č.z.: 4005 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 07. 09. 2019
16:00
HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4005
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 4074 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 14. 09. 2019
11:00
HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4074
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 4017 - Místo: DOBŘANY
so 21. 09. 2019
14:00
TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4017
Místo: DOBŘANY
č.z.: 4082 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 22. 09. 2019
13:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň
č.z.: 4082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4026 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 28. 09. 2019
11:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Prachatice
č.z.: 4026
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4038 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 05. 10. 2019
13:30
TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4038
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 4045 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 06. 10. 2019
15:30
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
č.z.: 4045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4036 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 12. 10. 2019
11:30
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4049 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 19. 10. 2019
14:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4049
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 4064 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 09. 11. 2019
13:30
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno
č.z.: 4064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4143 - Místo: MLADÁ BOLESLAV
ne 10. 11. 2019
16:00
HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4143
Místo: MLADÁ BOLESLAV
č.z.: 4071 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 16. 11. 2019
11:30
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4071
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4008 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 23. 11. 2019
15:30
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař
č.z.: 4008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4016 - Místo: PLZEŇ - hala
so 30. 11. 2019
13:30
HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4016
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 4054 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 29. 02. 2020
14:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4083 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 07. 03. 2020
14:00
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 4092 - Místo: PRACHATICE
so 14. 03. 2020
14:00
HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4092
Místo: PRACHATICE
-:-
č.z.: 4102 - Místo: LETOHRAD
so 21. 03. 2020
13:00
SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4102
Místo: LETOHRAD
-:-
č.z.: 4104 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 28. 03. 2020
15:30
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha
č.z.: 4104
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
-:-
č.z.: 4155 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 05. 04. 2020
11:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4155
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
-:-
č.z.: 4111 - Místo: PRAHA - Lužiny
čt 09. 04. 2020
13:00
HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4111
Místo: PRAHA - Lužiny
-:-
č.z.: 4115 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
pá 10. 04. 2020
16:30
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4115
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
-:-
č.z.: 4120 - Místo: TŘINEC
so 18. 04. 2020
11:00
HBC Enviform Třinec
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4120
Místo: TŘINEC
-:-
č.z.: 4130 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 25. 04. 2020
11:30
HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4130
Místo: KLADNO - u zimn.st.
-:-

Partneři českého hokejbalu