HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 27. 11. 2022
15:30

č.z.: 2050
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Kelti 2008

so 26. 11. 2022
15:15

č.z.: 52030
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HBC Black&White Děčín

ne 20. 11. 2022
14:00

č.z.: 2045
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 20. 11. 2022
09:00

č.z.: 52025
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 13. 11. 2022
16:00

č.z.: 2042
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 11. 2022
09:30

č.z.: 52023
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team

ne 06. 11. 2022
15:00

č.z.: 2037
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 05. 11. 2022
17:00

č.z.: 52020
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HBC Perla Řetenice M. L. 1983

ne 30. 10. 2022
15:00

č.z.: 2034
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
TJ Blatná Datels

ne 23. 10. 2022
14:00

č.z.: 2029
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 22. 10. 2022
11:00

č.z.: 52016
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 16. 10. 2022
11:00

č.z.: 2025
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 15. 10. 2022
16:45

č.z.: 52015
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 09. 10. 2022
15:00

č.z.: 2022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 02. 10. 2022
17:00

č.z.: 2017
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 24. 09. 2022
10:30

č.z.: 52009
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 18. 09. 2022
14:00

č.z.: 2009
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

so 17. 09. 2022
15:45

č.z.: 52004
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem

ne 11. 09. 2022
14:00

č.z.: 2006
Místo:

TJ Blatná Datels
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 11. 09. 2022
12:30

č.z.: 52002
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 04. 09. 2022
16:00

č.z.: 2001
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Plzeň B

so 30. 04. 2022
08:30

č.z.: 52081
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
SK Dubí

ne 24. 04. 2022
18:00

č.z.: 2061
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2022
10:45

č.z.: 52080
Místo: Ústí nad Labem

HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 17. 04. 2022
16:15

č.z.: 52043
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HBC Black&White Děčín

ne 17. 04. 2022
11:00

č.z.: 2058
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Prachatice

so 16. 04. 2022
14:45

č.z.: 52067
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team

ne 10. 04. 2022
17:45

č.z.: 52074
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 09. 04. 2022
17:00

č.z.: 2037
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 03. 04. 2022
14:00

č.z.: 2053
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 02. 04. 2022
15:00

č.z.: 52071
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 27. 03. 2022
15:00

č.z.: 2051
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany B
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 20. 03. 2022
15:00

č.z.: 2047
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

st 16. 03. 2022
18:30

č.z.: 52062
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 13. 03. 2022
15:00

č.z.: 2044
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 03. 2022
13:30

č.z.: 2040
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 05. 03. 2022
14:00

č.z.: 52060
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
Wolves Chomutov

ne 27. 02. 2022
13:30

č.z.: 52034
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 20. 02. 2022
14:15

č.z.: 52053
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 12. 02. 2022
13:30

č.z.: 52052
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HBC Perla Řetenice M. L. 1983

so 05. 02. 2022
14:00

č.z.: 52046
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 21. 11. 2021
15:15

č.z.: 52039
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 14. 11. 2021
14:00

č.z.: 2032
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 07. 11. 2021
15:30

č.z.: 2030
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany B

so 06. 11. 2021
11:00

č.z.: 52032
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 31. 10. 2021
15:00

č.z.: 2026
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 30. 10. 2021
08:30

č.z.: 52025
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
SK Dubí

ne 24. 10. 2021
16:45

č.z.: 52024
Místo: Ústí nad Labem

HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 24. 10. 2021
15:00

č.z.: 2023
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Pedagog České Budějovice

ne 17. 10. 2021
16:00

č.z.: 2019
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 10. 10. 2021
14:30

č.z.: 2016
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Prachatice

so 09. 10. 2021
08:45

č.z.: 52018
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 26. 09. 2021
15:30

č.z.: 2011
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 25. 09. 2021
10:00

č.z.: 52015
Místo: Děčín

HBC Black&White Děčín
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 19. 09. 2021
15:00

č.z.: 2009
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany B
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 18. 09. 2021
08:30

č.z.: 52011
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team

ne 12. 09. 2021
17:30

č.z.: 52006
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 12. 09. 2021
15:00

č.z.: 2005
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 05. 09. 2021
15:00

č.z.: 2002
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 04. 09. 2021
13:00

č.z.: 52004
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
Wolves Chomutov

ne 27. 06. 2021
13:30

č.z.: 51610
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Panthers Kadaň

ne 20. 06. 2021
12:30

č.z.: 53611
Místo:

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 20. 06. 2021
10:30

č.z.: 53609
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 20. 06. 2021
09:20

č.z.: 53608
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Desperados

so 19. 06. 2021
18:00

č.z.: 51606
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 13. 06. 2021
14:00

č.z.: 51604
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 06. 2021
11:00

č.z.: 51602
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 12. 2020
16:15

č.z.: 53027
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 13. 12. 2020
11:00

č.z.: 51035
Místo: Chomutov

Panthers Kadaň
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 12. 2020
13:00

č.z.: 51023
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 05. 12. 2020
14:30

č.z.: 51030
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem

so 05. 12. 2020
12:30

č.z.: 53022
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 11. 10. 2020
08:30

č.z.: 53020
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 04. 10. 2020
17:00

č.z.: 51016
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 03. 10. 2020
16:15

č.z.: 53013
Místo: Ústí nad Labem

HbC Žízeň Trnovany
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 27. 09. 2020
09:00

č.z.: 53003
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 19. 09. 2020
08:30

č.z.: 53012
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 13. 09. 2020
16:15

č.z.: 53006
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HbC Kings Teplice

ne 14. 06. 2020
16:00

č.z.: 51911
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

ne 07. 06. 2020
11:00

č.z.: 51908
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 31. 05. 2020
16:00

č.z.: 51904
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Malé Březno

ne 08. 03. 2020
16:00

č.z.: 51066
Místo:

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 51095
Místo:

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 16. 02. 2020
15:30

č.z.: 51065
Místo:

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 09. 02. 2020
11:00

č.z.: 51056
Místo:

HBC Kapitán Jirkov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 24. 11. 2019
15:00

č.z.: 51054
Místo: CHOMUTOV

Panthers Kadaň
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2019
14:00

č.z.: 51047
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 10. 11. 2019
16:30

č.z.: 51043
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HbC Rondo Teplice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 03. 11. 2019
16:30

č.z.: 51038
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 20. 10. 2019
16:00

č.z.: 51032
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 10. 2019
15:00

č.z.: 51029
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Malé Březno

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 51021
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 29. 09. 2019
15:00

č.z.: 51020
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 14. 09. 2019
10:00

č.z.: 51010
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 08. 09. 2019
15:30

č.z.: 51001
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Kapitán Jirkov

so 08. 06. 2019
13:30

č.z.: 51215
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 02. 06. 2019
10:30

č.z.: 51214
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 01. 06. 2019
18:00

č.z.: 51213
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 26. 05. 2019
18:00

č.z.: 51210
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 25. 05. 2019
18:00

č.z.: 51208
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 19. 05. 2019
16:00

č.z.: 51206
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HC Nordics Most

so 18. 05. 2019
14:00

č.z.: 51204
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HC Nordics Most

ne 12. 05. 2019
10:00

č.z.: 51200
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

ne 05. 05. 2019
18:00

č.z.: 51196
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 04. 05. 2019
18:30

č.z.: 51192
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
09:00

č.z.: 51188
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

so 27. 04. 2019
09:00

č.z.: 51184
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

ne 21. 04. 2019
13:00

č.z.: 51182
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

pá 19. 04. 2019
17:00

č.z.: 51170
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 14. 04. 2019
15:30

č.z.: 51167
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 07. 04. 2019
15:00

č.z.: 51157
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 51122
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Kapitán Jirkov

ne 31. 03. 2019
18:00

č.z.: 51152
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2019
15:30

č.z.: 51144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 23. 03. 2019
13:30

č.z.: 51091
Místo: CHOMUTOV

Wolves Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2019
13:30

č.z.: 51137
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 51131
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 24. 02. 2019
16:00

č.z.: 51118
Místo: MOST - A.N.S.

TJ Baník Meziboří
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 23. 02. 2019
15:00

č.z.: 51107
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 17. 02. 2019
14:00

č.z.: 51105
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 25. 11. 2018
13:30

č.z.: 51079
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

ne 18. 11. 2018
15:00

č.z.: 51076
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 11. 11. 2018
13:00

č.z.: 51066
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HC Nordics Most

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 51061
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 28. 10. 2018
13:00

č.z.: 51053
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 51046
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 14. 10. 2018
12:30

č.z.: 51040
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Panthers Kadaň

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 51031
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 30. 09. 2018
10:00

č.z.: 51027
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
TJ Baník Meziboří

ne 23. 09. 2018
10:00

č.z.: 51016
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Most B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 16. 09. 2018
15:00

č.z.: 51014
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

út 12. 06. 2018
18:00

č.z.: 51167
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 10. 06. 2018
10:30

č.z.: 51166
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

so 09. 06. 2018
10:30

č.z.: 51165
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

ne 03. 06. 2018
17:00

č.z.: 51164
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 02. 06. 2018
18:00

č.z.: 51163
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 19. 05. 2018
14:00

č.z.: 51158
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 05. 2018
10:00

č.z.: 51156
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

so 12. 05. 2018
14:00

č.z.: 51154
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

út 08. 05. 2018
18:00

č.z.: 51152
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 06. 05. 2018
17:30

č.z.: 51148
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 05. 05. 2018
18:00

č.z.: 51144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 29. 04. 2018
08:30

č.z.: 51140
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

so 28. 04. 2018
18:00

č.z.: 51136
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 22. 04. 2018
17:30

č.z.: 51132
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Kapitán Jirkov

ne 15. 04. 2018
15:30

č.z.: 51122
Místo: CHOMUTOV !

TJ Baník Meziboří
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 51119
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Rondo Most B

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 51111
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 18. 03. 2018
12:00

č.z.: 51106
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 11. 03. 2018
13:00

č.z.: 51100
Místo: CHOMUTOV

HSÚ Wolves Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 04. 03. 2018
12:00

č.z.: 51093
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

ne 25. 02. 2018
15:00

č.z.: 51089
Místo: MOST - Malé Březno !

HC Nordics Most
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 18. 02. 2018
11:00

č.z.: 51080
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Lev Litvínov

ne 11. 02. 2018
14:00

č.z.: 51078
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 04. 02. 2018
11:00

č.z.: 51067
Místo: CHOMUTOV !

HSÚ Panters Kadaň
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 25. 11. 2017
10:00

č.z.: 51066
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 19. 11. 2017
11:30

č.z.: 51056
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
TJ Baník Meziboří

ne 12. 11. 2017
10:00

č.z.: 51053
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Rondo Most B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 05. 11. 2017
10:00

č.z.: 51045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 22. 10. 2017
15:00

č.z.: 51040
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 15. 10. 2017
12:00

č.z.: 51034
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Wolves Chomutov

ne 08. 10. 2017
13:30

č.z.: 51027
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 51023
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HC Nordics Most

ne 24. 09. 2017
13:30

č.z.: 51014
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 51012
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 10. 09. 2017
16:00

č.z.: 51001
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Panters Kadaň

ne 30. 04. 2017
11:30

č.z.: 531154
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín

ne 23. 04. 2017
08:30

č.z.: 531147
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 16. 04. 2017
16:00

č.z.: 531128
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B

ne 09. 04. 2017
11:45

č.z.: 531141
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

so 01. 04. 2017
10:30

č.z.: 531136
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 25. 03. 2017
16:30

č.z.: 531063
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 18. 03. 2017
12:00

č.z.: 531125
Místo: Krupka

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 12. 03. 2017
11:30

č.z.: 531115
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 05. 03. 2017
11:30

č.z.: 531114
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 19. 02. 2017
12:00

č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74

ne 12. 02. 2017
11:00

č.z.: 531091
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 05. 02. 2017
11:30

č.z.: 531089
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 29. 01. 2017
10:00

č.z.: 531080
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 10. 12. 2016
12:00

č.z.: 531076
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Devils Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 04. 12. 2016
12:00

č.z.: 531069
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

ne 20. 11. 2016
09:00

č.z.: 531058
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 13. 11. 2016
16:00

č.z.: 531050
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 11. 2016
12:00

č.z.: 531047
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 22. 10. 2016
09:00

č.z.: 531037
Místo: KRUPKA

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 16. 10. 2016
13:15

č.z.: 531036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

so 01. 10. 2016
09:00

č.z.: 531024
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 25. 09. 2016
16:45

č.z.: 531013
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

ne 18. 09. 2016
11:00

č.z.: 531011
Místo: KRUPKA

HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 11. 09. 2016
16:00

č.z.: 531002
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados

so 14. 05. 2016
09:00

č.z.: 531184
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 08. 05. 2016
08:30

č.z.: 531179
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

so 30. 04. 2016
09:00

č.z.: 531173
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 24. 04. 2016
12:00

č.z.: 531166
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 16. 04. 2016
10:30

č.z.: 531162
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 03. 04. 2016
09:00

č.z.: 531150
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 20. 03. 2016
16:00

č.z.: 531142
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 19. 03. 2016
15:30

č.z.: 531108
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 03. 2016
08:30

č.z.: 531137
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 27. 02. 2016
10:00

č.z.: 531124
Místo: Krupka

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 21. 02. 2016
09:00

č.z.: 531120
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 14. 02. 2016
16:00

č.z.: 531131
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

ne 31. 01. 2016
10:30

č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 17. 01. 2016
12:00

č.z.: 531095
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice

so 05. 12. 2015
10:00

č.z.: 531087
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 22. 11. 2015
14:00

č.z.: 531072
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 15. 11. 2015
12:30

č.z.: 531069
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

so 07. 11. 2015
11:00

č.z.: 531057
Místo: Krupka

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 01. 11. 2015
11:00

č.z.: 531056
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74

ne 25. 10. 2015
16:00

č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 531042
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 03. 10. 2015
11:00

č.z.: 531027
Místo: Ústí nad Labem

HBC Devils Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 27. 09. 2015
13:30

č.z.: 531016
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 531012
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 09. 2015
11:30

č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 05. 04. 2015
11:30

č.z.: 531059
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 04. 04. 2015
12:30

č.z.: 531057
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 29. 03. 2015
16:00

č.z.: 531052
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 22. 03. 2015
09:00

č.z.: 531051
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 15. 03. 2015
08:45

č.z.: 531047
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 01. 03. 2015
13:00

č.z.: 531044
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 22. 02. 2015
15:30

č.z.: 531042
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

ne 15. 02. 2015
09:00

č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

so 07. 02. 2015
10:00

č.z.: 531036
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 30. 11. 2014
09:00

č.z.: 531032
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

so 22. 11. 2014
13:30

č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 15. 11. 2014
16:30

č.z.: 531027
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 09. 11. 2014
11:30

č.z.: 531022
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 02. 11. 2014
16:00

č.z.: 531021
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 26. 10. 2014
13:00

č.z.: 531007
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

so 25. 10. 2014
08:30

č.z.: 531002
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

so 18. 10. 2014
12:00

č.z.: 531017
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 11. 10. 2014
15:00

č.z.: 531014
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 04. 10. 2014
11:45

č.z.: 531012
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

so 20. 09. 2014
09:00

č.z.: 531006
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 25. 05. 2014
17:00

č.z.: 521139
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 17. 05. 2014
11:00

č.z.: 531137
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 11. 05. 2014
08:30

č.z.: 531134
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 04. 05. 2014
15:00

č.z.: 531127
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

čt 01. 05. 2014
15:00

č.z.: 531062
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Legends team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 531125
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

so 12. 04. 2014
14:15

č.z.: 531115
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 04. 2014
17:00

č.z.: 531107
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Legends team

ne 30. 03. 2014
13:30

č.z.: 531104
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 22. 03. 2014
17:00

č.z.: 531098
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 16. 03. 2014
14:00

č.z.: 531093
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 09. 03. 2014
08:00

č.z.: 531089
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 02. 03. 2014
08:00

č.z.: 531082
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

so 01. 03. 2014
11:45

č.z.: 531035
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 23. 02. 2014
15:00

č.z.: 531080
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 09. 02. 2014
10:15

č.z.: 531070
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

ne 01. 12. 2013
08:00

č.z.: 531059
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados

ne 24. 11. 2013
12:30

č.z.: 531053
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2013
08:00

č.z.: 531048
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C

ne 10. 11. 2013
10:45

č.z.: 531044
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 03. 11. 2013
17:00

č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 12. 10. 2013
12:30

č.z.: 531025
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 06. 10. 2013
16:00

č.z.: 531017
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Legends team

ne 29. 09. 2013
12:45

č.z.: 531014
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 22. 09. 2013
17:00

č.z.: 531008
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 15. 09. 2013
15:45

č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 25. 05. 2013
13:00

č.z.: 533143
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 19. 05. 2013
13:00

č.z.: 533142
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados

so 18. 05. 2013
13:00

č.z.: 533141
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados

so 04. 05. 2013
13:00

č.z.: 533135
Místo: Krupka

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 27. 04. 2013
12:00

č.z.: 533133
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 21. 04. 2013
15:00

č.z.: 533131
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 07. 04. 2013
15:00

č.z.: 533119
Místo: Ústí nad Labem

HBC Skullhunters Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 30. 03. 2013
10:00

č.z.: 533115
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Skullhunters Ústí nad Labem

ne 24. 03. 2013
12:00

č.z.: 533111
Místo: Krupka

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Skullhunters Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2013
09:00

č.z.: 533108
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 16. 03. 2013
14:15

č.z.: 533099
Místo: Krupka

HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2013
09:00

č.z.: 533096
Místo: Krupka

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados

ne 24. 02. 2013
12:30

č.z.: 533103
Místo: Krupka

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

ne 17. 02. 2013
14:00

č.z.: 533070
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice

so 16. 02. 2013
10:45

č.z.: 533089
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 10. 02. 2013
16:00

č.z.: 533071
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados

so 09. 02. 2013
10:15

č.z.: 533082
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Skullhunters Ústí nad Labem

so 02. 02. 2013
14:15

č.z.: 533080
Místo: Krupka

HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 02. 12. 2012
09:00

č.z.: 533062
Místo: Ústí nad Labem

HC Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 25. 11. 2012
14:30

č.z.: 533059
Místo: Krupka

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 17. 11. 2012
12:00

č.z.: 533053
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 10. 11. 2012
16:45

č.z.: 533048
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

so 03. 11. 2012
08:00

č.z.: 533044
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice

so 27. 10. 2012
17:45

č.z.: 533037
Místo: Ústí nad Labem

HBC Skullhunters Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 20. 10. 2012
16:00

č.z.: 533035
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B

so 13. 10. 2012
18:00

č.z.: 533026
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 06. 10. 2012
10:45

č.z.: 533025
Místo: Krupka

HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 29. 09. 2012
10:15

č.z.: 533017
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HC Chlumec

so 22. 09. 2012
10:45

č.z.: 533014
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 16. 09. 2012
15:00

č.z.: 533008
Místo: Krupka

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74

so 08. 09. 2012
09:00

č.z.: 533003
Místo: Krupka

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 12. 06. 2022
18:00

č.z.: 52124
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team

so 11. 06. 2022
09:00

č.z.: 52122
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team

ne 05. 06. 2022
14:30

č.z.: 52121
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 04. 06. 2022
14:30

č.z.: 52120
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 26. 06. 2021
18:00

č.z.: 53907
Místo:

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 11. 06. 2016
18:00

č.z.: 531208
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

so 04. 06. 2016
10:00

č.z.: 531204
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 04. 07. 2021
10:30

č.z.: 51903
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 28. 06. 2020
13:30

č.z.: 51919
Místo:

HBC Dandy Malé Březno
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 10. 06. 2017
08:15

č.z.: 531179
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

st 01. 06. 2022
19:00

č.z.: 52118
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 29. 05. 2022
09:00

č.z.: 52116
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
SK Dubí

so 28. 05. 2022
08:45

č.z.: 52114
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
SK Dubí

ne 22. 05. 2022
13:00

č.z.: 52112
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 21. 05. 2022
09:00

č.z.: 52110
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

so 03. 07. 2021
11:00

č.z.: 51901
Místo: Kadaň

Panthers Kadaň
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 26. 06. 2021
09:30

č.z.: 53902
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 27. 06. 2020
14:00

č.z.: 59117
Místo:

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

so 03. 06. 2017
09:30

č.z.: 531174
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team

ne 28. 05. 2017
10:00

č.z.: 531172
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 28. 05. 2016
13:30

č.z.: 531195
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 22. 05. 2016
08:45

č.z.: 531191
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

pá 01. 05. 2015
16:00

č.z.: 531067
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 26. 04. 2015
14:30

č.z.: 531065
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

pá 24. 04. 2015
18:30

č.z.: 531062
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 14. 05. 2022
11:00

č.z.: 52106
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Ještěři Ústí nad Labem B

ne 08. 05. 2022
14:00

č.z.: 52103
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem B
Wolves Chomutov

so 07. 05. 2022
15:00

č.z.: 2211
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

ne 01. 05. 2022
11:00

č.z.: 2207
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 30. 04. 2022
13:30

č.z.: 2203
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 20. 05. 2017
11:00

č.z.: 531165
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 14. 05. 2017
16:45

č.z.: 531161
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

so 19. 02. 2022
16:30

č.z.: 3073
Místo: Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Kladno

st 17. 11. 2021
14:00

č.z.: 3060
Místo: Kladno u ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Ještěři Ústí nad Labem

st 02. 11. 2022
18:30

č.z.: 3050
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Ještěři Ústí nad Labem

st 03. 11. 2021
18:30

č.z.: 3046
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HBC Ještěři Ústí nad Labem

čt 07. 10. 2021
19:00

č.z.: 3012
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem

po 28. 09. 2020
15:00

č.z.: 3025
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem