SK Kometa Polička

čt 31. 12. 2020
12:00

č.z.: 2024
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň B

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 2017
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Prachatice

po 28. 09. 2020
11:00

č.z.: 2016
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 2010
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Malenovice

ne 13. 09. 2020
14:00

č.z.: 2007
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Kometa Polička

ne 06. 09. 2020
11:00

č.z.: 2003
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 2075
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Prachatice

ne 01. 03. 2020
15:00

č.z.: 2066
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kometa Polička

ne 23. 02. 2020
11:00

č.z.: 2002
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 2064
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 2057
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

ne 17. 11. 2019
14:30

č.z.: 2053
Místo: ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
SK Kometa Polička

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 2048
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2019
14:00

č.z.: 2042
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 2031
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 2030
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBK Bulldogs Brno

ne 29. 09. 2019
13:00

č.z.: 2020
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
SK Kometa Polička

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 2011
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Hostivař

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 2009
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kometa Polička

so 25. 05. 2019
11:00

č.z.: 2120
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 19. 05. 2019
15:00

č.z.: 2118
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 2116
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 12. 05. 2019
10:30

č.z.: 2114
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 2112
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 2106
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 04. 05. 2019
16:00

č.z.: 2102
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 28. 04. 2019
16:00

č.z.: 2098
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 2094
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 21. 04. 2019
13:00

č.z.: 2089
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 20. 04. 2019
16:00

č.z.: 2078
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

ne 14. 04. 2019
15:00

č.z.: 2083
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kometa Polička

ne 31. 03. 2019
14:00

č.z.: 2074
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kometa Polička

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 2067
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 17. 03. 2019
15:00

č.z.: 2065
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 10. 03. 2019
16:00

č.z.: 2056
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kometa Polička

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 2055
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 02. 12. 2018
10:00

č.z.: 2047
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Kometa Polička

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 2029
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 11. 11. 2018
15:00

č.z.: 2044
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 27. 10. 2018
14:00

č.z.: 2038
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Prachatice

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 2033
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

ne 07. 10. 2018
14:00

č.z.: 2022
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 2020
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 2011
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hostivař

ne 16. 09. 2018
14:00

č.z.: 2010
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 2002
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Bulldogs Brno

ne 17. 06. 2018
14:30

č.z.: 67156
Místo: Jihlava

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"
SK Kometa Polička

ne 17. 06. 2018
12:15

č.z.: 67153
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

ne 17. 06. 2018
10:00

č.z.: 67150
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

ne 17. 06. 2018
08:30

č.z.: 67148
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

so 05. 05. 2018
15:00

č.z.: 2214
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 29. 04. 2018
16:30

č.z.: 2212
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

so 28. 04. 2018
16:30

č.z.: 2210
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 22. 04. 2018
13:30

č.z.: 67101
Místo: Polička

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"
SK Kometa Polička

ne 22. 04. 2018
11:30

č.z.: 67099
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

ne 22. 04. 2018
10:30

č.z.: 67098
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"

ne 22. 04. 2018
08:30

č.z.: 67096
Místo: Polička

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 14. 04. 2018
16:00

č.z.: 2198
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 2194
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 07. 04. 2018
16:30

č.z.: 2190
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2176
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Nové Strašecí

so 17. 03. 2018
17:00

č.z.: 2089
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kometa Polička

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 2164
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 10. 03. 2018
10:30

č.z.: 2154
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 04. 03. 2018
16:30

č.z.: 2149
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kometa Polička

ne 26. 11. 2017
13:00

č.z.: 2139
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Tatran Třemošná

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 2131
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Bulldogs Brno

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 2121
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 12. 11. 2017
15:00

č.z.: 2114
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 2108
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička

ne 05. 11. 2017
15:00

č.z.: 2101
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SK Kometa Polička

so 28. 10. 2017
13:00

č.z.: 2084
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 2073
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 15. 10. 2017
14:00

č.z.: 2066
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 2059
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kometa Polička

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 2050
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

ne 01. 10. 2017
14:00

č.z.: 2043
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Kometa Polička

čt 28. 09. 2017
14:00

č.z.: 2034
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 2031
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Jungle Fever Kladno

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 2017
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 2012
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 10. 09. 2017
14:00

č.z.: 2001
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 27. 05. 2017
14:00

č.z.: 2223
Místo: Zimní stadion plocha I.

Jungle Fever Kladno
SK Kometa Polička

ne 21. 05. 2017
11:00

č.z.: 2222
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Jungle Fever Kladno

so 20. 05. 2017
13:00

č.z.: 2221
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Jungle Fever Kladno

so 13. 05. 2017
16:00

č.z.: 2220
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

ne 07. 05. 2017
11:00

č.z.: 2218
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kometa Polička

so 06. 05. 2017
16:00

č.z.: 2216
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kometa Polička

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 2214
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

so 29. 04. 2017
16:00

č.z.: 2212
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

so 22. 04. 2017
14:00

č.z.: 2204
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 15. 04. 2017
13:00

č.z.: 2200
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 2196
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 2188
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kometa Polička

so 01. 04. 2017
16:00

č.z.: 2135
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 2177
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička

ne 19. 03. 2017
15:00

č.z.: 2168
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 2158
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

ne 12. 03. 2017
11:00

č.z.: 2147
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Bulldogs Brno

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 2143
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kometa Polička

ne 20. 11. 2016
15:00

č.z.: 2120
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kometa Polička

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 2116
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 2103
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 30. 10. 2016
11:00

č.z.: 2099
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 2089
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

ne 16. 10. 2016
12:00

č.z.: 2079
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbC Rondo Teplice

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 2069
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Kelti 2008

ne 09. 10. 2016
11:00

č.z.: 2061
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 2054
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 25. 09. 2016
13:00

č.z.: 2038
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 18. 09. 2016
14:00

č.z.: 2036
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Kometa Polička

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 2022
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 2016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kometa Polička

ne 04. 09. 2016
14:00

č.z.: 2005
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Jungle Fever Kladno

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 2263
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 30. 04. 2016
14:00

č.z.: 2259
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 23. 04. 2016
15:00

č.z.: 2255
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

so 23. 04. 2016
11:00

č.z.: 4309
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 17. 04. 2016
11:30

č.z.: 4305
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2016
15:30

č.z.: 2246
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 16. 04. 2016
13:30

č.z.: 4301
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 10. 04. 2016
10:30

č.z.: 4238
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 2238
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 4260
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Enviform Třinec

ne 03. 04. 2016
14:25

č.z.: 69112
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 4246
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 03. 04. 2016
13:10

č.z.: 69105
Místo: Heřmanův Městec

TJ Nový Bydžov - tygříci
SK Kometa Polička

ne 03. 04. 2016
12:20

č.z.: 69102
Místo: Heřmanův Městec

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy "černý tým"

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2225
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

ne 03. 04. 2016
10:15

č.z.: 69092
Místo: Heřmanův Městec

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 03. 04. 2016
09:25

č.z.: 69087
Místo: Heřmanův Městec

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"
SK Kometa Polička

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2215
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 02. 04. 2016
10:00

č.z.: 4253
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2204
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

ne 27. 03. 2016
10:00

č.z.: 4230
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Enviform Třinec

so 26. 03. 2016
10:00

č.z.: 4251
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kometa Polička

ne 20. 03. 2016
14:00

č.z.: 68053
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"

ne 20. 03. 2016
13:00

č.z.: 68050
Místo: Polička

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 20. 03. 2016
12:00

č.z.: 68047
Místo: Polička

SK Hokejbal Letohrad
SK Kometa Polička

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 4226
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
SK Kometa Polička

ne 20. 03. 2016
10:30

č.z.: 68041
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"

ne 20. 03. 2016
09:30

č.z.: 68037
Místo: Polička

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 20. 03. 2016
08:30

č.z.: 68033
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 2143
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Kometa Polička

ne 13. 03. 2016
14:00

č.z.: 4256
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
SK Kometa Polička

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2194
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Nové Strašecí

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2184
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Kovodemont Most B

so 12. 03. 2016
11:00

č.z.: 4245
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kometa Polička

ne 06. 03. 2016
14:00

č.z.: 2168
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 06. 03. 2016
10:00

č.z.: 4241
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Kyjov

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 2159
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Kometa Polička

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 2153
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kometa Polička

so 28. 11. 2015
10:00

č.z.: 4236
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 2133
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Kometa Polička

so 21. 11. 2015
10:00

č.z.: 4231
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 15. 11. 2015
14:25

č.z.: 690684
Místo: Chlumec nad Cidlinou

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 15. 11. 2015
13:10

č.z.: 690677
Místo: Chlumec nad Cidlinou

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 15. 11. 2015
13:00

č.z.: 2121
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 15. 11. 2015
11:55

č.z.: 690671
Místo: Chlumec nad Cidlinou

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"

ne 15. 11. 2015
10:40

č.z.: 69065
Místo: Chlumec nad Cidlinou

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modří"

ne 15. 11. 2015
10:15

č.z.: 69063
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
SK Kometa Polička

ne 15. 11. 2015
09:25

č.z.: 69059
Místo: Chlumec nad Cidlinou

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

ne 08. 11. 2015
14:40

č.z.: 68031
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 08. 11. 2015
14:00

č.z.: 2114
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

ne 08. 11. 2015
12:10

č.z.: 68028
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 08. 11. 2015
10:30

č.z.: 68026
Místo: Pardubice - Svítkov

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 08. 11. 2015
08:50

č.z.: 68024
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2107
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 31. 10. 2015
10:00

č.z.: 4223
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2097
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Kelti 2008

so 24. 10. 2015
15:30

č.z.: 2087
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 4221
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kometa Polička

ne 18. 10. 2015
14:25

č.z.: 69056
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 18. 10. 2015
13:35

č.z.: 69051
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 18. 10. 2015
13:10

č.z.: 69049
Místo: Pardubice - Polabiny

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 18. 10. 2015
11:55

č.z.: 69043
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"

ne 18. 10. 2015
10:40

č.z.: 69037
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modří"

ne 18. 10. 2015
10:15

č.z.: 69035
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 18. 10. 2015
09:25

č.z.: 69031
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 4216
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 2068
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 10. 10. 2015
11:00

č.z.: 4215
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kometa Polička

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 2061
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kometa Polička

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 2051
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
SK Kometa Polička

ne 27. 09. 2015
14:25

č.z.: 69028
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 27. 09. 2015
14:00

č.z.: 2039
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Bulldogs Brno

ne 27. 09. 2015
13:35

č.z.: 69023
Místo: Svitavy

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 27. 09. 2015
13:10

č.z.: 69021
Místo: Svitavy

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 27. 09. 2015
10:40

č.z.: 69009
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 27. 09. 2015
10:15

č.z.: 69007
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 27. 09. 2015
09:25

č.z.: 69003
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 26. 09. 2015
13:30

č.z.: 4208
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2031
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 68015
Místo: Letohrad

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 20. 09. 2015
13:15

č.z.: 68014
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
SK Kometa Polička

ne 20. 09. 2015
11:45

č.z.: 68010
Místo: Letohrad

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 20. 09. 2015
10:30

č.z.: 68006
Místo: Letohrad

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 4211
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Kyjov

ne 20. 09. 2015
09:45

č.z.: 68004
Místo: Letohrad

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 19. 09. 2015
10:00

č.z.: 4206
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 2025
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 12. 09. 2015
10:00

č.z.: 4201
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 06. 09. 2015
14:00

č.z.: 2015
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 05. 09. 2015
15:00

č.z.: 2005
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 14. 06. 2015
17:00

č.z.: 9041
Místo: Vedlejší Plocha

SK Kometa Polička
TJ KOVO Praha

ne 14. 06. 2015
12:00

č.z.: 9033
Místo: Hlavní Plocha

SK Kometa Polička
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 14. 06. 2015
08:00

č.z.: 9025
Místo: Hlavní Plocha

SHC Opava
SK Kometa Polička

so 13. 06. 2015
18:00

č.z.: 9020
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha

SK Kometa Polička
Jungle Fever Kladno

so 13. 06. 2015
15:00

č.z.: 9016
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 13. 06. 2015
14:35

č.z.: 69145
Místo: Hronov

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

so 13. 06. 2015
13:45

č.z.: 69140
Místo: Hronov

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 13. 06. 2015
13:20

č.z.: 69138
Místo: Hronov

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 13. 06. 2015
11:55

č.z.: 69132
Místo: Hronov

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 13. 06. 2015
11:00

č.z.: 9007
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha

SK Kometa Polička
HBC Hostivař

so 13. 06. 2015
10:15

č.z.: 69124
Místo: Hronov

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 13. 06. 2015
09:25

č.z.: 69120
Místo: Hronov

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"

so 02. 05. 2015
16:00

č.z.: 3095
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 02. 05. 2015
15:00

č.z.: 67080
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

so 02. 05. 2015
13:00

č.z.: 67079
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 26. 04. 2015
18:25

č.z.: 69117
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 26. 04. 2015
17:35

č.z.: 69112
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí"
SK Kometa Polička

ne 26. 04. 2015
17:10

č.z.: 69110
Místo: Pardubice - Polabiny

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 26. 04. 2015
16:30

č.z.: 3093
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 26. 04. 2015
15:55

č.z.: 69104
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 26. 04. 2015
14:40

č.z.: 69098
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modří"

ne 26. 04. 2015
14:15

č.z.: 69096
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 26. 04. 2015
13:25

č.z.: 69092
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"

so 25. 04. 2015
17:00

č.z.: 3091
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 25. 04. 2015
12:00

č.z.: 67074
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 67073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 19. 04. 2015
14:00

č.z.: 3088
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 19. 04. 2015
12:00

č.z.: 67056
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 19. 04. 2015
10:00

č.z.: 67055
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 18. 04. 2015
14:00

č.z.: 3085
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

so 11. 04. 2015
12:45

č.z.: 67072
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 11. 04. 2015
09:45

č.z.: 67071
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 3079
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

ne 05. 04. 2015
12:00

č.z.: 67066
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 05. 04. 2015
10:00

č.z.: 67065
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 04. 04. 2015
14:00

č.z.: 3076
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 29. 03. 2015
14:00

č.z.: 69088
Místo: Svítkov

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 29. 03. 2015
13:15

č.z.: 69087
Místo: Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"
SK Kometa Polička

ne 29. 03. 2015
12:00

č.z.: 67060
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 29. 03. 2015
11:45

č.z.: 69083
Místo: Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"
SK Kometa Polička

ne 29. 03. 2015
10:30

č.z.: 69079
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 67059
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 29. 03. 2015
09:45

č.z.: 69077
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 3070
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 3066
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbK Karviná

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 3063
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 3057
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 01. 03. 2015
11:00

č.z.: 3056
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 23. 11. 2014
10:00

č.z.: 3048
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 16. 11. 2014
12:55

č.z.: 69074
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 16. 11. 2014
12:05

č.z.: 69069
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Rebel Praha 8
SK Kometa Polička

ne 16. 11. 2014
11:40

č.z.: 69067
Místo: Pardubice - Svítkov

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 16. 11. 2014
11:00

č.z.: 3041
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 16. 11. 2014
10:25

č.z.: 69061
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HC Kert Park Praha

ne 16. 11. 2014
09:35

č.z.: 69057
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 16. 11. 2014
07:55

č.z.: 69049
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"

ne 09. 11. 2014
16:45

č.z.: 67042
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
SK Kometa Polička

ne 09. 11. 2014
15:00

č.z.: 67041
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
SK Kometa Polička

ne 02. 11. 2014
10:00

č.z.: 3039
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 01. 11. 2014
12:45

č.z.: 67032
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 67031
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 26. 10. 2014
10:00

č.z.: 3034
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

ne 19. 10. 2014
16:00

č.z.: 67030
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 3030
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kometa Polička

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 67029
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 69045
Místo: Pardubice - Polabiny

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 19. 10. 2014
13:15

č.z.: 69044
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"
SK Kometa Polička

ne 19. 10. 2014
11:45

č.z.: 69040
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"
SK Kometa Polička

ne 19. 10. 2014
10:30

č.z.: 69036
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 19. 10. 2014
09:45

č.z.: 69034
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 12. 10. 2014
12:00

č.z.: 3027
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 11. 10. 2014
15:00

č.z.: 67022
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 11. 10. 2014
13:00

č.z.: 67021
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 05. 10. 2014
12:00

č.z.: 67018
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 05. 10. 2014
11:00

č.z.: 3021
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
SK Kometa Polička

ne 05. 10. 2014
10:00

č.z.: 67017
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 28. 09. 2014
14:25

č.z.: 69028
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 28. 09. 2014
14:00

č.z.: 3020
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 28. 09. 2014
13:35

č.z.: 69023
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy "černý tým"
SK Kometa Polička

ne 28. 09. 2014
13:10

č.z.: 69021
Místo: Svitavy

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 28. 09. 2014
11:05

č.z.: 69011
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 28. 09. 2014
10:15

č.z.: 69007
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy "žlutý tým"
SK Kometa Polička

ne 28. 09. 2014
09:25

č.z.: 69003
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice "černý tým"

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 3012
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 20. 09. 2014
11:30

č.z.: 67012
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

so 20. 09. 2014
10:00

č.z.: 67011
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 3005
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 07. 09. 2014
14:00

č.z.: 3003
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 4142
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

so 10. 05. 2014
17:00

č.z.: 4140
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

so 10. 05. 2014
13:15

č.z.: 67068
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 10. 05. 2014
10:30

č.z.: 67067
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 04. 05. 2014
11:00

č.z.: 4138
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

so 03. 05. 2014
16:30

č.z.: 4136
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

so 03. 05. 2014
14:15

č.z.: 67088
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

so 03. 05. 2014
11:30

č.z.: 67087
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

ne 27. 04. 2014
14:45

č.z.: 69131
Místo: Svitavy

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 27. 04. 2014
13:45

č.z.: 69128
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 27. 04. 2014
13:00

č.z.: 69126
Místo: Svitavy

Ježci Heřmanův Městec "bílý tým"
SK Kometa Polička

ne 27. 04. 2014
13:00

č.z.: 4128
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 27. 04. 2014
11:00

č.z.: 69119
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 27. 04. 2014
10:30

č.z.: 69117
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec "modrý tým"

ne 27. 04. 2014
09:30

č.z.: 69113
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy "žlutý tým"
SK Kometa Polička

so 26. 04. 2014
14:15

č.z.: 67082
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 26. 04. 2014
14:00

č.z.: 4124
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

so 26. 04. 2014
11:30

č.z.: 67081
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 20. 04. 2014
10:00

č.z.: 4120
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 19. 04. 2014
17:00

č.z.: 4116
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 19. 04. 2014
14:00

č.z.: 3108
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 13. 04. 2014
14:15

č.z.: 67078
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 13. 04. 2014
14:00

č.z.: 3104
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 13. 04. 2014
11:30

č.z.: 67077
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 12. 04. 2014
17:00

č.z.: 3100
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 12. 04. 2014
10:30

č.z.: 4108
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

ne 06. 04. 2014
13:00

č.z.: 3096
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 05. 04. 2014
15:00

č.z.: 3092
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 05. 04. 2014
12:00

č.z.: 4104
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 3089
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 4100
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 3084
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

so 29. 03. 2014
13:00

č.z.: 67066
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 29. 03. 2014
11:30

č.z.: 67065
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 4092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

so 22. 03. 2014
12:00

č.z.: 67058
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
SK Kometa Polička

so 22. 03. 2014
10:30

č.z.: 67057
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
SK Kometa Polička

čt 20. 03. 2014
16:45

č.z.: 67052
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

čt 20. 03. 2014
15:30

č.z.: 67051
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 4089
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň

so 15. 03. 2014
10:00

č.z.: 3073
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 09. 03. 2014
10:00

č.z.: 3072
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
SK Kometa Polička

so 08. 03. 2014
14:00

č.z.: 4084
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

so 01. 03. 2014
14:00

č.z.: 4073
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

so 30. 11. 2013
10:30

č.z.: 4072
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 3060
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 23. 11. 2013
13:00

č.z.: 4067
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 17. 11. 2013
10:00

č.z.: 3056
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

so 16. 11. 2013
15:00

č.z.: 67048
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 3002
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 4060
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK TOPTRANS Jihlava

so 16. 11. 2013
10:30

č.z.: 67047
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 3052
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 09. 11. 2013
14:15

č.z.: 67038
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 09. 11. 2013
11:30

č.z.: 67037
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 09. 11. 2013
11:00

č.z.: 4056
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ KOVO Praha

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 4052
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kometa Polička

ne 03. 11. 2013
10:00

č.z.: 3047
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 02. 11. 2013
16:00

č.z.: 67035
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 02. 11. 2013
14:00

č.z.: 4047
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

so 02. 11. 2013
12:00

č.z.: 67036
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 27. 10. 2013
14:00

č.z.: 4007
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC ALPIQ Kladno

ne 27. 10. 2013
10:00

č.z.: 3044
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

so 26. 10. 2013
14:00

č.z.: 4044
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

ne 20. 10. 2013
14:15

č.z.: 67028
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

ne 20. 10. 2013
11:30

č.z.: 67027
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK Hokejbal Letohrad

ne 20. 10. 2013
10:30

č.z.: 3040
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

so 19. 10. 2013
14:00

č.z.: 4040
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
SK Kometa Polička

ne 13. 10. 2013
14:15

č.z.: 67022
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 13. 10. 2013
11:30

č.z.: 67021
Místo: ZS Svitavy

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 4028
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

ne 06. 10. 2013
10:00

č.z.: 3028
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 05. 10. 2013
15:45

č.z.: 67018
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 05. 10. 2013
14:15

č.z.: 67017
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 05. 10. 2013
11:00

č.z.: 4027
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

ne 29. 09. 2013
14:25

č.z.: 69028
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"

ne 29. 09. 2013
13:35

č.z.: 69023
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy "černý tým"
SK Kometa Polička

ne 29. 09. 2013
13:10

č.z.: 69021
Místo: Svitavy

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 29. 09. 2013
11:05

č.z.: 69011
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 29. 09. 2013
10:15

č.z.: 69007
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy "žlutý tým"
SK Kometa Polička

ne 29. 09. 2013
10:00

č.z.: 3027
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ ACS Malenovice SV

ne 29. 09. 2013
09:25

č.z.: 69003
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "červený tým"

so 28. 09. 2013
14:15

č.z.: 67008
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 28. 09. 2013
14:00

č.z.: 4022
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 09. 2013
11:30

č.z.: 67007
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 22. 09. 2013
14:00

č.z.: 3015
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 21. 09. 2013
14:00

č.z.: 4015
Místo: Brno-N.Lískovec

SK TOPTRANS Jihlava
SK Kometa Polička

ne 15. 09. 2013
14:00

č.z.: 3011
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

ne 15. 09. 2013
11:30

č.z.: 67006
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

ne 15. 09. 2013
10:00

č.z.: 67005
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 14. 09. 2013
16:00

č.z.: 4011
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kometa Polička

ne 08. 09. 2013
14:00

č.z.: 3007
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 07. 09. 2013
14:00

č.z.: 4002
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 05. 2013
16:05

č.z.: 69152
Místo: Náchod

Ježci Heřmanův Městec "modrý tým"
SK Kometa Polička

so 25. 05. 2013
15:40

č.z.: 69149
Místo: Náchod

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "červený tým"
SK Kometa Polička

so 25. 05. 2013
14:25

č.z.: 69143
Místo: Náchod

SK Kometa Polička
TJ HSK Sokol Náchod

so 25. 05. 2013
14:00

č.z.: 69142
Místo: Náchod

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 25. 05. 2013
11:55

č.z.: 69132
Místo: Náchod

SK Kometa Polička
NA Rangers Hronov

so 25. 05. 2013
10:40

č.z.: 69126
Místo: Náchod

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec "bílý tým"

so 25. 05. 2013
09:50

č.z.: 69122
Místo: Náchod

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "bílý tým"
SK Kometa Polička

so 25. 05. 2013
09:00

č.z.: 69118
Místo: Náchod

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 19. 05. 2013
15:00

č.z.: 7027
Místo: Letohrad

HBC Hostivař
SK Kometa Polička

ne 19. 05. 2013
11:00

č.z.: 7023
Místo: Letohrad

SK Kometa Polička
HBC ALPIQ Kladno

so 18. 05. 2013
12:00

č.z.: 7016
Místo: Nekoř

HC Kert Park Praha
SK Kometa Polička

so 18. 05. 2013
09:00

č.z.: 7012
Místo: Nekoř

SK Kometa Polička
HbK Karviná

pá 17. 05. 2013
16:00

č.z.: 7006
Místo: Nekoř

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

pá 17. 05. 2013
13:00

č.z.: 7002
Místo: Nekoř

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

so 04. 05. 2013
11:30

č.z.: 67106
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 04. 05. 2013
10:00

č.z.: 67105
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 27. 04. 2013
11:30

č.z.: 67104
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 27. 04. 2013
10:00

č.z.: 67103
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 20. 04. 2013
11:30

č.z.: 67092
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 20. 04. 2013
10:00

č.z.: 67091
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 14. 04. 2013
14:30

č.z.: 4148
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 13. 04. 2013
14:00

č.z.: 4144
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 13. 04. 2013
13:15

č.z.: 67084
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

so 13. 04. 2013
10:30

č.z.: 67083
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ Sršni Svitavy

ne 07. 04. 2013
11:00

č.z.: 4140
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 06. 04. 2013
16:00

č.z.: 4136
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 06. 04. 2013
13:45

č.z.: 67078
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička

so 06. 04. 2013
11:15

č.z.: 67077
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička

so 30. 03. 2013
15:00

č.z.: 3101
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

ne 24. 03. 2013
11:00

č.z.: 3097
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

so 23. 03. 2013
15:00

č.z.: 3093
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

so 23. 03. 2013
14:00

č.z.: 4130
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

so 23. 03. 2013
12:00

č.z.: 67068
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 23. 03. 2013
10:30

č.z.: 67067
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 17. 03. 2013
14:00

č.z.: 3089
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 17. 03. 2013
12:00

č.z.: 4094
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kometa Polička

so 16. 03. 2013
14:00

č.z.: 4124
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 16. 03. 2013
11:30

č.z.: 67062
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 16. 03. 2013
10:00

č.z.: 67061
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

ne 10. 03. 2013
14:00

č.z.: 3086
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 10. 03. 2013
10:00

č.z.: 4115
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Škoda Plzeň

so 09. 03. 2013
15:30

č.z.: 67022
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 4110
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 67021
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

ne 03. 03. 2013
10:00

č.z.: 3080
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Enviform Třinec

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 3077
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 4106
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2012
11:30

č.z.: 4099
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kometa Polička

ne 25. 11. 2012
10:00

č.z.: 3070
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 18. 11. 2012
10:00

č.z.: 3062
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 11. 2012
14:15

č.z.: 67050
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 17. 11. 2012
11:30

č.z.: 4088
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 17. 11. 2012
11:30

č.z.: 67049
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 3055
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

so 10. 11. 2012
15:15

č.z.: 67048
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 3051
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rigum Hodonín

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 67047
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 4083
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 04. 11. 2012
11:00

č.z.: 3048
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 4070
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK TOPTRANS Jihlava

so 03. 11. 2012
11:45

č.z.: 67036
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 11. 2012
09:00

č.z.: 67035
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 28. 10. 2012
10:00

č.z.: 3044
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 27. 10. 2012
14:00

č.z.: 4064
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

ne 21. 10. 2012
10:00

č.z.: 3041
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 4058
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 20. 10. 2012
11:30

č.z.: 67030
Místo: Svitavy-ZS

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 20. 10. 2012
10:00

č.z.: 67029
Místo: Svitavy-ZS

TJ Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 14. 10. 2012
14:00

č.z.: 4049
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
SK Kometa Polička

ne 14. 10. 2012
10:00

č.z.: 3035
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
SK Kometa Polička

so 13. 10. 2012
16:00

č.z.: 3032
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

so 13. 10. 2012
14:00

č.z.: 4044
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 06. 10. 2012
13:00

č.z.: 67012
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 06. 10. 2012
11:30

č.z.: 67011
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 4040
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 30. 09. 2012
12:30

č.z.: 3025
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

ne 30. 09. 2012
10:00

č.z.: 4033
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
TJ KOVO Praha

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 4028
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC ALPIQ Kladno

ne 23. 09. 2012
14:00

č.z.: 3003
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 22. 09. 2012
14:00

č.z.: 4022
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 22. 09. 2012
12:30

č.z.: 67008
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 22. 09. 2012
11:00

č.z.: 67007
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 3017
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 16. 09. 2012
13:00

č.z.: 4017
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

ne 09. 09. 2012
10:00

č.z.: 3010
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

so 08. 09. 2012
14:00

č.z.: 3006
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Kometa Polička

so 08. 09. 2012
11:00

č.z.: 4004
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
SK Kometa Polička

ne 27. 05. 2012
13:00

č.z.: 6049
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 27. 05. 2012
09:00

č.z.: 6045
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

so 26. 05. 2012
09:00

č.z.: 6035
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
HBC Plzeň

pá 25. 05. 2012
18:00

č.z.: 6034
Místo: ASF-Palmovka

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

pá 25. 05. 2012
13:30

č.z.: 6032
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

ne 20. 05. 2012
15:00

č.z.: 7050
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
SK Pedagog České Budějovice

ne 20. 05. 2012
11:30

č.z.: 6028
Místo: Jihlava

TJ Blatná Datels
SK Kometa Polička

ne 20. 05. 2012
11:00

č.z.: 93035
Místo: Česká Třebová

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 20. 05. 2012
09:00

č.z.: 93034
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 20. 05. 2012
09:00

č.z.: 7045
Místo: ASF-Palmovka

HBT Vlašim
SK Kometa Polička

ne 20. 05. 2012
08:30

č.z.: 6026
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

so 19. 05. 2012
15:00

č.z.: 6023
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
HBC Nové Strašecí

so 19. 05. 2012
15:00

č.z.: 7044
Místo: Loba-Palmovka

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 19. 05. 2012
12:00

č.z.: 6021
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

so 19. 05. 2012
09:00

č.z.: 7035
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

pá 18. 05. 2012
18:00

č.z.: 7034
Místo: ASF-Palmovka

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

pá 18. 05. 2012
13:30

č.z.: 7032
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 13. 05. 2012
14:30

č.z.: 7030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 13. 05. 2012
11:30

č.z.: 7028
Místo: Vsetín

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 12. 05. 2012
18:00

č.z.: 7025
Místo: Vsetín

HBC Hostivař B
SK Kometa Polička

so 12. 05. 2012
13:30

č.z.: 7022
Místo: Vsetín

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

ne 06. 05. 2012
13:00

č.z.: 93033
Místo: Přelouč

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 06. 05. 2012
11:00

č.z.: 93032
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 05. 05. 2012
16:00

č.z.: 3157
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

so 05. 05. 2012
12:00

č.z.: 94090
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 05. 05. 2012
11:30

č.z.: 95144
Místo: Svitavy-ZS

HBC Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

so 05. 05. 2012
10:00

č.z.: 94089
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 05. 05. 2012
10:00

č.z.: 95143
Místo: Svitavy-ZS

HBC Sršni Svitavy
SK Kometa Polička

ne 29. 04. 2012
14:00

č.z.: 3155
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

so 28. 04. 2012
14:15

č.z.: 95130
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 28. 04. 2012
14:00

č.z.: 3153
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

so 28. 04. 2012
12:45

č.z.: 94080
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 04. 2012
11:30

č.z.: 95129
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 28. 04. 2012
10:00

č.z.: 94079
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 22. 04. 2012
13:00

č.z.: 93030
Místo: Polička

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 22. 04. 2012
09:00

č.z.: 93028
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 04. 2012
14:00

č.z.: 94078
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 21. 04. 2012
12:45

č.z.: 95126
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

so 21. 04. 2012
11:15

č.z.: 94077
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 21. 04. 2012
10:00

č.z.: 95125
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

ne 15. 04. 2012
11:00

č.z.: 3147
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

so 14. 04. 2012
16:00

č.z.: 3143
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

so 14. 04. 2012
14:15

č.z.: 95116
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 14. 04. 2012
12:45

č.z.: 94068
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 14. 04. 2012
11:30

č.z.: 95115
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 14. 04. 2012
10:00

č.z.: 94067
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 08. 04. 2012
11:00

č.z.: 93026
Místo: Česká Třebová

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 08. 04. 2012
11:00

č.z.: 3139
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

ne 08. 04. 2012
09:00

č.z.: 93025
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 07. 04. 2012
15:00

č.z.: 3135
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

so 07. 04. 2012
12:00

č.z.: 94054
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 07. 04. 2012
10:00

č.z.: 94053
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 3132
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 31. 03. 2012
14:15

č.z.: 95108
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 31. 03. 2012
12:45

č.z.: 94062
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 31. 03. 2012
11:30

č.z.: 95107
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 31. 03. 2012
10:00

č.z.: 94061
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

ne 25. 03. 2012
16:15

č.z.: 95102
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 25. 03. 2012
14:45

č.z.: 94056
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 03. 2012
13:30

č.z.: 95101
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 25. 03. 2012
13:00

č.z.: 93024
Místo: Přelouč

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 25. 03. 2012
12:00

č.z.: 94055
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 03. 2012
11:00

č.z.: 93023
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 25. 03. 2012
10:00

č.z.: 3122
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 24. 03. 2012
14:00

č.z.: 3115
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ ACS Malenovice SV

ne 18. 03. 2012
10:00

č.z.: 3109
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

so 17. 03. 2012
14:00

č.z.: 3098
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rigum Hodonín

so 17. 03. 2012
11:30

č.z.: 95090
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 17. 03. 2012
10:00

č.z.: 95089
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 11. 03. 2012
13:00

č.z.: 93021
Místo: Polička

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 11. 03. 2012
10:00

č.z.: 3103
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

ne 11. 03. 2012
09:00

č.z.: 93019
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 3091
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

ne 27. 11. 2011
14:00

č.z.: 3085
Místo: Pardubice-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 26. 11. 2011
14:30

č.z.: 95088
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 26. 11. 2011
13:00

č.z.: 95087
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 20. 11. 2011
14:00

č.z.: 3079
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 20. 11. 2011
11:00

č.z.: 93017
Místo: Česká Třebová

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 20. 11. 2011
09:00

č.z.: 93016
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

čt 17. 11. 2011
13:30

č.z.: 9069
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

ne 13. 11. 2011
14:00

č.z.: 3074
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 13. 11. 2011
13:45

č.z.: 95036
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 13. 11. 2011
12:15

č.z.: 94020
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 13. 11. 2011
11:00

č.z.: 95035
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

ne 13. 11. 2011
09:30

č.z.: 94019
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
SK Kometa Polička

so 12. 11. 2011
12:00

č.z.: 95072
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Sršni Svitavy

so 12. 11. 2011
10:30

č.z.: 95071
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Sršni Svitavy

ne 06. 11. 2011
14:00

č.z.: 3067
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 06. 11. 2011
12:00

č.z.: 93015
Místo: Přelouč

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 06. 11. 2011
10:00

č.z.: 93014
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 05. 11. 2011
14:15

č.z.: 95058
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička

so 05. 11. 2011
12:45

č.z.: 94038
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 05. 11. 2011
11:30

č.z.: 95057
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička

so 05. 11. 2011
10:00

č.z.: 94037
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 30. 10. 2011
11:00

č.z.: 3066
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 28. 10. 2011
15:00

č.z.: 9053
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC Fire horses Živanice
SK Kometa Polička

pá 28. 10. 2011
14:45

č.z.: 95054
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

pá 28. 10. 2011
13:00

č.z.: 95053
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

ne 23. 10. 2011
13:00

č.z.: 93012
Místo: Polička

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 23. 10. 2011
10:00

č.z.: 3056
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 23. 10. 2011
09:00

č.z.: 93010
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 22. 10. 2011
15:00

č.z.: 94034
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 22. 10. 2011
14:00

č.z.: 3049
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
SK Kometa Polička

so 22. 10. 2011
13:00

č.z.: 94033
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 16. 10. 2011
10:00

č.z.: 3043
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

so 15. 10. 2011
16:00

č.z.: 3037
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 15. 10. 2011
13:45

č.z.: 95044
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 15. 10. 2011
12:15

č.z.: 94026
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 15. 10. 2011
11:00

č.z.: 95043
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 15. 10. 2011
09:30

č.z.: 94025
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 09. 10. 2011
13:00

č.z.: 93009
Místo: Přelouč

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 09. 10. 2011
11:00

č.z.: 93008
Místo: Přelouč

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 02. 10. 2011
17:00

č.z.: 3032
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Kometa Polička

so 01. 10. 2011
17:30

č.z.: 95030
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 01. 10. 2011
16:00

č.z.: 95029
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička

so 01. 10. 2011
14:30

č.z.: 94016
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 01. 10. 2011
12:30

č.z.: 94015
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 25. 09. 2011
11:00

č.z.: 3025
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
SK Kometa Polička

ne 25. 09. 2011
11:00

č.z.: 93005
Místo: Česká Třebová

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 25. 09. 2011
09:00

č.z.: 93004
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

so 24. 09. 2011
14:15

č.z.: 95018
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 24. 09. 2011
12:45

č.z.: 94008
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 24. 09. 2011
11:30

č.z.: 95017
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 24. 09. 2011
10:00

č.z.: 94007
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 18. 09. 2011
14:00

č.z.: 3019
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 18. 09. 2011
12:00

č.z.: 95016
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 18. 09. 2011
10:00

č.z.: 95015
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 09. 2011
14:00

č.z.: 3013
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 17. 09. 2011
11:30

č.z.: 94006
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 17. 09. 2011
09:30

č.z.: 94005
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 11. 09. 2011
14:00

č.z.: 3008
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 11. 09. 2011
13:00

č.z.: 93003
Místo: Polička

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 11. 09. 2011
10:30

č.z.: 94048
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 11. 09. 2011
09:00

č.z.: 94047
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 11. 09. 2011
09:00

č.z.: 93001
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 04. 09. 2011
14:00

č.z.: 3001
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 12. 06. 2011
09:00

č.z.: 4172
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
TJ ACS Malenovice SV

so 11. 06. 2011
18:00

č.z.: 4171
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
SK Ďáblové Praha

so 11. 06. 2011
09:30

č.z.: 4168
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 05. 06. 2011
15:50

č.z.: 8067
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kometa Polička A

ne 05. 06. 2011
13:20

č.z.: 8058
Místo: Pardubice - Polabiny

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička A

ne 05. 06. 2011
13:00

č.z.: 8061
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Kert Park Praha
SK Kometa Polička B

ne 05. 06. 2011
10:30

č.z.: 8048
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička B

ne 05. 06. 2011
10:00

č.z.: 8056
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kometa Polička A
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 04. 06. 2011
16:20

č.z.: 8044
Místo: Pardubice - Svítkov

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička B

so 04. 06. 2011
12:10

č.z.: 8039
Místo: Svítkov

HBC Hostivař
SK Kometa Polička A

so 04. 06. 2011
11:20

č.z.: 8029
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička B
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 04. 06. 2011
08:00

č.z.: 8027
Místo: Svítkov

HC Kert Park Praha
SK Kometa Polička B

pá 03. 06. 2011
17:40

č.z.: 8036
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička A
HBT Vlašim

pá 03. 06. 2011
15:10

č.z.: 8025
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička B
HBK Vsetín

pá 03. 06. 2011
12:40

č.z.: 8033
Místo: Svítkov

HBC Rakovník
SK Kometa Polička A

pá 03. 06. 2011
10:10

č.z.: 8022
Místo: Svítkov

SK Ďáblové Praha
SK Kometa Polička B

pá 03. 06. 2011
08:30

č.z.: 8031
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička A
Ježci Heřmanův Městec

so 28. 05. 2011
14:30

č.z.: 6047
Místo: Loba - Palmovka

SK Kometa Polička
SK Jihlava

so 28. 05. 2011
11:30

č.z.: 6036
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
TJ Snack Dobřany

pá 27. 05. 2011
18:00

č.z.: 6034
Místo: ASF - Palmovka

HBC ALPIQ Kladno
SK Kometa Polička

pá 27. 05. 2011
13:30

č.z.: 6032
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
HbK INTEVO Karviná

ne 22. 05. 2011
15:00

č.z.: 7050
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 22. 05. 2011
13:00

č.z.: 6009
Místo: Dobřany

HBC Pento Most
SK Kometa Polička

ne 22. 05. 2011
12:00

č.z.: 93074
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Jokerit Chrudim

ne 22. 05. 2011
10:00

č.z.: 93073
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Jokerit Chrudim

ne 22. 05. 2011
09:00

č.z.: 7045
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
HBC Pento Most

ne 22. 05. 2011
08:30

č.z.: 6006
Místo: Dobřany

SK Kometa Polička
SHC Opava

so 21. 05. 2011
18:00

č.z.: 6005
Místo: Dobřany

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

so 21. 05. 2011
15:00

č.z.: 6003
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kometa Polička

so 21. 05. 2011
09:30

č.z.: 7035
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
HBC ALPIQ Kladno

pá 20. 05. 2011
16:30

č.z.: 7033
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
TJ Tatran Třemošná

pá 20. 05. 2011
13:30

č.z.: 7032
Místo: ASF - Palmovka

HBK Kyjov
SK Kometa Polička

ne 15. 05. 2011
13:00

č.z.: 7029
Místo: Plzeň - HALA

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 15. 05. 2011
12:00

č.z.: 93070
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Kometa Polička

ne 15. 05. 2011
10:00

č.z.: 93069
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Kometa Polička

ne 15. 05. 2011
10:00

č.z.: 7027
Místo: Plzeň - HALA

SK Kometa Polička
HBC Pento Most

so 14. 05. 2011
18:00

č.z.: 7025
Místo: Plzeň - HALA

SK Kometa Polička
HBC Plzeň

so 14. 05. 2011
15:00

č.z.: 7023
Místo: Plzeň - HALA

TJ Blatná Datels
SK Kometa Polička

ne 08. 05. 2011
12:00

č.z.: 93068
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 08. 05. 2011
10:00

č.z.: 93067
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 07. 05. 2011
11:30

č.z.: 95142
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
SK Kometa Polička

so 07. 05. 2011
10:00

č.z.: 95141
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
SK Kometa Polička

ne 01. 05. 2011
12:00

č.z.: 93062
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
SK Kometa Polička

ne 01. 05. 2011
10:00

č.z.: 93061
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
SK Kometa Polička

so 30. 04. 2011
14:15

č.z.: 95132
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 30. 04. 2011
12:45

č.z.: 94080
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 30. 04. 2011
11:30

č.z.: 95131
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 30. 04. 2011
10:00

č.z.: 94079
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 16. 04. 2011
13:15

č.z.: 95128
Místo: H.Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2011
11:45

č.z.: 94076
Místo: H.Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2011
10:30

č.z.: 95127
Místo: H.Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2011
09:00

č.z.: 94075
Místo: H.Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 10. 04. 2011
12:00

č.z.: 93056
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
SK Kometa Polička

ne 10. 04. 2011
10:00

č.z.: 93055
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
SK Kometa Polička

so 09. 04. 2011
14:15

č.z.: 95114
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

so 09. 04. 2011
12:45

č.z.: 94068
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

so 09. 04. 2011
11:30

č.z.: 95113
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

so 09. 04. 2011
10:00

č.z.: 94067
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

ne 03. 04. 2011
17:10

č.z.: 96311
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad

ne 03. 04. 2011
15:10

č.z.: 96309
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 03. 04. 2011
14:00

č.z.: 3128
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kometa Polička

ne 03. 04. 2011
12:00

č.z.: 93050
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 03. 04. 2011
10:40

č.z.: 96304
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBC ALPIQ Kladno

ne 03. 04. 2011
10:00

č.z.: 93049
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 03. 04. 2011
09:00

č.z.: 96302
Místo: Svitavy

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 27. 03. 2011
14:00

č.z.: 3124
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 27. 03. 2011
12:00

č.z.: 93048
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 27. 03. 2011
10:00

č.z.: 93047
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 26. 03. 2011
14:15

č.z.: 95098
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 26. 03. 2011
12:45

č.z.: 94060
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 26. 03. 2011
11:30

č.z.: 95097
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 26. 03. 2011
10:00

č.z.: 94059
Místo: Polička

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 20. 03. 2011
14:00

č.z.: 3117
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 20. 03. 2011
12:00

č.z.: 93044
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Holcim Prachovice

ne 20. 03. 2011
10:00

č.z.: 93043
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Holcim Prachovice

so 19. 03. 2011
14:15

č.z.: 95096
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 19. 03. 2011
12:45

č.z.: 94058
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 19. 03. 2011
11:30

č.z.: 95095
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

so 19. 03. 2011
10:00

č.z.: 94057
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hradec Králové 1988

ne 13. 03. 2011
13:00

č.z.: 3113
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
SK Kometa Polička

so 12. 03. 2011
14:00

č.z.: 3107
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kometa Polička

ne 06. 03. 2011
12:00

č.z.: 3097
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
SK Kometa Polička

ne 27. 02. 2011
14:00

č.z.: 3091
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
SK Kometa Polička

ne 28. 11. 2010
10:00

č.z.: 3090
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rigum Hodonín

so 27. 11. 2010
13:00

č.z.: 3083
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Sudoměřice

ne 21. 11. 2010
14:00

č.z.: 3075
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
SK Kometa Polička

ne 21. 11. 2010
12:00

č.z.: 93034
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
SK Kometa Polička

ne 21. 11. 2010
10:00

č.z.: 93033
Místo: Chrudim

HBC Jokerit Chrudim
SK Kometa Polička

so 20. 11. 2010
14:15

č.z.: 95078
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 20. 11. 2010
12:45

č.z.: 94048
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 20. 11. 2010
11:30

č.z.: 95077
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 20. 11. 2010
10:00

č.z.: 94047
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

st 17. 11. 2010
10:30

č.z.: 95084
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

st 17. 11. 2010
09:00

č.z.: 95083
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

ne 14. 11. 2010
14:00

č.z.: 3069
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 14. 11. 2010
12:00

č.z.: 93030
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Kometa Polička

ne 14. 11. 2010
10:00

č.z.: 93029
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Kometa Polička

so 13. 11. 2010
11:30

č.z.: 95070
Místo: Polička

SK Kometa Polička
1.HBC Svitavy

so 13. 11. 2010
10:00

č.z.: 95069
Místo: Polička

SK Kometa Polička
1.HBC Svitavy

ne 07. 11. 2010
13:00

č.z.: 3062
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Jihlava

ne 07. 11. 2010
11:00

č.z.: 93028
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

ne 07. 11. 2010
09:00

č.z.: 93027
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HC Jestřábi Přelouč

so 06. 11. 2010
13:15

č.z.: 95060
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička

so 06. 11. 2010
11:45

č.z.: 94038
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

so 06. 11. 2010
10:30

č.z.: 95059
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička

so 06. 11. 2010
09:00

č.z.: 94037
Místo: Pce-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

čt 28. 10. 2010
13:00

č.z.: 9065
Místo: Hradec Králové

NA Rangers Hronov
SK Kometa Polička

ne 24. 10. 2010
14:00

č.z.: 3058
Místo: Pardubice-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 24. 10. 2010
12:00

č.z.: 93022
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
SK Kometa Polička

ne 24. 10. 2010
10:00

č.z.: 93021
Místo: Prachovice

SK Holcim Prachovice
SK Kometa Polička

so 23. 10. 2010
14:15

č.z.: 95056
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 23. 10. 2010
12:45

č.z.: 94034
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 23. 10. 2010
11:30

č.z.: 95055
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

so 23. 10. 2010
10:00

č.z.: 94033
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 17. 10. 2010
14:00

č.z.: 3051
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

so 16. 10. 2010
13:15

č.z.: 95042
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 16. 10. 2010
11:45

č.z.: 94026
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 16. 10. 2010
10:30

č.z.: 95041
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 16. 10. 2010
09:00

č.z.: 94025
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

ne 10. 10. 2010
14:00

č.z.: 93016
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Jokerit Chrudim

ne 10. 10. 2010
12:00

č.z.: 93015
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Jokerit Chrudim

ne 10. 10. 2010
10:00

č.z.: 3047
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Sokol Poruba

so 09. 10. 2010
14:00

č.z.: 3041
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SHC Opava

ne 03. 10. 2010
14:20

č.z.: 96108
Místo: Polabiny

SK Kometa Polička
HBC ALPIQ Kladno

ne 03. 10. 2010
14:00

č.z.: 3031
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec

ne 03. 10. 2010
12:40

č.z.: 96106
Místo: Polabiny

SK Kometa Polička
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 03. 10. 2010
12:00

č.z.: 93010
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 03. 10. 2010
11:00

č.z.: 96104
Místo: Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kometa Polička

ne 03. 10. 2010
10:00

č.z.: 93009
Místo: Polička

SK Kometa Polička
TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ne 03. 10. 2010
09:20

č.z.: 96102
Místo: Polabiny

SK OEZ Testa Letohrad
SK Kometa Polička

so 02. 10. 2010
14:15

č.z.: 95026
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 02. 10. 2010
12:45

č.z.: 94018
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 02. 10. 2010
11:30

č.z.: 95025
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

so 02. 10. 2010
10:00

č.z.: 94017
Místo: Pce-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

</