

so 28. 11. 2015
15:00

č.z.: 1083
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 4035
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

so 28. 11. 2015
11:00

č.z.: 26039
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

so 28. 11. 2015
09:30

č.z.: 21051
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
TJ KOVO Praha B

ne 22. 11. 2015
15:00

č.z.: 21046
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 27042
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 21. 11. 2015
16:00

č.z.: 26037
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 4033
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 11. 2015
11:00

č.z.: 1074
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988

čt 19. 11. 2015
19:15

č.z.: 21037
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
TJ KOVO Praha B

ne 15. 11. 2015
14:30

č.z.: 21044
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
TJ KOVO Praha B

ne 15. 11. 2015
12:00

č.z.: 5036
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 26034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 27038
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 4028
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha

so 14. 11. 2015
13:00

č.z.: 26029
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 1072
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kovodemont Most

pá 13. 11. 2015
18:00

č.z.: 4013
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 5033
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 27033
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Coyotes Hýskov

so 07. 11. 2015
14:30

č.z.: 1061
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 4027
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 21036
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
TJ KOVO Praha B

so 07. 11. 2015
10:00

č.z.: 26028
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC ALPIQ Kladno

út 03. 11. 2015
17:30

č.z.: 5030
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař