HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 24. 10. 2021
11:00

č.z.: 51022
Místo: Chomutov

Panthers Kadaň
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 17. 10. 2021
11:00

č.z.: 51021
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 10. 10. 2021
18:00

č.z.: 3013
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 51017
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Dandy Malé Březno

so 18. 09. 2021
18:00

č.z.: 51008
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 11. 09. 2021
12:00

č.z.: 51006
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 05. 09. 2021
14:30

č.z.: 51001
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
Panthers Kadaň

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3027
Místo:

HbC Rondo Teplice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 51009
Místo: Děčín

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 21. 06. 2020
17:00

č.z.: 51914
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Dandy Malé Březno
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 13. 06. 2020
09:00

č.z.: 51909
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 07. 06. 2020
14:00

č.z.: 51906
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 30. 05. 2020
10:00

č.z.: 51902
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 07. 03. 2020
16:00

č.z.: 51067
Místo:

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Dandy Malé Březno

ne 01. 03. 2020
13:30

č.z.: 51094
Místo:

HBC Most B
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 22. 02. 2020
11:00

č.z.: 51086
Místo:

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 16. 02. 2020
15:30

č.z.: 51065
Místo:

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 51055
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 16. 11. 2019
16:00

č.z.: 51046
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
Panthers Kadaň

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 51044
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 51037
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 20. 10. 2019
10:30

č.z.: 51033
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 12. 10. 2019
09:00

č.z.: 51028
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HC Nordics Most

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 51022
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Dandy Malé Březno
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 28. 09. 2019
17:30

č.z.: 51019
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 22. 09. 2019
16:30

č.z.: 51011
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 14. 09. 2019
10:00

č.z.: 51010
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 25. 08. 2019
13:00

č.z.: 17
Místo: JIČÍN - zimní stadion

HSÚ Berani Ústí nad Labem
Česká republika U18

ne 25. 08. 2019
08:00

č.z.: 13
Místo: JIČÍN - zimní stadion

TJ KOVO Praha
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 24. 08. 2019
18:10

č.z.: 11
Místo: Zimní stadion Jičín

HBC Most
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 24. 08. 2019
14:30

č.z.: 7
Místo: Zimní stadion Jičín

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbK Karviná

so 24. 08. 2019
10:50

č.z.: 3
Místo: Zimní stadion Jičín

HBC Hradec Králové 1988
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 08. 06. 2019
13:30

č.z.: 51215
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 02. 06. 2019
10:30

č.z.: 51214
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 01. 06. 2019
18:00

č.z.: 51213
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 25. 05. 2019
18:00

č.z.: 51207
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 19. 05. 2019
13:00

č.z.: 51205
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 18. 05. 2019
16:00

č.z.: 51203
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 04. 05. 2019
16:00

č.z.: 51191
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 51187
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 27. 04. 2019
13:00

č.z.: 51183
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 20. 04. 2019
11:00

č.z.: 51178
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HSÚ Berani Ústí nad Labem

pá 19. 04. 2019
09:00

č.z.: 51173
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
TJ Baník Meziboří

ne 14. 04. 2019
13:00

č.z.: 51165
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 06. 04. 2019
15:45

č.z.: 51158
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín

ne 31. 03. 2019
18:00

č.z.: 51152
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2019
16:00

č.z.: 51139
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 09. 03. 2019
15:00

č.z.: 51128
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 03. 03. 2019
15:00

č.z.: 51126
Místo: MOST - A.N.S.

HC Nordics Most
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 23. 02. 2019
17:00

č.z.: 51112
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 17. 02. 2019
14:30

č.z.: 51100
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 09. 02. 2019
10:00

č.z.: 51097
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
Panthers Kadaň

so 02. 02. 2019
17:00

č.z.: 51143
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
Wolves Chomutov

so 02. 02. 2019
11:30

č.z.: 51087
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Kapitán Jirkov

ne 25. 11. 2018
14:00

č.z.: 51082
Místo: CHOMUTOV

TJ Baník Meziboří
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 51074
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Most B

ne 11. 11. 2018
15:30

č.z.: 51067
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 51061
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 28. 10. 2018
12:00

č.z.: 51052
Místo: CHOMUTOV

Wolves Chomutov
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 51048
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Dandy Chomutov

ne 14. 10. 2018
16:00

č.z.: 51037
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 06. 10. 2018
13:30

č.z.: 51035
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HC Nordics Most

ne 23. 09. 2018
12:00

č.z.: 51021
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem

so 15. 09. 2018
11:00

č.z.: 51009
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 51006
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HSÚ Berani Ústí nad Labem