SHC Killers Litoměřice

ne 24. 10. 2021
11:00

č.z.: 51023
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

so 16. 10. 2021
17:00

č.z.: 51020
Místo: Most - M. B.

HBC Dandy Malé Březno
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 51014
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most B
SHC Killers Litoměřice

út 28. 09. 2021
16:00

č.z.: 3014
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 26. 09. 2021
14:00

č.z.: 51012
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 19. 09. 2021
14:00

č.z.: 51007
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Panthers Kadaň

so 11. 09. 2021
12:00

č.z.: 51006
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 05. 09. 2021
14:00

č.z.: 51002
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 27. 06. 2021
11:00

č.z.: 51609
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 06. 2021
14:00

č.z.: 51607
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 13. 06. 2021
14:00

č.z.: 51604
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 51603
Místo:

Panthers Kadaň
SHC Killers Litoměřice

ne 13. 12. 2020
14:00

č.z.: 51025
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 12. 2020
13:00

č.z.: 51023
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 11. 10. 2020
15:00

č.z.: 51041
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 51014
Místo: Most - Malé Březno

HBC Dandy Malé Březno
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 51011
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Panthers Kadaň

ne 13. 09. 2020
14:30

č.z.: 51005
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 06. 09. 2020
14:00

č.z.: 51004
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 08. 03. 2020
12:00

č.z.: 51025
Místo:

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 01. 03. 2020
15:30

č.z.: 51091
Místo:

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 531079
Místo:

SK Dubí
SHC Killers Litoměřice B

ne 23. 02. 2020
14:00

č.z.: 51089
Místo:

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

ne 23. 02. 2020
11:00

č.z.: 531159
Místo:

SHC Killers Litoměřice B
Wolves Chomutov

ne 16. 02. 2020
11:00

č.z.: 51062
Místo:

HBC Dandy Malé Březno
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 02. 2020
14:00

č.z.: 51058
Místo:

SHC Killers Litoměřice
HBC Most B

ne 09. 02. 2020
11:00

č.z.: 531070
Místo:

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 26. 01. 2020
12:00

č.z.: 531064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

so 07. 12. 2019
11:00

č.z.: 531053
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 01. 12. 2019
11:15

č.z.: 531139
Místo: Krupka

HbC Kings Teplice
SHC Killers Litoměřice B

ne 24. 11. 2019
14:00

č.z.: 51053
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 11. 2019
14:00

č.z.: 51047
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 17. 11. 2019
12:00

č.z.: 531048
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 51044
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 09. 11. 2019
11:00

č.z.: 531038
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 51036
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 531131
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 20. 10. 2019
14:00

č.z.: 51035
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
Panthers Kadaň

so 19. 10. 2019
11:00

č.z.: 531031
Místo: LITOMĚŘICE !

HBC Žízeň Trnovany
SHC Killers Litoměřice B

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 531023
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
SK Dubí

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 51070
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 29. 09. 2019
14:00

č.z.: 51016
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 28. 09. 2019
11:00

č.z.: 531125
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HBC Perla Řetenice M.L. 1983

ne 22. 09. 2019
16:00

č.z.: 51014
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

so 21. 09. 2019
10:45

č.z.: 531014
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 51007
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Dandy Malé Březno

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 531008
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 08. 09. 2019
11:15

č.z.: 531115
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 51003
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
SHC Killers Litoměřice

so 20. 04. 2019
10:45

č.z.: 531171
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

pá 19. 04. 2019
14:00

č.z.: 51175
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
Panthers Kadaň

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 51163
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

so 13. 04. 2019
10:00

č.z.: 531105
Místo: KRUPKA

Wizards Krupka
SHC Killers Litoměřice B

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 51160
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
TJ Baník Meziboří

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 51150
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
SHC Killers Litoměřice

so 30. 03. 2019
12:00

č.z.: 531100
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2019
14:00

č.z.: 51145
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

so 23. 03. 2019
12:30

č.z.: 531066
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 17. 03. 2019
13:30

č.z.: 51137
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 16. 03. 2019
12:00

č.z.: 531166
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 10. 03. 2019
14:00

č.z.: 51130
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
Wolves Chomutov

so 09. 03. 2019
16:45

č.z.: 531090
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B

ne 03. 03. 2019
17:00

č.z.: 51124
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice

so 02. 03. 2019
12:00

č.z.: 531083
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 24. 02. 2019
14:00

č.z.: 51115
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 24. 02. 2019
12:00

č.z.: 531150
Místo: KRUPKA

HbC Kings Teplice
SHC Killers Litoměřice B

so 23. 02. 2019
12:30

č.z.: 51111
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

ne 17. 02. 2019
14:30

č.z.: 51100
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 16. 02. 2019
12:00

č.z.: 531158
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 10. 02. 2019
14:30

č.z.: 51098
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 09. 02. 2019
12:00

č.z.: 531075
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

SK Dubí
SHC Killers Litoměřice B

so 08. 12. 2018
13:30

č.z.: 531060
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B

so 01. 12. 2018
12:00

č.z.: 531049
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
Wizards Krupka

pá 30. 11. 2018
18:00

č.z.: 51072
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Kapitán Jirkov

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 51084
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
SHC Killers Litoměřice

so 24. 11. 2018
12:00

č.z.: 531138
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HBC Žízeň Trnovany

ne 18. 11. 2018
12:00

č.z.: 531044
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 11. 11. 2018
13:30

č.z.: 51069
Místo: CHOMUTOV

TJ Baník Meziboří
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 51059
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Most B

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 531034
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HBC Devils Děčín

ne 28. 10. 2018
15:30

č.z.: 51054
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 28. 10. 2018
10:00

č.z.: 531131
Místo: KRUPKA

HBC Perla Řetenice M.L. 1983
SHC Killers Litoměřice B

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 51046
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 20. 10. 2018
15:00

č.z.: 531027
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 14. 10. 2018
12:00

č.z.: 51039
Místo: CHOMUTOV

Wolves Chomutov
SHC Killers Litoměřice

so 13. 10. 2018
12:00

č.z.: 531019
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
SK Dubí

ne 07. 10. 2018
15:30

č.z.: 531123
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 07. 10. 2018
14:00

č.z.: 51033
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Dandy Chomutov

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 51024
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 30. 09. 2018
14:30

č.z.: 531010
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B

ne 23. 09. 2018
14:00

č.z.: 51020
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

so 15. 09. 2018
12:00

č.z.: 531004
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 15. 09. 2018
11:00

č.z.: 51009
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 09. 2018
14:00

č.z.: 51007
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 08. 09. 2018
12:00

č.z.: 531118
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 09. 06. 2018
12:30

č.z.: 531153
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 03. 06. 2018
16:00

č.z.: 531151
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 27. 05. 2018
16:00

č.z.: 531148
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 26. 05. 2018
13:30

č.z.: 531144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B

ne 20. 05. 2018
16:00

č.z.: 531140
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 19. 05. 2018
14:00

č.z.: 51158
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 05. 2018
10:00

č.z.: 51156
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 12. 05. 2018
14:00

č.z.: 51154
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 12. 05. 2018
11:45

č.z.: 531134
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B

ne 06. 05. 2018
16:00

č.z.: 531129
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

so 05. 05. 2018
14:00

č.z.: 51143
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Rondo Most B

út 01. 05. 2018
13:15

č.z.: 531123
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 29. 04. 2018
10:00

č.z.: 51139
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
SHC Killers Litoměřice

so 28. 04. 2018
10:00

č.z.: 51135
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 51063
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

ne 15. 04. 2018
16:00

č.z.: 531116
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 51124
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 51107
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 531113
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 51052
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 51084
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 01. 04. 2018
14:00

č.z.: 51085
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Panters Kadaň

ne 25. 03. 2018
16:00

č.z.: 531105
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 51111
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 24. 03. 2018
14:00

č.z.: 51071
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Dandy Chomutov

ne 18. 03. 2018
14:00

č.z.: 531100
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 51098
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
TJ Baník Meziboří

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 51074
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Wolves Chomutov
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 03. 2018
13:30

č.z.: 51096
Místo: MOST - Malé Březno !

HBC Rondo Most B
SHC Killers Litoměřice

so 03. 03. 2018
13:15

č.z.: 531094
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

ne 25. 02. 2018
09:45

č.z.: 531087
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

so 17. 02. 2018
11:00

č.z.: 531084
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 04. 02. 2018
15:30

č.z.: 531075
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 28. 01. 2018
09:30

č.z.: 531069
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 10. 12. 2017
14:00

č.z.: 531065
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 26. 11. 2017
16:45

č.z.: 531059
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 26. 11. 2017
16:00

č.z.: 51129
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

ne 19. 11. 2017
13:30

č.z.: 51058
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

so 18. 11. 2017
15:45

č.z.: 531050
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !

SHC Killers Litoměřice B
HBC Devils Děčín

so 18. 11. 2017
13:30

č.z.: 531051
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B

ne 12. 11. 2017
17:00

č.z.: 51118
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 11. 11. 2017
17:00

č.z.: 51041
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !

SHC Killers Litoměřice
HBC Kapitán Jirkov

ne 05. 11. 2017
10:00

č.z.: 51045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 29. 10. 2017
16:45

č.z.: 531040
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 29. 10. 2017
15:00

č.z.: 51018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 10. 2017
16:00

č.z.: 531031
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 51032
Místo: MOST - A.N.S.

TJ Baník Meziboří
SHC Killers Litoměřice

ne 15. 10. 2017
10:00

č.z.: 531029
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

so 14. 10. 2017
13:00

č.z.: 531007
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 08. 10. 2017
16:00

č.z.: 531022
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 51030
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Rondo Most B

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 51019
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Panters Kadaň
SHC Killers Litoměřice

ne 01. 10. 2017
09:00

č.z.: 531018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B

ne 24. 09. 2017
16:00

č.z.: 531013
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 51008
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Wolves Chomutov

ne 10. 09. 2017
16:00

č.z.: 531004
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 10. 09. 2017
10:30

č.z.: 51005
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 5337
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Killers Litoměřice

st 17. 05. 2017
17:30

č.z.: 5335
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 05. 2017
14:00

č.z.: 5311
Místo: Praha - Lužiny

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

ne 14. 05. 2017
10:00

č.z.: 5332
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice

so 13. 05. 2017
17:00

č.z.: 51158
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

po 08. 05. 2017
12:00

č.z.: 5342
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Buldoci Stříbro

ne 07. 05. 2017
17:00

č.z.: 51156
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

so 06. 05. 2017
17:00

č.z.: 51154
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

so 06. 05. 2017
17:00

č.z.: 531157
Místo: Ústí nad Labem

HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B

so 29. 04. 2017
11:30

č.z.: 51147
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

pá 28. 04. 2017
18:00

č.z.: 51143
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 531150
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 23. 04. 2017
12:00

č.z.: 5321
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 51139
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

so 22. 04. 2017
17:00

č.z.: 51135
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

so 22. 04. 2017
12:00

č.z.: 5316
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Tatran Třemošná

st 19. 04. 2017
17:30

č.z.: 5314
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 16. 04. 2017
16:00

č.z.: 531128
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 51131
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
SHC Killers Litoměřice

so 08. 04. 2017
15:30

č.z.: 5328
Místo: Mladá Boleslav

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 08. 04. 2017
10:30

č.z.: 5307
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 531139
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 531137
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 51122
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Dandy Chomutov

so 01. 04. 2017
15:00

č.z.: 5327
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice

so 01. 04. 2017
12:00

č.z.: 5306
Místo: Beroun - Hlinky

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti 2008

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 531085
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 51120
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 19. 03. 2017
16:00

č.z.: 531124
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 19. 03. 2017
14:00

č.z.: 51069
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 19. 03. 2017
11:30

č.z.: 5070
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 51109
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

ne 12. 03. 2017
16:00

č.z.: 531117
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 51108
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 12. 03. 2017
12:00

č.z.: 5066
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 5063
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 531111
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 05. 03. 2017
12:00

č.z.: 5057
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Tatran Třemošná

so 04. 03. 2017
14:00

č.z.: 51098
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

ne 26. 02. 2017
16:00

č.z.: 531106
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 26. 02. 2017
14:00

č.z.: 51095
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Wolves Chomutov

ne 26. 02. 2017
12:00

č.z.: 5020
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Buldoci Stříbro

ne 19. 02. 2017
16:00

č.z.: 531098
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Devils Děčín

ne 19. 02. 2017
14:00

č.z.: 51082
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

ne 12. 02. 2017
15:00

č.z.: 51076
Místo: Most - A.N.S. !

TJ Baník Meziboří
SHC Killers Litoměřice

ne 12. 02. 2017
13:00

č.z.: 531095
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 29. 01. 2017
14:00

č.z.: 531084
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 04. 12. 2016
14:00

č.z.: 51010
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
TJ Baník Meziboří

so 03. 12. 2016
14:00

č.z.: 51032
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Kapitán Jirkov

so 03. 12. 2016
11:00

č.z.: 531072
Místo: KRUPKA

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B

ne 27. 11. 2016
16:00

č.z.: 531061
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 27. 11. 2016
14:00

č.z.: 51065
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Panters Kadaň

ne 20. 11. 2016
12:00

č.z.: 5048
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Plzeň

ne 20. 11. 2016
11:00

č.z.: 531059
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 20. 11. 2016
10:00

č.z.: 51056
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice

ne 13. 11. 2016
16:00

č.z.: 531050
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 51054
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most B

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 5041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

ne 06. 11. 2016
15:00

č.z.: 51043
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

ne 06. 11. 2016
12:00

č.z.: 5039
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

so 05. 11. 2016
15:00

č.z.: 531046
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 30. 10. 2016
14:00

č.z.: 531028
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

ne 30. 10. 2016
12:00

č.z.: 5034
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

ne 23. 10. 2016
16:00

č.z.: 531039
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 5030
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 10. 2016
12:30

č.z.: 51042
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 22. 10. 2016
12:00

č.z.: 5027
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti 2008

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5021
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
SHC Killers Litoměřice

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 531033
Místo: KRUPKA

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 09. 10. 2016
13:00

č.z.: 5056
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 10. 2016
12:00

č.z.: 51029
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Wolves Chomutov
SHC Killers Litoměřice

so 01. 10. 2016
15:30

č.z.: 531020
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B

so 01. 10. 2016
11:00

č.z.: 51016
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

ne 25. 09. 2016
16:00

č.z.: 531017
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 25. 09. 2016
13:30

č.z.: 5012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
SHC Killers Litoměřice

ne 18. 09. 2016
12:00

č.z.: 5005
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 17. 09. 2016
11:45

č.z.: 531007
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B

ne 11. 09. 2016
16:00

č.z.: 531006
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 51003
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 11. 09. 2016
13:30

č.z.: 5003
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 12. 06. 2016
14:00

č.z.: 51188
Místo: Kadaň - zimní stadion

HSÚ Panters Kadaň
SHC Killers Litoměřice

so 11. 06. 2016
14:00

č.z.: 51186
Místo: Kadaň - zimní stadion

HSÚ Panters Kadaň
SHC Killers Litoměřice

so 11. 06. 2016
13:00

č.z.: 531212
Místo: Ústí nad Labem

HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B

ne 05. 06. 2016
10:00

č.z.: 51184
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Panters Kadaň

so 04. 06. 2016
18:00

č.z.: 51182
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Panters Kadaň

ne 29. 05. 2016
16:00

č.z.: 531203
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice

so 28. 05. 2016
09:00

č.z.: 531198
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sonáta Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 22. 05. 2016
18:00

č.z.: 51175
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

so 21. 05. 2016
16:00

č.z.: 531193
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice

so 21. 05. 2016
10:00

č.z.: 51171
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

ne 15. 05. 2016
16:00

č.z.: 531189
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

ne 15. 05. 2016
14:00

č.z.: 51167
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kapitán Jirkov

so 14. 05. 2016
14:00

č.z.: 51163
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kapitán Jirkov

ne 08. 05. 2016
16:30

č.z.: 51157
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 07. 05. 2016
11:00

č.z.: 531181
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 01. 05. 2016
16:00

č.z.: 531176
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 01. 05. 2016
14:00

č.z.: 51152
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 24. 04. 2016
14:00

č.z.: 51148
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 531170
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 17. 04. 2016
14:00

č.z.: 51141
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Panters Kadaň

so 16. 04. 2016
17:00

č.z.: 531163
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 51138
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Dandy Chomutov

ne 10. 04. 2016
14:00

č.z.: 51132
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 531159
Místo: Ústí nad Labem

HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B

so 09. 04. 2016
12:00

č.z.: 4060
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 4055
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 03. 04. 2016
12:00

č.z.: 51127
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 4054
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 51123
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

so 26. 03. 2016
13:00

č.z.: 51116
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 03. 2016
13:00

č.z.: 51113
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 03. 2016
09:00

č.z.: 531147
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

so 19. 03. 2016
14:00

č.z.: 4047
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

ne 13. 03. 2016
14:00

č.z.: 4050
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 13. 03. 2016
14:00

č.z.: 531139
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 4045
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most

ne 06. 03. 2016
16:15

č.z.: 51055
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

so 05. 03. 2016
14:00

č.z.: 4040
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 05. 03. 2016
11:00

č.z.: 531134
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 28. 02. 2016
14:00

č.z.: 531128
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 28. 02. 2016
12:00

č.z.: 4039
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 27. 02. 2016
14:30

č.z.: 51104
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice

so 27. 02. 2016
11:00

č.z.: 51098
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 02. 2016
14:00

č.z.: 51110
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

ne 21. 02. 2016
13:30

č.z.: 531121
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sonáta Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

so 20. 02. 2016
14:00

č.z.: 51092
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 14. 02. 2016
14:00

č.z.: 51086
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Baník Meziboří

ne 14. 02. 2016
11:30

č.z.: 531117
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Devils Děčín

so 13. 02. 2016
14:00

č.z.: 51085
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kapitán Jirkov

so 06. 02. 2016
12:00

č.z.: 51079
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
SHC Killers Litoměřice

ne 24. 01. 2016
13:00

č.z.: 531098
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 06. 12. 2015
14:00

č.z.: 531085
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 05. 12. 2015
14:00

č.z.: 51073
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Žatec

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 4035
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

so 28. 11. 2015
10:00

č.z.: 51067
Místo: Most - A.N.S.

HBC Concept Team Most
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 11. 2015
16:00

č.z.: 51061
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 11. 2015
14:00

č.z.: 531072
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 4032
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

út 17. 11. 2015
14:00

č.z.: 4024
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 11. 2015
08:30

č.z.: 531068
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 4030
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
SHC Killers Litoměřice

ne 08. 11. 2015
14:00

č.z.: 531059
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Coma Team

so 07. 11. 2015
17:00

č.z.: 531083
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 4025
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 07. 11. 2015
12:00

č.z.: 51049
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Dandy Chomutov

ne 01. 11. 2015
16:00

č.z.: 531053
Místo: Ústí nad Labem

HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 51043
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice

ne 25. 10. 2015
14:00

č.z.: 531046
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 24. 10. 2015
16:00

č.z.: 51042
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Panters Kadaň

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 4020
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 531038
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SHC Killers Litoměřice B

so 17. 10. 2015
17:00

č.z.: 51036
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 4017
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 10. 2015
16:00

č.z.: 531033
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 10. 10. 2015
16:00

č.z.: 531020
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice

so 10. 10. 2015
14:00

č.z.: 4015
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most

so 10. 10. 2015
10:00

č.z.: 51030
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 10. 2015
15:00

č.z.: 51012
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Concept Team Most

ne 04. 10. 2015
08:30

č.z.: 531023
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

so 03. 10. 2015
16:00

č.z.: 51024
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Wolves Chomutov

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 4010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 26. 09. 2015
15:00

č.z.: 4009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 26. 09. 2015
10:30

č.z.: 51018
Místo: Žatec

HBC Žatec
SHC Killers Litoměřice

so 19. 09. 2015
16:00

č.z.: 51011
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 4005
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

so 19. 09. 2015
11:00

č.z.: 531008
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 13. 09. 2015
16:00

č.z.: 531007
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

so 12. 09. 2015
14:00

č.z.: 4002
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 07. 06. 2015
18:00

č.z.: 533169
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
SHC Killers Litoměřice B

so 06. 06. 2015
13:00

č.z.: 533168
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

pá 29. 05. 2015
18:00

č.z.: 533167
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 23. 05. 2015
17:00

č.z.: 533165
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 17. 05. 2015
11:30

č.z.: 533163
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

so 16. 05. 2015
09:00

č.z.: 533159
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 533157
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 09. 05. 2015
11:00

č.z.: 51112
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

pá 08. 05. 2015
10:00

č.z.: 533155
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 51105
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

so 02. 05. 2015
13:00

č.z.: 51104
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

so 02. 05. 2015
13:00

č.z.: 533147
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

pá 01. 05. 2015
11:30

č.z.: 533141
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 26. 04. 2015
17:00

č.z.: 533137
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

so 25. 04. 2015
17:00

č.z.: 533133
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

ne 19. 04. 2015
14:00

č.z.: 51095
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 19. 04. 2015
12:00

č.z.: 533128
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

pá 17. 04. 2015
18:00

č.z.: 533082
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
SHC Killers Litoměřice B

pá 17. 04. 2015
18:00

č.z.: 533082
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
SHC Killers Litoměřice B

ne 12. 04. 2015
13:30

č.z.: 51091
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Killers Litoměřice

so 11. 04. 2015
16:00

č.z.: 533122
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ HBC Desperados

so 11. 04. 2015
11:30

č.z.: 533126
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 51086
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most B

ne 05. 04. 2015
11:00

č.z.: 533120
Místo: Krupka

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice SD

so 04. 04. 2015
10:30

č.z.: 533115
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
SHC Killers Litoměřice B

ne 29. 03. 2015
14:00

č.z.: 51084
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 29. 03. 2015
12:00

č.z.: 533114
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 533109
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 28. 03. 2015
11:00

č.z.: 533131
Místo: Krupka

HSÚ Sonáta Neštěmice
SHC Killers Litoměřice SD

ne 22. 03. 2015
12:00

č.z.: 533095
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 21. 03. 2015
17:30

č.z.: 51077
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

ne 15. 03. 2015
12:00

č.z.: 533088
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 15. 03. 2015
09:30

č.z.: 51076
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

so 14. 03. 2015
14:00

č.z.: 533108
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem

so 14. 03. 2015
09:00

č.z.: 533104
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 08. 03. 2015
16:30

č.z.: 533098
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice SD

ne 08. 03. 2015
12:00

č.z.: 533101
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice

ne 01. 03. 2015
17:30

č.z.: 533093
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B

ne 01. 03. 2015
10:30

č.z.: 51067
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 28. 02. 2015
14:00

č.z.: 51063
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 22. 02. 2015
15:00

č.z.: 533087
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice SD

so 21. 02. 2015
16:30

č.z.: 51058
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 15. 02. 2015
11:30

č.z.: 51056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

ne 08. 02. 2015
14:00

č.z.: 51049
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

ne 08. 02. 2015
12:00

č.z.: 533075
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem

ne 08. 02. 2015
10:00

č.z.: 533054
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 07. 02. 2015
09:00

č.z.: 533076
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice SD

ne 07. 12. 2014
14:00

č.z.: 51048
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

ne 07. 12. 2014
11:30

č.z.: 533069
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

so 06. 12. 2014
13:00

č.z.: 533071
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 30. 11. 2014
12:00

č.z.: 533065
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ Sonáta Neštěmice

ne 30. 11. 2014
11:00

č.z.: 533062
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 51039
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 23. 11. 2014
11:30

č.z.: 533060
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

so 22. 11. 2014
16:00

č.z.: 533056
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice SD

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 51035
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 11. 2014
14:00

č.z.: 51030
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kovodemont Most B

ne 09. 11. 2014
12:00

č.z.: 533049
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 08. 11. 2014
15:15

č.z.: 533043
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
SHC Killers Litoměřice SD

so 08. 11. 2014
09:00

č.z.: 533048
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 51028
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 02. 11. 2014
11:30

č.z.: 533038
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

so 01. 11. 2014
15:00

č.z.: 533042
Místo: Krupka

HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice SD

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 51007
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 26. 10. 2014
12:00

č.z.: 533005
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 26. 10. 2014
10:00

č.z.: 533010
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 25. 10. 2014
12:00

č.z.: 533016
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
SHC Killers Litoměřice SD

so 25. 10. 2014
12:00

č.z.: 533016
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
SHC Killers Litoměřice SD

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 533035
Místo: Krupka

HSÚ Sonáta Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 19. 10. 2014
12:00

č.z.: 533032
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ HBC 74

so 18. 10. 2014
17:00

č.z.: 51021
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

ne 12. 10. 2014
17:30

č.z.: 51020
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

ne 12. 10. 2014
15:00

č.z.: 533027
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Desperados

ne 12. 10. 2014
13:00

č.z.: 533029
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice SD

ne 05. 10. 2014
12:30

č.z.: 533021
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ Sharks Neštěmice

so 04. 10. 2014
10:30

č.z.: 533022
Místo: Krupka

HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 51011
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 20. 09. 2014
13:00

č.z.: 533009
Místo: Krupka

HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 51002
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
SHC Killers Litoměřice

so 13. 09. 2014
12:00

č.z.: 533003
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice SD

ne 25. 05. 2014
11:00

č.z.: 5439
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 05. 2014
09:00

č.z.: 51139
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 18. 05. 2014
14:00

č.z.: 51137
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 18. 05. 2014
11:00

č.z.: 5434
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

so 17. 05. 2014
16:00

č.z.: 533148
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 5432
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice

so 10. 05. 2014
16:00

č.z.: 533144
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 10. 05. 2014
10:00

č.z.: 51133
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

čt 08. 05. 2014
14:00

č.z.: 5424
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 05. 2014
14:00

č.z.: 51129
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 04. 05. 2014
12:00

č.z.: 5429
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 04. 05. 2014
09:00

č.z.: 533140
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

čt 01. 05. 2014
17:00

č.z.: 51057
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 04. 2014
12:00

č.z.: 5426
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 27. 04. 2014
11:00

č.z.: 51122
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 26. 04. 2014
10:30

č.z.: 533136
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 20. 04. 2014
14:00

č.z.: 51120
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

so 19. 04. 2014
12:30

č.z.: 533131
Místo: Krupka

HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice B

so 12. 04. 2014
14:00

č.z.: 533122
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 06. 04. 2014
15:00

č.z.: 51110
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 06. 04. 2014
11:00

č.z.: 5418
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 05. 04. 2014
14:15

č.z.: 533120
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 30. 03. 2014
13:00

č.z.: 5413
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

ne 30. 03. 2014
11:00

č.z.: 51102
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

ne 23. 03. 2014
12:00

č.z.: 5411
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti 2008

ne 23. 03. 2014
11:30

č.z.: 51099
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

so 22. 03. 2014
14:00

č.z.: 533108
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem

ne 16. 03. 2014
14:00

č.z.: 51093
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 5408
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 16. 03. 2014
10:45

č.z.: 533042
Místo: Krupka

HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

so 15. 03. 2014
12:00

č.z.: 533098
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Křídla Sovětů
SHC Killers Litoměřice B

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 51088
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 5405
Místo: Most - ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 03. 2014
12:00

č.z.: 533095
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice

ne 02. 03. 2014
13:00

č.z.: 51084
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 02. 03. 2014
10:30

č.z.: 5403
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 01. 03. 2014
16:00

č.z.: 533087
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
SHC Killers Litoměřice B

ne 23. 02. 2014
14:00

č.z.: 51077
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Vikingové Karlovy Vary

ne 23. 02. 2014
12:00

č.z.: 533082
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Vulkano Depot Dobětice

ne 16. 02. 2014
09:00

č.z.: 533076
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 08. 12. 2013
14:00

č.z.: 51065
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 01. 12. 2013
14:00

č.z.: 533069
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 01. 12. 2013
12:00

č.z.: 5063
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

ne 24. 11. 2013
14:00

č.z.: 51054
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 24. 11. 2013
14:00

č.z.: 5056
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 23. 11. 2013
14:00

č.z.: 533065
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B

ne 17. 11. 2013
14:00

č.z.: 51048
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice

ne 17. 11. 2013
12:00

č.z.: 5052
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

so 16. 11. 2013
12:00

č.z.: 5046
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

so 16. 11. 2013
09:00

č.z.: 533056
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 533054
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 09. 11. 2013
13:00

č.z.: 51043
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

so 09. 11. 2013
12:00

č.z.: 5049
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 11. 2013
14:00

č.z.: 51039
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 5038
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 10. 2013
14:00

č.z.: 51032
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 26. 10. 2013
14:00

č.z.: 51075
Místo: Karlovy Vary

SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 51030
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

ne 20. 10. 2013
12:00

č.z.: 533032
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Křídla Sovětů

so 19. 10. 2013
14:00

č.z.: 5027
Místo: Kladno - Sítná 06

SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice

so 12. 10. 2013
16:00

č.z.: 533029
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sonáta Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 5022
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

ne 06. 10. 2013
14:00

č.z.: 5018
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

ne 06. 10. 2013
14:00

č.z.: 51020
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 05. 10. 2013
14:00

č.z.: 533021
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC 74

ne 29. 09. 2013
15:00

č.z.: 51012
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

ne 29. 09. 2013
13:00

č.z.: 5015
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 29. 09. 2013
10:45

č.z.: 533016
Místo: Krupka

HSÚ Vulkano Depot Dobětice
SHC Killers Litoměřice B

ne 22. 09. 2013
14:00

č.z.: 51009
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 09. 2013
13:00

č.z.: 5009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 21. 09. 2013
14:00

č.z.: 5036
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice

so 21. 09. 2013
14:00

č.z.: 533010
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2013
14:00

č.z.: 51003
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Bazzy Děčín

ne 15. 09. 2013
12:00

č.z.: 5008
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most

so 14. 09. 2013
12:30

č.z.: 533003
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B

ne 08. 09. 2013
12:00

č.z.: 5029
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 12. 05. 2013
10:00

č.z.: 25081
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

st 08. 05. 2013
10:30

č.z.: 25076
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

ne 05. 05. 2013
10:00

č.z.: 25074
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

st 01. 05. 2013
11:00

č.z.: 25071
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

ne 28. 04. 2013
15:00

č.z.: 51097
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 28. 04. 2013
12:00

č.z.: 25067
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

ne 21. 04. 2013
14:00

č.z.: 25066
Místo: Loba Palmovka

TJ KOVO Praha B
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 04. 2013
11:00

č.z.: 51095
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 20. 04. 2013
15:00

č.z.: 51093
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 07. 04. 2013
12:30

č.z.: 25060
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice

so 06. 04. 2013
15:00

č.z.: 51087
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 31. 03. 2013
12:00

č.z.: 51085
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 30. 03. 2013
12:00

č.z.: 51083
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 30. 03. 2013
11:00

č.z.: 25045
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha B

ne 24. 03. 2013
15:00

č.z.: 51068
Místo: Litoměřice

SHK Louny
SHC Killers Litoměřice

ne 24. 03. 2013
12:30

č.z.: 25055
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 03. 2013
14:00

č.z.: 51081
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SHK Louny

ne 17. 03. 2013
12:00

č.z.: 52110
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Žatec

ne 17. 03. 2013
11:30

č.z.: 25053
Místo: Loba Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 10. 03. 2013
13:00

č.z.: 52093
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice B

ne 10. 03. 2013
10:00

č.z.: 25050
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 51077
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 03. 2013
15:00

č.z.: 25046
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 03. 2013
14:00

č.z.: 51059
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 03. 03. 2013
14:00

č.z.: 52102
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SHC Killers Litoměřice B

so 02. 03. 2013
16:00

č.z.: 51071
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

so 02. 03. 2013
12:00

č.z.: 52097
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Lev Litvínov (SD)

ne 17. 02. 2013
15:00

č.z.: 51064
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 17. 02. 2013
12:00

č.z.: 52087
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Dandy Chomutov

ne 10. 02. 2013
14:00

č.z.: 52085
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 03. 02. 2013
15:30

č.z.: 52076
Místo: Most-ANS

HBC Concept Team Most
SHC Killers Litoměřice B

so 02. 02. 2013
14:00

č.z.: 51056
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

so 02. 02. 2013
12:00

č.z.: 52075
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
TJ Baník Meziboří

so 15. 12. 2012
13:30

č.z.: 52067
Místo: Most-ANS

HBC Žatec
SHC Killers Litoměřice B

so 08. 12. 2012
13:00

č.z.: 51050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

ne 02. 12. 2012
14:00

č.z.: 51047
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 02. 12. 2012
12:00

č.z.: 52064
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Kapitán Jirkov

ne 02. 12. 2012
10:00

č.z.: 25039
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

so 01. 12. 2012
13:00

č.z.: 25003
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha B

ne 25. 11. 2012
17:00

č.z.: 51043
Místo: Louny

SHK Louny
SHC Killers Litoměřice

ne 25. 11. 2012
10:30

č.z.: 25034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 24. 11. 2012
14:00

č.z.: 52030
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
SHC Killers Litoměřice B

so 24. 11. 2012
10:00

č.z.: 52058
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov (SD)
SHC Killers Litoměřice B

ne 18. 11. 2012
14:00

č.z.: 51038
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 18. 11. 2012
12:00

č.z.: 52053
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Siad Bulldogs Bílina

ne 18. 11. 2012
10:00

č.z.: 25032
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

ne 11. 11. 2012
17:00

č.z.: 51019
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 52049
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
SHC Killers Litoměřice B

ne 11. 11. 2012
12:30

č.z.: 25029
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

so 10. 11. 2012
18:00

č.z.: 51036
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 51029
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
SHC Killers Litoměřice

ne 04. 11. 2012
10:00

č.z.: 25025
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

so 03. 11. 2012
10:00

č.z.: 52042
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
SHC Killers Litoměřice B

ne 28. 10. 2012
14:00

č.z.: 52040
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 28. 10. 2012
10:00

č.z.: 25024
Místo: Loba Palmovka

TJ KOVO Praha B
SHC Killers Litoměřice

so 27. 10. 2012
12:30

č.z.: 51028
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 10. 2012
14:00

č.z.: 51022
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 21. 10. 2012
12:00

č.z.: 52031
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Concept Team Most

ne 14. 10. 2012
14:00

č.z.: 25018
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 07. 10. 2012
14:00

č.z.: 51015
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SHK Louny

ne 07. 10. 2012
12:00

č.z.: 52022
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Žatec

ne 07. 10. 2012
10:00

č.z.: 25013
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 30. 09. 2012
18:00

č.z.: 52019
Místo: Most-ANS

HBC Kapitán Jirkov
SHC Killers Litoměřice B

ne 30. 09. 2012
13:00

č.z.: 51010
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

pá 28. 09. 2012
10:00

č.z.: 52008
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
SHC Killers Litoměřice B

pá 28. 09. 2012
10:00

č.z.: 25011
Místo: ASF Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 09. 2012
14:00

č.z.: 51008
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Lev Litvínov

ne 23. 09. 2012
12:00

č.z.: 52013
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Lev Litvínov (SD)

ne 23. 09. 2012
10:00

č.z.: 25008
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

ne 16. 09. 2012
15:00

č.z.: 25004
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 51001
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most B

ne 09. 09. 2012
14:00

č.z.: 52004
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HBC Bazzy Děčín

so 12. 05. 2012
14:30

č.z.: 24230
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti Nižbor

so 12. 05. 2012
11:00

č.z.: 24229
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti Nižbor

so 05. 05. 2012
14:30

č.z.: 24214
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice

so 05. 05. 2012
11:00

č.z.: 24213
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice

ne 29. 04. 2012
15:00

č.z.: 24184
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

ne 29. 04. 2012
12:00

č.z.: 24183
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

so 28. 04. 2012
13:30

č.z.: 24210
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

so 28. 04. 2012
11:00

č.z.: 24209
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 21193
Místo: Louny

SHK Louny
SHC Killers Litoměřice

so 31. 03. 2012
13:00

č.z.: 24180
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most

so 31. 03. 2012
12:00

č.z.: 21173
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Ekonom Devils

so 31. 03. 2012
10:00

č.z.: 24179
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most

ne 25. 03. 2012
15:00

č.z.: 21166
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
SHC Killers Litoměřice

so 24. 03. 2012
14:00

č.z.: 21159
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Hostivař B

so 24. 03. 2012
13:30

č.z.: 24164
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 24. 03. 2012
10:00

č.z.: 24163
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 17. 03. 2012
13:00

č.z.: 21149
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHC Killers Litoměřice

ne 11. 03. 2012
14:00

č.z.: 21202
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SHK Louny

so 10. 03. 2012
14:00

č.z.: 24142
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

so 10. 03. 2012
13:30

č.z.: 21143
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 10. 03. 2012
11:00

č.z.: 24141
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 21134
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti Nižbor

so 03. 03. 2012
12:00

č.z.: 24130
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

so 03. 03. 2012
09:00

č.z.: 24129
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SHC Killers Litoměřice

so 25. 02. 2012
14:00

č.z.: 21125
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 03. 12. 2011
14:00

č.z.: 21120
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 11. 2011
12:30

č.z.: 24116
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 11. 2011
10:00

č.z.: 24115
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
SHC Killers Litoměřice

so 26. 11. 2011
14:00

č.z.: 21109
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
South Park Cows

so 26. 11. 2011
12:30

č.z.: 24108
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

so 26. 11. 2011
09:30

č.z.: 24107
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

so 19. 11. 2011
13:00

č.z.: 24102
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

so 19. 11. 2011
11:00

č.z.: 21101
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
SHC Killers Litoměřice

so 19. 11. 2011
10:00

č.z.: 24101
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

čt 17. 11. 2011
14:00

č.z.: 21096
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha B

so 12. 11. 2011
14:00

č.z.: 21086
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Nordics Most

so 05. 11. 2011
14:00

č.z.: 21077
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Bohemia Benders Ďáblice

so 05. 11. 2011
12:30

č.z.: 24072
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

so 05. 11. 2011
09:30

č.z.: 24071
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

so 29. 10. 2011
13:00

č.z.: 21071
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař B
SHC Killers Litoměřice

so 22. 10. 2011
14:00

č.z.: 21063
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 22. 10. 2011
13:30

č.z.: 24066
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SHC Killers Litoměřice

so 22. 10. 2011
10:00

č.z.: 24065
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
SHC Killers Litoměřice

so 15. 10. 2011
14:00

č.z.: 21053
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha B
SHC Killers Litoměřice

so 15. 10. 2011
13:00

č.z.: 24050
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 10. 2011
10:00

č.z.: 24049
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 10. 2011
15:00

č.z.: 21046
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
SHC Killers Litoměřice

so 08. 10. 2011
13:00

č.z.: 24036
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

so 08. 10. 2011
10:00

č.z.: 24035
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

so 01. 10. 2011
14:00

č.z.: 21040
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Jungle Fever Kladno

so 01. 10. 2011
13:30

č.z.: 24028
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

so 01. 10. 2011
10:00

č.z.: 24027
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

st 28. 09. 2011
15:00

č.z.: 24006
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

st 28. 09. 2011
14:00

č.z.: 21029
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

st 28. 09. 2011
12:00

č.z.: 24005
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice

so 24. 09. 2011
14:00

č.z.: 21021
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

South Park Cows
SHC Killers Litoměřice

so 24. 09. 2011
13:00

č.z.: 24022
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

so 24. 09. 2011
10:00

č.z.: 24021
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

so 17. 09. 2011
14:30

č.z.: 21016
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
SHC Killers Litoměřice

so 10. 09. 2011
13:30

č.z.: 21005
Místo: ASF - Palmovka

Rafani Praha
SHC Killers Litoměřice

so 03. 09. 2011
00:00

č.z.: 9004
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 03. 09. 2011
00:00

č.z.: 9006
Místo:

Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice

so 21. 05. 2011
14:00

č.z.: 22135
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

ne 15. 05. 2011
12:00

č.z.: 22134
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

so 14. 05. 2011
12:00

č.z.: 22133
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

st 11. 05. 2011
18:00

č.z.: 22132
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Jungle Fever Kladno

ne 08. 05. 2011
13:30

č.z.: 25176
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

ne 08. 05. 2011
11:30

č.z.: 22130
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 08. 05. 2011
10:00

č.z.: 25175
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha

so 07. 05. 2011
11:30

č.z.: 22128
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 01. 05. 2011
13:00

č.z.: 22126
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Jungle Fever Kladno

ne 01. 05. 2011
12:30

č.z.: 25168
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
SHC Killers Litoměřice

ne 01. 05. 2011
10:00

č.z.: 25167
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
SHC Killers Litoměřice

so 30. 04. 2011
13:00

č.z.: 22124
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Jungle Fever Kladno

ne 17. 04. 2011
13:30

č.z.: 25154
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

ne 17. 04. 2011
10:00

č.z.: 25153
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

ne 10. 04. 2011
13:30

č.z.: 25150
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 10. 04. 2011
11:00

č.z.: 21294
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most
SHC Killers Litoměřice

ne 10. 04. 2011
10:00

č.z.: 25149
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice

so 09. 04. 2011
11:30

č.z.: 21286
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 04. 2011
16:00

č.z.: 21278
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Concept Team Most

ne 03. 04. 2011
13:30

č.z.: 25132
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 03. 04. 2011
10:00

č.z.: 25131
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

so 02. 04. 2011
16:00

č.z.: 21270
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Concept Team Most

so 02. 04. 2011
13:30

č.z.: 22106
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 02. 04. 2011
10:00

č.z.: 22105
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 03. 2011
14:00

č.z.: 25130
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

ne 27. 03. 2011
13:00

č.z.: 21161
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 03. 2011
11:00

č.z.: 25129
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno

so 26. 03. 2011
15:00

č.z.: 21169
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
SHC Killers Litoměřice

so 26. 03. 2011
15:00

č.z.: 22104
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Hostivař

so 26. 03. 2011
12:00

č.z.: 22103
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Hostivař

ne 20. 03. 2011
15:00

č.z.: 21253
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha B

ne 20. 03. 2011
11:30

č.z.: 25114
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice

ne 20. 03. 2011
08:30

č.z.: 25113
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice

so 19. 03. 2011
15:30

č.z.: 22092
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

so 19. 03. 2011
12:00

č.z.: 22091
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice

ne 13. 03. 2011
15:00

č.z.: 21239
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Concept Team Most

ne 13. 03. 2011
13:30

č.z.: 25108
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most

ne 13. 03. 2011
10:30

č.z.: 25107
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Pento Most

so 12. 03. 2011
16:00

č.z.: 22086
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

so 12. 03. 2011
13:30

č.z.: 22085
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

so 12. 03. 2011
10:00

č.z.: 21227
Místo: ASF - Palmovka

Ekonom Devils
SHC Killers Litoměřice

ne 06. 03. 2011
15:00

č.z.: 21218
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 05. 03. 2011
15:00

č.z.: 21210
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ KOVO Praha B

so 05. 03. 2011
13:30

č.z.: 22078
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice

so 05. 03. 2011
10:00

č.z.: 22077
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 02. 2011
16:00

č.z.: 22064
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 02. 2011
15:00

č.z.: 21202
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
South Park Cows

ne 27. 02. 2011
12:30

č.z.: 25094
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 02. 2011
10:30

č.z.: 22063
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 02. 2011
09:00

č.z.: 25093
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 26. 02. 2011
16:30

č.z.: 21192
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař B
SHC Killers Litoměřice

so 26. 02. 2011
14:00

č.z.: 22068
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Plzeň - Litice

so 26. 02. 2011
11:00

č.z.: 22067
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
TJ Plzeň - Litice

so 11. 12. 2010
13:00

č.z.: 21183
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Rakovník

ne 28. 11. 2010
16:00

č.z.: 25086
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
SHC Killers Litoměřice

ne 28. 11. 2010
15:00

č.z.: 21157
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
SHC Killers Litoměřice

ne 28. 11. 2010
12:30

č.z.: 25085
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
SHC Killers Litoměřice

so 27. 11. 2010
13:00

č.z.: 21146
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
DDM Ústí nad Labem

ne 21. 11. 2010
13:30

č.z.: 21140
Místo: Louny

SHK Louny
SHC Killers Litoměřice

ne 21. 11. 2010
13:00

č.z.: 25078
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti Nižbor

ne 21. 11. 2010
10:00

č.z.: 25077
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Kelti Nižbor

st 17. 11. 2010
13:30

č.z.: 22048
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice

st 17. 11. 2010
10:30

č.z.: 22047
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice

ne 14. 11. 2010
14:00

č.z.: 21077
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Ekonom Devils

ne 14. 11. 2010
14:00

č.z.: 25064
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SHC Killers Litoměřice

ne 14. 11. 2010
11:00

č.z.: 25063
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SHC Killers Litoměřice

so 13. 11. 2010
10:00

č.z.: 21118
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
SHC Killers Litoměřice

ne 07. 11. 2010
14:00

č.z.: 25060
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

ne 07. 11. 2010
11:00

č.z.: 25059
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha

so 06. 11. 2010
16:00

č.z.: 22026
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

so 06. 11. 2010
16:00

č.z.: 21108
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most
SHC Killers Litoměřice

so 06. 11. 2010
12:30

č.z.: 22025
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha
SHC Killers Litoměřice

so 30. 10. 2010
14:00

č.z.: 22036
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

so 30. 10. 2010
11:00

č.z.: 22035
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Nové Strašecí

ne 24. 10. 2010
14:00

č.z.: 25042
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

ne 24. 10. 2010
11:00

č.z.: 25041
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
SK Ďáblové Praha

so 23. 10. 2010
15:00

č.z.: 21090
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Bohemia Benders Ďáblice

so 23. 10. 2010
13:00

č.z.: 22022
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Jungle Fever Kladno

so 23. 10. 2010
10:00

č.z.: 22021
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Jungle Fever Kladno

ne 17. 10. 2010
15:30

č.z.: 25040
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

ne 17. 10. 2010
12:00

č.z.: 25039
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice

so 16. 10. 2010
14:00

č.z.: 22012
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SHC Killers Litoměřice

so 16. 10. 2010
10:30

č.z.: 22011
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
SHC Killers Litoměřice