SK Kelti 2008

so 16. 10. 2021
10:00

č.z.: 26027
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

út 12. 10. 2021
18:30

č.z.: 26029
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Kladno

ne 10. 10. 2021
16:00

č.z.: 21024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

ne 10. 10. 2021
12:00

č.z.: 5017
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

so 09. 10. 2021
16:00

č.z.: 26021
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 A

so 09. 10. 2021
14:30

č.z.: 23023
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Vrány Černíkovice

so 09. 10. 2021
12:00

č.z.: 4028
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

so 09. 10. 2021
09:00

č.z.: 26024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

pá 08. 10. 2021
19:00

č.z.: 3005
Místo: Praha - Palmovka

TJ Kovo Praha B
SK Kelti 2008

út 05. 10. 2021
19:00

č.z.: 26001
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 03. 10. 2021
16:00

č.z.: 21017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 03. 10. 2021
15:00

č.z.: 23016
Místo: Kladno u ZS

HBC Moribundus Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 03. 10. 2021
14:30

č.z.: 27032
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 - Fretky
Wolves Chomutov

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 27027
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 27031
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 03. 10. 2021
11:30

č.z.: 27026
Místo: Praha - Hostivař

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 09

ne 03. 10. 2021
11:30

č.z.: 27035
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008 - 10
HBC Rakovník

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 27034
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 10

so 02. 10. 2021
11:00

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 01. 10. 2021
18:30

č.z.: 4023
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

út 28. 09. 2021
18:00

č.z.: 4019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

út 28. 09. 2021
16:00

č.z.: 5015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

út 28. 09. 2021
14:30

č.z.: 11006
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

út 28. 09. 2021
12:40

č.z.: 11004
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

út 28. 09. 2021
10:50

č.z.: 11002
Místo: Pardubice - Svítkov

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

ne 26. 09. 2021
16:00

č.z.: 21015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

ne 26. 09. 2021
12:00

č.z.: 27018
Místo: Beroun

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 10

ne 26. 09. 2021
09:00

č.z.: 27016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Kladno

so 25. 09. 2021
14:00

č.z.: 4015
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

so 25. 09. 2021
11:30

č.z.: 23009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

ne 19. 09. 2021
14:00

č.z.: 23002
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

ne 19. 09. 2021
13:30

č.z.: 21006
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SK Kelti 2008

ne 19. 09. 2021
12:00

č.z.: 5006
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 18. 09. 2021
14:00

č.z.: 26010
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 18. 09. 2021
11:00

č.z.: 4009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

čt 16. 09. 2021
19:30

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

st 15. 09. 2021
19:00

č.z.: 4008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 12. 09. 2021
16:00

č.z.: 5005
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 27007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
SK Kelti 2008 - 10

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 27007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
SK Kelti 2008 - 10

čt 09. 09. 2021
18:00

č.z.: 26005
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

pá 03. 09. 2021
19:00

č.z.: 4003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 11. 07. 2021
16:00

č.z.: 21024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 10. 07. 2021
10:00

č.z.: 21022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

čt 08. 07. 2021
19:30

č.z.: 21003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař B

ne 27. 06. 2021
13:30

č.z.: 11905
Místo: Čáslav - z. s.

HC ŠD Písek
SK Kelti 2008

ne 27. 06. 2021
10:00

č.z.: 11902
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
17:00

č.z.: 11633
Místo: Čáslav - z. s.

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
14:30

č.z.: 11630
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
14:00

č.z.: 26023
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
12:30

č.z.: 11628
Místo: Čáslav - z. s.

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

so 26. 06. 2021
11:00

č.z.: 21018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
10:00

č.z.: 11625
Místo: Čáslav - z. s.

SK Kelti 2008
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 20. 06. 2021
15:00

č.z.: 21013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 06. 2021
12:30

č.z.: 5629
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 20. 06. 2021
11:00

č.z.: 5628
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 19. 06. 2021
11:30

č.z.: 26015
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 19. 06. 2021
10:15

č.z.: 26014
Místo: Praha - Hostivař

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
15:15

č.z.: 26011
Místo: Praha - Lužiny

SK Kelti 2008
HBC Kladno

so 12. 06. 2021
14:00

č.z.: 26010
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
12:00

č.z.: 11617
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC ŠD Písek

so 12. 06. 2021
11:10

č.z.: 11616
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
09:30

č.z.: 11614
Místo: Beroun

HC ŠD Písek
SK Kelti 2008

čt 10. 06. 2021
19:15

č.z.: 21004
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

st 09. 06. 2021
20:00

č.z.: 21011
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

ne 06. 06. 2021
15:30

č.z.: 5614
Místo: Kladno u ZS

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 06. 06. 2021
15:00

č.z.: 21008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 06. 06. 2021
14:00

č.z.: 5613
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 27003
Místo: Ústí nad Labem

SK Kelti 2008 - 08
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 27005
Místo: Mladá Boleslav

SK Kelti 2008 - 09
HBC Rakovník

ne 06. 06. 2021
10:00

č.z.: 27004
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008 - 09

so 05. 06. 2021
13:30

č.z.: 26003
Místo: Beroun

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 05. 06. 2021
11:00

č.z.: 26001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Most

so 29. 05. 2021
13:50

č.z.: 11606
Místo: Plzeň - Litice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 29. 05. 2021
12:10

č.z.: 11604
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 29. 05. 2021
11:20

č.z.: 11603
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 26028
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 11. 10. 2020
09:00

č.z.: 27021
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HC Kert Park Praha

so 10. 10. 2020
15:00

č.z.: 23026
Místo:

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

so 10. 10. 2020
14:00

č.z.: 21023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 10. 10. 2020
12:30

č.z.: 26023
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Liberec

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 26022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 5017
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 04. 10. 2020
16:00

č.z.: 21018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

ne 04. 10. 2020
13:30

č.z.: 27020
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 08

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 27019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař B

so 03. 10. 2020
16:00

č.z.: 23021
Místo:

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 03. 10. 2020
15:00

č.z.: 26017
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 03. 10. 2020
10:00

č.z.: 26018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
SK Kelti 2008 B

po 28. 09. 2020
16:00

č.z.: 3020
Místo: Plzeň - Hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
SK Kelti 2008

po 28. 09. 2020
14:30

č.z.: 11012
Místo: Beroun - Hlinky

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

po 28. 09. 2020
11:50

č.z.: 11009
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

po 28. 09. 2020
10:00

č.z.: 11007
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 09. 2020
15:00

č.z.: 23016
Místo:

SK Kelti 2008 B
HBC Vrány Černíkovice

so 26. 09. 2020
16:30

č.z.: 21012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 26. 09. 2020
12:30

č.z.: 26013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

ne 20. 09. 2020
18:00

č.z.: 23011
Místo: Kladno - ZS

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 20. 09. 2020
16:00

č.z.: 21009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

ne 20. 09. 2020
14:30

č.z.: 27008
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 09

ne 20. 09. 2020
13:30

č.z.: 5006
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 19. 09. 2020
13:00

č.z.: 26007
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 B

so 19. 09. 2020
10:00

č.z.: 26006
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 13. 09. 2020
15:30

č.z.: 23006
Místo:

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 13. 09. 2020
11:00

č.z.: 5005
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 09. 2020
10:00

č.z.: 21001
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

ne 13. 09. 2020
09:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař A

so 12. 09. 2020
17:00

č.z.: 26004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

so 12. 09. 2020
15:00

č.z.: 26005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 06. 2020
18:00

č.z.: 21020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 27. 06. 2020
15:00

č.z.: 21017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 27. 06. 2020
11:30

č.z.: 26019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Kladno

ne 21. 06. 2020
16:00

č.z.: 21013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Jungle Fever Kladno

ne 21. 06. 2020
12:00

č.z.: 27021
Místo: Rakovník

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

ne 21. 06. 2020
11:00

č.z.: 27020
Místo: Rakovník

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08

so 20. 06. 2020
11:30

č.z.: 26017
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

so 20. 06. 2020
09:30

č.z.: 26016
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

čt 18. 06. 2020
18:30

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

so 13. 06. 2020
11:00

č.z.: 26015
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 A

so 13. 06. 2020
10:30

č.z.: 26014
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

so 13. 06. 2020
10:00

č.z.: 21010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 07. 06. 2020
12:00

č.z.: 27015
Místo: Most

SK Kelti 2008 - 08
HBC Most

ne 07. 06. 2020
11:00

č.z.: 27014
Místo: Most

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08

so 06. 06. 2020
10:30

č.z.: 26010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Kert Park Praha

st 03. 06. 2020
19:30

č.z.: 21007
Místo: Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

ne 31. 05. 2020
16:00

č.z.: 21004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

so 30. 05. 2020
10:30

č.z.: 26004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

čt 28. 05. 2020
18:30

č.z.: 26009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

čt 28. 05. 2020
18:30

č.z.: 26009
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

st 27. 05. 2020
19:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 24. 05. 2020
12:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 08

ne 24. 05. 2020
10:00

č.z.: 27001
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

so 23. 05. 2020
11:00

č.z.: 26002
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

so 23. 05. 2020
10:30

č.z.: 26003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 B

ne 08. 03. 2020
15:30

č.z.: 21049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kladno B

ne 08. 03. 2020
14:30

č.z.: 27088
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08

ne 08. 03. 2020
13:00

č.z.: 23119
Místo:

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 5054
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 03. 2020
10:30

č.z.: 27089
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 07

so 07. 03. 2020
16:00

č.z.: 11048
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 03. 2020
15:00

č.z.: 11044
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

SK Kelti 2008
HC Slavia Praha

so 07. 03. 2020
13:20

č.z.: 11032
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 07. 03. 2020
11:40

č.z.: 11047
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 01. 03. 2020
19:00

č.z.: 21045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

ne 01. 03. 2020
16:00

č.z.: 27081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
Wolves Chomutov

ne 01. 03. 2020
16:00

č.z.: 23114
Místo:

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 5051
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 01. 03. 2020
09:00

č.z.: 27082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Nové Strašecí

so 14. 12. 2019
12:30

č.z.: 23100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Moribundus Kladno

so 07. 12. 2019
13:00

č.z.: 23094
Místo: GDM 09

HBC Lev Cvrčovice
SK Kelti 2008 B

ne 01. 12. 2019
14:00

č.z.: 5081
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 30. 11. 2019
15:00

č.z.: 26048
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

so 30. 11. 2019
12:30

č.z.: 23088
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HC Narko Kročehlavy

so 30. 11. 2019
10:00

č.z.: 26047
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 27073
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 08

ne 24. 11. 2019
10:00

č.z.: 21037
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 26041
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

so 23. 11. 2019
12:30

č.z.: 23083
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 26042
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

čt 21. 11. 2019
18:00

č.z.: 27074
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 07

út 19. 11. 2019
18:30

č.z.: 5044
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
SK Kelti 2008

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 27069
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník

ne 17. 11. 2019
13:00

č.z.: 27068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
TJ KOVO Praha

ne 17. 11. 2019
10:00

č.z.: 23078
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 16. 11. 2019
14:30

č.z.: 26039
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

so 16. 11. 2019
12:00

č.z.: 11026
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 16. 11. 2019
11:00

č.z.: 11027
Místo: BEROUN - Hlinky

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 16. 11. 2019
09:00

č.z.: 26038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

st 13. 11. 2019
19:30

č.z.: 21033
Místo: Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 27059
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 - 07

ne 10. 11. 2019
14:30

č.z.: 21029
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2019
13:00

č.z.: 5036
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
SK Kelti 2008

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 27058
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
SK Kelti 2008 - 08

so 09. 11. 2019
15:00

č.z.: 26034
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí

so 09. 11. 2019
12:30

č.z.: 23071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Černá Hvězda Libušín

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 26035
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HC Kert Park Praha

po 04. 11. 2019
17:30

č.z.: 27044
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 03. 11. 2019
15:30

č.z.: 27056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HC Kert Park Praha

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 5065
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

ne 03. 11. 2019
13:30

č.z.: 27055
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Liberec

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 26029
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 11012
Místo: PÍSEK

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 02. 11. 2019
13:30

č.z.: 26030
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 B

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 11011
Místo: PÍSEK

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 27043
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 - 08

so 02. 11. 2019
09:00

č.z.: 23064
Místo: GDM 09

HBK Psi Kladno
SK Kelti 2008 B

so 26. 10. 2019
12:30

č.z.: 23057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 26. 10. 2019
10:00

č.z.: 21041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

čt 24. 10. 2019
18:30

č.z.: 26028
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 20. 10. 2019
14:00

č.z.: 23049
Místo: Rakovnik

HBC Vrány Černíkovice
SK Kelti 2008 B

ne 20. 10. 2019
13:30

č.z.: 21021
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
SK Kelti 2008

ne 20. 10. 2019
13:00

č.z.: 26027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

ne 20. 10. 2019
09:30

č.z.: 5027
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 19. 10. 2019
16:30

č.z.: 26021
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 B

pá 18. 10. 2019
16:30

č.z.: 27017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Hostivař

ne 13. 10. 2019
15:30

č.z.: 21017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

ne 13. 10. 2019
13:30

č.z.: 27030
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
SK Rebel Praha

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 5022
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 13. 10. 2019
10:00

č.z.: 27029
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 - 07

so 12. 10. 2019
15:00

č.z.: 11043
Místo: PRAHA - Lužiny

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 12. 10. 2019
13:00

č.z.: 11008
Místo: PRAHA - Lužiny

HC Slavia Praha
SK Kelti 2008

so 12. 10. 2019
12:30

č.z.: 23042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

so 12. 10. 2019
12:10

č.z.: 11007
Místo: PRAHA - Lužiny

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

so 12. 10. 2019
09:30

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

so 12. 10. 2019
09:30

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 27028
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 06. 10. 2019
15:00

č.z.: 21025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Jungle Fever Kladno

ne 06. 10. 2019
10:30

č.z.: 5018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 06. 10. 2019
09:00

č.z.: 27027
Místo: Palmovka - Plast

SHM Prosek Moles
SK Kelti 2008 - 08

so 05. 10. 2019
15:30

č.z.: 21013
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 05. 10. 2019
11:00

č.z.: 23034
Místo: GDM 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 05. 10. 2019
10:00

č.z.: 26013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

ne 29. 09. 2019
14:45

č.z.: 21009
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 5015
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 29. 09. 2019
09:00

č.z.: 27016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SHM Prosek Moles

so 28. 09. 2019
13:00

č.z.: 26011
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

so 28. 09. 2019
12:30

č.z.: 23027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

so 28. 09. 2019
10:00

č.z.: 26012
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

ne 22. 09. 2019
18:00

č.z.: 27012
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 08

ne 22. 09. 2019
17:00

č.z.: 23025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HCZB Sun Devils Kladno

ne 22. 09. 2019
17:00

č.z.: 21005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

ne 22. 09. 2019
16:30

č.z.: 27013
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 07

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 5009
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 21. 09. 2019
16:00

č.z.: 23018
Místo: GDM 09

HBC Moribundus Kladno
SK Kelti 2008 B

so 21. 09. 2019
15:00

č.z.: 26005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 09. 2019
10:00

č.z.: 26006
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 15. 09. 2019
15:30

č.z.: 5008
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Kladno

ne 15. 09. 2019
13:30

č.z.: 27004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2019
09:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Kladno

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 14. 09. 2019
12:30

č.z.: 23013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

so 14. 09. 2019
10:30

č.z.: 26002
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 A

so 14. 09. 2019
09:00

č.z.: 26003
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

ne 08. 09. 2019
17:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Kelti 2008 - 08

ne 08. 09. 2019
17:30

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Kelti 2008 - 08

so 07. 09. 2019
11:00

č.z.: 23002
Místo: GDM09

HC Narko Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

ne 09. 06. 2019
14:30

č.z.: 5509
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 09. 06. 2019
08:30

č.z.: 5506
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

so 08. 06. 2019
14:00

č.z.: 5503
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 08. 06. 2019
10:00

č.z.: 5501
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

pá 07. 06. 2019
18:30

č.z.: 27107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Hostivař

út 04. 06. 2019
18:30

č.z.: 27095
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 06

so 01. 06. 2019
15:30

č.z.: 23185
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

út 28. 05. 2019
18:30

č.z.: 27100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 05. 2019
13:00

č.z.: 5135
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 26. 05. 2019
13:00

č.z.: 27104
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 06

ne 26. 05. 2019
12:00

č.z.: 11073
Místo: ZS Příbram

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

ne 26. 05. 2019
10:00

č.z.: 23184
Místo: GDM 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

ne 26. 05. 2019
09:30

č.z.: 27103
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 26. 05. 2019
09:00

č.z.: 11070
Místo: ZS Příbram

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 25. 05. 2019
17:00

č.z.: 11065
Místo: ZS Příbram

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

so 25. 05. 2019
15:00

č.z.: 23183
Místo: GDM09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

so 25. 05. 2019
13:00

č.z.: 11061
Místo: ZS Příbram

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 25. 05. 2019
10:00

č.z.: 11058
Místo: ZS Příbram

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

út 21. 05. 2019
18:30

č.z.: 27092
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Kelti 2008 - 07

út 21. 05. 2019
18:30

č.z.: 27092
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Kelti 2008 - 07

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 5127
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 23182
Místo: GDM 09

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 19. 05. 2019
10:00

č.z.: 27099
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HC Kert Park Praha

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 23180
Místo: GDM 09

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 26110
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

út 14. 05. 2019
18:30

č.z.: 26101
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

út 14. 05. 2019
18:30

č.z.: 26101
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 12. 05. 2019
15:30

č.z.: 21100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 05. 2019
13:00

č.z.: 5124
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 05. 2019
11:00

č.z.: 23177
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 11. 05. 2019
17:30

č.z.: 23176
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 11. 05. 2019
15:00

č.z.: 26105
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 26106
Místo: Most

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 21096
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

st 08. 05. 2019
10:00

č.z.: 23174
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HCZB Sun Devils Kladno

ne 05. 05. 2019
16:00

č.z.: 5109
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

ne 05. 05. 2019
14:00

č.z.: 27089
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 05. 05. 2019
14:00

č.z.: 23173
Místo: GDM 09

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 05. 05. 2019
11:30

č.z.: 5118
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 27059
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Kelti 2008 - 06
SK Ďáblové Praha

ne 05. 05. 2019
09:30

č.z.: 27087
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Hostivař

so 04. 05. 2019
17:00

č.z.: 23169
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HCZB Sun Devils Kladno

so 04. 05. 2019
15:00

č.z.: 26098
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

so 04. 05. 2019
13:30

č.z.: 11056
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 11053
Místo: Beroun - Hlinky

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

pá 03. 05. 2019
18:00

č.z.: 26097
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

ne 28. 04. 2019
13:30

č.z.: 21086
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
SK Kelti 2008

ne 28. 04. 2019
13:00

č.z.: 5113
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 28. 04. 2019
12:00

č.z.: 27085
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 27082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 26094
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
TJ KOVO Praha

so 27. 04. 2019
10:00

č.z.: 21082
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

út 23. 04. 2019
18:00

č.z.: 26061
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

út 23. 04. 2019
18:00

č.z.: 26061
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Kelti 2008 A

pá 19. 04. 2019
10:00

č.z.: 21090
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

út 16. 04. 2019
18:30

č.z.: 26088
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 14. 04. 2019
16:00

č.z.: 27076
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 14. 04. 2019
15:30

č.z.: 21077
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno B

ne 14. 04. 2019
14:00

č.z.: 27080
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 06

ne 14. 04. 2019
13:00

č.z.: 5102
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 14. 04. 2019
10:00

č.z.: 23155
Místo: GDM 09

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 23151
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Lev Cvrčovice

so 13. 04. 2019
09:00

č.z.: 26086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

pá 12. 04. 2019
18:00

č.z.: 27062
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 06

ne 07. 04. 2019
15:30

č.z.: 23094
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 5100
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 07. 04. 2019
13:00

č.z.: 21073
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 07. 04. 2019
12:30

č.z.: 27075
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HC Kert Park Praha

ne 07. 04. 2019
10:30

č.z.: 26052
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

ne 07. 04. 2019
10:00

č.z.: 27071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Rebel Praha

so 06. 04. 2019
15:00

č.z.: 26083
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník

so 06. 04. 2019
15:00

č.z.: 11042
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 06. 04. 2019
12:30

č.z.: 23073
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 06. 04. 2019
11:30

č.z.: 11039
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 06. 04. 2019
10:00

č.z.: 26081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
TJ KOVO Praha

so 06. 04. 2019
10:00

č.z.: 11038
Místo: Pardubice - Svítkov

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

út 02. 04. 2019
17:30

č.z.: 27049
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 07

ne 31. 03. 2019
15:30

č.z.: 23141
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 31. 03. 2019
13:00

č.z.: 5091
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 27070
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC ALPIQ Kladno

ne 31. 03. 2019
09:00

č.z.: 27067
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 07

so 30. 03. 2019
15:30

č.z.: 21050
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha B

so 30. 03. 2019
13:00

č.z.: 23133
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Černá Hvězda Libušín

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 26076
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 A

čt 28. 03. 2019
18:00

č.z.: 26079
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 B

ne 24. 03. 2019
18:00

č.z.: 26051
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

ne 24. 03. 2019
14:00

č.z.: 21068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha B

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 5090
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 24. 03. 2019
10:00

č.z.: 27064
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 03. 2019
12:30

č.z.: 26072
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
TJ KOVO Praha

so 23. 03. 2019
11:00

č.z.: 23125
Místo: GDM 09

HBK Psi Kladno
SK Kelti 2008 B

pá 22. 03. 2019
17:00

č.z.: 26071
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Most

ne 17. 03. 2019
13:30

č.z.: 21061
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
SK Kelti 2008

ne 17. 03. 2019
13:00

č.z.: 5082
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 23122
Místo: GDM 09

HBC Moribundus Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 17. 03. 2019
09:00

č.z.: 27058
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 07

so 16. 03. 2019
15:00

č.z.: 26070
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Most

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 26066
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC ALPIQ Kladno

ne 10. 03. 2019
15:00

č.z.: 21059
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 5079
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 09. 03. 2019
13:30

č.z.: 11035
Místo: Praha - Palmovka

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 09. 03. 2019
13:00

č.z.: 23114
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

so 09. 03. 2019
11:40

č.z.: 11027
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 11025
Místo: Praha - Palmovka

HC Slavia Praha
SK Kelti 2008

ne 03. 03. 2019
13:30

č.z.: 21054
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK Kelti 2008

ne 03. 03. 2019
13:00

č.z.: 5073
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 03. 03. 2019
10:00

č.z.: 27048
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HC Kert Park Praha

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 23105
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

so 02. 03. 2019
10:00

č.z.: 26056
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Rakovník

so 02. 03. 2019
09:30

č.z.: 26060
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

ne 24. 02. 2019
14:00

č.z.: 27053
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Kelti 2008 - 06

ne 24. 02. 2019
14:00

č.z.: 27053
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Kelti 2008 - 06

ne 24. 02. 2019
11:00

č.z.: 23101
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

ne 09. 12. 2018
11:00

č.z.: 26025
Místo: Malé Březno

HBC Most
SK Kelti 2008 B

ne 02. 12. 2018
11:00

č.z.: 5068
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

ne 25. 11. 2018
16:00

č.z.: 27042
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 07

ne 25. 11. 2018
14:00

č.z.: 21047
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 25. 11. 2018
12:30

č.z.: 27044
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
TJ KOVO Praha

ne 25. 11. 2018
10:00

č.z.: 5064
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

so 24. 11. 2018
14:30

č.z.: 26049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
SK Rebel Praha

so 24. 11. 2018
12:30

č.z.: 21011
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 11. 2018
11:00

č.z.: 23087
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
SK Kelti 2008 B

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 26046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

ne 18. 11. 2018
16:00

č.z.: 5057
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 18. 11. 2018
12:30

č.z.: 21041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Defekt Třebíz

ne 18. 11. 2018
10:30

č.z.: 27037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 06

ne 18. 11. 2018
10:00

č.z.: 27040
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Ďáblové Praha

so 17. 11. 2018
15:00

č.z.: 11023
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 17. 11. 2018
14:30

č.z.: 26043
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 11. 2018
12:30

č.z.: 23080
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

so 17. 11. 2018
12:30

č.z.: 11021
Místo: Česká Třebová

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 26041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 11019
Místo: Česká Třebová

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 11. 11. 2018
15:30

č.z.: 27035
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Nové Strašecí

ne 11. 11. 2018
13:00

č.z.: 5055
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 11. 2018
10:00

č.z.: 27031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
SK Rebel Praha

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 21014
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
SK Kelti 2008

so 10. 11. 2018
09:30

č.z.: 26038
Místo: Beroun

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 B

čt 08. 11. 2018
18:00

č.z.: 26036
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 A

st 07. 11. 2018
19:30

č.z.: 21040
Místo: Čimice

Rafani Praha
SK Kelti 2008

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 27026
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 04. 11. 2018
13:00

č.z.: 27030
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 07

ne 04. 11. 2018
12:00

č.z.: 5046
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 26034
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 23061
Místo: Kladno u ZS

HBC Lev Cvrčovice
SK Kelti 2008 B

so 03. 11. 2018
10:00

č.z.: 26031
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Rebel Praha

ne 28. 10. 2018
13:00

č.z.: 5045
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 28. 10. 2018
10:00

č.z.: 21023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 27. 10. 2018
13:00

č.z.: 23057
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

ne 21. 10. 2018
16:00

č.z.: 27025
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 06

ne 21. 10. 2018
13:30

č.z.: 21032
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
SK Kelti 2008

ne 21. 10. 2018
13:00

č.z.: 23053
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
SK Kelti 2008 B

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 5037
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 21. 10. 2018
10:00

č.z.: 27022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
TJ KOVO Praha

so 20. 10. 2018
15:00

č.z.: 26026
Místo: Malé Březno

HBC Most
SK Kelti 2008 A

so 20. 10. 2018
14:00

č.z.: 21025
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Jungle Fever Kladno

so 20. 10. 2018
12:00

č.z.: 26027
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 B

út 16. 10. 2018
18:30

č.z.: 26021
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 A

ne 14. 10. 2018
13:00

č.z.: 5034
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 10. 2018
10:30

č.z.: 27019
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 07

ne 14. 10. 2018
10:00

č.z.: 27017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Hostivař

so 13. 10. 2018
16:30

č.z.: 23048
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

so 13. 10. 2018
16:30

č.z.: 11005
Místo: Písek

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 13. 10. 2018
15:35

č.z.: 11004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 13. 10. 2018
13:55

č.z.: 11002
Místo: Písek

SK Kelti 2008
HC Slavia Praha

so 13. 10. 2018
12:00

č.z.: 5001
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 07. 10. 2018
17:00

č.z.: 23038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Moribundus Kladno

ne 07. 10. 2018
16:00

č.z.: 26004
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 B

ne 07. 10. 2018
13:00

č.z.: 27014
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 07. 10. 2018
09:30

č.z.: 27013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Nové Strašecí

so 06. 10. 2018
16:00

č.z.: 5019
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 21018
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno B

so 06. 10. 2018
13:00

č.z.: 23036
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBK Psi Kladno

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 5028
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 5023
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 30. 09. 2018
15:00

č.z.: 23030
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
SK Kelti 2008 B

út 25. 09. 2018
18:00

č.z.: 27003
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 23. 09. 2018
16:30

č.z.: 5012
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 23. 09. 2018
10:00

č.z.: 27008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Kelti 2008 - 07

ne 23. 09. 2018
10:00

č.z.: 27008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Kelti 2008 - 07

so 22. 09. 2018
13:00

č.z.: 23021
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 26011
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008 A

so 22. 09. 2018
09:30

č.z.: 26015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

út 18. 09. 2018
18:00

č.z.: 26016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

út 18. 09. 2018
18:00

č.z.: 26016
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
SK Kelti 2008 B

ne 16. 09. 2018
16:00

č.z.: 23018
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HC Narko Kročehlavy

ne 16. 09. 2018
15:00

č.z.: 5010
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 16. 09. 2018
12:30

č.z.: 21005
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
SK Kelti 2008

ne 16. 09. 2018
10:00

č.z.: 27004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC ALPIQ Kladno

so 15. 09. 2018
15:00

č.z.: 26007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 09. 2018
12:30

č.z.: 23010
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HCZB Sun Devils Kladno

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 26006
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 09. 09. 2018
17:00

č.z.: 23006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

ne 09. 09. 2018
14:00

č.z.: 21004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Rafani Praha

so 08. 09. 2018
11:00

č.z.: 26001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 A

ne 10. 06. 2018
13:00

č.z.: 11074
Místo: ZS Hodonín

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 10. 06. 2018
08:00

č.z.: 11069
Místo: ZS Hodonín

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

so 09. 06. 2018
18:00

č.z.: 11066
Místo: ZS Hodonín

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 09. 06. 2018
13:00

č.z.: 11061
Místo: ZS Hodonín

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kelti 2008

so 09. 06. 2018
09:00

č.z.: 11057
Místo: ZS Hodonín

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

ne 03. 06. 2018
12:00

č.z.: 27114
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HC Kert Park Praha

ne 03. 06. 2018
09:00

č.z.: 27115
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
TJ KOVO Praha

ne 27. 05. 2018
16:00

č.z.: 27109
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 05. 2018
13:30

č.z.: 27110
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HC Kert Park Praha

ne 27. 05. 2018
11:00

č.z.: 5082
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

pá 25. 05. 2018
18:00

č.z.: 27104
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 06

ne 20. 05. 2018
12:00

č.z.: 5081
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 20. 05. 2018
10:30

č.z.: 27105
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 05

ne 13. 05. 2018
12:00

č.z.: 27100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Nové Strašecí

ne 13. 05. 2018
09:00

č.z.: 27099
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC ALPIQ Kladno

so 12. 05. 2018
15:00

č.z.: 5054
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 12. 05. 2018
13:30

č.z.: 11056
Místo: Písek

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 26057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 11053
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

pá 11. 05. 2018
18:00

č.z.: 26035
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

út 08. 05. 2018
16:00

č.z.: 27094
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 06

út 08. 05. 2018
16:00

č.z.: 27095
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 05

ne 06. 05. 2018
15:00

č.z.: 232076
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC ALPIQ Kladno B

so 05. 05. 2018
16:30

č.z.: 232074
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK Kelti 2008 B

so 05. 05. 2018
11:00

č.z.: 26053
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

pá 04. 05. 2018
18:30

č.z.: 26058
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
SK Kelti 2008

ne 29. 04. 2018
11:30

č.z.: 5070
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 28. 04. 2018
16:00

č.z.: 232071
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC ALPIQ Kladno B

so 28. 04. 2018
08:00

č.z.: 26050
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 22. 04. 2018
13:00

č.z.: 5047
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kelti 2008

ne 22. 04. 2018
10:00

č.z.: 27090
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC ALPIQ Kladno

ne 22. 04. 2018
09:30

č.z.: 27088
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 06

so 21. 04. 2018
12:00

č.z.: 5075
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 21. 04. 2018
12:00

č.z.: 232067
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
SK Kelti 2008 B

so 21. 04. 2018
10:00

č.z.: 26048
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

pá 20. 04. 2018
18:00

č.z.: 27065
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Rondo Most

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 5065
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 15. 04. 2018
13:30

č.z.: 27082
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 05

ne 15. 04. 2018
10:00

č.z.: 27084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Nové Strašecí

so 14. 04. 2018
15:00

č.z.: 232064
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 14. 04. 2018
12:30

č.z.: 27057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
SK Kelti 2008 - 06

so 14. 04. 2018
12:30

č.z.: 27057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
SK Kelti 2008 - 06

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 26043
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Coyotes Hýskov

pá 13. 04. 2018
18:00

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 27077
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 06

ne 08. 04. 2018
11:30

č.z.: 5061
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 08. 04. 2018
10:00

č.z.: 27079
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HC Kert Park Praha

so 07. 04. 2018
15:00

č.z.: 11047
Místo: Kyjov

SK Kelti 2008
HC Slavia Praha

so 07. 04. 2018
12:30

č.z.: 11045
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 07. 04. 2018
12:00

č.z.: 232059
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 26042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 11044
Místo: Kyjov

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 06. 04. 2018
18:00

č.z.: 27054
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC ALPIQ Kladno

pá 06. 04. 2018
18:00

č.z.: 27064
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 05

so 31. 03. 2018
12:00

č.z.: 2185
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kelti 2008

so 31. 03. 2018
10:00

č.z.: 232049
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC ALPIQ Kladno B

pá 30. 03. 2018
17:00

č.z.: 2181
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kelti 2008

ne 25. 03. 2018
16:00

č.z.: 2177
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Jestřábi Přelouč

ne 25. 03. 2018
15:00

č.z.: 27073
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 05

ne 25. 03. 2018
09:00

č.z.: 27075
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Rebel Praha

so 24. 03. 2018
16:00

č.z.: 232053
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

so 24. 03. 2018
12:30

č.z.: 27068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Hostivař

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 26038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 27066
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 06

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2173
Místo: Jihlava

SK Jihlava
SK Kelti 2008

so 17. 03. 2018
16:00

č.z.: 2015
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
SK Kelti 2008

ne 11. 03. 2018
15:00

č.z.: 2166
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 5049
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 2160
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SK Kelti 2008

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 11029
Místo: Praha Palmovka - Asfalt

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 10. 03. 2018
12:00

č.z.: 232048
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

so 10. 03. 2018
10:30

č.z.: 11032
Místo: Praha Palmovka - Loba

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 26033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 03. 2018
08:00

č.z.: 11030
Místo: Praha Palmovka - Loba

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kelti 2008

ne 04. 03. 2018
15:00

č.z.: 2150
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 04. 03. 2018
12:30

č.z.: 5068
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 04. 03. 2018
10:00

č.z.: 27055
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
SK Kelti 2008 - 05

so 03. 03. 2018
16:00

č.z.: 2136
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HbK Karviná

so 03. 03. 2018
12:30

č.z.: 232043
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník B

ne 25. 02. 2018
11:00

č.z.: 5044
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 25. 02. 2018
10:00

č.z.: 232004
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
SK Kelti 2008 B

ne 03. 12. 2017
11:00

č.z.: 5040
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 2141
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

ne 26. 11. 2017
13:00

č.z.: 5039
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 26. 11. 2017
12:00

č.z.: 27048
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 06

ne 26. 11. 2017
10:00

č.z.: 27046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 11. 2017
13:00

č.z.: 232040
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Kamenné Žehrovice

ne 19. 11. 2017
13:00

č.z.: 2125
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 19. 11. 2017
10:00

č.z.: 27020
Místo: Most

HBC Rondo Most
SK Kelti 2008 - 06

pá 17. 11. 2017
15:00

č.z.: 11024
Místo: Beroun - Hlinky

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

pá 17. 11. 2017
11:30

č.z.: 11021
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

pá 17. 11. 2017
11:00

č.z.: 26018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

pá 17. 11. 2017
09:00

č.z.: 11019
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 12. 11. 2017
16:00

č.z.: 27045
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 05

ne 12. 11. 2017
11:30

č.z.: 5028
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

ne 12. 11. 2017
10:00

č.z.: 27043
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HC Kert Park Praha

so 11. 11. 2017
15:00

č.z.: 2111
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Jestřábi Přelouč

so 11. 11. 2017
10:00

č.z.: 26027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 11. 11. 2017
08:00

č.z.: 232032
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
Černá Hvězda Libušín

ne 05. 11. 2017
15:00

č.z.: 2101
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SK Kometa Polička

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 27039
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 06

ne 05. 11. 2017
11:00

č.z.: 5026
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 05. 11. 2017
09:00

č.z.: 27037
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
TJ KOVO Praha

so 04. 11. 2017
15:00

č.z.: 2038
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SHC Opava

so 04. 11. 2017
12:00

č.z.: 232028
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

pá 03. 11. 2017
18:30

č.z.: 26023
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 29. 10. 2017
14:00

č.z.: 26028
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
SK Kelti 2008

ne 29. 10. 2017
11:00

č.z.: 5023
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 28. 10. 2017
14:00

č.z.: 2086
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 2077
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

ne 22. 10. 2017
12:00

č.z.: 27032
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Hostivař

ne 22. 10. 2017
11:30

č.z.: 5019
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 22. 10. 2017
09:30

č.z.: 27034
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 05

ne 22. 10. 2017
09:00

č.z.: 232021
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK Kelti 2008 B

so 21. 10. 2017
14:00

č.z.: 2095
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 21. 10. 2017
14:00

č.z.: 27030
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 06

so 21. 10. 2017
14:00

č.z.: 232036
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 21. 10. 2017
10:00

č.z.: 27028
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Nové Strašecí

ne 15. 10. 2017
15:00

č.z.: 2072
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Jungle Fever Kladno

ne 15. 10. 2017
13:30

č.z.: 27023
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 05

ne 15. 10. 2017
10:00

č.z.: 27021
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 10. 2017
16:00

č.z.: 232019
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 5002
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 11005
Místo: Praha Palmovka - Loba

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 14. 10. 2017
12:30

č.z.: 11004
Místo: Praha Palmovka - Loba

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 14. 10. 2017
10:00

č.z.: 26013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Coyotes Hýskov

so 14. 10. 2017
09:00

č.z.: 11001
Místo: Praha Palmovka - Loba

HC Slavia Praha
SK Kelti 2008

ne 08. 10. 2017
15:00

č.z.: 2061
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 08. 10. 2017
10:00

č.z.: 27019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
SK Rebel Praha

so 07. 10. 2017
16:00

č.z.: 2054
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

so 07. 10. 2017
13:00

č.z.: 5060
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 26012
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 07. 10. 2017
10:00

č.z.: 5018
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 10. 2017
08:30

č.z.: 232014
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK Kelti 2008 B

ne 01. 10. 2017
16:00

č.z.: 27009
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008 - 06

ne 01. 10. 2017
14:30

č.z.: 5012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 2048
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kelti 2008

so 30. 09. 2017
16:00

č.z.: 2118
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kelti 2008

so 30. 09. 2017
10:00

č.z.: 232010
Místo: Kladno u ZS

HBC Kamenné Žehrovice
SK Kelti 2008 B

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 27012
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Kelti 2008 - 05

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 27012
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
SK Kelti 2008 - 05

ne 24. 09. 2017
13:00

č.z.: 2029
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Kelti 2008

ne 24. 09. 2017
12:00

č.z.: 5007
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 23. 09. 2017
13:00

č.z.: 5033
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 26005
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

so 23. 09. 2017
10:00

č.z.: 27010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Rondo Most

so 23. 09. 2017
08:00

č.z.: 232008
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 17. 09. 2017
15:00

č.z.: 2021
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 17. 09. 2017
13:30

č.z.: 5005
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kelti 2008

ne 17. 09. 2017
13:00

č.z.: 27001
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 05

ne 17. 09. 2017
12:30

č.z.: 26008
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 17. 09. 2017
10:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
TJ KOVO Praha

so 16. 09. 2017
10:00

č.z.: 26003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 09. 2017
15:00

č.z.: 2008
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 27. 08. 2017
15:15

č.z.: 6
Místo: Turnov

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 27. 08. 2017
11:00

č.z.: 3
Místo: Turnov

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 27. 08. 2017
08:00

č.z.: 1
Místo: Turnov

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 26. 08. 2017
14:00

č.z.: 9005
Místo: Jičín

SK Kelti 2008
SK Jihlava

so 26. 08. 2017
09:00

č.z.: 9001
Místo: Jičín

SK Hokejbal Letohrad
SK Kelti 2008

ne 28. 05. 2017
14:00

č.z.: 6016
Místo: Plzeň - HALA

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

so 27. 05. 2017
18:00

č.z.: 6012
Místo: Plzeň - hala

SK Hokejbal Letohrad
SK Kelti 2008

so 27. 05. 2017
11:00

č.z.: 6008
Místo: Plzeň - hala

SK Kelti 2008
HbK Karviná

pá 26. 05. 2017
15:00

č.z.: 6003
Místo: Plzeň - hala

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 27107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

ne 21. 05. 2017
11:00

č.z.: 5338
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 20. 05. 2017
12:00

č.z.: 5334
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

ne 14. 05. 2017
12:00

č.z.: 27101
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 5333
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

so 13. 05. 2017
19:00

č.z.: 11055
Místo: ZS Milevsko

SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 13. 05. 2017
14:00

č.z.: 11050
Místo: ZS Milevsko

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 26132
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 27100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 05. 2017
09:00

č.z.: 11045
Místo: ZS Milevsko

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 06. 05. 2017
15:00

č.z.: 5341
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

so 06. 05. 2017
10:00

č.z.: 26121
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Pedagog České Budějovice

ne 30. 04. 2017
13:30

č.z.: 5322
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Kelti 2008

ne 30. 04. 2017
12:00

č.z.: 232079
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

ne 30. 04. 2017
10:00

č.z.: 27092
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
SK Kelti 2008

so 29. 04. 2017
12:30

č.z.: 5317
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 26120
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 232074
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK Kelti 2008 B

ne 23. 04. 2017
15:00

č.z.: 27085
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 23. 04. 2017
11:30

č.z.: 5320
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 22. 04. 2017
16:00

č.z.: 26099
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kelti 2008

so 22. 04. 2017
12:00

č.z.: 26110
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
SK Kelti 2008

so 22. 04. 2017
10:00

č.z.: 232082
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

pá 21. 04. 2017
17:30

č.z.: 27078
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

čt 13. 04. 2017
18:00

č.z.: 5313
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

ne 09. 04. 2017
15:00

č.z.: 2191
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 232072
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník B

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 5312
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 27083
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 09. 04. 2017
09:00

č.z.: 26107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 08. 04. 2017
12:30

č.z.: 11043
Místo: Beroun

HBK Kyjov
SK Kelti 2008

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 11041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 02. 04. 2017
11:00

č.z.: 2181
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Kelti 2008

ne 02. 04. 2017
10:00

č.z.: 232056
Místo: Sítná 06

SK HBC Falcon Kročehlavy
SK Kelti 2008 B

so 01. 04. 2017
15:00

č.z.: 5327
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice

so 01. 04. 2017
14:00

č.z.: 232067
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 01. 04. 2017
12:00

č.z.: 5306
Místo: Beroun - Hlinky

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti 2008

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 26094
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 27074
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 26. 03. 2017
15:00

č.z.: 2172
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 26. 03. 2017
12:00

č.z.: 5301
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Buldoci Stříbro

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 27069
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ KOVO Praha

so 25. 03. 2017
12:00

č.z.: 232062
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

pá 24. 03. 2017
18:00

č.z.: 26088
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kelti 2008

ne 19. 03. 2017
14:30

č.z.: 232060
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Kamenné Žehrovice

ne 19. 03. 2017
11:30

č.z.: 5072
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 03. 2017
09:30

č.z.: 27068
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 2161
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SK Kelti 2008

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 26081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 12. 03. 2017
15:00

č.z.: 2150
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 12. 03. 2017
11:30

č.z.: 5029
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Buldoci Stříbro

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 27060
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
SK Kelti 2008

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 11029
Místo: Kyjov

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 5063
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice

so 11. 03. 2017
13:30

č.z.: 11028
Místo: Kyjov

SK Kelti 2008
HBK Kyjov

so 11. 03. 2017
11:30

č.z.: 27032
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

so 11. 03. 2017
11:00

č.z.: 11026
Místo: Kyjov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 11. 03. 2017
10:00

č.z.: 26077
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
SK Kelti 2008

ne 05. 03. 2017
13:30

č.z.: 5058
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SK Kelti 2008

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 232052
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 26068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

pá 03. 03. 2017
17:30

č.z.: 27053
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 26. 02. 2017
11:00

č.z.: 2171
Místo: Opava

SHC Opava
SK Kelti 2008

so 25. 02. 2017
12:00

č.z.: 2139
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008

so 03. 12. 2016
13:00

č.z.: 5018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008

ne 27. 11. 2016
17:00

č.z.: 27051
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

ne 27. 11. 2016
14:00

č.z.: 2128
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 11. 2016
10:00

č.z.: 5051
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 232048
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Rakovník B

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 26066
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 20. 11. 2016
14:00

č.z.: 2121
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Jestřábi Přelouč

ne 20. 11. 2016
11:00

č.z.: 5045
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha

so 19. 11. 2016
13:00

č.z.: 232044
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
SK Kelti 2008 B

čt 17. 11. 2016
15:00

č.z.: 11024
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Kelti 2008

čt 17. 11. 2016
11:30

č.z.: 5044
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

čt 17. 11. 2016
11:30

č.z.: 11021
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kelti 2008
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

čt 17. 11. 2016
10:00

č.z.: 11020
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Kelti 2008
HC Slavia Praha

ne 13. 11. 2016
15:00

č.z.: 2002
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 27046
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 26055
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
SK Kelti 2008

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2016
00:00

č.z.: 232037
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 2106
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 05. 11. 2016
14:00

č.z.: 232036
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

so 05. 11. 2016
11:00

č.z.: 27039
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
SK Kelti 2008

so 05. 11. 2016
10:00

č.z.: 26054
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 30. 10. 2016
13:00

č.z.: 2093
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 30. 10. 2016
10:00

č.z.: 5036
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008

so 29. 10. 2016
09:00

č.z.: 232029
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Kamenné Žehrovice

ne 23. 10. 2016
14:00

č.z.: 2084
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 27033
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 26044
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Prachatice

ne 23. 10. 2016
09:00

č.z.: 5065
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SK Kelti 2008

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 232027
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 26041
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008

so 22. 10. 2016
12:00

č.z.: 5027
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti 2008

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5022
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 2081
Místo: Karviná

HbK Karviná
SK Kelti 2008

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 11005
Místo: Praha Palmovka

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kelti 2008

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 2069
Místo: Polička

SK Kometa Polička
SK Kelti 2008

so 15. 10. 2016
11:30

č.z.: 11003
Místo: Praha Palmovka

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 10. 2016
10:00

č.z.: 26033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Suchdol nad Lužnicí

so 15. 10. 2016
10:00

č.z.: 232022
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
SK Kelti 2008 B

so 15. 10. 2016
09:00

č.z.: 11001
Místo: Praha Palmovka

HC Slavia Praha
SK Kelti 2008

ne 09. 10. 2016
15:00

č.z.: 2055
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 09. 10. 2016
12:30

č.z.: 27024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SK Rebel Praha

ne 09. 10. 2016
10:00

č.z.: 5054
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 10. 2016
18:00

č.z.: 26028
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 232020
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC ALPIQ Kladno B

so 08. 10. 2016
10:00

č.z.: 27006
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 02. 10. 2016
15:00

č.z.: 2047
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

ne 02. 10. 2016
11:00

č.z.: 5015
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

ne 02. 10. 2016
09:00

č.z.: 27017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 01. 10. 2016
16:00

č.z.: 232016
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
SK Kelti 2008 B

so 01. 10. 2016
10:00

č.z.: 26022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Rakovník

ne 25. 09. 2016
14:30

č.z.: 2041
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

ne 25. 09. 2016
14:00

č.z.: 232012
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Notor Kladno

ne 25. 09. 2016
10:00

č.z.: 27015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno

so 24. 09. 2016
11:30

č.z.: 5009
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008

so 24. 09. 2016
09:00

č.z.: 26015
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 18. 09. 2016
15:00

č.z.: 2030
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HbC Rondo Teplice

ne 18. 09. 2016
11:30

č.z.: 5008
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 09. 2016
09:00

č.z.: 27010
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 17. 09. 2016
10:00

č.z.: 26011
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
TJ Snack Dobřany

so 17. 09. 2016
10:00

č.z.: 232007
Místo: Sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
SK Kelti 2008 B

ne 11. 09. 2016
15:00

č.z.: 2021
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SK Jihlava

ne 11. 09. 2016
12:30