P.P.T. Delta Kladno

so 23. 10. 2021
14:00

č.z.: 23034
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 17. 10. 2021
14:00

č.z.: 23029
Místo:

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 10. 10. 2021
10:00

č.z.: 23024
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HBC Notor Kladno

so 02. 10. 2021
18:00

č.z.: 23018
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HBC Vrány Černíkovice

ne 26. 09. 2021
12:00

č.z.: 23011
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 18. 09. 2021
12:00

č.z.: 23004
Místo: Kladno u ZS

HBC Lev Cvrčovice
P.P.T. Delta Kladno

so 10. 10. 2020
12:00

č.z.: 23025
Místo:

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 04. 10. 2020
09:00

č.z.: 23020
Místo:

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 26. 09. 2020
08:15

č.z.: 23015
Místo:

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

čt 17. 09. 2020
19:30

č.z.: 23010
Místo: Kladno - ZS

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 13. 09. 2020
16:00

č.z.: 23005
Místo:

HBC Notor Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 08. 03. 2020
13:00

č.z.: 23119
Místo:

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 23113
Místo:

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 15. 12. 2019
13:00

č.z.: 23098
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

so 07. 12. 2019
09:00

č.z.: 23091
Místo: GDM 09

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 30. 11. 2019
11:00

č.z.: 23085
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 23079
Místo: GDM 09

HBC Notor Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 17. 11. 2019
09:00

č.z.: 23072
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 10. 11. 2019
11:30

č.z.: 23066
Místo: Rakovník

HBC Vrány Černíkovice
P.P.T. Delta Kladno

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 23059
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 27. 10. 2019
09:00

č.z.: 23053
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 19. 10. 2019
11:00

č.z.: 23046
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 12. 10. 2019
09:00

č.z.: 23040
Místo: GDM 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 05. 10. 2019
09:00

č.z.: 23033
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 28. 09. 2019
12:30

č.z.: 23027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

ne 22. 09. 2019
12:00

č.z.: 23022
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 21. 09. 2019
18:30

č.z.: 23106
Místo: Zimni stadion

HCZB Sun Devils Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 14. 09. 2019
12:00

č.z.: 23008
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

so 07. 09. 2019
09:00

č.z.: 23001
Místo: GDM 09

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 23163
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

so 27. 04. 2019
15:00

č.z.: 23161
Místo: GDM 09

HCZB Sun Devils Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 13. 04. 2019
15:00

č.z.: 23152
Místo: GDM 09

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 04. 2019
09:00

č.z.: 23142
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 31. 03. 2019
15:00

č.z.: 23139
Místo: GDM 09

HCZB Sun Devils Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 30. 03. 2019
09:00

č.z.: 23130
Místo: GDM 09

HBC Notor Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 24. 03. 2019
09:00

č.z.: 23127
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 23. 03. 2019
15:00

č.z.: 23100
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 23119
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 10. 03. 2019
15:00

č.z.: 23093
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
P.P.T. Delta Kladno

so 09. 03. 2019
13:00

č.z.: 23114
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti 2008 B

so 02. 03. 2019
11:00

č.z.: 23104
Místo: GDM 09

HBC Lev Cvrčovice
P.P.T. Delta Kladno

ne 25. 11. 2018
13:00

č.z.: 23086
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 18. 11. 2018
09:00

č.z.: 23079
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 04. 11. 2018
09:00

č.z.: 23067
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 23062
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 28. 10. 2018
11:00

č.z.: 23058
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

so 20. 10. 2018
13:00

č.z.: 23054
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Notor Kladno

so 13. 10. 2018
16:30

č.z.: 23048
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
P.P.T. Delta Kladno

ne 07. 10. 2018
13:00

č.z.: 23039
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 10. 2018
08:30

č.z.: 23035
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 23029
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 23020
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 16. 09. 2018
12:00

č.z.: 23015
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 23008
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 23004
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 26. 05. 2018
08:00

č.z.: 233099
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 05. 2018
12:00

č.z.: 233096
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 19. 05. 2018
12:00

č.z.: 233093
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 05. 2018
08:00

č.z.: 233087
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Jungle Fever Kladno B

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 233038
Místo: Sítná 06

P.P.T. Delta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 29. 04. 2018
08:00

č.z.: 233094
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
P.P.T. Delta Kladno

ne 22. 04. 2018
12:00

č.z.: 233070
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 15. 04. 2018
08:00

č.z.: 233106
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 233102
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 25. 03. 2018
08:00

č.z.: 233099
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 11. 03. 2018
16:00

č.z.: 233085
Místo: Sítná 09

HBC Extrém Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 26. 11. 2017
12:00

č.z.: 233074
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 233064
Místo: Sítná 06

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 11. 11. 2017
10:00

č.z.: 233060
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 04. 11. 2017
08:00

č.z.: 233047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

ne 22. 10. 2017
08:00

č.z.: 233054
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

so 21. 10. 2017
12:00

č.z.: 233045
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 233027
Místo: Sítná 09

Jungle Fever Kladno B
P.P.T. Delta Kladno

ne 08. 10. 2017
12:00

č.z.: 233036
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 01. 10. 2017
10:00

č.z.: 233018
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 24. 09. 2017
12:00

č.z.: 233012
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 233009
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 17. 09. 2017
08:00

č.z.: 233003
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 23. 04. 2017
10:00

č.z.: 233096
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 22. 04. 2017
16:00

č.z.: 233092
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 04. 2017
12:00

č.z.: 233088
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 233084
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
P.P.T. Delta Kladno

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 233078
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 19. 03. 2017
08:00

č.z.: 233072
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 12. 03. 2017
08:00

č.z.: 233067
Místo: Sítná 09

HBC Rytíři Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 233065
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 27. 11. 2016
08:00

č.z.: 233057
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 233051
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 13. 11. 2016
12:00

č.z.: 233049
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 06. 11. 2016
12:00

č.z.: 233044
Místo: Sítná 09

HBC Extrém Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 30. 10. 2016
12:00

č.z.: 233039
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 23. 10. 2016
08:00

č.z.: 233032
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

so 15. 10. 2016
08:00

č.z.: 233026
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 10. 2016
12:00

č.z.: 233024
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 233020
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 25. 09. 2016
12:00

č.z.: 233013
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 17. 09. 2016
14:00

č.z.: 233006
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 11. 09. 2016
08:00

č.z.: 233002
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 23. 04. 2016
09:00

č.z.: 233101
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 17. 04. 2016
15:00

č.z.: 233097
Místo: Sítná09

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

so 16. 04. 2016
09:00

č.z.: 233093
Místo: Sítná09

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 233086
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 03. 04. 2016
13:00

č.z.: 233083
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC ALPIQ Kladno B

ne 27. 03. 2016
10:00

č.z.: 233076
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 03. 2016
11:30

č.z.: 233073
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 13. 03. 2016
13:30

č.z.: 233068
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 06. 03. 2016
13:00

č.z.: 233064
Místo: Sítná 09

HBC Rytíři Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 233007
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 233056
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 01. 11. 2015
12:00

č.z.: 233052
Místo: Sítná 06

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 25. 10. 2015
13:00

č.z.: 233048
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 18. 10. 2015
13:30

č.z.: 233044
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 17. 10. 2015
18:30

č.z.: 233040
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
P.P.T. Delta Kladno

ne 11. 10. 2015
09:30

č.z.: 233031
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 04. 10. 2015
12:00

č.z.: 233027
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

po 28. 09. 2015
10:00

č.z.: 233021
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 27. 09. 2015
14:00

č.z.: 233018
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 20. 09. 2015
17:00

č.z.: 233014
Místo: Sítná 06

HBC Lev Cvrčovice
P.P.T. Delta Kladno

ne 06. 09. 2015
15:00

č.z.: 233003
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 03. 05. 2015
13:00

č.z.: 233128
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 26. 04. 2015
11:00

č.z.: 233125
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 19. 04. 2015
13:00

č.z.: 233117
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
P.P.T. Delta Kladno

ne 12. 04. 2015
15:00

č.z.: 233112
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 05. 04. 2015
09:00

č.z.: 233106
Místo: Sítná 2009

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 233099
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 22. 03. 2015
11:30

č.z.: 233095
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 14. 03. 2015
11:30

č.z.: 233086
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 233084
Místo: Sítná 2009

HBC Extrém Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 233073
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rakovník B

po 17. 11. 2014
10:00

č.z.: 233072
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 16. 11. 2014
10:00

č.z.: 233062
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 09. 11. 2014
10:00

č.z.: 233059
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
P.P.T. Delta Kladno

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 233051
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov B

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 233046
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 19. 10. 2014
15:30

č.z.: 233040
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 12. 10. 2014
13:30

č.z.: 233033
Místo: Sítná 2009

HBC Rytíři Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 233029
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 27. 09. 2014
10:00

č.z.: 233020
Místo: Sítná 2009

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 233018
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 14. 09. 2014
15:00

č.z.: 233007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
P.P.T. Delta Kladno

ne 07. 09. 2014
11:00

č.z.: 233006
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 18. 05. 2014
13:00

č.z.: 233116
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 17. 05. 2014
17:00

č.z.: 233112
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

so 10. 05. 2014
18:00

č.z.: 233102
Místo: Kladno u ZS

HBC Rytíři Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 233095
Místo: Kladno u ZS

HBC Extrém Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 233086
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 13. 04. 2014
08:30

č.z.: 233098
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 06. 04. 2014
15:15

č.z.: 233083
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 05. 04. 2014
12:00

č.z.: 233106
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 23. 03. 2014
19:00

č.z.: 233072
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

ne 16. 03. 2014
16:00

č.z.: 233070
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 03. 2014
19:30

č.z.: 233058
Místo: Kladno u ZS

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 02. 03. 2014
09:00

č.z.: 233065
Místo: Kladno u ZS

BB Likatronic Slaný
P.P.T. Delta Kladno

so 16. 11. 2013
10:00

č.z.: 233051
Místo: Sítná 2006

HBK Psi Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 09. 11. 2013
13:00

č.z.: 233047
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 03. 11. 2013
09:00

č.z.: 233043
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 27. 10. 2013
12:30

č.z.: 233040
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

so 19. 10. 2013
09:00

č.z.: 233031
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť B
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 10. 2013
12:00

č.z.: 233028
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 28. 09. 2013
12:00

č.z.: 233017
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
P.P.T. Delta Kladno

ne 22. 09. 2013
15:00

č.z.: 233015
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 15. 09. 2013
15:00

č.z.: 233010
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
BB Likatronic Slaný

so 07. 09. 2013
15:00

č.z.: 233003
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 21. 04. 2013
11:30

č.z.: 232138
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 20. 04. 2013
17:00

č.z.: 232223
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
BB Likatronic Slaný

ne 14. 04. 2013
14:30

č.z.: 232216
Místo: Sítná 2006

HBC Kamenné Žehrovice
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 04. 2013
10:30

č.z.: 232196
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

so 30. 03. 2013
10:00

č.z.: 232186
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 24. 03. 2013
08:00

č.z.: 232177
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 17. 03. 2013
15:30

č.z.: 232173
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 16. 03. 2013
15:30

č.z.: 232168
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 232159
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

so 09. 03. 2013
13:00

č.z.: 232155
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad B
P.P.T. Delta Kladno

ne 03. 03. 2013
10:30

č.z.: 232151
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
P.P.T. Delta Kladno

so 01. 12. 2012
09:30

č.z.: 232072
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

so 24. 11. 2012
14:00

č.z.: 232125
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

so 17. 11. 2012
12:00

č.z.: 232117
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť

ne 11. 11. 2012
14:00

č.z.: 232103
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

so 10. 11. 2012
08:00

č.z.: 232107
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
P.P.T. Delta Kladno

ne 04. 11. 2012
11:30

č.z.: 232094
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

so 27. 10. 2012
10:00

č.z.: 232083
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 13. 10. 2012
14:30

č.z.: 232057
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 232049
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

so 29. 09. 2012
11:30

č.z.: 232036
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 23. 09. 2012
13:00

č.z.: 232029
Místo: Sítná 2006

BB Likatronic Slaný
P.P.T. Delta Kladno

ne 16. 09. 2012
11:00

č.z.: 232018
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 09. 2012
10:00

č.z.: 232005
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

so 08. 09. 2012
17:00

č.z.: 232008
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 21. 04. 2012
13:00

č.z.: 41195
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 14. 04. 2012
15:00

č.z.: 41183
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
P.P.T. Delta Kladno

so 07. 04. 2012
17:00

č.z.: 41173
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
BB Likatronic Slaný

ne 01. 04. 2012
11:00

č.z.: 41162
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 31. 03. 2012
15:00

č.z.: 41167
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 25. 03. 2012
09:00

č.z.: 41156
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 24. 03. 2012
13:00

č.z.: 41142
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Notor Kladno

so 17. 03. 2012
10:00

č.z.: 41145
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 10. 03. 2012
11:00

č.z.: 41133
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
P.P.T. Delta Kladno

ne 04. 03. 2012
09:00

č.z.: 41121
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

ne 27. 11. 2011
10:00

č.z.: 41114
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 19. 11. 2011
10:00

č.z.: 41106
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

so 12. 11. 2011
14:00

č.z.: 41092
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 06. 11. 2011
14:00

č.z.: 41085
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 30. 10. 2011
12:00

č.z.: 41075
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 22. 10. 2011
13:00

č.z.: 41069
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

so 15. 10. 2011
13:00

č.z.: 41060
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 10. 2011
09:00

č.z.: 41051
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

so 01. 10. 2011
17:00

č.z.: 41041
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 24. 09. 2011
14:00

č.z.: 41034
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť

so 17. 09. 2011
11:00

č.z.: 41023
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 11. 09. 2011
14:00

č.z.: 41016
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
P.P.T. Delta Kladno

ne 04. 09. 2011
17:00

č.z.: 41004
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

so 21. 05. 2011
15:00

č.z.: 41265
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

ne 15. 05. 2011
15:00

č.z.: 41251
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
BB Likatronic Slaný

so 14. 05. 2011
13:00

č.z.: 41278
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
P.P.T. Delta Kladno

ne 08. 05. 2011
13:30

č.z.: 41249
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

so 30. 04. 2011
09:00

č.z.: 41237
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 24. 04. 2011
09:00

č.z.: 41229
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
P.P.T. Delta Kladno

so 23. 04. 2011
11:00

č.z.: 41212
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 16. 04. 2011
15:00

č.z.: 41188
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 10. 04. 2011
09:00

č.z.: 41193
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 03. 04. 2011
16:00

č.z.: 41204
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
HBC Extrém Kladno

so 02. 04. 2011
12:00

č.z.: 41178
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 26. 03. 2011
15:00

č.z.: 41163
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 20. 03. 2011
10:30

č.z.: 41154
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 03. 2011
14:00

č.z.: 41111
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
P.P.T. Delta Kladno

so 12. 03. 2011
11:00

č.z.: 41142
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 05. 03. 2011
14:00

č.z.: 41125
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 26. 02. 2011
16:00

č.z.: 41138
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Jungle Fever Kladno B

so 20. 11. 2010
14:00

č.z.: 41108
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

ne 14. 11. 2010
10:00

č.z.: 41098
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 11. 2010
14:00

č.z.: 41089
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
P.P.T. Delta Kladno

ne 31. 10. 2010
13:00

č.z.: 41072
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Notor Kladno

ne 24. 10. 2010
12:00

č.z.: 41064
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 17. 10. 2010
08:00

č.z.: 41053
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 09. 10. 2010
12:00

č.z.: 41023
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 03. 10. 2010
12:00

č.z.: 41039
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 25. 09. 2010
09:00

č.z.: 41050
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

so 18. 09. 2010
13:00

č.z.: 41014
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

so 11. 09. 2010
13:00

č.z.: 41002
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
P.P.T. Delta Kladno

so 24. 04. 2010
11:00

č.z.: 41170
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Š-J Bresson Kladno

ne 18. 04. 2010
13:00

č.z.: 41163
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Jungle Fever Kladno B

so 17. 04. 2010
11:00

č.z.: 41158
Místo: Sítná 2006

Amálka / Torpédo Hooligans
P.P.T. Delta Kladno

ne 11. 04. 2010
13:00

č.z.: 41152
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 04. 2010
13:00

č.z.: 41146
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

so 27. 03. 2010
13:00

č.z.: 41141
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť

ne 21. 03. 2010
13:30

č.z.: 41136
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
P.P.T. Delta Kladno

so 20. 03. 2010
11:30

č.z.: 41131
Místo: Sítná 2009

HBC Š-J Bresson Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 13. 03. 2010
13:00

č.z.: 41126
Místo: Sítná 2006

Jungle Fever Kladno B
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 03. 2010
13:00

č.z.: 41121
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
P.P.T. Delta Kladno

ne 28. 02. 2010
09:00

č.z.: 41116
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 29. 11. 2009
10:30

č.z.: 41114
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

ne 22. 11. 2009
09:30

č.z.: 41108
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

ne 15. 11. 2009
14:00

č.z.: 41104
Místo: Sítná 2006

Amálka / Torpédo Hooligans
P.P.T. Delta Kladno

so 14. 11. 2009
10:00

č.z.: 41074
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Jungle Fever Kladno B

ne 08. 11. 2009
10:00

č.z.: 41061
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 07. 11. 2009
18:00

č.z.: 41069
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 31. 10. 2009
09:00

č.z.: 41055
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
P.P.T. Delta Kladno

ne 18. 10. 2009
09:00

č.z.: 41043
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
SK Kelti Nižbor

ne 04. 10. 2009
12:00

č.z.: 41028
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
HBC Š-J Bresson Kladno

so 26. 09. 2009
10:00

č.z.: 41009
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 09. 2009
12:30

č.z.: 41019
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

so 05. 09. 2009
13:00

č.z.: 41006
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans

so 18. 04. 2009
09:00

č.z.: 41168
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans B
P.P.T. Delta Kladno

so 11. 04. 2009
11:00

č.z.: 41170
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 05. 04. 2009
17:00

č.z.: 41181
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans
P.P.T. Delta Kladno

so 28. 03. 2009
17:00

č.z.: 41154
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
Jungle Fever Kladno B

so 21. 03. 2009
11:00

č.z.: 41129
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
P.P.T. Delta Kladno

ne 15. 03. 2009
13:30

č.z.: 41139
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Black Casino Pletený Újezd

so 07. 03. 2009
13:00

č.z.: 41116
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

ne 01. 03. 2009
19:30

č.z.: 41124
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
HBC Š-J Bresson Kladno

so 28. 02. 2009
15:00

č.z.: 41155
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 22. 02. 2009
15:00

č.z.: 41109
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 01. 02. 2009
12:00

č.z.: 6017
Místo: Sítná

Torpédo MH
P.P.T. Delta Kladno

so 31. 01. 2009
12:00

č.z.: 6015
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Sokol Cvrčovice

ne 25. 01. 2009
12:00

č.z.: 6013
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 18. 01. 2009
10:00

č.z.: 6009
Místo: Sítná

HBC Rytíři Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 11. 01. 2009
13:00

č.z.: 6004
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

so 13. 12. 2008
16:00

č.z.: 41103
Místo: Zimák

HBC Kozel Unhošť
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 12. 2008
09:00

č.z.: 41094
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

ne 30. 11. 2008
11:00

č.z.: 41090
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 23. 11. 2008
12:00

č.z.: 41079
Místo: Sítná

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
P.P.T. Delta Kladno

ne 16. 11. 2008
12:00

č.z.: 41077
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans B

so 08. 11. 2008
19:00

č.z.: 41064
Místo: Zimák

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

ne 02. 11. 2008
08:30

č.z.: 41063
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno B
P.P.T. Delta Kladno

so 18. 10. 2008
12:00

č.z.: 41048
Místo: Sítná

HBC Black Casino Pletený Újezd
P.P.T. Delta Kladno

so 11. 10. 2008
12:00

č.z.: 41038
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
BB Likatronic Slaný

ne 05. 10. 2008
10:30

č.z.: 41033
Místo: Sítná

HBC Š-J Bresson Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 27. 09. 2008
14:30

č.z.: 41025
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz

so 20. 09. 2008
10:30

č.z.: 41018
Místo: Sítná

HC Narko Kročehlavy
P.P.T. Delta Kladno

ne 14. 09. 2008
11:00

č.z.: 41012
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť

so 06. 09. 2008
13:00

č.z.: 41003
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 11. 05. 2008
16:30

č.z.: 41176
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Kozel Unhošť

ne 04. 05. 2008
16:00

č.z.: 41173
Místo: Sítná

HBC Black Casino Pletený Újezd
P.P.T. Delta Kladno

ne 27. 04. 2008
18:00

č.z.: 41163
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 20. 04. 2008
17:00

č.z.: 41161
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno B
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 04. 2008
19:30

č.z.: 41149
Místo: Zimák

HC Vlci Buštěhrad
P.P.T. Delta Kladno

ne 06. 04. 2008
17:30

č.z.: 41143
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 30. 03. 2008
20:00

č.z.: 41137
Místo: Zimák

Amálka / Torpédo Hooligans
P.P.T. Delta Kladno

so 22. 03. 2008
14:00

č.z.: 41123
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Š-J Bresson Kladno

ne 09. 03. 2008
20:00

č.z.: 41132
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 02. 03. 2008
18:30

č.z.: 41116
Místo: Zimák

Amálka / Torpédo Hooligans B
P.P.T. Delta Kladno

ne 24. 02. 2008
15:00

č.z.: 41109
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
P.P.T. Delta Kladno

ne 17. 02. 2008
12:00

č.z.: 41102
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 16. 12. 2007
11:00

č.z.: 41098
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
P.P.T. Delta Kladno

so 08. 12. 2007
10:00

č.z.: 41085
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
P.P.T. Delta Kladno

ne 02. 12. 2007
08:00

č.z.: 41082
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Black Casino Pletený Újezd

so 24. 11. 2007
10:00

č.z.: 41072
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

so 17. 11. 2007
19:00

č.z.: 41070
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
Jungle Fever Kladno B

so 03. 11. 2007
14:00

č.z.: 41058
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

so 27. 10. 2007
13:00

č.z.: 41052
Místo: Švermov

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
P.P.T. Delta Kladno

ne 21. 10. 2007
08:00

č.z.: 41046
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 14. 10. 2007
15:00

č.z.: 41041
Místo: Švermov

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
P.P.T. Delta Kladno

so 06. 10. 2007
16:00

č.z.: 41032
Místo: Sítná

HBC Š-J Bresson Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 29. 09. 2007
19:30

č.z.: 41025
Místo: Zimák

P.P.T. Delta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans B

so 22. 09. 2007
15:00

č.z.: 41018
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
BB Likatronic Slaný

ne 16. 09. 2007
12:00

č.z.: 41011
Místo: Sítná

HBC Moribundus Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 09. 09. 2007
09:00

č.z.: 41004
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
HBC Defekt Třebíz