HC ŠD Písek

so 04. 12. 2021
13:00

č.z.: 31032
Místo: České Budějovice

SK HC Rosa České Budějovice
HC ŠD Písek

so 27. 11. 2021
10:00

č.z.: 31065
Místo: Zliv

HbC Zliv
HC ŠD Písek

ne 21. 11. 2021
10:30

č.z.: 37042
Místo: Blatná

HC ŠD Písek
HBC Prachatice

ne 21. 11. 2021
09:00

č.z.: 37041
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC ŠD Písek

so 20. 11. 2021
13:00

č.z.: 31056
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC ŠD Písek

st 17. 11. 2021
15:00

č.z.: 11030
Místo: Písek

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC ŠD Písek

st 17. 11. 2021
12:20

č.z.: 11027
Místo: Písek

HBK Kyjov
HC ŠD Písek

st 17. 11. 2021
12:00

č.z.: 7105
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HC ŠD Písek

st 17. 11. 2021
10:30

č.z.: 11025
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Pardubice

st 17. 11. 2021
10:30

č.z.: 7103
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Hostivař

ne 14. 11. 2021
13:00

č.z.: 31054
Místo: Pluhův Žďár

SK Kalich Tábor
HC ŠD Písek

ne 07. 11. 2021
14:00

č.z.: 37031
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Inter Blovice

ne 07. 11. 2021
12:00

č.z.: 31047
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 07. 11. 2021
10:00

č.z.: 37030
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ Snack Dobřany

ne 31. 10. 2021
11:00

č.z.: 31043
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb City Nová Včelnice
HC ŠD Písek

ne 24. 10. 2021
13:30

č.z.: 37025
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC ŠD Písek

ne 24. 10. 2021
10:00

č.z.: 31038
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 24. 10. 2021
10:00

č.z.: 37023
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC ŠD Písek

so 23. 10. 2021
15:00

č.z.: 11018
Místo: Kyjov

HC ŠD Písek
HBK Kyjov

so 23. 10. 2021
13:10

č.z.: 11016
Místo: Kyjov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HC ŠD Písek

so 23. 10. 2021
11:20

č.z.: 11014
Místo: Kyjov

HBC Prachatice
HC ŠD Písek

ne 10. 10. 2021
13:00

č.z.: 37021
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HC ŠD Písek

ne 10. 10. 2021
10:00

č.z.: 31029
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Vikings České Budějovice

so 09. 10. 2021
09:00

č.z.: 37019
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC ŠD Písek

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 31021
Místo: Prachatice

HBC Flames Volary
HC ŠD Písek

út 28. 09. 2021
13:40

č.z.: 11011
Místo: Prachatice

HC ŠD Písek
HBC Pardubice

út 28. 09. 2021
12:40

č.z.: 11010
Místo: Prachatice

HC ŠD Písek
HBC Plzeň-Litice

út 28. 09. 2021
10:00

č.z.: 11007
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC ŠD Písek

ne 26. 09. 2021
14:00

č.z.: 31020
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Prachatice B

ne 12. 09. 2021
14:00

č.z.: 31010
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HbC Zliv

ne 12. 09. 2021
12:00

č.z.: 37007
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Prachatice

ne 12. 09. 2021
09:00

č.z.: 37005
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ Blatná Datels

ne 05. 09. 2021
10:00

č.z.: 31001
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 26. 06. 2021
16:10

č.z.: 11632
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Prachatice
HC ŠD Písek

so 26. 06. 2021
11:40

č.z.: 11627
Místo: Čáslav - z. s.

HC ŠD Písek
HBC Prachatice

so 26. 06. 2021
10:00

č.z.: 3710
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC ŠD Písek

so 12. 06. 2021
12:50

č.z.: 11618
Místo: Beroun

HC ŠD Písek
HBC Plzeň-Litice

so 12. 06. 2021
12:00

č.z.: 11617
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HC ŠD Písek

so 12. 06. 2021
10:20

č.z.: 11615
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
HC ŠD Písek

so 12. 06. 2021
09:30

č.z.: 11614
Místo: Beroun

HC ŠD Písek
SK Kelti 2008

so 05. 06. 2021
10:00

č.z.: 3702
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC ŠD Písek

so 29. 05. 2021
13:50

č.z.: 11612
Místo: Kyjov

HC ŠD Písek
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 29. 05. 2021
13:00

č.z.: 11611
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HC ŠD Písek

so 29. 05. 2021
11:20

č.z.: 11609
Místo: Kyjov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HC ŠD Písek

so 29. 05. 2021
10:30

č.z.: 11608
Místo: Kyjov

HC ŠD Písek
HBK Kyjov

so 05. 12. 2020
13:00

č.z.: 32042
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb City Nová Včelnice
HC ŠD Písek B

so 05. 12. 2020
10:00

č.z.: 31042
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC ŠD Písek

ne 29. 11. 2020
10:00

č.z.: 37048
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC ŠD Písek

so 21. 11. 2020
14:00

č.z.: 37043
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ Tatran Třemošná

so 21. 11. 2020
12:00

č.z.: 32036
Místo: Písek

HC ŠD Písek B
HBC Vikings České Budějovice

so 21. 11. 2020
10:00

č.z.: 31036
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Suchdol nad Lužnicí B

ne 15. 11. 2020
13:00

č.z.: 32031
Místo: Pluhův Žďár

SK Kalich Tábor
HC ŠD Písek B

ne 15. 11. 2020
12:00

č.z.: 37037
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC ŠD Písek

ne 15. 11. 2020
10:00

č.z.: 31031
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC ŠD Písek

so 07. 11. 2020
14:00

č.z.: 37034
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 07. 11. 2020
12:00

č.z.: 32029
Místo: Písek

HC ŠD Písek B
HBC Flames Volary

so 07. 11. 2020
10:00

č.z.: 31029
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Prachatice B

ne 01. 11. 2020
13:00

č.z.: 32026
Místo: Zliv

HbC Zliv B
HC ŠD Písek B

ne 01. 11. 2020
10:00

č.z.: 31026
Místo: Zliv

HbC Zliv
HC ŠD Písek

ne 25. 10. 2020
11:00

č.z.: 37026
Místo: Blovice

SK INTER Blovice
HC ŠD Písek

so 24. 10. 2020
13:00

č.z.: 32022
Místo: Písek

HC ŠD Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

so 24. 10. 2020
11:00

č.z.: 31022
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 18. 10. 2020
15:00

č.z.: 37025
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ Blatná Datels

ne 18. 10. 2020
13:00

č.z.: 32021
Místo: Písek

HC ŠD Písek B
HC Dranreb City Nová Včelnice

ne 18. 10. 2020
11:00

č.z.: 31021
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 11. 10. 2020
10:30

č.z.: 31008
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HC ŠD Písek

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 37015
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC ŠD Písek

so 03. 10. 2020
15:00

č.z.: 31015
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC ŠD Písek

so 03. 10. 2020
09:00

č.z.: 32015
Místo: Pedagog ČB

HBC Vikings České Budějovice
HC ŠD Písek B

po 28. 09. 2020
14:10

č.z.: 11005
Místo: Prachatice

HBC Svítkov Stars Pardubice
HC ŠD Písek

po 28. 09. 2020
13:10

č.z.: 11004
Místo: Prachatice

HC ŠD Písek
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice

po 28. 09. 2020
10:30

č.z.: 11001
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC ŠD Písek

ne 27. 09. 2020
15:00

č.z.: 37006
Místo: Písek

HC ŠD Písek
TJ Snack Dobřany

ne 27. 09. 2020
13:00

č.z.: 32010
Místo: Písek

HC ŠD Písek B
SK Kalich Tábor

ne 27. 09. 2020
11:00

č.z.: 31010
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 20. 09. 2020
13:00

č.z.: 37004
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC ŠD Písek

so 19. 09. 2020
13:00

č.z.: 32008
Místo: Prachatice

HBC Flames Volary
HC ŠD Písek B

ne 13. 09. 2020
13:00

č.z.: 32005
Místo: Písek

HC ŠD Písek B
HbC Zliv B

ne 13. 09. 2020
11:00

č.z.: 31005
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HbC Zliv

ne 06. 09. 2020
12:00

č.z.: 32001
Místo: Pedagog ČB

SK HC Rosa České Budějovice
HC ŠD Písek B

ne 06. 09. 2020
10:00

č.z.: 31001
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC ŠD Písek

ne 08. 03. 2020
13:00

č.z.: 32011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Falcon České Budějovice

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 31031
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 07. 03. 2020
15:50

č.z.: 11028
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

HC Švantlův Dvůr Písek
HBK Kyjov

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 32062
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 07. 03. 2020
13:20

č.z.: 11029
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 03. 2020
11:40

č.z.: 11047
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 11038
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 32060
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 31045
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 23. 02. 2020
11:00

č.z.: 32032
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 08. 12. 2019
10:00

č.z.: 32053
Místo: Prachatice

HBC Flames Volary
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 07. 12. 2019
10:00

č.z.: 31040
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 01. 12. 2019
13:00

č.z.: 32052
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice C

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 31038
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 24. 11. 2019
10:00

č.z.: 31035
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek

so 23. 11. 2019
10:00

č.z.: 32046
Místo: Zliv

HBC Zliv B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 16. 11. 2019
15:00

č.z.: 11020
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 16. 11. 2019
14:00

č.z.: 11019
Místo: PRACHATICE

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 16. 11. 2019
09:00

č.z.: 32043
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

so 09. 11. 2019
12:00

č.z.: 32039
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 31030
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 32034
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Dranreb Nová Včelnice

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 11046
Místo: PÍSEK

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 11011
Místo: PÍSEK

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 11. 2019
12:00

č.z.: 11010
Místo: PÍSEK

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 27. 10. 2019
11:00

č.z.: 31024
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

ne 20. 10. 2019
13:00

č.z.: 32025
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Flames Volary

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 31019
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice B

so 12. 10. 2019
17:00

č.z.: 32024
Místo: Prachatice

HBC Prachatice C
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 12. 10. 2019
14:30

č.z.: 11037
Místo: PÍSEK

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 10. 2019
12:30

č.z.: 11002
Místo: PÍSEK

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 10. 2019
11:30

č.z.: 11001
Místo: PÍSEK

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 32018
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Zliv B

ne 06. 10. 2019
11:00

č.z.: 31014
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 28. 09. 2019
15:00

č.z.: 31010
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek

so 28. 09. 2019
09:00

č.z.: 32015
Místo: Pedagog ČB

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 31009
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 32006
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 32004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 08. 09. 2019
10:00

č.z.: 31003
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

so 25. 05. 2019
18:00

č.z.: 11066
Místo: ZS Příbram

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 25. 05. 2019
15:00

č.z.: 31068
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 25. 05. 2019
14:00

č.z.: 11062
Místo: ZS Příbram

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 25. 05. 2019
10:00

č.z.: 11058
Místo: ZS Příbram

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

ne 19. 05. 2019
15:00

č.z.: 31067
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 18. 05. 2019
15:00

č.z.: 31066
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 05. 2019
09:00

č.z.: 31065
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 31063
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 04. 05. 2019
12:30

č.z.: 11055
Místo: Beroun - Hlinky

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 04. 05. 2019
11:00

č.z.: 11054
Místo: Beroun - Hlinky

HBK Kyjov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 05. 2019
11:00

č.z.: 31061
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 31059
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 27. 04. 2019
09:00

č.z.: 31057
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 20. 04. 2019
11:00

č.z.: 4320
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Snack Dobřany

so 13. 04. 2019
14:00

č.z.: 31050
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 4098
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 07. 04. 2019
11:00

č.z.: 31048
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 06. 04. 2019
16:00

č.z.: 4085
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Elba DDM Ústí nad Labem

so 06. 04. 2019
12:00

č.z.: 11045
Místo: Plzeň - Litice

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Slavia Praha

so 06. 04. 2019
11:00

č.z.: 31046
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 06. 04. 2019
10:30

č.z.: 11044
Místo: Plzeň - Litice

HC Švantlův Dvůr Písek
HBK Kyjov

so 06. 04. 2019
09:30

č.z.: 11048
Místo: Plzeň - Litice

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 03. 2019
17:30

č.z.: 4083
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 03. 2019
15:30

č.z.: 32069
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Zliv B

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 31045
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 03. 2019
14:00

č.z.: 4315
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 03. 2019
11:00

č.z.: 31041
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice B

so 23. 03. 2019
11:00

č.z.: 4314
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

so 23. 03. 2019
09:00

č.z.: 32068
Místo: Pedagog

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 16. 03. 2019
13:00

č.z.: 31038
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 4072
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 31036
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 09. 03. 2019
14:00

č.z.: 32060
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 09. 03. 2019
13:30

č.z.: 11029
Místo: Praha - Palmovka

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 03. 2019
13:00

č.z.: 4068
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 03. 2019
12:30

č.z.: 11034
Místo: Praha - Palmovka

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 03. 2019
10:50

č.z.: 11032
Místo: Praha - Palmovka

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 4059
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 02. 03. 2019
14:00

č.z.: 32053
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 01. 12. 2018
14:00

č.z.: 32051
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 01. 12. 2018
11:00

č.z.: 4310
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 11. 2018
15:00

č.z.: 31021
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 11. 2018
09:00

č.z.: 32046
Místo: Pedagog

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 31031
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 17. 11. 2018
16:00

č.z.: 11024
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

so 17. 11. 2018
14:00

č.z.: 32042
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

so 17. 11. 2018
14:00

č.z.: 4053
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 17. 11. 2018
12:30

č.z.: 11021
Místo: Česká Třebová

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 11020
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 31030
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 10. 11. 2018
12:00

č.z.: 32039
Místo: Prachatice

HBC Prachatice C
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 10. 11. 2018
11:00

č.z.: 4046
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Kert Park Praha

ne 04. 11. 2018
10:30

č.z.: 4307
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 11. 2018
14:00

č.z.: 31026
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 11. 2018
13:30

č.z.: 32033
Místo: Zliv

HBC Zliv B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 4305
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

ne 28. 10. 2018
11:00

č.z.: 31023
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 27. 10. 2018
14:00

č.z.: 32032
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

so 27. 10. 2018
10:00

č.z.: 4317
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 20. 10. 2018
16:00

č.z.: 4038
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 31016
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 32024
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 13. 10. 2018
17:25

č.z.: 11001
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 13. 10. 2018
15:35

č.z.: 11004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 11006
Místo: Písek

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 13. 10. 2018
11:00

č.z.: 4033
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Hokejbal Letohrad

so 06. 10. 2018
14:30

č.z.: 32017
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Dranreb Nová Včelnice

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 4023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 10. 2018
10:00

č.z.: 31015
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 30. 09. 2018
11:00

č.z.: 31011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice B

ne 30. 09. 2018
10:00

č.z.: 32015
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 30. 09. 2018
09:00

č.z.: 4304
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

so 22. 09. 2018
14:00

č.z.: 32010
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Falcon České Budějovice

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 31008
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 22. 09. 2018
11:00

č.z.: 4020
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

ne 16. 09. 2018
13:00

č.z.: 32006
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 16. 09. 2018
11:00

č.z.: 31006
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 15. 09. 2018
17:00

č.z.: 4008
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 31001
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 08. 09. 2018
14:00

č.z.: 32003
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice C

so 08. 09. 2018
11:00

č.z.: 4007
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 09. 06. 2018
18:00

č.z.: 11066
Místo: ZS Hodonín

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 09. 06. 2018
14:00

č.z.: 11062
Místo: ZS Hodonín

HBK Kyjov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 06. 2018
10:00

č.z.: 11058
Místo: ZS Hodonín

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 02. 06. 2018
15:00

č.z.: 31107
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 27. 05. 2018
10:00

č.z.: 31106
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 26. 05. 2018
11:00

č.z.: 31105
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 19. 05. 2018
09:00

č.z.: 31099
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 13. 05. 2018
10:00

č.z.: 31097
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 12. 05. 2018
15:00

č.z.: 31095
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 12. 05. 2018
12:30

č.z.: 11055
Místo: Písek

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 11053
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 21. 04. 2018
17:00

č.z.: 4212
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HbK Karviná

so 21. 04. 2018
14:00

č.z.: 32081
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Falcon České Budějovice

so 21. 04. 2018
11:30

č.z.: 31084
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 15. 04. 2018
11:00

č.z.: 31078
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 14. 04. 2018
15:00

č.z.: 4208
Místo: Karviná

HbK Karviná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 32080
Místo: Prachatice

HBC Prachatice C
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 07. 04. 2018
16:00

č.z.: 11048
Místo: Kyjov

HC Švantlův Dvůr Písek
HBK Kyjov

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 31075
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 32074
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 07. 04. 2018
13:30

č.z.: 11046
Místo: Kyjov

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 11044
Místo: Kyjov

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 04. 2018
10:00

č.z.: 4154
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Snack Dobřany

so 31. 03. 2018
14:00

č.z.: 4145
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 25. 03. 2018
11:00

č.z.: 31071
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 4138
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 32071
Místo: Pedagog

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 17. 03. 2018
14:00

č.z.: 32067
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Zliv B

so 17. 03. 2018
10:00

č.z.: 31066
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 4018
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HC Švantlův Dvůr Písek

so 10. 03. 2018
16:00

č.z.: 4127
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 10. 03. 2018
15:00

č.z.: 32062
Místo: Pedagog

HBC Vikings České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 11034
Místo: Praha Palmovka - Loba

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

so 10. 03. 2018
11:30

č.z.: 11028
Místo: Praha Palmovka - Asfalt

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 31064
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice B

so 10. 03. 2018
09:00

č.z.: 11026
Místo: Praha Palmovka - Asfalt

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 04. 03. 2018
14:00

č.z.: 31057
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 04. 03. 2018
11:00

č.z.: 4204
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

so 03. 03. 2018
15:00

č.z.: 4196
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Jihlava

so 03. 03. 2018
12:30

č.z.: 32060
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 25. 02. 2018
11:00

č.z.: 31056
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 24. 02. 2018
10:00

č.z.: 32053
Místo: Pedagog

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 03. 12. 2017
14:00

č.z.: 31050
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 12. 2017
14:00

č.z.: 32052
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice C

pá 01. 12. 2017
20:00

č.z.: 4113
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 26. 11. 2017
12:30

č.z.: 32046
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 26. 11. 2017
11:00

č.z.: 4183
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 26. 11. 2017
11:00

č.z.: 31047
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Dranreb Nová Včelnice

so 25. 11. 2017
16:00

č.z.: 4176
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 19. 11. 2017
11:00

č.z.: 31015
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 18. 11. 2017
14:00

č.z.: 32043
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

so 18. 11. 2017
11:00

č.z.: 4106
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

pá 17. 11. 2017
14:00

č.z.: 11017
Místo: Pardubice - Polabiny

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 17. 11. 2017
12:30

č.z.: 11016
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 17. 11. 2017
10:00

č.z.: 11014
Místo: Pardubice - Polabiny

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Slavia Praha

ne 12. 11. 2017
11:00

č.z.: 31038
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 11. 11. 2017
14:00

č.z.: 32039
Místo: Zliv

HBC Zliv B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 11. 11. 2017
10:00

č.z.: 4052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 11. 2017
14:00

č.z.: 32034
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Vikings České Budějovice

so 04. 11. 2017
13:30

č.z.: 31036
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 11. 2017
11:00

č.z.: 4043
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC ALPIQ Kladno

ne 29. 10. 2017
13:00

č.z.: 32032
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 28. 10. 2017
13:00

č.z.: 31029
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 28. 10. 2017
11:00

č.z.: 4036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 22. 10. 2017
13:30

č.z.: 32025
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Falcon České Budějovice

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 4060
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ KOVO Praha

so 21. 10. 2017
11:30

č.z.: 31028
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 31022
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 4120
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 10. 2017
09:00

č.z.: 32024
Místo: Prachatice

HBC Prachatice C
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 4025
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HSÚ Wolves Chomutov

so 14. 10. 2017
13:00

č.z.: 11011
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 14. 10. 2017
10:30

č.z.: 11009
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

so 14. 10. 2017
09:00

č.z.: 11008
Místo: Česká Třebová

HBK Kyjov
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 4102
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 10. 2017
15:00

č.z.: 4094
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Gladiators Olomouc

so 07. 10. 2017
15:00

č.z.: 31019
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 10. 2017
12:30

č.z.: 32018
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

ne 01. 10. 2017
11:00

č.z.: 31043
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 09. 2017
11:00

č.z.: 32015
Místo: Pedagog

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 23. 09. 2017
14:00

č.z.: 32011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Zliv B

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 4011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 23. 09. 2017
10:00

č.z.: 31010
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 4085
Místo: Karviná

HbK Karviná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 31008
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice B

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 32006
Místo: Pedagog

HBC Vikings České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 10. 09. 2017
11:00

č.z.: 31001
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 09. 09. 2017
14:00

č.z.: 4004
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 09. 2017
14:00

č.z.: 32004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 18. 06. 2017
11:00

č.z.: 2230
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 06. 2017
16:00

č.z.: 2229
Místo: Česká Třebová

HBC Rangers Opočno
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 06. 2017
11:00

č.z.: 31090
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 28. 05. 2017
15:00

č.z.: 31089
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 27. 05. 2017
15:00

č.z.: 31088
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 21. 05. 2017
14:00

č.z.: 5410
Místo: Pedagog ČB

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 05. 2017
10:00

č.z.: 5425
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 05. 2017
15:30

č.z.: 31086
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 14. 05. 2017
11:30

č.z.: 5422
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Jihlava

so 13. 05. 2017
16:00

č.z.: 11052
Místo: ZS Milevsko

HBK Kyjov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 13. 05. 2017
15:30

č.z.: 31084
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 11049
Místo: ZS Milevsko

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 13. 05. 2017
09:00

č.z.: 11045
Místo: ZS Milevsko

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

ne 07. 05. 2017
12:00

č.z.: 31082
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 06. 05. 2017
12:00

č.z.: 31080
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 29. 04. 2017
14:00

č.z.: 5401
Místo: Písek

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Švantlův Dvůr Písek

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 5416
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 5428
Místo: Prachatice

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

ne 23. 04. 2017
10:00

č.z.: 5413
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 09. 04. 2017
11:30

č.z.: 5407
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 31070
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 08. 04. 2017
13:30

č.z.: 11040
Místo: Písek

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 11037
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 02. 04. 2017
14:30

č.z.: 5419
Místo: Písek

TJ KOVO Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 02. 04. 2017
10:30

č.z.: 5404
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ KOVO Praha

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 31067
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 32068
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

ne 26. 03. 2017
13:00

č.z.: 32061
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 31061
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 5156
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 19. 03. 2017
10:00

č.z.: 31060
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 32059
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 12. 03. 2017
11:30

č.z.: 5151
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 11035
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 03. 2017
11:30

č.z.: 11033
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 03. 2017
11:00

č.z.: 32054
Místo: Pedagog ČB

HBC Vikings České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 11031
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

ne 05. 03. 2017
11:30

č.z.: 5147
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 31052
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Tábor

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 32050
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice B

ne 27. 11. 2016
11:30

č.z.: 5143
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ KOVO Praha

ne 20. 11. 2016
11:30

č.z.: 5137
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 31045
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 19. 11. 2016
14:00

č.z.: 32047
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

čt 17. 11. 2016
15:00

č.z.: 11017
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
HBK Kyjov

čt 17. 11. 2016
13:30

č.z.: 11016
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek

čt 17. 11. 2016
11:00

č.z.: 11014
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 5134
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 31043
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 32041
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice C

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 5131
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 11. 2016
15:00

č.z.: 31038
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 11. 2016
11:00

č.z.: 32040
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 30. 10. 2016
11:30

č.z.: 32018
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Vikings České Budějovice

so 29. 10. 2016
14:00

č.z.: 31034
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 23. 10. 2016
11:30

č.z.: 5128
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

ne 23. 10. 2016
09:30

č.z.: 31031
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 22. 10. 2016
09:00

č.z.: 32032
Místo: Pedagog ČB

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 5123
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 10. 2016
15:00

č.z.: 11006
Místo: Praha Palmovka

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Slavia Praha

so 15. 10. 2016
11:30

č.z.: 11003
Místo: Praha Palmovka

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 31025
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 10. 2016
10:30

č.z.: 32025
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 15. 10. 2016
10:00

č.z.: 11002
Místo: Praha Palmovka

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 09. 10. 2016
12:00

č.z.: 5119
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Jihlava

ne 09. 10. 2016
10:00

č.z.: 31024
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 32023
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 02. 10. 2016
13:30

č.z.: 5115
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 25. 09. 2016
12:00

č.z.: 5109
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 31016
Místo: Tábor

SK Tábor
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 09. 2016
13:00

č.z.: 32014
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 24. 09. 2016
11:00

č.z.: 5106
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 18. 09. 2016
10:00

č.z.: 31009
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 17. 09. 2016
12:00

č.z.: 32011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Dranreb Nová Včelnice

ne 11. 09. 2016
11:30

č.z.: 5103
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

so 10. 09. 2016
10:30

č.z.: 31007
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

so 10. 09. 2016
10:00

č.z.: 32005
Místo: Prachatice

HBC Prachatice C
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 04. 09. 2016
11:00

č.z.: 31002
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 03. 09. 2016
13:30

č.z.: 32004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Falcon České Budějovice

ne 12. 06. 2016
15:00

č.z.: 11059
Místo: Turnov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 12. 06. 2016
13:00

č.z.: 11057
Místo: Turnov

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 12. 06. 2016
09:00

č.z.: 11053
Místo: Turnov

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 06. 2016
17:00

č.z.: 5320
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 06. 2016
14:00

č.z.: 11049
Místo: Turnov

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 06. 2016
13:00

č.z.: 5318
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

so 11. 06. 2016
10:00

č.z.: 11045
Místo: Turnov

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Slavia Praha

pá 10. 06. 2016
19:00

č.z.: 5316
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 10. 06. 2016
15:00

č.z.: 5314
Místo: Světlá n. S. - zimní stadion

HC Švantlův Dvůr Písek
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 15. 05. 2016
12:00

č.z.: 5181
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

so 14. 05. 2016
11:00

č.z.: 5178
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

ne 08. 05. 2016
14:00

č.z.: 5173
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5170
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 04. 2016
13:30

č.z.: 5157
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 04. 2016
15:00

č.z.: 5148
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

so 23. 04. 2016
11:30

č.z.: 11042
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 23. 04. 2016
11:00

č.z.: 31099
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 23. 04. 2016
10:00

č.z.: 11041
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 04. 2016
15:00

č.z.: 31095
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 04. 2016
13:30

č.z.: 5166
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 16. 04. 2016
15:00

č.z.: 31091
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 03. 04. 2016
12:00

č.z.: 5160
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

ne 03. 04. 2016
09:30

č.z.: 31075
Místo: TJ Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 04. 2016
15:00

č.z.: 31087
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 26. 03. 2016
15:00

č.z.: 31084
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Vltava Deviants České Budějovice

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 5152
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 5149
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

ne 13. 03. 2016
13:00

č.z.: 31078
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Falcon České Budějovice

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 5169
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

so 12. 03. 2016
12:00

č.z.: 11036
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 12. 03. 2016
09:00

č.z.: 11031
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 5145
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 05. 03. 2016
09:30

č.z.: 31071
Místo: TJ Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 27. 02. 2016
13:00

č.z.: 31065
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

ne 29. 11. 2015
14:00

č.z.: 31064
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 22. 11. 2015
13:00

č.z.: 5139
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HC Švantlův Dvůr Písek

út 17. 11. 2015
16:00

č.z.: 11018
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

út 17. 11. 2015
12:30

č.z.: 11015
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

út 17. 11. 2015
11:00

č.z.: 11014
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

ne 15. 11. 2015
11:00

č.z.: 5136
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 14. 11. 2015
14:30

č.z.: 31056
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 5131
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 31049
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 31047
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

ne 01. 11. 2015
11:00

č.z.: 5128
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 31. 10. 2015
09:30

č.z.: 31042
Místo: Pedagog

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 5127
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

so 24. 10. 2015
15:30

č.z.: 5124
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 10. 2015
13:00

č.z.: 31038
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 31035
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Vltava Deviants České Budějovice

so 17. 10. 2015
15:30

č.z.: 31029
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 11005
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 17. 10. 2015
12:30

č.z.: 11004
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 10. 2015
10:00

č.z.: 11002
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 11. 10. 2015
12:00

č.z.: 5118
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 10. 10. 2015
15:30

č.z.: 31028
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 5115
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 31020
Místo: Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 27. 09. 2015
11:00

č.z.: 5110
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC ALPIQ Kladno

so 26. 09. 2015
13:00

č.z.: 31013
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 5107
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

so 19. 09. 2015
14:30

č.z.: 31011
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

so 19. 09. 2015
14:00

č.z.: 5106
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 5103
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 12. 09. 2015
15:00

č.z.: 31006
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Falcon České Budějovice

so 05. 09. 2015
12:00

č.z.: 31002
Místo: Pedagog

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 29. 08. 2015
18:30

č.z.: 116139
Místo: Pardubice - Svítkov

HBTF Rebels Skalica (SVK)
HC Švantlův Dvůr Písek

so 29. 08. 2015
16:00

č.z.: 116132
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 29. 08. 2015
14:30

č.z.: 116128
Místo: Pardubice - Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 29. 08. 2015
13:00

č.z.: 116122
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Jestřábi Přelouč

so 29. 08. 2015
11:30

č.z.: 116116
Místo: Pardubice - Svítkov

Ježci Heřmanův Městec
HC Švantlův Dvůr Písek

so 29. 08. 2015
10:00

č.z.: 116110
Místo: Pardubice - Svítkov

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Holcim Prachovice

ne 07. 06. 2015
17:00

č.z.: 11021
Místo: ZS Jičín

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 07. 06. 2015
13:00

č.z.: 11017
Místo: ZS Jičín

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Ďáblové Praha

ne 07. 06. 2015
09:00

č.z.: 11013
Místo: ZS Jičín

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 06. 2015
18:00

č.z.: 11010
Místo: ZS Jičín

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008

so 06. 06. 2015
16:30

č.z.: 9014
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 06. 06. 2015
16:00

č.z.: 11008
Místo: ZS Jičín

HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 06. 2015
14:00

č.z.: 11006
Místo: ZS Jičín

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 06. 06. 2015
13:00

č.z.: 9007
Místo: Písek

HBC Hostivař
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 06. 2015
12:00

č.z.: 9005
Místo: Písek

SK Sudoměřice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 23. 05. 2015
17:00

č.z.: 31119
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 05. 2015
11:00

č.z.: 31117
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 16. 05. 2015
11:00

č.z.: 31115
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 31113
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 05. 2015
16:00

č.z.: 31111
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 05. 2015
13:00

č.z.: 36081
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 05. 2015
09:30

č.z.: 36077
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 05. 2015
09:30

č.z.: 31109
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 26. 04. 2015
14:30

č.z.: 31105
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 26. 04. 2015
10:00

č.z.: 36072
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 25. 04. 2015
12:30

č.z.: 31101
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 36069
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

ne 19. 04. 2015
15:00

č.z.: 31097
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 18. 04. 2015
14:30

č.z.: 31093
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 18. 04. 2015
10:00

č.z.: 36065
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 12. 04. 2015
13:00

č.z.: 31088
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 04. 2015
12:30

č.z.: 36060
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 04. 2015
10:00

č.z.: 32108
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 31075
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Vltava Deviants České Budějovice

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 32097
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

so 28. 03. 2015
14:00

č.z.: 31073
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 32086
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Tábor

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 36055
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 22. 03. 2015
10:00

č.z.: 31081
Místo: Pedagog ČB

Orel České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 22. 03. 2015
09:30

č.z.: 36050
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 21. 03. 2015
16:00

č.z.: 32085
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 14. 03. 2015
10:00

č.z.: 31065
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 14. 03. 2015
10:00

č.z.: 36049
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 08. 03. 2015
13:00

č.z.: 32031
Místo: Tábor

SK Tábor
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 08. 03. 2015
11:00

č.z.: 31005
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 07. 03. 2015
09:30

č.z.: 32075
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

ne 01. 03. 2015
13:00

č.z.: 32066
Místo: Pluhův Žďár

SK Hospříz
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 01. 03. 2015
10:00

č.z.: 31057
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 28. 02. 2015
11:00

č.z.: 36043
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 21. 02. 2015
10:00

č.z.: 36027
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 06. 12. 2014
11:00

č.z.: 36002
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 30. 11. 2014
10:00

č.z.: 31050
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 30. 11. 2014
10:00

č.z.: 32039
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Dranreb Nová Včelnice

so 29. 11. 2014
13:00

č.z.: 36038
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Buldoci Stříbro

so 29. 11. 2014
10:00

č.z.: 32064
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice B

ne 23. 11. 2014
10:00

č.z.: 31048
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 22. 11. 2014
11:00

č.z.: 32057
Místo: TJ Vltava

HBC Vikings České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 22. 11. 2014
10:30

č.z.: 36030
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 16. 11. 2014
10:00

č.z.: 31043
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

so 15. 11. 2014
15:00

č.z.: 32053
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 15. 11. 2014
12:00

č.z.: 36032
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 08. 11. 2014
12:00

č.z.: 32048
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Blatná Datels

so 08. 11. 2014
11:00

č.z.: 31039
Místo: TJ Vltava

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 02. 11. 2014
10:00

č.z.: 31084
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

ne 02. 11. 2014
10:00

č.z.: 32042
Místo: Zliv

HC Olešník
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 01. 11. 2014
12:00

č.z.: 31036
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Orel České Budějovice

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 36022
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

út 28. 10. 2014
16:30

č.z.: 116169
Místo: Prachovice

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová

út 28. 10. 2014
15:00

č.z.: 116163
Místo: Prachovice

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hradec Králové 1988

út 28. 10. 2014
13:00

č.z.: 116157
Místo: Prachovice

SK Hokejbal Letohrad
HC Švantlův Dvůr Písek

út 28. 10. 2014
12:00

č.z.: 116152
Místo: Prachovice

HC Švantlův Dvůr Písek
Slovensko

út 28. 10. 2014
11:00

č.z.: 116147
Místo: Prachovice

SK Ďáblové Praha
HC Švantlův Dvůr Písek

út 28. 10. 2014
09:30

č.z.: 116141
Místo: Prachovice

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Holcim Prachovice

út 28. 10. 2014
08:30

č.z.: 116137
Místo: Prachovice

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti Nižbor

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 32103
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 25. 10. 2014
13:00

č.z.: 31030
Místo: TJ Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 19. 10. 2014
10:00

č.z.: 31028
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 18. 10. 2014
10:00

č.z.: 36021
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

so 11. 10. 2014
10:00

č.z.: 32030
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

so 04. 10. 2014
12:00

č.z.: 31020
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Falcon České Budějovice

so 04. 10. 2014
12:00

č.z.: 36015
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 32094
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 27. 09. 2014
13:00

č.z.: 36010
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

so 27. 09. 2014
09:00

č.z.: 32020
Místo: Pedagog ČB

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 31012
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 20. 09. 2014
10:00

č.z.: 32011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Hospříz

so 13. 09. 2014
12:30

č.z.: 32009
Místo: Žernovice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 13. 09. 2014
10:00

č.z.: 36004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 06. 09. 2014
13:30

č.z.: 31003
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 09. 2014
10:00

č.z.: 32002
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Vikings České Budějovice

so 30. 08. 2014
16:00

č.z.: 116126
Místo: Hradec Králové

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti Nižbor

so 30. 08. 2014
14:30

č.z.: 116122
Místo: Hradec Králové

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Sokol Poruba

so 30. 08. 2014
13:30

č.z.: 116118
Místo: Hradec Králové

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 08. 2014
12:00

č.z.: 116112
Místo: Hradec Králové

HC Švantlův Dvůr Písek
HC Jestřábi Přelouč

so 30. 08. 2014
10:00

č.z.: 116104
Místo: Hradec Králové

HC Švantlův Dvůr Písek
Slovensko

so 07. 06. 2014
15:00

č.z.: 8030
Místo: Děčín ZS

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 07. 06. 2014
09:45

č.z.: 8023
Místo: Děčín ZS

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Hokejbal Letohrad

pá 06. 06. 2014
16:45

č.z.: 8010
Místo: Děčín ZS

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 06. 06. 2014
15:15

č.z.: 8008
Místo: Děčín ZS

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 06. 06. 2014
12:15

č.z.: 8004
Místo: Děčín ZS

TJ ACS Malenovice SV
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 06. 06. 2014
12:15

č.z.: 8004
Místo: Děčín ZS

TJ ACS Malenovice SV
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 05. 2014
12:00

č.z.: 6015
Místo: Vltava Č.B.

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 24. 05. 2014
09:00

č.z.: 6011
Místo: Vltava Č.B.

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

pá 23. 05. 2014
14:00

č.z.: 6005
Místo: Vltava Č.B.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 23. 05. 2014
11:00

č.z.: 6001
Místo: Vltava Č.B.

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC ALPIQ Kladno

ne 18. 05. 2014
12:30

č.z.: 31137
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

so 17. 05. 2014
14:00

č.z.: 31135
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

so 17. 05. 2014
11:30

č.z.: 32182
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Vltava Deviants České Budějovice

ne 11. 05. 2014
13:00

č.z.: 32180
Místo: Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 11. 05. 2014
10:00

č.z.: 31133
Místo: SK Pedagog

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 10. 05. 2014
15:00

č.z.: 31131
Místo: SK Pedagog

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 10. 05. 2014
12:00

č.z.: 32178
Místo: Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 10. 05. 2014
11:00

č.z.: 36059
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

čt 08. 05. 2014
12:00

č.z.: 47059
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 05. 2014
11:30

č.z.: 31122
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 47057
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 03. 05. 2014
10:00

č.z.: 36056
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 03. 05. 2014
10:00

č.z.: 32167
Místo: Zliv

HC Olešník
HC Švantlův Dvůr Písek B

pá 02. 05. 2014
17:15

č.z.: 36039
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 04. 2014
12:30

č.z.: 32163
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 36054
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 31118
Místo: TJ Vltava

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

so 26. 04. 2014
12:30

č.z.: 47054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 26. 04. 2014
12:30

č.z.: 32159
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 31114
Místo: TJ Vltava

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 25. 04. 2014
17:15

č.z.: 36009
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 18. 04. 2014
17:15

č.z.: 36024
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 47033
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 04. 2014
11:00

č.z.: 31100
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 04. 2014
11:00

č.z.: 32118
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

pá 11. 04. 2014
17:00

č.z.: 36033
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 06. 04. 2014
13:00

č.z.: 32133
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 06. 04. 2014
10:00

č.z.: 47048
Místo: Pedagog Č. B.

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 04. 2014
13:00

č.z.: 32111
Místo: Tábor

SK Tábor B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 05. 04. 2014
10:00

č.z.: 36048
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

ne 30. 03. 2014
13:00

č.z.: 32100
Místo: TJ Vltava

HBC Vikings České Budějovice B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 29. 03. 2014
15:00

č.z.: 36044
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 29. 03. 2014
13:00

č.z.: 31090
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Falcon České Budějovice

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 32105
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

so 29. 03. 2014
11:00

č.z.: 47043
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 23. 03. 2014
11:00

č.z.: 32131
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Beer Stars Pluhův Žďár

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 31109
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 31081
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 22. 03. 2014
11:30

č.z.: 47042
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 16. 03. 2014
10:30

č.z.: 47038
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 15. 03. 2014
14:00

č.z.: 31079
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Hospříz

so 15. 03. 2014
12:00

č.z.: 32092
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Vltava Deviants České Budějovice

ne 09. 03. 2014
11:00

č.z.: 32122
Místo: Žernovice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 08. 03. 2014
13:00

č.z.: 32089
Místo: Pedagog ČB

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 08. 03. 2014
11:00

č.z.: 36041
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Švantlův Dvůr Písek

so 08. 03. 2014
09:30

č.z.: 31072
Místo: Tábor

SK Tábor
HC Švantlův Dvůr Písek

so 01. 03. 2014
13:00

č.z.: 31068
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Vikings České Budějovice

so 01. 03. 2014
11:00

č.z.: 32079
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Betonova Holubov B

ne 01. 12. 2013
11:00

č.z.: 31063
Místo: TJ Vltava

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 11. 2013
11:00

č.z.: 32078
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Blatná Datels

so 30. 11. 2013
11:00

č.z.: 36029
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 11. 2013
14:00

č.z.: 31046
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 11. 2013
11:30

č.z.: 47028
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň B

so 23. 11. 2013
13:00

č.z.: 31057
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Orel České Budějovice

so 23. 11. 2013
11:00

č.z.: 36026
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 23. 11. 2013
09:00

č.z.: 32022
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Vikings České Budějovice B

so 16. 11. 2013
13:00

č.z.: 31054
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

so 16. 11. 2013
13:00

č.z.: 32066
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 36034
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 10. 11. 2013
12:00

č.z.: 47023
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 10. 11. 2013
11:30

č.z.: 36019
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 11. 2013
13:00

č.z.: 36014
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

so 09. 11. 2013
13:00

č.z.: 47035
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

so 09. 11. 2013
11:00

č.z.: 32055
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Dranreb Nová Včelnice

so 09. 11. 2013
10:30

č.z.: 47008
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 03. 11. 2013
13:00

č.z.: 47020
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Snack Dobřany

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 32144
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 03. 11. 2013
09:30

č.z.: 47050
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Snack Dobřany

so 02. 11. 2013
13:00

č.z.: 31045
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 02. 11. 2013
11:00

č.z.: 36018
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Blatná Datels

so 02. 11. 2013
10:00

č.z.: 32053
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 26. 10. 2013
11:00

č.z.: 32044
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice B

ne 20. 10. 2013
14:00

č.z.: 36049
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK TOPTRANS Jihlava

ne 20. 10. 2013
12:00

č.z.: 47016
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 20. 10. 2013
11:30

č.z.: 36004
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK TOPTRANS Jihlava

ne 20. 10. 2013
10:00

č.z.: 32040
Místo: Zliv

HC Olešník
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 19. 10. 2013
16:30

č.z.: 47027
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 19. 10. 2013
12:00

č.z.: 31035
Místo: Pedagog ČB

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 13. 10. 2013
12:00

č.z.: 47015
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň

ne 13. 10. 2013
10:00

č.z.: 31101
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Zliv

so 12. 10. 2013
13:00

č.z.: 31026
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 12. 10. 2013
12:00

č.z.: 36011
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 10. 2013
11:00

č.z.: 32033
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Tábor B

ne 06. 10. 2013
12:00

č.z.: 47011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 05. 10. 2013
15:00

č.z.: 32027
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 05. 10. 2013
12:30

č.z.: 31024
Místo: Pluhův Žďár

SK Hospříz
HC Švantlův Dvůr Písek

so 28. 09. 2013
13:00

č.z.: 31017
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Tábor

ne 22. 09. 2013
14:00

č.z.: 32156
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 22. 09. 2013
12:00

č.z.: 36003
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HC Švantlův Dvůr Písek

so 21. 09. 2013
15:00

č.z.: 32014
Místo: TJ Vltava

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 21. 09. 2013
12:00

č.z.: 47006
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 21. 09. 2013
11:00

č.z.: 31013
Místo: TJ Vltava

HBC Vikings České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 15. 09. 2013
12:00

č.z.: 47001
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň B

so 14. 09. 2013
13:00

č.z.: 31008
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

so 14. 09. 2013
11:00

č.z.: 32011
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

ne 08. 09. 2013
14:00

č.z.: 31002
Místo: Pedagog ČB

Orel České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 07. 09. 2013
13:00

č.z.: 32001
Místo: TJ Vltava

HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 01. 06. 2013
12:40

č.z.: 8034
Místo: Svitavy

TJ ACS Malenovice SV
HC Švantlův Dvůr Písek

so 01. 06. 2013
11:00

č.z.: 8030
Místo: Svitavy

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Tygři Mladá Boleslav

pá 31. 05. 2013
14:20

č.z.: 8014
Místo: Svitavy

SC Dragons Ústí nad Labem
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 31. 05. 2013
09:20

č.z.: 8002
Místo: Svitavy

HC Švantlův Dvůr Písek
Ježci Heřmanův Městec

so 25. 05. 2013
10:00

č.z.: 32140
Místo: Vltava ČB

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 19. 05. 2013
11:00

č.z.: 32138
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

so 18. 05. 2013
11:00

č.z.: 32136
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

ne 12. 05. 2013
10:00

č.z.: 32134
Místo: Vltava ČB

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

so 11. 05. 2013
10:00

č.z.: 32132
Místo: Vltava ČB

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 05. 2013
12:30

č.z.: 47051
Místo: Písek

HBC Škoda Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 05. 2013
10:00

č.z.: 32121
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 04. 05. 2013
09:30

č.z.: 47049
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 32117
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 32113
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 21. 04. 2013
10:00

č.z.: 33130
Místo: Zliv

HC Olešník
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 20. 04. 2013
11:00

č.z.: 32106
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 20. 04. 2013
10:30

č.z.: 47047
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 32105
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 47045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 13. 04. 2013
13:00

č.z.: 33122
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Suchdol nad Lužnicí B

ne 07. 04. 2013
11:00

č.z.: 33135
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Betonova Holubov B

so 06. 04. 2013
15:00

č.z.: 32097
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 04. 2013
11:00

č.z.: 47035
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 06. 04. 2013
09:00

č.z.: 33119
Místo: Pedagog ČB

SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 30. 03. 2013
11:00

č.z.: 33083
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Tábor B

so 30. 03. 2013
11:00

č.z.: 47043
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 03. 2013
11:00

č.z.: 32094
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Tábor

so 23. 03. 2013
13:00

č.z.: 33109
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Platan Protivín

ne 17. 03. 2013
12:00

č.z.: 33085
Místo: Vltava ČB

HBC Vikings České Budějovice B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 16. 03. 2013
13:30

č.z.: 33108
Místo: Zliv

HBC Zliv
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 16. 03. 2013
12:00

č.z.: 32088
Místo: Pedagog ČB

Orel České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 16. 03. 2013
11:00

č.z.: 47040
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Škoda Plzeň

ne 10. 03. 2013
10:30

č.z.: 32083
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Vikings České Budějovice

so 09. 03. 2013
11:00

č.z.: 47037
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 02. 03. 2013
13:00

č.z.: 33096
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ Vltava Deviants České Budějovice

so 02. 03. 2013
10:00

č.z.: 32079
Místo: Pluhův Žďár

SK Hospříz
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 02. 2013
11:00

č.z.: 32072
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Falcon České Budějovice

so 15. 12. 2012
15:30

č.z.: 47034
Místo: Plzeň-hala

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 15. 12. 2012
12:30

č.z.: 47032
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
HC Švantlův Dvůr Písek

so 08. 12. 2012
10:00

č.z.: 32070
Místo: Vltava ČB

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

so 01. 12. 2012
13:00

č.z.: 33074
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Dranreb Nová Včelnice

ne 25. 11. 2012
14:00

č.z.: 32060
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 25. 11. 2012
13:00

č.z.: 33152
Místo: Nová Včelnice

HC Dranreb Nová Včelnice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 24. 11. 2012
11:00

č.z.: 33070
Místo: Žernovice

HBC Prachatice B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 24. 11. 2012
10:30

č.z.: 47026
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 18. 11. 2012
11:00

č.z.: 32051
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

so 17. 11. 2012
12:00

č.z.: 33063
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK Beer Stars Pluhův Žďár

so 17. 11. 2012
10:30

č.z.: 47024
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 10. 11. 2012
12:00

č.z.: 32050
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 10. 11. 2012
12:00

č.z.: 33057
Místo: Vltava ČB

HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 04. 11. 2012
10:30

č.z.: 32042
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Prachatice

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 33052
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 47012
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 28. 10. 2012
11:00

č.z.: 33148
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Prachatice B

ne 28. 10. 2012
10:30

č.z.: 47019
Místo: Pedagog Č.B.

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 27. 10. 2012
15:00

č.z.: 33044
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 27. 10. 2012
14:00

č.z.: 32039
Místo: SK Tábor

SK Tábor
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 21. 10. 2012
10:30

č.z.: 32033
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
Orel České Budějovice

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 33041
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice

so 20. 10. 2012
11:00

č.z.: 47017
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

ne 14. 10. 2012
11:00

č.z.: 47016
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Škoda Plzeň B

so 13. 10. 2012
14:30

č.z.: 33031
Místo: Protivín

TJ Platan Protivín
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 13. 10. 2012
12:00

č.z.: 32028
Místo: Vltava ČB

HBC Vikings České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 07. 10. 2012
11:00

č.z.: 32024
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Hospříz

so 06. 10. 2012
13:00

č.z.: 33030
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Zliv

ne 30. 09. 2012
11:00

č.z.: 32015
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

so 29. 09. 2012
09:00

č.z.: 32017
Místo: Vltava ČB

HBC Falcon České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

pá 28. 09. 2012
10:00

č.z.: 33141
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 22. 09. 2012
15:00

č.z.: 33018
Místo: Vltava ČB

TJ Vltava Deviants České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 22. 09. 2012
15:00

č.z.: 47008
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Škoda Plzeň B

so 22. 09. 2012
11:00

č.z.: 47005
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Škoda Plzeň

so 15. 09. 2012
14:00

č.z.: 47001
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Švantlův Dvůr Písek

so 15. 09. 2012
10:00

č.z.: 33007
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Vikings České Budějovice B

so 15. 09. 2012
10:00

č.z.: 47004
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 09. 09. 2012
13:00

č.z.: 32005
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B

ne 09. 09. 2012
11:00

č.z.: 33005
Místo: Tábor

SK Tábor B
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 20. 05. 2012
16:00

č.z.: 16124
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

ne 20. 05. 2012
16:00

č.z.: 17124
Místo: J. Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 19. 05. 2012
16:00

č.z.: 16123
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Betonova Holubov

so 19. 05. 2012
11:30

č.z.: 17123
Místo: J. Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
HC Švantlův Dvůr Písek B

ne 13. 05. 2012
16:00

č.z.: 17122
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B

ne 13. 05. 2012
10:00

č.z.: 16122
Místo: Vltava ČB

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 05. 2012
16:00

č.z.: 17121
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B

so 12. 05. 2012
13:30

č.z.: 12073
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Pedagog České Budějovice

so 12. 05. 2012
10:00

č.z.: 16121
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 06. 05. 2012
12:00

č.z.: 12072
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 05. 2012
15:30

č.z.: 15088
Místo: Horní Bříza

HC Buldoci Stříbro
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 05. 2012
12:30

č.z.: 15086
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 05. 2012
10:30

č.z.: 17116
Místo: Zliv

HC Olešník
HC Švantlův Dvůr Písek B

so 05. 05. 2012
08:00

č.z.: 12071
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 29. 04. 2012
17:00

č.z.: 15083
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Plzeň - Litice

ne 29. 04. 2012
16:00

č.z.: 16118
Místo: Vltava ČB

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 29. 04. 2012
12:30

č.z.: 15080
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

ne 29. 04. 2012
10:00

č.z.: 12066
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 29. 04. 2012
09:00

č.z.: 17114
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

so 28. 04. 2012
16:00

č.z.: 16116
Místo: Vltava ČB

TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek

so 28. 04. 2012
11:00

č.z.: 17112
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Olešník

ne 22. 04. 2012
15:30

č.z.: 12064
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 22. 04. 2012
13:00

č.z.: 16114
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

ne 22. 04. 2012
11:00

č.z.: 12062
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 22. 04. 2012
10:00

č.z.: 15065
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Tatran Třemošná

so 21. 04. 2012
15:00

č.z.: 17110
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek B
HBC Zliv B

so 21. 04. 2012
12:30

č.z.: 16112
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Stars Suché Vrbné

so 21. 04. 2012
11:30

č.z.: 15037
Místo: Písek