Dynamo Rozdělov

ne 07. 06. 2015
15:00

č.z.: 233147
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov B

so 06. 06. 2015
18:00

č.z.: 233146
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 31. 05. 2015
15:00

č.z.: 233145
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov B

ne 31. 05. 2015
10:00

č.z.: 232109
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 30. 05. 2015
10:00

č.z.: 232108
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 23. 05. 2015
16:00

č.z.: 233143
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov B
HBC Kozel Unhošť B

so 23. 05. 2015
10:00

č.z.: 232107
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 17. 05. 2015
17:00

č.z.: 233141
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť B
Dynamo Rozdělov B

ne 17. 05. 2015
10:30

č.z.: 232106
Místo: Kladno u ZS

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

so 16. 05. 2015
11:00

č.z.: 232104
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Notor Kladno

ne 10. 05. 2015
15:00

č.z.: 232102
Místo: Kladno u ZS

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 233140
Místo: Sítná 2009

HBC Rakovník B
Dynamo Rozdělov B

so 09. 05. 2015
13:00

č.z.: 233136
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
HBC Rakovník B

ne 03. 05. 2015
17:00

č.z.: 233130
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov B
HBK Psi Kladno

so 02. 05. 2015
08:30

č.z.: 232098
Místo: Sítná 2009

HBC Kamenné Žehrovice
Dynamo Rozdělov

pá 01. 05. 2015
16:00

č.z.: 232094
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Kamenné Žehrovice

ne 26. 04. 2015
17:00

č.z.: 233124
Místo: Sítná 2009

HBC Extrém Kladno
Dynamo Rozdělov B

so 25. 04. 2015
13:00

č.z.: 232089
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 19. 04. 2015
13:00

č.z.: 233117
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
P.P.T. Delta Kladno

so 18. 04. 2015
17:00

č.z.: 232083
Místo: Sítná 2009

HBC Kamenné Žehrovice
Dynamo Rozdělov

ne 12. 04. 2015
18:00

č.z.: 232074
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Dynamo Rozdělov

ne 12. 04. 2015
15:00

č.z.: 233113
Místo: Sítná 2006

HBC Moribundus Kladno
Dynamo Rozdělov B

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 232078
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

ne 05. 04. 2015
13:00

č.z.: 233104
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
Černá Hvězda Libušín

ne 29. 03. 2015
09:00

č.z.: 233102
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť B
Dynamo Rozdělov B

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 232067
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 21. 03. 2015
15:00

č.z.: 233091
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
Dynamo Rozdělov B

so 21. 03. 2015
09:30

č.z.: 232065
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 15. 03. 2015
15:30

č.z.: 233090
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 15. 03. 2015
09:20

č.z.: 232056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

ne 08. 03. 2015
15:00

č.z.: 233080
Místo: Sítná 2009

HC Narko Kročehlavy
Dynamo Rozdělov B

so 07. 03. 2015
11:30

č.z.: 232055
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 233077
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov B
HBC Rytíři Buštěhrad

po 17. 11. 2014
12:00

č.z.: 233069
Místo: Sítná 2009

NFC Sparta Kladno
Dynamo Rozdělov B

ne 16. 11. 2014
12:00

č.z.: 233064
Místo: Sítná 2009

HBK Psi Kladno
Dynamo Rozdělov B

ne 09. 11. 2014
14:00

č.z.: 233058
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov B
HBC Extrém Kladno

so 08. 11. 2014
12:00

č.z.: 232047
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 233051
Místo: Sítná 2009

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov B

so 01. 11. 2014
12:00

č.z.: 232044
Místo: Sítná 2009

SK HBC Falcon Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 26. 10. 2014
11:30

č.z.: 233047
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov B
HBC Moribundus Kladno

so 25. 10. 2014
13:00

č.z.: 232038
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Kamenné Žehrovice

ne 19. 10. 2014
15:30

č.z.: 233038
Místo: Sítná 2009

Černá Hvězda Libušín
Dynamo Rozdělov B

so 18. 10. 2014
13:30

č.z.: 232033
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

ne 12. 10. 2014
15:30

č.z.: 232029
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
SK Kelti 2008 B

so 11. 10. 2014
09:30

č.z.: 233036
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
HBC Kozel Unhošť B

ne 05. 10. 2014
12:00

č.z.: 233025
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
HBC Rakovník B

so 04. 10. 2014
12:00

č.z.: 232022
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 28. 09. 2014
14:00

č.z.: 233024
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov B

so 27. 09. 2014
14:00

č.z.: 232020
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Notor Kladno

ne 21. 09. 2014
17:00

č.z.: 233014
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov B
HC Narko Kročehlavy

so 20. 09. 2014
10:00

č.z.: 232011
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

ne 14. 09. 2014
11:00

č.z.: 233011
Místo: Sítná 2009

HBC Rytíři Buštěhrad
Dynamo Rozdělov B

so 13. 09. 2014
13:00

č.z.: 232010
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

ne 07. 09. 2014
10:00

č.z.: 233003
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov B
NFC Sparta Kladno

so 06. 09. 2014
17:00

č.z.: 232002
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

ne 08. 06. 2014
16:00

č.z.: 232127
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

ne 08. 06. 2014
10:00

č.z.: 232126
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 07. 06. 2014
08:00

č.z.: 232125
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

ne 01. 06. 2014
17:00

č.z.: 232124
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 01. 06. 2014
10:00

č.z.: 232123
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 31. 05. 2014
10:00

č.z.: 232121
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 18. 05. 2014
14:30

č.z.: 232116
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

so 17. 05. 2014
10:00

č.z.: 232112
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

ne 11. 05. 2014
16:00

č.z.: 232105
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

ne 04. 05. 2014
18:00

č.z.: 232109
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

ne 20. 04. 2014
17:00

č.z.: 232092
Místo: Kladno u ZS

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

so 12. 04. 2014
18:00

č.z.: 232087
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 05. 04. 2014
12:00

č.z.: 232100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
Dynamo Rozdělov

ne 30. 03. 2014
17:45

č.z.: 232065
Místo: Kladno u ZS

HBC Kamenné Žehrovice
Dynamo Rozdělov

so 29. 03. 2014
09:00

č.z.: 232083
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

so 22. 03. 2014
16:40

č.z.: 232074
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Notor Kladno

so 15. 03. 2014
12:30

č.z.: 232066
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 08. 03. 2014
14:00

č.z.: 232057
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HC Narko Kročehlavy

ne 17. 11. 2013
14:00

č.z.: 232054
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

ne 10. 11. 2013
14:30

č.z.: 232050
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

ne 03. 11. 2013
12:00

č.z.: 232045
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
SK Kelti 2008 B

so 26. 10. 2013
11:00

č.z.: 232037
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

ne 20. 10. 2013
13:00

č.z.: 232028
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 19. 10. 2013
13:00

č.z.: 232032
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 29. 09. 2013
16:00

č.z.: 232019
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

so 21. 09. 2013
17:00

č.z.: 232011
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 09. 2013
17:00

č.z.: 232010
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Kamenné Žehrovice

so 07. 09. 2013
17:00

č.z.: 232002
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 02. 06. 2013
20:00

č.z.: 232269
Místo:

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

so 01. 06. 2013
20:00

č.z.: 232267
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HBC Notor Kladno

čt 23. 05. 2013
20:00

č.z.: 232266
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

ne 19. 05. 2013
10:00

č.z.: 232262
Místo: Sítná 2009

BB Likatronic Slaný
Dynamo Rozdělov

so 11. 05. 2013
11:00

č.z.: 232258
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

st 08. 05. 2013
12:00

č.z.: 232239
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 05. 05. 2013
14:00

č.z.: 232236
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 04. 05. 2013
12:30

č.z.: 232235
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

st 01. 05. 2013
12:00

č.z.: 232233
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 27. 04. 2013
08:00

č.z.: 232229
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 21. 04. 2013
17:00

č.z.: 232078
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

ne 21. 04. 2013
09:30

č.z.: 232225
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 14. 04. 2013
13:00

č.z.: 232218
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 06. 04. 2013
13:30

č.z.: 232197
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Notor Kladno

ne 31. 03. 2013
17:00

č.z.: 232191
Místo: Sítná 2009

SK HBC Falcon Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 24. 03. 2013
13:00

č.z.: 232182
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

ne 17. 03. 2013
13:30

č.z.: 232172
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov

so 09. 03. 2013
10:30

č.z.: 232100
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Černá Hvězda Libušín

ne 03. 03. 2013
15:00

č.z.: 232069
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

so 02. 03. 2013
15:00

č.z.: 232145
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

ne 02. 12. 2012
13:30

č.z.: 232089
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 24. 11. 2012
14:00

č.z.: 232125
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

ne 18. 11. 2012
14:00

č.z.: 232112
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 17. 11. 2012
11:30

č.z.: 232025
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 232046
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 232144
Místo: Sítná 2009

HC Narko Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 14. 10. 2012
10:00

č.z.: 232056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

ne 07. 10. 2012
10:00

č.z.: 232001
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 06. 10. 2012
16:15

č.z.: 232034
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad B
Dynamo Rozdělov

so 15. 09. 2012
17:00

č.z.: 232012
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

ne 13. 05. 2012
18:00

č.z.: 41236
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

ne 13. 05. 2012
11:00

č.z.: 41232
Místo: Sítná 2006

BB Likatronic Slaný
Dynamo Rozdělov

so 12. 05. 2012
18:00

č.z.: 41228
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

út 08. 05. 2012
12:00

č.z.: 41210
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 06. 05. 2012
12:00

č.z.: 41209
Místo: Sítná 2009

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

út 01. 05. 2012
14:00

č.z.: 41205
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 28. 04. 2012
15:00

č.z.: 41200
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 28. 04. 2012
10:00

č.z.: 41128
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 21. 04. 2012
15:00

č.z.: 41192
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 14. 04. 2012
12:30

č.z.: 41181
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

so 07. 04. 2012
15:00

č.z.: 41170
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

so 31. 03. 2012
13:00

č.z.: 41158
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 18. 03. 2012
15:00

č.z.: 41139
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov

so 17. 03. 2012
14:00

č.z.: 41149
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

so 03. 03. 2012
15:00

č.z.: 41120
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

so 26. 11. 2011
10:00

č.z.: 41112
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 20. 11. 2011
12:00

č.z.: 41100
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

ne 13. 11. 2011
10:00

č.z.: 41091
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

so 05. 11. 2011
12:00

č.z.: 41082
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Černá Hvězda Libušín

so 29. 10. 2011
11:00

č.z.: 41073
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
Dynamo Rozdělov

ne 23. 10. 2011
09:00

č.z.: 41064
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

so 15. 10. 2011
11:30

č.z.: 41057
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

ne 09. 10. 2011
11:00

č.z.: 41046
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 01. 10. 2011
15:00

č.z.: 41038
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

ne 25. 09. 2011
15:00

č.z.: 41029
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 18. 09. 2011
11:00

č.z.: 41019
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 10. 09. 2011
11:00

č.z.: 41012
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 04. 09. 2011
17:00

č.z.: 41004
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 12. 06. 2011
10:00

č.z.: 41298
Místo: Zimák

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

so 11. 06. 2011
09:00

č.z.: 41297
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 05. 06. 2011
11:00

č.z.: 41295
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov

so 04. 06. 2011
09:00

č.z.: 41293
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 29. 05. 2011
10:00

č.z.: 41285
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

so 28. 05. 2011
09:00

č.z.: 41281
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

ne 22. 05. 2011
09:00

č.z.: 41272
Místo: Sítná 2009

Amálka / Torpédo Hooligans
Dynamo Rozdělov

so 21. 05. 2011
13:00

č.z.: 41263
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Notor Kladno

ne 15. 05. 2011
09:00

č.z.: 41254
Místo: Sítná 2006

HBC Extrém Kladno
Dynamo Rozdělov

so 07. 05. 2011
13:00

č.z.: 41242
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Rytíři Buštěhrad

ne 01. 05. 2011
12:00

č.z.: 41233
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov

po 25. 04. 2011
17:00

č.z.: 41215
Místo: Sítná 2006

SK HBC Falcon Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 24. 04. 2011
15:00

č.z.: 41230
Místo: Sítná 2006

HC Narko Kročehlavy
Dynamo Rozdělov

ne 17. 04. 2011
11:00

č.z.: 41183
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Černá Hvězda Libušín

so 16. 04. 2011
14:00

č.z.: 41201
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
Dynamo Rozdělov

so 09. 04. 2011
10:30

č.z.: 41195
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 02. 04. 2011
14:00

č.z.: 41173
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

so 26. 03. 2011
09:00

č.z.: 41162
Místo: Sítná 2006

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 20. 03. 2011
10:30

č.z.: 41154
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 03. 2011
08:00

č.z.: 41143
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad B
Dynamo Rozdělov

so 05. 03. 2011
12:00

č.z.: 41123
Místo: Sítná 2006

HBC Notor Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 27. 02. 2011
10:00

č.z.: 41133
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
NFC Sparta Kladno

ne 28. 11. 2010
12:00

č.z.: 41114
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Extrém Kladno

so 20. 11. 2010
10:00

č.z.: 41103
Místo: Sítná 2009

HBC Moribundus Kladno
Dynamo Rozdělov

so 13. 11. 2010
12:00

č.z.: 41093
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

so 06. 11. 2010
12:00

č.z.: 41082
Místo: Sítná 2006

HBC Rytíři Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

ne 31. 10. 2010
11:00

č.z.: 41075
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 24. 10. 2010
10:00

č.z.: 41061
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

so 16. 10. 2010
12:00

č.z.: 41055
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

ne 10. 10. 2010
10:00

č.z.: 41022
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 09. 10. 2010
14:00

č.z.: 41043
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

so 02. 10. 2010
12:00

č.z.: 41033
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
Jungle Fever Kladno B

so 18. 09. 2010
13:00

č.z.: 41014
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 12. 09. 2010
17:00

č.z.: 41003
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad B

so 05. 06. 2010
08:00

č.z.: 41195
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

ne 30. 05. 2010
17:00

č.z.: 41194
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 29. 05. 2010
10:00

č.z.: 41193
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 22. 05. 2010
14:00

č.z.: 41190
Místo: Sítná 2009

Jungle Fever Kladno B
Dynamo Rozdělov

ne 16. 05. 2010
18:00

č.z.: 41188
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
Jungle Fever Kladno B

so 15. 05. 2010
14:00

č.z.: 41186
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
Jungle Fever Kladno B

so 08. 05. 2010
08:00

č.z.: 41179
Místo: Sítná 2009

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

ne 02. 05. 2010
12:30

č.z.: 41175
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

so 01. 05. 2010
18:00

č.z.: 41171
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

ne 25. 04. 2010
11:00

č.z.: 41166
Místo: Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
Dynamo Rozdělov

ne 18. 04. 2010
17:00

č.z.: 41161
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

so 17. 04. 2010
18:00

č.z.: 41156
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

so 10. 04. 2010
09:00

č.z.: 41151
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

ne 04. 04. 2010
13:00

č.z.: 41146
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

ne 28. 03. 2010
17:00

č.z.: 41143
Místo: Sítná 2006

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

čt 25. 03. 2010
19:00

č.z.: 41125
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
Jungle Fever Kladno B

ne 21. 03. 2010
10:00

č.z.: 41138
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 20. 03. 2010
19:30

č.z.: 41134
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 14. 03. 2010
15:00

č.z.: 41127
Místo: Kladno u ZS

Dynamo Rozdělov
SK Kelti Nižbor

ne 28. 02. 2010
09:00

č.z.: 41116
Místo: Sítná 2006

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 29. 11. 2009
13:30

č.z.: 41115
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

so 28. 11. 2009
12:30

č.z.: 41101
Místo: Zimák

HBC Š-J Bresson Kladno
Dynamo Rozdělov

so 21. 11. 2009
11:30

č.z.: 41107
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

ne 08. 11. 2009
12:30

č.z.: 41077
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

ne 01. 11. 2009
11:00

č.z.: 41057
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 31. 10. 2009
13:00

č.z.: 41066
Místo: Sítná 2006

Jungle Fever Kladno B
Dynamo Rozdělov

ne 18. 10. 2009
11:00

č.z.: 41040
Místo: Zimák

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 17. 10. 2009
14:00

č.z.: 41062
Místo: Sítná 2006

Amálka / Torpédo Hooligans
Dynamo Rozdělov

so 10. 10. 2009
12:30

č.z.: 41035
Místo: Sítná 2009

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

ne 04. 10. 2009
10:00

č.z.: 41031
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
Dynamo Rozdělov

ne 20. 09. 2009
12:30

č.z.: 41019
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

ne 13. 09. 2009
17:00

č.z.: 41004
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Š-J Bresson Kladno

so 31. 05. 2008
11:00

č.z.: 41197
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

ne 25. 05. 2008
16:00

č.z.: 41193
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

so 24. 05. 2008
08:00

č.z.: 41189
Místo: Sítná

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

ne 18. 05. 2008
20:00

č.z.: 41186
Místo: Zimák

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

so 17. 05. 2008
08:00

č.z.: 41184
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

ne 11. 05. 2008
10:30

č.z.: 41181
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
HBC Defekt Třebíz

so 03. 05. 2008
12:00

č.z.: 41172
Místo: Sítná

HBC Kozel Unhošť
Dynamo Rozdělov

ne 27. 04. 2008
18:00

č.z.: 41163
Místo: Sítná

P.P.T. Delta Kladno
Dynamo Rozdělov

so 19. 04. 2008
19:30

č.z.: 41159
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HBC Black Casino Pletený Újezd

ne 13. 04. 2008
16:30

č.z.: 41154
Místo: Sítná

Jungle Fever Kladno B
Dynamo Rozdělov

so 12. 04. 2008
08:00

č.z.: 41127
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
Amálka / Torpédo Hooligans B

ne 06. 04. 2008
08:00

č.z.: 41144
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HC Vlci Buštěhrad

ne 30. 03. 2008
14:00

č.z.: 41136
Místo: Švermov

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Dynamo Rozdělov

ne 23. 03. 2008
08:00

č.z.: 41125
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
Amálka / Torpédo Hooligans

ne 02. 03. 2008
15:00

č.z.: 41119
Místo: Sítná

HBC Š-J Bresson Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 24. 02. 2008
15:00

č.z.: 41107
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 16. 02. 2008
14:30

č.z.: 41105
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
BB Likatronic Slaný

so 15. 12. 2007
10:30

č.z.: 41093
Místo: Zimák

HBC Moribundus Kladno
Dynamo Rozdělov

ne 09. 12. 2007
11:00

č.z.: 41090
Místo: Slaný

HBC Defekt Třebíz
Dynamo Rozdělov

so 01. 12. 2007
14:00

č.z.: 41081
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
HBC Kozel Unhošť

so 24. 11. 2007
10:00

č.z.: 41072
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
P.P.T. Delta Kladno

so 17. 11. 2007
12:30

č.z.: 41036
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans B
Dynamo Rozdělov

so 17. 11. 2007
09:00

č.z.: 41068
Místo: Zimák

HBC Black Casino Pletený Újezd
Dynamo Rozdělov

ne 04. 11. 2007
19:30

č.z.: 41063
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
Jungle Fever Kladno B

ne 28. 10. 2007
09:30

č.z.: 41045
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 27. 10. 2007
19:30

č.z.: 41053
Místo: Zimák

HC Vlci Buštěhrad
Dynamo Rozdělov

ne 07. 10. 2007
14:00

č.z.: 41034
Místo: Sítná

Amálka / Torpédo Hooligans
Dynamo Rozdělov

ne 30. 09. 2007
19:00

č.z.: 41028
Místo: Zimák

Dynamo Rozdělov
HBC Š-J Bresson Kladno

ne 30. 09. 2007
10:00

č.z.: 41016
Místo: Švermov

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Dynamo Rozdělov

ne 16. 09. 2007
13:00

č.z.: 41014
Místo: Slaný

BB Likatronic Slaný
Dynamo Rozdělov

ne 09. 09. 2007
11:00

č.z.: 41005
Místo: Sítná

Dynamo Rozdělov
HBC Moribundus Kladno