Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 10. 2020
08:30

č.z.: 52022
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 11. 10. 2020
16:45

č.z.: 52020
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Perla Řetenice M. L. 1983

ne 11. 10. 2020
14:00

č.z.: 27023
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 5024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 10. 10. 2020
16:00

č.z.: 26024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

so 10. 10. 2020
14:00

č.z.: 4056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 04. 10. 2020
15:00

č.z.: 5015
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 04. 10. 2020
13:00

č.z.: 27018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

so 03. 10. 2020
17:00

č.z.: 1026
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 4101
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 52013
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 03. 10. 2020
10:00

č.z.: 26016
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 09. 2020
13:00

č.z.: 5016
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 09. 2020
13:00

č.z.: 52012
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 26. 09. 2020
11:00

č.z.: 4050
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 09. 2020
11:00

č.z.: 26015
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 13. 09. 2020
12:30

č.z.: 52006
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Black&White Děčín

ne 13. 09. 2020
11:00

č.z.: 5005
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 09. 2020
11:00

č.z.: 27001
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 09. 2020
15:30

č.z.: 4043
Místo: Dobřany - Hala

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 09. 2020
15:00

č.z.: 26005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 09. 2020
13:00

č.z.: 1007
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 06. 09. 2020
08:30

č.z.: 52003
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 05. 09. 2020
16:30

č.z.: 4047
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 05. 09. 2020
14:00

č.z.: 1002
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 28. 06. 2020
18:30

č.z.: 11
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 06. 2020
13:00

č.z.: 4915
Místo: Světlá nad Sázavou

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice

ne 28. 06. 2020
09:35

č.z.: 8
Místo: Světlá nad Sázavou

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

so 27. 06. 2020
19:35

č.z.: 6
Místo: Světlá nad Sázavou

HBK Bulldogs Brno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 06. 2020
15:05

č.z.: 4
Místo: Světlá nad Sázavou

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice

so 27. 06. 2020
12:00

č.z.: 4913
Místo: Světlá nad Sázavou

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

ne 21. 06. 2020
16:40

č.z.: 20
Místo:

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 06. 2020
12:00

č.z.: 16
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 06. 2020
17:45

č.z.: 10
Místo: Světlá nad Sázavou

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 20. 06. 2020
14:00

č.z.: 4910
Místo: Kladno

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 06. 2020
13:10

č.z.: 5
Místo: Světlá nad Sázavou

HBK Bulldogs Brno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 06. 2020
10:25

č.z.: 2
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 06. 2020
11:30

č.z.: 4906
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 06. 2020
14:00

č.z.: 4902
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 5054
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 03. 2020
10:30

č.z.: 27089
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 07

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 4083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 07. 03. 2020
11:30

č.z.: 1083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 01. 03. 2020
16:00

č.z.: 27080
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 03. 2020
11:30

č.z.: 5050
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Blatná Datels

so 29. 02. 2020
16:00

č.z.: 26050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 29. 02. 2020
14:00

č.z.: 4054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

ne 01. 12. 2019
15:00

č.z.: 5047
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 27024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 30. 11. 2019
16:00

č.z.: 1016
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 11. 2019
13:30

č.z.: 4016
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 11. 2019
10:00

č.z.: 26047
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 11. 2019
13:00

č.z.: 27076
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHM Prosek Moles

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 5041
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 23. 11. 2019
15:30

č.z.: 4008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 26041
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 1074
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2019
14:30

č.z.: 27065
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2019
12:00

č.z.: 5040
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 11. 2019
14:00

č.z.: 1071
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 16. 11. 2019
11:30

č.z.: 4071
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 16. 11. 2019
10:00

č.z.: 26040
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 11. 2019
16:00

č.z.: 4143
Místo: MLADÁ BOLESLAV

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 11. 2019
13:00

č.z.: 27063
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 1054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HbK Karviná

so 09. 11. 2019
13:30

č.z.: 4064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 09. 11. 2019
11:00

č.z.: 1064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 27050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 5086
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 5014
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 11. 2019
13:30

č.z.: 27049
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 26032
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

st 30. 10. 2019
14:00

č.z.: 5032
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 20. 10. 2019
17:00

č.z.: 27037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 20. 10. 2019
15:00

č.z.: 26025
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 20. 10. 2019
13:00

č.z.: 5025
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 19. 10. 2019
17:00

č.z.: 1049
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 19. 10. 2019
16:00

č.z.: 26023
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 4049
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 10. 2019
10:30

č.z.: 27034
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 10. 2019
16:00

č.z.: 26018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 12. 10. 2019
14:00

č.z.: 1036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 12. 10. 2019
11:30

č.z.: 4036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

ne 06. 10. 2019
15:30

č.z.: 4045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 1045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 06. 10. 2019
10:30

č.z.: 5018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 05. 10. 2019
16:30

č.z.: 26014
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 10. 2019
13:30

č.z.: 4038
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 10. 2019
11:00

č.z.: 1038
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 04. 10. 2019
18:30

č.z.: 5011
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 29. 09. 2019
15:00

č.z.: 27019
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 09. 2019
15:30

č.z.: 1026
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Sudoměřice

so 28. 09. 2019
13:00

č.z.: 26011
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

so 28. 09. 2019
11:00

č.z.: 4026
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Prachatice

ne 22. 09. 2019
15:00

č.z.: 27011
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 22. 09. 2019
13:00

č.z.: 4082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 22. 09. 2019
10:30

č.z.: 5059
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno

so 21. 09. 2019
15:00

č.z.: 26005
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 4017
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 09. 2019
11:30

č.z.: 1017
Místo: DOBŘANY

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 1082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 15. 09. 2019
13:30

č.z.: 27004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 09. 2019
10:30

č.z.: 5005
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 09. 2019
16:00

č.z.: 1008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

so 14. 09. 2019
13:30

č.z.: 26004
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 4074
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 09. 2019
16:00

č.z.: 4005
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 09. 2019
13:00

č.z.: 1005
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 08. 2019
15:30

č.z.: 19
Místo: JIČÍN - zimní stadion

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 25. 08. 2019
10:30

č.z.: 15
Místo: JIČÍN - zimní stadion

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

so 24. 08. 2019
17:15

č.z.: 10
Místo: Zimní stadion Jičín

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 24. 08. 2019
12:40

č.z.: 5
Místo: Zimní stadion Jičín

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 08. 2019
09:55

č.z.: 2
Místo: Zimní stadion Jičín

Česká republika U18
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 06. 2019
15:00

č.z.: 4521
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 09. 06. 2019
11:00

č.z.: 4520
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 06. 2019
16:00

č.z.: 4519
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 02. 06. 2019
16:00

č.z.: 27110
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 01. 06. 2019
12:00

č.z.: 27098
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 26. 05. 2019
15:00

č.z.: 5133
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 05. 2019
14:00

č.z.: 27105
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Ďáblové Praha

so 25. 05. 2019
16:00

č.z.: 4515
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 5128
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 27101
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 05. 2019
19:00

č.z.: 4513
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 05. 2019
13:00

č.z.: 5124
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 26104
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

st 08. 05. 2019
17:00

č.z.: 4508
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 05. 2019
14:30

č.z.: 26099
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 05. 05. 2019
13:00

č.z.: 27090
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 5117
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 04. 05. 2019
11:00

č.z.: 4504
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 26095
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
13:30

č.z.: 4100
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 5115
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 27082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 26092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

čt 25. 04. 2019
17:45

č.z.: 4084
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

út 23. 04. 2019
15:00

č.z.: 4207
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 04. 2019
15:00

č.z.: 4220
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

pá 19. 04. 2019
16:30

č.z.: 4217
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

pá 19. 04. 2019
13:30

č.z.: 5070
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 14. 04. 2019
10:30

č.z.: 27079
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 04. 2019
18:00

č.z.: 1142
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 04. 2019
15:30

č.z.: 5105
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 13. 04. 2019
13:30

č.z.: 4097
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 5015
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 13. 04. 2019
09:00

č.z.: 26086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 A

ne 07. 04. 2019
16:00

č.z.: 27073
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 04. 2019
12:45

č.z.: 5097
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 04. 2019
11:00

č.z.: 1138
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 04. 2019
10:30

č.z.: 26052
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 B

so 06. 04. 2019
16:00

č.z.: 4085
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 04. 2019
16:00

č.z.: 1134
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 04. 2019
12:30

č.z.: 27057
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 06. 04. 2019
11:00

č.z.: 5106
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 04. 2019
10:30

č.z.: 26085
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 31. 03. 2019
14:30

č.z.: 5094
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 31. 03. 2019
12:30

č.z.: 27068
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Ďáblové Praha

ne 31. 03. 2019
10:30

č.z.: 5004
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

so 30. 03. 2019
15:00

č.z.: 1128
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 26077
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2019
18:00

č.z.: 4215
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 24. 03. 2019
13:15

č.z.: 5088
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 1018
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Sudoměřice

ne 24. 03. 2019
10:00

č.z.: 27064
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 03. 2019
14:00

č.z.: 4214
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 23. 03. 2019
11:30

č.z.: 26074
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

čt 21. 03. 2019
19:00

č.z.: 4210
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2019
15:30

č.z.: 4010
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2019
11:00

č.z.: 5083
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 03. 2019
14:00

č.z.: 1125
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 26068
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 1117
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 5079
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 09. 03. 2019
17:30

č.z.: 4070
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 03. 2019
13:00

č.z.: 26063
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 09. 03. 2019
11:00

č.z.: 1112
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

čt 07. 03. 2019
17:00

č.z.: 27055
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2019
14:00

č.z.: 1095
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 5072
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2019
10:30

č.z.: 27046
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

so 02. 03. 2019
16:00

č.z.: 1106
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 03. 2019
15:00

č.z.: 26059
Místo: Most

HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 02. 2019
11:00

č.z.: 1073
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HbK Karviná

so 23. 02. 2019
11:00

č.z.: 1099
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 25. 11. 2018
11:30

č.z.: 5061
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Prachatice

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 27045
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 11. 2018
14:00

č.z.: 26050
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 11. 2018
13:30

č.z.: 4057
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 24. 11. 2018
11:00

č.z.: 1086
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

ne 18. 11. 2018
11:30

č.z.: 5060
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 1007
Místo: Karviná

HbK Karviná
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 11. 2018
10:30

č.z.: 27037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 06

so 17. 11. 2018
15:00

č.z.: 1084
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 11. 2018
15:00

č.z.: 5049
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 26041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 11. 2018
16:00

č.z.: 27034
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 11. 2018
14:15

č.z.: 4044
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 10. 11. 2018
12:00

č.z.: 5052
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 26040
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 04. 11. 2018
13:00

č.z.: 1072
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 04. 11. 2018
10:30

č.z.: 27028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 26032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 1062
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 4205
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

út 30. 10. 2018
11:00

č.z.: 5038
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 27. 10. 2018
11:00

č.z.: 5043
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 10. 2018
13:00

č.z.: 27023
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 4055
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 10. 2018
14:00

č.z.: 4040
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 10. 2018
13:00

č.z.: 1059
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 10. 2018
10:00

č.z.: 26029
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 10. 2018
13:00

č.z.: 5034
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 10. 2018
10:30

č.z.: 27019
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 07

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 1051
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 13. 10. 2018
10:30

č.z.: 26023
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 07. 10. 2018
14:00

č.z.: 1046
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 10. 2018
11:30

č.z.: 27012
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 10. 2018
11:00

č.z.: 5027
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 06. 10. 2018
15:00

č.z.: 4025
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 26018
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 1040
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 1033
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 09. 2018
13:30

č.z.: 4204
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 5025
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 23. 09. 2018
15:00

č.z.: 4031
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 23. 09. 2018
10:30

č.z.: 27010
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 22. 09. 2018
15:30

č.z.: 26014
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most

so 22. 09. 2018
13:30

č.z.: 4018
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 1029
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 16. 09. 2018
16:00

č.z.: 27001
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 16. 09. 2018
09:30

č.z.: 5016
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 09. 2018
15:00

č.z.: 26007
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 09. 2018
13:00

č.z.: 5007
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 1020
Místo: Most - Malé Březno

HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 09. 2018
14:30

č.z.: 4005
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Buldoci Stříbro

so 08. 09. 2018
10:00

č.z.: 26005
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 01. 09. 2018
16:00

č.z.: 1006
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 06. 2018
16:00

č.z.: 27113
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 05. 2018
16:00

č.z.: 27109
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 05. 2018
11:00

č.z.: 5046
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

st 23. 05. 2018
18:30

č.z.: 27092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

ne 20. 05. 2018
12:00

č.z.: 5081
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 20. 05. 2018
10:30

č.z.: 27105
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 05

ne 13. 05. 2018
18:00

č.z.: 27096
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 05. 2018
15:00

č.z.: 5076
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 26056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

út 08. 05. 2018
16:00

č.z.: 1130
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 5074
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 06. 05. 2018
11:00

č.z.: 1126
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 05. 2018
16:00

č.z.: 4227
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 05. 05. 2018
16:00

č.z.: 1122
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 05. 2018
14:00

č.z.: 26059
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 05. 2018
10:00

č.z.: 26054
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 29. 04. 2018
16:00

č.z.: 4223
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 29. 04. 2018
11:30

č.z.: 5071
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 29. 04. 2018
11:00

č.z.: 1118
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 04. 2018
17:30

č.z.: 4219
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 04. 2018
16:00

č.z.: 5053
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 04. 2018
16:00

č.z.: 1114
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 04. 2018
10:00

č.z.: 26049
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Coyotes Hýskov

ne 22. 04. 2018
15:30

č.z.: 5067
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 27086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 22. 04. 2018
12:30

č.z.: 26034
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 04. 2018
17:00

č.z.: 4210
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 21. 04. 2018
15:00

č.z.: 27061
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 21. 04. 2018
13:00

č.z.: 1106
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 21. 04. 2018
10:00

č.z.: 26048
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 5066
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 27081
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 04. 2018
16:00

č.z.: 4206
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 1105
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 04. 2018
12:30

č.z.: 27051
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 26044
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 27076
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 04. 2018
13:30

č.z.: 26041
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 04. 2018
11:30

č.z.: 4049
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 06. 04. 2018
19:00

č.z.: 1077
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 31. 03. 2018
13:00

č.z.: 1092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Sudoměřice

so 31. 03. 2018
11:30

č.z.: 4042
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 30. 03. 2018
16:30

č.z.: 4136
Místo: Plzeň - Štruncovy sady !

HC Buldoci Stříbro
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 30. 03. 2018
14:00

č.z.: 1086
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

st 28. 03. 2018
18:00

č.z.: 4128
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 25. 03. 2018
12:00

č.z.: 5055
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 25. 03. 2018
09:30

č.z.: 27071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 24. 03. 2018
16:30

č.z.: 4189
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HbK Karviná

so 24. 03. 2018
14:00

č.z.: 1084
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 24. 03. 2018
11:30

č.z.: 26039
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 27066
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 06

ne 11. 03. 2018
13:30

č.z.: 5050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 11. 03. 2018
12:30

č.z.: 26011
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 4018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 11. 03. 2018
10:00

č.z.: 27056
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 1073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 26033
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 03. 03. 2018
15:00

č.z.: 1068
Místo: Malé Březno

HBC Rondo Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 02. 2018
12:00

č.z.: 5045
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 24. 02. 2018
11:30

č.z.: 4057
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 26. 11. 2017
13:00

č.z.: 5039
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 26. 11. 2017
10:30

č.z.: 4186
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 11. 2017
10:00

č.z.: 27046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 11. 2017
16:30

č.z.: 5024
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 1065
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 4177
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 11. 2017
15:00

č.z.: 5034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 11. 2017
11:00

č.z.: 26029
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 11. 2017
11:30

č.z.: 4002
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 18. 11. 2017
11:00

č.z.: 1059
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 17. 11. 2017
14:00

č.z.: 5032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

pá 17. 11. 2017
11:00

č.z.: 26018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 12. 11. 2017
12:00

č.z.: 27041
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 11. 2017
13:30

č.z.: 26026
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

so 11. 11. 2017
11:30

č.z.: 4151
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HSÚ Wolves Chomutov

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 1051
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 11. 2017
16:00

č.z.: 27036
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 11. 2017
12:00

č.z.: 5025
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 04. 11. 2017
15:30

č.z.: 4144
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 04. 11. 2017
13:00

č.z.: 1050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 04. 11. 2017
11:00

č.z.: 26024
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 10. 2017
11:30

č.z.: 4034
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Buldoci Stříbro

ne 22. 10. 2017
13:00

č.z.: 26019
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Coyotes Hýskov

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 27031
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

so 21. 10. 2017
16:00

č.z.: 1040
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 10. 2017
11:30

č.z.: 4112
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 4120
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 10. 2017
10:00

č.z.: 27021
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 10. 2017
16:00

č.z.: 1031
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 14. 10. 2017
15:00

č.z.: 4026
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 10. 2017
11:00

č.z.: 26014
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 08. 10. 2017
13:30

č.z.: 5013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 4095
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 08. 10. 2017
09:30

č.z.: 27016
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 10. 2017
16:00

č.z.: 4087
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 07. 10. 2017
13:00

č.z.: 5060
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 1029
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 10. 2017
10:00

č.z.: 5018
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 10. 2017
11:30

č.z.: 5011
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 27026
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 30. 09. 2017
16:00

č.z.: 1022
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 30. 09. 2017
15:30

č.z.: 5029
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 28. 09. 2017
11:00

č.z.: 1018
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 09. 2017
16:30

č.z.: 26009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 24. 09. 2017
14:30

č.z.: 1004
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

ne 24. 09. 2017
12:00

č.z.: 5008
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 24. 09. 2017
10:00

č.z.: 27011
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rondo Most

so 23. 09. 2017
16:30

č.z.: 27006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 1013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rondo Most

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 26004
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 09. 2017
14:00

č.z.: 4010
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 5004
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 09. 2017
13:00

č.z.: 27001
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 05

ne 17. 09. 2017
12:30

č.z.: 4080
Místo: Jihlava

SK Jihlava
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 1007
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 09. 2017
13:00

č.z.: 4071
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 09. 2017
10:00

č.z.: 26003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 09. 2017
12:00

č.z.: 5003
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 09. 2017
11:00

č.z.: 4104
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 06. 2017
17:00

č.z.: 51167
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Lev Litvínov

so 10. 06. 2017
17:00

č.z.: 51166
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
Elba DDM Ústí nad Labem B

pá 09. 06. 2017
19:00

č.z.: 51165
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 28. 05. 2017
16:00

č.z.: 51164
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Lev Litvínov

ne 28. 05. 2017
15:30

č.z.: 5340
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 05. 2017
10:00

č.z.: 51163
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Lev Litvínov

ne 21. 05. 2017
13:00

č.z.: 27108
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 21. 05. 2017
11:00

č.z.: 5338
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 20. 05. 2017
11:30

č.z.: 4320
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Blatná Datels

st 17. 05. 2017
17:30

č.z.: 5335
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 05. 2017
13:00

č.z.: 5331
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Buldoci Stříbro

so 13. 05. 2017
17:00

č.z.: 4317
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 05. 2017
14:00

č.z.: 51157
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 13. 05. 2017
11:00

č.z.: 26131
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 27100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 12. 05. 2017
18:00

č.z.: 5303
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

po 08. 05. 2017
13:00

č.z.: 27082
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 05. 2017
14:00

č.z.: 51155
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 07. 05. 2017
11:30

č.z.: 5309
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná

ne 07. 05. 2017
10:00

č.z.: 27093
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Coyotes Hýskov

so 06. 05. 2017
15:00

č.z.: 51153
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 06. 05. 2017
13:00

č.z.: 26122
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 06. 05. 2017
11:00

č.z.: 4315
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HSÚ Wolves Chomutov

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 27091
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 04. 2017
12:30

č.z.: 5317
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 26120
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 28. 04. 2017
17:30

č.z.: 51141
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 23. 04. 2017
16:30

č.z.: 51137
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kapitán Jirkov

ne 23. 04. 2017
13:00

č.z.: 27086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 5319
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 22. 04. 2017
14:00

č.z.: 26109
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

so 22. 04. 2017
10:00

č.z.: 51133
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kapitán Jirkov

st 19. 04. 2017
17:30

č.z.: 5314
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

po 17. 04. 2017
16:00

č.z.: 51123
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Panters Kadaň

so 15. 04. 2017
11:00

č.z.: 4310
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 14. 04. 2017
15:00

č.z.: 4314
Místo: Zliv

HBC Zliv
Elba DDM Ústí nad Labem

st 12. 04. 2017
17:30

č.z.: 1129
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 09. 04. 2017
16:30

č.z.: 51130
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 09. 04. 2017
14:30

č.z.: 5330
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 26108
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Prachatice

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 1125
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 09. 04. 2017
10:30

č.z.: 5310
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 04. 2017
16:00

č.z.: 1121
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 04. 2017
14:00

č.z.: 26098
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 04. 2017
13:30

č.z.: 4307
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 08. 04. 2017
11:30

č.z.: 27079
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 27073
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 02. 04. 2017
11:00

č.z.: 1117
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 01. 04. 2017
16:00

č.z.: 1113
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 01. 04. 2017
13:30

č.z.: 4305
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem

so 01. 04. 2017
13:00

č.z.: 26095
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 1110
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 26. 03. 2017
11:30

č.z.: 51119
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 27071
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 03. 2017
10:30

č.z.: 5324
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 25. 03. 2017
14:00

č.z.: 4304
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Zliv

so 25. 03. 2017
13:00

č.z.: 1101
Místo: Praha - Lužiny

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 03. 2017
10:00

č.z.: 26087
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 03. 2017
17:00

č.z.: 51110
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kovodemont Most B

ne 19. 03. 2017
15:30

č.z.: 27065
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 19. 03. 2017
13:30

č.z.: 5071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Buldoci Stříbro

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 1099
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 18. 03. 2017
16:00

č.z.: 1093
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 27064
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 26082
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 51108
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 12. 03. 2017
12:00

č.z.: 5066
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 03. 2017
16:00

č.z.: 4056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 11. 03. 2017
15:30

č.z.: 26076
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 03. 2017
13:00

č.z.: 5062
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 51097
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Lev Litvínov

ne 05. 03. 2017
11:30

č.z.: 5059
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 05. 03. 2017
10:00

č.z.: 27056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Coyotes Hýskov

so 04. 03. 2017
14:00

č.z.: 1018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Sudoměřice

so 04. 03. 2017
14:00

č.z.: 4052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

so 04. 03. 2017
11:00

č.z.: 26069
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 02. 2017
14:00

č.z.: 51096
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kapitán Jirkov

ne 26. 02. 2017
11:30

č.z.: 5053
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 25. 02. 2017
11:30

č.z.: 51086
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 18. 02. 2017
11:00

č.z.: 51075
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 05. 02. 2017
14:00

č.z.: 51070
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
TJ Baník Meziboří

ne 04. 12. 2016
16:00

č.z.: 27029
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 11. 2016
15:00

č.z.: 51064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 27. 11. 2016
12:00

č.z.: 27049
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 11. 2016
11:30

č.z.: 5052
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 26. 11. 2016
15:30

č.z.: 26065
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 26. 11. 2016
13:30

č.z.: 4046
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 1081
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 20. 11. 2016
14:00

č.z.: 51057
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Panters Kadaň
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 19. 11. 2016
16:00

č.z.: 1079
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 4041
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 17. 11. 2016
11:30

č.z.: 5044
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 13. 11. 2016
14:00

č.z.: 51053
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Dandy Chomutov

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 4036
Místo: Zliv

HBC Zliv
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 27047
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 1070
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 4040
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2016
13:00

č.z.: 26056
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 27042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 51044
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 06. 11. 2016
11:30

č.z.: 5037
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 06. 11. 2016
10:00

č.z.: 27038
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Rebel Praha

so 05. 11. 2016
13:00

č.z.: 1063
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 05. 11. 2016
10:00

č.z.: 26054
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 29. 10. 2016
11:30

č.z.: 4030
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HSÚ Wolves Chomutov

pá 28. 10. 2016
16:00

č.z.: 1059
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 5030
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 10. 2016
12:30

č.z.: 51042
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 1051
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 26043
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 27035
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 22. 10. 2016
16:00

č.z.: 4028
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 5026
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 26042
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 10. 2016
11:00

č.z.: 1046
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 16. 10. 2016
13:30

č.z.: 51031
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 16. 10. 2016
11:30

č.z.: 5023
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 16. 10. 2016
09:00

č.z.: 27028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 15. 10. 2016
16:00

č.z.: 1041
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 15. 10. 2016
11:30

č.z.: 4024
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 15. 10. 2016
09:00

č.z.: 26032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 09. 10. 2016
15:00

č.z.: 51030
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 08. 10. 2016
16:00

č.z.: 5017
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 10. 2016
14:00

č.z.: 26029
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 10. 2016
13:30

č.z.: 4018
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 1036
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 10. 2016
10:00

č.z.: 27006
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 02. 10. 2016
15:00

č.z.: 51020
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Wolves Chomutov

ne 02. 10. 2016
13:00

č.z.: 1071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 02. 10. 2016
10:00

č.z.: 5016
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 01. 10. 2016
17:00

č.z.: 1030
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 01. 10. 2016
13:30

č.z.: 26021
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 01. 10. 2016
12:00

č.z.: 27020
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
Elba DDM Ústí nad Labem

so 01. 10. 2016
11:30

č.z.: 4013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

st 28. 09. 2016
13:00

č.z.: 5035
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 09. 2016
13:00

č.z.: 27013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 1022
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 24. 09. 2016
13:00

č.z.: 4012
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Blatná Datels

so 24. 09. 2016
10:30

č.z.: 26016
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 18. 09. 2016
16:00

č.z.: 51009
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem B
HC Nordics Most

ne 18. 09. 2016
13:00

č.z.: 27011
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 09. 2016
11:30

č.z.: 5008
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2016
16:00

č.z.: 1011
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2016
14:00

č.z.: 4008
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Zliv

so 17. 09. 2016
10:00

č.z.: 26010
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 11. 09. 2016
16:00

č.z.: 27002
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 09. 2016
11:30

č.z.: 5001
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná

ne 11. 09. 2016
11:00

č.z.: 51004
Místo: MOST - A.N.S. !

TJ Baník Meziboří
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 1006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 09. 2016
12:00

č.z.: 4002
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 09. 2016
10:00

č.z.: 26003
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

so 03. 09. 2016
16:00

č.z.: 1001
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

út 14. 06. 2016
18:00

č.z.: 51189
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 12. 06. 2016
18:00

č.z.: 51187
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Dandy Chomutov

so 11. 06. 2016
15:00

č.z.: 5319
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 06. 2016
11:00

č.z.: 51185
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Dandy Chomutov

so 11. 06. 2016
11:00

č.z.: 5317
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

pá 10. 06. 2016
15:00

č.z.: 5314
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HC Švantlův Dvůr Písek
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 10. 06. 2016
11:00

č.z.: 5312
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 05. 06. 2016
17:30

č.z.: 51183
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 04. 06. 2016
11:00

č.z.: 51181
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 29. 05. 2016
17:00

č.z.: 5311
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 29. 05. 2016
11:00

č.z.: 5308
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 05. 2016
13:00

č.z.: 5303
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 05. 2016
09:00

č.z.: 5301
Místo: Česká Lípa - zimní stadion

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 22. 05. 2016
13:00

č.z.: 27109
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 5082
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

pá 20. 05. 2016
18:00

č.z.: 51170
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 15. 05. 2016
13:30

č.z.: 51166
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 5079
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 14. 05. 2016
13:00

č.z.: 27102
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 05. 2016
11:00

č.z.: 5076
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 13. 05. 2016
18:00

č.z.: 51162
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 08. 05. 2016
16:30

č.z.: 51157
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

ne 08. 05. 2016
13:00

č.z.: 27098
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník

ne 08. 05. 2016
11:00

č.z.: 5073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

pá 06. 05. 2016
17:30

č.z.: 4325
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany

ne 01. 05. 2016
13:00

č.z.: 51153
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5043
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 27093
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 1146
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 30. 04. 2016
16:00

č.z.: 1142
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 30. 04. 2016
11:30

č.z.: 4323
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 29. 04. 2016
17:30

č.z.: 4321
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2016
15:30

č.z.: 51146
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 24. 04. 2016
15:00

č.z.: 5067
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 1138
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2016
10:00

č.z.: 27087
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 24. 04. 2016
10:00

č.z.: 4316
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 04. 2016
17:00

č.z.: 4312
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 04. 2016
16:00

č.z.: 1134
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 51143
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

ne 17. 04. 2016
14:00

č.z.: 5064
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Ďáblové Praha

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 4308
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 17. 04. 2016
10:00

č.z.: 27084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 1128
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 16. 04. 2016
13:30

č.z.: 4304
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 16. 04. 2016
12:00

č.z.: 51137
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 10. 04. 2016
14:00

č.z.: 51132
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 5061
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 04. 2016
10:00

č.z.: 27076
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 04. 2016
13:00

č.z.: 4059
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 04. 2016
12:00

č.z.: 27065
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Coyotes Hýskov

so 09. 04. 2016
11:00

č.z.: 1126
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 04. 2016
17:00

č.z.: 4056
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 03. 04. 2016
14:30

č.z.: 51128
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Dandy Chomutov

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 5058
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 04. 2016
16:00

č.z.: 1116
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 4054
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 04. 2016
13:00

č.z.: 27075
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 51121
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Panters Kadaň

ne 27. 03. 2016
11:00

č.z.: 5055
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 26. 03. 2016
16:30

č.z.: 51118
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 26. 03. 2016
14:00

č.z.: 1113
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

čt 24. 03. 2016
17:00

č.z.: 4049
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 03. 2016
12:00

č.z.: 5052
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 20. 03. 2016
11:30

č.z.: 51112
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Lev Litvínov

so 19. 03. 2016
14:00

č.z.: 1102
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 19. 03. 2016
11:30

č.z.: 4048
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 13. 03. 2016
16:00

č.z.: 51106
Místo: Žatec

HBC Žatec
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 5046
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

ne 13. 03. 2016
10:45

č.z.: 51083
Místo: Ústí nad Labem

TJ Baník Meziboří
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 12. 03. 2016
16:00

č.z.: 1093
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 4044
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

ne 06. 03. 2016
14:00

č.z.: 51102
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Dandy Chomutov

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 1016
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Sudoměřice

ne 06. 03. 2016
10:00

č.z.: 27056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 03. 2016
16:00

č.z.: 1088
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HbK Karviná

so 05. 03. 2016
12:00

č.z.: 4041
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 02. 2016
12:00

č.z.: 4039
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 28. 02. 2016
12:00

č.z.: 27054
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 02. 2016
12:00

č.z.: 51095
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 27. 02. 2016
15:00

č.z.: 1062
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 02. 2016
11:30

č.z.: 51089
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín

so 20. 02. 2016
14:00

č.z.: 51092
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 14. 02. 2016
11:30

č.z.: 51051
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Žatec

ne 07. 02. 2016
11:30

č.z.: 51075
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Kapitán Jirkov

ne 06. 12. 2015
12:00

č.z.: 51072
Místo: Chomutov

HSÚ Panters Kadaň
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 29. 11. 2015
15:00

č.z.: 51062
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Concept Team Most

ne 29. 11. 2015
13:00

č.z.: 27047
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 5040
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 4034
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem

so 28. 11. 2015
13:00

č.z.: 1082
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 11. 2015
15:00

č.z.: 5016
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 11. 2015
13:00

č.z.: 27043
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 1037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 1075
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 4033
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 21. 11. 2015
11:00

č.z.: 5001
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

út 17. 11. 2015
14:00

č.z.: 4024
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 5034
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 27038
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 4029
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 11. 2015
13:00

č.z.: 1071
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 27032
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 51047
Místo: Chomutov

HBC Dandy Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 5031
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

so 07. 11. 2015
15:00

č.z.: 4026
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kovodemont Most

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 51060
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Lev Litvínov

so 31. 10. 2015
14:00

č.z.: 1060
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

st 28. 10. 2015
16:30

č.z.: 116134
Místo: Přelouč

Ježci Heřmanův Městec
Elba DDM Ústí nad Labem

st 28. 10. 2015
14:30

č.z.: 116127
Místo: Přelouč

SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem

st 28. 10. 2015
13:00

č.z.: 116122
Místo: Přelouč

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988

st 28. 10. 2015
12:00

č.z.: 116118
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
Elba DDM Ústí nad Labem

st 28. 10. 2015
11:00

č.z.: 116114
Místo: Přelouč

SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem

st 28. 10. 2015
10:00

č.z.: 116110
Místo: Přelouč

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 25. 10. 2015
11:30

č.z.: 1027
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 5025
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 10. 2015
09:00

č.z.: 51039
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Wolves Chomutov

so 24. 10. 2015
16:00

č.z.: 1050
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

so 24. 10. 2015
13:30

č.z.: 4019
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 5022
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Ďáblové Praha

ne 18. 10. 2015
15:00

č.z.: 27021
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 51033
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 5019
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 10. 2015
17:00

č.z.: 51036
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

so 17. 10. 2015
15:00

č.z.: 4018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha

so 17. 10. 2015
11:00

č.z.: 1047
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 10. 2015
13:00

č.z.: 27020
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 11. 10. 2015
10:30

č.z.: 51028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
TJ Baník Meziboří

so 10. 10. 2015
17:00

č.z.: 1036
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem

so 10. 10. 2015
15:00

č.z.: 4014
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

so 10. 10. 2015
11:00

č.z.: 27029
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

ne 04. 10. 2015
15:00

č.z.: 51020
Místo: Chomutov

HBC Kapitán Jirkov
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 04. 10. 2015
13:30

č.z.: 5013
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha

so 03. 10. 2015
16:00

č.z.: 5037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 4011
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 09. 2015
12:00

č.z.: 5010
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 27. 09. 2015
11:30

č.z.: 51017
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Panters Kadaň

ne 27. 09. 2015
11:00