SK Rebel Praha

so 27. 11. 2021
11:00

č.z.: 26055
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Most

ne 21. 11. 2021
13:00

č.z.: 5045
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 20. 11. 2021
11:00

č.z.: 5034
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

st 17. 11. 2021
15:00

č.z.: 5028
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

st 17. 11. 2021
11:15

č.z.: 7104
Místo: Praha - Palmovka

HBK Kyjov
SK Rebel Praha

st 17. 11. 2021
09:45

č.z.: 7102
Místo: Praha - Palmovka

SK Rebel Praha
HBC Pardubice

ne 14. 11. 2021
15:00

č.z.: 5037
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 14. 11. 2021
12:00

č.z.: 27073
Místo: Praha - Čimice

Wolves Chomutov
SK Rebel Praha

ne 14. 11. 2021
09:00

č.z.: 27071
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

so 13. 11. 2021
11:00

č.z.: 26045
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 07. 11. 2021
12:00

č.z.: 27054
Místo: Praha - Čimice

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 07. 11. 2021
10:30

č.z.: 27053
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

út 02. 11. 2021
17:45

č.z.: 5012
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
SK Rebel Praha

so 23. 10. 2021
16:00

č.z.: 26034
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

ne 17. 10. 2021
16:00

č.z.: 5023
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 17. 10. 2021
11:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

ne 17. 10. 2021
10:00

č.z.: 27041
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Rebel Praha

so 16. 10. 2021
10:00

č.z.: 26027
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

ne 10. 10. 2021
15:00

č.z.: 5019
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

so 09. 10. 2021
10:00

č.z.: 26023
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

út 05. 10. 2021
19:00

č.z.: 26001
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 03. 10. 2021
14:00

č.z.: 26018
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 03. 10. 2021
11:30

č.z.: 27026
Místo: Praha - Hostivař

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 27025
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 26. 09. 2021
11:00

č.z.: 27014
Místo: Rakovník

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 26. 09. 2021
09:30

č.z.: 27013
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Rebel Praha

so 25. 09. 2021
16:00

č.z.: 26012
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Rebel Praha

ne 19. 09. 2021
15:00

č.z.: 5010
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha A

so 18. 09. 2021
10:00

č.z.: 26009
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 09. 2021
15:00

č.z.: 5001
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Prachatice

ne 12. 09. 2021
10:30

č.z.: 27005
Místo: Praha - Lužiny

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 27004
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

ne 11. 10. 2020
13:00

č.z.: 27022
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař B

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 26025
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 04. 10. 2020
14:00

č.z.: 5018
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

ne 04. 10. 2020
13:00

č.z.: 27018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

po 28. 09. 2020
17:30

č.z.: 5013
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 27. 09. 2020
13:00

č.z.: 27013
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
Wolves Chomutov

so 26. 09. 2020
11:00

č.z.: 26015
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 20. 09. 2020
16:00

č.z.: 27007
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař A

so 19. 09. 2020
10:00

č.z.: 26006
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 13. 09. 2020
13:00

č.z.: 27004
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

so 12. 09. 2020
17:00

č.z.: 26004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

ne 08. 03. 2020
16:00

č.z.: 27090
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 5056
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

so 07. 03. 2020
11:00

č.z.: 26055
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Rebel Praha

ne 01. 03. 2020
16:00

č.z.: 27080
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 03. 2020
13:00

č.z.: 5049
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Rebel Praha

ne 09. 02. 2020
16:30

č.z.: 5002
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

ne 01. 12. 2019
15:00

č.z.: 5047
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 11. 2019
15:00

č.z.: 26048
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

ne 24. 11. 2019
13:30

č.z.: 27075
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Rebel Praha

ne 24. 11. 2019
10:00

č.z.: 5042
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Rebel Praha

ne 17. 11. 2019
17:15

č.z.: 27067
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 5038
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Plzeň

so 16. 11. 2019
10:00

č.z.: 26040
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 5035
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 10. 11. 2019
10:30

č.z.: 27060
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 26033
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 03. 11. 2019
17:15

č.z.: 27054
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 5065
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 26031
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 27045
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
SK Rebel Praha

st 23. 10. 2019
17:30

č.z.: 26026
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

ne 20. 10. 2019
17:15

č.z.: 27041
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

ne 20. 10. 2019
15:00

č.z.: 5028
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
TJ Blatná Datels

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 5006
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

so 19. 10. 2019
15:00

č.z.: 26022
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 13. 10. 2019
13:30

č.z.: 27030
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
SK Rebel Praha

so 12. 10. 2019
10:00

č.z.: 26019
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Kladno

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 27028
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 5020
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 05. 10. 2019
10:00

č.z.: 26013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

pá 04. 10. 2019
18:30

č.z.: 5011
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 29. 09. 2019
15:00

č.z.: 5013
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 29. 09. 2019
13:30

č.z.: 27015
Místo: Most

HBC Most
SK Rebel Praha

so 28. 09. 2019
10:00

č.z.: 26012
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

ne 22. 09. 2019
18:00

č.z.: 27014
Místo: Palmovka - Plast

SHM Prosek Moles
SK Rebel Praha

ne 15. 09. 2019
18:00

č.z.: 27002
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 14. 09. 2019
13:30

č.z.: 26004
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 02. 06. 2019
16:00

č.z.: 27110
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 05. 2019
15:30

č.z.: 27102
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
SK Rebel Praha

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 26110
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

pá 17. 05. 2019
18:00

č.z.: 27097
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 12. 05. 2019
17:00

č.z.: 27093
Místo: Čimice

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

čt 09. 05. 2019
18:00

č.z.: 26102
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 05. 05. 2019
15:00

č.z.: 27086
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Ďáblové Praha

pá 03. 05. 2019
18:00

č.z.: 26097
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 27081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 26093
Místo: Most

HBC Most
SK Rebel Praha

ne 14. 04. 2019
16:00

č.z.: 27076
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 26008
Místo: Most

HBC Most
SK Rebel Praha

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 26087
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

út 09. 04. 2019
17:45

č.z.: 26058
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 07. 04. 2019
10:00

č.z.: 27071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Rebel Praha

so 06. 04. 2019
10:30

č.z.: 26085
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 31. 03. 2019
16:00

č.z.: 27066
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 26076
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 24. 03. 2019
16:00

č.z.: 27061
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 26053
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Most

so 23. 03. 2019
10:00

č.z.: 26075
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 17. 03. 2019
16:00

č.z.: 27056
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 26067
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Rebel Praha

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 26064
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

pá 08. 03. 2019
17:00

č.z.: 27051
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 03. 03. 2019
10:30

č.z.: 27046
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 25. 11. 2018
14:00

č.z.: 27041
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
SK Rebel Praha

so 24. 11. 2018
14:30

č.z.: 26049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

ne 18. 11. 2018
14:00

č.z.: 27036
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

so 17. 11. 2018
08:30

č.z.: 26042
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 11. 11. 2018
10:00

č.z.: 27031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Rebel Praha

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 26040
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 27026
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 06

so 03. 11. 2018
10:00

č.z.: 26031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

ne 21. 10. 2018
16:00

č.z.: 27021
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

so 20. 10. 2018
17:30

č.z.: 26030
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 27016
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 10. 2018
10:00

č.z.: 26022
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rakovník

ne 07. 10. 2018
16:00

č.z.: 26004
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

ne 07. 10. 2018
08:30

č.z.: 27011
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 26019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

ne 23. 09. 2018
17:00

č.z.: 27006
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 26013
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 16. 09. 2018
16:00

č.z.: 27001
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 05. 2018
16:00

č.z.: 27107
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

ne 27. 05. 2018
13:00

č.z.: 27112
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

st 23. 05. 2018
18:30

č.z.: 27092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 20. 05. 2018
12:00

č.z.: 27102
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

čt 17. 05. 2018
18:00

č.z.: 27097
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

ne 22. 04. 2018
16:00

č.z.: 27087
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

so 21. 04. 2018
10:00

č.z.: 27067
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
SK Rebel Praha

čt 12. 04. 2018
18:30

č.z.: 27085
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 27076
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 06. 04. 2018
18:00

č.z.: 27064
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 05

ne 25. 03. 2018
09:00

č.z.: 27075
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Rebel Praha

ne 11. 03. 2018
16:00

č.z.: 27058
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

ne 04. 03. 2018
16:00

č.z.: 27053
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 26. 11. 2017
12:00

č.z.: 27049
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

ne 12. 11. 2017
11:00

č.z.: 27042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

čt 02. 11. 2017
18:30

č.z.: 27040
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 27031
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

so 21. 10. 2017
14:00

č.z.: 27030
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 15. 10. 2017
16:00

č.z.: 27022
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Rondo Most

ne 08. 10. 2017
10:00

č.z.: 27019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
SK Rebel Praha

ne 24. 09. 2017
16:00

č.z.: 27013
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 23. 09. 2017
13:00

č.z.: 27008
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

ne 17. 09. 2017
16:00

č.z.: 27004
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 27107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

so 13. 05. 2017
16:00

č.z.: 27098
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

čt 04. 05. 2017
18:00

č.z.: 27095
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

po 01. 05. 2017
16:00

č.z.: 27089
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

ne 23. 04. 2017
16:00

č.z.: 27088
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 23. 04. 2017
12:00

č.z.: 27102
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Coyotes Hýskov

so 08. 04. 2017
09:30

č.z.: 27080
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 27073
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 03. 2017
16:00

č.z.: 27070
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Coyotes Hýskov

so 25. 03. 2017
10:00

č.z.: 27061
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 27067
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 27060
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 27052
Místo: Nové Strašecí

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 13. 11. 2016
16:00

č.z.: 27045
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 27043
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 06. 11. 2016
10:00

č.z.: 27038
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 23. 10. 2016
12:00

č.z.: 27034
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
SK Rebel Praha

so 22. 10. 2016
16:00

č.z.: 27031
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

ne 16. 10. 2016
09:30

č.z.: 27025
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

ne 09. 10. 2016
12:30

č.z.: 27024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 27016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

ne 18. 09. 2016
16:00

č.z.: 27009
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 27007
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 11. 09. 2016
16:00

č.z.: 27002
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 05. 2016
15:00

č.z.: 26080
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

so 07. 05. 2016
12:00

č.z.: 26075
Místo: Palmovka - Loba

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

so 07. 05. 2016
09:00

č.z.: 26063
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 30. 04. 2016
12:00

č.z.: 26072
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

ne 24. 04. 2016
15:00

č.z.: 26068
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 26060
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 26052
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 12. 03. 2016
11:00

č.z.: 26046
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Rebel Praha

so 05. 03. 2016
11:00

č.z.: 26042
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Plzeň

so 28. 11. 2015
11:00

č.z.: 26041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Rebel Praha

ne 15. 11. 2015
15:00

č.z.: 26035
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 11. 2015
13:00

č.z.: 26029
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha

so 07. 11. 2015
09:00

č.z.: 26027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

ne 25. 10. 2015
15:00

č.z.: 26024
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 17. 10. 2015
09:00

č.z.: 26018
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha

ne 11. 10. 2015
11:00

č.z.: 26014
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Rebel Praha

so 03. 10. 2015
10:00

č.z.: 26013
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 09. 2015
10:00

č.z.: 26007
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Rebel Praha

so 12. 09. 2015
16:00

č.z.: 26055
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

so 12. 09. 2015
09:00

č.z.: 26001
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
TJ KOVO Praha

so 27. 06. 2015
17:30

č.z.: 116099
Místo: Svitavy

SK Holcim Prachovice
SK Rebel Praha

so 27. 06. 2015
16:30

č.z.: 116098
Místo: Svitavy

SK Hokejbal Letohrad
SK Rebel Praha

so 27. 06. 2015
15:30

č.z.: 116094
Místo: Svitavy

SK Rebel Praha
HC Jestřábi Přelouč

so 27. 06. 2015
12:00

č.z.: 116082
Místo: Svitavy

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Rebel Praha

so 27. 06. 2015
11:00

č.z.: 116078
Místo: Svitavy

HBTF Rebels Skalica (SVK)
SK Rebel Praha

so 27. 06. 2015
10:00

č.z.: 116074
Místo: Svitavy

SK Rebel Praha
TJ Sršni Svitavy

st 17. 11. 2021
14:30

č.z.: 7108
Místo: Praha - Palmovka

SK Rebel Praha
HC ŠD Písek

st 17. 11. 2021
16:00

č.z.: 7110
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

st 17. 11. 2021
17:00

č.z.: 7111
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha