NFC Sparta Kladno

so 16. 10. 2021
16:00

č.z.: 23025
Místo:

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 10. 10. 2021
12:00

č.z.: 23020
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 23015
Místo: Kladno u ZS

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 26. 09. 2021
10:00

č.z.: 23010
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
HBC Notor Kladno

ne 19. 09. 2021
17:00

č.z.: 23005
Místo: Rakovnik

HBC Vrány Černíkovice
NFC Sparta Kladno

ne 11. 10. 2020
12:00

č.z.: 23030
Místo:

NFC Sparta Kladno
HBC Vrány Černíkovice

so 03. 10. 2020
13:00

č.z.: 23024
Místo:

HCZB Sun Devils Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 27. 09. 2020
16:00

č.z.: 23017
Místo:

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

čt 17. 09. 2020
19:30

č.z.: 23010
Místo: Kladno - ZS

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 13. 09. 2020
08:00

č.z.: 23003
Místo:

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 08. 03. 2020
09:00

č.z.: 23123
Místo:

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 29. 02. 2020
11:00

č.z.: 23117
Místo:

HBC Lev Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

ne 15. 12. 2019
11:00

č.z.: 23104
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

so 07. 12. 2019
11:00

č.z.: 23097
Místo: GDM 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
NFC Sparta Kladno

ne 01. 12. 2019
10:00

č.z.: 23090
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 24. 11. 2019
13:00

č.z.: 23082
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 16. 11. 2019
11:00

č.z.: 23075
Místo: GDM 09

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 10. 11. 2019
13:00

č.z.: 23068
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HBC Notor Kladno

so 02. 11. 2019
10:00

č.z.: 23060
Místo: Rakovnik

HBC Vrány Černíkovice
NFC Sparta Kladno

ne 27. 10. 2019
09:00

č.z.: 23053
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 23047
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 12. 10. 2019
12:30

č.z.: 23042
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 23036
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

ne 29. 09. 2019
10:00

č.z.: 23030
Místo: GDM 09

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 22. 09. 2019
16:00

č.z.: 23024
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

so 21. 09. 2019
12:00

č.z.: 23016
Místo: GDM09

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 15. 09. 2019
10:00

č.z.: 23012
Místo: GDM09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 08. 09. 2019
13:00

č.z.: 23007
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

st 01. 05. 2019
10:00

č.z.: 23165
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 28. 04. 2019
08:00

č.z.: 23164
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 27. 04. 2019
19:00

č.z.: 23162
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 14. 04. 2019
08:00

č.z.: 23154
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 06. 04. 2019
09:00

č.z.: 23142
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 23137
Místo: GDM 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 30. 03. 2019
09:30

č.z.: 23132
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 23128
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

ne 17. 03. 2019
09:00

č.z.: 23121
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 23116
Místo: GDM09

NFC Sparta Kladno
HBC Notor Kladno

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 23105
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
NFC Sparta Kladno

ne 09. 12. 2018
13:00

č.z.: 23102
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 02. 12. 2018
11:00

č.z.: 23095
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 25. 11. 2018
09:00

č.z.: 23088
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 17. 11. 2018
09:00

č.z.: 23081
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 11. 11. 2018
13:00

č.z.: 23074
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 04. 11. 2018
09:00

č.z.: 23067
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

so 27. 10. 2018
09:00

č.z.: 23056
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 23052
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 13. 10. 2018
09:00

č.z.: 23047
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 07. 10. 2018
15:00

č.z.: 23037
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 06. 10. 2018
15:00

č.z.: 23034
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 30. 09. 2018
15:00

č.z.: 23030
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
SK Kelti 2008 B

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 23023
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 16. 09. 2018
14:00

č.z.: 23017
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

so 15. 09. 2018
12:00

č.z.: 23009
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
NFC Sparta Kladno

ne 09. 09. 2018
13:00

č.z.: 23005
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 03. 06. 2018
16:00

č.z.: 233103
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 02. 06. 2018
16:00

č.z.: 233101
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

so 26. 05. 2018
08:00

č.z.: 233099
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 05. 2018
12:00

č.z.: 233096
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 19. 05. 2018
12:00

č.z.: 233093
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 05. 2018
12:00

č.z.: 233089
Místo: Sítná 06

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 06. 05. 2018
08:00

č.z.: 233037
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 28. 04. 2018
14:00

č.z.: 233091
Místo:

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 233069
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 233109
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

ne 25. 03. 2018
12:00

č.z.: 233096
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 233083
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 04. 03. 2018
12:00

č.z.: 233079
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

so 25. 11. 2017
12:00

č.z.: 233071
Místo: Sítná 09

Jungle Fever Kladno B
NFC Sparta Kladno

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 233064
Místo: Sítná 06

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 18. 11. 2017
08:00

č.z.: 233024
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

so 11. 11. 2017
08:00

č.z.: 233058
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HCZB Sun Devils Kladno

ne 05. 11. 2017
12:00

č.z.: 233052
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 21. 10. 2017
16:00

č.z.: 233046
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

so 14. 10. 2017
16:00

č.z.: 233028
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 08. 10. 2017
08:00

č.z.: 233031
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 01. 10. 2017
10:00

č.z.: 233019
Místo: Sítná 06

NFC Sparta Kladno
Jungle Fever Kladno B

ne 24. 09. 2017
16:00

č.z.: 233015
Místo: Sítná 09

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

so 23. 09. 2017
16:00

č.z.: 233009
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 17. 09. 2017
10:00

č.z.: 233002
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 23. 04. 2017
08:00

č.z.: 233095
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 22. 04. 2017
18:00

č.z.: 233091
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 233089
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 233085
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBK Psi Kladno

so 25. 03. 2017
16:00

č.z.: 233076
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 19. 03. 2017
10:00

č.z.: 233073
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 12. 03. 2017
12:00

č.z.: 233069
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 05. 03. 2017
08:00

č.z.: 233062
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

ne 27. 11. 2016
08:00

č.z.: 233057
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 11. 2016
12:00

č.z.: 233054
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 13. 11. 2016
08:00

č.z.: 233047
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 233045
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 30. 10. 2016
10:00

č.z.: 233038
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

so 22. 10. 2016
14:00

č.z.: 233031
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 16. 10. 2016
10:00

č.z.: 233028
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 09. 10. 2016
08:00

č.z.: 233022
Místo: Sítná 09

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 02. 10. 2016
12:00

č.z.: 233019
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 25. 09. 2016
12:00

č.z.: 233013
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 18. 09. 2016
12:00

č.z.: 233009
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 11. 09. 2016
12:00

č.z.: 233003
Místo: Sítná 09

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

so 23. 04. 2016
17:00

č.z.: 233099
Místo: Sítná 06

NFC Sparta Kladno
HBC ALPIQ Kladno B

ne 17. 04. 2016
18:00

č.z.: 233095
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
NFC Sparta Kladno

so 16. 04. 2016
18:15

č.z.: 233091
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
NFC Sparta Kladno

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 233086
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 03. 04. 2016
17:00

č.z.: 233085
Místo: Sítná 09

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

ne 27. 03. 2016
12:00

č.z.: 233077
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Lev Cvrčovice

ne 20. 03. 2016
00:00

č.z.: 233071
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 13. 03. 2016
00:00

č.z.: 233066
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 06. 03. 2016
15:00

č.z.: 233065
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 08. 11. 2015
09:00

č.z.: 233060
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
NFC Sparta Kladno

ne 01. 11. 2015
12:00

č.z.: 233053
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 25. 10. 2015
00:00

č.z.: 233046
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 18. 10. 2015
13:30

č.z.: 233044
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

so 17. 10. 2015
13:30

č.z.: 233037
Místo: Sítná 06

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 10. 10. 2015
12:00

č.z.: 233032
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

ne 04. 10. 2015
10:00

č.z.: 233028
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBK Psi Kladno

po 28. 09. 2015
14:00

č.z.: 233023
Místo: Sítná 06

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

so 26. 09. 2015
16:00

č.z.: 233016
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

ne 20. 09. 2015
11:00

č.z.: 233012
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC ALPIQ Kladno B

ne 13. 09. 2015
17:00

č.z.: 233010
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 06. 09. 2015
11:00

č.z.: 233001
Místo: Sítná 06

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 03. 05. 2015
15:00

č.z.: 233131
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

so 25. 04. 2015
17:00

č.z.: 233122
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 19. 04. 2015
09:00

č.z.: 233120
Místo: Sítná 2009

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 233109
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Rakovník B

so 04. 04. 2015
17:00

č.z.: 233108
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBK Psi Kladno

ne 29. 03. 2015
17:00

č.z.: 233098
Místo: Sítná 2009

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 22. 03. 2015
11:30

č.z.: 233095
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 15. 03. 2015
11:30

č.z.: 233087
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 08. 03. 2015
13:00

č.z.: 233082
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 22. 11. 2014
10:00

č.z.: 233076
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

po 17. 11. 2014
12:00

č.z.: 233069
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Dynamo Rozdělov B

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 233065
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 09. 11. 2014
09:00

č.z.: 233056
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 01. 11. 2014
11:30

č.z.: 233054
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 26. 10. 2014
11:00

č.z.: 233043
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
NFC Sparta Kladno

ne 19. 10. 2014
13:00

č.z.: 233042
Místo: Sítná 2006

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 12. 10. 2014
09:30

č.z.: 233032
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 233029
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 28. 09. 2014
12:00

č.z.: 233021
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 21. 09. 2014
13:00

č.z.: 233016
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 14. 09. 2014
09:00

č.z.: 233010
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 07. 09. 2014
10:00

č.z.: 233003
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov B
NFC Sparta Kladno

ne 11. 05. 2014
19:30

č.z.: 233104
Místo: Kladno u ZS

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 03. 05. 2014
09:00

č.z.: 233092
Místo: Kladno u ZS

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

čt 01. 05. 2014
18:45

č.z.: 233107
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 19. 04. 2014
19:00

č.z.: 233096
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 06. 04. 2014
15:15

č.z.: 233083
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 30. 03. 2014
16:00

č.z.: 233078
Místo: Kladno u ZS

HC Vlci Buštěhrad B
NFC Sparta Kladno

ne 23. 03. 2014
12:30

č.z.: 233073
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 15. 03. 2014
18:30

č.z.: 233066
Místo: Kladno u ZS

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 09. 03. 2014
10:45

č.z.: 233059
Místo: Kladno u ZS

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný

ne 02. 03. 2014
19:30

č.z.: 233061
Místo: Kladno u ZS

HBK Psi Kladno
NFC Sparta Kladno

so 16. 11. 2013
12:00

č.z.: 233052
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

ne 10. 11. 2013
09:00

č.z.: 233049
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 02. 11. 2013
09:00

č.z.: 233041
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 27. 10. 2013
11:00

č.z.: 233037
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 13. 10. 2013
12:00

č.z.: 233028
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 06. 10. 2013
10:30

č.z.: 233006
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBK Psi Kladno

so 05. 10. 2013
16:00

č.z.: 233023
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

ne 29. 09. 2013
08:00

č.z.: 233018
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

so 21. 09. 2013
14:30

č.z.: 233011
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 08. 09. 2013
15:00

č.z.: 233004
Místo: Sítná 2006

BB Likatronic Slaný
NFC Sparta Kladno

ne 21. 04. 2013
11:00

č.z.: 232244
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

so 20. 04. 2013
09:00

č.z.: 232243
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

so 20. 04. 2013
01:00

č.z.: 232243
Místo:

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 14. 04. 2013
15:00

č.z.: 232219
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 07. 04. 2013
15:00

č.z.: 232204
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

so 06. 04. 2013
17:00

č.z.: 232133
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 31. 03. 2013
15:00

č.z.: 232194
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

so 23. 03. 2013
15:00

č.z.: 232179
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad B
NFC Sparta Kladno

ne 17. 03. 2013
17:30

č.z.: 232174
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

so 09. 03. 2013
10:30

č.z.: 232153
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 03. 03. 2013
08:30

č.z.: 232120
Místo: Sítná 2006

HBC Kamenné Žehrovice
NFC Sparta Kladno

so 02. 03. 2013
08:30

č.z.: 232141
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
NFC Sparta Kladno

ne 02. 12. 2012
09:30

č.z.: 232088
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 25. 11. 2012
10:00

č.z.: 232130
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 232109
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 04. 11. 2012
09:00

č.z.: 232098
Místo: Sítná 2009

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

ne 21. 10. 2012
14:00

č.z.: 232074
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný

so 20. 10. 2012
09:30

č.z.: 232076
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Kamenné Žehrovice

ne 14. 10. 2012
15:00

č.z.: 232064
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

so 06. 10. 2012
09:00

č.z.: 232054
Místo: Sítná 2006

HBC Kamenné Žehrovice
NFC Sparta Kladno

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 232043
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 23. 09. 2012
14:00

č.z.: 232032
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 15. 09. 2012
16:00

č.z.: 232022
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

ne 09. 09. 2012
17:00

č.z.: 232009
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

so 08. 09. 2012
17:00

č.z.: 232008
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 29. 04. 2012
10:00

č.z.: 41218
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný

so 28. 04. 2012
11:30

č.z.: 41214
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
NFC Sparta Kladno

ne 22. 04. 2012
09:00

č.z.: 41189
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

so 21. 04. 2012
09:00

č.z.: 41199
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 14. 04. 2012
11:00

č.z.: 41187
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 07. 04. 2012
09:00

č.z.: 41174
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 01. 04. 2012
09:00

č.z.: 41164
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 25. 03. 2012
11:00

č.z.: 41154
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
NFC Sparta Kladno

ne 18. 03. 2012
09:00

č.z.: 41144
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
NFC Sparta Kladno

so 10. 03. 2012
15:00

č.z.: 41134
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný

so 03. 03. 2012
09:00

č.z.: 41124
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
NFC Sparta Kladno

ne 27. 11. 2011
10:00

č.z.: 41114
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 20. 11. 2011
10:00

č.z.: 41108
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 12. 11. 2011
08:00

č.z.: 41099
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

so 05. 11. 2011
14:00

č.z.: 41089
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 30. 10. 2011
08:00

č.z.: 41081
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 22. 10. 2011
15:00

č.z.: 41072
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 15. 10. 2011
09:00

č.z.: 41062
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 09. 10. 2011
13:00

č.z.: 41054
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 01. 10. 2011
09:00

č.z.: 41045
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

so 24. 09. 2011
10:00

č.z.: 41035
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 18. 09. 2011
09:00

č.z.: 41027
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 10. 09. 2011
15:00

č.z.: 41018
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 03. 09. 2011
09:00

č.z.: 41008
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 22. 05. 2011
11:00

č.z.: 41277
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

so 21. 05. 2011
09:00

č.z.: 41267
Místo: Sítná 2009

Jungle Fever Kladno B
NFC Sparta Kladno

ne 15. 05. 2011
14:00

č.z.: 41257
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans

so 07. 05. 2011
16:00

č.z.: 41247
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

so 30. 04. 2011
09:00

č.z.: 41237
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
P.P.T. Delta Kladno

ne 24. 04. 2011
13:00

č.z.: 41221
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný

so 23. 04. 2011
09:00

č.z.: 41216
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 16. 04. 2011
17:00

č.z.: 41184
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 10. 04. 2011
14:00

č.z.: 41200
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

so 09. 04. 2011
16:30

č.z.: 41148
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HC Vlci Buštěhrad

ne 03. 04. 2011
08:00

č.z.: 41209
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
NFC Sparta Kladno

ne 27. 03. 2011
15:00

č.z.: 41175
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

so 26. 03. 2011
11:00

č.z.: 41169
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 19. 03. 2011
09:30

č.z.: 41156
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

so 05. 03. 2011
08:00

č.z.: 41127
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
Jungle Fever Kladno B

ne 27. 02. 2011
10:00

č.z.: 41133
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
NFC Sparta Kladno

so 27. 11. 2010
10:00

č.z.: 41117
Místo: Sítná 2006

Amálka / Torpédo Hooligans
NFC Sparta Kladno

ne 21. 11. 2010
10:00

č.z.: 41101
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Defekt Třebíz

ne 07. 11. 2010
14:00

č.z.: 41087
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 31. 10. 2010
12:00

č.z.: 41092
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 30. 10. 2010
10:00

č.z.: 41076
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 23. 10. 2010
12:00

č.z.: 41069
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť

ne 17. 10. 2010
12:00

č.z.: 41060
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 09. 10. 2010
16:00

č.z.: 41029
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 03. 10. 2010
16:00

č.z.: 41037
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 26. 09. 2010
15:00

č.z.: 41046
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

so 18. 09. 2010
11:00

č.z.: 41016
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 11. 09. 2010
09:00

č.z.: 41008
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

so 24. 04. 2010
17:00

č.z.: 51152
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

ne 18. 04. 2010
17:00

č.z.: 51144
Místo: Sítná 2006

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

so 10. 04. 2010
17:00

č.z.: 51138
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 04. 04. 2010
11:00

č.z.: 51134
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 03. 04. 2010
13:00

č.z.: 51128
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 28. 03. 2010
15:00

č.z.: 51120
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

ne 21. 03. 2010
14:00

č.z.: 51114
Místo: Sítná 2009

BB Likatronic Slaný B
NFC Sparta Kladno

ne 14. 03. 2010
09:00

č.z.: 51107
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 06. 03. 2010
11:00

č.z.: 51098
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

ne 28. 02. 2010
15:00

č.z.: 51096
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
NFC Sparta Kladno

so 05. 12. 2009
11:30

č.z.: 51090
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
NFC Sparta Kladno

so 28. 11. 2009
14:00

č.z.: 51083
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Amálka / Torpédo Hooligans B

so 21. 11. 2009
12:30

č.z.: 51074
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

ne 15. 11. 2009
11:30

č.z.: 51066
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 14. 11. 2009
12:30

č.z.: 51050
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 08. 11. 2009
12:30

č.z.: 51060
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

so 31. 10. 2009
12:00

č.z.: 51056
Místo: Sítná 2009

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

ne 18. 10. 2009
15:00

č.z.: 51042
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 11. 10. 2009
13:00

č.z.: 51036
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný B

so 03. 10. 2009
16:00

č.z.: 51029
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 26. 09. 2009
10:00

č.z.: 51025
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
HBC Notor Kladno

so 19. 09. 2009
10:00

č.z.: 51018
Místo: Sítná 2006

Amálka / Torpédo Hooligans B
NFC Sparta Kladno

ne 06. 09. 2009
17:00

č.z.: 51008
Místo: Sítná 2006

NFC Sparta Kladno
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 05. 09. 2009
13:00

č.z.: 51007
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
NFC Sparta Kladno

so 16. 05. 2009
12:00

č.z.: 51145
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 10. 05. 2009
08:00

č.z.: 51141
Místo: Sítná

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 09. 05. 2009
08:00

č.z.: 51137
Místo: Sítná

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 02. 05. 2009
13:00

č.z.: 51132
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 26. 04. 2009
13:00

č.z.: 51127
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 19. 04. 2009
15:00

č.z.: 51120
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný B

so 18. 04. 2009
15:00

č.z.: 51121
Místo: Sítná

SK Kelti Nižbor
NFC Sparta Kladno

ne 12. 04. 2009
09:00

č.z.: 51113
Místo: Sítná

HBC Sokol Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

so 04. 04. 2009
18:00

č.z.: 51107
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 29. 03. 2009
09:00

č.z.: 51102
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 22. 03. 2009
16:00

č.z.: 51100
Místo: N.Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 15. 03. 2009
11:00

č.z.: 51094
Místo: Zimák

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 07. 03. 2009
11:30

č.z.: 51087
Místo: Sítná

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

ne 01. 03. 2009
09:00

č.z.: 51083
Místo: Sítná

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

so 21. 02. 2009
11:00

č.z.: 51077
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný B
NFC Sparta Kladno

so 13. 12. 2008
12:00

č.z.: 51075
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
SK Kelti Nižbor

ne 07. 12. 2008
17:30

č.z.: 51060
Místo: Zimák

HBC Sokol Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

so 06. 12. 2008
13:00

č.z.: 51069
Místo: Zimák

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

ne 30. 11. 2008
16:30

č.z.: 51063
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 15. 11. 2008
08:00

č.z.: 51053
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 02. 11. 2008
12:30

č.z.: 51047
Místo: Sítná

HBC Moribundus Kladno
NFC Sparta Kladno

so 01. 11. 2008
14:30

č.z.: 51042
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

so 25. 10. 2008
10:00

č.z.: 51040
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 19. 10. 2008
14:30

č.z.: 51033
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný B

ne 12. 10. 2008
10:00

č.z.: 51030
Místo: Sítná

SK Kelti Nižbor
NFC Sparta Kladno

ne 05. 10. 2008
14:30

č.z.: 51024
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

ne 28. 09. 2008
11:30

č.z.: 51018
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

so 20. 09. 2008
14:30

č.z.: 51015
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Sokol Cvrčovice

so 13. 09. 2008
15:00

č.z.: 51008
Místo: Sítná

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

so 06. 09. 2008
17:00

č.z.: 51002
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Moribundus Kladno

so 24. 05. 2008
12:00

č.z.: 51176
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

ne 18. 05. 2008
12:00

č.z.: 51172
Místo: Sítná

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

so 17. 05. 2008
12:00

č.z.: 51168
Místo: Sítná

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

so 10. 05. 2008
10:30

č.z.: 51164
Místo: Sítná

HBC Sokol Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

čt 08. 05. 2008
14:00

č.z.: 51158
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
SK HBC Stochov

so 26. 04. 2008
16:00

č.z.: 51150
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 19. 04. 2008
17:00

č.z.: 51143
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 12. 04. 2008
15:00

č.z.: 51139
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad B
NFC Sparta Kladno

ne 06. 04. 2008
08:00

č.z.: 51132
Místo: Sítná

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

so 05. 04. 2008
09:00

č.z.: 51126
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 30. 03. 2008
10:00

č.z.: 51124
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

so 22. 03. 2008
14:00

č.z.: 51120
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný B
NFC Sparta Kladno

ne 16. 03. 2008
16:00

č.z.: 51112
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B

so 08. 03. 2008
15:00

č.z.: 51109
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Sokol Cvrčovice

ne 24. 02. 2008
13:30

č.z.: 51103
Místo: Zimák

SK HBC Stochov
NFC Sparta Kladno

so 16. 02. 2008
08:30

č.z.: 51095
Místo: Sítná

Černá Hvězda Libušín
NFC Sparta Kladno

ne 16. 12. 2007
13:00

č.z.: 51089
Místo: Sítná

SK HBC Falcon Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 09. 12. 2007
10:00

č.z.: 51082
Místo: Sítná

HBC Extrém Kladno
NFC Sparta Kladno

so 08. 12. 2007
08:00

č.z.: 51077
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HC Vlci Buštěhrad B

ne 02. 12. 2007
20:00

č.z.: 51075
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 25. 11. 2007
10:00

č.z.: 51067
Místo: Sítná

HC Narko Kročehlavy
NFC Sparta Kladno

ne 18. 11. 2007
12:00

č.z.: 51064
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
BB Likatronic Slaný B

so 10. 11. 2007
08:30

č.z.: 51056
Místo: Zimák

HBC Kozel Unhošť B
NFC Sparta Kladno

ne 04. 11. 2007
08:00

č.z.: 51054
Místo: Sítná

HBC Sokol Cvrčovice
NFC Sparta Kladno

ne 28. 10. 2007
11:30

č.z.: 51048
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
SK HBC Stochov

ne 21. 10. 2007
18:00

č.z.: 51040
Místo: Zimák

NFC Sparta Kladno
Černá Hvězda Libušín

so 13. 10. 2007
16:00

č.z.: 51033
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 07. 10. 2007
12:00

č.z.: 51029
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad B
NFC Sparta Kladno

so 29. 09. 2007
16:00

č.z.: 51022
Místo: Sítná

HBC Rytíři Buštěhrad
NFC Sparta Kladno

pá 28. 09. 2007
09:30

č.z.: 51016
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Extrém Kladno

ne 23. 09. 2007
15:00

č.z.: 51014
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HC Narko Kročehlavy

ne 16. 09. 2007
11:00

č.z.: 51010
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný B
NFC Sparta Kladno

so 08. 09. 2007
11:00

č.z.: 51002
Místo: Sítná

NFC Sparta Kladno
HBC Kozel Unhošť B