SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 10. 2022
14:00

č.z.: 2019
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 10. 2022
10:00

č.z.: 31017
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice B

ne 02. 10. 2022
10:00

č.z.: 47005
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 02. 10. 2022
09:00

č.z.: 47004
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 01. 10. 2022
13:30

č.z.: 46016
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 25. 09. 2022
15:00

č.z.: 2014
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 25. 09. 2022
12:00

č.z.: 5014
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 25. 09. 2022
10:00

č.z.: 37012
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 09. 2022
13:00

č.z.: 46011
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 09. 2022
09:00

č.z.: 31015
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 18. 09. 2022
12:30

č.z.: 5008
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 09. 2022
11:30

č.z.: 2010
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 09. 2022
10:00

č.z.: 37005
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 17. 09. 2022
15:00

č.z.: 31006
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Pedagog České Budějovice B

so 17. 09. 2022
10:00

č.z.: 46006
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 11. 09. 2022
12:00

č.z.: 37003
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 09. 2022
10:00

č.z.: 5003
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 09. 2022
12:00

č.z.: 46001
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 09. 2022
10:00

č.z.: 31005
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice B

ne 04. 09. 2022
15:00

č.z.: 2004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 09. 2022
15:00

č.z.: 5080
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 06. 2022
16:00

č.z.: 6010
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 06. 2022
14:30

č.z.: 37093
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 06. 2022
12:30

č.z.: 6008
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 05. 06. 2022
10:00

č.z.: 37091
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 06. 2022
17:30

č.z.: 6005
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Sršni Svitavy
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 06. 2022
14:00

č.z.: 6003
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Pedagog České Budějovice
HBC Most

ne 29. 05. 2022
14:00

č.z.: 37081
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 29. 05. 2022
10:00

č.z.: 37083
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 05. 2022
10:30

č.z.: 37078
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 15. 05. 2022
09:00

č.z.: 37077
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 05. 2022
11:45

č.z.: 7505
Místo: Beroun

HBC Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 05. 2022
10:15

č.z.: 7503
Místo: Beroun

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

pá 06. 05. 2022
17:00

č.z.: 46106
Místo: Zliv

HbC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 01. 05. 2022
15:00

č.z.: 37069
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HC ŠD Písek

ne 01. 05. 2022
09:00

č.z.: 37067
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

čt 28. 04. 2022
17:30

č.z.: 46101
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 24. 04. 2022
15:00

č.z.: 2063
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 24. 04. 2022
11:00

č.z.: 46097
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 23. 04. 2022
14:00

č.z.: 31105
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
HBC Vikings České Budějovice

pá 22. 04. 2022
18:00

č.z.: 31087
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice B

ne 17. 04. 2022
10:00

č.z.: 31096
Místo: Prachatice

HBC Flames Volary
SK Pedagog České Budějovice B

st 13. 04. 2022
18:30

č.z.: 2059
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany B

ne 10. 04. 2022
15:00

č.z.: 37061
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 10. 04. 2022
14:00

č.z.: 2056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 04. 2022
11:00

č.z.: 37062
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Inter Blovice

so 09. 04. 2022
14:00

č.z.: 46094
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 09. 04. 2022
12:00

č.z.: 31094
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
HBC Prachatice B

ne 03. 04. 2022
15:00

č.z.: 2052
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 02. 04. 2022
14:30

č.z.: 46089
Místo: Blovice

SK Inter Blovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 03. 2022
10:00

č.z.: 31083
Místo: Zliv

HbC Zliv
SK Pedagog České Budějovice B

so 26. 03. 2022
15:00

č.z.: 37054
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 26. 03. 2022
13:30

č.z.: 46082
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 26. 03. 2022
09:00

č.z.: 31032
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
HC ŠD Písek

ne 20. 03. 2022
11:00

č.z.: 2048
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 03. 2022
13:00

č.z.: 31078
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Pedagog České Budějovice B

ne 13. 03. 2022
15:00

č.z.: 2044
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 03. 2022
12:30

č.z.: 31061
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
HC Dranreb City Nová Včelnice

ne 13. 03. 2022
11:00

č.z.: 46071
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 12. 03. 2022
14:00

č.z.: 37053
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 12. 03. 2022
12:00

č.z.: 31072
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
SK Kalich Tábor

čt 10. 03. 2022
17:00

č.z.: 46062
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 06. 03. 2022
15:00

č.z.: 2042
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 06. 03. 2022
10:00

č.z.: 31069
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice B

so 05. 03. 2022
12:00

č.z.: 46070
Místo: Zliv

HbC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 02. 2022
15:00

č.z.: 2038
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany B
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 02. 2022
13:00

č.z.: 46059
Místo: Blatná

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 19. 02. 2022
11:00

č.z.: 46080
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 11. 2021
14:00

č.z.: 31060
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice B

ne 14. 11. 2021
15:00

č.z.: 2031
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 14. 11. 2021
13:00

č.z.: 46048
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 13. 11. 2021
14:00

č.z.: 46008
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 13. 11. 2021
12:00

č.z.: 31014
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 07. 11. 2021
12:30

č.z.: 37035
Místo: Blatná

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 07. 11. 2021
11:00

č.z.: 37034
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 06. 11. 2021
13:00

č.z.: 46044
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Inter Blovice

so 06. 11. 2021
10:00

č.z.: 31050
Místo: České Budějovice

HBC Vikings České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice B

ne 31. 10. 2021
15:00

č.z.: 2027
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
Vlčí smečka Ústí nad Labem

so 30. 10. 2021
13:30

č.z.: 46037
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 10. 2021
12:00

č.z.: 31041
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
HBC Flames Volary

ne 24. 10. 2021
15:00

č.z.: 2023
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

ne 24. 10. 2021
13:00

č.z.: 46035
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 23. 10. 2021
10:00

č.z.: 31039
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice B

ne 17. 10. 2021
15:00

č.z.: 2021
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 10. 2021
11:00

č.z.: 46026
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 10. 2021
15:00

č.z.: 2017
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany B

ne 10. 10. 2021
13:00

č.z.: 37021
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HC ŠD Písek

ne 10. 10. 2021
11:00

č.z.: 46025
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HbC Zliv

ne 10. 10. 2021
09:00

č.z.: 37022
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 09. 10. 2021
14:00

č.z.: 2035
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

so 09. 10. 2021
12:30

č.z.: 31028
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
HbC Zliv

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 46014
Místo: České Budějovice

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 10. 2021
14:00

č.z.: 2014
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 46017
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 02. 10. 2021
12:00

č.z.: 31023
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
SK Suchdol nad Lužnicí B

ne 26. 09. 2021
15:00

č.z.: 2010
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 26. 09. 2021
14:30

č.z.: 37011
Místo: Blovice

SK Inter Blovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 09. 2021
13:00

č.z.: 31017
Místo: Pluhův Žďár

SK Kalich Tábor
SK Pedagog České Budějovice B

ne 26. 09. 2021
11:00

č.z.: 37009
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 09. 2021
10:00

č.z.: 31006
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb City Nová Včelnice
SK Pedagog České Budějovice B

ne 12. 09. 2021
14:30

č.z.: 37002
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 09. 2021
11:00

č.z.: 2006
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 09. 2021
11:00

č.z.: 37003
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 09. 2021
15:00

č.z.: 46053
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 09. 2021
11:00

č.z.: 46003
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 09. 2021
15:00

č.z.: 2002
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 05. 09. 2021
12:00

č.z.: 31005
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 06. 12. 2020
14:00

č.z.: 37055
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 28. 11. 2020
10:00

č.z.: 31038
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 11. 2020
12:00

č.z.: 37045
Místo: Blovice

SK INTER Blovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 11. 2020
10:00

č.z.: 31034
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice B

ne 15. 11. 2020
12:00

č.z.: 37036
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 14. 11. 2020
10:00

č.z.: 31033
Místo: Zliv

HbC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 11. 2020
14:00

č.z.: 37034
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 31. 10. 2020
13:00

č.z.: 31027
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 25. 10. 2020
12:00

č.z.: 37027
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 24. 10. 2020
11:00

č.z.: 31022
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 10. 2020
12:00

č.z.: 37023
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 17. 10. 2020
15:00

č.z.: 31020
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 10. 2020
14:00

č.z.: 37018
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 11. 10. 2020
10:00

č.z.: 31017
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 10. 10. 2020
13:00

č.z.: 46013
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 31041
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 03. 10. 2020
15:00

č.z.: 31013
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 46012
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 03. 10. 2020
10:00

č.z.: 37012
Místo: Zliv

HbC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 09. 2020
14:00

č.z.: 37009
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 27. 09. 2020
10:00

č.z.: 31012
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HbC Zliv

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 46006
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 09. 2020
12:30

č.z.: 37001
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 09. 2020
11:00

č.z.: 46001
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 12. 09. 2020
10:00

č.z.: 31006
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 06. 09. 2020
10:00

č.z.: 31001
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC ŠD Písek

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 37118
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 07. 03. 2020
15:00

č.z.: 46033
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Buldoci Stříbro

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 31046
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 01. 03. 2020
10:30

č.z.: 37114
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 29. 02. 2020
14:00

č.z.: 46024
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 29. 02. 2020
10:00

č.z.: 31044
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

ne 01. 12. 2019
10:30

č.z.: 37105
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 11. 2019
14:00

č.z.: 46019
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 30. 11. 2019
10:00

č.z.: 31037
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

pá 29. 11. 2019
17:00

č.z.: 37110
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 24. 11. 2019
15:00

č.z.: 37033
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK INTER Blovice

so 23. 11. 2019
15:00

č.z.: 31036
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Pedagog České Budějovice

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 46029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 11. 2019
14:00

č.z.: 31041
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 37098
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

pá 15. 11. 2019
18:00

č.z.: 46026
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 37094
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 31030
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 37042
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 03. 11. 2019
10:00

č.z.: 31025
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 10. 2019
10:00

č.z.: 31023
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice B

ne 20. 10. 2019
10:00

č.z.: 37039
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 10. 2019
10:00

č.z.: 31020
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 13. 10. 2019
11:30

č.z.: 37028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 10. 2019
10:00

č.z.: 31016
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 10. 2019
12:00

č.z.: 46014
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 06. 10. 2019
15:00

č.z.: 37024
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 05. 10. 2019
13:00

č.z.: 46011
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 10. 2019
10:00

č.z.: 31015
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B

ne 29. 09. 2019
09:00

č.z.: 37017
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

pá 27. 09. 2019
18:00

č.z.: 46009
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 22. 09. 2019
15:00

č.z.: 37015
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 31009
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 09. 2019
12:00

č.z.: 46004
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 09. 2019
12:30

č.z.: 46003
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Pedagog České Budějovice

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 37006
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 14. 09. 2019
10:00

č.z.: 31004
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 07. 09. 2019
13:00

č.z.: 37005
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 09. 2019
12:00

č.z.: 31002
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 05. 2019
11:45

č.z.: 46060
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 37055
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 05. 2019
14:00

č.z.: 37050
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 12. 05. 2019
13:00

č.z.: 46055
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 05. 2019
09:00

č.z.: 31065
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 31063
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 05. 2019
13:30

č.z.: 46053
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 05. 2019
12:00

č.z.: 37048
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 05. 2019
11:00

č.z.: 31061
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 28. 04. 2019
15:00

č.z.: 37041
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 31059
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 27. 04. 2019
09:00

č.z.: 31057
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 26. 04. 2019
18:00

č.z.: 46051
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 14. 04. 2019
15:00

č.z.: 37040
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

pá 12. 04. 2019
18:00

č.z.: 46047
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 07. 04. 2019
11:45

č.z.: 46045
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 07. 04. 2019
08:30

č.z.: 37034
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 31. 03. 2019
15:00

č.z.: 37031
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 46042
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 03. 2019
13:00

č.z.: 31043
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 24. 03. 2019
15:00

č.z.: 37080
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 24. 03. 2019
13:00

č.z.: 46037
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Buldoci Stříbro

so 23. 03. 2019
15:00

č.z.: 31042
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 03. 2019
15:00

č.z.: 46035
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 17. 03. 2019
10:30

č.z.: 37075
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 16. 03. 2019
13:00

č.z.: 31038
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 10. 03. 2019
15:00

č.z.: 37071
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 09. 03. 2019
16:00

č.z.: 46032
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 31035
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 25. 11. 2018
15:00

č.z.: 46030
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 24. 11. 2018
11:00

č.z.: 37068
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 11. 2018
15:00

č.z.: 37063
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 18. 11. 2018
13:00

č.z.: 46025
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Buldoci Stříbro

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 31033
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice B

ne 11. 11. 2018
14:00

č.z.: 31028
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 11. 2018
13:00

č.z.: 46023
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 37059
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 37027
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 04. 11. 2018
12:00

č.z.: 46021
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 31027
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 28. 10. 2018
15:00

č.z.: 46012
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 28. 10. 2018
11:00

č.z.: 31023
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 10. 2018
09:00

č.z.: 46017
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 37022
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

pá 19. 10. 2018
19:00

č.z.: 31020
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 37020
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 13. 10. 2018
14:00

č.z.: 31018
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 46013
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Pedagog České Budějovice

ne 07. 10. 2018
10:00

č.z.: 37013
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 06. 10. 2018
13:00

č.z.: 31013
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 30. 09. 2018
15:00

č.z.: 46008
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 29. 09. 2018
15:00

č.z.: 31012
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 29. 09. 2018
10:00

č.z.: 37012
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 23. 09. 2018
15:30

č.z.: 37006
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 23. 09. 2018
10:00

č.z.: 46006
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 31008
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 09. 2018
13:00

č.z.: 46002
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 31005
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 37003
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 09. 2018
13:00

č.z.: 31003
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice B

ne 27. 05. 2018
11:30

č.z.: 5211
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 26. 05. 2018
10:00

č.z.: 37071
Místo: Prachatice

HBC Prachatice A
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 05. 2018
15:00

č.z.: 37065
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 20. 05. 2018
14:00

č.z.: 5207
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 05. 2018
11:30

č.z.: 5202
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HC Kert Park Praha

ne 13. 05. 2018
11:00

č.z.: 37064
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 5200
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 06. 05. 2018
09:00

č.z.: 31092
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 05. 2018
09:00

č.z.: 31090
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 29. 04. 2018
11:30

č.z.: 5193
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

ne 29. 04. 2018
11:00

č.z.: 31088
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 28. 04. 2018
12:00

č.z.: 37056
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 28. 04. 2018
09:00

č.z.: 31086
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 37049
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 04. 2018
11:30

č.z.: 5192
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 21. 04. 2018
15:00

č.z.: 31081
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 04. 2018
12:00

č.z.: 37047
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Buldoci Stříbro

ne 15. 04. 2018
11:30

č.z.: 5186
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 31077
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 08. 04. 2018
11:30

č.z.: 5183
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 04. 2018
13:00

č.z.: 37042
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 04. 2018
10:00

č.z.: 31073
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

čt 29. 03. 2018
17:00

č.z.: 5179
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 25. 03. 2018
15:00

č.z.: 37038
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice B

ne 25. 03. 2018
11:30

č.z.: 5174
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 03. 2018
13:00

č.z.: 31069
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 18. 03. 2018
11:30

č.z.: 5172
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 17. 03. 2018
15:00

č.z.: 31065
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 5109
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 11. 03. 2018
12:00

č.z.: 37085
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 03. 2018
11:30

č.z.: 5165
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 31061
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice

ne 04. 03. 2018
15:00

č.z.: 37082
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice A

ne 04. 03. 2018
14:00

č.z.: 31057
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 03. 2018
10:00

č.z.: 5164
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 25. 02. 2018
11:30

č.z.: 5158
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 24. 02. 2018
14:00

č.z.: 31053
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 03. 12. 2017
11:30

č.z.: 5155
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 02. 12. 2017
13:00

č.z.: 37076
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 02. 12. 2017
11:30

č.z.: 31049
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 5151
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 11. 2017
10:00

č.z.: 37073
Místo: Prachatice

HBC Prachatice A
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 31045
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 31041
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 11. 2017
13:30

č.z.: 37035
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice A

ne 19. 11. 2017
11:30

č.z.: 5146
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HC Kert Park Praha

pá 17. 11. 2017
15:00

č.z.: 5144
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 11. 2017
11:30

č.z.: 5137
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 11. 2017
13:00

č.z.: 31037
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice B

so 11. 11. 2017
10:00

č.z.: 37029
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 11. 2017
15:00

č.z.: 37028
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 05. 11. 2017
11:30

č.z.: 5136
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 04. 11. 2017
14:00

č.z.: 31033
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
SK Pedagog České Budějovice

ne 29. 10. 2017
11:00

č.z.: 5130
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 10. 2017
13:00

č.z.: 31029
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 21. 10. 2017
15:30

č.z.: 31025
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 10. 2017
11:30

č.z.: 5127
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 5123
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 14. 10. 2017
13:00

č.z.: 31021
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 14. 10. 2017
11:30

č.z.: 37020
Místo: Horní Bříza

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 10. 2017
12:00

č.z.: 37013
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 08. 10. 2017
11:30

č.z.: 5118
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 10. 2017
10:00

č.z.: 31017
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

ne 01. 10. 2017
11:30

č.z.: 5116
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 30. 09. 2017
15:00

č.z.: 31013
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 30. 09. 2017
14:00

č.z.: 37011
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Pedagog České Budějovice

ne 24. 09. 2017
13:30

č.z.: 37006
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 23. 09. 2017
13:30

č.z.: 31009
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 09. 2017
10:00

č.z.: 5108
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 16. 09. 2017
13:00

č.z.: 31005
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice

so 16. 09. 2017
11:30

č.z.: 37002
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 09. 2017
11:00

č.z.: 31001
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 09. 2017
11:00

č.z.: 5102
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 28. 05. 2017
10:30

č.z.: 5430
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 5410
Místo: Pedagog ČB

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 05. 2017
12:00

č.z.: 37078
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 21. 05. 2017
10:00

č.z.: 5425
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 05. 2017
12:00

č.z.: 37076
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 5424
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

so 13. 05. 2017
11:00

č.z.: 26127
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno

ne 07. 05. 2017
13:00

č.z.: 37059
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 07. 05. 2017
11:00

č.z.: 26079
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

so 06. 05. 2017
12:00

č.z.: 37069
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Pedagog České Budějovice

so 06. 05. 2017
10:00

č.z.: 26121
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

ne 30. 04. 2017
12:00

č.z.: 5417
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Jihlava

so 29. 04. 2017
17:00

č.z.: 31076
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

so 29. 04. 2017
15:00

č.z.: 26115
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Rakovník

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 37068
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 5415
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 22. 04. 2017
14:00

č.z.: 26109
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 04. 2017
10:00

č.z.: 31074
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 09. 04. 2017
12:00

č.z.: 26103
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

ne 09. 04. 2017
11:30

č.z.: 5409
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 04. 2017
13:00

č.z.: 26097
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 5420
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 04. 2017
12:00

č.z.: 5405
Místo: Prachatice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 01. 04. 2017
15:00

č.z.: 31068
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

so 01. 04. 2017
13:00

č.z.: 26091
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 37051
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 26. 03. 2017
11:30

č.z.: 5402
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 31061
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 37055
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 03. 2017
15:00

č.z.: 26085
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 03. 2017
12:00

č.z.: 5155
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Jihlava

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 37039
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 31059
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Tábor

ne 12. 03. 2017
11:30

č.z.: 5151
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 03. 2017
10:00

č.z.: 37048
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 31054
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 03. 2017
13:00

č.z.: 26073
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 5146
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 37043
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 03. 2017
15:00

č.z.: 26067
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 04. 03. 2017
11:00

č.z.: 31050
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 25. 02. 2017
12:00

č.z.: 37062
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 11. 2016
10:30

č.z.: 5142
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 11. 2016
13:30

č.z.: 26049
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 26061
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 11. 2016
11:30

č.z.: 5139
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 11. 2016
10:00

č.z.: 37036
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 31047
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

čt 17. 11. 2016
12:00

č.z.: 37010
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 37031
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 13. 11. 2016
12:00

č.z.: 5135
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 26055
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 5129
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 06. 11. 2016
10:00

č.z.: 37026
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 11. 2016
09:30

č.z.: 31040
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

ne 30. 10. 2016
10:00

č.z.: 31041
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 23. 10. 2016
13:00

č.z.: 37024
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 23. 10. 2016
11:30

č.z.: 5127
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Pedagog České Budějovice

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 26043
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 23. 10. 2016
09:00

č.z.: 31032
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 10. 2016
10:00

č.z.: 26037
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

ne 16. 10. 2016
15:00

č.z.: 37003
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 16. 10. 2016
13:00

č.z.: 37017
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Buldoci Stříbro

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 5123
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 26031
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 31025
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 09. 10. 2016
10:00

č.z.: 31023
Místo: Tábor

SK Tábor
SK Pedagog České Budějovice

ne 09. 10. 2016
09:00

č.z.: 5118
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 08. 10. 2016
12:00

č.z.: 26025
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 10. 2016
10:00

č.z.: 37016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 5114
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 01. 10. 2016
15:00

č.z.: 26019
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

so 01. 10. 2016
11:00

č.z.: 31018
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 25. 09. 2016
12:00

č.z.: 5111
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

so 24. 09. 2016
15:00

č.z.: 26013
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 09. 2016
14:00

č.z.: 31014
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 09. 2016
13:00

č.z.: 26001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 09. 2016
11:30

č.z.: 5107
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 26007
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 17. 09. 2016
11:00

č.z.: 31011
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 17. 09. 2016
09:30

č.z.: 37007
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 09. 2016
11:00

č.z.: 5101
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 31005
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 03. 09. 2016
12:30

č.z.: 31004
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 25. 06. 2016
19:00

č.z.: 9019
Místo: Velká hala

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 06. 2016
16:00

č.z.: 9016
Místo: Budvar aréna - malá hala

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 25. 06. 2016
14:00

č.z.: 9012
Místo: Budvar aréna - velká hala

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 06. 2016
11:00

č.z.: 9007
Místo: Budvar aréna - malá hala

SK Pedagog České Budějovice
SHC Opava

so 11. 06. 2016
15:20

č.z.: 37100
Místo: Pedagog ČB

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 06. 2016
13:20

č.z.: 37097
Místo: Pedagog ČB

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 06. 2016
11:30

č.z.: 37094
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 04. 06. 2016
14:40

č.z.: 37089
Místo: Suchdol nad Lužnicí

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 06. 2016
12:40

č.z.: 37086
Místo: Suchdol nad Lužnicí

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 06. 2016
11:30

č.z.: 37084
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 04. 06. 2016
10:10

č.z.: 37082
Místo: Suchdol nad Lužnicí

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 05. 2016
15:20

č.z.: 37080
Místo: Prachatice

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 28. 05. 2016
14:40

č.z.: 37079
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 05. 2016
14:00

č.z.: 37078
Místo: Prachatice

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 05. 2016
12:40

č.z.: 37076
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 05. 2016
14:40

č.z.: 37069
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 05. 2016
13:20

č.z.: 37067
Místo: Blatná

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 21. 05. 2016
12:00

č.z.: 37065
Místo: Blatná

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 05. 2016
10:10

č.z.: 37062
Místo: Blatná

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 05. 2016
14:00

č.z.: 37058
Místo: Prachatice

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 05. 2016
12:40

č.z.: 37056
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 05. 2016
11:30

č.z.: 37054
Místo: Prachatice

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 05. 2016
10:10

č.z.: 37052
Místo: Prachatice

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 14. 05. 2016
10:00

č.z.: 31116
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

ne 08. 05. 2016
10:00

č.z.: 31114
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 05. 2016
10:00

č.z.: 31112
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 04. 2016
14:40

č.z.: 37049
Místo: Jindřichův Hradec

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 04. 2016
12:40

č.z.: 37046
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 04. 2016
11:30

č.z.: 37044
Místo: Jindřichův Hradec

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 30. 04. 2016
10:00

č.z.: 31109
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 24. 04. 2016
14:00

č.z.: 31105
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

so 23. 04. 2016
10:00

č.z.: 31101
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 04. 2016
13:00

č.z.: 31097
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 16. 04. 2016
15:00

č.z.: 31093
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 16. 04. 2016
10:00

č.z.: 36059
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 10. 04. 2016
15:20

č.z.: 37040
Místo: Blatná

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 04. 2016
13:20

č.z.: 37037
Místo: Blatná

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 04. 2016
11:30

č.z.: 37034
Místo: Blatná

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 10. 04. 2016
09:30

č.z.: 37031
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 09. 04. 2016
12:30

č.z.: 36057
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 09. 04. 2016
11:00

č.z.: 4170
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 03. 04. 2016
14:40

č.z.: 37029
Místo: Suchdol nad Lužnicí

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 4167
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 04. 2016
12:40

č.z.: 37026
Místo: Suchdol nad Lužnicí

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 04. 2016
11:30

č.z.: 37024
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 03. 04. 2016
10:10

č.z.: 37022
Místo: Suchdol nad Lužnicí

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 04. 2016
13:45

č.z.: 36052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 04. 2016
11:45

č.z.: 4164
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 04. 2016
11:00

č.z.: 31086
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 04. 2016
10:00

č.z.: 36022
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 03. 2016
10:00

č.z.: 4163
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 03. 2016
13:00

č.z.: 31083
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

so 26. 03. 2016
11:00

č.z.: 4159
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 19. 03. 2016
13:00

č.z.: 4155
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 36051
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 13. 03. 2016
15:00

č.z.: 4154
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 31077
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 13. 03. 2016
10:00

č.z.: 36047
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 31074
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 03. 2016
11:00

č.z.: 4150
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 06. 03. 2016
10:30

č.z.: 36044
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 03. 2016
13:00

č.z.: 31070
Místo: Pedagog

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 03. 2016
11:00

č.z.: 4148
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 28. 02. 2016
11:00

č.z.: 36042
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 27. 02. 2016
12:00

č.z.: 31066
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice

ne 29. 11. 2015
13:00

č.z.: 31063
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 4142
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 29. 11. 2015
10:00

č.z.: 36036
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 11. 2015
14:30

č.z.: 36007
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 28. 11. 2015
12:00

č.z.: 4138
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 11. 2015
12:00

č.z.: 36037
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 22. 11. 2015
14:40

č.z.: 37019
Místo: Pedagog ČB

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 11. 2015
13:20

č.z.: 37017
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 22. 11. 2015
12:00

č.z.: 37015
Místo: Pedagog ČB

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 11. 2015
10:10

č.z.: 37012
Místo: Pedagog ČB

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 11. 2015
13:00

č.z.: 31057
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 21. 11. 2015
11:00

č.z.: 4134
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 14. 11. 2015
14:30

č.z.: 31056
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 4133
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 14. 11. 2015
09:00

č.z.: 36032
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 08. 11. 2015
10:30

č.z.: 36029
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 31048
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 07. 11. 2015
11:00

č.z.: 4129
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 01. 11. 2015
13:00

č.z.: 31041
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 31. 10. 2015
11:00

č.z.: 4127
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 25. 10. 2015
12:00

č.z.: 36027
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 10. 2015
10:00

č.z.: 31039
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice

ne 18. 10. 2015
14:40

č.z.: 37009
Místo: Jindřichův Hradec

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 31034
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

ne 18. 10. 2015
12:40

č.z.: 37006
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 10. 2015
11:30

č.z.: 37004
Místo: Jindřichův Hradec

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 18. 10. 2015
10:10

č.z.: 37002
Místo: Jindřichův Hradec

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 10. 2015
10:00

č.z.: 4121
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 17. 10. 2015
14:30

č.z.: 36021
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 17. 10. 2015
11:00

č.z.: 4117
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 17. 10. 2015
08:30

č.z.: 31030
Místo: TJ Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 10. 2015
11:30

č.z.: 31027
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 10. 2015
13:00

č.z.: 4113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 10. 2015
09:30

č.z.: 36017
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 31021
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 36014
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 03. 10. 2015
16:00

č.z.: 36012
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 31020
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 10. 2015
10:00

č.z.: 4112
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 4108
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 20. 09. 2015
10:30

č.z.: 31012
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 36006
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 09. 2015
11:00

č.z.: 4106
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 31005
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 12. 09. 2015
11:00

č.z.: 36002
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 05. 09. 2015
10:00

č.z.: 31003
Místo: Pedagog

HBC Falcon České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 31. 05. 2015
11:30

č.z.: 8042
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

ne 31. 05. 2015
08:00

č.z.: 8036
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
SK Sudoměřice

so 30. 05. 2015
15:00

č.z.: 8031
Místo: Hřiště - Hokejbal Hodonín

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 05. 2015
11:20

č.z.: 8028
Místo: ZS Hodonín

SK Sudoměřice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 05. 2015
08:00

č.z.: 8020
Místo: ZS Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
Ježci Heřmanův Městec

pá 29. 05. 2015
16:50

č.z.: 8016
Místo: ZS Hodonín

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

pá 29. 05. 2015
13:30

č.z.: 8008
Místo: ZS Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

pá 29. 05. 2015
11:50

č.z.: 8004
Místo: ZS Hodonín

HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice

so 16. 05. 2015
11:00

č.z.: 36082
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 05. 2015
10:00

č.z.: 36063
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

pá 08. 05. 2015
13:00

č.z.: 27093
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HC Kert Park Praha

pá 08. 05. 2015
11:00

č.z.: 36079
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 03. 05. 2015
12:00

č.z.: 36075
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 03. 05. 2015
10:00

č.z.: 27169
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 02. 05. 2015
12:00

č.z.: 5356
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 02. 05. 2015
09:30

č.z.: 31109
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 01. 05. 2015
14:00

č.z.: 5347
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

čt 30. 04. 2015
17:00

č.z.: 5314
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 26. 04. 2015
15:30

č.z.: 5351
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 04. 2015
14:30

č.z.: 31105
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 04. 2015
12:00

č.z.: 36070
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 26. 04. 2015
10:00

č.z.: 27168
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

so 25. 04. 2015
15:00

č.z.: 27156
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 04. 2015
12:30

č.z.: 31101
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 04. 2015
15:00

č.z.: 31097
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 19. 04. 2015
10:00

č.z.: 27153
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno

so 18. 04. 2015
14:30

č.z.: 31093
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 18. 04. 2015
13:00

č.z.: 36067
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

pá 17. 04. 2015
19:00

č.z.: 5342
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 5337
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 04. 2015
10:00

č.z.: 27143
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 5333
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBK Kyjov

so 11. 04. 2015
13:30

č.z.: 31087
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 04. 2015
10:30

č.z.: 5328
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 04. 2015
12:00

č.z.: 5331
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 03. 2015
15:00

č.z.: 31072
Místo: TJ Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 27130
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 03. 2015
16:00

č.z.: 27138
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Rakovník

ne 22. 03. 2015
12:00

č.z.: 5323
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 22. 03. 2015
12:00

č.z.: 27123
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 03. 2015
11:00

č.z.: 31080
Místo: TJ Vltava

TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 03. 2015
14:00

č.z.: 31066
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 21. 03. 2015
12:00

č.z.: 5319
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 27117
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 03. 2015
10:30

č.z.: 27182
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 14. 03. 2015
16:00

č.z.: 36053
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Buldoci Stříbro

so 14. 03. 2015
12:00

č.z.: 31085
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov

ne 08. 03. 2015
12:30

č.z.: 5309
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 27108
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

ne 08. 03. 2015
09:00

č.z.: 36046
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 5305
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 03. 2015
10:00

č.z.: 31058
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice

ne 01. 03. 2015
14:00

č.z.: 5303
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hradec Králové 1988

ne 01. 03. 2015
10:00

č.z.: 31057
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 01. 03. 2015
10:00

č.z.: 27104
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Rebel Praha 8

so 28. 02. 2015
12:00

č.z.: 36041
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 30. 11. 2014
12:00

č.z.: 27091
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 5142
Místo: Třemošná

TJ ZKZ Horní Bříza
SK Pedagog České Budějovice

so 29. 11. 2014
12:00

č.z.: 36039
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 5139
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 11. 2014
14:30

č.z.: 27077
Místo: Plzeň

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 11. 2014
12:00

č.z.: 31049
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 22. 11. 2014
11:00

č.z.: 36036
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 11. 2014
10:00

č.z.: 27078
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Pedagog České Budějovice

po 17. 11. 2014
10:00

č.z.: 36031
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 5136
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice

so 15. 11. 2014
15:00

č.z.: 5133
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

so 15. 11. 2014
12:00

č.z.: 36032
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 11. 2014
10:00

č.z.: 31042
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 09. 11. 2014
09:30

č.z.: 31040
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 11. 2014
13:00

č.z.: 5128
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 27065
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 02. 11. 2014
15:00

č.z.: 27062
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 11. 2014
09:30

č.z.: 27047
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Pedagog České Budějovice

so 01. 11. 2014
14:00

č.z.: 31035
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné

ne 26. 10. 2014
12:00

č.z.: 31031
Místo: Pedagog ČB

Orel České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 10. 2014
13:00

č.z.: 36025
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 10. 2014
13:00

č.z.: 27052
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 5124
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 18. 10. 2014
11:15

č.z.: 31027
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice

ne 12. 10. 2014
14:00

č.z.: 5121
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 12. 10. 2014
12:00

č.z.: 27039
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 10. 2014
15:00

č.z.: 31021
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 10. 2014
11:00

č.z.: 36018
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 5118
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 05. 10. 2014
13:00

č.z.: 27032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 10. 2014
10:00

č.z.: 31076
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
Orel České Budějovice

so 04. 10. 2014
12:00

č.z.: 36013
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 27026
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

ne 28. 09. 2014
11:00

č.z.: 5115
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno

so 27. 09. 2014
16:00

č.z.: 5112
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

so 27. 09. 2014
11:30

č.z.: 36011
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 27. 09. 2014
11:00

č.z.: 31013
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 09. 2014
15:30

č.z.: 27017
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 09. 2014
12:00

č.z.: 27013
Místo: Čimice

HBC Rebel Praha 8
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 5107
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 31012
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 20. 09. 2014
12:00

č.z.: 36008
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 14. 09. 2014
11:00

č.z.: 27002
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice

so 13. 09. 2014
10:00

č.z.: 36004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 07. 09. 2014
15:00

č.z.: 5103
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

ne 07. 09. 2014
10:00

č.z.: 31004
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Pedagog České Budějovice

so 06. 09. 2014
11:00

č.z.: 36003
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 07. 06. 2014
14:15

č.z.: 8029
Místo: Děčín ZS

SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno

so 07. 06. 2014
09:00

č.z.: 8022
Místo: Děčín ZS

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hradec Králové 1988

pá 06. 06. 2014
16:00

č.z.: 8009
Místo: Děčín ZS

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

pá 06. 06. 2014
14:30

č.z.: 8007
Místo: Děčín ZS

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

pá 06. 06. 2014
11:30

č.z.: 8003
Místo: Děčín ZS

Ježci Heřmanův Městec
SK Pedagog České Budějovice

pá 06. 06. 2014
11:30

č.z.: 8003
Místo: Děčín ZS

Ježci Heřmanův Městec
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 05. 2014
15:00

č.z.: 6020
Místo: Pedagog Č.B.

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 05. 2014
12:00

č.z.: 6016
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 23. 05. 2014
17:00

č.z.: 6010
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 23. 05. 2014
12:30

č.z.: 6004
Místo: Pedagog Č.B.

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 05. 2014
09:00

č.z.: 31138
Místo: SK Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 17. 05. 2014
09:00

č.z.: 31136
Místo: SK Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

ne 11. 05. 2014
16:00

č.z.: 31134
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 05. 2014
16:00

č.z.: 31132
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 05. 2014
10:00

č.z.: 36060
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

čt 08. 05. 2014
14:30

č.z.: 47024
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

čt 08. 05. 2014
12:00

č.z.: 47060
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice

so 03. 05. 2014
15:00

č.z.: 31121
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 47057
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 02. 05. 2014
17:15

č.z.: 36039
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 31117
Místo: SK Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 36054
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 26. 04. 2014
13:00

č.z.: 31113
Místo: SK Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 26. 04. 2014
12:00

č.z.: 47053
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 04. 2014
11:00

č.z.: 5329
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno

pá 25. 04. 2014
17:15

č.z.: 36009
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 19. 04. 2014
12:00

č.z.: 5327
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
SK Pedagog České Budějovice

pá 18. 04. 2014
17:15

č.z.: 36024
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 04. 2014
15:00

č.z.: 47049
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň B

ne 13. 04. 2014
11:00

č.z.: 5322
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hradec Králové 1988

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 47033
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 04. 2014
15:00

č.z.: 5321
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Pento Most

so 12. 04. 2014
11:00

č.z.: 31100
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 06. 04. 2014
14:00

č.z.: 36055
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK TOPTRANS Jihlava

ne 06. 04. 2014
11:30

č.z.: 36025
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK TOPTRANS Jihlava

ne 06. 04. 2014
10:00

č.z.: 47048
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 04. 2014
17:00

č.z.: 5317
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 04. 2014
13:00

č.z.: 36047
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 04. 2014
09:00

č.z.: 31091
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 30. 03. 2014
16:30

č.z.: 36015
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 36045
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 29. 03. 2014
12:30

č.z.: 47044
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 31089
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 5314
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 31110
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 5312
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK TOPTRANS Jihlava

so 22. 03. 2014
10:00

č.z.: 31082
Místo: Pluhův Žďár

SK Hospříz
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 03. 2014
10:00

č.z.: 47041
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 15. 03. 2014
12:00

č.z.: 31078
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Tábor

so 15. 03. 2014
11:30

č.z.: 5307
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Pedagog České Budějovice

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 36005
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

ne 09. 03. 2014
10:00

č.z.: 36035
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels

so 08. 03. 2014
12:00

č.z.: 5306
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 03. 2014
11:00

č.z.: 31073
Místo: TJ Vltava

HBC Vikings České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 03. 2014
10:00

č.z.: 36032
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 01. 03. 2014
14:00

č.z.: 5302
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

so 01. 03. 2014
12:30

č.z.: 47034
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Pedagog České Budějovice

so 01. 03. 2014
12:00

č.z.: 31067
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné

ne 01. 12. 2013
13:00

č.z.: 5160
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

ne 01. 12. 2013
12:00

č.z.: 31064
Místo: Pedagog ČB

Orel České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice

so 30. 11. 2013
11:00

č.z.: 36030
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

ne 24. 11. 2013
12:00

č.z.: 47029
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 5157
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 23. 11. 2013
12:00

č.z.: 31056
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov

ne 17. 11. 2013
10:30

č.z.: 5153
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice

so 16. 11. 2013
12:00

č.z.: 31055
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Zliv

so 16. 11. 2013
12:00

č.z.: 47026
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Pedagog České Budějovice

so 16. 11. 2013
10:00

č.z.: 5149
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 11. 2013
09:30

č.z.: 5147
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha

so 09. 11. 2013
12:00

č.z.: 36020
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

so 09. 11. 2013
09:30

č.z.: 36050
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
SK Pedagog České Budějovice

ne 03. 11. 2013
15:00

č.z.: 5137
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 03. 11. 2013
13:00

č.z.: 47019
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň B

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 36017
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 02. 11. 2013
13:00

č.z.: 31045
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 26. 10. 2013
11:00

č.z.: 31036
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice

ne 20. 10. 2013
13:30

č.z.: 47017
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 10. 2013
15:00

č.z.: 31034
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 10. 2013
11:30

č.z.: 5127
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 10. 2013
12:00

č.z.: 47014
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

ne 13. 10. 2013
10:00

č.z.: 5129
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
SK Ďáblové Praha

so 12. 10. 2013
15:30

č.z.: 5122
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

so 12. 10. 2013
11:00

č.z.: 31027
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
SK Hospříz

ne 06. 10. 2013
14:30

č.z.: 47039
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

ne 06. 10. 2013
13:00

č.z.: 5118
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice

ne 06. 10. 2013
12:00

č.z.: 47012
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany

so 05. 10. 2013
11:30

č.z.: 36040
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 10. 2013
11:00

č.z.: 31023
Místo: Tábor

SK Tábor
SK Pedagog České Budějovice

so 05. 10. 2013
09:00

č.z.: 36010
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
SK Pedagog České Budějovice

ne 29. 09. 2013
15:00

č.z.: 36002
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice

ne 29. 09. 2013
10:00

č.z.: 5115
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 28. 09. 2013
12:00

č.z.: 31018
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice

so 28. 09. 2013
11:30

č.z.: 47007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 09. 2013
14:00

č.z.: 5136
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 22. 09. 2013
11:00

č.z.: 31012
Místo: TJ Vltava

TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 09. 2013
12:00

č.z.: 47006
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 09. 2013
10:00

č.z.: 5109
Místo: Zliv

HBC Zliv
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 09. 2013
12:00

č.z.: 47002
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2013
10:00

č.z.: 5108
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 14. 09. 2013
12:00

č.z.: 31009
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
Orel České Budějovice

ne 08. 09. 2013
12:00

č.z.: 31001
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 06. 2013
12:10

č.z.: 8060
Místo: Svitavy

HBC ALPIQ Kladno
SK Pedagog České Budějovice

ne 02. 06. 2013
08:50

č.z.: 8052
Místo: Svitavy

SK Pedagog České Budějovice
TJ Tatran Třemošná

so 01. 06. 2013
16:00

č.z.: 8043
Místo: Svitavy

Ježci Heřmanův Městec
SK Pedagog České Budějovice

so 01. 06. 2013
11:50

č.z.: 8033
Místo: Svitavy

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hradec Králové 1988

so 01. 06. 2013
08:30

č.z.: 8025
Místo: Svitavy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

pá 31. 05. 2013
16:50

č.z.: 8021
Místo: Svitavy

SK Pedagog České Budějovice
HBC ALPIQ Kladno

pá 31. 05. 2013
10:10

č.z.: 8005
Místo: Svitavy

HBT Vlašim
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 05. 2013
15:00

č.z.: 6019
Místo: Kyjov

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 05. 2013
12:00

č.z.: 6015
Místo: Kyjov

SK Pedagog České Budějovice
HBK Kyjov

pá 24. 05. 2013
19:00

č.z.: 6009
Místo: Kyjov

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

pá 24. 05. 2013
14:30

č.z.: 6003
Místo: Kyjov

HBC Škoda Plzeň
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 05. 2013
15:30

č.z.: 46107
Místo: Pedagog Č.B.